هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

گروهبندى
پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

Sanam-potter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۳ شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام كلاه گروهبندى چند تا الويت بهت ميدم يكى بلند پروازى و شجاعت
راستش من ادمى هستم كه خيلى مهربون( از نظر خودم) و زود گذريم اما از طرفى كينه ها رو فراموش نميكنم عاشق انتقامم اما وسطاش دلم نمياد

Sanam

تصویر کوچک شده

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۳:۴۴:۲۶ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 797
آفلاین
نقل قول:

mahan.s نوشته:
سلام کلاه گروه بندی م تاییدیمو از کارگاه داستان نویسی گرفتم حالا میخوام بگم که من عاشق دوستانم ام و اغلب دور من دوستغان زیادی وجود دارند. صمیمیت را خیلی دوس دارم و عاشق تجربه کردن همه چیز بدون ترس ام و واقعا شجاعت را سر لوحه کار خودم قرار میدم . و عاشق نوشتن ام.الویتم هم فقط گریفیندور ممنون. چون هیچ گروهی دیگری رو قبول ندارم و فقط گریفیندور. ازت میخوام لطفا منو تو گروه گریفیندور قرار بدی... چون میخوام نقش پروفسور لوپین رو ایفا کنم

سلام بر تو فرزندم.

اوه! چطور گروه‌های دیگه رو قبول نداری؟ از انگشت هرکدوم از گروه‌های چهارگانه این سایت یه هنر می‌ریزه! امیدوارم در ادامه وقتی که وارد ایفای نقش شدی و بیشتر با گروه‌های دیگه و اعضاشون آشنا شدی، بفهمی که اونا هم درست مثل گریفیندور فوق‌العاده هستن.

ویژگی‌هایی که در تو می‌بینم باعث می‌شه منم باهات هم نظر باشم و بدون چون و چرایی بفرستمت به... گریفیندور!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

ریموس لوپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۴ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۰۶ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
سلام کلاه گروه بندی م تاییدیمو از کارگاه داستان نویسی گرفتم حالا میخوام بگم که من عاشق دوستانم ام و اغلب دور من دوستغان زیادی وجود دارند. صمیمیت را خیلی دوس دارم و عاشق تجربه کردن همه چیز بدون ترس ام و واقعا شجاعت را سر لوحه کار خودم قرار میدم . و عاشق نوشتن ام.الویتم هم فقط گریفیندور ممنون. چون هیچ گروهی دیگری رو قبول ندارم و فقط گریفیندور. ازت میخوام لطفا منو تو گروه گریفیندور قرار بدی... چون میخوام نقش پروفسور لوپین رو ایفا کنم

ویرایش شده توسط mahan.s در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲ ۱۶:۵۹:۰۸

Profesor Rimus John Lupin

اتحاد گریفیندور
قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

ایلیا نوشته:
سلام کلاه گروه بندی گفتید دو تا اولویت بده گریفندور هافلپالک

سلام بر تو فرزندم.

دوست دارم وقتی به اینجا میاین، علاوه بر انتخاب دو گروهی که بیشتر بهش علاقه داری، کمی از ویژگی‌های شخصیتی خودت بگی تا بتونم متناسب با اون انتخاب بهتری برات داشته باشم.
اما تجربه‌ای که داشتم این‌بار بدون توضیحات هم می‌تونه منو برای مشخص کردن گروهت راهنمایی کنه. فرزندان هلگا در انتظارت هستن و مطمئنم با تلاش و پشتکار، به هرچیزی که می‌خوای خواهی رسید. پس برو به... هافلپاف!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

نقل قول:

لودو بگمن نوشته:
سلام کلاه جان جانان
این روزا من یا دارم نقد میکنم یا نقد میشم !
ولی نقد هام کاملا موادبانه و عموما سازندس .
کلاه من میخوام اعتراض کنم به این روش گروه بندی که دانش آموز دو گروه بگه و عموما الویت اولشون انتخاب بشه !
اینطوری شاهدیم که عموم بچه ها یا فکر میکنن شجاعن و دوسدارن برن گریفندور یا فکر میکنن جسورا و افکار سیاه دارن و دوسدارن برن اسلیترین ، کمتر شاهدیم به خودیه خودشون بخوان بیان ریون یا برن هاپلپاف !
اگه نقد منو میپذیری بیاین یه فراخان بدید همه اعضا یک روش جدید برای گروه بندی ارائه بدن تا با خرد خودت و همکاریه دوستای با تجربه و استفاده ایده های نویه بچه های جدید اون رسوم قدیمیو آپدیتش کنیم!

سلام بر تو فرزند از پیش گروهبندی شده.

قبل از اینکه بخوام پاسخی بهت بدم، ازت می‌خوام که دفعه بعد این مسئله رو تو تاپیک طرح سوالات، انتقادات و پیشنهادات پیرامون رول و ایفای نقش تو انجمن ویزنگاموت و خطاب به مدیران ایفای نقش مطرح کنی، یا حداقل تو تاپیک گفتگو با ناظر همین انجمن مطرح کنی. چون اینجا تاپیک گروهبندیه، نه انتقاد و پیشنهاد.

اما در پاسخ بهت باید بگم که ما سال‌های زیادی می‌شه که داریم روش عوض می‌کنیم. کلی نظرسنجی صورت گرفت و در موردش صحبت شد. روش‌های مختلف رو امتحان کردیم و در نهایت به روش فعلی رسیدیم. حتی روشی مشابه حالت الان هم یه دوره برداشته شد و با روش دیگه‌ای جایگزین شد. ولی بعد دوباره با تغییراتی که می‌بینی به همون روش برگشتیم چون بهتر از بقیه عمل می‌کرد. بعد از تجربه‌های زیاد به روشی که الان می‌بینی رسیدیم.

اگه پبشنهاد خاصی داری بگو و مطمئن باش اگه بهبودی تو روش فعلی بده دریغ نمی‌کنیم. وگرنه نمی‌تونیم دوباره راه‌های رفته رو تکرار کنیم.

با این حال فکر می‌کنم درست این تاپیک و گروهبندیاشو دنبال نکردی و شاید فقط به چند پست آخر اکتفا کرده باشی. وگرنه هر گروه ظرفیت خودشو داره و اینطور نیست که همه رو به یکی دو گروه خاص بفرستیم. این روش تا به الان خوب عمل کرده و همه گروه‌ها به اندازه‌ای که نیاز داشتن براشون عضو فرستاده شده. حتی تا پایان فصل تابستون ظرفیت همه گروه‌ها برابر بود و همه تمام ظرفیتشون پر می‌شد. اما اینکه بعد از ورود به ایفای نقش چی به سر اعضا میاد و فعال می‌شن یا نه، نمی‌تونیم براش کاری کنیم.

لطفا اگه در جواب من بازم حرفی برای زدن داری، به یکی از دو تاپیکی که در ابتدای پست لینکشو دادم مراجعه کن تا اونجا صحبتا رو دنبال کنیم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

آلبرت رانکورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
سلام کلاه گروه بندی گفتید دو تا اولویت بده گریفندور هافلپالک

×××××××××××######)))۰۹۲۲۹#^#£#$^

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

لودو بگمن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از Wizardry pardic
گروه:
کاربران عضو
پیام: 158
آفلاین
سلام کلاه جان جانان
این روزا من یا دارم نقد میکنم یا نقد میشم !
ولی نقد هام کاملا موادبانه و عموما سازندس .
کلاه من میخوام اعتراض کنم به این روش گروه بندی که دانش آموز دو گروه بگه و عموما الویت اولشون انتخاب بشه !
اینطوری شاهدیم که عموم بچه ها یا فکر میکنن شجاعن و دوسدارن برن گریفندور یا فکر میکنن جسورا و افکار سیاه دارن و دوسدارن برن اسلیترین ، کمتر شاهدیم به خودیه خودشون بخوان بیان ریون یا برن هاپلپاف !
اگه نقد منو میپذیری بیاین یه فراخان بدید همه اعضا یک روش جدید برای گروه بندی ارائه بدن تا با خرد خودت و همکاریه دوستای با تجربه و استفاده ایده های نویه بچه های جدید اون رسوم قدیمیو آپدیتش کنیم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سللم کلاه گروه بندی من پسری باهوش و عاشق همکاری هستم و اولویت من گریفندور است و من خیلی هم اهل ساکت بودن نیستم و دوست ندارم حق کسی خورده شود من در المپیاد ریاضی ناحیه مقام سوم رو کسیب کردم امیدوارم به گریفندور برم

سلام فرزندم، کلاه پیر بهت خوش آمد میگه!
ازت می خوام که دوتا اولویت بهم بدی تا بتونم گروه بندیت کنم.

موفق باشی!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام کلاه عزیز.اول بگم که من به شدت بلندپروازم و آرزوهای زیادی در سر دارم و میتونم افرادو به راحتی قانع کنم و مکار حتی به نظر بیام و تا موقعی که به هدفم نرسم دست نمیکشم از تلاش.من میخام توی اسلایترین گروهبندی بشم

درود بر تو فرزندم!
مشتاقم که گروه بندیت کنم اما باید اول یه سری به تاپیک کارگاه داستان نویسی بزنی، درمورد یکی از تصاویر کارگاه بنویسی و تایید بشی، بعد بیای اینجا و دوتا گروه به عنوان اولویت بهم بگی تا بتونم به درستی انتخاب کنم!
موفق باشی!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

آلبرت رانکورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
سللم کلاه گروه بندی من پسری باهوش و عاشق همکاری هستم و اولویت من گریفندور است و من خیلی هم اهل ساکت بودن نیستم و دوست ندارم حق کسی خورده شود من در المپیاد ریاضی ناحیه مقام سوم رو کسیب کردم

امیدوارم به گریفندور برم

×××××××××××######)))۰۹۲۲۹#^#£#$^

پیام زده شده در: ۶:۲۰ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

narcistina19

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۹ سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۰:۵۴ جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام کلاه عزیز.اول بگم که من به شدت بلندپروازم و آرزوهای زیادی در سر دارم و میتونم افرادو به راحتی قانع کنم و مکار حتی به نظر بیام و تا موقعی که به هدفم نرسم دست نمیکشم از تلاش.من میخام توی اسلایترین گروهبندی بشم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.