هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید): از 13 خرداد نود و شیش در خدمتتونم!

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):ندارم

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش:ندارم

شرح برنامه‌های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته:
توجه به تایپیک های گل گرفته!
محکوم کردن ملت و دادن مجازات رول زدن در تایپیک ها!
زدن تایپیک های جدید!
توجه به پیشناهات شما!

شعار انتخاباتی:
پست پسته حتی اگه یه خط باشه!

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۴:۰۶ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

همه چی از یه صبح سرد زمستونی شروع شد ده سال آزگار ازش گذشته پس انتظار نداشته باشین چیز زیادی ازش یادم بیاد. مخصوصا با این بطری جن ساز لعنتی که حسابی سنگینه! راستیتش همینقدریم که گفتم یادم نبود! نیگا به امضای پشت سجلم کردم:
نقل قول:
عضویت از ۱۳۸۷/۱۰/۹ ۱۱:۲۳

شناسه پیشینم تا دلت بخواد! خانوم فیگ، باروفیو، لودو بگمن، هری پاتر، دراکو مالفوی، دابی، نیمفادورا تانکس و فرانک لانگباتم. تنوع همیشه جواب میده! تو یه هفته از یه نوشیدنی بخوری دیگه بهت جواب نمیده، یا باهاس زیادش کنی یا عوضش. منم به عنوان یه پیرمرد خوشتیپ و دخترکش باهاس مراقب هیکلم باشم ... واسه همین همیشه راه دومو انتخاب میکنم. مثلا تا هفته پیش سه کله اسب می‌خوردم اما الان ... چی شد که بحث به نوشیدنی رسید؟

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):
شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش:

می‌دونین؟ گول جذابیتای قدرتو خوردن از من گذشته. همشو چشیدم! مستی و راستی بذار همشو بگم دیگه ... دو دفه وزیر بودم. تو دوره اول وزارتم به فک و فامیل و دوست و آشنام حسابی رسیدم. به بهونه های مختلف بهشون تسهیلات دادم! تموم ساحره‌هایی که واسم جذاب بودن مدال مرلین گرفتن! تو دوره دوم کلا وزارتو سپردم دست دور و بریام و رفتم پی عشق و حال خودم! از مرلین که پنهون نیست از شما چه پنهون، یه زخم گذاشتم رو کلّم و ناظر محفل شدم تا از نیروی عشقم واسه خودم بهره برداری کنم، بهم نساخت البته! یه مدتم مدیر بودم و حسابی از منو واسه سرکوب بدخواهام سواستفاده کردم! شناسه هاشونو ترکوندم. یه بارم با دست‌های پشت پرده لابی کردم و با کودتا، رو تخت لرد سیاه نشستم! دست آخرم همین یکم پیش مدیر هاگوارتز بودم و از صندوق ذخیره فرهنگیان یه اختلاس تپل کردم. با پولش یه کشتی تفریحی پر از نوشیدنی و ساحره‌های جوون خریدم و یه مدت زدم به دل اقیانوس و رو آب زندگی کردم! خلاصه که هر جور بهره ای از قدرت که میشده بردم ... دیگه اگه الان این جام فقط واسه خدمته.

آخرین متد مدیریتی که من بهش دست پیدا کردم، مدل مدیریتی «دسش نزن خودش درس میشه» است! بدین صورت که شما می‌شینی رو مبلت و نوشیدنیتو می‌خوری و کاری به کار دنیا نداری ... دنیا هم کاری به کارت نداره! وزارت و مجموعه‌های وابسته هم خودش ایشالا درست می‌شه. والا! شما برو از اقتصاددونای کارکشته بپرس بازارو چجوری باید اصلاح کرد؟ می‌گن باهاس آزاد بذاریش تا خودش به تعادل برسه.

شعار انتخاباتی: دسته بیلته!

آخر کاری یه اعترافی هم بکنم ... گرم شدم حیفم میاد چیزی تو دلم بمونه! شمام نشنیده بگیرین. من فقط اومدم واسه مناظره. می‌چسبه! بشینیم دور هم یه نوشیدنی بزنیم سلامتی مردم، گرم شیم فکمون گرم شه هرچی که هست و نیست بریزیم رو داریه آبرو و شرف همو ببریم. اگه من موندم و توحید ظفرپور، من موندم و عنتونین دالاهوف، من موندم و یه دزد شارلاتان قالتاق، من موندم و هیشکی ... وزارت رو به توحید و عنتونین و شارلاتان و هیشکی بدین. سلامتی ستاد برگزاری انتخابات که این تیریبونو داد دست ما!

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۳ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۲۱:۲۴ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
تصویر کوچک شده
ستاد برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

با توجه به اطلاعیه شماره 1 ستاد برگزاری وزارت سحر و جادو، از همین لحظه، تا تاریخ 4 مهر، ساعت 23:59:59 تمامی اعضای ایفای نقش میتوانند با پر کردن فرم مربوطه تمایل خود برای کاندیدا شدن اعلام کنند.

توجه داشته باشید که سابقه‌ی شما، اعم از تاریخ عضویت و یا تجربه‌های نظارتی و یا مدیریتی تنها میتواند به تایید شما کمک کند، اما تضمین کننده و ملاک اصلی نیست. مطمئنا کیفیت و کمیت فعالیت و چهره شما در سایت معیارهای اصلی‌ای هستند که در نظر گرفته خواهند شد.

فرم ثبت نام کاندیداها:

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

شعار انتخاباتی:

توضیحات تکمیلی:

* در خصوص برنامه‌های آینده، می‌توانید برنامه‌های جدیدتر یا خلاقانه‌تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه‌های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره‌های مختلف قبلی داشته‌اید سال، دوره و وزیر منتخب آن دوره را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن‌های ایفای‌نقش داشته‌اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در ملا عام و در طول مدت زمان نام‌نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت‌نام در این تاپیک ارسال شود، کاربر تا پایان دوره‌ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد. فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

°• ضمیمه •°

برنامه‌ی زمانبندی چهاردهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو

30 شهریور تا 4 مهر: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
5 مهر: اعلام اسامی نامزدهای اولیه
6 و 7 مهر: انتخابات اولیه
8 مهر: اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات
9 تا 18 مهر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
19 و 20 مهر: رای‌گیری نهایی

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۱۴:۲۲
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 552
آفلاین
بسمه تعالی

مدت زمان عضویت:

در سایت جادوگران چهارمین سنه حضور و در ایفا کده آن، سه سال و چند روز.

سوابق اجرایی-خدماتی و فعالیت های آزاد:

در دولت مجموعه اعداد حقیقی در ضلع مقابل بر وتر بر نیمی از صندلی ریاست سازمان فرهنگ و هنر جادوانه ایان می نشستیم.

سوابق نظارتی/مدیریتی:

چند صباحی را بر کوچه دیاگون نظارت نموده و عبور و مرور ملتی را می نگریستیم. نوبتی نیز لرد سیاه گفتند رای ها را شمارم... لکن پس از آن جنابشان نیز نوبتی بشمردند. آن سان ننگرید که اینجانب چیزی زان آلات حساب کم داریم، بسیار فزون تر از آنان نیز داریم، لکن عملی از محکمیت عیب نمی نماید.

برنامه آتی اینجانب:

1. کروتی که موسوم به قورباغه ای هستند منتشر می نماییم در ابتدای هر فصل و تا کنون نیز مقداری اش را نیز انجام داده می باشیم.

2. طرح تاریخ مستطاب جادویی داریم که کمی بعد تر فزون تر از این ز ایشان خواهیم گفت و خواهید شنید.

3. توزین قوانین وزارت سحر و جادو که چهارچوبی گردد از برای مزکوبانیدن ( مختصری از به آزکابان در آوردن ) مجرمین که نه آن سان مسخره باشد که از سر افتاد و نه آن سان قلیل که چون سالی گذرد نوبتی رخ مدهد. بدان امید که آن سرای رونق گرفته و جوانان مسیر تباهی اتخاذ و بوسه ای بر لبان چون لعل مجنون گران نشیند.

4. رسیدگی بر امور مرسومه انجمن وزارتخانه: صد البته این بحثی است که اینجانب به شدت و حدت با آن دست بر گریبانم و آن این که وزارتخانه نیز انجمنی است چونان دگر انجمونان و دلش سوژه و پایان سوژه و زین سان اشیاء می طلبد و ملزومش هستند و چون وزیر را اموری دگر نیز دخول هست دلیل بر خروج زین وظایف نیست.

5. مسلما فعالیت هایی متناسب و جادوانه در طول سال و با توجه به میزان فراغت حضار در طول سال در نظر گرفته شده است که بسیار مهندسی شده و موی شکافانه می باشند.

6. جدولی زمانبند که در آن جمله افعال مذکور الفوق و موردی دیگر که در ذیل آمده را شامل می شود و نشان از خفانت اینجانب و کابینه مان می باشد.

7. گزارشات نود روزه که در پایان هر نود روز بر آستانتان عرضه می گردد.

8.و برخی برنامه های دیگر که در این مقال مگنجیدند...

شعرمان:

آه!

لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۳ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (به ماه یا سال):

چند ساعت دیگه دقیقا سه سال تموم میشه میرم تو چهار!

یک دوره نامزدی که تاپیک ستادم به موزه منتقل شده...فعالیت در وزارت و مجموعه های وابسته حساب میشه دیگه..هوم؟
آها...توسط وزارت سابق که کوییدیچ رو مسئول بود،ناظر زمین بازی کویدییچ بودم که اونم استعفا دادم وسط کار!

رودولف بودن خودش برجسته ترین سابقه اس!لاکن دو دوره ناظر هاگزمید،یک دوره ناظر دیاگون،یک دوره نظارت تالار خصوصی (هم هافلپاف و هم اسلیترین!)،یک دوره هم مدیر بودم...و در حال حاضر هم عضو شورای عالی ایفای نقش!
چند تا رنک و اینا هم هس که مهم نی،لاکن رای هایی بود ارزشمند که تو این دوره ها به من داده شد!

1_ پیاده سازی سند "ده بیس سه پونزده"
2_گذاشتن سالی پنج ملیون نفر سر کار!
3_به زیر کشیدن مرفهین بی درد و به قدرت رساندن جنبش هشتاد و پنج درصدی ها که نمینده شون من باشم!
4_آزادی فسق و فجور به شرطی که وزیر هم دعوت شود!
5_پخش یارانه غیر نقدی!
6_طرح جدایی ساحره ها از همسرانشان در صورت عقد با وزیر!
7_تعدیل میانگین کمالات کابینه به وسیله کابینه تمام ساحره که طبیعتا فقط وزیر که بنده باشم ساحره نیست!
8_اختصاص یک کارت قورباغه شکلاتی به هر کاربری که بیشتر از چهار پست داشته باشد!
9_دستکاری منوی مدیریت به صورتی که ارسال هر پست در تاپیک "کی،کی کجا،چیکار،با کی" چهار پست حساب شود!
10_جایگزنی تصویر منحوس کله زخمی در سردر سایت با تصویر ساحره های باکمالات با انواع پوشش ها!
و هزاران برنامه دیگر که به دلیل اینکه ممکن است باعث رد صلاحیت شود،بعدا درگوشی بهتون میگم!

شعار انتخاباتی:

دولت قمه و ساحره،دولت هشتاد و پنج درصدی!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶

پرسیوال گریوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۷:۴۱ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
ناگهان درب هاي مركز ثبت نام از جا كنده شدند و يك نيمه غول به همراه تعدادي از كارمندان وزارت قبلي سحر و جادو وارد شدند و يك گوني و دو چمدان را وسط سالن پرتاب كردند!
نيمه غول ناشناس (!) تكه كيكي را بلعيد تا خستگي ناشي از حمل گوني را فراموش كند. سپس گفت:
- چمدوناشو بسته بود مي خواس در بره، اما كور خونده بود! گرفتيمش كت بسته آورديمش خدمت شوما!

صدايي از گوني بلند شد:
- اومممم ممم نممنممم آم!

ليني و رز از عمق جان پوكرفيس مانده بودند! ليني پرسيد:
- اين ديگه كيه؟
- ديدم سيتاد ثبت نام خلوته، كانديدا آوردم واس شوما! البت اولش يه خورده مقاومت به خرج مي داد ها، ولي مال اين حرفا نبود!

رز گلبرگ هايش را كه بر اثر شوك ريخته بودند را جمع كرد و سر جايشان چسباند. بعد با لكنت گفت:
- ئه... خب... حالا چند وقته عضو ايفاس كانديداتون؟

نيمه غول لگدي از سر لطف به گوني زد و پرسيد
- گريوز دادا چن وقته عضو ايفايي؟
- اومممنن مومم نام!
- فك كنم ميگه سه چار سال!!

رز ادامه داد:
- تو وزارت هاي قبلي اي، جايي خدمات ارائه داده؟
- آممن ممم ميومم!
- هاااا، ميگه كه توي وزارت مورفين كارآگاه ارشد بوده يه مدت، مسئوليت كاراگاهان وزارت جيگرم اولش با اين بوده و البته ايده ي «دسته ي اوباش هاگزميد» رو هم اين داده بوده اون زمان!

ليني تند و تند اطلاعات را يادداشت مي كرد. رز پرسيد:
- سوابق برجسته ي نظارتي مديريتي چي؟ داشته؟
- آااااامممم!!
- والا گمونم ميگه كه تا حالا چن بار بهش پيشنهاد نظارت دادن كه در كمال فروتني قبول نكرده. البت پارتيش اونقدرا كلفت نبوده كه پيشنهاد مديريت بش بدن كه بخواد قبول بكنه يا نكنه!

در زماني كه ليني حرفهاي نيمه غول را مي نوشت، او هم تكه ي بعدي كيكش را بلعيد. بعد از اندكي درنگ، رز سوال بعدي را مطرح كرد:
- حالا برنامه هاش چيه كانديداتون؟

با لگد مجدد نيمه غول، صداي جيغ عجيبي از گوني بلند شد.
- كاملاً مشخصه كه داره ميگه برنامه هاي زيادي براي وزارت سحر و جادو داره! با توجه به سابقه ي زيادش در ديپارتومان هاي زير مجموعه ي دولت، حداقل دو تا ديپارتومان رو فعال مي كنه... و البت براي اينكه در ايفا جو رقابت سالم و هيجاني به وجود بياد اين ديپارتومانا گروه هاي رقيب غيردولتي خواهند داشت كه باهاشون رقابت كنن! همچنين برگزاري موسابقات جذابي رو در دستور كار داره كه بعداً در سيتادش اعلام خواهد كرد تا ملت كف كنن!
همچنين در راستاي گسترش فرهنگ همرزني خواهد كوشيد و نخواهد گذاشت كه اين پتانسيل بالاي چكش هاي سايت هدر بره و مردم به استفاده از اين همر ساده اكتفا كنن! بيبينم، مگه همر نجيني چشه كه اينطور بلااستفاده مونده؟!
همچنين معتقده كه دنياي امروز دنياي گوفتمانه، نه گاز فنگ! كه يعني قرارداد توافق با سايت دمنتور و واردات اعضاي جديد از گاتيفا رو به صورت جدي پيگيري خواهد كرد!

ليني كه اين بار هيچكدام از حرفهاي نيمه غول را نفهميده بود، سقلمه اي به رز زد تا هر چه زودتر سوال آخر را بپرسد:
- ميگم كه... شعارش چي هست حالا؟

از گوني كه بعد از لگد آخر نيمه غول بي حركت مانده بود صدايي بلند نشد. معلوم نبود فرد داخلش مرده يا هنوز زنده است.
- فك كونم سكوتش يعني اهل شوعار موعار نيست... شما همون «عملكرد ما، خودْ شعار ماست!» رو بزن به حسابش! ما رفتيم ديگه خدافس!

با تكميل شدن فرم ثبت نام گريوز، نيمه غول بار ديگر گوني را بر شانه اش گذاشت و از مركز ثبت نام خارج شد.
ليني و رز:

.
.
.
(و در تمام اين مدت، تنها چيزي كه گريوز از داخل گوني مي گفت اين بود: «كـمـــك! من رو به زور آوردن اينجا! » به مولا. )

ویرایش شده توسط پرسیوال گریوز در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۲۳:۰۰
ویرایش شده توسط پرسیوال گریوز در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۲۵:۱۸
ویرایش شده توسط پرسیوال گریوز در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۲۸:۱۱
ویرایش شده توسط پرسیوال گریوز در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۶ ۲۳:۰۲:۴۴

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶

گویندالین مورگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۴ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 134
آفلاین
سکوت نسبی ستاد، با صدای هشدار دهنده یک چارو شکسته شد.
- برید عقب! من هیچ جایی برای فرود ندارم. اینجا رو کی طراحی کرده؟ شماها لآقل باید یه باند فرود طراحی می کردن. شماها...
- هیس! سیخو ما نیومدیم از محدودیت ها و کمبودها بگیم، اومدیم برطرفشون کنیم.
گویندالین به طرف میز خلوتی رفته و فرم ثبت نام را که با خط ظریفی پر کرده بود، روی میز گذاشت :

نقل قول:
جمع تمام شناسه هام به دو سال و نیم تا سه سال می رسه.

مرگخوار بودن. عضویت در تیم های کوییدیچ مرلینسازی و آتروث دیارا.

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش: عضویت در اداره کاراگاهان در دوران وزارت ائتلافی. نظارت هاگزمید در وزارت ائتلافی و وزارت آرسینوس جیگر دارنده رنک بهترین مرگخوار تازه وارد برای یک دوره ریاست اداره ساواج در وزارت آرسینوس جیگر . فعال سیاسی در دوره وزارت شیری

شرح برنامه‌های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته: هرچی که کاندید وینکی و کاندید فنگ گفتن، برعکسش

شعار انتخاباتی: شعار کافیه. باید عمل کنیم

ویرایش شده توسط گویندالین مورگن در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۶ ۱۴:۲۲:۴۳

تصویر کوچک شده

اینجا همه چی دراوجهـــ
جاییـــ که از همه بالاتره صاحب نداره
باید یاد بگیری فتحش کنی

نزدیک غروب آفتاب است ...
و من...
صبح را دوست دارم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
واق واق (من دوباره آمدم ! برای جادوگران، برای ایفا! )

دوازده سال و خورده ای

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه)
فنگ در دولت ملعون و همیشه محکوم به شکست آرسینوس جیگر نزول اجلال نمود و کارگاه افتخاری و ویژه بود و در ماموریت هایی هم شرکت داشت اما همیشه خود را منتقد دولت معرفی می کرد و صرفاً خدمتش را محدود به حفظ امنیت جامعه از کثافت کاری های دفتر وزیر وقت می دانست. به گواه شاهدان و مرکز آمار جادوگران، فیش حقوقی وی در آن زمان صفر بوده است. پیش ازدولت جیگر، متاسفانه با تهمت ناروا و ساختگی کودتا در زمستان دولت مورفین گانت مواجه بود. چون همه وی را به عنوان خادم ملت می شناختند، تصمیم گرفت به جای گانت فراری، در جایگاه وزیر موقت و رئیس ارتش مقتدر و mokhless وزارتخانه وارد عمل شود تا مبادا جامعه به یغما رود. او همچنین ریاست ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو در دوره های یازدهم و نهم را بر عهده داشت. در گذشته های دورتر، وی کاندیدای انتخابات وزارت سحر و جادو در دوره پنجم هم بود اما با دسیسه و آستاکبار مدیران وقت و تقلبی آشکار و فراگیر، چون اون موقع هنوز خرش جایی نمی رفت، صحنه رقابت و کلاه وزارت را تسلیم آلبوس سوروس پاتر کرد.

فنگ همواره چهره ای در سایه بود. او هیچ گاه نمی خواست ریا شود و دشمنان به استعدادهای شگرف و بی انتهای وی حسد بورزند تا چشم هایشان بترکند یا فلان نواحی بسوزد چون طرح جامع بیمه جادوگران تصویب نشده بود و کلی پول عمل چشم ملت یا پروتز صندوق عقب می شد و با توجه به تورم صد درصدی کاری عاقلانه نبود. اما مردم بلاخره باید می فهمیدند او خدماتی هم داشت و فقط یه توله سگ ایدزی پاچه گیر نبود. وی رئیس شورای عالی ویزنگاموت (دامت برکاته - شیر رودولف ریخته شد دهنش! منحل شد!) بود. سالها قبل در ترمی که مدیر مدرسه آن را به حال خود رها کرد، عاشورایی وارد صحنه شد و معاونت مدرسه هاگوارتز را بر عهده گرفت و اجازه نداد اساتید شورشی محیط روحانی و پاک مدرسه را به بوق بکشند. فنگ بسیار باهوش بود و تبحر خاصی در مچ گیری هم داشت و سنسورهای این جانور به صدم ثانیه هم حساس بودند. در نتیجه به خاطر این اخلاق گندش، وی به مدت دو ترم به عنوان بازرس عالی رتبه هاگوارتز به خدمت گرفته شد تا یک صدم ثانیه تاخیر در تدریس اساتید را هم حساب کند. شایان ذکر است که او عهده دار کرسی استادی هاگوارتز در عناوینی همانند جادوی سیاه فوق تخصصی، دفاع در برابر جادوی سیاه، تاریخ جادوگری و طلسم ها و وردهای جادویی بود. سالها قبل ترش هم وقتی دید پروفسور خالی باف به جایی رسیده، با خود گفت که وقت عمل و رقابت سالم در دهکده جهانی ست و به عنوان شهردار لندن منصوب شد. در شهرداری حجم کثافت کاری ها حتی از دولت جیگر هم بیشتر بود و علیرغم بهره گیری از انواع محصولات پاکسان، داروگر، پرژک و خاله رویا جهت تطهیر فراگیر، ناچاراً با احساس شکست تن به استعفاء داد و به عنوان سوپور زحمتکش کوچه دیاگون در لباسی مبدل مشغول به خدمت شد. جریان اپوزیسیون در دیاگون بسیار فعال بود و فنگ دید که این ملت فهیم جادوگری باید پشتوانه مالی محکم داشته باشند. در نتیجه طرح ساکنان دیاگون را با همکاری بانک گرینگوتز به جریان انداخت اما گرینگوتز در آن زمان درگیر اختلاس های سنگین از طرف سران وزارتخانه بود و این طرح پس از مدت کوتاهی به دلیل فقدان پشتوانه مالی شکست خورد. فنگ بسیار شاکی شده بود. فساد فراگیر بود و جایی نبود که درگیر چنین موضوعی نشده باشد. وی سر به کویر لم یزرع گذاشت تا خود را با خشک روزگار بشورد اما خط رو خط شد سر از دهکده هاگزمید در آورد و در آنجا ملت فهیم و سپاسگزار فنگ را شناختند و او را به عنوان دهدار منصوب کردند. به دنبال رکود کار و کاسبی ملت در دهکده که ناشی از فساد فراگیر دولت و واردات کالای غیرضروری از اوگاندا بود، او افسرده شد و چند مورد خودکشی ناموفق با خلال دندان و قاشق پلاستیکی داشت. در نهایت پس از پستی و بلندی های فراوان، دفتر دهداری را به مقصد درون قلعه هاگوارتز ترک گفت و جهت تجدید روحیه، تصمیم گرفت با دانش آموزان سر و کله بزند بلکه روحیه اش تغییر نماید. مدیر وقت مدرسه او را به عنوان مرشد تالار خصوصی اسلیترین برگزید و وی شروع به ارشاد اسلیترینی ها کرد اما کارشکنی ها و دخالت و تحمیل گرایش از طرف هواداران فردی که نباید نامش را برد باعث شد او مجدداً به لندن باز گردد تا کل وزارت سحر و جادو را با خاک یکسان نماید و امپراطوری جدید و مقتدری تاسیس کند اما در میانه راه بچه های خوش قلب ققنوس وی را دیدند و صندلی ریاست محفل ققنوس و ریش دامبلدور را به او پیشنهاد دادند. فنگ لبیک گفت اما همه فلنگ را بستند و او با فاوکس تنها ماند. بنابراین به همراه ققنوسش با هم خودسوزی کردند و به کالبد سگی قبلش بازگشت. توجه داشته باشید فنگ در شرح این حوادث زمان ها را قاطی کرده و در این بین جهت نفوذ بر انسان نژادپرست، بارها در چهره انسان های مختلف وارد صحنه شده بود.

× استفاده از حمام کثیف و بی ناموسی مختلط وزارت به عنوان بروم واش (Broom-wash) معادل همان کارواش خودمون
× تبدیل زندان آزکابان به موزه عبرت و محلی شاد و توریستی جهت تخلیه انرژی جوانان از طریق پرتاب گوجه و تخم مرغ به سر و صورت مجرمین
× پلمپ کردن موزه وزارتخانه (کمی زوده برای موزه وزارتخانه. خود بنده کلنگ این ساختمان رو زدم خودم هم امید به داگلین، تخریبش میکنم. تازه تاریخ میخواد از اینجا شروع بشه)
× ادغام ویزنگاموت و دیوان عالی جادوگری با وزارت سحر و جادو (همه اینها میرن زیر مجموعه ما)
× احیای آئین باستانی اهدای مدال های رنگارنگ مرلین (و داگلین)
× بازگشایی مجلس
× تبدیل مدرسه هاگوارتز به مهد کودک
× تدوین حکم جهاد و اعلام جنگ علیه سایت های کذایی دمنتور، افسانه ها، آکادمی فانتزی، و کلا همه فانتزی ها!
× برگزاری صدها کنفرانس و کنگره بین المللی
× ایجاد و نامگذاری مناسبت ها و اعیاد من‌در‌آوردی و شاد جهت برپایی بساط شادی ملت
× ایجاد سامانه JMDb جهت رده بندی کیفی و سنی فیلم ها و سریال های اکران شده در هالی ویزارد و جادوگرTV
...

و میلیون ها برنامه دیگر که به طور مفصل در ستاد انتخاباتی ام به آنها خواهم پرداخت.

شعار انتخاباتی:
و خطا هم کردیم! و من تصدیق می کنم که خطا کردیم. هم ما خطا کردیم، هم دولت خطاب کر...ئه... خطا کرد، هم شورای چیز خطا کرد؛ همه ما خطا کردیم.
همه ما خطا کردیم

امضاء

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۰:۰۰:۴۵
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۰:۱۱:۵۵
ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۴ ۲۲:۰۵:۰۶

----------

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۵۳:۳۳
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
صحنه می چرخه و دوربین به آرومی وارد یه کلبه کوچیک کنار وزارتخونه میشه. روی در کلبه، عبارت مرکز نام نویسی از کاندیداهای دوره فلانُم وزارت سحر و جادو به چشم میخوره. فیلمبردار تعجب میکنه که چرا به جای یه عدد درست و حسابی، فقط نوشته شده "فلانُم"؛ اما اهمیتی نمیده و به داخل ستاد میره. برخلاف انتظار قبلی بیننده ها و فیلمبردار، کسی توی ستاد نام نویسی نیست. مسئول نام نویسی عملا داره به در و دیوار نگاه میکنه. در و دیوار هم در جواب، به اون نگاه میکنن و منتظر کسی هستن که برای نام نویسی حاضر بشه.
بعد از چندساعت خیرگی مداوم مسئول به دیوارها، دیوارها به مسئول و فیلمبردار به فرم های ثبت نام روی میز، بیننده ها به خودشون میان و میبینن که دارن به فضای دلفریب نشیمنگاه فیلمبردار نگاه میکنن. به این دلیل که فیلمبردار موقع خوندن فرم ها، طبق عادت دستشو برده پشت سرش.
بعد از چندین ساعتِ دیگه که بیننده ها همچنان به مشاهده و بررسی نشیمنگاه فیلمبردار مشغول هستن، در با صدای بلندی باز میشه. مقداری دود جهت خفن کردن محیط به داخل وارد میشه و صدای چوبی میاد که مثل یک عصا با ریتم به زمین میخوره. فیلمبردار از ترس شلوارشو رنگی رنگی میکنه و پشت مسئول نام نویسی قایم میشه. دود کم کم کل اتاق رو پر میکنه. وقتی محو میشه، بیننده ها متوجه یه نصفه جارو و مسلسل میشن که به طور عمود، روبروی مسئول قرار گرفته‌ن. تنها چیزی که باعث میشه مسئول، فیلمبردار و بیننده ها نصفه دیگه جارو و مسلسل رو نبینن، میزیه که روش فرم های ثبت نام قرار داره.
مسئول دست توی موهاش میبره و میگه:
-جل الخالق پسر! دم ساقی دیشبم گرم! هنوز اثر دراگش باقی مونده.

صدایی زیر از فاصله ای بین جارو و مسلسل به گوش می رسه.
-وینکی اینجا بود که ثبت نام کرد تا وزیر شد و جن خوب شد. وینکی اگه وزیر شد، جن مزیر بود؟

بله! چیزی که باعث حرکت جارو و مسلسل شده، وینکیه. متاسفانه تاثیر دراگ مسئول چندان هم طولانی نبوده.
مسئول به جارو نگاه میکنه و میگه:
-پس اسم شما وینکیه. این مسلسله هم حاج خانومتون هستن؟ برای وزارت اومدین؟
-حاج خانوم وینکی کی بود؟ وینکی خودش مونث بود و دامبل نبود. وینکی برای وزیر شدن باید تمایلات دامبلانه داشت؟ پس وینکی جن دامبل خووب؟
-دقیقا همینیه که گفتین. بفرمایین بردارین از این فرما.

درحالیکه وینکی به سختی تقلا میکنه تا با وجود هیکل نحیف و ریزش به فرم های ثبت نام برسه، مسئول رو به فیلمبردار میگه:
-شماره ساقیمو بدم بهت؟

نقل قول:
وینکی یه بار اشتباهی یکی از علف هایی که توی خونه ریدل می رویید رو برداشت و خورد. و توهم زد که تو یه سایتی عضو شد که یه چیزی داشت به اسم ایفای نقش. اونجا یه بار بود که وینکی یه یارویی دید که شبیه وینکی بود ولی وینکی نبود و یه یاروی رایان نامی بود. اون یارو معتقد بود روح وینکی بود و از ۲۲ بهمن سال ۹۲ داشت ایفای نقش کرد. ولی بعدتر توی خواب، وینکی جسم واقعی خودش رو دید و متوجه شد که جسمش از روحش به وجود اومده بود. جسم وینکی ادعا کرد که از ۱۹ مهر ۹۳ وجود داشت. بخاطر همین وینکی گیج شد و نفهمید که چی به چی بود. ملت تایید صلاحیت کننده اگه حساب بلد بود خودش حساب کرد که چند سال شد. وینکی جن شفافِ خووب؟

وینکی یه مدت به عنوان خدمتکارِ ارشد کاراگاها در دوره آرسینوس جیگر کار کرد. سال ۹۴ احتمالا.

وینکی یه بار ناظر لندن بود و هست [تا این لحظه]؛ وینکی یه بار هم نظارت‌گر هاگوارتز شد و یه بار دیگه هم، اون قدیما، توی تالار هافلپاف وامیستاد و ملت رو نظاره می‌کرد. سوابق برجسته رو هم وینکی ندونست که چی بود. توی توهمِ وینکی، جن خونگی یه بار بعنوان بهترین نویسنده سایت معرفی شد و یه بار هم بهترین نویسنده مرگخوارا شد. درحالیکه وینکی به سختی خوندن و نوشتن بلد بود.

وینکی قورباغه شکلاتی دوست داشت. وینکی کارت های قورباغه شکلاتی رو هم دوست داشت و خواست که اونا رو بین مردم پخش کرد تا همه کارت دید و مکورت شد. وینکی جن خووب؟

وینکی فیلم هم دوست داشت و خواست به مردم کمک هزینه داد تا رفت و فیلم درست کرد. وینکی هالی ویزارد دوست داشت. وینکی به مردم قول داد که توزیع و خرید و فروش قانونی فیلم در دوران وزارتش جایی نداشت و همه مردم تونست با صرف کمترین هزینه، با چوبدستیش به اینترنت وصل شد. ملت تونست به صورت غیرقانونی و رایگان، فیلم های هالی ویزارد رو تهیه کرد. وینکی جن قانونمدار خووب؟

وینکی همچنین کار ناتمام وزیر شیری رو در زمینه سریال سازی ادامه داد. شبکه ها، انواع و اقسام سریال های تلویزیونی رو در جادوگر تی وی برای مردم پخش کرد. وینکی جن تهیه کننده!

وینکی خواست تا جایی که تونست، اعضای قدیمی و بسیار باتجربه رو از گذشته های دور این سایت جمع آوری کرد و دوباره به این مرز و بوم برگردوند. وینکی خواست از اونا در کنار اعضای جدید استفاده کرد تا هم اعضای جدید با اسطوره های مملکت از نزدیک آشنا شد و هم اسطوره ها با اعضای جدید آشنا شد. وینکی این دو گروه رو به صورت متعادل و نصف نصف. در هر گوشه از این سرزمین پخش کرد تا مردم فهمید که وینکی جن خووب بود.

وینکی خواست در وهله بعدی، فاصله بین وزیر و مردم رو کم کرد. فاصله بین این دو، موضوعی بود که مردم زیاد بهش نپرداخته بود و اهمیتی هم نداد. حکومت های به ظاهر دیکتاتوری هم در چند دوره اخیر، به این فاصله اضافه کرد. وینکی در این دوره به مردم قول دموکراسی کامل داد. ملت خواست کودتا کرد، کرد! ملت خواست یک ناظر جاش عوض شد، شد! فلان ریگولوس () از اون سر سایت خواست اومد و جای فلان ناظر رو توی نظارت فلان جا گرفت و خودش ناظر شد، خب شد! مثلا مردم از شهردار لندن ناراضی بود. خب مردم به رهبری همون ریگولوس، یه بیل و کلنگ دستش گرفت و اومد ناظر رو سرنگون کرد و ناظر خودش رو به جای اون طرف نشوند! وینکی، دموکراسی رو سر سفره مردم آورد.

وینکی به سر و روی آزکابان هم دستمال کشید. چرا زندانی به اون خوبی باید خاک خورد؟ چرا دمنتورا نتونست کسی رو بوس کرد؟ چرا ملت به زندان نرفت؟ چرا در دوره های اخیر، شورشی های وزارت آزادانه تو خیابونا راه رفت و حتی خود وزیر اومد و رییس اینارو تعیین کرد؟ چه وضعش بود؟ وینکی قول داد که سازمان های شورشی رو جوری پای میز محاکمه کشوند که کرک و پر شورشیا ریخت! وینکی، امنیت رو سر سفره مردم آورد و بوسه رو بر لبان دمنتور ها!

و اما درنهایت، وینکی تمام سعیش رو کرد که مملکت رو از حالت روتین در آورد! چه وضعش بود که هر سال حداکثر ۶ یا ۷ ایوِنت و رویداد در ایفای نقش بود؟ یه مشت حرکت تکراری و بی روح بود فقط. وینکی به مردم قول داد که کیفیت رویدادهای ایفای نقش و تعدادشون رو افزایش داد. وینکی دونست که ملت خسته شد از یه مشت تاپیک رول با سوژه ها و قید و بندهای همیشگی. وینکی هم خسته شده بود! ملت باید ایفای نقش رو زندگی کرد. وینکی دورانی رو به یاد آورد که یه یارویی اومد و کلی آپشن مختلف به بازیهای کوییدیچ اضافه کرد. این آپشن های رنگارنگ، اون روزها برای وینکیِ تازه وارد خیلی شیرین بود. (موند که همون یاروی کوییدیچی، بعدا کلی گند بالا آورد و ملت ازش ناراضی شدن به دلایلی! ) وینکی خواست روح و جون جدیدی به تمام ایونت های تکراری بخشید. وینکی جن خووب؟

شعار انتخاباتی:
مسلسل ایز کامینگ!

اگه وینکی وزیر شد، همه وزیر شد!

ویرایش شده توسط وینکی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۱:۴۷:۴۰
ویرایش شده توسط وینکی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۲۱:۵۳:۰۵

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

کاندیداهای گرامی،

با توجه به اطلاعیه شماره 1 ستاد سیزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو، در این دوره نام‌نویسی برای عموم اعضای ایفای نقش آزاد است.

بنابراین افرادی که تمایل دارند می‌توانند از هم اکنون یعنی تاریخ دوم تیر ماه تا ساعت 23:59 تاریخ 7 تیر ماه، با پر کردن فرم زیر در همین تاپیک، برای تصدی عنوان وزارتخانه طی سیزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو اقدام نمایند.

به این نکته توجه داشته باشید که مدت زمان عضویت و سوابق شما تنها می‌توانند روند تایید صلاحیت کاندیداها را تسریع یا تسهیل بخشند اما تضمین‌کننده و ملاک اصلی نخواهند بود. بلکه این چهره و رفتار شما در عموم سایت و کمیت و کیفیت فعالیتتان است که از اهمیت بالایی برخورد است.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

شعار انتخاباتی:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

توضیحات تکمیلی:

* در خصوص برنامه‌های آینده، می‌توانید برنامه‌های جدیدتر یا خلاقانه‌تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه‌های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره‌های مختلف قبلی داشته‌اید سال، دوره و وزیر منتخب آن دوره را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن‌های ایفای‌نقش داشته‌اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در ملا عام و در طول مدت زمان نام‌نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت‌نام در این تاپیک ارسال شود، کاربر تا پایان دوره‌ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد. فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

••○ ضمیمه ○••

برنامه‌ی زمانبندی سیزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو:

2 تا 7 تیر: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
8 تیر: اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحت شده
9 و 10 تیر: انتخابات اولیه
11 تیر: اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات
12 تا 20 تیر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
21 و 22 تیر: رای‌گیری نهایی
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲ ۱۷:۵۸:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.