هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: در جستجوی راز ققنوس(عضویت)
پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
پست هاى پناهگاه تک پستيه يا گروهى مى نوسيم؟
اگر نيست کدوم تاپيک تک پستيه؟

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:

لودو بگمن نوشته:
مرسی از راهنماییات پیره فرهیخته.
لیکن سوالی دارم اون کلمه آبی رنگ محفل که نوشتین والا من ندیدم توش پست زده باشن من فقط نقدارو دیدم ، بنظرتون کجا پست بزنم بعد بیام اونجا در آقایون نقاد بزنم بگم نقد بفرمایید؟

سوال خیلی خوبی پرسیدی.

تالار نقد، هر جا که تو ایفای نقش نمایشنامه بنویسی میتونی ازشون درخواست نقد کنی. اما برای بررسی پست هات تو انجمن محفل، این تاپیک ها رو بهت پیشنهاد میکنم :

ویلای صدفی (اگر جدی نویسی رو ترجیح میدی به طنز)

پناهگاه

زندگی و نیرنگ های آلبوس دامبلدور

جبهه های سفید در تاریخ

خانه شماره دوازده

جز اولی، بقیه برای طنز نویسی هست که فک کنم اونارو ترجیح بدی. برای ادامه دادن داستان ها، باید چند تا پست آخر رو بخونی که متوجه مسیر داستان و سوژه هاش بشی. بعد یه پست در ادامه اونها میزنی ولی جوری که جای کار برای نفرات بعدی که میخوان پست تو رو ادامه بدن هم باشه.

امیدوارم خوش بگذره بهت تو این تاپیک ها. اگر تاپیک های محفل خوشت نیومد، هرجای دیگه ایفای نقش میتونی فعالیت کنی و تو تالار نقد درخواست بررسی کنی.

پیام زده شده در: ۳:۱۳ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

لودو بگمن نوشته:
یک دو سه س..س..س..
امتحان میکنیم...!
میکروفن نداریم؟
خب امتحان نمیکنیم.
آقایون خانوما ساکت ...
میکروفن نداریم ، نزارید من داد بزنم ساکت باشید تا صدای من به همه برسه.

مرسی.

سلام، من...

-لودویی ، لودو بگمن ، وزیر ورزش و تفریحات جادوییه انگلستان...

-بله همونطور که دوستمون گفت من لودوام ، لودو بگمن، وزیر ورزش و تفریحات جادویی انگلستان( دیگه تلاش نکنید این سه جملرو از دهن من بندازید سعی کنید عادت کنید)

بنده با توجه به تلاش های پیاپی ابن ولدای ( فرزندان ولدمورت، این اصطلاح مختص بندس لطفا ندزدینش ، ایشالله زیگیل بزنه زبون هرکی که بگه بجز من)
ابن ولد های بی خردو تکو توک با خرد از طرف جامعه یه ورزشی اعلام میدارم ، تمام مردم ورزشکار و ورزش دوست عزیز ما اعم از پیر و جوان ، زن و مرد موظف هستن بپا خیزن و ثابت کنن ولدی صفتا نمیتوانند چوب دستیمونم بخورن .
محفل بما و ما ب محفل احتیاج داریم.
و درضمن بنده این اطمینان خاطر رو به تمام فرزندان هاگوارتز و دامبلدور میدم که با وجود پرنگ شدن حضور ابن ولدا هیچ خدشه ای به مراسم جام آتشی وارد نیمشود.
دروووووود بر لودو وزیر ورزش
درووووود بر لودو وزیر ورزش....

سلام لودو عزیزم،

از میزان فعالیتت مشخص هست که خیلی با انگیزه وارد شدی و میخوای هر چه سریعتر مراحل پیشرفت رو طی کنی. اگرچه من نفهمیدم این پستت صرفا یه نمایشنامه بود و یا درخواست عضویت، به عنوان درخواست عضویت باهاش برخورد میکنم.

نحوه نوشتنت رو دوست دارم، یه هیجان خاصی توش هست، از خصوصیات شخصیتت هم به خوبی توشون استفاده میکنی. چندین طنز خوب هم دیدم تو پست هات که قشنگترشون کرده بود. اگرچه ترجیحا عباراتی مثل "نمیتوانند چوب دستیمونم بخورن ." (مشکلی در ظاهر توش نیست ولی جفتمون میدونیم در باطن از کجا اومده) استفاده نشه در آینده. دلیلش هم سن کم بعضی از اعضای سایت هست که چنین چیزهایی براشون محیط خوبی فراهم نمیکنه تو سایت و من مطمئنم که شما هم نمیخوای که اونها اذیت بشن.

برای عضویت در محفل، یه مقدار نیاز هست که تو تاپیک هایی که نمایشنامه ادامه دار هم نوشته میشه شرکت کنی. من به نظرم نیازی نیست تو سبک نوشتنت تغییری ایجاد بشه، چون جالب و باحال هست اما تو جاهایی که نمایشنامه ادامه دار نوشته میشه، علاوه بر پست خودت، باید به قبل و بعد هم فکر کنی که نفرات بعدی چجوری ادامه بدن بعد از تو. برای همین یه ذره تو این تاپیک ها هم شرکت کن، هم تو محفل و هم تو تالار نقد میتونی درخواست بررسی پست هات رو انجام بدی تا پیشنهادات بقیه رو هم بخونی.

بعد از اینکه یه ذره فعالیت کردی، با نحوه نوشتن جادوگرانی آشنا شدی و چند تا نقد و بررسی رو پست هات انجام شد، پیشم برگرد تا رمز ورود به محفل ققنوس رو بهت بگم.

پ.ن. تالار خصوصی ریونکلاو رو بهت پیشنهاد میکنم که خیلی جدی بگیری و توش فعالیت کنی. از اعضای قدیمی تر و ناظر های تالارت درخواست کمک کنی. تالار خصوصی میتونه جای خیلی خوبی برای تفریح با هم گروهی هات و هم برای پیشرفت باشه. ریونکلاو یه سری از بهترین اعضای سایت رو داره و کمک هاشون میتونه خیلی در پیشرفت بهت یاری بده.

آینده خوبی در انتظارت هست لودو عزیز، همینجوری با قدرت جلو برو.
موفق باشی

پیام زده شده در: ۰:۴۱ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
یک دو سه س..س..س..
امتحان میکنیم...!
میکروفن نداریم؟
خب امتحان نمیکنیم.
آقایون خانوما ساکت ...
میکروفن نداریم ، نزارید من داد بزنم ساکت باشید تا صدای من به همه برسه.

مرسی.

سلام، من...

-لودویی ، لودو بگمن ، وزیر ورزش و تفریحات جادوییه انگلستان...

-بله همونطور که دوستمون گفت من لودوام ، لودو بگمن، وزیر ورزش و تفریحات جادویی انگلستان( دیگه تلاش نکنید این سه جملرو از دهن من بندازید سعی کنید عادت کنید)

بنده با توجه به تلاش های پیاپی ابن ولدای ( فرزندان ولدمورت، این اصطلاح مختص بندس لطفا ندزدینش ، ایشالله زیگیل بزنه زبون هرکی که بگه بجز من)
ابن ولد های بی خردو تکو توک با خرد از طرف جامعه یه ورزشی اعلام میدارم ، تمام مردم ورزشکار و ورزش دوست عزیز ما اعم از پیر و جوان ، زن و مرد موظف هستن بپا خیزن و ثابت کنن ولدی صفتا نمیتوانند چوب دستیمونم بخورن .
محفل بما و ما ب محفل احتیاج داریم.
و درضمن بنده این اطمینان خاطر رو به تمام فرزندان هاگوارتز و دامبلدور میدم که با وجود پرنگ شدن حضور ابن ولدا هیچ خدشه ای به مراسم جام آتشی وارد نیمشود.
دروووووود بر لودو وزیر ورزش
درووووود بر لودو وزیر ورزش....

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

چارلى ويزلى نوشته:
به نام خدا

سلام بر آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور

ببخشید میشه به من بگید که چه طور میتونم به محفل مقدس ققنوس ملحق شوم از قلم خود در راه عدالت استفاده کنم؟
ممنون می شم از راهنمایی هاتون.
با تشکر
چارلی ویزلی
استاد اژدها شناسی

سلام چارلی عزیزم،

ویزلی ها همیشه جای ویژه ای تو محفل ققنوس دارن، کلا خانواده سفیدی داری و همشون برای خدمت به مردم و مبارزه با سیاهی آماده ان.

با این حال، چند تا کار باید انجام بدی تا عمق سفیدی وجودت بهم ثابت بشه و در کنارش متوجه بشم که چجور شخصیتی هستی. با سطح نویسندگیت آشنا بشم که در آینده بتونم با توجه به اون بهت کمک بیشتری بکنم و ماموریت بدم.

1)تالار گریفیندور : تالار خصوصی گروهت مخصوص این هست که کارت رو شروع کنی، نمایشنامه بزنی. از ناظر و اعضای هم گروهیت بخوای که کمکت کنن. اگر سوالی داری ازشون بپرسی و اونها هم مسلما دوست دارن که بهت کمک کنن تا پیشرفت کنی. با آرتور ویزلی تماس بگیر، ایشون هم گروهی شما و یکی از محفلی های خوب سایت هستن. اگر سوالی داشتی ازشون بپرس و راهنمایی بگیر که بتونی سریع پیشرفت کنی. پدرتون هم هستن و فک میکنم رابطه راحتتری با هم داشته باشین.

2)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

3)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

یه مدت که پست بزنی و فعالیت کنی، چند تا نقد که درخواست بدی، هم من، هم محفلی ها و هم بقیه سایت بیشتر باهات آشنا میشن و آماده عضویت در محفل ققنوس میشی.

سفیدی رو پیش بگیر و جلو برو چارلی عزیزم، به متخصص اژدها نیاز زیادی هست تو جامعه جادوگری تا بتونیم با این موجودات رابطه بهتری داشته باشیم.

در آینده ای نزدیک میبینمت

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷

چارلى ويزلى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نام خدا

سلام بر آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور

ببخشید میشه به من بگید که چه طور میتونم به محفل مقدس ققنوس ملحق شوم از قلم خود در راه عدالت استفاده کنم؟
ممنون می شم از راهنمایی هاتون.
با تشکر
چارلی ویزلی
استاد اژدها شناسی

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

استرلینگ مک کابین نوشته:
سلام و درود بر پرفسور دامبلدور من میخواهم عضو محفل بشم و خیلی خوضحال میشم اگه اجازشو بدین من آدمی شجاع و نترسم و میخواهم با تاریکی مبارزه کنم و فکشون رو پایین بیارم من وارث تاریکی را خواهم کشت من سامم استرلینگ مک کابین هست و خیلی دوست دارم در محفل ققنوس باشم و یک اتقی داشته باشم ....
سپاس گذارم

سلام دوست من،
اول باید ازت عذرخواهی کنم بابت تاخیر در جواب. پیری باعث شده که این پستت رو نبینم و امروز که خیلی خیلی دیر شده تازه متوجه اش بشم. این اتفاق ناراحتم کرده و امیدوارم که این تاخیر رو به حساب پیری بذاری و منو ببخشی.

از خشونت باید دوری کرد پسرم، اگر ما هم همونطور با تاریکی مبارزه کنیم فرقی با مرگخوار ها نخواهیم داشت و این خودش یه شکست بزرگ خواهد بود. بعضی اوقات نیاز به درگیری هست ولی همیشه اول باید با دوستی و صلح جلو بریم.

برای عضویت در محفل فعلا زود هست. هنوز نمیدونم که چجور شخصیتی هستی و باید یه سری کارها انجام بدی تا خودت رو تو سایت جا بندازی.

1)تو گروه خصوصیت ریونکلاو فعالیت کنی و از اعضای خوب اون گروه درخواست کمک کنی. اونها بهت کمک میکنن که با سایت بیشتر آشنا شی و همه چیزهای ریز و درشت رو متوجه بشی. در مجموع بهت کمک میکنن که بهتر شی و پیشرفت کنی.
با یوآن بمپتون که یکی از بهترین اعضای محفل هست صحبت کردم. ایشون عضو گروه ریونکلاو هم هستن. میتونی باهاشون از طریق پیام شخصی تماس بگیری و اگر سوالی داشتی ازشون بپرسی. بعدها اگر دوباره درخواست عضویت بدی ایشون یکی از افرادی هستن که باید به من گزارش بدن که شما تلاش خوبی داشتی و پیشرفت کردی.

2)وقتی نمایشنامه نوشتی، به تالار نقد برو و درخواست نقد بده. افراد قوی و با تجربه ای مسوول نقد پست ها هستن که بهت کمک میکنن کیفیت پست هات رو بالا ببری. از نکات ریز تا نکات حیاتی بهت آموزش میدن تا بهتر و قوی تر بشی.

3)تو انجمن محفل ققنوس فعالیت کن و پست بزن. پست های قبلی رو مطالعه کن با دقت و سوژه ها رو که متوجه شی ، ادامه شون بده. همیشه حواست باشه که جا برای نفر بعدی هم بذاری که بتونه بعد پست تو ادامه بده داستان رو.

بعد از انجام این کارها، دوباره پیشم بیا تا درخواست عضویتت رو بررسی کنیم.

در پناه عشق موفق باشی استرلینگ عزیزم

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

هری پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
بیام تو یه سوپ پیازی چیزی بزنیم دور هم؟

هری عزیزم،

از دیدن پستت خیلی خوشحال شدم. محفل به یک عدد هری پاتر فعال نیاز داره و امیدوارم که پست های بیشتری ازت ببینم از این به بعد.
پستت تو **همانند يك سفيد اصيل بنويسيد** رو خوندم و بسیار لذت بردم. حیفه که محفل از داشتن یه هری پاتری با چنین توانایی والایی در نوشتن دریغ بمونه، امیدوارم که انگیزه و وقت کافی رو داشته باشی که بیشتر پیشمون باشی و فعالیت بیشتری داشته باشی. (اگرچه کلا بیایی تو میبینی انتظارات اونقد هم بالا نیست).

خوش برگشتی و تایید شد.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۸ ۱۹:۰۹:۵۱

All you touch and all you see, is all your life will ever be

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

استرلینگ مک کابینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۳ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
از Az-Iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلام و درود بر پرفسور دامبلدور من میخواهم عضو محفل بشم و خیلی خوضحال میشم اگه اجازشو بدین من آدمی شجاع و نترسم و میخواهم با تاریکی مبارزه کنم و فکشون رو پایین بیارم من وارث تاریکی را خواهم کشت من سامم استرلینگ مک کابین هست و خیلی دوست دارم در محفل ققنوس باشم و یک اتقی داشته باشم ....
سپاس گذارم

Cadriyanoos

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷

آبرفورث دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اتاق مدیریت هاگزهد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 78
آفلاین
درود سلام بر برادر عزیزم ،چطوری خوبی .میدونی من براچی اومدم دیگه ،شایدم ندونی.

من اومدم تا عضو محفل شم و با سیاهی ها مبارزه کنم،و پوزشونو به خاک بمالونم.

البته باید بگم همیشه تو سریال های ماگلی و کل فیلم های ماگلی
همیشه روشنایی برنده میشه.

چرا راه دور بریم همین هری پاترمون. آخر کی برنده شد ،روشنایی دیگه.

خب بریم سر اصل مطلب،من اومدم تا تو محفل عضو شم ،خب کار تیمی بهتره از کار فردی دیگه.

اگر اجازه بدین برادر البته.

عشقی،عشق.

زیر نور محفل سر افراز و استوار باشی.

سلام برادر،

از بار قبل که درخواست دادی، پیشرفت خیلی خوبی داشتی. یه ذره با نقد و این صحبت ها کار کردیم تا یه سری اشکالات برطرف بشه، ناظرهای گریفیندور هم نقد های خوبی انجام دادن برات و فک میکنم که چندین نظر مثبت و خوب گرفتی و تونستی سطح نویسندگیت رو بالا بیاری.همونطور که در مورد بقیه تازه وارد های محفل میگم، کارت تموم نشده. عضویت تو محفل تازه اولین قدم هست و هنوز باید پست بزنی تا تجربه بیشتری کسب کنی و همینطور بهتر بنویسی.

از پیشرفتت راضی بودم، تایید شد.
به محفل ققنوس خوش اومدی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۵ ۲۰:۲۴:۲۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۵ ۲۰:۲۵:۰۶

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.