هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
اسم: گابریل، بنا به علاقه گب، گبر، و گبی هم صداش می کنن.

فامیلی: دلاکور

گروه: دلبرترینمان، ریونکلاو

پاترونوس: دلفین... ممکنه؟ یعنی منظورم اینه که اگه آب نباشه چی میشه؟

معرفی کوتاه شخصیت: گابریل دلاکور یک نیمه پریزاد اهل فرانسه است. خواهر بزرگتر و جیگری داره، به نام فلور که شرکت کنندهء مدرسه بوباتون در مسابقات جام آتش بود. جون این دو خواهر به هم بسته‌س، می‌میرن برا هم.
مامان‌شون هم آپولین دلاکور می‌باشه و پدر هم... عاممم... مسیو دلاکور.
ازونجا که گبی علاقه زیادی به هاگوارتز داشت، نرفت بوباتون. دانش آموز هاگوارتز شد و کلاه هم به دلیل منطق و هوشش فرستادش ریونکلاو تا در اونجا کنار رفقاش رستگار بشه.

ویژگی های ظاهری: همونطور که گفته‌شد، با یک عدد نیمه پریزاد مواجه هستین. دارای چشمایی که در اصل آبیه، آمّا، ایشون علاقمند به رنگ آمیزیه و به کمک انواع لنزها چشماش رو رنگی رنگی می کنه. قد نسبتا بلندی داره. ناخن هاش همیشه لاک خورده ن؛ البته هنوز کسی نمی دونه این حجم از حوصله چیطور در وجودش جمع شده که همش لاک می زنه.
گفتیم که علاقمند به رنگ آمیزیه. بر همین اساس موهای بلندش هیچوقت رنگ مشخصی ندارن. همیشه دوس داشت دگرگون‌نما باشه که نیازی به همش رنگ‌کردن موهاش نباشه آمّا دست تقدیر ایطور چرخید که اونو همش در حال رنگ گذاشتن بر مو ببینین.

ویژگی های باطنی: نامبرده در همه حال و در همه جا به همه چی مشکوکه.(شاید چون شرلوک هلمز زیاد می بینه.) بسیار منطقیه. عاشق حرف زدن، بیرون رفتن، چرخیدن، رقصیدن، کتاب خوندن و نقاشیه. پیشنهاد می شه وقتایی که بی حوصله س بهش نزدیک نشین.
خیال‌پردازه. بسیار هم خیال‌پردازه. همش دوست داره مسئله‌ای برای فکر کردن و خیال‌پردازی راجبش داشته باشه.
کمی دقت کنین، جیب سمت چپش همواره از دستمال های فراوون برآمده‌س. چرا؟ گبی ِ مذکور وسواسیه و این مشخص ترین ویژگیشه. وقتی گبی اطرافتون باشه سرسام می گیرین. هیچوقت نمی تونین راحت یه جا بشینین. به محض اینکه جایی رو کثیف ببینه مجبورتون می کنه بلند شین و بهش کمک کنین تا تمیزش کنه. اگه ببینه وسایلش جایی تقارن ندارن مشکل حادتر میشه حتی. بسیار دیده شده به علت فقدان تقارن در خونه‌های موجود در یک خیابون، بنایی رو تخریب کرده تا تقارن رو برقرار کنه. فقط این نیست. اون نسبت به هر چیزی که ازش خوشش نیاد یا به نفع‌ش نباشه وسواس داره.

اهل کولی‌بازی هم هست. بلده خیلی زود آبغوره بگیره. و اوضاع رو به نفع خودش تغییر بده. نتیجه می‌گیریم که چی؟ حواسا جمع!

....
شناسه قبلی

و همچنان امکانش هست که دسترسی گروهم برگردونده بشه؟

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۹ ۱۷:۴۷:۰۶
ویرایش شده توسط گبی.دلاکور در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۹ ۱۷:۵۴:۴۳
ویرایش شده توسط گبی.دلاکور در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۹ ۲۰:۲۰:۲۲

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۴:۴۹ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۳:۱۲
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
لیدیـــز اَنـد جنتلمــــن... آبرکرومبـی ایـز بــَــک!

چی بود اسمت؟ یه بار دیگه بگو: یوآن ... The Fox ... آبرکرومبی!

چی صدات کنم؟ از اسمت خوشم نمیاد.
به درک که خوشت نمیاد. مگه زوره؟ اصلاً فک کردی اگه صدام کنی من اصلاً تحویلت می‌گیرم؟
ولی به هر حال، القاب خاص و جذاب زیادی دارم: ﭼﮑﺶ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ، ﺭﻭﺑﻬﮏ ﻓﺮﯾﺒﺎ، ﺩﻭﻍ‌ﻭﺍﮐﺮ، ﺍﺳﭙﯿﺪﯼ، ﻧﺎﺭﻧﺠﮏ، ﻧﺎﺭﻧﮕﯽ، ﭘﺮﺗﻘﺎﻝ، ﻟﯿﻤﻮ، ﻟﯿﻤﻮ ﺷﯿﺮﯾﻦ، ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯾﻢ!

سن و سالت چقده؟ برای یوآن، سن فقط یه عدده. Forever Young!

گروهِ هاگوارتزیت چیه؟
بارســلونا!
آخه می‌دونین، قبلاً هم عضو ریون بودم، هم گریف. واسه همین سرخآبی‌ام. ... اهم اهم... ولی الآن کلاه گروهبندی خیلی وحشی داره نگام می‌کنه و منظورش اینه که باید این مسخره‌بازیا رو بذارم کنار و بگم: گریفیندور!

ظاهرت چجوریاس؟

ﻧﺤﯿﻒ ﻭ ﻻﻏﺮ ﺍﻧﺪﺍم، ﯾﻪ ﺩﻡ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﯼ ﺭﻭﺑﺎﻩ ﺩﺍﺭم، ﻫﻤﯿﺸﻪ تی‌ﺷﺮﺕ ﺑﺎ ﻣﺎﺭﮎ "ﺁﺑﺮﮐﺮﻭﻣﺒﯽ" ﻭ ﺷﻠﻮﺍﺭک ﺟﯿﻦ می‌پوشم، ﻗﺪم ﺣﻮﻝ ﻭ ﺣﻮﺵ ۱۷۰ ﺍﯾﻨﺎﺱ، ﺳﻔﯿﺪ پوستم ﺍﻣّﺎ ﻧﮋﺍﺩ ﭘﺮﺳﺖ نیستم، ﻣﻮﻫﺎم ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﻣﺘﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﻗﻬﻮه‌ایه، دماغم ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻋﻤﻞ ﮐﺮﺩه‌س ﺍﻣﺎ ﺑﭽﻪ ﺳﻮﺳﻮﻝ نیستم ﻭ اصلاً ﻋﻤﻞ ﻧﮑﺮﺩم، چشام قهوه‌ایه، ﺍﺑﺮﻭﻫﺎم معمولاً ﯾﻪ ﺣﺎﻟﺖ "الآن حالتو می‌گیرم" ﺩﺍﺭﻥ!

از اخلاقیاتت برامون بگو:

خلاصه بگم... یوآن، اِندِ شرارت و موذی بودنه!
ینی غیرممکنه چند دقیقه‌ای رو باهاش بگذرونین و بهش فحش ندین!
ینی دلتون می‌خواد همچین بگیرین خفه‌ش کنین! ینی خفه هم بشه، بازم دلتون می‌خواد بیشتر خفه‌ش کنین و سوپرخفه‌ش کنین!
ینی دلتون می‌خواد تا می‌خوره، شوتِ روبرتو کارلوسی بزنین تو ناحیه‌ی حساسش!
ینی دلتون می‌خواد زیرِ پاتون لهش کنین و با زمین یکیش کنین!
از بس که بطور خودجوش قول و قرارا رو می‌پیچونه!
از بس که زیرِ پاتونو خالی می‌کنه و مجبورتون می‌کنه هی لاگین کنین!
از بس که براتون کادو می‌خره و شما هم کادو رو با هیجان باز می‌کنین و به‌جای هدیه، یه دستکش بوکسِ گنده می‌خوره تو صورتتون!
از بس که وقتی توی دعواهای لفظی گیر میفته، شما رو بی‌دلیل می‌کشونه وسط دعوا و خودش می‌زنه به چاک!
از بس که عکسِ Fake در موردتون می‌سازه و توی شبکه‌های اجتماعی پخش می‌کنه!
از بس که حاضر جوابه و هرچی بهش توهین کنین، یه چیز بدتر تحویل‌تون میده!
از بس که استادِ Rap Battle هستش!
از بس که صدای شغال‌مانندش هرشب از شبکه‌ی EuanTV پخش میشه و آهنگ‌های مزخرف می‌خونه و داستان صوتیِ بی‌محتوا میگه و زارت و زورت عین وحشیا عربده می‌کشه!
از بس که کم رول می‌زنه و همه‌ش توی چت‌باکسه... البته این‌یکیش دلیل داره. چون...
چت‌باکس ایـز آبرکرومبـی!

لینک شناسه‌ی قبلی
لینکشو توی پروفایلم نذارین.

تایید شد!
آبرکرومبی خوش برگشت.

ویرایش شده توسط یوآن آبرکرومبی در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۵ ۴:۵۵:۱۲
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۵ ۱۱:۰۳:۴۰

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

Helen.D

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۱ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
از نپتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
_هیزل استیکنی

_عضو گروه ریونکلاو

_موهای صاف و مشکلی و چشم های طلایی

_ دختری مهربون که عاشق شیطنت و شوخیه ولی به موقش جدی میشه

_چوبدستی ساخته شده از چوب درخت راش و ریسه ی قلب اژدها، 28 سانتی متر

_جارو آذرخش

_پاترونوس:گرگ

_من یه اصیل زادم که تقریبا همه ی خانوادم تو گروه استریلین بودن ولی من با اصرار به ریونکلاو پیوستم و اعتقادی به برتری اصیل زاده ها به مشنگ زاده ها ندارم.
از جادوی سیاه خوشم میاد و دوست دارم عضو مرگخواران بشم...اوپس...نباید بلند میگفتم؟...خب کاریش نمیشه کرد.
از چیزای ترسناک خوشم میاد و خودمم متولد هالووینم.
عاشق دوستامم و سعی میکنم با همه صمیمی رفتار کنم...ولی اگه عصبانیم کنن...خب...میتونین خودتون امتحان کنین

معرفیت خیلی کوتاهه. لطفا بعدا برگرد و تکمیلش کن. از خصوصیات اخلاقی و ظاهریت بیشتر بگو.

تایید شد.

به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۴ ۱۲:۵۵:۴۱

خفن ترین وارد میشود

#اختلال_خودشیفتگی

Raveeeen!!!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۲۶:۲۹
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 317
آفلاین
اسم: ریْموند

گروه: ریونکلاو

ویژگی های ظاهری: از دور مثل درخت خشکم از نزدیک فقط شاخم

ویژگی های غیر ظاهری: همه میگن خیلی شاخی

چوب دستی: اگه بگم همون شاخم شاکی میشین؟

پاترونوم: عمو فرانکی
(به زندگی نامه رجوع شود)

جانورنما: من خودم جانور انسان نمام

زندگی نامه:
همینجور صاف بریم سر زندگیم ممکنه یکم سخت باشه، بذارین اول ازتون یه سوال میپرسم بعد.
-دکتر فرانکنشتاین رو میشناسین؟
مو بهش میگم عمو فرانکی.
البته اولش منم نمیشناختمش تا روزی که خوابیدم و بعدش بیدار شدم.
البته بعدها فهمیدم که نخوابیدم فقط بیدار شدم.

اقا گیج نشین ما که از خواب بیدار شدیم تو بیمارستان بودیم اومدیم بگیم پرستار دیدیم عِه، صدامون عوض شده، اومدیم از جامون بلند شیم دیدیم عه، سرمون گیر کرد به سقف، اومدیم سقفو نگاه کنیم دیدیم عه، در و دیوار و پنجره زخمی شد، همینجوری گیج نیشیستیم رو زمین تو خورده شیشه ها قیافه خودمونو نگاه کردیم و باز هم نگاه کردیم و باز هم نگاه کردیم، بعد هم وحشت زده شدیم و نعره زنان سالن بیمارستان رو دریدم.(البته خودم تنها بودم ها، فازم سوم شخص بود.)
بله، از اون روزی که توی بیمارستان فرانکنشتاین به هوش اومدم متوجه شدم سرم و با سرش چنج زدن، فرانکیو نمیگم ها گوزنه رو میگم.
از همه بدتر اینجا بود که شاخ داشتیم، جوری که همه میگفتن شاختو...منم میگفتم...شاخمو!(انتظار ندارین که بگم...(ما گوزنا فرهنگمون بالاس))
سالها گذشت و ما شدیم دُکی، دکی جک و جونورا البته به جای علم از مجیک هاگوارتز بهره بردیم. واما الان، الان در به در دنبال عمو فرانکیم تا با یکی از بچه ها پیوندش بزنم تا پشماش بریزه و با هم بی حساب بشیم.
اقا همین قدر بسه نزدیک تر نشین شاخی میشیم.

# با گوزن ها مهربان تر باشیم
# عمو فرانکی مو پیدا کنین

جایگزین بشه؟ میشه؟ایا؟

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۲۳:۵۳:۱۸

پیام زده شده در: ۱:۲۴ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
سلام خوبین؟
دسترسی گروهمو پس بدین لطفا!

دسترسیتون داده شد!
خوش برگشتید!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۶:۱۱:۰۵

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

آلیس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۹ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۲۱ جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
نام: آلیس

گروه: هافلپاف

خصوصیات ظاهری: موهای کوتاه و نیمه سفید، پوست روشن و چشم های درشت و خیس با صورتی غالبا رنگ پریده. قد متوسط نسبتا کوتاه.

خصوصیات اخلاقی: محافظ کار و راز دار، با قدرت همدلی بالا، همیشه آماده برای کمک به دیگران. تصمیمات لحظه ای و اراده ی بالا برای شروع و به نتیجه رسوندن مسیر های دشوار. بی آرزو، بی دغدغه، بیزار از آدم های حسود، دروغ گو و جادوی سیاه.

چوب دستی: چوب درخت افرای سفید، مینیاتوری ، ۳۲ سانت، مناسب برای کار های هنری

معرفی: آلیس تا شش سالگی عضو خانواده ای مذهبی و درگیر طلسم های سیاه بود، بعد از مرگ پدر و مادر، به پرورشگاهی واگذار شد. زن غیب بین و پیشگویی که تصویر آلیس و خط سرنوشتش رو دیده بود، به سراغش اومد و با کمال میل آلیس رو به فرزندی قبول کرد. اما تاثیر طلسم های سیاه و کابوس های دوران کودکی، از آلیس فردی محافظ کار و بیزار از جادوگران ساخته بود. آلیس زمانی فهمید که خودش هم یه جادوگره که توی نبرد جانانه ای با اجنه بود و تونست به کمک طلسمی دست ساز و به کمک زبانی که خودش ساخته بود، نجات پیدا کنه.

آلیس متوجه شد که هرچند که از جادو بیزار باشه، این بخشی از سرنوشت و مسیرشه و این مسیر از پیش تعیین شده اونو به زودی درگیر چالش های بیشتری میکنه. پس تصمیم گرفت خودش رو برای این تقدیر از پیش تعیین شده و خطرات غیر قابل پیش بینی آماده کنه.

آلیس یک زبان شناس و علاقه مند به گیاهان جادوییه. علاوه بر اون، مجسمه ها و نقاشی ها رو به خوبی میشناسه و با دلالی این آثار، پول لازم برای ایجاد خونه های امن زیر زمینی مخصوص جادوگر ها و دوستای متافیزیکیش، از جمله جن های دورگه ای که با الف ها وصلت کردن رو فراهم میکنه. خونه های زیر زمینی تو دوره هایی که جادوی سیاه غلبه پیدا میکنه، جای امنی برای مراقبت از افرادیه که قصد مبارزه با جادوی سیاه رو دارن.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۱۱:۳۵:۱۷

هر وقت به کمکم نیاز داشتی به اون قسمت از آسمون نگاه کن که پنج تا ماه کامل در حال درخشیدن هستن.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

فلورا کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۱ پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
از سیاره دارک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
نام :
فلورا کرو
متولد :
10 فوریه
رتبه خون:
اصیل زاده
والدین :
پدر جادوگر (مرگخوار) ، مادر ساحره
خانواده :
خواهر دوقلو هستیا کرو ، برادر زاده آلکتو کرو وآمیکوس کرو
گروه :
اسلیترین
چوبدستی:
چوب گردو و ریسه قلب اژدها ، 27 سانتی متر و انعطاف پذیر
جارو :
نیمبوس 2001
عضو گروه :
اسلاگ
پاترونوس :
اسب تک شاخ
مهارت ویژه :
به گریه انداختن بقیه ( دختر و پسر فرقی نداره ) ، توانایی در معجون سازی ، مهاجم در بازی کوییدیچ
سرگرمی :
کتک زدن هستیا با برس مو ، شوخی با عمه جان ، انجام طلسم های شوم روی حشرات بی چاره
ویژگی های ظاهری :
رنگ پریده ( نه در حد هستیا ) ،170.س قد ، موهای مشکی بلند تا روی کمر و کمی فر دار ، چشم های نقره ای که بعضی اوقات طوسی ، سبز یا آبی میشود
ویژگی های اخلاقی :
همیشه خندان ، کمی مرموز ، رازدار ، کمی مغرور و سرتری از هستیا ( از هر نظر )

تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۳۰ ۱۷:۰۲:۵۹
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۳۰ ۱۷:۰۵:۰۱

Rubina.L

پیام زده شده در: ۰:۳۷ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین
از اونجایی که بعضی ها، نمی‌خوام اشاره کنم کی (اول اسمش فنریر گری بکه ) برداشتن دسترسی این شوالیه‌ی پاک طینت رو از گروه محبوب و سرای همیشگی مجدداً همین شوالیه‌ی پاک طینت گرفتن، در نتیجه عجالتا ما یک پست اسپم زده معرفی نامه‌ی این بنده‌ی حقیر رو یک بار دیگه به عرض حضور میرسونیم، دسترسی گریف ما رو رد کنین بیاد لطفاً

نام: سر کادوگان
گروه: گریفندور
چوبدستی: چوب درخت آلو بخارا با هسته‌ی سیبیل غول غار نشین

سر کادوگان یکی از اعضای میزگرد مرلین کبیر بود، هرچند که می‌گویند جزو اعضای کمتر به شهرت رسیده‌ی این مجموعه بود. مهم‌ترین حرکت سرکادوگان در طی عمر شریفش که اندک شهرتش را مدیون همین کار است، شکست دادن اژدهای دریایی وی۱ به قیمت به خطر انداختن جانش بود.
سال‌ها بعد از مرگش، پرتره‌ای در هاگوارتز شخصیت جسور و بی‌باک او را به نمایش گذاشته است.

اوایل زندگانی
سر کادوگان در قرون وسطی در جزایر بریتانیا، و در خانواده‌ای جادوگری به دنیا آمد. همانند سایر بچه جادوگرها، به هاگوارتز رفت و شجاعت بی حد و مرزش او را در گروه گریفندور قرار داد. بر اساس بازه‌ی زمانی که سر کادوگان در هاگوارتز تحصیل می‌کرد، گمان می‌رود که او از محضر خود گودریک گریفندور کبیر درس گرفته باشد.
در برحه‌ای از زندگی‌اش، با مرلین دوست شد که متعاقباً این دوستی به عضویت او در مجمع میزگرد مرلین انجامید. بنا بر افسانه‌ها، وی سه بار ازدواج کرد که در هر سه مورد، همسرانش او را ترک کردند. ثمره‌ی این ازدواج‌ها، هفده‌ بچه‌ی شناخته شده است

نبرد با اژدهای دریایی وی
سر کادوگان به ماموریت کشتن اژدهای دریایی وی که موجب سلب آسایش از مردمان غرب کشور شده بود گماشته شد. در اولین تلاشش برای کشتن اژدها، به طرز فجیحی شکست خورد؛ اسبش کشته و چوبدستی، شمشیر و کلاه‌خودش درب و داغان شدند. خودش هم به زحمت جان سالم به در برد. اما برخلاف سایر افراد، سر کادوگان تسلیم نشد! وی یک اسب کوتوله۲ را از دشت‌های اطراف رام کرد و با چوبدستی شکسته به مصاف اژدها رفت. گرچه او بلعیده شد، اما چوبدستی شکسته‌اش زبان اژدها را سوراخ نمود و باعث شد شعله‌های داخل شکم اژدها شعله کشیده و درنهایت هیولا منفجر شود. گفته می‌شود کادوگان و اسب کوتوله از این واقعه جان سالم به در بردند.

بعد از مرگ
داستان رشادت‌های سرکادوگان فقط در نسخه‌ی جادوگری داستان "شاه آرتور و مرلین" یافت می‌شود و در نسخه مشنگی اشاره‌ای به وی نشده. حتی در میان جادوگران نیز سرکادوگان به شهرتی که استحقاقش را دارد نرسیده، ولی ضرب المثل جادویی "میرم اسب کوتوله‌ی کادوگان رو برمی‌دارم" که به معنی سنگ تمام گذاشتن در یک موقعیت است، به افتخار او ساخته شده است.
در زمان حیات وی، یک پرتره‌ی جادویی از سر کادوگان توسط جادوگر فقیری کشیده شد که وی را با آن شمشیر زیادی بزرگش و آن اسب کوتوله، در دشتی فراخ نشان می‌داد. این تابلو تا سال ۲۰۱۷ در طبقه‌ی هفدهم نزدیک به راهروی طالع‌بینی در قلعه‌ی هاگوارتز آویزان شده‌ بود.

سال تحصیلی ۱۹۹۳-۱۹۹۴
در سال ۱۹۹۳، سر کادوگان برای اولین بار هری پاتر را دید که به دنبال کلاس طالع‌بینی می‌گشت. او به درستی کلاس درس را به هری و دوستانش نشان داد، اما برای این کار مجبور به عبور از چند تابلو حاوی بانوان شد.
بعد از حمله‌ی سیریوس بلک به بانوی چاق، سر کادوگان به عنوان جایگزین او تا زمان دستگیری بلک برگزیده شد، این تصمیم عمدتاً به آن خاطر بود که هیچ تابلوی دیگری جسارت این کار را نداشت. در این مدت دانش آموزان زیادی شکایت می‌کردند که سر کادوگان آنها را به دوئل فراخوانده، چندین بار در روز واژه‌ی رمز را تغییر داده و واژگان رمز بسیار پیچیده‌ای را انتخاب کرده است. البته در نهایت سرکادوگان سیریوس بلک را به تالار گریفندور راه داد، چرا که او همه‌ی رمزهای هفته را از کاغذی که نویل لانگ‌باتم گم کرده بود می‌دانست!

سال تحصیلی ۱۹۹۵-۱۹۹۶
هری پاتر سرکادوگان را دید و بی‌توجه به او عبور کرد. سرکادوگان به تعقیب پاتر از درون تابلو‌های مجاور پرداخت ولی در تابلوی سگ شکاری عصبانی‌ای متوقف شد.

سال تحصیلی ۱۹۹۶-۱۹۹۷
دارما دادریج، یکی دیگر از تابلوهای هاگوارتز، عاشق و دلباخته‌ی سر کادوگان شد. او وی را "کادوگانِ باجذبه" خطاب می‌کرد.

نبرد هاگوارتز
در دوم ماه می سال ۱۹۹۸، در طی نبرد هاگوارتز، سر کادوگان فریادهای تشویق کننده بر مبارزین هاگوارتزمی‌کشید و به هری می‌گفت تا دشمنان را که از آنها با ذکر "سگان" و "پست فطرتان" و "قمپز کنندگان" و "فرومایگان" نام می‌برد، نابود کند.

سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸
آرسینوس جیگر با کمک آرتور ویزلی بار دیگر تابلوی سر کادوگان را جایگزین تابلوی بانوی چاق کردند تا در نبود آنجلینا جانسون، به نظارت تالار خصوصی گریفندور کمک کند. آرسینوس همچنین طلسم‌های پیشرفته‌ای روی تابلو اجرا کرد که باعث می‌شد در مواقع خاص، سر کادوگان بتواند بخش یا تمامی بدنش را از تابلو خارج کند. البته در کمال تاسف این اوراد درست عمل نکردند و مکانیزم خروج از تابلوی سرکادوگان، یک مکانیزم بسیار تصادفی و ناخواسته از آب درآمد. دانش‌آموزان تالار گریفندورکه بارها توسط آنجلینا از سیخ داغ ترسانده شده بودند، حالا با آمدن سر کادوگان و شمشیرش به بخت بد خود لعنت فرستاده و از مرلین طلب مغفرت و آمرزش برای هفت جد و آباد آنجلینا را دارند.

1. Wyvern of Wye
2. Pony

دسترسیتون داده شد.
خوش برگشتید!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۹ ۰:۵۰:۰۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۱ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با اجازه تون معرفی قبلی خودم رو مجددا کپی می کنم.

نام : مورگانا
نام خانوادگی : لی فای
گروه : اسلیترین
قد : 180 سانتی متر
جوبدستی : از جنس چوب بید مجنون با مغزی از پرققنوس و خون اژدها و اکسیر شفابخش
سپر مدافع : اژدها
توانمندی ها : قویترین شفادهنده در تاریخ جادوگری
ویژگیهای ظاهری : موها و چشم های سیاه و صورتی جذاب ولی خشک و بی احساس
توضیحات اضافی : من در جزیره زیبای آوالان به دنیا آمدم ، بزرگ شدم و هم اکنون بر آن حکم میرانم . قدرت شفادهندگی من تا حدیست که نیازی به استفاده از اکسیر ، معجون و یا چوبدستی ندارم . با این حال از هر سه استفاده می کنم زیرا ، زیر پا گذاشتن سنت ها و اصول جادویی برای عضو یکی از اصیل ترین خاندان های جادوگر غیر قابل بخشش است .

دسترسیتون به ایفای نقش و تالار اسلیترین داده شد.
خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۹ ۰:۲۸:۵۵
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۹ ۰:۲۹:۲۵

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

سارا کمپستونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۴۲ سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۵:۳۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام: سارا کمپستون
تاریخ تولد: 6 جولای
گروه: ریونکلاو
چوبدستی: چوب درخت کاج، هسته ی پر ققنوس، 25 سانتی متر
پاترونوس: سنجاب
بوگارت: دمنتور

موهاش بلنده و رنگش بلونده، دوست داره موهاش به شکل های مختلف ببنده، چشماش قهوه ایه، قدش 160 سانتی متره، پوستش روشنه، همیشه لباسای تیره میپوشه.

خیلی شیطونه، همیشه خونسرده و لبخند میزنه، شوخ طبع و پر انرژیه، کلا الکی خوشه، خیلی بیخیاله، حقه باز و دروغگوئه، باهوشه، یکم کم داره.
به شدت دوست داره برای بقیه دردسر درست کنه، شیفته ی مرگخواراس و همیشه دوست داشت مرگخوار بشه.

اصیل زادس ولی از روزی که چشم باز کرد پیش ماگلا بود و ازشون بدش میاد چون معتقده خیلی کسل کنندن. یازده سالگی رفت هاگوارتز و از ریونکلاو سر در آورد. تنها دلیلی که از هاگوارتز ننداختنش بیرون اینه که درسش خیلی خوبه. میگن یه بار نزدیک بود ریش دامبلدور آتیش بزنه!
طفلک همیشه تنها بوده، یه سنجاب داره که همیشه باهاشه و اسم اونم ساراس. خودش میگه میتونه با سنجابش حرف بزنه ولی بقیه میگن انقدر تنها بوده رد داده.

تایید شد.
خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۲۸ ۱۸:۱۶:۳۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.