هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق خون!
پیام زده شده در: ۸:۲۰ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
_خب اون که راحته! دامبلدور رو قانع می کنیم تا این جن رو بکشه!
_نه، هاگرید! پروف انقدر مریضه که نمی تونه از سر جاش بلند شه!
_کریچر با شما میاد تا دامبلدور تیکه پاره اش بکنه!
_اه، کریچر! پروف اصلا هوشیاری نداره!

پس از مدتی، ماتیلدا، کریچر و هاگرید تصمیم گرفتند که گوشه ای ساکت بنشینند و به این فکر کنند که چکار می توانند بکنند. بعد از یک ساعت ، ماتیلدا خسته شد و گفت:
_کاشکی پروف یه ریونی هم به کمکمون می فرستاد!
_یکم دیگه فکر کن، ماتیلدا!

ماتیلدا که بیشتر از همه غرق تفکر بود و فکرش هم بهتر از ان دو کار می کرد، ناگهان از سر جایش بلند شد.
_من فهمیدم! باید هکتور رو از خونه ی ریدل ها بدزدیم و مجبورش کنیم تا برای پروف معجون هوشیاری درست بکنه!
_ماتیلدا، دقت به محل زندگی هکتور کردی؟
_کریچر می گه هکتور روی شونه های اریانا زندگی می کنه!
_پس باید همزمان دو نفر رو بدزدیم!
_پس فقط یک سوال می مونه، ماتیلدا!
_چه سوالی؟
_چه جوری به خونه ی ریدل ها برویم؟
_چه می دونم؟ برای این یکی دیگه واقعا یه ریونی لازمه!
_کریچر می تونه به سالن ریونکلاو اپارات کنه!
_پس اپارات بکن، کریچر!

کریچر دست ان دو را گرفت تا به تالار خصوصی ریونکلاو اپارات بکنند؛ اما ناگهان سر از شهربازی ویزاردلند سر دراوردند! ماتیلدا گفت:
_کریچر!
_کریچر اشتباه اپارات کرد.

ماتیلدا به کریچر شک کرده بود. نگاه معنی داری به هاگرید و سپس به کریچر کرد. احتمال اینکه کریچر بخواهد انها را فریب بدهد هم وجود داشت.

ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۸:۳۲:۱۰
ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۸:۳۵:۰۵
ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۱:۱۵:۰۴
ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۱:۱۶:۳۶
ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۲ ۲۱:۳۲:۱۴

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۲:۰۸ سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
خلاصه:
دامبلدور مریض شده و محفلی ها از این میترسن که به زودی به مرلین بپیونده. برای جلوگیری از دست دادن دامبلدور به این نتیجه میرسن که جان پیچ درست کنن. برای این کار فعلا در مرحله اول از دامبلدور خون گرفتن.بعد برای اینکه بفهمن که چجوری میشه جان‌پیج درست کرد، هاگرید رو سراغ اسلاگهورن میفرستن و اسلاگهورن هم به اونا میگه که دامبلدور باید یکی رو به قتل برسونه...حالا اونها کریچر رو به عنوان قربانی در نظر گرفتن و هاگرید و ماتیلدا مامورشدن کریچر رو راضی کنن تا یکجوری بذارن دامبلدور اون رو بکُشه...

--------------------------

ماتیلدا سعی داشت که طوری این قضیه را به کریچر بگوید که کریچر شوک نشود!

_کریچر باید بُکشمیت!

ماتیلدا با تعجب نگاهی به هاگرید کرد که بسیار بی مقدمه کریچر را مورد خطاب قرار داده بود...سپس نگاهش را به سوی کریچر چرخاند و اشک ها درشتی در چشم او دید...
_هی کریچر....چیزه...ببخشید...گریه نکن حالا...بیخیال اصلا...پشیمون شدیم!
_کریچر اشک شوق توی چشماش حلقه زده...برای اولین بار بود که کریچر چنین جمله‌ای رو از گندزاده‌ها و خائنین به اصل و نسبی که این خونه رو تصاحب کردن شنید!

ماتیلدا اینبار با تعجب داشت به کریچر نگاه میکرد...
_یعنی مشکی نداری با اینکه پروفسور دامبلدور بکُشتت؟
_معلوم هست که کریچر مشکلی نداره...باعث افتخار کریچر هست!
_واقعا شما جن های خونگی مازوخیسم دارین...مخصوصا تو کریچر!

ماتیلدا نگاهش را از کریچر برداشت و نرو به هاگرید گفت:
_خب...کریچر که حل شد...حالا مشکل بزرگتر!
_چی؟
_چیکار باید بکنیم تا پروفسور دامبلدور که حالا مریض و ضعیفم هست، کریچر رو بکُشه؟

پیام زده شده در: ۵:۴۰ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸

آملیا فیتلوورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۲۱ شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱
از پشت بوم محفل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
- خب، ببین کریچر...
-
- ما میخوایم...
- غودا!
- لرد...
- آخ!
- بگیر که اومد...
- پنه!

میتونستن اون همه سر و صدا رو يه طوری تحمل کنن، ولی وقتی يه نفر با قصد کشتن یکی دیگه از روبرتون پرواز میکنه، شما چجوری میخواهد متمرکز شین؟ پنه لوپه با فریاد ماتیلدا سر جاش نشست.
-
- پنه، لطفا برو بیرون دعوا کن، خب؟

با بیرون رفتن پنه لوپه، ماتیلدا که خیلی سعی میکرد اعصابشو آروم نگه داره، ادامه داد.
- ببین کریچر...
- زود باش ديگه. کریچر کلی کار داره.

و وایتکسش رو توی بغلش گرفت و نوازش کرد.

پیام زده شده در: ۹:۳۱ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
پنه لوپه با صدای بلند و رسا فریاد زد:
- کریچر؟ کجایی؟

جوابی نشنیدند. پنه لوپه دوباره او را صدا زد. ایندفعه کریچر از بالای پله های خانه ی شماره ی دوازده گریمولد نمایان شد. او به سه نفر خیره شد و گفت:
- کریچر شنید که صداش کردین!

هاگرید گفت:
- آره کریچر عزیز! بیا یه لحظه اون وایتکسو بذار کنار. می خوایم باهات حرف بزنیم.
- کریچر برای چی وایتکسو بذاره کنار؟!

لحنش به وضوح عصبانی بود. هاگرید قامتی بلند داشت. اما او هم در مقابل عصبانیت کریچر ترسید. ظاهرا کریچر زیادی به وایتکسش وابسته بود! هاگرید آب دهنش را قورت داد و گفت:
- خب... بیارش! فقط یه لحظه بیا!

کریچر دوباره آن سه را نگاه کرد. باید مرلینگاه ها را تمیز می کرد و اتاق محفلی ها را برق می انداخت. اما وقتی دید آن سه جدی بودند، چاره ای جز همراهی کردن آنها ندید. زیر لب غرغر کرد و پله ها را یکی به دو پایین آمد. هر سه او را به آشپزخانه هدایت کردند. وسط آشپزخانه میز نسبتا بزرگی وجود داشت و صندلی های انبوه اطرافش بودند. آنها هم جایی پیدا کردند و نشستند.

پنه لوپه گلویش را صاف کرد و گفت:
- خب کریچر! مقدمه چینی نمی کنم و سریع حرفمو می زنم. پروفسور دامبلدور رو که دیدی؟ دیدی...

ناگهان صدای ملچ ملوچی آمد. پنه لوپه توجهی نکرد. چون به احتمال نود و نه درصد بچه های ویزلی داشتند وسایل خانه را می شکستند. حرفش را ادامه داد:
- همین هفته ی پیش بود که تولد هزارو نهصد و نود و نه سالگیشو جشن گرفتیم. پروفو میگم! به هر حال... یه کم ضعیف شده. نمی دونم دقت کردی یا نه. ولدمورت...

دوباره صدای ملچ ملوچ آمد!

پنه لوپه کمی اعصابش خورد شده بود اما به حرفش ادامه داد.
- هورکراکس های زیادی داشتو...

ملچ ملوچ!

- اَه! این صدای چه کوفتیه؟!

ماتیلدا سرزنشوار گفت:
- پنه لوپه! اینجا محفل ققنوسه. باید به هم عشق بورزیم! این چه کلمه ای بود به کار بردی...
- تو یکی حرف نزن!
- با من این شکلی حرف نزنا! ناظر...

پنه لوپه دمپایی ای از ناکجا آباد ظاهر کرد و محکم بر سر او کوبید. گفت:
- ناظر بودنت بخوره تو سرت!

عصب های پنه لوپه بیشتر از هر موقعی فعال شده بودند! پنه لوپه به گوشه ای از آشپزخانه نگاه کرد و منشا صدا را پیدا کرد. آن صدا، صدای رون بود که داشت تمام پیاز های توی یخچال را می بلعید! پنه لوپه به سرعت به طرفش روانه شد و محکم بر سرش کوبید. گفت:
- همه ی پیازای خونه رو خوردی! الان برای شام چی درست کنم آخه؟ پلو تموم شده. آردم برای پای تموم شده. می خواستم پیاز خالی بدم بهتون. چیکار کردی؟! من همه ی پس اندازامو داده بودم که پیاز بخرم...

رون گفت:
- به من چه؟! اصلا چرا پیازارو گذاشتی تو یخچال؟ سه ساعت دنبالشون می گشتم!
- کاری می کنم دیگه نخوای دنبالشون بگردی!

رون از لحن او فهمید که وضعیت بسیار خطرناک بود. پس با سرعتی باور نکردنی فرار کرد اما پنه لوپه با سرعت باور نکردنی تری به دنبالش رفت! ماتیلدا شانه هایش را بالا انداخت و خودش موضوع را برای کریچر توضیح داد!

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
_جونم برات بگه اول باید یه شئ مهم انتخاب کنیم یه شئ که تو زندگیه صاحب هورکراس نقش داشته باشه.
-مثلا ابر چوبدستی...
_چیییی؟؟!!

هوریس که مطما نبود چی شنیده به هاگرید چهار چشمی نگاه میکرد ، پنه و ماتیلدا خیس عرق شده بودن و جدا ترسیده بودن.
هاگرید که روی صندلی داغونی نشسته بود با تکان شدید پاش صدای ترق و توروق صندلی رو دراورده بود.

_ابر چوبدستیه چیه اسلاگ؟؟؟
_نمیدونم فکردم تو گفتی برا هورکراس میخوایش!!!
_آهاااان... نه داداچ منورم اینه که برا ساختنش به ابر چودستی نیاز داریم؟؟
_اوووه نه گنده بک ، اون لعنتیا با ورد خاصی ساخته میشه ، فقط یه مشکل داریم!!
_چ مشکلی اسلاگ؟؟
_اسلاگ با خنده ای موزیانه به غول ناهوشیار نگاه کرد و گفت باید یکیو بکشه ، وقتی یک نفرو میکشه روحش راحت جر میخوره، و به دو قسمت تبدیل میشه !
_یعنی کیو بکشه؟؟
_اگه خیلی نگرانه میتونه چندتا جن خونگی پیدا کنه و اونارو طعمه کنه!!

ده دقیقه بعد هاگرید و پنه و ماتیلدا تو جنگل کنار هم داشتن راه میرفتن و به موضوع جن خونگی فکر میکردن !!

_جن خونگی؟
_لعنتی، یعنی باس با چودستی خودش بکشتش؟؟
_اینو ول کن اصا جن خونگی کجا بود؟؟؟

سه نفر به هم دیگه زل زدن و یهو هاگرید گفت

_کریچر!!!
#وایتکس

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

گریک الیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
همونطور که حدس زده بودن نوشیدنی های کره ای هوشیاری شو کم کردن ولی یکم نه! خیلی!

هاگرید که هنگ میکنه که چی بگه با پا میزنه به پنه که زیر شنل کنارش بود.

- بهش بگو رون داده بهت دیگه....

هاگرید سرشو تکون میده و میگه:
- چی؟ کتاب؟ نه بابا ... رون اینارو از هرمیون گرنجر پرسید ولی اون بهش توجه نکرد برای همین اومد پیش من تا و ازم خواست که اینارو از تو بپرسم که تو جوابشو به من بگی که من برم بهش بگم که اونم بتونه زنده بمونه.

پنه و ماتیلدا چشماشون داشت از حدقه میزد بیرون و نگران این بودن که اسلاگهورن شک کنه ولی خب هوشیاری خیلی چیزه مهمیه.

- ها؟
- رون اینارو از هرمیون گرنجر پرسید ولی اون بهش توجه نکرد برای همین اومد پیش من تا و ازم خواست که اینارو از تو بپرسم که تو جوابشو به من بگی که من برم بهش بگم که اونم بتونه زنده بمونه.
- ها؟
- رون ای...
- الان چی از من میخوای اینو بگو؟
- هورکراکس چطوری درست میشه؟

پنه و ماتیدا چشماشونو قبل از 5 ثانیه از روی زمین بر میدارن و میزارن سر جاشون و با ناراحتی به هم نگاه میکنن و پنه میگه:
- کی گفت به هاگرید بگیم این کارو کنه؟
- خودت
- کی به من گفت نظر بدم؟

اسلاگهورن که داشت خیلی مرموزانه به هاگرید نگاه میکرد یهو چشماش گرد میشه و لبخند میزنه و میگه:
- خب اینو بگو دیگه چقد میپیچونیش.
- خب چجوری میشه درست کردش؟

Ravenclaw is my everything

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۳۰ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۲:۳۶ یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
بلافاصله بعد از بسته شدن در کلبه، پنه که در آن مدت کوتاه حسابی از کارهای هاگرید حرص خورده بود، فرصت را غنیمت شمرد و با تمام توان مشتی به هاگرید زد. ولی هاگرید هیچ چیزی احساس نکرد و به راهش ادامه داد.

-آهای! معلوم هست کجا میری؟
-چی بود؟ صدا واسه کی بود؟

پنه و ماتیلدا در این فکر بودند که چرا داشتند به حافظه‌ی هاگرید اعتماد میکردند. ماتیلدا شنل را کنار زد و به هاگرید گفت:
-هاگرید، مگه قرار نشد بری و برای هوریس نوشیدنی بیاری؟مگه یادت نیست برای چی اومدیم اینجا؟!
-نوشیدنی؟ نوشیدنی که همیشه توی جیبم هست!

پنه آهی سرشار از خشم کشید و گفت:
-پس راه بیفتید دیگه!

چند دقیقه بعد، درون کلبه

اسلاگهورن سکسکه ای کرد و با لبخند به هاگرید نگاه کرد.
-راستی هاگرید، چی شد که اومدی این طرفا؟
-نمیدونم... فک کنم واسه این بود.

هاگرید کاغذ مچاله شده ای را از یکی از جیب های پالتویش در آورد و روی میز گذاشت.

-این چیه هاگرید؟

اسلاگهورن کاغذ را برداشت و نگاهی سرسری به آن انداخت؛اما یک مرتبه حالتش عوض شد و گفت:
-این رو از کجا آوردی؟

پنه و ماتیلدا، زیر شنل، از ترس نفسشان بند آمده بود و رنگشان مثل گچ سفید شده بود. نمیدانستند اگر نقشه شان لو رفته باشد، باید چه بکنند. اسلاگهورن کاغذ را روی میز انداخت.
-هاگرید، نگو که به کتاب خوندن علاقه‌مند شدی!

و خنده ای سرخوشانه سر داد...

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۱۱:۳۸:۱۴

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۰:۴۷ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خلاصه:

محفلی ها به نظرشون میرسه که دامبلدور مریض و ضعیف شده و از این میترسن که به زودی به مرلین بپیونده. برای جلوگیری از دست دادن دامبلدور به این نتیجه میرسن که جان پیچ درست کنن تا اگر اتفاقی افتاد بتونن دامبلدور رو دوباره برگردونن. برای این کار فعلا در مرحله اول از دامبلدور خون گرفتن ولی این باعث شده که دامبلدور ضعیف تر از همیشه بشه. حالا که میخوان جان پیچ بسازن متوجه میشن که نمیدونن چجوری میشه جان پیچ ساخت و هاگرید رو میفرستن که از از اسلاگهورن نحوه ساخت جان پیچ رو یاد بگیره.

-----
هاگرید کاغذی که ماتیلدا و پنه بهش داده بودن رو با دقت بیشتری دستش گرفت و شروع به خوندن کرد.
-با سلام و درود بر تو ای اسلاگهورن عزیزم.

اسلاگهورن به هاگرید مشکوک شد، اون هیچوقت اینجوری حرف نمیزد که چجوری شده الان خیلی کتابی و رسمی حرف میزنه؟ هاگریدی که هاگوارتز رو نتونست تموم کنه و تمام زندگیش رو با عنکبوت های جنگل ممنوعه گذرونده مطمئنا نمیتونه اینقدر تغییر کرده باشه. لیوان نوشیدنی که جلوش بود رو با سرعت بالا رفت و از سر جاش بلند شد. به طرف در کلبه رفت و در رو باز کرد.

-به راستی که ما سال های درازی دوستان خیلی خوبی برای هم بودیم.

اسلاگهورن به صورت دراماتیکی به طرف هاگرید برگشت. بادی که بیرون کلبه میومد باعث شد که مو هاش تکونی بخوره و خودشم دستی به موهاش کشید و گفت:
-تو یه چیزی زدی هاگرید، یه چیزی که نمیخوای به من بدیش. تا وقتی که با من به اشتراک نذاری این بساطت رو دلیلی نمیبینم اینجا بمونم.
-در این سال های طولانی هیچوقت نشده است که من از تو درخواستی داشته باشم.

اسلاگهورن تصمیمش رو عوض کرد. چیزی که هاگرید مصرف کرده و اینطوری شده خیلی جالب و خفن به نظر میرسید و نمیخواست که این موقعیت رو از دست بده. دوباره دستی به موهاش کشید، این بار ولی تعداد زیادی از موها از سرش کنده شده و تو دستاش باقی موندن. حالا یادش اومد که چرا این همه سال دستی به موهاش نمیکشید. موها رو به بیرون کلبه انداخت و دوباره رو به روی هاگرید نشست.
-هاگرید، داداشم، جیگرم، برو عزیزم برو اون چیزی که زدی رو بیار منم بزنم با هم لذت ببریم.

پنه و ماتیلدا که هنوز زیر شنل بودن موقعیت رو غنیمت شمردن و به آرومی به هاگرید چیزی گفتن که تکرار کنه.

-حق با توئه دوست من، من الان میرم از بیرون کلبه میارم واست این چیز میزا رو. نگران نباش.

هاگرید از سر جاش بلند شد و به همراه پنه لوپه و ماتیلدا که زیر شنل نامرئی کننده قایم شده بودن از کلبه خارج شدن تا نقشه ای جدید بریزن. اسلاگهورن هم هیجان زده بود که امشب از اون شباییه که با میتونه با ستاره ها همیار باشه.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
فلش بک

- ببین هاگرید... تو قراره به هوریس بگی که رون یه مطلبیو یعنی یه مطلب درباره ی هورکراکس ها رو تو کتابش خونده که معناش رو درک نمیکنه. اونم که اصن اهل این حرفا نیست و هرمیون مجبورش میکنه که بیاد به هاگرید یعنی به تو بگه که برو به پروفسور اسلاگهورن بگو چون خودش روش نمیشه و این جور چیزا. و پیاز داغ اضافه لطفا. اینا رو یادت میمونه؟
- اوهوم!

پنه نگاهی متعجب به او میاندازد. چطوری هاگرید یادش میماند؟ او از یک طرف نگران و از طرفی دیگر خوشحال بود. چون او یک علامه بود. او یک دانشمند و باهوش بود. آدم عادی ضریب هوشیش صد و بیست است. ولی او فکر میکند که از صد و هشتاد بالا تر است. یعنی از انیشتین و مسی و رونالدو بیشتر!

ماتیلدا هم مثل پنه نگران هاگرید بود. او بر خلاف همیشه اش که فکر نمیکند، فکری به ذهنش رسید. و این مورد باعث شد که پنه لوپه به خودش کمی ناامید بشود. یعنی فکر میکرد که ضریب هوشیش از صد و هشتاد به صد و هفتاد و نه تغییر کرده است!

- من مطمئن نیستم که هاگرید یادش بمونه پنی! رو یه کاغذ براش دیالوگاش رو بنویس. و آهان... یه ورقه ی دیگه هم یه چیز... نمیدونم... فلسفی ملسفی بنویس که شبیه کتاب باشه. بعد هاگرید اینو بده به هوریس و بگه که اینو از دفتر رون کَنده!
- اوهوم! و تو فکر میکنی هوریس نفهمه؟
- مجبوره باشه. نه البته هم که نیست... اما با نوشیدنی کره ای هاش، ممکنه هوشیاریش یه کم، فقط یه کم پایین بیاد!
- و ما باید به اون " یه کم" اعتماد کنیم؟!
- مجبوریم!

پنه با چوبدستیش دو کاغذ به وجود می آورد و در اولی دیالوگ های هاگرید و در ورقه ی دیگر، با توجه به علامه دهر بودنش، حرف های فلسفی را مینویسد. یک دور از روی هر دو میخواند که از درست بودنش مطمئن بشود و بعد آن را به هاگرید داد. ماتیلدا چشمکی به هاگرید زد و گفت:
- همه امیدمون به توعه. تو امید تیم مایی!

پایان فلش بک!

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
در کلبه باز شد.
-سلام پروفسوووووور اسلاگهووووووووورنن!
پروفسور اسلاگهورن از همه جا بی خبر از صدای وحشتناک بلند هاگرید از جا پرید و انواع و اقسام طلسم های نابخشودنی رو به سمت هاگرید روانه کرد.
هاگرید چند تا جاخالی داد و همه وردا به در و دیوار خوردن.
-هو!چته مردک؟
اسلاگهورن به سختی دهن باز کرد.
-هاگرید؟
-از کی تا حالا منو با وردای نابخشودنی میزنی مرگخوار؟
-از کی تا حالا عین دانش آموزا منو پروفسور صدا میزنی محفلی؟
هاگرید سرخ میشود.
-ببین مردک...
لگدی از جایی نامعلوم توسط پنه یا ماتیلدا به کمر هاگرید وارد میشود.
-ولش کن دوست قدیمی!بیا این اختلافارو کینار بیزاریم و عین قدیما آب شنگولی...ینی آب کدو حلوایی بیزنیم تو رگ!
اسلاگهورن کمی آرام تر میشود.
-بیا بشین رو میز.
تقققققققققققققققققققققققق.

_منظورم این بود که جلوی میز بشین نه رو میز!اه!

زیر شنل پنه و ماتیلدا به مرز گریه کردن نزدیک میشدن.هاگرید داشت کار رو خراب میکرد.
-هاگرید از رو کاغذ که متنتو نوشتی بخون.
اسلاگهورن با تعجب به پشت سر هاگرید نگاه میکند.
-صدایی اومد؟
-نه اصلا هم صدا نیومد!
لگد دیگری به سمت هاگرید روانه شد.

هاگرید یواشکی از رو کاغذی که تو دست پهنش گم شده بود سخنرانی رو شروع کرد.
-سلام من روبیوسم...
پنه در گوشی به هاگرید میگه:
-اینو باید اول میگفتی!از خط سه بخون!
-چیزه اینو باید اول میگوفتی از خط سه بخو...
-نه چی میگی خط سه کاغذ رو بخون!
-نه چی میگی خط سه...
اسلاگهورن با ترس به هاگرید نگاه میکند.
-تو حالت خوبه؟
هاگرید کاغذ تو دستش رو له میکنه.
-اره خوبم.بیا یه لیوان بخوریم دوست قدیمی!

ویرایش شده توسط كريس چمبرز در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۹ ۱۹:۳۲:۰۳

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.