هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
سلام!
از فنگ به‌خاطر زحمت و وقتی که برای ایجاد تنوع تو قالب سایت گذاشته تشکر می‌کنم.
همین دیگه...
#ستاد_نوشابه_بازکنی

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
لودو عزيز

ببينين تاپيك ها ناظر ندارن. انجمن ها(قبلا تو پيام شخصى توضيح دادم كه انجمن ها كدومان و از كجا پيداشون كنين.) ناظر دارن. وقتى وارد صفحه اصلى انجمن ها بشين و روى يه انجمن كليك كنين، ليست تاپيك ها رو ميبينين. هر انجمن، يه تاپيك به نام ارتباط با ناظر داره. تو اون تاپيك و يا از طريق پيام شخصى، ميتونين با ناظر ارتباط برقرار كنين و درخواستتون رو بگين. قبول كردن و يا نكردنش كاملا به صلاحديد ناظر مربوطه.

موفق باشين.

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۸:۳۲ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
ما اینجا تاپیکی داریم ب اسم اشعار جادوگری که مشاهده کردم آخرین فعالیتش برای سال ۹۳ هست .
اگه کلیک کنید و مشاهده بنده تاپیکی به موازات طرح قبلی زده ام و شروع ب فعالیت کردم ، تقاضا دارم از مسعولین و مدیران سایت بنا ب علاقه و خلاقیت بنده طرح رو بخوانند و در صورت تایید ب مدت کوتاهی نظارت این بخش رو ب بنده بدهند باشد بعد از آن مدت کوتاه ب مزاج شما خوش آید و نظارت بنده ادامه دار باشد.
ممنون ، منتظر پاسخ هستم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مرسی از پاسخ جامعی که دادی دوست من .
البته ک من بسیار فعالیتم بالاس و البته ک هزاران ایده همین چند روزه تو سرم هست ولی خب چ حیف که من گنجایش عصبی و شاید اخلاق مناسب برای مدیریت رو ندارم .
اما قطعا بعد از حل شدن مشکلات زیاد و پیاپی خودم تو سایت و پیدا کردن آشناییه بیشتر راجع ب جو سایت قطعا بین اون هزاران ایده میشینم تمرکز بیشتر میکنم و تک و توک ایده هایی که میتونه خوب باشه رو مطرح میکنم .
با تشکر.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
سلام لودو

نقل قول:
شاید من تازه وارد هستم و با مواردی چنین آشنا نیستم ولی بنده در این هفته شاهد بودم ک نهایت آنلاین بودن عضو ها بالاخص ناظران و مدیران بشدت کم و کمتر میشه.

تابستونه و بعضی ها مسافرت.

نقل قول:
بیاید چالشی برای جوون تر ها و فعال تر ها فراهم کنید و مدیریتی از بخش های مختلف رو اهدا کنید...

انجمن ها که تکلیفش معلومه. در حال حاضر دو مدیر فعال برای بخش ایفای نقش داریم.
بقیه بخش ها هم امکان همکاری فراهم شده برای اعضا: همکاری با ما

معمولاً اگه کسی خیلی به طور مداوم و با کیفیت خوب در بخش های مختلف فعال باشه مورد توجه قرار می گیره و بهش پیشنهاد مدیریت اون بخش ها رو میدن. جدا از این، خیلی سخت گیری نشده اخیرا و نمیشه در انتخاب مدیران سایت. در نتیجه قبلا گفتم الانم میگم هر کسی هر وقتی پیشنهادات خوب و نوآوری ها و طرح های جدید داره برای سایت و فکر میکنه خودش نیازه باشه در سازماندهی طرح هاش، میتونه چه از طریق ارسال تیکت در بخش تماس با ما چه همینجا درخواست و استدلال خودشو به بحث بذاره. ما استقبال می کنیم.

مرسی

----------

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام دوستای خوش ذوق و با استعداد من ، بنده مدت یک هفته است که در سایت فعالم ، هروز هم در شرف بهبود و پیشرفت هستم و شاید تمام ۸ ساعت اوقات بیکاریم رو تو سایت میگذرونم و میدونم بعضا شماها ممکنه پاسی از بامداد هم اسم مستعار لودو رو به عنوان عضو فعال دیده باشید.
شاید من تازه وارد هستم و با مواردی چنین آشنا نیستم ولی بنده در این هفته شاهد بودم ک نهایت آنلاین بودن عضو ها بالاخص ناظران و مدیران بشدت کم و کمتر میشه.
از انتقاد من دلخور نشید ، من میدونم که سایت جذاب شما مثل کارت شکلات قورباقه ایه ، جادوگران ما بیکار نیستن که همش توی کارت(سایت) باشن بنابر این نوبت پیشنهادیه که براتون دارم :
بیاید چالشی برای جوون تر ها و فعال تر ها فراهم کنید و مدیریتی از بخش های مختلف رو اهدا کنید...
به راحتی افراد با تجربه ای چون شما مدیران لایق میتونن بفهمن چ کسی از رو عشقش به بنیاد این سایت میخواهد تلاش و یا مدیریتی کند یا از رو اهداف دیگر.
بنابر این افراد فعال و لایق رو دریابید و یه مدت آموزششون بدید مطمانا ب نفع هممونه .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

ladislaw

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۲ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام مجدد،

همون پایینی هستم و اینکه این مشکل ظاهرا فقط هم با شناسه پایین پیش می آد و خب این هم ویدیو اتفاق مذکور:

ویدیو

این اتفاق از زمانی افتاد که همزمان در سایت جادوگران و سایت دیگری (جهت بررسی برای وجود هرگونه بدافزار باید اشاره کنم که سایت گودریدز، پینترست و پترئون باز بودند.) و به طبع بودن سایت های مذکور شکن بنده هم فعال بود. با قطع شدن برق سیستم خاموش شد و از اون زمان تا به حال - دیروز- این مشکل پیش اومده.

با همین اکانت از طریق گوشی مشکلی به وجود نمی آد. روی سیستم هم اگر وارد نشده باشم یا الان که با این اکانت وارد شدم هم مشکلی وجود نداره.

با تشکر،

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۳:۵۴
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
سلام!

ببخشید برای بنده یک مشکل نسبتا عجیب و غریب پیش اومده. بنده بعد از یک دقیقه در هر صفحه ای از سایت که باشم ناگهان به صفحه پیوند ها منتقل می شم.

این اتفاق فقط توی سایت جادوگران می افته و این که چت باکس هم برای بنده پیام خطای 503 می ده. خواستم بپرسم در حال تعمیر هست و یا فقط برای بنده اینطوره،

با تشکر
لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی.

-------
سلام

ما صفحه "پیوندها" نداریم. بخش "لینک های سریع" داریم که اونم غیر فعال کردیم. درست متوجه منظورتون نشدم. ممکنه فیلم یا عکس بدین از این اتفاق؟
اگر منظور شما از "پیوند ها"، صفحه ای هست که به جای سایت های مسدود شده به نمایش در میاد، این مربوط به نت هست نه سایت. صفحه پیوندها اصولا باید در یه تب جدید باز بشه و نه در تبی که سایت رو باهاش لود کردید. قطعا متوجه شدین که ما اسکریپت های تبلیغات یا محتوای مسدود شده هم ننوشتیم در سایت. در نتیجه این موضوع به تحقیق از طرف بقیه اعضا نیاز داره.

ممکنه بخشی از فریم ورک های CDN هایی که استفاده کردیم در ایران مسدود شده باشن تصادفا یا با هر دلیلی. همچنین ممکنه که مرورگر شما اخیراً بعد از نصب یه نرم افزار یا آلودگی تصادفا حاوی یه پلاگین شده که اون برای شما در حین ران شدن مرورگر محتوای مسدود شده لود می کنه به صورت اتوماتیک و صفحه پیوندها باز میشه (که جور هم در نمیاد خیلی با نظر شما که میگین فقط حین بازدید این سایت این اتفاق می افته).

همونطور که قبلا هم اشاره کردم، سیستم چت باکس کلا ارتباطی به سایت نداره و مدیران فقط توانایی مدیریت محتوای اونو دارن. مسائل فنی چت باکس از دست ما خارج هست و به سرور خودشون ربط داره. اخیرا (فکر کنم هفته پیش) مدیرش تمام دیتابیس هاشو شخم زد و کلی هم سوتی داده بود برای چند ساعتی و بعد درستش کرد. ممکنه ارورهای احتمالی موقتی باشن و بخاطر همون تعمیرات. من تقریبا سه بار در روز چت باکس رو چک می کنم (از جمله یک هفته اخیر). ندیدم ارور 503 رو فعلا.

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۲:۱۸:۲۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
مرورگری که استفاده کردم برای ویندوز:
Google Chrome
Version 67.0.3396.99 (Official Build) - 64bit

برای موبایل
Chrome
Version 67.0.3396.87

نقل قول:

۱- اومدن پی در پی اخطار زمان ارسال.
به طوری که من اگر لاگین کردم، پست رو ارسال کردم و خواستم ویرایش بزنم دوباره باید لاگین کنم. (تا وقتی که لاگین نکنم درست نمیشه.)

این موضوع رو چهار سال پیش در ایران تست کردم. یک سال بعدش که سه سال پیش بود شخصاً از اروپا بررسی کردم و همزمان دو نفر از مدیران وقت هم از ایران تست کردند. الان هم بعد از این چند سال از امریکای شمالی تست کردم. نتیجه همونه:

لینک

این بار حوصله ام نکشید تا بالای یک ساعت علافی در تاپیک رو شبیه سازی کنم (مثل حالت مطالعه رول های قبلی و نگارش رول در ادیتور پایین صفحه- مثلا حالتی که رفرش نمیدین به سایت و صفحه رو دارین میخونین و می نویسین فقط). همین بار هم تا 45 دقیقه رفتم و بدون بیرون افتادن از سایت با دسترسی کاربر عادی موندم و تونستم پست های تستی که دیدین رو بفرستم بعد از بازه های idle بودن که اشاره کردم در همون تاپیک.
ویرایش به همین صورت. بدون اشکال.

نقل قول:

۲- مشکل ورود به سایت.
تا وقتی که کش ها و کوکی ها رو پاک نکنم به سایت وارد نمیشه و توی صفحه ورود درجا میزنه.

این مساله واقعا از سایت نیست.

نقل قول:

۳- عدم توانایی استفاده از کد های رنگ، قلم و اندازه.
الان من خیلی وقته که نمیتونم از رنگ و اندازه و قلم استفاده کنم و برای اینکار باید برم پست یه بدبخت دیگه رو نقل کنم، کدشو کپی کنم و کد خودمو بذارم به جاش توی پست خودم.

ویدیو - ویندوز
ویدیو دوم - ویندوز
ویدیو سوم - موبایل
* تصور میشه که موبایل ها الان همه تاچ اسکرین باشن. در ادیتور موبایل در صورت استفاده از گوگل کروم، بعد از سلکت کردن تکست مورد نظر، تب سفید رنگ آزار دهنده کروم (برای سلکت آل و کپی پیست و غیره) ظاهر میشه. با این حال، به جای لمس کردن کوتاه قسمت های "اندازه" ، "فونت"، "رنگ"، انگشت رو حدود سه تا چهار ثانیه باید روی این قسمت ها (بستگی داره کدومو میخواین یکی رو یا هر سه تارو) نگه دارین. در این حالت ناحیه سلکت شده تکست باکس از focus خارج میشه و یک بار دیگه بعد اون چهار ثانیه لمس پایدار، اگر کوتاه در حد یه تاچ سریع فرضاً قسمت اندازه رو بزنید و مجددا لمسش کنید، باز میشه لیستش به صورت پاپ آپ. همونطور که در ویدیو می بینید. به مکث ها دقت کنید. در صورتی که تب آزار دهنده سفید رنگ کروم گاهی اوورلپ داره به آپشن های ادیتور، باید کمی زوم کنید یا صفحه رو روتیت کنید.

نقل قول:

۴- ارسال نشدن پیام شخصی.
پیام شخصی که اصلا ارسال نمیشه و با حذف کش و کوکی و اینا هم درست بشو نیست. باید برم کامپیوتر زو روشن کنم و اینا...

ویدیو - ویندوز
ویدیو - موبایل

نقل قول:

۵- جدیدا مشکلم یعنی پشکل چت باکس.
دیدین وقتی میخواین برین توی چت باکس اول باید یه اختیارات بزنین بعد صفحه وارد کردن شناسه و رمز و اینا میاد؟ اختیاراتو نمیتونم بزنم. اختیاراتو که میزنم کلا صفحه چت باکس میره.

کار میکنه و مشکلی نداره. البته چت باکس کلا به سیستم سایت مربوط نیست و ارورهای احتمالیش از دست مدیران اینجا خارجه. ولی بررسی کردم. کار میکرد. تیک گزینه "در حالت وارد شده بمان" رو اگه بزنی اصولا لاگ آوت نمیشی مگر اینکه مرورگرت رو مدام گرد گیری کنی.

---
جواب بقیه هم فکر کنم در اینجا پیدا بشه. ف.ی.ل.ت.ر شکن هاتون رو ببندین. کروم استفاده کنید. چیز دیگه ای ندارم توصیه کنم. چون هیچ کدوم از این اشکالات رو مواجه نشدم. با حداقل دسترسی هم تست کردم.

ویرایش شده توسط فنگold در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۱:۰۷:۴۴

----------

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
سلام خوبین؟
من دوباره اومدم!

والا من بعد از این مشکلات رفتم کلی مروگر نصب کردم که هیچکدوم جز فایرفاکس و سامسونگ اینترنت خوب نبودن.

فایرفاکس که کلا خوب بود.

کروم جدیدترین نسخش با سایت مشکل داره، من قدیمیشو زدم دوباره سایت برام خوب شد ولی نسخه قدیمیش یه چینش افتضاحی داری که به درد نمیخوره.

سامسونگ اینترنتم که از اسمش معلومه برای سامسونگه. تقریبا شبیه اکسپلووره و بخاطر همین به درد نمیخوره ولی سایت داخلش خیلی خوب آپلود میشه.

کروم که کلا رفت کنار ولی فایرفاکس بعد از چند تا پست براش همون ارسال نامعتبر میومد که مشکل زیادی نیست ولی خب اشکالات دیگه ای نداشت. سامسونگ اینترنت رو تقریبا ۱ هفتس استفاده میکنم و حتی یک بار هم ارسال نامعتبر نیومده.

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.