هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

من از اول گریفیندوری نبودم!
پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الیور ریورس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
کلاه عزیز سلام.
لطفا منو توی هافلپاف بزار.
چون می دونم احساساتی هستم. به عدالت خیلی اهمیت میدم. دوست دارم بهترین باشم. و از اسلایترین و ریونکلاو هم زیاد خوشم نمیاد

با سخت‌کوشی و امید قدم به قدم قله‌ها را فتح می‌کنیم تا پرچم افتخار خود را در آسمان‌ها فرو نهیم.

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

آرون وودبریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۰۰ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام کلاه عزیز پیشنهاد هافلپافت رو خوندم و خیلی ممنون از این پیشنهاد ولی به نظرم ریونکلاو و گریفندور بهتر باشه برام خیلی ممنون. خودم راجع به خودم میگم که شجاع هستم ولی اطرافیان میگن مهربونم.

پاسخ به: مرحله ۲:کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

FazelTWD نوشته:
سلام کلاه گروه بندی عزیز!
من 14 سالمه و یک تست:"توی کدام گروه از هری پاتر هستی؟" دادم و افتادم توی ریونکلاو.
ولی عاشق گریفندورم.
دیگه هرچی خودت صلاح میدونی ولی... اسلیترین و هافلپاف،نــــه!
در ضمن:اطرافیانم میگن شجاع و مهربون هستم.
خیلی ممنون.

سلام بر تو فرزندم.

همیشه اون‌چیزی که خودمون فکر می‌کنیم واقعا بهترین انتخاب نیست. پشتکاری که من از تو برای ورود به ایفای نقش دیدم باعث می‌شه مستقیما به فکر نوادگان هلگا هافلپاف بیفتم. ازت می‌خوام ازینجا بیوگرافی هافلپاف رو مطالعه کنی و دوباره برگردی پیشم و اگه نظرت راجع به این گروه تغییر کرده بهم بگی.

فقط لطفا دیگه تاپیک جدید نزن. انتهای همین تاپیک باکس سفید رنگی هست. اونجا متنت رو بنویس و با زدن گزینه "ارسال" بفرستش.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

مرحله ۲:کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

آرون وودبریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۱ پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۰۰ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام کلاه گروه بندی عزیز!
من 14 سالمه و یک تست:"توی کدام گروه از هری پاتر هستی؟" دادم و افتادم توی ریونکلاو.
ولی عاشق گریفندورم.
دیگه هرچی خودت صلاح میدونی ولی... اسلیترین و هافلپاف،نــــه!
در ضمن:اطرافیانم میگن شجاع و مهربون هستم.
خیلی ممنون.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

m.g نوشته:
کلاه گروه بندی عزیز ازتوضیحاتت و راهنمایی هات ممنونم نظرم عوض شد ممنون میشم اگه توی ریونکلاو باشم ممنون ایا امکانش هست لطفا این یکیو دیگه توروخدانگو پرشده عزیز دل .میشه ریونکلاو برم؟

سلام بر تو فرزندم.

خوش‌حالم که به حرفم گوش کردی و با مطالعه توضیحات گروه‌ها برگشتی. هرچند امیدوار بودم نظرت به هافلپاف تغییر کنه، اما فکر نکنم دیگه بتونم برای دومین بار ازت بخوام بیشتر فکر کنی. پس به انتخابت احترام می‌ذارم و می‌فرستمت به... ریونکلاو!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

فقط لطفا برای معرفی شخصیت، حتما پستت رو داخل تاپیک مشخص شده بفرست و اقدام به زدن تاپیک جدید نکن. برای این کار کافیه مراحل زیرو انجام بدی:

1.روی لینک تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید کلیک کن.
2.بعد از اطمینان از اینکه تاپیک "شخصیت خودتون رو معرفی کنید" باز شده، همونطور که توی شکل می‌بینی، روی گزینه پاسخ که بالای صفحه قرار داره کلیک کن.
3.صفحه جدیدی باز می‌شه که اگه مراحل بالا رو درست انجام داده باشی، عنوان تاپیک رو بالای صفحه می‌بینی و جایی که با فلش مشخص شده، همون باکس سفید رنگیه که باید متنت رو داخلش بنویسی.پس هرچی که می‌خوای رو داخل این باکس بنویس.
4.بعد از اینکه معرفی شخصیتت رو نوشتی، بیا پایین صفحه تا گزینه‌‌ی ارسال رو ببینی.روی اون که کلیک کنی، پستت داخل تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید ارسال میشه.

برای پست زدن تو تمام تاپیک‌های سایت باید به همین صورت عمل کنی.

نقل قول:

Setareh نوشته:
کلاه جان من داستان نوشتم و قبول شدم الان میتونم برم توی گروهم؟

سلام بر تو فرزندم.

بله. حالا که روی سرت قرار گرفتم و ذهنت رو می‌خونم، می‌بینم وقتشه که ملحق بشی به هم‌گروهیانت در... ریونکلاو!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

Setareh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۸:۰۳ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
کلاه جان من داستان نوشتم و قبول شدم الان میتونم برم توی گروهم؟

سلام به کلاه گروه بندی عزیز
پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

کوین انتویسل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۳۳ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
کلاه گروه بندی عزیز ازتوضیحاتت و راهنمایی هات ممنونم نظرم عوض شد ممنون میشم اگه توی ریونکلاو باشم ممنون ایا امکانش هست لطفا این یکیو دیگه توروخدانگو پرشده عزیز دل .میشه ریونکلاو برم؟

ویرایش شده توسط m.g در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۸:۱۷:۰۷
ویرایش شده توسط m.g در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۲۱:۱۸:۴۲

پاسخ به: سلام به کلاه گروه بندی عزیز
پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

m.g نوشته:
سلام کلاه عزیز من 17 سالمه وبسیار ادم احساساتی و صمیمی هستم وشجاعت خاصی توخودم میبینم یعنی درقبال گروهم هرکاری میکنم توی داستان نویسی هم وعظ خوبی دارم وعلاقه ی خیلی زیادی بیش ازحدبه گروه گریفندور ازنظرخودم تمام خصوصیاتم با گریفندور تطابق داره واز موقعیم که با دنیای جادوگری اشنا شدم همیشه میخواستم توی گریفندور باشم .ازت خواهش میکنم من وتوی گریفندور قرار بده چون صادقانه میگم اگه توی گریفندور باشم مطمعنن به رده های بالای اون راه پیدا میکنم قول میدم ازت ممنونم البته نظرتوهم مهمه میشه لطفا نظرت رو بگی ممنونم ولی فقط توروخدا سعیتو بکن که بیفتم گریفندور ممنونم

سلام بر تو فرزندم.

علاقه‌ی زیادی که به گریفیندور داری رو درک می‌کنم. اما متاسفانه ظرفیت این گروه پر شده و فعلا کسی امکان ورود به این گروه رو نداره. می‌تونی تا خالی شدن ظرفیت گریفیندور صبر کنی، اما اینکه کی خالی می‌شه مشخص نیست. ممکنه همین فردا این اتفاق بیفته، ممکنه هم تا خرداد طول بکشه.

پیشنهادی که من برات دارم اینه که از اینجا ویژگی‌های گروه هافلپاف رو مطالعه کنی و اگه توجهت رو جلب کرد می‌تونی توضیحات تکمیلی این گروهو تو پستای قبلی همون تاپیک دنبال کنی. بعدش دوباره اینجا برگرد و نظرت رو در مورد این گروه برام بگو. امیدوارم نظرت به هافلپاف تغییر کنه.

در غیر این صورت می‌تونی تا خالی شدن ظرفیت گریفیندور بدون گروه تو ایفای نقش فعالیت کنی. اما داشتن گروه خصوصی و فعالیت در کنار هم‌گروهیات مزیت‌هایی داره که وقتی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی اونا رو از دست می‌دی.

منتظر پاسخت می‌مونم.

نقل قول:

catti نوشته:
ایهیم
سلام کلاه خان جان
به نظرم همه آدما، بخشی از همه گروه‌ها رو درون خودشون دارن.
اما میدونی چیه، وقتی جلوی آیینه بایستیم، یه سری ویژگی ها بیشتر برق میزنن.
ممکنه من ادمی نباشم که با مخ میپره وسط معرکه، یا شجاعتم بیشتر معطوف به حرف زدن باشه‌، ولی میدونم جایی که باید بجنگم هستم.به خودم اهمیت میدم و جالبه که کسی اینو نمیبینه. ولی خب در واقع فکر میکنم اسلیترین‌، برای من خونه امنی باشه.

سلام بر تو فرزندم.

اوه از توضیحاتی که راجع به آدما دادی خیلی خوشم اومد. از تو هم می‌خوام که به اینجا بری و ویژگی‌های گروه‌های دیگه، خصوصیا هافلپاف رو مطالعه کنی. برای توضیحات تکمیلی هم می‌تونی پست‌های قبلی همون تاپیکو بخونی. بعدش بیا و دوباره گروهی که بهش علاقمندی رو بگو تا گروهبندیتو انجام بدم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

catti

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۴۲ سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
ایهیم
سلام کلاه خان جان
به نظرم همه آدما، بخشی از همه گروه‌ها رو درون خودشون دارن.
اما میدونی چیه، وقتی جلوی آیینه بایستیم، یه سری ویژگی ها بیشتر برق میزنن.
ممکنه من ادمی نباشم که با مخ میپره وسط معرکه، یا شجاعتم بیشتر معطوف به حرف زدن باشه‌، ولی میدونم جایی که باید بجنگم هستم.به خودم اهمیت میدم و جالبه که کسی اینو نمیبینه. ولی خب در واقع فکر میکنم اسلیترین‌، برای من خونه امنی باشه.

سلام به کلاه گروه بندی عزیز
پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

کوین انتویسل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۰ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۳۳ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام کلاه عزیز من 17 سالمه وبسیار ادم احساساتی و صمیمی هستم وشجاعت خاصی توخودم میبینم یعنی درقبال گروهم هرکاری میکنم توی داستان نویسی هم وعظ خوبی دارم وعلاقه ی خیلی زیادی بیش ازحدبه گروه گریفندور ازنظرخودم تمام خصوصیاتم با گریفندور تطابق داره واز موقعیم که با دنیای جادوگری اشنا شدم همیشه میخواستم توی گریفندور باشم .ازت خواهش میکنم من وتوی گریفندور قرار بده چون صادقانه میگم اگه توی گریفندور باشم مطمعنن به رده های بالای اون راه پیدا میکنم قول میدم ازت ممنونم البته نظرتوهم مهمه میشه لطفا نظرت رو بگی ممنونم ولی فقط توروخدا سعیتو بکن که بیفتم گریفندور ممنونم

ویرایش شده توسط m.g در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۳ ۲۰:۱۵:۵۵
ویرایش شده توسط m.g در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۵:۲۵:۰۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.