هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام کلاه جان!
من یه دخمل باهوش و زیرک هستم و بنظرم بهتره برم ریونکلا ولی دوس دارم برم گریفندور پیش هری اینا
دیگه هرچی خودت گفتی دیگهههه

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

Miadbanayi39 نوشته:
فکر میکردم سخت تر از اینا باشه هاگوارتزی شدن...
اما بالاخره توی این هفه فیلم تدوین شده و این همه صفحه نوشته شده توسط رولینگ میشه قشنگ فهمید که همه دعواها همینجاس که دقیقا همه جور آدمی میتونه وارد این قصر بشه ، از آرگوس فیلیچ بی جادوی خرفت بگیر تا اون تام ریدل مغرور .
خب کلاه عزیز باید یه چیزیو بگم تو کلا کمترین نقش و دیالوگو داری حتی از فیلیچ هم کمتر ولی همیشه بیشترین اثرو داری کم بگو و گزیده گوی خوبی هستی .
بنده مغرورم و مزاحم کسی یا گروهی نمیشم ولی اگه قرار باشه اونجا فعالیت کنم یا باید رئیس باشم یا باید بهترین باشم جوری که همه اینو تایید کنن ، هیچ وقت به شخصیت اصلی جز اسنیپ فکر نمیکنم ولی... از نظر من انتخاب شخصیت اصلی یعنی این هاگوارتز دیگه برا من نیست و یمشت داستان تکراریه ، گروه های اسلیترین و گریفندورم بر نمیدارم و اگه تو این گروه ها بیوفتم ترک تحصیل میکنم، چون به اندازه کافی از این دوتا و شخصیتاشون میدونیم ، یوقتایی باید ثابت کرد که دشمن عاقل به ز دوست نادانا 🤣🤣
یعنی قرار دشمن عاقل کی باشم؟
میتونی بیوگرافیمو بخونی ؟ بخون و به ناشناختگیه درون من پی ببر
درضمن شخصیت رباستن لسترنجم برا من باشه بهتره
راستی تو لیست نوشتین رابستن لسترنج
رباستن درسته

درود بر تو فرزندم.

شخصیت زیرک، باهوش و زبر و زرنگی داری... بدون شک گروه ریونکلاو مناسبت هست و میتونی در این گروه پیشرفت کنی. اما در حال حاضر ظرفیت این گروه تکمیل شده. میتونی تا زمان خالی شدنش صبر کنی و بدون گروه وارد ایفای نقش بشی، هرچند که امتیازهایی به خاطر بی گروه بودن از دست میدی. در هر صورت اگر انتخابت همین بود، به مرحله بعد برو و از لیست شخصیت ها، یک شخصیت با گروه نامشخص یا ریونکلاوی رو انتخاب کن و بعد هم برو برای معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۸:۴۸ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
فکر میکردم سخت تر از اینا باشه هاگوارتزی شدن...
اما بالاخره توی این هفه فیلم تدوین شده و این همه صفحه نوشته شده توسط رولینگ میشه قشنگ فهمید که همه دعواها همینجاس که دقیقا همه جور آدمی میتونه وارد این قصر بشه ، از آرگوس فیلیچ بی جادوی خرفت بگیر تا اون تام ریدل مغرور .
خب کلاه عزیز باید یه چیزیو بگم تو کلا کمترین نقش و دیالوگو داری حتی از فیلیچ هم کمتر ولی همیشه بیشترین اثرو داری کم بگو و گزیده گوی خوبی هستی .
بنده مغرورم و مزاحم کسی یا گروهی نمیشم ولی اگه قرار باشه اونجا فعالیت کنم یا باید رئیس باشم یا باید بهترین باشم جوری که همه اینو تایید کنن ، هیچ وقت به شخصیت اصلی جز اسنیپ فکر نمیکنم ولی... از نظر من انتخاب شخصیت اصلی یعنی این هاگوارتز دیگه برا من نیست و یمشت داستان تکراریه ، گروه های اسلیترین و گریفندورم بر نمیدارم و اگه تو این گروه ها بیوفتم ترک تحصیل میکنم، چون به اندازه کافی از این دوتا و شخصیتاشون میدونیم ، یوقتایی باید ثابت کرد که دشمن عاقل به ز دوست نادانا 🤣🤣
یعنی قرار دشمن عاقل کی باشم؟
میتونی بیوگرافیمو بخونی ؟ بخون و به ناشناختگیه درون من پی ببر
درضمن شخصیت رباستن لسترنجم برا من باشه بهتره
راستی تو لیست نوشتین رابستن لسترنج
رباستن درسته

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

آمی نوشته:
پناه بر افسانه های بیدل نقال! کلاه گروه بندی! شخص شخیص والامقام کلاه گروه بندی! چطور چنین افتخاری رو برتابم؟! در جضور خود خود والاحضرت کلاه گروه بندی!

به عنوان یک اصیل زاده، چشمان در جستجوی کمالم به من اجازه نمی دن در محضر چنین خرد مطلقی بنشینم و تنها گروه بندی شم. مایلم ساعت ها و روزها و سال ها بنشینم و این اقتدار، این شکوه، این عظمت و زیبایی و جلال و درخشش خیره کننده رو تحسین کنم. از این که سرتون رو با سخنان بی ارزشم به درد آوردم عذر تقصیر می طلبم، عالیجناب کلاه. بدون هیچ تردیدی شما حتی نیازی به نشستن بر روی سر من (البته که جای شما همونجاست) نداشتید تا تشخیص بدید خون اصیل و زیرکی و درایتم من رو مثل اجدادم به سمت گروه اسلیترین می کشه.

مطمئنم که این کار فقط برای اینه که برای لحظاتی هرچند کوتاه ما هم بتونیم شکوه و عظمت حضور والامقام شما رو تجربه کنیم... اجازه بدید اشک هام رو پاک کنم...

پی نوشت:
گفتین می تونم فعلاً بدون گروه وارد ایفای نقش شم تا ظرفیت اسلیترین خالی شه. ممنون. منتظر می مونم. این پست رو زدم که وارد لیست انتظار؟ شم. باز هم ممنون از راهنماییتون. :)

درود بر تو فرزندم.

بر طبق هماهنگی های انجام شده، میتونی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی، و زمانی که ظرفیت گروه اسلیترین خالی شد، برگرد همینجا تا گروهبندی بشی.

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت ها و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۶:۰۱ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

آمی پاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۰۰ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از ما هم به جان شنفتن، سرورم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
پناه بر افسانه های بیدل نقال! کلاه گروه بندی! شخص شخیص والامقام کلاه گروه بندی! چطور چنین افتخاری رو برتابم؟! در جضور خود خود والاحضرت کلاه گروه بندی!

به عنوان یک اصیل زاده، چشمان در جستجوی کمالم به من اجازه نمی دن در محضر چنین خرد مطلقی بنشینم و تنها گروه بندی شم. مایلم ساعت ها و روزها و سال ها بنشینم و این اقتدار، این شکوه، این عظمت و زیبایی و جلال و درخشش خیره کننده رو تحسین کنم. از این که سرتون رو با سخنان بی ارزشم به درد آوردم عذر تقصیر می طلبم، عالیجناب کلاه. بدون هیچ تردیدی شما حتی نیازی به نشستن بر روی سر من (البته که جای شما همونجاست) نداشتید تا تشخیص بدید خون اصیل و زیرکی و درایتم من رو مثل اجدادم به سمت گروه اسلیترین می کشه.

مطمئنم که این کار فقط برای اینه که برای لحظاتی هرچند کوتاه ما هم بتونیم شکوه و عظمت حضور والامقام شما رو تجربه کنیم... اجازه بدید اشک هام رو پاک کنم...

پی نوشت:
گفتین می تونم فعلاً بدون گروه وارد ایفای نقش شم تا ظرفیت اسلیترین خالی شه. ممنون. منتظر می مونم. این پست رو زدم که وارد لیست انتظار؟ شم. باز هم ممنون از راهنماییتون. :)

I will keep quiet
You won't even know I'm here
You won't suspect a thing
You won't see me in the mirror
But I crept into your heart
You can't make me disappear
Til I make you

پیام زده شده در: ۴:۴۹ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

grif777 نوشته:
درود بر تو پدر

من یک گریفیندور شجاع هستم البته هرچی شما صلاح بدونی درخدمتیم و اینا

درود فرزندم.

من شجاعت تو رو خیلی واضح میبینم. میدونم که حاضری برای دوستات هرکاری کنی... درست همینجاست. پس برو به گریفیندور!

نقل قول:

جیرو نوشته:
من یک گریفیندوری شجاع و نترس هستم.
من را به گروه گریفیندور بفرستید، البته هرچه خودتون میدونید.

درود بر تو فرزندم.

هووووم توهم خوب دل و جراتی داری. توی ذهنته خوب میتونم ببینمش. خیلی شجاع و جسوری. برو به گریفیندور و موفق شو!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

جیرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۵۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
من یک گریفیندوری شجاع و نترس هستم.
من را به گروه گریفیندور بفرستید، البته هرچه خودتون میدونید.

JUVILIS_ JIRO SELFOR

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

بارناباس کاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۹ شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
درود بر تو پدر

من یک گریفیندور شجاع هستم البته هرچی شما صلاح بدونی درخدمتیم و اینا

پیام زده شده در: ۱:۰۳ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردانی که قصد ورود به ایفای نقش را دارند می‌رسانیم که ظرفیت گروه‌‌‌ های هافلپاف، ریونکلاو و اسلیترین تا اطلاع ثانوی پر بوده و از این پس هرکس به این تاپیک مراجعه می‌کند، باید انتخابش گروه‌‌‌‌ گریفیندور باشد.

نکته: کسانی که تا بدین لحظه کلاه گروهبندی آن ها را ریونکلاوی، هافلپافی و اسلیترینی خوانده اما وارد ایفای نقش نشده‌اند، جایگاه خود در این گروه را از دست داده و باید مجددا گروهبندی شوند.

توجه: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

joseph نوشته:
نقل قول:

joseph نوشته:
من دوست دارم به گریفندور و نمی گذارم مویی از سر خانواده و دوستانم. من حاضرم که هر کاری برای ان ها بکنم که صدمه نبینن

درود بر تو فرزندم.

در ابتدا باید پستت در تاپیک کارگاه داستان نویسی تایید شه. پستی که نوشتی، فعلا تایید نشده. یعنی باید یک پست بهتر بنویسی و ارسال کنی تا تایید شه. وقتی تایید شد باید بیای اینجا و گروهبندی بشی.

موفق باشی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.