هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: کارگاه داستان نویسی
پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

تینا گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۷:۳۲ جمعه ۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
تصویر شماره ۵
لی لی با پدر،مادر و خواهرش در خانه نشسته بودند و گل می گفتند و گل می شنیدند.
ناگهان یک جغد جلوی پنجره ی خانه نشست.لی لی به سمت پنجره رفت.جغد حامل یک نامه بود.روی نامه باجوهر سبز رنگ نوشته بود:لی لی اوانز
لی لی به مادرش گفت:مادر یک نامه برای من رسیده است.از مدرسه ای به نام هاگوارتز
مادر گفت:بازش کن ببینیم توش چی نوشته؟
لی لی نامه را باز کرد؛نامه را بلند خواند:سرکار خانم لی لی اوانز شما به مدرسه ی جادوگری هاگوارتز دعوت شده اید!
همه به جز یک نفر خوشحال شدند(خودتون می دونید کیه)
روزی که به هاگوارتز رفت،پروفسور مک گونگال گفت:اسم هر کسی را که خواندم بیاید تا گروهش را مشخص کنم.
(لی لی اوانز)
کلاه گروه بندی را روی سرش گذاشت.کلاه در گوشش زمزمه کرد:خب،شجاع که هستی،پایبند به قوانین و ماگل.بهترین گروه برای تو...
بلند گفت:گریفیندور.
لی لی به سمت میز گریفیندور رفت.همه ی دانش آموزان دست زدند.از میان جمع فقط یک نفر ناراحت شد که لی لی گریفیندوری شده است،اونم سوروس اسنیپ بود

یخورده بهتر شد الان.
ولی یه کوچولو دیگه باید بهتر بشه. یه سری جاهارو من میبینم که پرانتز گذاشتی به جای اینکه توضیح بدی، انگار حوصله نداشتی، خواستی خلاصه کنی.
نکن از این حرکتا، قشنگ و راحت وقت بذار و توصیف کن. حالات شخصیت ها، وضعیت صحنه در اون لحظه، اینارو راحت بنویس، هرچیزی که میاد تو ذهنت راجع به اون صحنه رو بنویس. عجله نکن توی نوشتن اصلا.
یه نکته دیگه اینکه هروقت پاراگرافت رو تموم کردی، دوتا اینتر بزن، بعد برو پاراگراف بعد.
حتما هم یه نگاهی به پستای قبلی بنداز، ظاهرشونو قشنگ ببین چجوری نوشتن، یکم دستت بیاد.
و خب... منتظر دیدن یه پست بهتر ازت هستم. ببینم چیکار میکنی!

فعلا تایید نشد!

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۲۲:۳۹:۲۷

همیشه یادت باشه کی هستی و برای چه کاری وارد این دنیا شدی..نترس از آیندت و همیشه امید داشته باش و لبخند بزن...
روزهای خوب در راه است

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

تینا گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۹ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۷:۳۲ جمعه ۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
اسنیپ جلوی آینه نفاق انگیز
اسنیپ توحال خودش بود.همینجوری هی می رفت تا خودشو تویه اتاق کوچک پیدا کرد.اسنیپ بادیدن چیزی که توی اتاق خیلی تعجب کرد.توی اتاق آینه ی نفاق انگیز بود!
اسنیپ گفت:مگه دامبلدور این رو به دور دست ها نفرستاد؟
به جلوی آینه رفت.توی آینه عکس خودشو با لی لی دید که دست به گردن هم انداختند و خوشحال بودند.
اسنیپ دلش گرفت و اشک تو چشماش حلقه زد.برای اینکه اونو
و لی لی از کودکی باهم بزرگ شده بودند.اما جیمز پاتر اونا رو از هم جدا کرده بود.
دیگه طاقت نیاورد و از اتاق بیرون رفت.

خیلی خیلی خیلی کوتاه نوشتی. انتظار داریم داستان طولانی‌تری بنویسی. بیشتر راجع به چیزایی که اسنیپ می‌بینه و احساساتی که بهش دست می‌ده توضیح بده. می‌تونی یه نگاه به داستان نفرات قبل از خودت هم بندازی تا دستت بیاد که چی کار باید انجام بدی.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۶:۲۳:۱۵

همیشه یادت باشه کی هستی و برای چه کاری وارد این دنیا شدی..نترس از آیندت و همیشه امید داشته باش و لبخند بزن...
روزهای خوب در راه است

پیام زده شده در: ۱۲:۰۸ شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

برد لیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۸ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
http://www.jadoogaran.org/modules/xcg ... e_2018-08-03_20-34-08.png

هري ودابي

هري : چه روز هاي سختي کاش زود تر تابستون تموم شه برگردم پيش دوستام. اصلا چرا دارم با تو حرف ميزنم تو فقط ي عکسي.
چند روزي به اين حالت گذشت که ي شب وقتي هري توي تختش به عکس پدر ومادرش نگاه ميکرد ي صدايي اومد: ويژوو.
هري:سلام دابي!چطوري اومدي اينجا؟
دابي : سلام ارباب. من ميتونم غيب وضاهر بشم يادتون رفته.معضرت ميخوام نبايد اين حرفو ميزدم چرا بايد ارباب دابي رو يادش باشه. من ي خدمت کارم بايد مجازات بشم .
دابي وقتي حرفش تموم شد باسر رفت توي ديوار.
هري:دابي نياز نيست بس کن الان متوجه ميشن تو توي اتاقي برام درد سر درست نکن دابي.
دابي حالا کارت چي بود که اين موقع شب به اينجا اومدي؟
دابی:ارباب هری پاتر دابی شنید شما ناراحت هستید پرفسور دامبلدور از من خواست که بیام و چیزی به شما بدم .
دابی از زیر دامن کهنه اش چند نامه بیرون اورد.
هری:اینا نامه های کی هستن؟
دابی : نامه های ارباب جیمز پاتر .
هری :یعنی اینا نامه های پدر منه؟
دابی: درسته ارباب پدر شما قبل از مرگش نامه هارو به پروفسور دامبلدور داد تا در موقعیت مناسب به شما بده.
هری که باذوق بسیاری نامه هارو از دابی گرفت مشتاق بود اونارو بخونه.
اولین نامه که طلایی بود رو برداشت بازش کرد نامه شروع کرد به خوندن :
سلام هری عزیز!
احتمالا وقتی این نامه هارو میخونی من مرده ام.اصلا ناراحت نباش .
پروفسور دامبلدور حتما وقتی نامه رو بهت میده که تو بزرگ شدی ومتوجه میشی من چی میگم .
امیدوارم هیچ وقت جای خالی پدر و مادرت رو احساس نکنی چون ماهمیشه در قلب تو هستیم.
هروقت ناراحت میتونی باما حرف بزنی ماصدا ی تورو میشنویم .
من به پروفسور دامبلدور گفتم این نامه رو نخونه چون میخواستم اولین کسی باشی که این نامه هارو میخونی دامبلدور حتما حس کرد که تو احساس ناراحتی میکنی واین نامه هارو بهت داد .
دوست دار تو پدرت.
هری همانگونه که اشک از چشمانش جاری میشد خوشحال بود،برگشت تا از دابی تشکر کنه ولی دابی رفته بود.
از ان موقع به بعد هری هروقت دلش میگرفت با پدر مادر خود حرف میزد هرچند جوابی نمیگرفت ولی همیشه خوشهال بود.

خیلی از جملات رو پشت سر هم نوشتی بدون اینکه با نقطه بهشون پایان بدی یا با ویرگول به جمله بعد ربطشون بدی. وارد ایفای نقش که بشی بهتر می‌تونی این اشکالات رو رفع کنی.

تایید شد.

مرحله بعد: گروهبندی

ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۲۳:۱۱
ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۲۵:۴۳
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۴:۵۰:۵۸
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۴:۵۱:۴۹

ماگل زاده ولی بالا تر از هر اصیل زاده.

ماه کامل
پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

کارلوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۶ یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۸:۱۶ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
تصویر شماره 9

ظهر شنبه جیمز ، سیریوس ، پتی گرو و لوپین بعد از صبحانه کاملی که خورده بودند از سرسرای بزرگ خارج شدند و به محوطه هاگوارتز رفتند.

زیر یک بید خمیده پیر نشستند . جیمز مثه همیشه تا متوجه شد موهایش ساف شده دستش را داخل موهایش پیچ و تابی داد که سیریوس با یک چهره عبوس گفت :
- جیمز ماهه پیش که به اتاقک زیره بید ضربه زننده رفتیم لولای در شکست و امشبم که دوباره ماه کامله و باید لوپین ببریم اونجا میترسم که یک وقت نتونیم کنترلش کنیم و از اتاقک بزنه بیرون و برا خودش دردسر درست کنه .

جیمز دوباره یه دستی تو موهاش کرد و به دست پتی گرو که قصد داشت اسنیچ برداره ضربه زد و گفت :
- نیم ساعت دیگه میریم به کلبه هاگرید و از او ابزار قرض میگیریم و یکی را با شنل نامرئی میفرستیم تا بتونه در درستش کنه و همونجا پیش هاگرید میمونیم تا قبل از غروب این زیبای وحشی رو ببریمش اونجا .

پتی گرو که از این حجم اطلاعات خسته شده بود به دماغ نوک تیز خودش دستی کشید و یک سیخونک به لوپین که داشت کتاب تاریخ هاگوارتز میخوند زد . لوپین مثل اینکه تازه به قضیه راه پیدا کرده بود با صورتی ناراحت گفت :
- جیمز من نگرانم خیلی نگرانم ! میترسم نتونم خودمو کنترل کنم . هرماه داره عطشم بیشتر میشه . خودت دیدی که ماهه پیش داشتم پتی رو میخوردم من دلم نمیخاد به شما ضدمه بزنم
- لوپین دیگهدیگه این حرف هارو نزن. بچه ها بلند شین و به کلبه هاگرید برین منم برمیگردم به سالن عمومی و شنل نامرئی کننده رو میارم . فعلا

بعد همگی بلند شدند و به سمت کلبه هگرید حرکت کردند تا یک شب پر ماجرارو پیش رو داشته باشند .

(من درس نفهمیدم که گفتی اینو درستش کنم یا یه متنه دیگه بنویسم )

خیلی بهتر شد اینبار.
همین درست شدنش هم خوبه.
تایید شد!

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۵:۰۴:۴۰

ماه کامل
پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

کارلوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۶ یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۸:۱۶ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
عکس تاپیک مورد نظر شماره 9

شنبه جیمز سیریوس پتی گرو و لوپین بعد از صبحانه کاملی که خورده بودند از سرسرای بزرگ خارج شدند و به محوطه هاگوارتز رفتن و زیره یکی از درختان نشستند و جیمز مثه همیشه تا متوجه شد موهایش ساف شده ی دستی توشون کشید که سیریوس به یه چهره عبوس گفت : حیمز ماهه پیش که به اتاقک زیره بید ضربه زننده رفتیم لولای در شکست و امشبم که دوباره ماه کامله و باید لوپینو ببریمش اونجا میترسم نتونیم کنترلش کنیم و از اتاقک بزنه بیرون و برا خودش دردسر درست کنه
جیمز دوباره یه دستی تو موهاش کرد و به دست پنی گرو که میخاس اسنیچ برداره ضربه زد و گفت : یه ساعت دیگه میریم به کلبه هاگرید و اونجا ازش چنتا ابزار قرض میگیریم و یکی رو با شنل نامرئی میفرستیم تا بتونه در درستش کنه و همونجا پیشش میمونیم تا قبل از غروب این زیبای وحشی رو ببریمش اونجا
پتی گرو که از این حجم اطلاعات خسته شده بود دماغشو با دستش خاروند و یه سیخونک به لوپین که داشت کتاب تاریخ هاگوارتز میخوند زد لوپین مثه اینکه تازه به قضیه راه پیدا کرده بود گفت : حیمز من نگرانم خیلی نگرانم میترسم نتونم خودمو کنترل کنم هرماه داره عطشم بیشتر میشه خودت دیدی که ماهه پیش داشتم پتی رو میخوردم من دلم نمیخاد به شما ضدمه بزنم
- لوپین دیه این حرفارو پاشین کع دیه بایه بریم پیشه هاگرید
بعد همگی پاشدند و خیره به کلبه هگرید به اون سمت حرکت کردند تا یه شبه پر ماجرارو داشته باشند

یه مقداری غلط املایی زیاد داری.
آخر جملاتت از نقطه استفاده نکردی.
و اما ظاهر پستت ایراد زیاد داره.
برای نوشتن دیالوگ ها برای مثال، باید به این شکل عمل کنی:
نقل قول:
لوپین مثه اینکه تازه به قضیه راه پیدا کرده بود گفت : حیمز من نگرانم خیلی نگرانم میترسم نتونم خودمو کنترل کنم هرماه داره عطشم بیشتر میشه خودت دیدی که ماهه پیش داشتم پتی رو میخوردم من دلم نمیخاد به شما ضدمه بزنم
- لوپین دیه این حرفارو پاشین کع دیه بایه بریم پیشه هاگرید
بعد همگی پاشدند و خیره به کلبه هگرید به اون سمت حرکت کردند تا یه شبه پر ماجرارو داشته باشند

اینجا الان باید اینطوری نوشته بشه:
لوپین مثه اینکه تازه به قضیه راه پیدا کرده بود گفت :
- حیمز من نگرانم خیلی نگرانم میترسم نتونم خودمو کنترل کنم هرماه داره عطشم بیشتر میشه خودت دیدی که ماهه پیش داشتم پتی رو میخوردم من دلم نمیخاد به شما ضدمه بزنم.
- لوپین دیه این حرفارو نزن. پاشین کع دیه بایه بریم پیشه هاگرید.

بعد همگی پاشدند و خیره به کلبه هگرید به اون سمت حرکت کردند تا یه شبه پر ماجرارو داشته باشند.

دیه؟! اون مگه یه چیز دیگه نبود؟

یه نکته دیگه. وقتی پاراگراف هات تموم میشن، دوتا اینتر بزن...

منتظر تصحیح شدن پستت میمونم. و خب... سعی کن پستت بیشتر به یکی از عکسای داخل این تاپیک مربوط باشه.

فعلا تایید نشد!

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۳:۴۱:۰۹

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

برد لیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۸ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
همه ی بچه ها در تخت هایشان خواب بودند.سوروس در اتاق کنار دامبلدورایستاده بود با صدایی نگران گفت:
-دامبلدور!اون بچه راست میگه ؟اون برگشته؟
-هری دلیلی برای دروغ گویی نداره.الان باید به فکر چاره بود.
-چطور میشه جلوی اون رو گرفت ؟حالا قدرتمند تر از هر وقت دیگه برگشته ومطمئنا طرفتار های زیادی جمع کرده.حالادیگه هیچ کس نمیتونه جلوشو بگیره.
-اول باید هور کراکس هارونابود کرد.
-ولی هیچکس نمیدونه اونها چی وکجا هستند.
-این وظیفه ی اونه(هری)که اون هارو پیداو نابود کنه.
-اما چطور نابودشون کنه ؟
-با شمشیر گریفیندور میشه اونارو نابود کرد.راهنماییش کن تا بتونه شمشیر رو پیدا کنه.
سورس چوبش را در هوا تکانی داد وبلند گفت:اکسپکترو پاترونوم!اهویی از چوبشبیرون امد وبه بیرون از مدرسه رفت.
سپس گفت:
-در زمان مناسب این اهو جای شمشیر رو به هری نشون میده
-اما یه مشکلی دیگه هم هست .وقتی لیلی جلوی حمله ی ولدمورت ایستاد ، حمله ی ولدمورت به خودش برگشت
و اون رو نابود کرد ولی بخشی از ولدمورت زنده موند و وارد هری شد .
-یعنی هری هم یه... .
-هور کراکسه!
-بله، وحتما باید به دست ولدمورت کشته بشه اگر ولدمورت سعی کنه هری رو بکشه در واقع قسمتی از از خودش رو که درون هری زندگی میکنه رو میکشه و هری زنده میمونه... .

پی نوشت:این مثلا قسمتی از یادگاران مرگ بود که گسترشش دادم . جایی که هری خاطرهی سوروس رو میبینه ومتوجه میشه که اونم یه هورکراکسه.

جالب نوشتی.
فقط یه نکته، من متوجه نشدم دقیقا راجع به کدوم یک از تصاویر نوشتی.
لطفا برو و یک پست راجع به یکی از تصاویر تاپیکی که لینکشو دادم بنویس و برگرد. یا اگر اشتباه میکنم و راجع به یکی از تصاویر نوشتی، بهم توی یک پیام شخصی بگو.

فعلا تایید نشد!

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۳:۱۹:۰۳
ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۱۲:۱۳
ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۱۲:۴۵
ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۱۴:۴۵
ویرایش شده توسط lordkazemi در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۲:۱۵:۰۵

ماگل زاده ولی بالا تر از هر اصیل زاده.

تصویر شماره 5(کلاه گروهبندی)
پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۶:۴۷ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
به نام خدا
خب سلام من نوید هستم.میخوام یک خاطره براتون تعریف کنم.پس لطفا دقایقی وقتتون رو به من بسپرین:(برای زیبایی، متن،به صورت عامیانه نوشته شده است)
هوا به شدت گرم بود.اطراف سالن رو نگاه میکردم.چهار ستون خیـــلــی بلند که تصاویری از
بنیانگذاران هاگوارتز روی ستون ها حک شده بود.هوای سرسرا بسیار گرم بود
که دلیلش استرس بیش از حد بود.چهره بنیان گذاران هاگوارتز شبیه افسانه ها بود.چهره های با ابهت و جالب.اما آن که پس زمینه سبز داشت که بود؟لبخند شرور و موذیانه ای داشت که مو بر تنم سیخ کرد.طبق گفته ها من،نوید،اولین ایرانی هاگوارتز بودم از
زمان تاسیس که خب شاید بگید خیلی خوب است اما واقعا خوب نبود.همه عین احمق ها نگاهم میکردند..نظر آن ها واقعا برای من مهم نیست ولی نمیخوام نظر دخترا رو راجع به خودم برگردونم.خودتون که میدونید:)
سرم را به دنبال کولر به سقف برگرداندم اما چیزی که دیدم واقعا عجیب بود.آن جا سقف نداشت و من داشتم کهکشان راه شیری رو میدیدم.نا گهان با رعد و برقی باران شروع شد.
نه!اونشب شب من نبود...

خب قرار شد سال اولیا برن جلو وایسن.تقریبا 1000 جفت چشم رو روی خودم احساس میکردم و داشتم عین چی عرق میکردم.از اونجایی که من خیلی آدم خوش شانسیم . یک پروفسور که یادم نمیاد کی بود طوری که انگار حقشو خورده بودم داد زد:(نویـــــد آریایــــــی) رفتم روی صندلی نشستم اونا یه کلاه روی سرم گذاشتن.حس جالبی داشت.کلاه بوی نم میداد.
+خب بزار ببینم چی داریم
یهو از جام بلند شدم و فرار کردم.این کی بود داشت تو گوشم حرف میزد؟؟؟
صدای خنده بچه هارو شنیدم و واقعا خجالت کشیدم.رفتم سر جام نشستم.اون صدا دوباره گفت:(خب خب.تا حالا از نژاد تو ندیدم.اوممم خیلی جالبه.شجاعت که در حد جلبک.پشتکار خوبی داری شاید جات تو هافلپاف باشه ولی از طرفی باهوش هم هستی.ریونکلایی ها هم میتونن دوستان خوبی باشن.ولی... تو اصیل هستی و یک رگ شرارت و شیطنت توی خونت هست.اسلیترین جای خیلی خوبی برای تو هست.امممم بزار ببینمممم.. اسلیتریـــــن)
با اینکه انتظار نداشتم ولی همه اسلیترینی ها بلند شدند و برام دست زدن.
درسته احمقم ولی هرچقدرم احمق باشم میدونم اسلیترین جای من نیست.
- نوید برگرد.همین حالا برگرد
این صدای سرد و بی روح برای کی بود؟مو به تنم سیخ شده بود.
کی داشت من و صدا میکرد؟
-برگرد...

کی بود؟

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۹ ۱۸:۴۱:۱۷

گیلدروی لاکهارت عظیم

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر شماره 9(جیمز پاتر،سیریوس بلک،پیتر پتی گرو،ریموس لوپین)
پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸

مایکل کرنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۸:۲۶ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
جیمز به سيريوس نگاهی انداخت و گفت:
_به نظرت کی میتونیم تمومش کنیم پانمدى?
سيريوس کمی فکر کرد و گفت:
_راستش هیچی به ذهنم نمیرسه. نقشه ای که بتونه کل هاگوارتز رو به همراه راه های مخفی و دانش اموزاش نشون بده چیز با ارزشيه و باید حسابی روش کار بشه.اگه حساب شده عمل کنیم،میتونیم ازش پول خوبی در بیاریم.شاید 100گاليون پاش بدن!
ريموس چشم غره ای برای سيريوس رفت و به او گفت:
_ تو هم که همش فکر پولی.ناسلامتی خاندانت از خزانه ی وزارت سحر و جادو هم بیشتر ثروتمنده!
پتی گرو با لبخند معنی داری گفت:
_ولی رفیق ما از خاندانش متنفره.مگه نه?
با حرف پتی گرو هر 4 نفر زیر خنده زدند.
پس از آن سيريوس گفت:
چطوره که حالا داریم به سمت دریاچه ميريم یه سر به شيون آوارگان بزنیم و یه نگاه به نقشه غارتگر بندازيم?
جیمز با خنده گفت:
_هر چی تو بگی...
_پس از چند دقیقه پتی گرو به شونه ی سيريوس زد و گفت:
_پانمدى.اونجا رو نیگا...
_عالیه.زرزروس!
جیمز گفت:
_ولش سيريوس.
به راستی که او نیز اسنیپ را میدید که بر روی چمن ها نشسته و مشغول خواندن کتاب معجون سازی خود است.
وقتی که چشمش به چشم آن ها افتاد،خشمش فوران کرد.اگر دوباره مسخره اش میکردند...
_سکتوم سمپرا.
_پروته گو.
سيريوس برای محافظت از جیمز نفرین را دفع کرد...
_جادوی سياه. نکنه این هم شوخيه!
جیمز به آن طرف دریاچه نگاه کرد و لی لی را در میان دختران کنار دریاچه دید.
_انگورجيو.
_سرتونو بدزدین!
سيريوس دوباره اسنيپ را نشانه گرفت...
_نه!
_چرا?
_به اونز قول دادم.
_همین دورگه ای که روی زمین افتاده به لی لی گفت"گندزاده".
_بسه!
_خیلی خب.
سيريوس که احساس خطر کرده بود ،کناره گیری کرد.
_بريم.
جیمز با دیگران شروع به دویدن به سمت شيون آوارگان کرد.وقتی میدوید چشمش به لی لی افتاد.حاضر بود قسم بخورد که لی لی به او لبخند میزند.حتی امکان داشت با محبت تر از یک لبخند باشد...

یه جاهایی تشخیص اینکه دیالوگ رو دقیقا کدوم شخصیت داره می‌گه سخت بود، با این حال...

تایید شد!

ویرایش شده توسط sirius_malfoy در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۷ ۲۰:۴۶:۳۳
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۸ ۱۱:۰۲:۳۴

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

جاستین فینچ فلچلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۴۹ پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱
از اونجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
تصویر کلاه گروه بندی

مک‌گونگال: سال اولی ها دقت کنن. الآن وارد سالن میشیم و از شما پذیرایی میشه. اما قبل از اون باید گروه بندی بشید. توی هاگوارتز 4 گروه وجود داره. امیدوارم به گروهی که لایق اون هستید دعوت بشید.

جیمز پاتر، بی صبرانه منتظر گروه بندی بود. سورس اسنیپ هم علاقه خاصی به گروه بندی نشون میداد.
بالاخره درهای سرسرا باز شد و تمام دانش آموزان وارد شدند و رو به روی کلاه ایستادند. مک‌گونگال لیست اسامی را باز کرد و به ترتیب شروع به خواندن اسامی کرد.
- گیلدروی لاکهارت
- فیلیوس فیلیت ویک
- تام ریدل
- سینسترا
- لیلی اوانز پاتر
- سیریوس بلک
- پیتر پتیگرو
- جیمز پاتر

جیمز با شنیدن اسم خود، کمی استرس گرفت. آهسته به سمت صندلی رفت. روی اون نشست و منتظر شد تا مک‌گونگال کلاه رو روی سر او قرار دهد. چند لحظه بعد، مک‌گونگال کلاه رو روی سر او قرار داد. صدای خنده دانش آموزان بلند شد. آخر کلاه تا گردن جیمز پایین آمده بود. کلاه گروه بندی شروع به زمزمه کرد.
مممم... به نظر باهوشی. جادوگری تو خونته. شجاعی. مهربون و دل صاف هم از صفات دیگه توعه. خودت فکر میکنی کدوم گروه شایسته توست؟
- گریفندور... گریفندور...
کلاه: انتخاب خوبیه. اما چرا گریفندور؟ هافلپاف هم میتونه انتخاب خوبی باشه.
جیمز: نه. از هافلپاف خوشم نمیاد. لی لی رو در گریفندور انداختی. منم میخوام توی گریفندور باشم.
کلاه: انتخاب سختیه. اما چون خودت اصرار میورزی باشه.
و سپس کلاه با صدای بسیار بلند اعلام کرد: گرییفندوور

اعضای گریفندور او را تشویق کردند. یک جای خالی در کنار لی لی بود...

لیلی اوانز پاتر؟ بعد از ازدواج با جیمز بود که فامیل پاترو گرفت، پس قاعدتا موقع گروهبندی و وقتی هنوز بچه بوده پاتر نبوده.

یکم زیادی ساده نوشته بودی و اتفاق ویژه و خاصی هم نیفتاد. سعی کن بیشتر خلاقیت به خرج بدی. با این حال نمی‌خوام اینجا متوقفت کنم.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۵ ۱۸:۲۹:۵۷

هدف، 25 درصد موفقیت، توانایی 15درصد، و انجام دادنش ( تلاش برای بدست آوردنش ) 60 درصد باقیه.

پیام زده شده در: ۱:۳۷ یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

آراگوگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۵ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
هری و دابی

یک شب تابستونی بود. هدویک در قفس با دقت فراوان به هری نگاه میکرد هری ناراحت از اینکه عمو ورنون پنجره را با محافظی بسته بود تا نه هری و نه هدویک نتوانند ارتباطی به بیرون از خونه داشته باشند دراز کشیده بود و دراین فکر بود که چگونه میتونه با دختر ساختمون بقلی ارتباط برقرار کنه دختری با مو های بلند و چهره ای ساده اما جذاب.
اون خیلی از راه های مختلفو امتحان کرده بود اما هیچ کدام عملی نبودند. تو همین فکر بود که ناگهان صدایی نازک حواس هریو پرت میکنه.

-هری: دابی چطوری اومدی اینجا؟

-دابی: ارباب هواسش کجاست؟ دابی میتونه غیب و ظاهر بشه.

-هری: درسته دابی

هری کمی در فکرفرورفت وگفت:آره! تو راه حلو پیدا کردی.

-دابی: واقعا؟؟؟

-هری: ببین دابی چند وقتیه من اون خونرو میپام فکر کنم اونجا یه دختریه که دوست داره با من دوست بشه من ازت میخوام این نامه ای که نوشتمو بدون اینکه بازش کنی ببری بدی به اون.

-دابی: اما ارباب ...

-هری: اما بی اما همینی که گفتم. راستی مواظب باش دختره تو رو نبینه اینجوری میترسه باید خیلی مراقب باشی فهمیدی؟

دابی باچشمای درشتی که داشت به هری نگاه میکرد سرش را به نشانه (به روی چشم) تکان داد. نامه را گرفت و برد و وقتی اون خواب بود کنار میزش گزاشت.
نامه شامل یک معرفی کوتاه و یک پیشنهاد دوستی ساده بود ودر زیر نامه نوشته شده بود "این نامه به وسیله پرنده ام برای شما ارسال شد لطفا برای جواب دادن به نامه نامه خود را پشت پنجره بزارید و پنجره را باز بگزارید"اینطوری دیگه کسی شک نمیرد.
فردای آن روز دابی نامه جواب را آورد وهری شروع به خواندن نامه کرد:
سلام به هری عزیز من پیشنهاد دوستی تورو قبول میکنم.
دوست جدید شما "دلفی ریدل"
ناگهان زخم هری با خوندن این اسم شروع به سوزش کرد ........

تا قبل از اینکه به تهش برسم می‌خواستم بگم خیلی ساده نوشته بودی، اما تهش سورپرایز جالبی بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط wizardingworld در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۹:۳۳:۲۸
ویرایش شده توسط wizardingworld در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۹:۳۴:۵۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۵:۰۳:۲۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.