هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

mmk0859 نوشته:
کلاه جون سلام. من دلم می خواست تو گروه گریفیندور باشم ولی خب گفتی فعلا پره.
اولویت دومم ریونکلاو هست.

اگه راه داره منو بفرست تو گریفیندور ولی اگه نه ریونکلاو هم خوبه.

درود بر تو فرزندم.

چرا جدیدا هرکی اینجا میاد فراموش می‌کنه از ویژگی‌های خودش بگه؟
اما بیخودی که کلاه نشدم تا نتونم تشخیص بدم. فقط دوست دارم با دونستن ویژگی‌هایی که خودتون فکر می‌کنین دارین بیشتر علایقتون رو برای انتخاب در نظر بگیرم.

به هر حال، گروهی که منم برات مناسب می‌بینم هست... ریونکلاو!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

جوآن کریجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۶ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۰۹ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
کلاه جون سلام. من دلم می خواست تو گروه گریفیندور باشم ولی خب گفتی فعلا پره.
اولویت دومم ریونکلاو هست.

اگه راه داره منو بفرست تو گریفیندور ولی اگه نه ریونکلاو هم خوبه.

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردانی که قصد ورود به ایفای نقش را دارند می‌رسانیم که ظرفیت دو گروه گریفیندور و اسلیترین تا اطلاع ثانوی پر بوده و از این پس هرکس به این تاپیک مراجعه می‌کند، باید انتخابش از بین دو گروه‌‌‌‌ هافلپاف و ریونکلاو باشد.

نکته: کسانی که تا بدین لحظه کلاه گروهبندی آن ها را گریفیندوری یا اسلیترینی خوانده اما وارد ایفای نقش نشده‌اند، جایگاه خود در این دو گروه را از دست داده و باید مجددا گروهبندی شوند.

توجه: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

MUHAMMAD11ali نوشته:
سلام مجدد.من عاشق نویسندگیم و حمل بر خودستایی نباشه(که البته هست خخخخخخ ) فک کنم استعدادشم داشته باشم.به همین خاطر فک کنم گروه اسلیترین برام خیلی خوب باشه که هم آزادی بیشتری به اعضا میده و هم نویسندگی جز خصوصیات مهمشه.پس همون اسلیترینو انتخاب میکنم.اولویت دوم هم گریفیندور چون اونم باز نویندگی نقش مهمی توش داره و کار گروهی هم جزشه ولی خب متاسفانه پره

درود دوباره بر تو فرزندم.

به انتخابت احترام می‌ذارم و ازت می‌خوام بری به... اسلیترین!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

نقل قول:

MOBINA_FESGHEL نوشته:
جناب!

به پیام خصوصی پاسخ داده شد.زحمت بکشید طبق عرضیاتم در پست قبل،گروه بندیم رو انجام بدید.

درود دوباره بر تو فرزندم.

انتخاب دیگه‌ای برای من نذاشتی جز اینکه بفرستمت به... ریونکلاو!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

ریونکلاو، محفل ققنوس

جوزفین مونتگومری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۲۲:۲۳
از دست من!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 297
آنلاین
جناب!

به پیام خصوصی پاسخ داده شد.زحمت بکشید طبق عرضیاتم در پست قبل،گروه بندیم رو انجام بدید.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

دان دارکرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۷ شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام مجدد.من عاشق نویسندگیم و حمل بر خودستایی نباشه(که البته هست خخخخخخ ) فک کنم استعدادشم داشته باشم.به همین خاطر فک کنم گروه اسلیترین برام خیلی خوب باشه که هم آزادی بیشتری به اعضا میده و هم نویسندگی جز خصوصیات مهمشه.پس همون اسلیترینو انتخاب میکنم.اولویت دوم هم گریفیندور چون اونم باز نویندگی نقش مهمی توش داره و کار گروهی هم جزشه ولی خب متاسفانه پره

ویرایش شده توسط MUHAMMAD11ali در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۷ ۱۳:۵۹:۱۹

I always tell the TRUTH even when i LIE

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

MUHAMMAD11ali نوشته:
سلام بر کلاه رنگ و رو رفته اما زیبا گروه بندی.میخواستم گروهمو انتخاب کنم اما قبلش میخوام بگم من عاشق ماجرا جویی و هیجانم که فک کنم فقط تو گروهای اسلیترین و گریفیندور جام باشه،علاوه بر اون علاقه زیادی به جادوی سیاه دارم و همچنین مار ها :nagini: پس اولویت اولم اسلیترینه اگه خدایی نکرده پر بود گریفیندور

درود بر تو فرزندم.

پاسخی که قبلا به شخص دیگه‌ای داده بودم رو برای تو هم تکرار می‌کنم.
درود بر تو فرزندم.

گروه گریفیندور و اسلیترین تفاوت‌های خیلی زیادی دارن که وقتی یه نفر همزمان به این دو علاقه نشون می‌ده ذهن منو فقط به یه سمت می‌بره... "چون تو کتاب فقط این دو گروه پررنگ بودن پس فقط همین دو تا خوبن و منم همینا رو می‌خوام!". البته این تفکریه که اکثریتمون داریم و با همین پیش‌زمینه وارد سایت می‌شیم.
اما باید بدونی که گروهای سایت جادوگران و افتخاراتشون متفاوت از کتابه و هر چهار گروه ویژگی‌های خوب و مخصوص به خودشون رو دارن که برخلاف کتاب، هیچ‌کدوم نسبت به دیگری برتری پیدا نمی‌کنه.

برای همین ازت می‌خوام معرفی هر چهار گروه رو از اینجا بخونی. خیلی کوتاهه، اما اگه به گروهی علاقمند شدی می‌تونی توضیحات تکمیلیشو توی پستای قبلی همون تاپیک پیدا کنی.

بعدش بیا و این‌بار با توجه به انتظاری که از فعالیت خودت توی سایت داری، دو گروهیو انتخاب کن که فکر می‌کنی بیشتر از بقیه امکان داره انتظاراتت رو برآورده کنن. اون موقع گروهت رو مشخص می‌کنم.

ضمنا ظرفیت گریفیندور پر شده.

نقل قول:

MOBINA_FESGHEL نوشته:
آق کلاه! حال و احوال؟

غرض از مزاحمت این بود که کعنهو ملتی که به اینجا مراجعه می کنن گروهبندی شیم.از همین الانم گفته باشم که کوتاه نمیام.ولی خب قبل از این که نام گروه مورد نظرمو بگم لیستی از فضائل و رذائل اخلاقیمو رو می کنم:

.
.
.

لطفا اول جواب پیام شخصی‌ای که براتون ارسال شده رو بدین تا گروهبندیتون انجام بشه.

درود بر تو فرزندم.

با توجه به ویرایشی که انتهای پستت می‌بینم و صحبتی که با مدیران داشتم، نمی‌تونم تا وقتی که پاسخگوشون نشدی گروهبندیتو انجام بدم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

دان دارکرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۷ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۷ شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام بر کلاه رنگ و رو رفته اما زیبا گروه بندی.میخواستم گروهمو انتخاب کنم اما قبلش میخوام بگم من عاشق ماجرا جویی و هیجانم که فک کنم فقط تو گروهای اسلیترین و گریفیندور جام باشه،علاوه بر اون علاقه زیادی به جادوی سیاه دارم و همچنین مار ها :nagini: پس اولویت اولم اسلیترینه اگه خدایی نکرده پر بود گریفیندور

ویرایش شده توسط MUHAMMAD11ali در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۲۰:۵۳:۳۶

I always tell the TRUTH even when i LIE

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

ریونکلاو، محفل ققنوس

جوزفین مونتگومری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۲۲:۲۳
از دست من!
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 297
آنلاین
آق کلاه! حال و احوال؟

غرض از مزاحمت این بود که کعنهو ملتی که به اینجا مراجعه می کنن گروهبندی شیم.از همین الانم گفته باشم که کوتاه نمیام.ولی خب قبل از این که نام گروه مورد نظرمو بگم لیستی از فضائل و رذائل اخلاقیمو رو می کنم:

من آدم دقیقیم.بقیه هم اینو بهم می گن.دوستام می گن مهربونی؛ولی من خیلی بش اعتقاد ندارم.باهوشم؛منظورم تیزهوش نیست.هوش درکی خوبی دارم.محیط اطرافمو خیلی خوب درک می کنم.نظرم به آدما خیلی جلب می شه.موجودات جالبیًن.

از علاقه مندیام بخوام یکم بگم؛من عاشق کتاب خوندن بودم و هستم.از همون اولش ارجح ترین سرگرمیم مطالعه بوده.بعدش چیزای دیگه.سبک مورد علاقمم ادبیات کلاسیک جهانه.رمان های ماندگارو هم می خونم.همشون کمِ کمِش مال صد سال پیشن.دوستام می گن من نویسنده ی خیلی خوبی می شم.حالا باید دید که می شم یا نه. امیدوارم که بشم.چون معلم ادبیاتمونم همینو می گه.معلما همیشه یه چی حالیشون می شه.از اینکه حتی یه ساعت بیشتر از اون مقدار خوابی که نیازمه بخوابم متنفرم.چون به نظرم وقتم به هدر رفته.فرد منضبط و قانونمندی هم هستم معمولاٌ.

از روانشناسی هم خوشم میاد و کتاب ها و مطالبی در این مورد رو هم می خونم.یابهتر بگم؛می خوندم.چون دیگه چیزی در این مورد تو اینترنت نمونده که بخوام بخونم.معمولاٌ در عالم هپروت به سر می برم.یکی دیگه از علاقه مندیام مراقبت و کمک کردن به دیگرانه.حس مفید بودن و مفید واقع شدن بهترین حس دنیاست.و این که من عاشق یاد گرفتنم! حالا هر چی که می خواد باشه.شنیدنو دوست دارم.و همچنین دیدن رو.آدم از این دو تا خیلی چیزا دستگیرش می شه.

از بزرگ ترین آرزوهام اولیش اینه که بشر بتونه راه درستو بشناسه و انتخوابش کنه،معنی واقعی زندگیو درک کنه و بفهمه از جون این دنیا چی می خواد.و دومیش هم اینه که من اون کسی باشم که این موضوعو با کتابایی که نوشته به ساکنان زمین می فهمونه.

اینا همه رو گفتم که حالا اولویتامو واست مشخص کنم:

1-ریونکلاو
2-گریفیندور(که ظرفیتش پُره)

ضمناٌ،به هیچ وجه به هافلپاف نمی رم!اسلیتیرینم که اصن حرفشو نزن.گریفیندور خیلی هم بد نیست.ولی به نظرم نمی تونم اونجا شکوفا شم.من از آدمای باهوش و خوش فکر خوشم میاد.و گروهی که جای آدمای باهوش و خوش فکره.اینه که می گم می خوام برم ریونکلاو.

لطفا اول جواب پیام شخصی‌ای که براتون ارسال شده رو بدین تا گروهبندیتون انجام بشه.

ویرایش شده توسط MOBINA_FESGHEL در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۵:۲۵:۲۱
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۶ ۱۸:۲۱:۳۶

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

vito نوشته:
کلاه جان پس لطفا من را توی گروه ریونکلاو یا هافلپاف بذار. بیشتر ریونکلاو

درود بر تو فرزندم.

دوباره هم که چیزی از خودت نگفتی! ولی دیگه نمی‌خوام معطلت کنم و از ایفای نقش دور نگهت دارم. پس به برداشت خودم استناد می‌کنم و بهت می‌گم که بری به... ریونکلاو!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.