هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۵۶ یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
از Slytherin
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
1- هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.

ًًٌٍمن خودم سالازار هستم و خوشنود میشوم اگر کسی زکه این گروه را راه انداخته به گروه اسلیترین کمک میکند بپیوندم.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

لرد ولدمورت اهل عمل و دامبلدور اهل حرفه. جالبه که ریش دامبلدور و سر لرد ولدمورت به من شبیه است.

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

هدف از عضویت بالابردن نیروی اسلیترین و شناساندن آن به مهم جادوگران دنیاست.

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و قلبی مناسب برایش تعیین کنید.

جیمز پاتر: فرصت طلب عشق دزد

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

از راه فروش سوسیس میان دانش آموزان گرسنه!

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

من بیام کافیه-البته بازیلیسک هم خوبه.

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

مثل بازیلیسک خودم دوستش دارم. مار حرف گوش کن و خوبیه.

8- به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

چون برخی طلسم ها و جادوهای سیاه که بر مو تاثیر میگذارند باعث شد که جناب ولدمورت موهای بدنش را با یک طلسم نابود کند. بینی او هم برای اینکه شاید به مار ها تشبیه شود اینگونه کرده.

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ریش دامبلدور زیادی بلند و پشمیه و باید هر سه چهار هفته از بیخ بریدشون و به هاگرید داد تا باهاشون چیزی ببافه.

با سپاس
س. اسلیترین

سلام بر اصيل ترين اصيل زادگان!

سالازار عزيز با توجه به اينكه اساس كار ما، گروهى نوشتنه، براى عضويت در جبهه مرگخواران، بايد به يه سطح قابل قبولى برسيم تا بتونيم پا به پاى گروه پيش بريم، تو ماموريت ها بدونيم كجا، چه كارى بايد انجام بديم.
اين سطح قابل قبول براى جبهه ما، بالاتر از متوسطه.
اما رسيدن به اين سطح كار سختى نيست. فقط كافيه فعاليت كنين. تو هر جا و هر تاپيك و انجمنى كه دوست دارين. پست هاى ساير مرگخوارا رو بخونين و ببينين چجورى سياه مينويسن.
درخواست نقد كنين و با توجه به نكاتى كه تو نقد ها گفته ميشه، پست هاى بيشترى بنويسين. مطمئنم به زودى پيشرفت ميكنين.

موفق باشين
.

پیوست:

jpg  download.jpg (22.86 KB)
41405_5bf9c2108303f.jpg 183X246 px

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۴ ۱۲:۲۰:۲۶

فقط اصیل زاده ها
Just Pure-bloods

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷

دراكو مالفوى old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

راستش سابقه ای ندارم ولی خانوادگی مرگ خوار بودیم.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
دامبلدور فقط یه مشت ریش که بهش کله و بدن چسبیده اصلأ اهل عمل نیست فقط حرف میزنه.
ولی ارباب اهل عمله.

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
هدفی والاتر از خدمت به ارباب نبوده و نخواهد بود.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و قلبی مناسب برایش تعیین کنید.

دامبلدور:ریش پشمکی

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
والا راهی برای سیر کردن این گله به ذهنم نمیرسه.

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
همینکه بهشون بگی لرد ولدمورت خودش بسه.

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
رفتاری در خور و شایسته.

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
به من مربوط نیست،ولی فکر کنم تو هورکراکس های قبلی گذاشتن.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
ميشه ازش به عنوان پشمک حاج عبدالله استفاده کرد.دیگه فایده ای نداره.

راستش اولش مطمئن نبودم الان در خواست بدم یا وقتی نویسندگیم بهتر شد،ولی گفتم بزار الان امتحان کنم.
اگرم قبول نشدم لطفا بگید مشکل کارم کجاست تا پیشرفت کنم.
با تشکر
DRACO MALFOY

بله بله! خونوادتون رو خوب ميشناسم... مخصوصا خالتون كه مرگخوار قابليه.

خب توضيحات پست پايينى براى شما هم صادقه.
محوريت كارمون، نه تنها تو جبهه مرگخوارا، بلكه تو سايت، گروهه... پس بايد به يه سطح قابل قبولى برسيد كه بتونين پا به پاى گروه حركت كنين.
تو ماموريت ها بدونين كجا، بهترين كار چيه.
شما نوشتن رو شروع كردين. پست هاتون رو خوندم و نقد هم داشتيم به گمونم.
كارى كه بايد بكنيم، اينه كه بيشتر بنويسين. وارد ايفا بشين و به فعاليت ادامه بدين.
مطمئنم به زودى پيشرفت ميكنين.

موفق باشين.

ویرایش شده توسط دراكو مالفوى در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۷ ۱۲:۵۶:۱۰
ویرایش شده توسط دراكو مالفوى در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۷ ۱۵:۱۶:۲۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۵ ۲۱:۴۵:۰۷

JUST SLYTHRIN

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
اول اینکه سلام و عرض ادب. من تازه وارد هستم ولی خیلی دارم سعی میکنم فعال باشم که سریع تر بیام اینجا
میخواستم بزارم چندوقت دیگه که دیدم شما ماشالله مهربونید و تازه واردا هم اگه دلشون باهاتون باشه قبول میکنید.
این شد که گفتم خودمو محک بزنم شاید شد.

1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
خیر.شما کلا اون حرفایی که ثبلا تو بعضی تایپیک ها زدم فراموش کنید!ابلیوی ایت اصلا ما جو گرفتمون گفتیم بریم محفلی شیم که خطای بزرگی بود و الان پشیمونیم و ارزو داریم لرد سیاه مارو ببخشه(الانم از سوم شخص استفاده میکنم چونروم نمیشه بگم من )
اینکه ارباب جذبه داشت و قدرت ولی دامبی ریشو فقط میخواست کلمات قصار سرهم کنه تحویل ما بده

قدرتمند شدن کنار لرددد.و خب معلومه خدمت به ارباب و در ضمن یکی اومد گفت ما گربه اربابیم؟منم جانور نمام سگه.اینجوری دیگه کلکسیون کامل میشه سگ و گربه با هم دارید

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
جینی ویزلی:زرافه ی قرمز

فروختن ریش دامبلدور به آرایشگاه ها
مسافرکشی با تسترال ها و لقمه حلال دراوردن

کاری نداره که ولی میشه مثلا عکس اربابو بچسبونیم رو سرمون اربابو ببینن ترس بگیرتشون

هر رفتاری که شایسته ایشان باشد.خوبه مغز بیاریم هر روز بخوره؟اا ببخشید اون مار ضحاک بود البته اگه نجینی عزیز هم میخوره میاریم براش اصلا یه منو ایشون به من بدن.
زدن که خوفناک تر به نظر بیان
حتما بعدشم دادن دامبلدور بزاره رو ریش انبوهش گم نشه

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
گفتم که بدیم ارایشگاه بزنن به کله مردم،شکلات های برتی بات با طعم ریش دامبی،بندازیم تو شومینه ارباب بلکه یه استفاده مفیدی ازش بشه و برای ارباب گرما تولید کنه

سلام كريس!

به طرز عجيبى درخواستتون رو نديده بودم.
ببينين بيشتر كار ما، به صورت گروهى انجام ميشه. در نتيجه شما بايد به يه سطح قابل قبولى برسيد كه بتونيد پا به پاى گروه حركت كنين.
بايد سوژه ها رو بشناسيد، با شخصيت ها آشنا شين. خوب بنويسين و سوژه ها رو بلد باشين.
اين چطور ممكنه؟
اينطورى كه زياد بخونيد، بنويسيد و نقد بگيريد.
با توجه به نقدها و نكاتي كه گفته ميشه، بيشتر بنويسيد. اين كار رو هم تو ايفا انجام بدين نه تو گروه خصوصيتون. چون كه ما، گروه خصوصى شما رو نميبينيم.
پس شروع كنين... مطمئنم به زودى خودتون هم با خيال راحت ترى ميتونين بياين و درخواست بدين.

موفق باشيد.

ویرایش شده توسط كريس چمبرز در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۶ ۲۱:۲۵:۱۹
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۱۵ ۲۱:۳۸:۲۲

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷

دیانا کارتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
از معمولا هرجا که ارباب حضور داشته باشه🐱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین

خير اما قبل ازاين که بيام روحم اينجا بود.

خب ارباب هم باهوش بود هم جذاب،هم لباساى باحال ميپوشيد.
دامبلدور هم پشمکى بود که اداى بابانوئل رو درمياورد،ادعاى خوب بودن داشت.

(دست راست ،چپ)،(پاى راست،چپ،)و.....اعضاى ديگه بدن ارباب شم،البته پيشنهادم گربه خونگى 😻

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

رون ويزلى:هويج خال خالى

دامبلدور فداکار از گوشت تنش بهشون ميده بخورن،دسرم موى دامبى دارن.نديدين همشون دارن شبيه دامبلدور ميشن؟؟

باهاشون دعواکنى و چنگشون بگيرى ،بعدم بگى به ارباب ميگم،بقيش دست خودشونه که فرار کنن يا بميرن يا اينکه بايه نقشه يه گودال بکنى و يه حيوون زخمى توش بزارى بعد وقتى رفتن اون جانورو نجات بدن ميگيرمشون و نابودشون ميکنيم 😸

زبون شونو ياد ميگيرم تا هرشب دردودلاشونو به من بگن ،بلاخره مار محبوب اربابن ديگه چه ميشه کرد. فقط من نميتونم از ايشون مراقبت کنم يکى بايد از خودم مواظبت کنه نميرم يه وقت!!

صورت خودشونه هرکارى دوس دارن باهاش بکنن به ماچه؟؟اصلا شايد به مو حسايت داشتن موهاشونو زدند ،دماغم که ميدونين موداره نيازبه توضيح اضافه نيست.

ميتونيم ببرمش و در قالب کانوا باهاش بازى کنم يا چنگ بندازم پنجه هام قوى شه يادر قالب فرش ايرانى بفروشمش و پول به جيب بزنم 😹

ديانا

خب شكر سالازار كه گربمون هم جور شد...
بالاخره به مراد دلتون رسيدين و سر از اينجا درآوردين!
شما مدت كميه كه به جمع ما پيوستين. فعاليت و تلاشتون رو ديدم.
هنوز جاى پيشرفت دارين، ولى در عين حال، مشكلى براى ورودتون به جبهه وجود نداره.

خوش اومدين.

تاييد شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۶ ۱۷:۴۶:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین

ما خر بوديم اين اولا از محفل خوشمون ميومد سعى کرديم عضو شيم عشق چشامونو کور کرده بود حالا چشامون باز شده با مرگخوارا اشنا شديم ميخوايم مرگخوار شيم اون معرفى شخصيت منم فراموش کنيد اون اشلى ديشب مرده.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

لرد ابوهت داشت دامبلدور خريت.

انتقام از تموم کسايى که به اسم عشق ازم به عنوان اسباب بازى استفاده کردن.

مالى ويزلى: کدو تنبل مودار.

تميز کردن هاگوارتز و خانه هاى ماگل ها.

نزاريم يه روز کسى بغلش کنه.

رفتارى خواهرانه، لازم بشه خودم خوراکشون ميشم. ايشون رو تخم چشم ما جا دارن.

وقتى با دامبلدور خوب بود موهاشونو دادن به دامبلدور تا بتونه شرکت پشمک حاج دامبلدورو افتتاح کنه. دماغشون هم بزرگ بود خرج عمل بالا بود خودشون با چاقو دماغشون رو بريدن .

ترکيب ريش با شکر و بسته بندى داخل شکلات و فروش با نام تجارى حاج دامبل در قطار هاگوارتز.

اشلى

لرد ابوهت داشت؟... ابوهت؟! اون ابهته!
در ضمن، نزاريم يعنى زار نزنيم! هرچى از مصدر گذاشتن، با ذ نوشته ميشه.

اشلى شما خيلى راه جلوى پاتونه. اگر هدفتون مشخص باشه، خيلى راحت به مقصد مى رسيد.
نقد بخوايد و با توجه به نقدها، مشكلات نگارشيتون رو حل كنين و تو اين مدت از تصميمتون مطمئن شين.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۶ ۱۷:۳۲:۵۵

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷

پیتر جیمزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۶ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۳۰ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷
از جهان طرد شدم، کُنج قفس سرد شدم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 10
آفلاین

لیزا چارکس رو داشتم که در محفل رشد کرده بود.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

لرد ریش و پنبه نداشت ولی دامبلدور تا دلتون بخواد ریش دست و پا گیر داشت با اون دماغ بزرگش.

انتقام؟ نفرت از رنگ سفید؟ خواستیم به جذابیتمون اضافه‌تر بشه.

آرتور ویزلی: جغد قرمز پیر.

بچه‌های ویزلی رو میبرن براشون تونل بکنن.

نومیدی رو در قلبش ریشه بدیم.

هر روز یه سیخ محفلی کافیه؟

در یکی از سفرهای سیاحتی وی، گم شدند.

پشمک‌های عمو برتی باتز، گرمکن.

سلام جیمز.

خب... ببینین از نظر سابقه و فعالیت و این داستانا، مشکلی برای پیوستنتون به جبهه سیاهی نیست. لاکن پست هاتون زیاد نیستن و من نمی‌دونم شما تو سیاه نویسی چجوری هستین. کاری که می‌خوام بکنین اینه که دو پست سیاه بزنین. هرجا که دوست دارین و بعد برگردین. البته تو این مدت هم خوب فکرهاتون رو بکنین که از این تغییر جبهه مطمئن هستین و یا خیر. لازم نیست بعدا دوباره فرم رو پر کنین. فقط کافیه یه پست همینجا بزنین و بگین که پست هارو زدین، تا بخونم و بعد درخواستتون رو بررسی کنیم.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۷/۸ ۱۸:۱۲:۴۷

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

ملانی استانفورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
از اینور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 393
آفلاین
هرماینی ای بودیم ناز و در عمل انجام شده قرار گرفته

مهم ترینش مهارت و ضربه شست اربابه که دامبلدور نداره و فقط حرفه.

هم جواری با لرد سیاه.

دامبلدور: ریش کمند

از راه ساخت کلاه گیس قرمز.

چاقوهای ریز و تیز و ناز.

رفتار مناسب با وجناتشون.

در هورکراکس های قبلی گذاشته شده.

فروش به عنوان پشمک به ماگل ها، بافتن فرش، موکت، تابلو فرش.

یه ردای سیاه اضافه دارید دیگه؟

ملانی... شما مضنه دیه چشم رو دارین؟ ده نه دیگه... ندارین دیگه!

پست های جدیدتون رو خوندم و... امیا و احشا؟!
با اینکه قبلا تو محفل بودین، ولی به نظرم نیومد که سیاه نویسیتون مشکلی داشته باشه. یعنی حداقل در این دو پست که نداشت.
سیاه بنویسید ملانی... سیاه بنویسید! رنگی ننویسید! کورمون کردین... اون ردای سیاه اضافه رو از اون بغل بردارین و تشریف بیارین داخل دیه چشم بنده رو بدین!

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۲۹ ۲۳:۲۸:۲۳

بپیچم؟

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

آندریا کگورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۱۳ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۱ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
از کوچه دیاگون پلاک شیش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 144
آفلاین
سلام...ما اومدیم دوباره درخواست بدیم شاید یه فرجی شد...
1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در هر یک از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید!
قسمت نشده هنوز

یکی میخواد قدرت مند باشه اون یکیم...بعد هشتا فیلمو و هفتا کتاب و سه چهارتا کتاب کمکی و فرزند نفرین شده هنوزم هدف این ریشو رو درک نکردم...

کسب تجربه...

زشته!...اینکارا بعیده از یه مرگخوار دارای شخصیت!

خودشون میکارن خودشون درو میکنن...محفل کیلو چنده؟ دمبل خودش اه نداره با ناله سودا کنه...
6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

شمشیر گریفیندورو ازشون بگیرین.

فعلا که دست مارو نوش جان کرده...در صورت رویدادن موقعیت مشابه اون یکی دستمونم تقدیم پرنسس میکنیم، اصن من دست میخوام چیکار؟!

اع...گفتین این نمیاد که...

میتونیم ازش برای پرنسس بافتنی ببافیم اگه دوست داشته باشن...هوام کم کم داره سرد میشه شاید نیازشون شه...

آندريا اول از هر حرفى، يكبار ديگه بخاطر تاخيرم ازتون عذر ميخوام.

ببينين من الان رفتم پست هاتون رو چك كردم. هيچ درخواست نقدى نداشتين. مگر اينكه تو پيام شخصى باشه. همينطور فعاليت ايفاييتون هم زياد نبوده. يعنى تعداد پست هايى كه صرفا رول نويسي باشن، كم بود.
الان تاييدتون نمى كنم. چون هنوز جاى كار و پيشرفت دارين.
ازتون ميخوام بريد فعاليت كنين. (فعاليت رول نويسى... نه اون تاپيك هاى متفرقه.) و درخواست نقد بدين... جايي كه من بتونم نقدتون رو بخونم. يعنى تو پيام شخصى نباشه. تو تالار خصوصيتون باشه هم نميتونم بخونم. فعاليتتون هم حتما تو انجمن هاى عمومى ايفاى نقش باشه.. هرجا... انجمنش برام مهم نيست. اون فعاليتى كه مى كنين و اون پيشرفتتون برام مهمه. اينجورى نيست كه فعاليتتون فقط و فقط تو خانه ريدل رو حساب كنم.
وقتى برگشتين(حداقل يك هفته ديگه.) لازم نيست دوباره فرم پر كنين. يه پست فقط اينجا بزنين كافيه.

موفق باشين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۲۵ ۱۶:۰۲:۱۶

پیام زده شده در: ۱:۳۵ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷

آمی پاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۰۰ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از ما هم به جان شنفتن، سرورم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
سرورم. لیدی لسترنج. پرنسس نجینی. *از کمر تا می شود*

ما بدون دستور مستقیم سرورمون به هیچ جبهه ای ملحق نمی شیم.

ما حقیران و خرده مرگخواران در حدی نیستیم که بخوایم شخصیت والا و گرانقدر و بی بدیل و بی همتا و شگفتی آفرین سرورمون رو بررسی کنیم تا تفاوتش با شخصیت های دیگه رو بفهمیم.

هرچه بیشتر در معیت سرورم، لیدی لسترنج و پرنسس نجینی باشم تا به کیفیت حیاتم افزوده بشه.

سرورم، یک جادوگر اصیل زاده هرگز ذهنش رو درگیر خائنین به اصل و نسب، گندزاده ها و سایر موجودات دون شأن خودش نمی کنه.

سرورم، تصور می کنم خاطرنشان کردن این نکته که شاید زمانی در روزگارهای دور موفق بشن در برابر سیاه ترین، بزرگترین، بی مانندترین و قدرتمندترین جادوگر تمام ادوار بایستند و یک نظر چهره ی بسیار دلنشین و زیبای شما رو ببینن، بهشون حیات دوباره می بخشه.

بدون تردید هر راهی که سرورم امر کنند، بهترین راهه.

حتی به عنوان یک اصیل زاده، معتقدم بسیار دنی تر از اون هستم که با پرنسس نجینی رفتاری داشته باشم یا به هر ترتیب وجود ذی جود ایشون رو با حضور پست خودم آزرده کنم.

بسیار خردتر از اون هستم که در ارتباط با هرچیزی که به سرورم مربوط میشه نظری بدم، ولی آنچه آشکاره، این مسئله ست که بدون هیچ تردیدی سرورم مرحله ی بعدی تکامل انسان ها هستند و ظاهرشون، نماینده ی چهره ی انسان ها در طی شاید پنج قرن آتیه.

من رو عفو کنید سرورم. من رو ببخشید. استدعا دارم من رو در معرض بدترین شکنجه ها قرار بدید. من شما رو نا امید کردم سرورم. من در حد انتظارات شما ظاهر نشدم. من شکست خوردم. موفق نشدم برای چنین حجمی از... مو! *چندشش می شود* استفاده ای پیدا کنم. این زندگی دیگه ارزشی نداره، سرور من. چطور میشه با ننگ مأیوس کردن لرد تاریکی به زندگی ادامه داد؟! اجازه بدید چهره ی خیره کننده ی شما آخرین تصویری باشه که پیش از مرگ در عنبیه های حقیر و ارزش من جای می گیره...

آمى! (وى را گرفته، برعكس تا مى كند تا خط تاى كمرش از بين برود.)

چه فرم مناسبى... سياهى و وفادارى درون شما موج مى زنه... لاكن مشكلى هست...
نقل قول:
من شکست خوردم. موفق نشدم برای چنین حجمی از... مو! *چندشش می شود* استفاده ای پیدا کنم.

چندشتون شد؟ از مو چندشتون شد؟ ... از مو....؟ مو چيه آمى؟ ... اون ريشه!... ريش! ... مو چشه؟... حجم زياد مو چشه؟ ... خيلى هم خوبه!

شما به تازگى به جمع ما ملحق شدين و تازه وارد محسوب ميشين. لاكن فعاليت خوبى دارين. شخصيت هارو شناختين و حتى شخصيت سياه خودتون رو هم نشون دادين. توجه خوبى به سوژه ها ديدم ازتون. هنوز مسائلى هست كه لازمه بدونين. لاكن اينقدرى كه ميدونين براى پيوستنتون به جبهه كافيه. بقيه اش به مرور زمان حل ميشه.
پس لطفا تشريف بياريد داخل تا بيشتر در مورد تفاوت مو و ريش با هم صحبت كنيم!

تاييد شد.
خوش اومدين.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۲۰ ۱۲:۵۹:۲۷

I will keep quiet
You won't even know I'm here
You won't suspect a thing
You won't see me in the mirror
But I crept into your heart
You can't make me disappear
Til I make you

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
تست

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.