هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سلطان قلبها
پیام زده شده در: ۳:۳۴ سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰

الکس سایکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۲ سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۰۹ شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
دوقلوهای ویزلی .همیشه هر جا هر لحظه که بهشون احتیاج میشد ناگهان ظاهر میشدن اینقدر که بهم میومدن که انگار جک و ، رز تو کشتی تایتانیک باشن خلاصه زوج ویزلی ها که بهم میومدن بخصوص تو اختتامیه سنگ تموم گذاشتن با اون ترقه هاشون و پرواز با جارو پرنده واقعا تو هر لحظه بالا سر هر کی که میخواستن میرفتن و بدون ترس هرکاری دلشونو خوش میکرد *

Eskandar

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۹:۴۱ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
تا الان هشت نفر پیام دادن تا اخر هفته صبر میکنم اگه دو نفر دیگه هم پیام بدن فنو ادامه میدم

&وفاداری و شجاعت در رگهای من جریان دارند&

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام.دوستان میخواین فنو ادامه بدم؟نمیتونم نظرسنجی بزارم پس تو پیام خصوصی اعلام کنین که موافقین یا نه.اگه بالای ده نفر موافق بودن ادامه میدم وگرنه یه پست پایانی میزنم و تمومش میکنم.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام.پایان ایام بدبختی رو به همه دانش اموزا تبریک میگم.دوستان متاسفانه دکمه اینتر کیبردم خراب شده و تا وقتی که درست بشه مجبورم با گوشی تایپ کنم برای همین سرعتم خیلی کم میشه.پارت گذاری رو از هفته اینده شروع میکنم.روز در میون ساعت ده شب یه پارت(سعی میکنم طولانی باشه)میزارم.
در ضمن منتظر نظراتتون توی پیام خصوصی هم هستم

پیام زده شده در: ۱:۵۸ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام سلام سلام عید همتون مباررررکککک (میدونم الان همتون دارین میگین سلام و مرض عیدتون مبارک و زهرمار برو سرتو بکوب تو دیوار بااین پست گذاشتنت برو خودتو از مو اویزون کن بااین فن نوشتنت ) جدا شرمنده ولی دیگه میخوام متحول بشم عین ادم پست بزارم.توجه شما رو به دوتا خبر حیاتی جلب میکنم: اول اینکه همونجوری که فهمیدین نظرسنجی تموم شده و فرد ویزلی با اکثریت اراء به عنوان طرف رابطه عاطفی سامانتا انتخاب شد.(البته دلم واسه اون کله زرد میسوزه ولی اشکال نداره یه فن دیگه میدم بیرون اونجا عاقبت به خیرش میکنم ) دوم هم اینکه منتظر بمونید اتفاقات هیجان انگیزی در راه است که اگه الان بگم مزش میپره.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
وجود هری سرشار از هیجان بود.هنگامی که نامه را مینوشت دستش میلرزید و چند قطره مرکب روری کاغذ پوستی پاشید.او نوشت:سامانتای عزیز.نمیدونی امروز چه اتفاقی افتاد.من کار اشتباهی کردم ولی به جای اینکه تو دردسر بیفتم وارد تیم کوییدیچ شدم.اخه معلممون گفته بود که پرواز نکنیم اما من سر لجبازی با مالفوی پرواز کردم و همون موقع رییس گروهمون منو دید.هنوزم باورم نمیشه که به خیر گذشت.من یه توپ بلوری رو تو هوا گرفتم و اون فکر کرد که من به درد جستجوگر شدن میخورم.قراره برام یه جاروی پرنده تهیه کنن.هیچ سال اولی دیگه ای نیست که جارو داشته باشه.رون میگه هیچ وقت سال اولیا در هاگوارتز نمیتونن وارد تیم بشن.بنا بر این من جوون ترین بازیکن کوییدیچ توی صد سال گذشته ام.واقعا عالی نیست؟باورم نمیشه.حتما توهم باورت نمیشه.خیلی خوشحالم.امیدوارم حال توهم خوب باشه و خوشحال باشی.قربان تو هری.هری از جایش بلند شد و ردایش را تکاند تا پر ها و کاه هایی که به ان چسبیده بود بریزد. هدویگ پر زد و روی شانه او نشست و پایش را جلو اورد.هری نامه را به پای او بست و او را به سمت پنجره بدون شیشه جغددانی برد.هدویگ با پنجه هایش به ارامی شانه او را گرفت و پرزد و رفت.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستای عزیزم یه مدته که پست نزاشتم به خاطر اینه که دارم فن رو تایپ میکنم تا بعد بتونم به صورت منظم پارت بذارم واستون.
مرسی که صبر میکنید

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هری مشغول خوردن صبحانه بود که صدها جغد از پنجره های سرسرا وارد شدند و به دنبال صاحبان بسته هایشان گشتند. هدویگ کنار لیوان شیر هری فرود امد و پایش را جلو اورد.هری نامه را از پای او باز کرد و بشقابش را جلوی او گذاشت تا ته مانده صبحانه اش را بخورد.سپس نامه را باز کرد و مشغول خواندن ان شد.
هری عزیز خوشحالم که حالت خوبه.چیزایی که برام نوشته بودی خیلی جالب بودن.اینجاهم همه چیز خوبه.مامان و بابا به همه گفتن که تو به یه مدرسه شبانه روزی رفتی.در واقع به نظر میاد که از رفتن تو خوشحالن.مدرسه اسملتینگ هم مدرسه خوبیه.یعنی تنها بدیش اینه که دادلی و دار و دستش هم به این مدرسه میان.اما جالب تر از همه جاش کتاب خونشه که خیلی بزرگه و کلی کتاب داره. منم سرم گرمه و کلی کار دارم که انجام بدم ولی از اونجایی که بدجنسیم گل کرده بهت نمیگم چکار میکنم. همین الان مامان داره صدام میکنه که برم پایین و ناهار بخورم.پسر خوبی باش درساتم خوب بخون دوستدار تو سامانتا بعد از ظهر ان روز وقتی به سالن عمومی برگشتند.متوجه جمعیتی شدند که جلوی تابلوی اعلانات ایستاده و مشغول خواندن چیزی بودند.هری و رون به زحمت راهشان را از مان جمعیت باز کردند و خود را نزدیک تابلو رساندند.رون گفت: -اینجا رو ببین.اولین جلسه پرواز.فردا ساعت نه...وای نه بازم با اسلیترینی هاییم. هری با بدبینی غرولندی کرد و گفت: -همینم مونده که موقع یاد گرفتن پرواز جلوی مالفوی ضایع بشم. رون با استدلال معقولی گفت: -تو که هنوز سوار جارو نشدی.از کجا معلوم که ضایع بشی.تازه من شرط میبندم همه حرفایی که میزنه بلوفه. درواقع نه تنها مالفوی بلکه تمام دانش اموزانی که در خانواده های جادوگر بزرگ شده بودند داعم از پرواز و کوییدیچ حرف میزدند.حتی خود رون هم از شنونده ای پیدا میکرد ماجرا پروازش با جاروی قدیمی چارلی و تصادفش با یک مشنگ کایت سوار را تعریف میکرد.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قابل توجه شما اینه که نظرسنجی درباره طرف رابطه عاطفی سامانتا هستش نه محبوبیت شخصیت

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام به همه.دوستان شرمنده بابت این تاخیری که پیش اومده راستش لب تابم به مشکل خورده و وقتی میخوام باهاش وارد سایت بشم ارور میده که گذرواژه یا شناسه اشتباهه با گوشی هم نمیتونم پست بزارم.واقعا باید ببخشین.اولین فرصتی که پیش بیاد پارت بعدی رو میزارم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.