هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲:۵۵ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۱ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۴ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
(( لطفاً جایگزین شود))
نام شخصيت انتخابي: هلگا هافلپاف

گروه :(یکی از گروه های چهارگانه گریفندور، اسلایترین، ریونکلاو و هافلپاف که کلاه گروهبندی تعیین کرده است.) هلگا خودش موسس گروه هافلپاف است.

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: موهای بلند قهوه‌ای، کمی تپل اما نه خیلی چاق. چشم‌های مهربان آبی رنگ. صورتی گرد با بینی کشیده و استخوانی. قد متوسط. هلگا اصولا لباس های شاد می پوشید مثل رنگ های قرمز، نارنجی و زرد. او بسیار مهربان بود، آشپزی بهترین تفریحش بود و همیشه از پذیرایی کردن از مهمان ها با غذاها و نوشیدنی ها و کیک هایش لذت می برد. هلگا هافلپاف به وفاداری و درستکاری مشهور بود و همه به او اعتماد داشتند و با او درد دل می کردند.

چوبدستی: چوب بلوط، 11 اینچ، مغز موی گورکن !

جارو: هلگا هیچوقت جارو نداشت و پرواز با جانوران جادویی مثل تسترال ها یا هیپوگریف ها را ترجیح می داد.

معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر) هلگا هافلپاف در قرون وسطا متولد شده اما تاریخ دقیق تولدش مشخص نیست. او آشپز زبردستی بود و بزرگترین تخصصش افسون‌های مرتبط با غذا بود. هنوز هم بسیاری از غذاهای هاگوارتز بر اساس دستورهای غذایی هلگا طبخ می‌شود. این استعداد هلگا کل مدرسه را برای ضیافت های خوشمزه گردهم جمع می‌کرد، ویژگی ای که بعدا در گروهش نیز دیده می شد که همه را به یک چشم می‌دید. تابلوی نقاشی او که دارد در جام معروفش به دانش‌آموزان نوشیدنی تعارف می‌کند هنوز هم به دیوار تالار عمومی هافلپاف است.

نقل قول معروف : I’ll teach the lot, and treat them just the same من به همه درس میدم، و با همه یکسان برخورد می‌کنم.

سلام و خوش اومدين.
ببينين شما بايد معرفى شخصيت جديدى براى شخصيتتون بنويسيد. اينى كه شما فرستادين، معرفيه هلگاييه كه قبلا شخصيت رو گرفته.
ضمنا اين شخصيت دو ماه پيش گرفته شده و شما نميتونيد انتخابش كنين.
لطفا يه شخصيت آزاد (شخصيتى كه تو ليست شخصيت ها قرمز و يا لينك شده، نباشه) رو انتخاب كنين و دوباره معرفى كنيد.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۲۳:۲۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۲۳:۲۴:۳۰

من معتقد بودم و هستم که ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسی است ! »

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

سوراو کارتیکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۰ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۵ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
نام:سیوارو کارتیک

تاريخ تولد:٢٣فوريه

جنس:مذكر

اصالت: مصري

گونه:سپراهاینوید*

رنگ چشم:متغير با رنگ لباسي كه ميپوشه.

گروه: اسليترين

مو: بلند و بسته-مشكي-لَخت

ظاهر كلي:لاغر.قد بلند و داراي زخم يك گرگ روي چشم راست كه در درگيري با يك گرگ آلفا* به وجود آمده است.

نام كامل: سیوارو هوگو كارتيك

كوييديچ:دروازه بان

جارو:آذرخش 2019

چوب جادو:داراي رگ قلب اژهاي ولزي.٢٣ اينچ.مناسب براي طلسم كردن.

پوست:نيمه تيره

شغل:قاتل

علاقه ها:قتل.خون.

تواناييهاي خاص:گرگينه بودن

جانور نما:انسان مصری

پاترونوس:گرگ آلفا

بوگارت:خنده

خون:اصيل زاده

زندگي نامه:او در جنگل ممنوع متولد شد و تا زمان عزیمت به هاگوارتز همان جا ماند. او تنها کسی است که برای رفتن به هاگوارتز سوار قطار نشده است. او همیشه موقعی که دانش آموزان سال اولی از قطار پیاده میشوند با شکل انسان قاطی آنها میشود. گونه او همیشه از انسان ها کینه ای فراموش نشدنی در دل دارند. زیرا انسان ها گونه طلایی سپرا هاینوید ها که در واقع خاندان سلطنتی سپرا هاینوید ها میشوند را تک تک جز یکی که همین سیوارو است از بین بردند. سپراهاینوید ها از گرگان آلفا هم خوششان نمی آید. چون همیشه با هم مشکل داشتند. گرگان آلفا همیشه سعی در تصاحب سرزمین آنها داشتند. خوشبختانه انیماگوس سیوارو جادوگر است و طی یک اقدام ح
---------------------
*نوعی گرگ بالدار با خاصیت تاریک بودن و انیماگوس انسان بودن. این گونه از گرگ ها هرگز مرگ را تجربه نمیکنند.
*گرگ های بزرگ و سردسته

جایگزین شه لطفا
پ.ن:لطفا اسم شخصیتمو از سوراو به سیوارو تغییر بدید . اگرم نمیشه خوب هیچی پس.

جایگزین شد.
فقط آخر معرفیتون ناتمام باقی مونده، لطفا با پیام شخصی یا پست زدن همینجا کاملش کنین.
اسم هم قابلیت تغییر نداره چون تو لیست همینه و در نتیجه همین می مونه.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۲۱:۴۶:۵۲

گاهي اوقات بايد براي رفتن به جلو بقيه رو پايين بندازي. اما اينا اصلا مهم نيست. برو جلو و اصلا هم برات مهم نباشه كه چند نفرو زمين ميزني.

آه از اين رنج و عذاب
ريشه كرده در نژاد
آه از اين فرياد مرگ
دلخراش و جان گداز
آه از عصيان جوش خون
بر در و ديوار رگ
خون و خونبارش كجاست
آنكه باشد سد آن
درد و غم نفرين عذاب
كو كه دارد تاب آن
ليك باشد چاره اي
چاره ها اندر سراست

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام: ریموس لوپین
گروه:گریفندور
گونه: گرگینه
چوبدستی: چوب درخت سرو، ده اینچ، موی تک شاخ
سپرمدافع: گرگ
همسر: نیمفادورا تانکس
فرزند: تد ریموس لوپین

زندگی:
ریموس یک جادوگر دورگه بود.هنگامی که کودک بود در شبی که ماه کامل بود مورد حمله فنریر گری بک قرار گرفت و گرگینه شد.او در اوج نا امیدی توسط دامبلدور به هاگوارتز دعوت شد و به گریفندور پیوست.دامبلدور در هاگوارتز بید کتک زن را در وردی شیون آوارگان کاشت تا لوپین به دور از چشم همه به آنجا رفته و در شب هایی که ماه کامل است برای کسی خطری نداشته باشد.سیریوس و جیمز و پتی گرو راز این دوست صمیمی اشان را فهمیدند و به خاطر او جانور نما شدند تا در شب هایی که ماه کامل است تنها نباشد.آنها به او لقب مهتابی را داده بودند.او بعد ها به محفل ققنوس پیوست و در رکاب دامبلدور مبارزه کرد.در سال سوم تحصیل هری بود که او به عنوان استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه انتخاب شد و بهترین معلمی بود که هری داشت.او در آن سال در شب ماه کامل معجون گرگ خفه کن می نوشید و در دفترش مینشست تا دوباره حالش خوب شود.ولی در اواخر آن سال اسنیپ راز او را لو داد و او مجبور به استعفا شد.او دوباره به محفل پیوست و ماموریتش نفوذ در گرگینه ها بود،در همان سال ها بود که تانکس عاشقش شد.او ابتدا چون گرگینه بود نیمخواست به ازدواج با تانکس تن دهد ولی در نهایت راضی شد.او صاحب فرزندی به نام تد شد او به همراه همسرش در شب جنگ هاگوارتز کشته شد و تنها پسرش تدی توسط مادربزرگ و پدرخوانده اش هری پاتر بزرگ شد

معرفيتون همچنان كوتاهه.
لطفا و حتما بعدا برگرديد و كاملش كنين.

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۱۱:۱۱:۴۹

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام: ریموس لوپین
گروه:گریفندور
گونه: گرگینه
سپرمدافع: گرگ
همسر: نیمفادورا تانکس
فرزند: تد ریموس لوپین

زندگی:
ریموس لوپین در کودکی توسط فنریر گری بک تبدیل به گرگینه شد بعد از پایان تحصیلات به همراه دوستان صمیمیش به محفل ققنوس پویستند هرچند پیتر پتی گرو خائن از آب در آمد سالها بعد توانست معلم دفاع در برابر جادوی سیاه هاگوارتز شود هرچند به دلیل گرگینه بودن به در خواست والدین دانش آموزان اخراج شد.
سال بعد به دلیل ظهور مجدد لردولدمورت محفل ققنوس مجددا برپا شد و لوپین دوباره به محفل پیوست مدتی بعد با نمیمفادورا تانکس ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری بود که نامش را گذاشتند تدی. لوپین و همسرش در نبرد هاگوارتز کشته شدند و پسر آنها توسط مادربزرگ و پدر خوانده اش هری پاتر بزرگ شد

معرفى شخصيتتون خيلى كوتاهه. لطفا كاملش كنين و مجدادا بفرستيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۸:۰۸:۲۹

پیام زده شده در: ۱۱:۰۴ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷

تابی لنوکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۱۲ پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷
از ایران، بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام : توبی

نام خانوادگی : لنوکس

خون : اصیل زاده

گروه : ریونکلا

قد من 185 سانتی متر است و چشمانم به رنگ عسل است. مو های مشکی لخت دارم و بینی جمع و جور. همیشه در کنار درس به ورزش هم توجه ویژه داشته ام و به همین خاطر همیشه یکی از گزینه تیم کوئیدیچ ریونکلا بودم.
آدم هیجانی و زود رنجی هستم. خیلی زود عصبانی میشم ولی با همون سرعت هم به حالت عادی بر می گردم. همچنین خیل می خندم و خیلی وقتا بی جا و بی وقت میخندم و بعد پشیمون میشم. درکل خیلی زود خنده ام می گیره. خیلی کتاب می خونم و علاقه ی بسیار شدیدی به کتاب های تخیلی دارم. بعضی وقت ها هم دزدکی به بخش ممنوعه کتابخانه هاگوارتز می رفتم.
دوستانم به من می گم نمیشه هم خر و خواست هم خرما و هم خرمالو رو. نمیشه هم ورزشکار بود و هم کتابخون. ولی من بدون توجه به اونها راهم رو ادامه می دم.
هیچ وقت نیازی به پاترونوس نداشتم به همین خاطر هیچ وقت اونو ندیدم ولی می دونم که یک گرگ سفید شمالی هستش.
خانواده اصیلی دارم ولی وضع مالی خیلی خوبی خوب نیست. چون خیلی کتاب های تاریخی می خونم و به زبان های باستانی آشنایی دارم و همچنین زبان های چینی، روسی، فرانسوی و فارسی رو هم به خوبی بلدم، برای دانش آموزای دیگه ترجمه می کردم و از این راه درآمد زایی می کردم. اولین جاروی پرنده ام که یک نیمبوس هزار بود رو بعد از یک ماه کار خریدم.
من تو تیم کوئیدیچ ریونکلا جای ثابتی دارم ولی یه مدافع خیلی مستحکم هستم. بش تر مواقع جویندم رو از دست نمیدم و خیلی خوب ازش دفاع می کنم.
راستش بهضی وقتا فک میکنم که چوبدستی خوبی ندارم ولی ازش راضی ام و فک می کنم از جنس چوب درخت گردو باشه ولی تا حالا از کسی نپرسیدم.
در نایب قهرمانی سال 94 تو فینال جام کوئیدیچ جلوی گریفیندور من بهترین بازیکن شدم ولی خوب باختیم و نایب قهرمان شدیم.
درس خون نیستم ولی همیشه با نمره خوب قبول میشم و تو آزمون «OWL» با نمره E قبول شدم.
بعد از فارغ التحصیلی تو وزارت سحر و جادو آغاز به کار کردم ولی بعد از 4 سال به هاگوارتز برگشتم و الان استاد ادبیات و طلسم های باستانی هستم.
و در خدمتم.

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۳ ۱۱:۲۵:۴۸

جالب است ثبت احوال
همه چیز را در شناسنامه ام نوشته؛
جز احوالم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷

هلنا ریونکلاوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۲ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
نام:هلنا
نام خانوادگی:ریونکلاو
گروه:ریونکلاو
لقب:شاهدخت ریونکلاو
نژاد:اصیل زاده
پاترونوس:اسب تک شاخ سفید
جارو:اذرخش
خصوصیات ظاهری:قدی بلند وبا موهای مشکی بلند و چشمای درشتو قهوه ایی و زیبا
دختری هستم مهربان و دلسوز و من در دوران کودکی به خاطر خجالتی بودنمدوستی پیدا نمی کردم ولی خب مادرم روونا مثل همیشه کمکم کرد و راه و رسم زندگی و دوستی رو بهم یاد داد از اون موقع با بهترین و مهربون ترین افراد دوست میشم و بگم که من فردی شوخ طبع و کنجکاو و خیلی شیطونم و خیلی دوست دارم دوستام با من حس راحتی کنن و همیشه بخندیم در برخی مواقع در مشکلات سرخم میکنم در واقع میخوام فرار کنم و موقعی که نیم تاج مادرم رو برداشتم میخواستم برش گردانم اما ترسیدم ، ترسیدم از اینکه در چشم های مادرم چیزی ببینم که نمیخوام ببینم دیدن نا امیدی از فرزندش به همین خاطر هیچ وقت با مادرم روبه رو نشدم ولی خوشحالم از اینکه قبل از اینکه خیلی دیر شود بر ترسم غلبه کردم و به دیدار مادرم رفتم اما به همان اندازه شرمنده ام که چرا زود تر بر ترسم غلبه نکردم بالاخره اون مادرم است اون همیشه منو میبخشه

معرفی شخصیتتون خیلی کوتاهه. در اولین فرصت کاملش کنین لطفا.

تایید شد. خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۸ ۲:۵۷:۴۴

خوشبختی حتی در تاریک ترین زمان ها هم پیدا میشهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

سلینا ساپورثیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
سلام و خسته نباشید. من این شخصیت را از لیست شخصیت ها انتخاب کرده ام که در گذشته هم گویا فردی آنرا بر عهده گرفته بوده است...
--------------

نام: سلینا ساپورثی

لقب:ملکه گریفیندور

عمر: چندسال بیشتر از یکم زیاد

پاترونوس: گربه سیاه افریقایی

خون:اصیل

گروه:گریفیندور

سلینا در یک خانواده اصیل جادوگری به دنیا اومد. خانواده ساپورثی، همیشه یکی از رقبای اصلی بقیه خانواده های جادویی است. آنها حتی با وجود گریفیندوری بودن، به شدت تندرو و متعصب هستند.
خانواده ساپورثی همچنین صاحب یکی از بزرگترین باندهای قاچاق برتی باتز میباشند.
سلینا در یازده سالگی به مدرسه هاگوارتز رفت و مثل بقیه اعضای خانواده اش در گریفیندور گروهبندی شد.
او نیز مثل بقیه اعضای خانواده اش، افکار تعصبی شدیدی داشت.
سلینا پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز، به سرعت وارد بیزینس خانوادگی شد. در واقع پدرش تمامی ثروت خانوادگی را به نام او زد، و او هم سریعا شروع به کار کردن و رقابت کرد.

سلینا همواره در تلاش است تا به عنوان ملکه دنیای زیر زمینی جادویی-خلافکاری شناخته شود. او همچنین بر عکس بسیاری از دوستان و همگروه های گریفیندوری خود انتخاب کرد که مرگخوار شود و در زیر سایه و امنیت لرد ولدمورت به بیزینس خانوادگی بپردازد و حتی از طریق ثروت خانوادگی اش مرگخواران را تجهیز کند.

وفاداری او همواره برای مرگخواران و گریفیندور مثال زدنی بوده است.

سلام.

بله، اشتباها دیده نشده اسم این شخصیت تو لیست.

تایید شد.

مجددا خوش اومدین.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۳:۰۳:۲۵

پیام زده شده در: ۹:۵۱ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

سلینا ساپورثیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
نام: سلینا ساپورثی

لقب:ملکه گریفیندور

عمر: بینهایت

پاترونوس: گربه سیاه افریقایی

خون:اصیل

گروه:گریفیندور

سلینا ساپورثی ملکه ی اصیل گریفیندور در زمان مرلین کبیر چشم به جهان گشود و با قدرت تدبیر و تفکر فراوان توانست در اندک مدتی تمام اصرار موجود در جهان را کشف کرده و آنها را در سلطه ی خود در آورد.
اون یک Divergentبود چرا که از خصوصیات هرچهار گروه اصلی جادوگران را دارا بود و این قابلیت او را تبدیل به جادوگری بی مانند کرد که پیش از او جهان به خود ندیده بود.

سلینا با ورود به هاگوارتز با وجود توانایی حضور در تمامی گروه ها، به انتخاب خود به گروه گریفیندور پیوست و به عنوان بهترین عضو گریفیندور شناخته می شد. پس از مدتی به خاطر قدرت تدبیر بسیار بالای او، اعضای گریفیندور او را به عنوان ملکه ی رسمی گریفیندور انتخاب کردند. او پس از تاجگذاری، اداره ی گروه گریفیندور را بدست گرفت.

بر خلاف بسیاری از گریفیندوری ها که به محفل ققنوس می پیوستند، او انتخاب کرد که یک مرگخوار باشد...

سلینا پس از مدت کوتاهی به چنان قدرت وسیعی دست یافت، که نظیر ان در جهان امروزی دیده نمیشود...

او تا ابدیت همواره گروه خود را هدایت خواهد کرد...

متاسفانه شخصيت هاى ساختگى تاييد نميشن. لطفا از ليست شخصيت ها يك شخصيت رو انتخاب و معرفي كنين.

تاييد نشد.

اما این شخصیت در لیست شخصیت ها هست!!!!

ویرایش شده توسط selina.saporsi97 در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۳:۱۸:۱۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۳:۴۷:۳۱
ویرایش شده توسط selina.saporsi97 در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۹:۳۸:۱۹

پیام زده شده در: ۲:۰۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

گلرت گریندل والدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۵ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۰:۲۴ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
نام: گلرت گریندل والد
گروه: گریفندور
رنگ چشم: خاکستری
رنگ مو: سابقا بلوند‌

در یازده سالگی به مدرسه‌ی جادوگری دورمشترانگ رفته، اما در سال ششم به علت آزمایش‌های خطرناک و شیطانی که منجر به مرگ چند تن از همکلاسی‌هایم مشد، من را از مدرسه اخراج می‌کنند. موفق شدم تا قبل از ترک مدرسه، نشان یادگاران مرگ را بر روی یکی از دیوارهای مدرسه بکشم. بعد از ترک دورمشترانگ، به دیدن عمه‌ام باتیلدا بگشات در گودریک هالو رفته و با آلبوس دامبلدور جوان دیدار کردم. این آشنایی تاثیر زیادی بر هر دوی آنها گذاشت.
من که در واقع برای بررسی قبر برادران پرول (صاحبان اولیه‌ی یادگاران مرگ) به دره‌ی گودریک رفته بودم، اما بعداً یکی از دوستان بسیار نزدیک آلبوس دامبلدور شده و با هم نقشه می‌کشیدیم تا در آینده نظامی به راه بیندازیم که جادوگران به مشنگ‌ها حکومت کنند. ما همین‌طور برنامه می‌ریختیم که با یکدیگر به دنبال یادگاران مرگ بگردیم.
ولی آبرفورث دامبلدور، برادر آلبوس، این نقشه‌ها را به باد انتقاد گرفته و می‌گوید که جاه‌طلبی‌های آلبوس باعث تنها ماندن خواهر بیمارشان آریانا می‌شود. این بحث‌ها باعث جنگ سه طرفه‌ای میان آلبوس و آبرفورث و من می‌شود که در طی این نبرد، آریانا کشته می‌شود. من از ترس مجازات فرار کردم و از آن پس، آلبوس ارتباطش را با من قطع کرد.
سالها بعد با دزدیدن ابر چوبدستی از صاحب قبلی آن گریگوروویچ، یکی از یادگاران مرگ را به دست می‌آورم. با به دست آوردن قدرت فراوان این چوبدستی، دست به جرم و جنایت‌های بسیاری می‌زنم. فعالیت‌های من منجر به کشته شدن بسیاری از دانش‌آموزان دورمشترانگ می‌شود.
بعد از به قدرت رسیدن من، آلبوس دامبلدور از ترس به یاد آوردن ماجرای قتل خواهرش و اینکه شاید خودش قاتل احتمالی بوده است، رو در روییمان را چندین سال به تعویق می‌اندازد. اما عاقبت آنها ما با هم روبرو شده و به دوئل جادویی پرداختیم. شاهدان این دوئل گفته‌اند که هرگز چنین دوئلی دوباره اتفاق نخواهد افتاد. متاسفانه از دامبلدور شکست خوردم. بعد از دستگیری من را در زندان جادویی نورمنگارد حبس می‌کنند.

انجام شد و خوش بازگشتين!
بعدا لطفا معرفيتون رو كامل تر كنين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۶:۴۳:۲۳

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
خاندان بلک این‌قدر معروف هست که نیاز به معرفی کسی نداشته باشه! اما من... آندرومدا بلک، فرزند بلک‌ها، صاحب خون اصیل، و خواهر بلاتریکس و نارسیسا.
هر کسی تو زندگیش اشتباهاتی می‌کنه... اشتباه زندگی منم ازدواج با تد بود. این ازدواج باعث شد از فرش خانوادگی بیرون انداخته بشم. اما چون از سر عقل گرفته نشده بود، بعد از این‌که متوجه شدم چه خبطی کردم، در حالی‌که ذکر مبارک غلط خوردم رو به لب داشتم پیش خانواده‌ی خودم برگشتم و غیابی از تد طلاق گرفتم. در هر حال.. حاصل این ازدواج یه دختر دیوانه‌اس به اسم نیمفادورا.
من از روزگار کهن یه پدربزرگ دارم که درخته و من نوه‌ی مستقیمشم. می‌پرسید چطور؟ جواب خیلی ساده‌اس! من رو قلمه زده.
من بر خلاف خانواده‌ی اسلیترینی خودم، تو گروه ریونکلاو افتادم. یه سری شایعاتی هم وجود داره که من با چمیدونم.. محفل ققنوس و فلان همکاری می‌کنم که بنده کاملا تکذیب می‌کنم! این شایعات کاملا بی‌پایه و اساسه.
در هر حال.. با وجود این‌که چوبدستی هم دارم و خیلی هم خوب بلدم ازش استفاده کنم، نیمی از زندگی من تو دنیای مشنگ‌ها می‌گذره.. چرا که من (تعریف از خود نباشه!) یکی از دانشمندان سازمان ناسا هستم! البته چیزی که هیچ‌کس نمی‌دونه اینه که این سازمان یه بخش داره که فقط جادوگرها و ساحره‌ها اون‌جا مشغول به کار هستند و هیچ‌کسی بدون داشتن خون اصیل نمی‌تونه وارد اون بخش بشه. در هر حال.. من زندگی خودم رو وقف علم کردم تا شما بتونید این‌جا راحت و آسوده باشید!
راستی.. من یه خواهرخونده هم دارم که اسمش فلوره. اون چندوقتی از این‌جا دور بوده، اما خبرهایی شنیدم که در حال بازگشته.
آها! تا یادم نرفته این رو هم بگم که مدتی روح من تو ریتا حلول کرده بود! الآن دیگه مشکل رفع شده و هر دو برگشتیم سر جای اصلی خودمون.

انجام شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۱:۰۹:۳۹

Only Raven

هر کسی به اصل خود باز می‌گردد...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.