هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۹:۵۰
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
بعد از مدت زیادی خواب بودن دوباره بیدار شدم.
خودم بخوام خودمو نقد کنم میگم این پستم مثل بقیه پست های طنزم نیست. پستم یه جوریه که وقتی میخونمش حس میکنم سنگینه، نویسنده معذب بوده. انگار منتظر بوده که بتونه رولو جمعش کنه.

ولی نکته خوبی که خودم داشتم و یه منتقد نمیتونه ببینه، اینکه مثل قبلا با خوندن دوباره نصفشو حذف نکردم.

فکر کنم قبلا گفتم، همه که دوباره پستو میخونن ببینن غلط املایی دارن یا نه بعد درستش کنن، من نگاه میکنم ببینم با این جمله کسی ناراحت میشه یا نه.
نه اینکه توی پستام به کسی توهین کنم و اینا... از نظر شخصیت پردازی.
توی فکرم اینکه هکتور فقط ویبره میزنه. بانز فقط نامرئیه. لینی فقط پرواز میکنه.
حس میکنم اگر چیز دیگه ای دربارشون بگم شخصیتشونو خراب کردم.
الان بازم توی این پست حس کردم بعضی از جاها شخصیت بعضی ها رو خراب کردم. ولی کاری بهش نداشتم.

اینم از رول!

این پست خودش اندازه یه رول شد!

ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۴ ۱۴:۱۰:۱۵
ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۴ ۱۴:۱۷:۳۸

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۰:۲۷ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۱۴:۰۸
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6952
آفلاین

نقل قول:
لطفا اينم نقد کنيد. پيام شخصى هم نباشه.
شما قرار نیست تعیین کنین که با پیام شخصی باشه یا چطوری باشه.
حتما دلیلی داشت که اون نقد با پیام شخصی بود و بقیه نبودن.
من ناظر این انجمن هستم. وظیفه ای برای نقد پست های انجمن های دیگه ندارم. ولی با این حال اون درخواست ها رو هم قبول می کنم و با پیام شخصی می فرستم.
این یکی پیام شخصی نیست چون مال خانه ریدل هاست. اگه مال انجمن دیگه ای بود باز با پیام شخصی فرستاده می شد.

بررسی پست شماره 423 انجمن تفرقه، اشلی ساندرز:

وقتی سوژه جدید می دیم، حتما اولش می نویسیم "سوژه جدید"...من براتون نوشتم.

اگه اول پست قرار نیست توضیح واضحی داده بشه، بهتره مکان و زمان رو هم تعیین کنیم که خواننده بفهمه داستان کی و کجا داره اتفاق میفته.
اینجا فکر می کنم تعیین نکردین که از همون اول مشخص نشه لرد کجاست. اگه اینطور باشه انتخابتون درست بود.

نقل قول:
لرد به ارامى چشم هايش را باز کرد؛ افتاب چشم هايش را مى سوزاند. احساس مى کرد کلى پشم و پيله اطرافش است.
- کدوم احمقى پرده رو کشيده؟ ما اينگونه راحت نيستيم!
دیالوگ زیاد با شخصیت لرد همخوانی نداره. شخصیت ها رو درست بشناسین. شخصیت بدجنس داریم، بی ادب داریم، بی رحم داریم...مهربون و خوش قلب هم داریم. لرد شخصیتی نیست که اینجوری فحش بده.

نقل قول:
لرد متوجه شد دارن کلى برف شادى روى سرش ميريزند؛ و يه گله محفلى دورشن.لرد سعى کرد با دست برف شادى را از روى سر و کله اش بتکاند.
"گله" نه کلمه قشنگیه و نه درستی. یه عده، یه گروه یا تعدادی بهتر می شد.
تا وقتی فاعلتون عوض نشده، لازم نیست اسمش رو تکرار کنین:

لرد متوجه شد دارن کلى برف شادى روى سرش ميريزند؛ و يه گله محفلى دورشن.
سعى کرد با دست برف شادى را از روى سر و کله اش بتکاند.

وقتی "لرد" دوم رو حذف کردم، چیزی از دست ندادیم. توضیح بهتر شد.

نقل قول:
- بريد بيرون اينجا چى کارداريد؟ ما اينطورى راحت نيستيم.
- تولد 345 سالگيتون مبارک پروفسور!
- پرفسور ديگه کيه؟ هکتور و بلاتريکس شما رو براى صبحانه ى نجينى اوردن؟
قسمت دیالوگ ها خوب بود. با این که توضیح زیادی داده نشده، داستان واضحه.

نقل قول:
لرد دستش را به سمت نزديک ترين چوب دستى برد؛ خبرى از چوب خودش نبود اما يک چوب که انگار قبلا جايى ديده بود، اهميت نداد و با تمام قدرت به سمت نزديک ترين محفلى گرفت:
جمله ناقصه. این نقص، موقع خوندن حواس خواننده رو پرت می کنه. چون متوجه می شه که یه چیزی کمه و دنبالش می گرده:
لرد دستش را به سمت نزديک ترين چوب دستى برد. خبرى از چوب خودش نبود اما يک چوب دیگه پیدا کرد که انگار قبلا جايى ديده بود. اهميت نداد و همون رو با تمام قدرت به سمت نزديک ترين محفلى گرفت.
اینجوری بهتر شد.

نقل قول:
- اواداکاداورا!

چوب هيچ واکنشى نشان نداد.

- پرفسور؟ حالتون خوبه؟ ببخشيد ولى اليوندر براى کادو تولدتون با چوبتون کارى کرد که ديگه نشه طلسم هاى سياه رو اجرا کرد!

- اليوند غلط کرد. مگه خانه ريدل ها در و پيکر نداره؟
این قسمتش خیلی خوب بود. ایده کادوی تولد، عالی بود.

نقل قول:
گادفرى با حالتى که انگار چيزى فهميده وسط پريد:
- پرفسور فهميدم! پس فردا هالووينه حتما مى خواين امروز به جاش اين ولدمورت رفتار کنيد؛ خب پس منم هکتورم!

اینجاش هم خیلی خوب بود. سوژه های خوبی از بین موقعیت ها پیدا می کنین. این خیلی خوبه.

نقل قول:
نقل قول:
در خانه ى ريدل ها
مکان ها رو بصورت نقل قول ننویسین. اون B رو بزنین که بولد بشه.

نقل قول:
دامبلدور حرکت خزيدن موجودى دور گردنش را حس کرد؛ سرش را برگرداند تا ببيند چه روى گردنش است؛ اما با برگرداندن و با يه مار بزرگ مواجه شد.
یکی از ایرادهای شما همینه. تو پست های دیگه تون هم دیدم. جمله های نامفهوم و ناقص.
این ایرادیه که کم کم بر طرف می شه. باید بخونین و بنویسین که جمله نویسیتون تقویت بشه و بتونین درست توصیف کنین:
دامبلدور خزيدن موجودى دور گردنش را حس کرد. سرش را برگرداند تا ببيند چه روى گردنش است؛ اما به محض برگرداندن سرش، با يک مار بزرگ مواجه شد.

"را" ، "برگرداند" و "است" به زبان کتابی و نوشتاری نوشته شدن. در نتیجه "یه" هم باید تبدیل به "یک" می شد.

نقل قول:
گادفرى با حالتى که انگار چيزى فهميده وسط پريد:
- پرفسور فهميدم! پس فردا هالووينه حتما مى خواين امروز به جاش اين ولدمورت رفتار کنيد؛ خب پس منم هکتورم!
محفلیا(بجز تعداد محدودی) نمی تونن اسم ولدمورت رو به زبون بیارن. یعنی اصولا نباید بتونن!...چه برسه به این که بخوان تمسخر آمیزش هم بکنن و بگن "این ولدمورت".

سوژه رو خوب توضیح دادین. داستان واضحه. این مهم ترین کاری بود که باید انجام می دادین.
هنوز در مورد شخصیت ها کمی ایراد دارین. ولی کم کم بهتر می شه.
خیلی خوشحالم که غلط املایی ندیدم. در این مورد کارتون خوب بود.
در مورد جمله هاتون دقت کنین. اگه کمی واضح تر و درست تر نوشته بشن، مفهومشون رو بهتر می رسونن.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
نقد
لطفا اينم نقد کنيد. پيام شخصى هم نباشه.

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
درخواست کنندگان محترم!

لطفا موقع درخواست، اسم نبرین. اینجا مشخصه که کدوم پست ها رو من نقد می کنم و کدوما رو بلاتریکس.

...................

دیانا

نقل قول:
بابت غلط املاي ها عذر ميخوام فونتم مشکل داره .
غلط املایی ندیدم. اشتباه تایپی داشتین. این دو تا با هم فرق می کنن.
غلط املایی اعتماد خواننده رو نسبت به نویسنده از بین می بره. تاثیر بدی روش می ذاره.
اشتباه تایپی فقط تمرکز خواننده رو به هم می زنه. بازم خوب نیست، ولی از غلط املایی خیلی بهتره.
در هر دو مورد در پست های جدی سختگیری بیشتری وجود داره.

بررسی پست شماره 378 قصر خانواده مالفوی، دیانا کارتر:

نقل قول:
-کسى بهت نگفته خيلى پرويى؟

-تو هميشه بهم ميگى همسر عزيزم حتى اون اولا بهم ميگفتى عاشق همين پرو بودنت شدم يادت نيست؟؟

-نميخواد اشتباهاى گذشته رو يادم بيارى حالا چجورى سانحه س مصنوعی بسازيم؟

-اونو بسپر به همسر باهوشت
دیالوگ های پشت سر هم رو بدون فاصله بنویسین. این کار علاوه بر این که پستتون رو منظم تر نشون می ده و خوندنش رو راحت تر می کنه، باعث می شه سرعت دیالوگ ها نشون داده بشه. وقتی دو نفر دارن با هم مکالمه می کنن و وقفه ای بین حرف هاشون نیست، نباید فاصله بذاریم که این پشت سر هم بودن رو نشون بدیم.
علامت ها رو دو بار نذارین. تاثیرشون بیشتر نمی شه. فقط پست بی نظم می شه. در مورد شکلک هاتون هم تو پست های دیگه تون دیدم که همین کارو کردین. شکلک ها حالت شخصیت رو نشون می دن. بیشتر حالت ها رو نمی شه همزمان داشت. یه شکلک و یه احساس رو انتخاب کنین. مگه این که واقعا احساس شخصیتتون تغییر کرده باشه.

نقل قول:
لرد:اگر به حالت انسانيت تبديل بشى ميگيرى لينى ،تو پيش غذا وآلکتو غذاى اصلى ميشوين ما هم نارسيسيا ولوسيس را به عنوان تنبيه مي خوريم.
یه نفر دیگه هم همچین چیزی نوشته بود. رفتم از لینی پرسیدم مگه تو حالت انسانی هم داری؟...که داشت! بس که حشره مونده، فراموش کردیم که انسانه.
دیالوگ خوبی بود.

نقل قول:
آشپزخانه:
مکان ها رو بولد( ضخیم) کنین که از بقیه متن جدا بشه. اینجوری تغییر زمان و مکان، بهتر احساس می شه.

نقل قول:
-ما گشنمان است تا غذانخوريم جايى نميرويم اگر شما هم قصد رفتن کنيد نفرين تان ميکنيم جورى که نابود شوين وتورا هم زشت ميکنيم کارى ميکنيم شبيه به دامبلدور شوى!
این دیالوگ هم خوب بود. ولی علامت هاش شدیدا ناقص بودن. همین باعث می شه لحنش رو خوب نرسونه:
-ما گشنمان است. تا غذانخوريم جايى نميرويم. اگر شما هم قصد رفتن کنيد نفرين تان ميکنيم؛ جورى که نابود شويد، وتورا هم زشت ميکنيم. کارى ميکنيم شبيه به دامبلدور شوى!

نقل قول:
بلا تريکس:اما ارباب اگر اينجا بمونيم همگى شبيه شما ميشيم!!
اینجا متوجه نشدم که منظور بلاتریکس چیه. منظورش موهاشونه که می سوزه؟ اگه منظورش این یا چیزی شبیه این باشه، این قسمت از نظر ایفای نقشی اشتباهه.
هیچ جادوگر و ساحره ای جلوی لرد نمی تونه همچین چیزی بگه.
شخصیت بلاتریکس پشت سرش هم نمی گه!
توی کتاب یه قسمتی بود که بلاتریکس می گفت به نظرش لرد اشتباه می کنه. این قسمت با وجود این که هیچ توهین و تمسخری نداشت خیلی با احتیاط و نوعی شرمندگی ادا می شه. برای این که شخصیت بلاتریکس همچین شخصیتیه.
این مهم ترین قسمت ایفای نقشه. این که شخصیت خودمون رو بشناسیم...بقیه شخصیت ها رو هم بشناسیم. توانایی ها و اخلاقشون رو بدونیم و رعایت کنیم.
اعضا این اشتباه رو بیشتر در مورد شخصیت خودشون مرتکب می شن. فکر می کنن هر چی شجاع تر و قوی تر جلوه کنن، بهتره. در صورتی که هر چی درست تر جلوه کنن بهتره.
ضعف های شخصیت، اونو واقعی تر جلوه می ده و علاوه بر این که شخصیت ما رو دوست داشتنی می کنه و باعث می شه راحت تر مورد قبول واقع بشه، چیزیه که به شخصیت ما سوژه می ده. باعث می شه هم خودمون راحت تر بنویسیم و هم دیگران راحت تر و بیشتر از شخصیتمون استفاده کنن.

زیاد به دیالوگ تکیه نکنین. سعی کنین صحنه ها رو توضیح هم بدین. گاهی سوژه های داخل صحنه رو نمی شه با دیالوگ منتقل کرد. گاهی هم اونقدر سریع گفته می شه که خواننده صحنه رو درست نمی گیره. مثلا صحنه های دود و آشپزخونه به نظر من جالب بودن. می تونستن توضیح داده بشن.

چند پست دیگه هم از شما خوندم. شما ایده های خوبی به سوژه ها می دین. این خیلی خوبه. ولی موقع توضیح دادن گاهی عجله می کنین. خیلی سریع می خوایین جلو برین و این باعث می شه صحنه ها و شخصیت ها کمی خام بمونن.

تموم شد دیانا! باز هم برای ما لینگ گربه ای بیار!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
خواهاننقدملرد

نقد پست ارسال شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۵ ۲۲:۰۷:۱۱

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷

دیانا کارتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
از معمولا هرجا که ارباب حضور داشته باشه🐱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
ارباب ميشه اين😻پست رو نقد کنيد،بابت غلط املاي ها عذر ميخوام فونتم مشکل داره .😿

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷

آمی پاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۰۰ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از ما هم به جان شنفتن، سرورم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
از اونجا که سروری هستید بسیار نقدکننده.

نقد پست ارسال شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۷/۷ ۱:۱۵:۴۵

I will keep quiet
You won't even know I'm here
You won't suspect a thing
You won't see me in the mirror
But I crept into your heart
You can't make me disappear
Til I make you

پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 501 باشگاه دوئل، لادیسلاو زاموژسلی:

لادیسلاو عزیز

پست های شما همیشه ظاهر سنگینی داشت. ولی باطنا سنگین نیستن. یعنی فهمیدنش سخت نیست. شما در حالت کلی مبهم نمی نویسین...ولی این پست کمی مبهم بود.
هر سه مون(داورا) مجبور شدیم چند بار پست رو بخونیم تا متوجه ماجرا بشیم.
وقتی متوجه شدیم، نظرمون این بود که سوژه و داستان خیلی قشنگه...ولی اون انرژی و تمرکزی که صرف فهمیدن ماجرا می شه، اصولا نباید بشه!
توضیحاتتون کم بود. صحنه هاتون کافی نبودن...

سبک شما خاصه...این عالیه که سبک خودتونو داشته باشین. سبکی که هر کسی نتونه تقلید کنه. فقط باید مواظب باشین توضیحات کافی رو به خواننده بدین. خواننده وقتی متوجه ماجرا نشه زود خسته می شه. البته یه ویژگی مثبت هم دارین. بعضی نویسنده ها هستن که بعد از خوندن پستشون آدم احساس می کنه چیزی نفهمیده...ولی پست خوبی خونده. چون طنز خوبه...شخصیت ها خوبن...صحنه ها جالبن. حتی اگه کل داستان رو متوجه نشی هم چیز زیادی از دست ندادی.

سوژه شما خیلی قشنگ بود. با سبک عجیب و غریب و به نظر من دوست داشتنیتون هماهنگ بود.
یکی از نکته های جالب پستتون این بود که در حین این که سنگین و عمیق پیش می رفت، یهو به شکل دلنشینی ساده می شد. مثلا:
نقل قول:
- مزاحم نشید لطفا، مرســــی.

مقبور حوصله زنده ها را نداشت.

این دیالوگ ها و توضیح کوتاه بعدشون عالی بود. نوشتنشون به شکل درست و تاثیر گذار هم برخلاف چیزی که به نظر می رسه کار ساده ای نیست ولی شما خیلی خوب انجامش می دین.

شخصیت هاتون خیلی خوب بودن. لادیسلاو عالی بود...قسمتی که در مورد دوئل و انتخاب سوژه بود اونقدر درست و دقیق بود که تعجب کردم. انگار واقعا شاهد انتخاب سوژه ها بودین. چون جمله ها هم دقیقا جمله های ما بودن. عجیب بود چون دیگه موقع انتخاب سوژه که شخصیت هامون نیستیم...خودمونیم. نمی دونم اونا رو چطوری درست نوشتین!

آخر پست ما داورا همگی به مرحله دوباره بخونیم و سه باره بخونیم و بعد از اون به مرحله "جریان، این بود دیگه؟"..."بله...بله...همین بود. منم فهمیده بودم...فقط می خواستم ببینم تو هم فهمیدی یا نه" رسیدیم.
این حالت بهتره پیش نیاد...مگه این که سلاح اصلی و نقطه قوت ما ابهام و رفع ابهام در انتهای پست باشه. پست شما بر پایه ابهام نوشته نشده بود. نکات بیشتری داشت که بهتره توجه خواننده به اونا جلب بشه. محتوای پست تا حد زیادی این ابهام رو جبران کرده بود. اگه اون ابهام وجود نداشت، پست شما جا داشت کمی بالاتر بره.

نقل قول:
آخرین چیزی که داوران دیدن، دوشیزه بودلری بود که چشمش را به آسمان دوخته و سایه ای تیره بر رویش افتاده بود. بعد از آن داوران تنها فریاد های موهوم و اصواتی مربوط به شکستگی چوب و سنگ را شنیدند.
به اینم اشاره کنم...شما تو جمله اول نوشتین "دیدن"...فعل آخر پاراگراف "شنیدند" هست. ولی این یه ایراد نیست. اینجا یه ایراد نیست. ممکنه تو پست دیگه ای باشه. اشتباه لحنیه یا تایپی...اهمیتی نداره. مهم اینه که اصلا جلب توجه نمی کنه. تمرکز خواننده رو به هم نمی زنه. از اینجور اشتباها به نظر من نباید ایراد گرفت. خیلی پیش میاد که همچین اشتباهایی رو می بینم و اصلا اشاره نمی کنم بهشون...چون تو بعضی پست ها جای اشاره کردن ندارن. اهمیتی ندارن.

نقطه قوت پست شما لادیسلاو و دیالوگ های ساده و غافلگیر کننده اش بودن. شخصیتی که شاید کسی جز خودتون از عهده نوشتنش بر نمیاد(شاید دلیل تکراری نشدنش هم همین باشه). ولی وقتی شخصیتی ساختین که به تنهایی می تونه بار کل پست رو به دوش بکشه، با خیال راحت همه جا ازش استفاده کنین.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱:۱۶ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۶:۲۲:۴۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
ناقد آ! منقودمان بنمایید.

با تشکر،
لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

ملانی استانفورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
از اینور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 393
آفلاین
سام علیکم دارک لرد.
میزونید؟
بی زحمت یه نقد می کنید. خیلی وقته تو ایفا نبودم.
خوشحال میشم.

نقد پست ارسال شد.

ما میزونیم!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۰ ۲۳:۱۳:۱۶

بپیچم؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.