هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

آندریا کگورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۱۳ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۱ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
از کوچه دیاگون پلاک شیش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 144
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
قبلنا یه جوراب داشتم طرح گوزن شمالی داشت حساب میشه؟

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
همینجا به سنگ پای مرلین حاضرم قسم بخورم تو هر سوالی از دامبل بپرسی میگه همه اینا مال
عشقه و عشق جادویی غیر قابل درکه (یاد معلم دینیم میندازه که وقتی جوابیو نمیدونه میگه قدرت فهمه بعضی چیزا از درکه انسان خارجه! )
ولی لرد عزیز ما علامه دهره . اصن ما گوگل میخوایم چیکار وقتی لرد به این داشمندی داریم!
(من پاچه خوار نیستم...استین خوارم )

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
بقیه میان اینجا چیکار میکنن؟! منم همون کارو میخوام بکنم ... از بچگی طابع جمع بودم.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

اصن اسمی که پسوند مرگخوار نداشته باشه خودش یه فحشه ولی خب بفرمایید:
هری=ور بپری(توجه داشته باشید این پسوند رو باید همراه با اسم بکار ببرید)

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

اختلاس؟!

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

هری رو از دماغ دار بزنید بزارید جلوشون...قشنگ ارادشون میره کف پاشون

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
من والا خانوادمو ندیدم ولی مطمعنم دسته جمعی فوبیای مار داریم حالا چه بخواد ازین مارکوچولو های ابی بی خطر باشه چه بخواد نجینی عزیز باشه...ترجیح میدم فاصله یک کیلومتریمو ازش حفظ کنم(یچیزی من توی فیلم شنیده بودم بهش میگفتن نگینی ... چرا شما بهش میگین نجینی؟!)

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
وقتی پنج سالم بود برای اولین بار تریلر هری پاتر و یادگاران مرگ رو دیدم و اولین سوالم هم همین بود بعدش رفتم از پرفسور پرسیدم بهم گفت انقد این فیلمای ماگلی رو نبین مخت گیرپج میکنه...و من هنوز هم نمیدونم چه اتفاقی افتاده سروقت از دراکو میپرسم

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
تناب بازی انقد باهاش حال میده!

خیر... چون اون جوراب رو ندارین، از اعتبار خارجه.
بذارید درسته... فعال گذاشتن با این ذ نوشته می شه.
مطمئن هم که مطمئنا مطمعن نوشته نمیشه دیگه؟
شما ترجیح می دین از نجینی دور باشین؟... هوم... باید ببینیم نجینی هم همچین تمایلی داره و یا خیر.
طناب درسته.

آندریای عزیز... سی پست دارین که مربوط به تکالیف هاگوارتزن. اما من برای تایید شما، لازم دارم تا پست های ایفای نقش شما رو بخونم و بدونم در چه سطحی هستین.
ما تو جبهه مرگخواران، گاهی ماموریت هایی داریم که به صورت گروهی اجرا می شن که برای شرکت در این ماموریت ها، لازمه به یه سطح قابل قبول در رول نویسی و شناخت سوژه ها رسیده باشیم؛ تا بتونیم ضمن اینکه پا به پای بقیه پست می زنیم، سوژه ها رو بشناسیم و بتونیم بهترین تصمیم ممکن رو برای ادامه روند سوژه بگیریم.
پس حالا کاری که لازمه انجام بدین اینه که فعالیت کنین... بیشتر بنویسین و بیشتر بخونین. از ناظر تالارتون کمک بگیرین. درخواست نقد پست هاتون رو بدین و با توجه به نقد ها، بیشتر بنویسید.
مطمئنم خیلی زود پیشرفت خوبی می کنین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۵:۳۸:۲۵

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
دارم

2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

ولدمورت قوی تره
دامبلدور شانس داره

دوربین کار گذاشتن تو کارگاه استاد هکتور!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

دامبلدور:ریش پیازی :|
جدا ایده دیگه ای ندارم -_-

کشف وردی برای تولید غذا

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

ریتا استیکر ، نویسنده روزنامه پیام امروز ، در جدید ترین نسخه اعلام کرد:
ولدمورت بازگشت!

همون بالاییو بدین بخونن خودشون خودشونو به جزایر بلاک آپارات میکنن!

نمیرم تو معدشون!

دلشون خواسته خاص باشن!

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ریش دامبلدور؟
استفاده؟
مگه استفاده ای هم داره اصلا؟

گویل!

روزی که تازه وارد سایت شده بودین رو به یاد دارم.
تمام تلاشی که پا به پای من و هکتور برای پیشرفت کردن کردین رو هم به یاد دارم.
خیلی خوب می شناسمتون.
می دونم برای چیزی که بخواین تلاش می کنین. یادمه بخاطر حل شدن غلط املایی هاتون چقدر تنبیه هام رو انجام دادین تا بالاخره موفق شدین.
تو این مدت، رفتین و اومدین... اما هربار که اومدین، باز به جمع خودمون برگشتین.

اما یه چیزی هست که مانع میشه الان با اطمینان تاییدتون کنم.
اینکه ناامید شدم... یه سری مسائل و رفتارها دیدم که باعث شد شک کنم.
پست هاتون رو خوندم. مشکلاتی توش هست که بخاطر غیبتتون به وجود اومده. مشکلی نیست... حل می شن.
اما سیاه نویسی چی شد؟... از کی تا حالا مرگخوار های سابق، تو پست و متن درخواست عضویت از کلمه ولدمورت استفاده می کنن؟
مساله استفاده از این کلمه نیست... مساله سیاه نویسی و هم رنگ بقیه اعضای گروه بودنه. مرگخوارها همیشه به یک سری مسائل پایبند بودن.

اما در هر حال...

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۵ ۱۵:۵۷:۱۶

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

مرلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۵۶ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
از خیابان پریت درایو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
قبلا محفلی بودم و برای ارباب جاسوسی می کردم

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
ارباب همیشه در سکوی بالاتری ایستاده بوده و توانسته خواننده ی کتاب رو در نبرد ها به وجد بیاره

خدمت به ارباب
هری پاتر : نوکر دامبلدور

اینکه از مرگخوار ها بدزدن و به ویزلی ها بدن که غیر ممکن است

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
آواداکداورا

من عاشق مارام مخصوصن مار محبوب ارباب ولی اگر شامش نشم

موهای ارباب ناپدید شدن تا کسی نتواند با استفاده از معجون مرکب ب شکل ارباب در بیاد
بینی ارباب هم فکر نکنم کسی دلیل اصیش رو بدونه

ریش دابلدور وصیله ی بازی برای نجینی

هوم... جاسوس...هوم...
اینجا مهمترین هدف هممون خدمت به اربابه.
نجینی روزی چندین وعده شام میخوره... تضمینی وجود نداره که شما رو برای یکی از شام هاش انتخاب نکنه... همین چند روز پیش لینی رو خورد و خب به سختی تونستیم سالم پسش بگیریم.
وصیله؟... ... وسیله!

مرلین عزیز معیار سنجش ما، پست های ایفای نقشه. ما با خوندن اونا تصمیم میگیریم که شما به میزان لازم سیاه هستین که عضو جبهه سیاهی بشین و یا خیر.
و خب شما هیچ پست ایفای نقشی ندارین.
جدا از این، ما باید به یه سطح قابل قبولی در رول نویسی برسیم تا بتونیم کنار بقیه اعضای جبهه، ماموریت هارو بریم و بتونیم پا به پای بقیه پیش بریم. بتونیم تصمیم درست برای سوژه بگیریم و بدونیم الان ازمون چه انتظاری میره. اینا کارای سختی نیست اصلا. فقط کافیه کمی فعالیت کنین و با سوژه ها آشنا بشین.
پس عجله نکنین و پست های سایرین رو بخونین و خودتون هم بنویسین و درخواست نقد بدین... نقد ها رو با دقت بخونین و با توجه به نکاتی که گفته میشه بیشتر بنویسین.
اگه هر مشکلی وجود داشت میتونین از من یا هکتور(به عنوان ناظر تالار خصوصیتون) و یا جادوکارای ویزنگاموت کمک بگیرین.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۳۸:۲۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۲ ۱۳:۳۹:۴۸

پیام زده شده در: ۹:۵۹ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

سلینا ساپورثیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین

1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
لرد عزیز همواره از لحاظ داشتن توانایی در استفاده از غیر ممکن ترین طلسم ها و شجاعت استفاده از آن ها در مقام بالاتری بوده است.

تصویب ملکه بودنمان و داشتن قدرت بیشتر جهت نفوذ بیشتر در افراد و قرار گرفتن در جایگاه احترامی بالاتر( هز چند که اکنون هم کسی از نظر اوج احترام به پای ما نمیرسد اما انسان همواره باید چیزهای بیشتری را بخواهد!)

جینی ویزلی: گوجه فرنگی نرسیده نارنجی رنگ!

انقدر تعدادشون زیاد است که فکر نمیکنم محفل چنین توانایی رو پیدا کرده باشع!

فوووت!

اصولا ما با حیوانات رفتار خوبی داریم اما خب اگر بخواهیم رو راست باشیم از مار جماعت کمی دلهره داریم تاکید میکنم دلهره داریم دلهره با ترس خیلی متفاوت است!

انتقام و قدرت هر چیز وجود انسان را برای رسیدن به ابهت بیشتر خشک میکند!

سیستم گرمایشی !

سليناى عزيز

من پست هاتون رو چك كردم. بيشترشون مربوط به تكاليف هاگوارتز بود كه متاسفانه براى تصميم گيرى در مورد پيوستن به جبهه مرگخواران كافى نيست.
بعد از فعاليت در ايفاى نقش و زدن پست هاى بيشتر، شناخت شخصيت ها و سوژه ها، دوباره درخواست بدين.

موفق باشيد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳۱ ۱۱:۲۲:۴۱

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

سلوین کالوین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۲ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
ارباب، گوزن.

کی این فرما رو طرح کرده ارباب؟ چقدر تبعیض، چقدر نژادپرستی. پس حق گونه‌های بی‌زبان چی می‌شه؟ اربابا، دختر خودتون نیش داره، زبون نداره.
ما تجربه‌های زیادی داشتیم. مرگخواری هم یکیش بوده.

اربابا، جسارتا، ما سوات نداریم. مدرسه ماگلی ما رو راه ندادن. کتابا رو نخوندیم. حالا کدوم کتابا اصلا؟

اربابا، ما داشتیم راحت تو میرین به بچه‌های نجیب‌زاده‌ای درس می‌دادیم. یه دفعه یه بانویی با اژدهایانش اومد گفت من breaker of chains ام و همه ما رو آزاد کرد. منم یه اگهی دیدم و اومدم این‌جا کار کنم یه نون بخورنمیری هم در بیارم بدم دهن زن و بچه‌ام.

یوآن بمپتون: بادمجون خاتون.

دریافت وام از ثامن الحجج.

خردل فکر کنم.

اربابا، مدیریت نجینی رو کاملا به من بپسرین. بهترین معلم سرخونه‌ای می‌شم که تا به‌حال داشته. همه علوم رو بهش می‌آموزم؛ سم‌پاشی، گزیدن بی‌درمان، زهراندازی حرفه‌ای، آدم‌خواری سلطنتی و هزاران درس مفید دیگه.

شپش مرغی.

بلند کردن اشیا. در واقع نقش خرطوم رو داره.

- ارباب؟
- ارباب.

سلوين كالوين!

البته كه اين فرم هارو لرد سياه طرح كرده ان.
شپش مرغى؟... ارباب؟... شپش مرغى؟

يه سرى صحبت دارم من با شما... در خصوص نگه دارى از نجينى... اما اينجا نميشه!
بفرماييد داخل!

تاييد شد.

ویرایش شده توسط سلوین کالوین در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۲۲:۳۲:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳۱ ۱۱:۰۰:۲۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین

زبان خوش؟ خب ارباب ما اصلا بلد نیستیم با زبان خوش حرف بزنیم ولی درمقابل شما، لوبیای برتی بات بخوریم با زبان خوش حرف نزنیم! ما و خان داداش مرگخوار بودیم چه مرگخواری. همونطور که تو معرفی شخصیتمون گفتیم از بدو تولد مهر مرگخواری به دست بودیم!

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

فرق که از زمین تا آسمونه! ولی به نظر ما مهم ترینش راه هایی که انتخاب کردید بوده. شما سیاهی رو انتخاب کردید، دامبل سفیدی رو. این کجا و آن کجا؟!

هدف که زیاده! ما دوست داریم وفادارانه به شما خدمت کنیم ارباب این مهم ترینشونه. ولی چیز های دیگه ای هم هست مثلا به پالی قول دادیم کارای ناتمومش رو تموم کنیم، یا با کمک آدامس اسلحه مرگبار بسازیم، یا فک محفلی ها رو پایین بیاریم!

سوروس مو روغنی کلاغ صفت!

صادرات پیاز صد در صد تولید محفل به خاورمیانه!

پایین آوردن فک به وسیله چوب بیسبال، اونقد می زنیمشون که بمیرن!

ارباب ما غلط کنیم کاری به کار ایشون داشته باشیم! ایشون پرنسسن. ولی اگه یه موقع نوبت غذا دادن به ما رسید، بهترین پذیرایی ممکن رو ازشون می کنیم.

به نظر ما از ابهت شما ترسیدن خودشون خود بخود ریختن! البته درمورد دماغتون، خود به خود افتاده!

می تونیم رنگش کنیم به عنوان پرده های خانه ریدل ازش استفاده کنیم. از وجودش که استفاده خاصی نمی شه برد ولی شاید ریش هاش به درد بخوره!

ارباب! (سنسور های پالیی مون به کار افتاده!)
میشه بیایم تو؟ از سرما این بیرون قندیل بستیم!

پالكتو! (نقل قول از يكى از پست هاى اربـاب!)

پرده؟... دامبلدور؟... هوووم!

آلكتو من متوجه نشدم تو اين گرما چجورى ميتونين قنديل ببندين ولى در هر حال...

تاييد شد.
خوش بازگشتين!

ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ ۱۵:۰۱:۴۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۲۲:۱۹:۱۲

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۲:۱۸ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
سلام ارباب.
خوبید ارباب؟

قطعا داشتم، دارم و خواهم داشت ارباب. سابقه عضویت زیر سایه شما رو میگم ارباب.

دامبلدور؟ چطور یه دامبلی که انقدر دور هست، اونم مثلا از بالای برج ستاره شناسی تا زمین رو با ارباب مقایسه کنیم اصلا؟

هدفی جاه طلبانه تر از خدمت به ارباب وجود نداره در این دنیا.

محفلیا خودشون لقبن ارباب. اینکه براشون لقب دوباره گذاشته بشه، ظلم هست به لقب. میشه یه حالتی مثل "بر علیه" که غلط هست و "بر" باید حذف شه.

دروغ چرا ارباب، اینا از من هم آدم خوار ترن به نظرم. گرسنه شون بشه، قوی تراشون ضعیف تراشون رو میخورن.

از همین الان بگم که خوردنشون رو حذف میکنم از گزینه ها. گوشتشون خوب نیست. ولی خب همیشه راه های وحشیانه تری وجود داره ارباب... اگر بگم اسپویل میشه... اسپویل هم خیلی بده!

رفتاری بسیار خوب در شان پرنسس ارباب.

اتفاق برای موها و بینی لرد سیاه نیفتاده. موها و بینی لرد سیاه برای اتفاق افتادن در واقع. در این حد خفن و قدرتمند که حتی خود کلمه "اتفاق" هم از موها و بینی لرد سیاه میترسه.

نخ دندان!

فنرير گريبك!

صبر كنين... يه... يه بويى داره مياد. شبيه بوى... ام... خيانت مثلا!
از كجا مياد؟
هوم...

فنرير شما بسيار من رو ياد يه مرگخوار سابقى ميندازين...
اين همه شباهت...

بيايد تو ببينيم بايد با اين همه شباهت چيكار كرد...
اوه... يه لحظه...
لرد سياه فرمودند:

سلام فنر... خوبيم فنر!

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲ ۱۹:۰۳:۰۷

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
۱- خیر ندارم

۲- ارباب دوست داره حقش رو از کسایی که اذیتش کردن رو بگیره اما دامبلدور عین خیالش هم نیست

۳- اول خواستم تو محفل عضو بشم اما آنها من را رد کردم پس از آنها نفرت گرفتم و دوست دارم خودم با قدرت زیاد آنها را از بین ببرم.

۴- هرمیون گرنجر: وزغ لجنی

۵- هر روز دادن یه اتاق خوراکی. هر چند شکم آنها فقط برای یه مدتی سیر می شود.

۶- دست و پاهایشان را بکشیم که کنده شود. بعد سرشان را قطع می کنیم.

۷- اگه اشتباهی بکنم. میذارم نیشم بزنه

۸- قدرتمندترین آدم جهان باید یه فرقی بکند و خوشگل باشه. سرورم هم از نظرش مو و دماغ او را جذاب نمی کند. پس آنها را حذف کرده.

۹- طناب دار درست کنیم.

از بلاتریکس خواستم که اجازه بدن این یکی رو خودم جواب بدم.

برای من مهمه که کسی که می خواد مرگخوار بشه، با اطلاع و علاقه این گروه رو انتخاب کرده باشه یا حداقل شواهدی بر خلاف این موضوع وجود نداشته باشه.
برای همین، درخواست عضویتی که به محفل دادین و جدید هم هست یه امتیاز منفی محسوب می شه. چون نشون می ده که یا به محفل علاقه دارین و یا براتون فرقی نمی کنه سیاه باشین یا سفید و صرفا مایلین عضو یه گروهی بشین.
این درست نیست. ایفای نقش و سبک و روش نوشتن سیاه ها با سفید ها فرق می کنه. باید فرق کنه. برای همینه که ما اول باید انتخاب کنیم که به کدوم گروه علاقمندیم. مایلیم سیاه باشیم یا سفید.
گذشته از این موضوع، شما بدون فعالیت، تو هیچ گروهی تایید نمی شین. برای این که ما اول باید فعالیت شما رو ببینیم، پست های شما رو بخونیم. به سطح و اشکالات احتمالیتون پی ببریم ...اگه مایل باشین برای برطرف کردنشون راهنماییتون کنیم و بعد تصمیم بگیریم که برای گروه مفید هستین یا نه.
من الان یه ماموریتی به شما بدم نمی دونم می تونین انجام بدین یا نه...یا نقاط ضعف و قوتتون چی هستن. چون خیلی از ماموریت ها رو با توجه به شناختی که از مرگخوارا دارم بهشون می دم.
توجه داشته باشین که پست هایی که تو انجمن هافلپاف می زنین رو نمی تونیم ببینیم و بخونیم.
پایه و اساس این گروه ها ایفای نقشه. شما قبل از هر کاری باید فعالیتتون رو در ایفای نقش شروع کنین. سوژه ها رو ادامه بدین...بخونین و بنویسین.
همزمان با این موضوع تصمیم بگیرین که سیاه هستین یا سفید. چون نوشته هاتون هم باید بر همین پایه باشه. شما اگه سفید بنویسین، بعد از فعالیت زیاد هم تو گروه مرگخوارا قبول نمی شین.

"می ذارم" رو درست نوشتین! اینو بسیار تحسین می کنم. چون تقریبا همه غلط می نویسن!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۰ ۲۳:۴۷:۱۳

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۹:۴۱ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

پروفسور فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
از کرمان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
١-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
شاید باور نکنید ولی ندارم.

روحیه عالی لرد در مبارزه ولی بی تفاوتی دامبلدور به مبارزه کردن.

انتقام و کینه

هری:کودکی با عینک ته استکانی

شکار کردن.

دوئل و یا حمله به صورت مخفیانه

رفتاری فرمانبردارانه

مشکل ژنیتیکی یا بیماری

میتونیم با ریش دامبلدور زمین را تمیز کنیم یا باهاش کفش ها را واکس بزنیم.

پروفسور فليت ويك!
باور كنم كه سابقه ندارين؟... تو اون جنگ هاگوارتز، اون شما نبودين كه... عه؟ نبودين؟.. خب هيچى!
شكار...! شكار پياز از مزارع پياز؟
مشكل ژنتيكى يا بيمارى؟!
شما به جذابيت بى حد و حصر سرورم ميگين بيمارى؟!

فليت ويك عزيز...
ما عضو گروه ها و جبهه ها ميشيم تا به اون جبهه كمك كنيم كه به اهدافش برسه. اما براى اين كار، لازمه كه يه سطح مشخصى داشته باشيم.
من با خوندن پست هاى ايفاى نقش شما ميتونم اين سطح رو بسنجم. كه شما فعلا پست ايفا ندارين.
پس عجله نكنين و بريد فعاليت كنين... تاپيك ها و سوژه هاشون رو بخونين... با سايرين و شخصيت هاشون آشنا بشين. بنويسيد و از نقد كننده ها درخواست نقد كنين و با توجه به نكات گفته شده تو نقد، بيشتر بنويسيد.
اگه مشكلى يا سوالى بود هم ميتونين ازمون بپرسيد.

موفق باشيد.
فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۱۸ ۱۰:۱۴:۰۸

S.o.l.t.a.n

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷

سوراو کارتیکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۰ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۵ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین

نداریم

اینکه دامبلدور دامبلدوره و لرد لرد

باید فکر کنم.

آلبوس دامبلدور:سد معبر

فکر نکنم اونا اصلا شکم داشته باشن.

گرسنشون بذاریم و یه آوادا روش

روزی دو کیلو گوشت تازه محفلی میدم بهش.

به من که ربط نداره! میل ارباب بوده.

اگه سد معبر خودش بدردی میخوره که ریشش بخوره؟

سوراو!

تفاوت واقعا قانع كننده اى رو ذكر كردين!
و راستى! گوشت محفلى نميديم ما به نجينى... زولبيا فقط!

سوراو عزيز(اسم سخت تر پيدا نمي شد تو اون لييييست؟! ) دو پست ايفاى نقش و يه درخواست نقد داشتين كه البته نقد نشده.
منتظر نقدتون بمونيد. با توجه به نكاتى كه بهتون گفته ميشه، بيشتر بنويسيد.
پست هاى سايرين رو بخونين و با شخصيت هاي اونا آشنا شين. با توجه به پست آخرى كه خوندم ازتون، مطمئنم خيلى زود پيشرفت مى كنيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۱۶ ۱۱:۱۹:۳۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۱۶ ۱۱:۲۱:۰۰

گاهي اوقات بايد براي رفتن به جلو بقيه رو پايين بندازي. اما اينا اصلا مهم نيست. برو جلو و اصلا هم برات مهم نباشه كه چند نفرو زمين ميزني.

آه از اين رنج و عذاب
ريشه كرده در نژاد
آه از اين فرياد مرگ
دلخراش و جان گداز
آه از عصيان جوش خون
بر در و ديوار رگ
خون و خونبارش كجاست
آنكه باشد سد آن
درد و غم نفرين عذاب
كو كه دارد تاب آن
ليك باشد چاره اي
چاره ها اندر سراست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.