هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: تولد پانزده سالگی جادوگران
پیام زده شده در: ۶:۴۵ شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
تصاویر دیده نشده از جشن تکلیف سایت فقط در این لینک! بدو کلیک کن.

11 حقیقت در مورد تولد که نمی‌دانید! فقط در پیج TavallodFacts همین الان فالو کن!

1. مراسم بر خلاف تمام شایعه پراکنی‌های انجام شده، بدون کوچکترین تاخیری راس ساعت 4:20 دقیقه آغاز شد کسی که گفته بود 4:20 بیاین قبل از همه اونجا بود!

2. هوریس اسلاگهورن، روبیوس هاگرید، تاتسویا موتویاما، هکتور دگورث گرنجر، بلاتریکس لسترنج، سلوین کالوین، روونا ریونکلا، ویلبرت اسلینکرد، گویندالن مورگن و پرسیوال دامبلدور در این مراسم شرکت داشتن.

3. روونا ریونکلا باهوشه.

4. ادوارد بونز سپر مدافعش رو فرستاد تا اوضاع رو بررسی کنه و وقتی فهمید محل در تصرف مرگخوارهاست از حضور در جمع سر باز زد.

5. جادوگران موجوداتی ظاهربین هستند که به ظاهر کیک بیش از طعمش اهمیت می‌دن. البته ظاهرش خیلیم خوب بود. و صاف بریده شده بود. چاقوشم فقط یه لیس کوچولو زدم که به تمیزیش خدشه‎‌ای وارد نکرد.

6. تاتسویا جانورنمای ثبت نشده‌ای به شکل کانگوروئه که در هنگام اجرای «موجود دم انفجاری جهنده» در بازی پانتومیم این موضوع رو لو داد.

7. روونا ریونکلا خیلی باهوشه.

8. بلاتریکس و هکتور از هوریس بابت نحوه برگزاری مراسم بسیار خرسند بودن و مراتب رضایت و خوشنودیشون رو بارها از طریق بچه-قمه‌ای که به نظر می‌رسید متعلق به رودولف بوده ابراز کردن.

9. روونا ریونکلا خیلی خیلی باهوشه.

10. هکتور مافیاست.

11. یک محفلی گرسنه وقتی با خوراکی خوشمزه تر از سوپ پیاز مواجه می‌شه، بدون توجه به مکان و زمان و سایر شرایط شروع به اون رو به طور کامل در یک حرکت می‌بلعه.

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۱۸ شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷

سلوین کالوین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۲ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
خب خب خب... گزارش کارِ سلوین کالوین از میتینگ 15 ام.

به نام ارباب!

طبق برنامه‌ریزی‌های ناساطور هوریس خان قرار شد راس ساعت 4:20 دم در کافه منتظر بقیه باشیم. منم چون آدم باشخصیت و ناثاگ (فردی که thuglife وِی را انتخاب نکرده) و فردی عفیف و محیا (فردی که حیا دارد را گویند) بودم، سر ساعت 4:21 دم در کافه حاضر شدم و یک تنه آرمان‌های هوریس رو به باد فنا سپردم.

وارد که شدم کافه‌دارا منو از شیش طرف جغرافیایی احاطه کردن که تو کی هستی و چی می‌خوای و قصدت از ورود چیه و بیخود کردی همین جوری سرتو انداختی اومدی تو. دیگه داشتن چوب دستی مضحک رون ویزلی 150 گالیونیشون رو تو بینیم فرو می‌کردن که اعتراف کردم برای میتینگ جادوگران اومدم و پلیییز لت می گو!
اونا هم که گویا هیچ اسمی از جادوگران نشنیده بودن و فقط گفتن یکی به اسم "تاج" اومده، یه میز 10 نفره رزرو کرده که من هنوز نفهمیدم قضیه اون "تاج" چی بود.
رفتم جلوی اون میز و دیدم دونفر نشستن و بهم نگاه می‌کنن. چشماشون همون کاری رو با من کرد که بلاتریکس با سیریوس تو وزارتخونه. هیچ سخنی رد و بدل نشد و من گفتم حتما اینا ماگلن که لب به سخن نمی‌گشاین و اخم نمی‌کنن از هاله‌ی همایونی اینجانب. پس سرگردان موندم و روبروی اون کافه‌دار خشنه نشستم و به روی خودم نیاوردم که هر نیم ثانیه سه بار چشم‌غره می‌ره بهم.

بالاخره کُرات در یه راستا قرار گرفتن و پیشگویی به حقیقت پیوست و با نیم ساعت تاخیر سه دوست گرامی با تیپ‌های جادوگرطور وارد شدن: هوریس و هاگرید و گوییندالن.
چند ثانیه در آکواردترینِ سکوت‌ها سپری شد تا این که قرار شد ملت خودشون رو معرفی کنن که من خیلی تمایلی به تعریف و یادآوریش ندارم. هرکی هم بیاد اینجا و ادعا کنه که به من گفته هاگرید، خود شخص شخیص ارباب لرد ولدمورته و من تعجب و باور کردم، بدونین بدون شک دروغ گفته و در حال تهمت و افترا و نشر اکاذیبه و توصیه می‌کنم ازش فاصله بگیرین.

کم کم جمع کامل شد و بحث گرم. از اونجایی که کافه تم جادوگری داشت یخچال نداشتن و کیک بسیار فاخرمون در شرف آب شدن قرار گرفته بود. پس مجبور شدیم تن به خوردنش بدیم.
شمع افروخته شد و از اونجایی که عدالت همیشه در دستورعمل ولایت جادوگر بوده قرار شد همه با هم شمع رو فوت نماییم که متاسفانه با فوت ناجوانمردانه و بیدادگرانه و نامنصفانه و شریرانه و آزرنده‌ی مدیرِ بی‌رحم و مستبد گرامی سایت، بلاتریکس لسترنج این فرصت از همه‌مون ربوده شد و تا این روز خاطره و حسرتش مثل خوره به جونم افتاده.
برای فراموش کردن این اتفاق ناگوار، وظیفه شریف بریدن کیک رو سپردیم به حاج هوریس. در کمال وحشت متوجه شدیم که کیک 10 کیلویی رو دقیقا داره به تعداد افراد برش میزنه و برای هر فرد حداقل سه کیلو کیک می‌افته که حتی هاگرید هم از پس خوردنش برنمیاد!
بعد از این که قانع شد لزومی نداره کل کیک رو تقسیم کنه و اشکال نداره اضافه بیاد (میتونستیم بدیمش به اون کافه دار خشنه که داشت با نگاهش به ما تیر میزد.) بقیه کیک رو به انواع اشکال هندسی اعم از مکعب مستطیل و هرم و منشور و استوانه تقسیم کرد و به من در کمال ناجوانمردی برشِ پنج‌ونیم‌ضلعی نامنتظم رسید که روش عکس بینی ارباب حک شده بود.

بعد از فتنه کیک، یه بنده مرلینی پیشنهاد پانتومیم داد و به دنبالش، یه بنده لوسیفری واژه "موجودانفجاری‌جهنده" رو انتخاب کرد که با جهیدن و حملات شبه‌انتحاری تاتسویا بار دیگه اون کافه‌دار خشنه اومد و تشر زد که چه خبرمونه و اینجا خونه خاله پتونیا نیست هرکاری خواستیم بکنیم. پس پانتومیم هم به بن‌بست خورد. مافیا هم بعد یه دور با اربابفظی برخی دوستان به پایان رسید و شد آنچه شد. ما هم گفتیم تا این کافه‌داره آوادامون نکرده فلنگ رو ببندیم و میتینگ رو سر کوچه ادامه بدیم.

و اینجا مرحله دوم کیک‌خورون آغاز شد و این بار، بدون سوسول بازی‌‌های محفلیانه و استفاده از بشقاب و چنگال. بلکه با استفاده از انگشتانی که مرلین برای استفاده از نعمات پاکیزه برامون قرار داده بود...

سپس یک مراسم اربابفظی شایسته جوانان فرهیخته ایرانی داشتیم که هر شخص برای دیگران بالای سه بار آرزوی موفقیت و پیروزی در زندگی کرد و یه شیش هفت باری بدرود گفت تا این که بالاخره میتینگِ غیررسمی به پایانِ رسمی خودش رسید!

خلاصه خوش گذشت و سال دیگه اگه بدون من برگزار کنین میرین جهنم. تمام.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
سلام.

کلبه هاگرید، روز پنشمبه 11 بهمن، آب و جارو و آذین بندی شده، پذیرای همه شما جادوگران عزیزیه که مایل به فوت کردن شمع جشن تکلیف سایت هستید. در صورتی که مایل و قادر، یا مایل و شاید قادر هستید که بیاید، از طریق جغد به صاحبخونه خبر بدید که شمار مهمونا از دستش در نره و تدارک ببینه. از طریق کفتر و جغدگرام هم دادید، دادید. همینجا هم گفتید، گفتید. اگر میاید زودتر بیاید که چارتا بادکنکم باد کنید ... نفس نداریم ما. در کنار هدایای نفیسی که سایت در کمال دست و دلبازی پذیرای اون‌هاست، اقلام زیر رو حتما به همراه داشته باشید:

1. نوشیدنی کره‌ای (رو من حساب نکنید ... B.Y.O.B)
2. شنل ضد هضم (برا روز مبادایی که کیک کم اومد و هاگرید گوشنه موند)
3. عینک آفتابی (ارباب تشریف میارن)
4. مگس کش سایز بزرگ (جهت دورکردن حشرات آبی رنگ مزاحم)

خدافس.

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سلام منم با نظر سدریک موافقم اگه پنجشنبه 4 بهمن باشه خوبه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۳۱:۲۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام به همگی.
تولد جادوگران با کلی تاخیر مبارک باشه
از همه ی مدیران و دست اندرکاران نهایت تشکرو دارم بخاطر سایت به این خوبی که باعث شده فکر کنم واقعا دارم تو دنیای جادوگری و هاگوارتز به سر میبرم!
درمورد میتینگم من شرکت میکنم البته در صورتی که پنجشنبه باشه. ممنون میشم اگه امکانش باشه تاریخشو بندازین پنجشنبه

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷

جینی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۰ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷ شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲
از سرزمین تنهایی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 336
آفلاین
اولین بار که وارد سایت جادوگران شدم هیچی ازش نمیفهمیدم. اون زمان یادمه خیلی سر رون ویزلی سابق بیچاره غر زدم. چون اون کسی بود که منو وارد سایت کرد. به خاطر همین هر زنگ تفریح تو مدرسه از سر کتابا بلندش میکردم و میبردمش تو کارگاه کامپیوتر و مجبورش میکردم قسمتای مختلف سایتو واسم توضیح بده. اولا با بی میلی میومدم پست میزدم و ممکن بود نزدیک به یک هفته هیچ فعالیتی نداشته باشم. اما کم کم واسم جذاب شد. هر روز چندین بار وارد سایت میشدم و پست میزدم. مدتی گذشت. غیر از رون ویزلی دوستای خیلی کمی پیدا کرده بودم. تا اینکه دو سال قبل یک اتفاق باعث شد بیشتر بچه های گریف رو بشناسم. اونجا بود که فهمیدم جادوگران علاوه بر تقویت نویسندگی، دوستایی رو بهم داد که میتونم بگم جزو بهترین دوستایی بودن که میتونستم داشته باشم. هنوزم هستن و خیلی جاها کمکم میکنن. تو موقعیت هایی که فکر میکردم آخر خطه این فنریر بود که گفت قوی باش. پروتی پاتیل بود که گفت هنوز خیلی زوده واسه خسته شدن. گیدیون پریوت بود که گفت توان تو بیشتر از این حرفاس. آرتور ویزلی بود که گفت اگه زمین خوردی بلند شو و دوباره بجنگ. تاتسویا بود که پای همه ی حرفام نشست و مث یه دوست خوب راهنماییم کرد.
شاید اگه بخوام اسم بقیه بچه ها رو ببرم این متن شبیه یک کتاب بشه. از همشون ممنونم و بیشتر از همه از جادوگران به خاطر اینکه همچین دوستایی خوبی رو نصیبم کرد. امیدوارم این سایت تا همیشه دووم داشته باشه.

تولدت مبارک جادوگران

ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۹:۰۶:۰۰
ویرایش شده توسط جینی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۹:۱۸:۱۹

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور.

هیچ وخ یه ویزلی رو دست کم نگیر. مخصوصا اگه از نوع تک دختر خاندان باشه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۴:۰۱ سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
سلام به همه تولدت مبارک جادوگران البته با تاخیری۱۴ روزه که واقعا بخاطرش متاسفم
خسته نباشید مدیرای محترم و زحمت کش سایت
آرزوی پایداری برای جادوگران دارم
♥😊

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۲۳:۲۴ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام. من آماده حضور ذر میتسنگ هشتم و شدیدا مشتاق که بعد از این همه سال مجازی بودن جادوگران..‌‌ جزو حقیقی جادوگران بشم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سلام
منم به نوبه خودم تولد سایتو که خیلی دوست خوبی تو این مدت برام بوده تبریک میگم!
میتینگ امسال چجوری برگزار میشه و زمانش کیه؟ میشه پنجشنبه باشه که روز تعطیله و رفت و امد راحت تره؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۵ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷

سلوین کالوین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۹ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۲ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
فلسفه‌‌ی تبریک گفتن و جشن گرفتن برای تولد همیشه به نظرم مسخره بوده و بیهوده... ولی جادوگران تنها دوستمه که تولدشو یادم می‌مونه و از صمیم قلب بهش تبریک می‌گم. تولدت مبارک دوستِ قدیمی!

از اون موقع که پنجم دبستان بودم و می‌اومدم ارطشی بازی در می‌آوردم تا الآن که شاید سنم ازمیانگین بالاتر باشه همیشه یکی از بزرگترین حسرتام این بود که هیچ وقت نتونستم تو میتینگ‌های جادوگران شرکت کنم!
همیشه بعد تولد یه جعبه دستمال کاغذی می‌ذاشتم جلوم و اش و هقهق عکس‌ها رو نگاه می‌کردم. فرزندانِ جادوگران رو می‌دیدم؛ کسایی که با‌وجود این که خیلیاشون همدیگه رو تا به اون موقع ملاقات نکرده بودن، با هم از دوستایِ واقعی صمیمی‌تر بودن.

ولی خب، اگه برنامه رو بتونین بذارین بعدِ 6 بهمن من تمام سعیم رو میکنم که بیام. (و منظورم از تمام سعی اینه که از الآن رو مخ خانواده کار می‌کنم. ) یه روزی نذارین که حسرتش رو دل ماها بمونه.

همین دیگه، برم غیب شم. :)))

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.