هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۸:۴۹ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تری  بوت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۴۰ شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

استاد این ستاره ها رو می بینین روی پوست تخم؟ آب دهنتون باید بریزه روی اینا و بعد از گذشت چند ثانیه تخم به آرامی ترک می خوره.

حالا احتمالا از خودتون می پرسید اینو از کجا کشف کردم! چی؟! مهم نیست براتون؟

ولی خب من میگم!

داستان از این قراره که توی تالار ریون همه از جمله خود شما میزان علاقه ی من به شکلاتو می دونین. وقتی این تخمو دستم گرفتم یکم اون طرف تر لایتینا داشت شکلاتشو باز می کرد، منم از صدای پوسته ی شکلاتش به وجد اومدم!

فَوقع ما وقع....

2. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)

هنوز نفهمیدم غذاش چیه، لب به هیچی نمیزنه. ولی از وقتی از تخم بیرون اومده همینطور داره چپ چپ به شما نگاه می کنه.

کسی میدونه معنی این نگاه چیه؟

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

اینجا

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۸ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

رون ویزلیold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۳۳ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
سلام بر پروفسور وارنر!

1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

شرایط که چه عرض کنم ... چند تا تاپیک دنباله دار زمان میبره تا تخممون شکسته بشه و حیوونش بیرون بیاد. این تخم با صبر کردن یا ضربه زدن و یا حتی با پرت کردنش از بالاترین نقطه بالاترین طبقه بالاترین ساختمان بالاترین قله بالاترین کشور هم نمیشکنه. نمیدونید چه سختی هایی کشیدم.

اول: رفتم پیش هاگرید و بعد از دادن وعده غذایی یک هفته هاگوارتزم و با کلی خواهش و التماس و ... ، تونستم ازش یه صفحه راهنمایی بگیرم.
دوم: بنا بر راهنمایی های بدتر از مکر و فریب هاگرید، به تنهایی به اعماق جنگل ممنوعه رفتم و یه گیاه نایاب رو در اعماق تاریک جنگل و در حضور موجوداتی همچون فنریر و امثال اون، با زور شمشیر کمک شنل هری بدست آوردم.
.
.
.
بیست و سوم: به برگه ای که هاگرید برام بدون غلط املایی نوشته بود نگاه کردم و طبق اون برای گرفتن یک معجون به یه ساختمونی رسیدم که طبقه اول پر از گرگینه بود و طبقه دوم مملو از اسید و طبقه سوم پر از تمساح و ... وقتی که بعد از دو سال به طبقه آخر رسیدم دیدم که هیچی نیست ... به برگه نگاه کردم و دیدم که نوشته خیلی آدم شوخ طبیعیه و اون معجون فقط در اورست پیدا میشه.
.
.
.
نود و نه: دیگه رسیده بودم آخر صفحه ... با خوشحالی رفتم اون کار رو هم انجام بدم که دیدم نوشته که باید هر چی از سرتاسر کهکشان جمع کردم با هم قاطی کنم و بزنم به پوست تخم ... در اینصورت شاید تا صد سال بعد حیوون این تخم بیرون بیاد.

حالا هم دنبال یه وقت مشاوره با اسلاگهورن هستم تا بهم بگه چطوری با کشتن هاگرید، واسه خودم هورکراکس بسازم.

از اونجایی که در قسمت قبلی متوجه شدین که این حیوون تا چه حد میتونه مهم باشه، پس باید کلی بهش رسیدگی بشه تا بتونه بازدهی لازم رو داشته باشه.
یک عدد میز طویل پر از غذای هاگوارتز که هر چیزی بصورت نامحدود در اون یافت میشه رو براش با بهترین کیفیت آماده میکنیم ولی میز و غذا ها رو میندازیم توی طبقه آخر همون ساختمونی که هاگرید از روی شوخ طبعی بهمون نشون داد. حالا شاید بپرسین که چرا؟ خب معلومه ... بچه باید تربیت شه ... بچه باید بفهمه چه سختی هایی براش تحمل شده ... باید بفهمه زندگی سخته ... اگه هم دوست نداشت میتونه لینی یا گشنه پلو با خورشت دل ضعفه بخوره.

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

پروفسور ... ما سر کلاس هنر خودمون رو به تشنج میزنیم تا دبیر یه خورده دلش بسوزه بخاطر نیاوردن تکلیف زیر 10 نده ... البته هیچوقت جواب نمیداد ... بخاطر همین زدیم به طور غیر مستقیم پاش رو شکستیم ... اون هم دیگه سر کلاس مون نیومد ( این موضوع واقعیت دارد ) ... گفتم در جریان باشید .

مگه حتما باید تخم بزرگ باشه تا حیوونش بزرگ دربیاد؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

گریفیندور

آلیشیا اسپینت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۳:۲۷:۰۱
از روی جارو
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 101
آفلاین

1.تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

مار من تو یه عالمه یخ تو قطب متولد میشه .
اینطور که باید تخم را درون اب های یخ قطب وزیر برف ویخ قرار داد .به مدت سه ماه باید در آن محل قرار بگیره.تا شفق قطبی شروع بشه

هنگامی که شفق قطبی شروع بشه ونور های سبز ان از یخ ها عبور کند.وارد اب یخ بشه کم کم تخم شروع به ترک خوردن میکنه وهنگامی که شفق قطبی تموم بشه مار از تخم بیرون می اید.

این مار به دلیل اینکه در برف ویخ متولد شده وهنگام تولدش شفق قطبی هست رنگی مخلوم از آبی یخی و سبز داره وبسیار قدرتمند است.

این حیون در طفولیت یخ میخورد وهمین جور جانور رای ریز وگوشتی که دردریاها وجود دارد.ودر برخی مواقع جبلک های سبز

http://s9.picofile.com/file/8332455668/Untitled.png

تا عشق و امید است چه باک از بوسه ی دیوانه ساز

پیام زده شده در: ۱:۴۳ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲:۲۷:۰۸ شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 235
آفلاین

به شرط چاقو!
یعنی با نوک چاقو یک تلنگر کوچیک بهش میزنیم و قاچ میشه. اینکه فصل تابستون باشه هم مهمه.

هندونه!
چون در رگ‌های حیوون من آب‌هندونه جریان دارد.
اصلا به همین دلیل اسم‌ش هم ملونا هست. که از واژه‌ی WaterMelon گرفته شده.

[لینک نقاشی]

تصویر کوچک شده

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲:۳۶ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
سوال اول:
موجودی که داخل تخم گلکسی رنگ جلوی من است، عاشق فضا، و به عبارت دیگری فضایی است.
او دور سرش حلقه ای درست مانند حلقه ی سیاره ی مشتری دارد. و به دلیل رنگ گلکسی زیبایش او را موجود گلکسی و در بعضی نقاط او را گلکسی برفی می خوانند.

اگر او بخواهد از تخم بیرون برود، حلقه ی دور سرش را لمس می کند، و برای مرکز هوا فضا پیامی می فرستد، و آنها اورا از تخم بیرون می آوردند.( هیچکس هیچوقت ندیده است چطور)

سوال دوم:
غذای گلکسی برفی، سنگ خورد شده ی سیاره ارونوروس 714 به همراه گدازه ی خورشید است. چون سنگ سیاره ی ارونوروس حاوی ویتامین uxq است که برای نوزاد ها مناسب است.
طرز تهیه:
مقداری سنگ خورد شده ی سیاره ارونورس 714 را در آب جوش می ریزیم و حل می کنیم سپس با گدازه ی خورشید میکس می‌کنیم، و میل می فرماییم.

سوال سوم:
نقاشی من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوىold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۰:۴۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
۱. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز) تحت شرایطی که غذایی رو که درون تخم وجود داره بخوره و مواد مورد نیاز بدنش تامین بشه وقتی که تخمی که من برداشتم شکست و حیوون بیرون اومد متوجه مایع سفیدی شدم که فکر میکنم غذایی بود که تمام این مدت در تخمش از اون تغذیه کرده بود.
2. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)وقتی که حیوون به دنیا اومد متوجه دندون های نیش بسیار تیزش شدم و یک ساعت بعد هم دندون هاش رو توی دستم فرو کرد و میخواست خونمو بخوره اما جلوشو گرفتم واسه همین من عقیده دارم که حیوون من خون خواره برای همین الان بستمش به زنجیر.
3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین.  یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.
عکس تخم قبل از شکستن
عکس تخم بعد از شکستن
تحقیق من تموم شد پروفسور امیدوارم نمره ی کاملو بگیرم.

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

Only slytherin

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

گریفیندور، محفل ققنوس

آرتور ویزلی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۰۹:۳۴
از خانه ویزلی ها
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
کاربران عضو
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 470
آفلاین

تحت هر شرایطی! اصا براش مهم نیست. البته بستگی به کسی که صاحب اون تخم هست هم داره. مثلا من این تخم رو خریدم و الان نیاز دارم به موجود درونش. در همون لحظس که به دنیا میاد. ولی در شرایطی که صاحبی نداره، خودش هر وقت بخواد به دنیا میاد.

همه چی می خوره ولی غذای اصلیش ترس اطرافیانشه. البته نگاه به ظاهرش نکنید. اینا بزرگ که بشن تشکیل خانواده هم میدن.

اینم از ممد

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۸:۴۴:۴۱

اتحاد گریفیندور

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

یوآن بمپتون

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱:۲۶:۱۱ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸
از اکسیژن به دی‌اُکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 66
آفلاین
1. ﺗﺤﺖ ﭼﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﺗﺨﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻣﯽﺷﻪ ﻭ ﺣﯿﻮﻭﻥ ﺩﺍﺧﻠﺶ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺎﺩ؟ ‏(3 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

خب ببین، من طی آزمون و خطاهای زیاد فهمیدم که تخمی که بهم داده شده، وقتی شکسته میشه که شرایط و اتفاقات زیر 'همزمان' به‌وجود بیان:

۱- آلمان به کره‌ی جنوبی ۲-۰ ببازه.
۲- از سه کشور السالوادور و استرالیا و اسکاتلند، از هرکدوم یه نفر، بصورت همزمان شام‌شون تسترال‌پلو باشه.
۳- آسمون رنگش زرشکی و نارنجی باشه.
۴- دمای اتاقی که من و تخم توش هستیم، +۲۷ باشه.
۵- تخم رو بکوبم توی کلّه‌ی موجودِ توی تخمِ لینی.

2. ﻏﺬﺍﯼ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺣﯿﻮﻭﻥ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻃﻔﻮﻟﯿﺖ ﭼﯿﻪ؟ ﭼﺮﺍ؟ ‏(2 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

لینی... لینی؟ ... یه واقعیتی هس که... می‌خوام... بهت بگم... قول بده که خودت رو نبازی... اوکی؟
غذای مناسب حیوونِ من... چیزی نیس جز... لینی!
آره، خودت! حیوونِ من میگه که لینی می‌خواد. لینی!
باور نداری؟ خودت گوش بده، خودت مطمئن شو! ببین: صدای حیوونِ من

3. ﻧﻘﺎﺷﯽﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﺨﻤﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺸﮑﺴﺘﻪ ‏(1 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

تصویر کوچک شده

ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺟﺎﻧﻮﺭﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺑﮑﺸﯿﻦ. ‏(4 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ‏)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶:۱۹ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین

خب حیوان من "اسمارتیزیسم" قشنگم است. او آنقدر قشنگ است که تخمش هم شبیه اسمارتیز است. من تخم را دادم به یک عدد رونالد ویزلی تا پوسته‌ی روی آن را بلیسد و بخورد.
او پوسته‌ی رویی را خورد و و به درد دل دچار شد که خب به من ربطی ندارد و به خیالم هم نیست.
پوسته‌ی روئی کنده شده و پوسته زیرین را مشاهده می‌کنم که از لایه‌ی شفافی پاستیل شکری تشکیل شده است که خب زحمت آنها را سامورایی عزیز، تاتسویا موتویاما و هرمیون گرنجر کشیدند.
آن لایه که باز شد اسمارتیزیسم قشنگم داخل شد یا هم خارج شد. زیاد فرقی ندارد. مهم این است که با کمک دوستان عزیزم باری دیگر توانستیم یک مشکل را حل کنیم و اسمارتیزیسم قشنگم را از آن جای تنگ پاستیلی دربیاوریم.

٢. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)

راستش من اول دیدم که با دهانی نیمه باز سمت رونالد ویزلی می‌رود ولی بعد تغییر جهت داد و به سمت تخم خود رفت. راستش او یکم خنگ است و نمیفهمد که از اول می‌توانست همانجا باشد. اما وقتی به تخم خود رسید دهانش را مانند ادوارد دست قیچی که وقتی خوابش می‌آید خمیازه می‌کشد باز کرد و تخمش را دو پوزه‌ای خورد. و از آنجا فهمیدم او ترکیبی از لایه رویی اسمارتیز و پاستیل شکری می‌خورد.

٣. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز)

اسمارتیزیسم من با ترکیب سر شتر، شاخ تک شاخ، بدن عنکبوت و دم شیر از تخم به دنیا اومد.
تخم
حیوون خارج شده(اسمارتیزیسم قشنگم)

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۱۵:۱۳ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین

استاد این تخمی که من برداشتم یه مشکلی داشت! برق داشت!
اول به نظر تخم گوگولی و خوش رنگی میومد، مخصوصا که رو سطحش پر هم داشت.ولی بعد که برداشتمش یه جریان ضعیف برق ازم رد شد و موهام سیخ شد. فکرکنم ازم خوشش اومد!
اونجور که من تو کتابای مختلف گشتم اسم این موجود ائومائولایت هست و توی گندم زارها یا بین علف های خشک زندگی و استتار میکنه. ائومائولایت ها با اینکه ظاهر بسیار ناز و گوگولی ای دارن اما از خودشون الکتریسیته ساطع می کنن که الکتریسیته فرد بالغش به راحتی انسان رو میکشه! اطلاعات زیادی ازشون پیدانکردم ولی سعی کردم با قلقلک دادن تخم و چرب زبونی راضیش کنم از تخم بیرون بیاد. آخرش وقتی حسابی ناامید شده بودم، رون با شیرینی هایی که از آشپزخونه کش رفته بود وارد تالار شد و ائومائولایت وقتی بوی شیرینی رو حس کرد، بلاخره بیرون اومد.

دراین مورد تو کتابا چیزی نبود، اما اینجوری که از طفولیت ایشون تاحالا معلومه اینه که عاشق شیرینی گردویی و هرچیز زرد رنگه! حتی اگه اون دسته ی جاروی هری باشه و بسیار هم خوش اشتهاست!

3. ائومائولایت ما

lost between reality and dreams

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.