هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۷ چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام:لاوندر
نام خانوادگی:براون
خب خب خب ببینین کی اینجاست لاوندر براون معروف
یک گریفیندوری تمام عیار اصیل زاده شجاع و رفیق فابریک دوشیزه پتیل و عشق پروفسور تریلانی (از موقعی که مرگ خرگوشم بینکی رو پیش بینی کرد جوم گرفت و عاشقش شدم) و همچنین ملقب به لاو لاو

اینجانب دختری احساساتی بوده و بسی کنه هستم ینی مدت مدیدی جوری به ون ون چسبیده بودم و از سر و کولش بالا میرفتم که همه عوقشون گرفته بود البته ناگفته نماند که کلی حرص هرمیون گرنجرو دراوردم

با کمال افتخار توسط یه گرگینه بنام گری بک گاز گرفته شدم و کلی نشستم با بیل درد دل کردم در این مورد(اون دختره فلور هم طبیعتا چشم دیدنمو نداشت)

با اینکه عضو ارتش دامبلدور بودم و زیر دست هری ،هیچ وقت پاترونوس فیزیکی درست نکردم

چوبدستیم ۲۸ سانتی متره و از چوب راش ، موی دم تک شاخ و پودر اسطوخودوس خشک شده میباشد و آقای اولیوندر لطف داشتن اولین و آخرین نسخه شو به من فروختن

ظاهرمم که کم از پریزاد ها نداره بزنم به تخته ، موهام قهوه ای روشن براق با رگه های بلوند و چشای شهلام آبی مایل به صدفی و قدمم...؟اصن به قدم چیکار دارین مهم اینه که خوشگلم

تایید شد.
خوش اومدین.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۱ ۱۴:۴۷:۰۹

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
- من همونم که یه روز می خواستم دریا بشم، می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم!

خشششششش (افکت تغییر موج رادیو)

- ماندانگاس فلچر معروف به شاه دزد، بالاخره توسط کارگاهان وزارت سحر و جادو دستگیر شد. از جمله اتهام های او می توان به کودتا و تصدی غاصبانه وزارت سحر و جادو، زندانی کردن مدیر وقت مدرسه سحر و جادوی هاگوارتز و بر عهده گرفتن عنوان او، ورود غیر مجاز و اجرای طلسم فرمان بر انجمن مدیران اشاره کرد!

خشششششش خخخخخخخخ شششششششش

- آقای قاضی! من هر کار که کردم برای مصلحت بزرگتر بوده! من هیچ کدوم از این اتهام ها را قبول ندارم. هدف من هدف درستی بود و مهم نیست چه راهی برای انجامش انتخاب کردم. نتیجه ی کار های من رو می تونید اطرافتون ببینید!

- کافیه دیگه! حکمی که خونده شد قطعیه! حبس ابد برای تو یه تخفیف خیلی بزرگه! دیوانه ساز ها رو احضار کنید!

خخخخخششششششش خخخششششش

- خب آقای فلچر، درخواست شما رسیدگی شده. هیئت منصفه به این نتیجه رسیده بعد از 20 سال حبس و با وجود رفتار های خوب شما، می تونیم یه شانس دوباره به شما بدیم تا آزادی مشروط دریافت کنید. ولی خیلی حواستون باشه چون با کوچکترین نقض قانون دوباره بر می گردید همون جا که بودید!

تق! (افکت خاموش کردن رادیو)

این منم! ماندانگاس فلچر. حالا دیگه نزدیک به 60 سال سن دارم که یک سوم اون رو در کنار دیوانه ساز ها گذروندم. هر کس تا حالا با دیوانه ساز ها طرف شده باشه می فهمه که من دیگه هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم. اما یک انگیزه فوق العاده قوی دارم! این که انتقامم رو از تک تک افرادی که این بلا رو به سر من آوردن بگیرم! تنها لذتی که برای من توی دنیا مونده فقط و فقط همینه.
برگشتن به هاگوارتز و گروه هافلپاف بیشتر برام یه عادته تا این که شوق و ذوق داشته باشم.

همه تون من رو می شناسین و از همین جا دارم به همتون میگم. روز های خوشی تون تموم شد!
این منم! ماندانگاس فلچر!

سلام، خیلی خوش برگشتین.

تایید شد.
دسترسی هافلپافتون هم داده شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۱ ۲۳:۴۹:۳۳
ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۱ ۲۳:۵۰:۱۹

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
سلام بتو ای جوان دنیای من ، شما صدای " لودو بگمن" رو از رادیو ورزش لندن میشنوید ...
خب یه شروع متفاوت بود برای معرفیه صرفا اسم شخصیت بنده میریم که بیشتر توضیح بدم :
نام : لودو
نام خانوادگی : بگمن
مستعار : LO
قد : ۱۸۳ وزن: ۹۰
یه مرد جا افتاده یه ورزشکار ، اگه بخوام بهتر جا بندازم براتون یه فرد با تیپ "ژان کلود ون دام"
شاید بازم نتونستی بفهمی ولی باید بگم این آقا بازیگر هالیووده و با سرچ کردن همون اسم داخل گوگل میتونید ببینیدش ...
اوپس دارم چی میگم !!!
گوگل یه ابزار جستوجوی اطلاعات به شکل نرم افزاری برای ماگلاس.
شاید الان فکنین با این وجود من دو رگه هستم اما نه .
بنده بخاطر روابط ورزشی با برخی ماگلا مثل مرحوم بروسلی ، شاد روان بیت الله عباسپور ، پیر برجسته آرنولد و ....
روابط داشتم و به ورزش ماگلا علاقه مند شدم .
در کل آقای بگمن وزیر امور ورزشی و تفریحای جادوییه لندنه و باید بگم بعد نشون دادن تواناییای برترم ب سایت و مدیر قصد اجرای فستیوال ها ، چالش ها و مسباقت ورزشی داخل دنیامون رو دارم .
چوب دستی : چوب گردو ، مغز آن ریسه قلب زئوس ، کمترین انعطاف ولی نشکن
باید بگم بخاطر وجود ریسه قلب زئوس چوب دستیه من در زمان حیاتم فقط به من وفاداره و بعد از مرگم چوب من خود ب خود نابود میشه .
این شما و اینم وزیر ورزش دنیای شما ::
لووودوووو بگمن

سلام، خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۱ ۶:۱۲:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

چارلى ويزلى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۵ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نام خدا

من یه مدت نبودم الآن اومدم و اگه میشه شخصیتمو پس بگیرم.به گروه هم دسترسی داشته باشم.مرسی

سلام، خوش برگشتین.

تایید شد.
دسترسی گریفیندور و ایفای نقشتون هم داده شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۰ ۷:۱۵:۰۴

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ساکورا آکاجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۶ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام: ساکورا آکاجی
گروه:گریفندور
چوب دستی: ریسه اژدهای شاخدار، گلبرگ گل آتش، ۲۲اینچ
من یه دخترم با موهای قهوه ای روشن و پوست سفید و چشمای قهوه ای که گاهی رنگش تغییر میکنه( در شرایط خاصی مثل زمانی که در خطرم) قدم ۱۶۶سانتی متره و یه مال زادم ولی به پدر و مادرم افتخار میکنم.
تو هاگوارتز دوستي ندارم( همیشه دلم میخواست داشته باشم)ولی خوب خودمو با گشت و گذار تو مدرسه سرگرم میکنم و عاشق ماجراجویی ام و کلید تمام جاهای مخفی هاگوارتز دست منه و از درس دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی خوشم میاد.

سلام، خوش اومدین.

برای ورود به ایفای نقش باید مراحل زیر را طی کنید:

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. شرکت در تاپیک کارگاه داستان نویسی. (مرتبط با یکی از تصاویر کارگاه)
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۹ ۶:۲۲:۴۹
ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۹ ۶:۲۳:۱۴

همیشه و در هر زمانی امید هست فقط باید بهش ایمان داشته باشید تا تاریکی رو کنار بزنید.

پیام زده شده در: ۶:۱۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

آمی پاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۰۰ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از ما هم به جان شنفتن، سرورم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
نام: آمی پاین
گروه: اسلیترین*
پاترونوس: شبیه عقربه. به گمونش. تا حالا هیچوقت موفق نشده پاترونوس مادی بسازه.
چوبدستی: چوب آبنوس، موی تسترال، 10 اینچ
جارو: - از پرواز، فضای آزاد و ارتفاع خوشش نمیاد.

خصوصیات ظاهری:
این، دلیلیه که اون بالا جنسیتش با حروف پررنگ تأکید شده. آمی پاین، با چشم های سبز و موهای طلایی صاف و کمی بلند، به شکل آزاردهنده ای زیبا و شبیه دخترهاست. ریزنقشه، و با توجه به این مسئله، به سادگی با دخترها اشتباه گرفته می شه. چهره ی معصومی داره، ولی به خاطر همون قیدی که قبل از "زیبا" ذکر شد، مشاهده ش آدم رو عصبی می کنه. چون هر چیزی در جزئیات صورتش در نهایت کماله.

از زیباییش که بگذریم، در ظاهرش نکته ی متفاوتی نداره. هیچ نشونه ای از زخم یا تتو یا چیزهای زینتی در سرتاپاش (که اونقدرم وسعتی نداره حالا) به چشم نمی خوره. فقط این که عاشق دستکشه. عاشق اینه که دستکش دستش کنه و دستکش های مختلف داشته باشه. گاهی موهاشو می بنده، یا می بافه یا با سنجاق می ده عقب که هیچ کمکی به تشخیص جنسیتش نمی کنه به هر حال.

خصوصیات اخلاقی:
چندش.
مسموم.
آمی پاین جادوگر خوبی نیست. در واقع، بی نهایت جادوگر ضعیفیه و حتی نمی تونه پاترونوس درست کنه. در نتیجه به سادگی تقلب می کنه یا آدما رو می فروشه یا از موذی گری خالص اسلیترینیش برای پیش برد اهدافش استفاده میکنه. دیدنش سخته، به سادگی می تونه خودشو یه جایی گم و گور کنه و ناپدید شه و از همین تنها استعدادش برای به گند کشیدن زندگی بقیه استفاده می کنه. نه فقط برای این که زنده بمونه، بلکه چون از دیدن عذاب کشیدن و اذیت شدن و به باد رفتن بقیه خوشحال میشه. یعنی واقعا ذوق میکنه. معتقده در وجود هرکسی شده ذره ای تاریکی وجود داره و عاشق بیرون کشیدن اون تاریکی و نشون دادنش به بقیه س.

با این حال خیلی خیلی شیرین و ملایم و مؤدب و متشخص به نظر میاد. با هرکسی همراهی می کنه یا تأییدش میکنه و اگر برای چاپلوسی به کسی کاپ می دادن، آمی پاین می تونست یه کلکسیون از کاپ ها و مدال هاش درست کنه. ولی خب نکته ی مثبت همه ی اینایی که گفته شد اینه که وقتی چنین انسان زباله ای باشی، چیزهایی کمی می تونن برات توهین محسوب شن و ناراحتت کنن. در نتیجه، کلا به سختی ناراحت یا عصبانی می شه.

اگر به این خصوصیاتش آگاه باشین، به طور خلاصه چندش آور ترین انسانیه که احتمالا تو زندگیتون می بینین (اگه نه، خیلی بد شانسین.) ولی متأسفانه آدمای زیادی نمی شناسنش و طوری از خودش همه جا تصویر خوبی به جا می ذاره که عدم تمایلش به خانم ها رو (به رغم رفتار بسیار جنتلمنانه باهاشون) به پای نجابتش می ذارن.

پی نوشت:
بعد از زنده موندن و نازل کردن مصیبت بر سر تک تک انسان های کره ی زمین و مشاهده ی بدبختی هاشون، انگور سومین چیزیه که بیشتر از هرچیزی تو زندگیش دوست داره.

*کلاه گروه بندی توی پیام شخصی گفته بودن می تونم فعلاً بدون گروه وارد شم تا ظرفیت خالی شه. مطمئن نبودم باید اسم گروه رو بنویسم یا ذکر کنم بدون گروه یا چی؟ چون نمی خوام بدون گروه باشم، ولی نمی خوام جایی جز اسلیترین هم برم. ممنون.

سلام، خوش اومدین.

بله فعلا میتونین بدون گروه وارد ایفای نقش شین تا ظرفیت ها دوباره داده بشن. گروه رو هم فعلا توی معرفیتون ذکر نکنین.
فقط ما شخصیت "آمی پاین" رو توی لیست شخصیت‌ها نداریم. آمی فارم هست اگه خواستین اون رو بردارین یا یه شخصیت آزاد دیگه.

تایید نشد.

ویرایش:

سلام مجدد.

پیام شخصیتون رو خوندم و وقتی دوباره تو لیست گشتم متوجه شدم بله، پاین رو داریم تو لیست. به طرز عجیبی با کنترل اف پیدا نکرده بودم. معذرت میخوام.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱:۰۱:۵۴
ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۸ ۱۹:۳۸:۴۸

I will keep quiet
You won't even know I'm here
You won't suspect a thing
You won't see me in the mirror
But I crept into your heart
You can't make me disappear
Til I make you

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

بارناباس کاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۹ شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام: بارناباس کاف
گروه: گریفیندور
رنگ چشم: مشکی
مو: مجعد و تا حدودی نقره فام
پاترونوس: عنکبوت
چوبدستی: چوب درخت کاج، ریسه قلب اژدها، 21 اینچ
جارو: نیمبوس 1985

اینجانب بارناباس کاف قبل از ورود به هاگوارتز، طی یک سنت شکنی چوبدستی خود را از گریگوروویچ تهیه نمودم. سپس به مدرسه هاگوارتز عزیمت کردم و در همان شب اول به مشکلی بزرگ برخوردم. کلاه گروهبندی مدتی طولانی با خود زمزمه می کرد لیکن گروه من را اعلام نمی نمود. پس از آن یک دله شدیم که بنا را بر مذاکره بگذاریم. ولی طی مذاکرات متعدد و طولانی نیز هر چه بنده بر اراده خود و شایستگی هایم و شجاعت و اصالت و سابقه خانوادگی ام برای ورود به خانه گریفیندور اصرار می کردم، ایشان با سماجت بیشتری انکار می ورزیدند. فاینلی بنده از منطقی بودن وی ناامید گشته و دست به دامان مدیریت محترم مدرسه گردیدم. و پس از رفت و آمدهای بسیار توانستم با اخذ مجوز کتبی از آن جناب و عبور از درون بانوی چاق وارد خانه ی پرافتخار گریفیندور شوم.

هفت سال سیاه را در هاگوارتز گذراندم. البته لزومی به ذکر این که برای هر دو طرف ماجرا، یعنی مدیریت و اساتید و کارکنان محترم و محترمه از یک سو، و بنده و دار و دسته از سوی دیگر، سیاه بود نمی بینم و از بیان آن گذر می کنم.

بنده در امتحانات سمج یا به عبارتی سطح جغد که در پایان سال پنجم برگزار می شود کمتر شر و شور تشریف داشتم و به همین علت در تمام دروس به کسب نمره ی O نائل آمدم. اما در امتحانات نهایی موسوم به سطح سوسمار که پایان سال آخر برگزار می شود، علیرغم اینکه طبیعتا هوش و ذکاوت و استعدادم به قوت خود باقی بود، اما به دلایل انضباطی و همان مبحث شر و شور که عرض کردم، اساتید بزرگوار با اینجانب عناد شتری ورزیده و علاوه بر کاهش نمره اخلاق، طی یک حرکت ناجوانمردانه نمرات دروس تخصصی بنده را نیز لطف کردند و کاهش دادند و بدین صورت با نمره O در یک درس که نامش را در وقت مقتضی خواهم گفت، و نمره E در یک درس دیگر، و نمره A در مابقی دروس از مدرسه ی پرافتخار هاگوارتز فارغ التحصیل گردیدم.

پس از فراغت از هاگوارتز، اینجانب بارناباس کاف به عنوان روزنامه نگار به روزنامه ی پیام امروز پیوستم و با تلاش و مرارت بسیار پس از چندی به حق خود یعنی سردبیری نشریه رسیدم. از این مدت خاطرات تلخ و شیرین بسیار زیادی دارم که در زندگینامه ام که در چند جلد تدوین شده و به زودی به چاپ خواهد رسید شرح مفصل آن آمده است. به طور خلاصه به عنوان یکی از خاطرات شیرین خود می توانم به آشنایی با ریتا جان اسکیتر اشاره کنم، که به رغم اینکه بنده به عنوان سردبیر مافوق وی هستم و هرگونه اوامری داشته باشم در هر لحظه از شبانه روز لازم الاجراست، ولی می توانم با فروتنی بگویم که زوج خوبی هستیم و لذت می بریم که با هم هستیم و خوشحالیم. و از نظر خصوصیت مکمل هم می باشیم به گونه ای که من توانسته ام ارتباط خوبی با همه افراد از پروفسور دامبلدور گرفته تا لرد ولدمورت داشته باشم. و همان گونه که می دانید هم اکنون در دفتر مرکزی پیام امروز در کوچه دیاگون مشغول به کار و خدمت رسانی و آگاهی بخشی به جامعه جادوگری می باشم.

سلام، خوش اومدین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۴ ۱۹:۳۵:۳۰

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

joseph

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۱ جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۹ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
نام joseph moosavi

گروه گریفندور

پاترونوس اژدها

رنگ چشم قهوه ای
مهارت شجاعت

سلام و خوش اومدين.
لطفا اينجا و اينجا رو بخونين.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۴:۳۹:۵۱

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

مرلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۵۶ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
از خیابان پریت درایو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:مرلین
گروه:اسلایترین
ویژگی های ظاهری: موهای سیاه، چشم های آبی ، لاغر (البته نه خیلی)
ویژگی های اخلاقی: آدم تو ریزی و خیلی با کسی حرف نمی زنه از افراد ماگل خوشش نمی آید و از آنها دوری می کنه
چوبدستی:چوب فندق ، مغز موی تکشاخ و طول 30 سانتی متر
جارو:آذرخش
اون معجون ساز فوق الاده ای بوده و توانسته معجون جاودانگی را اختراع کنه وخودش هم آنرا خورده .
جادوگر در بار شاه آرتور بوده و اورا در بیشتر جنگ ها همراهی کرده در کودکی در هاگوارتز تحصیل کرده و از استادش سالازار اسلایترین بسیار یاد کرده و توانسته بسیار امتیاز برای این گروه به دست آورد.
او در حال حاضر در خیابان پریت درایو زندگی می کند ولی شما به این آدرس مراجعه نکنید وگرنه جانتان پای خودتان است چوبدستی قبلی او که بسیار قوی بوده در غاری مخفی شده تا به دست افراد بد نیفته
و به چوبدستی دیگری اکتفا کرده با اینکه او اصیل نیست ولی در اسلایترین افتاد. او در امتحانات سمج در همه ی درس ها نمره ی O را گرفت و در همه سال ها شاگرد ممتاز شد وی بیشتر وقت ها خودش را در خانه حبس می کنه و به دنبال ساخت معجون ها و ورد های جدید بوده
او در قرون وستا لقب بزرگ ترین جادوگر تاریخ را گرفت و از او درخواست کردند تا ریاست مدرسه هاگوارتز را بر عهده بگیره ولی او قبول نکرد و اینکه بیشتر جادوگران به ریش او قسم می خورند

این اطلاعات را فاش نکنید

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۴:۳۷:۲۰

پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

مرلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۵۶ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
از خیابان پریت درایو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:مرلین
گروه:اسلایترین
ویژگی های ظاهری: موهای سیاه، چشم های آبی ، لاغر (البته نه خیلی)
ویژگی های اخلاقی:کسی تا به حال باهاش حرف نزده (چون به طرز عجیبی بعد از صحبت با مرلین مردن)
چوبدستی:چوب فندق ، مغز موی تکشاخ و طول 30 سانتی متر
جارو:آذرخش
اون معجون ساز فوق الاده ای بوده و توانسته معجون جاودانگی را اختراع کنه وخودش هم آنرا خورده پس عمر جاویدان داره
جادوگر در بار شاه آرتور بوده و اورا در بیشتر جنگ ها همراهی کرده در کودکی در هاگوارتز تحصیل کرده و از استادش سالازار اسلایترین بسیار یاد کرده و توانسته بسیار امتیاز برای این گروه به دست آورد

سلام، خوش اومدین.

معرفى شخصيتتون خيلى كوتاهه. لطفا كاملش كنين و مجددا بفرستيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۷ ۲۲:۱۸:۴۵
ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۷ ۲۲:۱۹:۲۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.