هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

لیگ کوییدیچ ۱۳۹۸

برنامه بازی ها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: قلم پر تندنویس
پیام زده شده در: ۰:۱۹:۱۴ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸

گریفیندور، زندانی آزکابان

نیکلاس فلامل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۲:۱۵ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۵۱:۱۰ سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
از پاریس،فرانسه
گروه:
کاربران عضو
زندانی آزکابان
گریفیندور
پیام: 37
آفلاین
سلام این هم سوالا..
اسم اصلیت چیه؟

چند سالته؟

چرا مرگخوار شدی؟

اولین کاری که بعد از وزارت میکنی چیه؟

ایا من را میبخشی؟لطفا؟
ٔ.....................

هیچ خوب و بدی در دنیا وجود ندارد،فقط قدرته که وجود داره و اونایی که ضعیف ترن، اونایی هستن که دنبالشن........👑تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰:۵۵ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸

حسن مصطفی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۱۲:۱۵
گروه:
کاربران عضو
گردانندگان سایت
ایفای نقش
پیام: 24
آفلاین
با تشکر از سو و بقیه دوستان
میریم سراغ مهمان بعدی برنامه...

وزیر سحر و جادو

دوستان تا جمعه 21 تیر فرصت هست هر سوالی اگه دارین از کریس بپرسین.

...

پیام زده شده در: ۱۰:۳۸:۵۹ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

سو لى

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۳:۲۵:۲۶
از گوشه سمت چپ سایه ارباب!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ناظر انجمن
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 313
آفلاین
بعد از اون تاخیر طولانی ای که برای مصاحبه داشتم، روم نمیشه طرفای این تاپیک بیام!

گابریل

نصف جوابا رو می دونستی؟ مطمئنی بیشتر نبود؟

تو جزو اولین افردای هستی که اینجا باهاشون آشنا شدم و هنوز اون برخورد صمیمانه ای که اولین بار باهام داشتی رو یادمه. توی مهربونی کردن خیلی دست و دل بازی.
بعضی وقتا با هم بحثمون شده، چه شوخی و چه جدی. ولی انقدر مهربون و خوش قلبی که نه تو طاقت دلخور بودن داری و نه من توانش رو!

پی دی اف هم از بس دیر شده بود، یادم رفت. ببخشید دیگه.

یوآن

چرا این کارو با من کردی؟ من فکر می کردم اولین سو لی سایتم. رفتم گشتم اون یکی رو هم پیدا کردم. الان دچار بحران هویت شدم!
چی میشد بذاری همون تفکر برام بمونه؟
نقل قول:
خب چیزی که پیدا کردی (چت‌باکس+رول‌نویسی) بهتر از چیزیه که می‌خواستی (فقط چت‌باکس).
درست نمیگم؟
نه خب، چت باکس هم از اونی که توی فکر من بود متفاوت بود. گفتم مثلا یه جاییه که همه میان درباره هاگوارتز حرف می زنن و یهو لرد میاد به هری پاتر میگه آواداکداورا!
نخندین، خودم می دونم ضایس.
حتی یادمه تا چند ماه هم فقط چت باکس رو می خوندم و چیزی نمی گفتم. اولین پیامم تو چت باکس این بود که به یه نفر گفتم سه پیام پشت سر هم ممنوعه.
بعد اون دوباره یه مدت محو شدم.

درباره این که گفتم رول نمی زنی منظوری نداشتم.
نگران شدم که یه وقت توهین یا دخالت برداشت کنی.
وقتی توی ایفا نیستی، از شخصیتت استفاده نمیشه. اگر فعالیتت تو چت باکس سوژه ایجاد می کنه، به ایفا و نوشتن بقیه ایده میدی ولی برای خودت فایده ای نداره.

ارباب!

من دیگه چی می تونم بگم؟ شما مثل همیشه خیلی خیلی به من لطف دارین. انقدر که نمی دونم می تونم یه روزی جبران کنم یا نه؟!
قبلا گفتم، بازم میگم. توی این سایت، من هر چیزی که یاد گرفتم بخاطر شماست. خیلیا رو خودم اومدم پرسیدم. خیلیا رو خودتون اومدین بهم گفتین. خیلی چیزا رو هم غیر مستقیم یاد گرفتم ازتون. حرفا و نقدا و توصیه هاتون رو می خوندم و یاد می گرفتم.
هنوزم کلی چیز برای یاد گرفتن دارم.

خیلی از کمک های شما، اصلا جزو وظایفتون محسوب نمیشه. واقعا نمیشه! ولی با وجود اون همه کار و مشغله ای که خودتون دارین، به افراد غیر مرگخوار هم کمک می کنین. هر چیزی ازتون بپرسن، به بهترین شکل راهنماییشون می کنید. انقدر مفصل که آدم از خودش خجالت می کشه.

سو دقیقا از وقتی مرگخوار شد، رشد کرد. هم از نظر نوشتن و هم از نظر شخصیت سازی و خیلی چیزایی که شاید اینجا دیده نشه.

نقل قول:
کلاهشو انتخاب کرد!
ارباب، شما دوستش دارین که منم دوستش دارم! اگه دوستش ندارین بگین تا منم دوستش نداشته باشم.

ارباب، بلا دوباره عصبانیه. میشه من برم مرخصی؟

بلای خشمگین و بد اخلاق!

خوبه دیگه؟ این مدلی خوبه؟ بلاتریکس خیلی هم بد جنس و بد اخلاق و کم طاقته. اصلا خوش اخلاق و مهربون نیست. اصلا!
نقل قول:
بنده اصلا روز اول مدیریتم (که از قضا نشسته بودیم دور هم غیر فعال‌های ایفا رو بندازیم بیرون) نزدم ده، دوازده تا شناسه بسیاااااار قدیمی رو بترکونم... اصلا... خجالت بکش!
دقیقا هم سر همین شناسه های غیر فعال بود. خجالت می کشم، خیلی!
تقصیر لینیه. روز عضو تکونی، چه موقع مدیر گرفتنه؟ در اولین حرکت آدم به جای ویرایش می زنه رو حذف!

خیلی ممنونم از همه کسایی که وقت گذاشتن و مصاحبه رو خوندن.

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

"ONLY RAVEN"

ارباب... میشه بمونم؟

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹:۱۹ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
امروز ۲:۲۸:۵۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
پیام: 484
آفلاین
آقا این چه وضعیه؟

بنده امروز می‌تونستم یک ساعت دیرتر برم سرکار و اون یک ساعت نشستم مصاحبه سو رو خوندم!

سو روز اول مدیریت زدی شناسه یه بنده مرلین رو ترکوندی؟!
واقعا شرم آوره... خجالت بکش.
بنده اصلا روز اول مدیریتم (که از قضا نشسته بودیم دور هم غیر فعال‌های ایفا رو بندازیم بیرون) نزدم ده، دوازده تا شناسه بسیاااااار قدیمی رو بترکونم... اصلا... خجالت بکش!
یاد دوران مدیریتم که میوفتم، دلم می‌خواد حذف شناسه کنم حتی! نقطه افول بلاتریکس، دوران مدیریتشه!

من کجام خوش اخلاق و مهربونه؟ چرا اذهان عمومی رو مخدوش میکنی؟
میزان خوش اخلاقی من رو هیچکس جز فنر نمی‌تونه شرح بده... بنده خدا هروقت باهام کار داره، یا با ناخن به استقبالش رفتم، یا با چاقو!

و در ضمن... سو راست میگه. لینی فوق‌العادس... حرف نداره... هرجا گیر میکنی، معلوم نیست از کجا، ولی پیداش میشه و مشکلت رو حل میکنه.

و سو... سو هم جالبه... خیلی زود مترقی(!) شد... همینجوری بمون سو... سایت به افرادی مثل تو احتیاج داره.

همین!

پ.ن: ارباب... شما بعد مصاحبه من هیچی نگفتین... بعدا به این خاطر حساب سو رو می‌رسم!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۲:۴۹:۰۵ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱:۵۶:۵۵
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 5486
آفلاین
این تاپیک در گذشته شدیدا برای ما نحس بوده...به امید خودمان آمدیم باز!

سول!

دیروز نخونده بودیم. امروز خوندیم!

نقل قول:
و دیدن اسم لرد ولدمورت جزو افراد آنلاین، منو کنجکاو کرد
آنلاین بودن ما بالاخره به یه دردی خورد! هیچوقت پیش نیومده بود که آنلاین بودن خالیمون به دردی بخوره.

نقل قول:
حضور و موندگار شدنم هم بخاظر لرد بود. غیر مستقیم. با دیدن اسمشون!
کسی تا حالا عاشق اسم ما نشده بود...ما در خود نمی گنجیم!

نقل قول:
اینکه شناخته شده نبود هم خوب بود. چون هنوز درباره جبهه، هیچ تصمیمی نگرفته بودم.
چرا دروغ می گی خب! همین بالا اعتراف کردی... عاشق اسم ما شده بعد درباره جبهه تصمیم نگرفته!

نقل قول:
نه واقعا. همین سو شناسه اولمه
فکر کن...آدم با شناسه اولش مدیر ایفای نقش بشه! ما رو با شناسه اولمون هی از سایت پرت می کردن بیرون! عضویتمون رو هم زیادی می دونستن!
سول...بیا ما تو رو الگوی زندگیمون قرار داده و بسیار فرد موفقی بشیم.

نقل قول:
رول اولم رو خیلی دوست داشتم و دوست دارم.
خوش به حالت خب. من رول اولمو به فراموشی سپردم و وانمود می کنم هرگز وجود نداشته! گرچه شناسه اولمو هم یادم نمیاد کلا! اون بخش از فعالیتمو کلا به فراموشی سپردم. ولی مال لینی رو می دونم. خیلی هم ننگینه!

نقل قول:
من اون اوایل خیلی از لرد می ترسیدم.
همون اوایل کارت درست تر بود. به این ترس ادامه بده!

نقل قول:
با حوصله نقد هایی که می نوشتم رو می خوندن و راهنمایی م می کردن.
نقد کردن به نظر من یه موضوع کاملا جداگانه اس. نه ربط مستقیم به سطح نوشته های آدم داره و نه سالهای عضویتش. آدم باید بتونه تشخیص بده. باید سبک و نظری برای خودش داشته باشه. و بتونه ازشون دفاع کنه.
تو می تونستی تشخیص بدی...می تونستی نقد کنی. اگه من راهنمایی نمی کردم هم خودت راهتو پیدا می کردی.
اینم اضافه کنم که راهنمایی برای نقد کردن معنیش این نیست که به طرف یاد بدیم با ما هم عقیده باشه.
توضیحات در مورد چیزای دیگه هستن. در مورد لحنش...توضیحاتش که کافی هستن یا نه...منظورش مشخصه یا نه...یا مثلا جایی چیزی رو گفته، بهتره یه مثال بزنه...یا مثلا بهتره در مورد شخصیت پردازیش هم بگی.
وگرنه خیلی جاها بوده که نظرم کاملا با نظر نقد کننده مخالف بوده که اینم اصلا اشکالی نداره. هر کسی سبک و نظر خودشو داره.

نقل قول:
بعد لینی درباره مسئولیت ها توضیح داد برام و خیالم رو راحت کرد که لرد هم موافقن با مدیریت من.
سول قبل از تصمیماش برای قبول مسئولیت هایی مثل نظارت یا نقد کردن، معمولا با من مشورت می کنه. ولی دوران انتخابش برای مدیریت همزمان با اتفاق بدی شد که باعث شد نتونه بیاد با من حرف بزنه(لزومی هم نداشت بزنه، ولی خودش می خواست). منم چند روزی سایت نبودم. برای همین از لینی پرسیده و لینی گفته نگران نباش. لرد موافقه. چون لینی دائما با من ارتباط داره. طی روز کمتر پیش میاد که دو ساعتی بگذره و حرفی با هم نزنیم. می تونست مستقیم بپرسه.

پیام امروز بامزه اس...خودم اصلا برای رول زدن ازش استفاده نمی کنم، ولی می خونمش. عکسا و نوشته هاش جالبن. واقعا مثل یه روزنامه جادویی می مونه. نمی دونم بقیه می خونن یا نه. ولی من دوسش دارم.

نقل قول:
جادوگران تا پنجاه سال دیگه کشش داره! سوژه ها هیچ وقت تمومی ندارن.
آفرین...یه نفر سال 86 می گفت حداکثر دو سال کشش داره! تو اونجوری نباش! زیاد کشش داره.

نقل قول:
رنگ سبز رو دوست دارم. پرسپولیسیم ولی آبی رو هم دوست دارم.
آو!

نقل قول:
. ضعفی نمی بینم. فقط یکم پیچیده‌ست اولش.
اینو چند بار دیگه هم از تازه واردا شنیدم. من خیلی وقته اینجام و طبیعتا درک نمی کنم. سایت به نظر من خیلی کوچیک و ساده اس. باید از یه تازه وارد پرسید که کجاش و چرا گیج می شه.
چون الان از من بپرسن می گم مشخصه خب. انجمن محفل...تاپیکای مربوط به محفل توشن. پیچیدگیش کجاشه!
منم اوایل عضویتم گیج شده بودم. ولی نه برای انجمنا و تاپیکا...من فقط تشخیص نمی دادم ایفای نقش سایت کجاشه. انجمنا و تاپیکا برام روشن بودن. تازه اون موقع پیچیده تر بود. نمی دونم الان چرا ملت گیج می شن.

نقل قول:
من کلاهمو دوست دارم چون ارباب دوستش دارن!
کلاهشو انتخاب کرد!

مصاحبه خیلی خوبی بود. چون تعداد "لردولدمورت" های توش کافی بودن!

خیلی تشکر کردی سول...تشکر برای چیه؟ خیلی از کارایی که می کنم جزئی از وظیفمه. نتیجش به خودم بر می گرده. الان یه سول به این خوبی دارم! خب ارزششو داشته که وقت بذارم دیگه. چیزی ازم کم نمی شه. خیلی چیزا اضافه می شه.
مسیرتو خیلی سریع طی کردی و جلو رفتی. بعضیا اینجورین. از مسیر منحرف نمی شن...حواسشون پرت دار و درخت نمی شه... به در و دیوار نمی خورن.
اون مدتی که لینی منتظر بود امتحانات تموم بشه، تو رو زیر نظر گرفته بود. باید می دیدی چقدر از کارات توی ریون هیجان زده می شد. منم نمی دونم چیکار می کردی...ولی مثلا میومد می گفت تصمیمای درستی می گیره. خیلی قاطعه...خیلی خوب حرف می زنه...برخوردش با فلان مشکل خیلی درست بود. چه مدیر خوبی می شه.
رنگ مورد علاقش رو هم پرسیدم...مزخرف بود!

شخصیتت رو خیلی دوست دارم. خیر! منظورم سو نیست. منظورم اخلاق و رفتارته. ادب و احترام و برخورد خوب و مهربونی و تواضع قشنگی که داری. شخصیت های دوست داشتنی زیادی تو این سایت دیدم...تو مطمئنا یکی از اونایی.

حرفای ما ته کشید!

نه سول...نمی شه بمونی!
نه تام...نمی شه سر بزنیم!

پیام زده شده در: ۳:۵۸:۴۸ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸

گریفیندور

یوآن آبرکرومبی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۳:۴۰:۰۹
از اتاق گویندگی.
گروه:
گریفیندور
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 315
آفلاین
نقل قول:
حسن و مصطفی گفته‌ان:

رولینگ خلاق‌تر بود یا رول‌نویس‌های ما؟

رولینگ یه نفره، تعداد اعضای تاریخ سایت بیش از چهل‌هزار نفرن. چندهزار نفر به یه نفر آخه؟!

نقل قول:
سولی گفته:

البته گریفیندور برام حس ترسناکی داشت. فکر می‌کردم مثل کتاب، جای قهرمان‌بازی و اعضای خفنه که من بینشون گم میشم.

یه زمانی آره. قبلاً دقیقاً اینجوری بود. پُرستاره‌ترین گروه، گریف بود.

نقل قول:
سولی گفته:

تازه فکر کنم منم صاحب اول این شناسه‌م و سولی‌ای قبل من نبوده!

یادمه سال 93 یه سولی بود که خیلیم فعالیت نداشت و تعداد پُستاش کم بود و کم آنلاین میشد. کلاً یه عضو معمولی و محو بود... ولی نه برای من!
آخه اون موقع "ترین‌ها" در حال برگزاری بود و منم با اینکه تازه‌وارد بودم، ولی توی بخش "بهترین نویسنده در ایفای نقش" 3تا رأی آورده بودم و با مورفین و لودو و ویولت در حال رقابت بودم و قرار بود باهاشون برم مرحله‌ی بعدی که به‌شکل نظرسنجی بود.
مرحله‌ی اول رأی‌گیری داشت تموم میشد و منم بلیت سفر به مرحله‌ی بعدیم جور شده بود که همون سولی بعد از مدت‌ها مخصوصاً آنلاین شد و اومد به یکی رأی داد (دقیقاً نمی‌دونم به مورفین یا لودو یا ویولت رأی داد) و همه‌چی رو خراب کرد!

بعد تازه اینجاش دیوونه‌کننده‌س که اون سولی دیگه پیداش نشد. ینی سفارشی اومده بود شانس رنک گرفتنم رو خراب کنه!

بعدش چند ماه پیش دیدم سولی آنلاین شده. فک کردم همون سولیه. اومدم با فن کششی ازش معذرت‌خواهی بگیرم، ولی بعدش دیدم نه باو، این یکی دیگه‌س اصلاً.

نقل قول:
سولی گفته:

علّت اون فاصله ضدحالی بود که وقتی فهمیدم سایت چجوریه، خوردم. نمی‌دونستم نمایشنامه‌نویسیه. انتظارم یه‌چیزی تو مایه‌های چت‌باکس بود.

خب چیزی که پیدا کردی (چت‌باکس+رول‌نویسی) بهتر از چیزیه که می‌خواستی (فقط چت‌باکس).
درست نمیگم؟

نقل قول:
سولی گفته:

یوآن: نمی‌دونم چرا فقط تو چت‌باکسه. انگار علاقه‌ای به نوشتن نداره.

با اینکه جدیدترین رولم رو بعد از ماه‌ها زدم، ولی معنیش این نیس که علاقه‌ای به رول زدن ندارم.

راستش حس می‌کنم توی سَبک و حال و هوای فعلیِ سایت، رولام جایی ندارن این وسط... شبیه اینه که وسط یه قطعه‌ی اُرکسترال بخوای تنبک بزنی.
قبلاً سَبک بندری زیاد بود تو سایت. زیاد تنبک می‌زدم. ولی الآن نه. رولام با فضای فعلیِ سایت مچ نمیشن.

ولی به هر حال، همیشه و همه‌وقت توی چت‌باکس هستم. نمی‌دونم کی اینو گفته که "چت‌باکس روح سایته". فک کنم لرد گفته. اگه تا حالا نگفته بود هم الآن خودم همینو می‌گفتم. چون دقیقاً همینطوره.
چت‌باکس اگه درست‌حسابی ازش استفاده بشه، خیلی جذاب‌تر و مؤثرتر و مفیدتر از اون چیزی میشه که فکرشو می‌کنین.

راستش همونقد که توی این یه سال اخیر توی سایت کم‌رنگ و بی‌اثر بودم، نمی‌تونم اینو نگم که واسه‌ی اینکه چت‌باکس بی‌روح نشه، خیلی تلاش کردم.
ینی تا می‌تونستم توش پیام فرستادم. هیچوقت نذاشتم ساکت و خلوت بشه. ولی سعی کردم چت‌باکس رو اسپم‌گاه نکنم. می‌خواستم حتماً حرفای جالب و خنده‌دار و مفید توش زده بشه. هیچوقت یه سوژه رو بیش از حد کشش ندادم. تا یه سوژه‌ی ریز و درشتِ درون‌سایتی یا برون‌سایتی توجهمو جلب می‌کرد، تا یه شوخی جدید به ذهنم می‌رسید، فوراً توی چت‌باکس تزریقش می‌کردم. یه کاریه که هم مفیده، هم لذت‌بخشه.
اینو هم بگم که شاید فعالیت توی خودِ سایت و رول‌نویسی، مهم‌تر و باارزش‌تر باشه، ولی معنیش این نیس که فعالیتم توی چت‌باکس همه‌ش اسپم بوده.

حسن و مصطفی، نمی‌دونم کدوم‌تون سؤالات مصاحبه رو تایپ می‌کنه، ولی انتقاد دارم ازتون...
سؤالات مصاحبه خیلی طولانی هستن. جدی میگم. ینی تا سؤالو تموم می‌کنم، تازه یادم میاد که سولی اینجا روی صندلی نشسته و قراره جواب بده.
حالا اگه از بین 100 سؤال مثلاً 10تاشون طومار باشن، اشکالی نداره. ولی اینکه 70-80 درصد سؤالا طومار باشن، خیلی اذیت‌کننده‌س.
سؤالا رو کوتاه‌تر کنین. مرسی!

Voice-Acting is Abercrombie!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲:۱۸ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

گابریل دلاکور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹:۲۶ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۹:۵۰:۵۵
از کجا به نظرت؟🤔
گروه:
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
مرگخوار
پیام: 76
آفلاین
اسم من به عنوان اولین اسم از اسامی رفقای صمیمی برده شد!
سو... ما فقط ذوق، ما فقط نگااااه!

مصاحبهء خیلی دوست‌داشتنی و پرباری بود حتی برای من که جواب نصف سوالا رو شخصا می‌دونستم! الکی که اسمم اونجا نیست که!

و حقیقتا، حقیقتا سو لی یکی از شایسته‌ترین اعضای این سایته؛ جزو کسایی که با اینکه براشون سخته ولی تمامِ تلاششونو می‌کنن که مفید باشن.

از این‌که دوستی به خوبیِ تو دارم، خیلی خیلی خوش‌حالم. بمون برای این سایت، نری آ، لازمت داریم!

پ.ن: پی‌دی‌اف هم بذارین خب بوقیا! دو ساعت دنبال اپ می‌گشتم!

همیشه همینقدر قشنگ بمونین، ارباب!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷:۲۸ دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

سو لى

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۳:۲۵:۲۶
از گوشه سمت چپ سایه ارباب!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ناظر انجمن
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 313
آفلاین
بابت تاخیر خیلی خیلی خیلی معذرت می خوام.
یه مسائلی پیش اومد که دیر شد؛ ولی یک هفته نشد!

امیدوارم خسته کننده نشده باشه.

ویرایش: الان دیدم غلط املایی زیاد داره. به بزرگی خودتون ببخشید دیگه.

پیوست:

zip Sue li.zip اندازه: 76.63 KB; تعداد دانلود: 84

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۰ ۲۰:۰۴:۲۸

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

"ONLY RAVEN"

ارباب... میشه بمونم؟

پیام زده شده در: ۷:۴۱:۲۲ چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

حسن مصطفی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۱۲:۱۵
گروه:
کاربران عضو
گردانندگان سایت
ایفای نقش
پیام: 24
آفلاین
یعنی آدمو هاااا... این همه انرژی مثبت و استقبال می بینه ها...اصن جیگرش حال میاد و میزنه به سیم آخر و کنترلی نداره دیگه رو سوالات... ناموساً قبول داری؟ هاااااااااا! عح عح عح عح عح عح عح! ووی ووی ووی وووی وووی! یعنی نابود شدمااااا! نه. کی خندید؟ نمیخندوم. خرد میشمااااا.

پیشاپیش از کاندیداهای تصدی پست وزارت سحر و جادو بخواین توزیع کپن خرید عینک و لنز رو بذارن تو برنامه هاشون.

* از دوستان تقاضا دارم برن تو صف قهوه و از بانو لی تقاضا میکنم در اسرع وقت دعوت مرلین رو لبیک بگن و سوالات رو پاسخگو باشن.

پیوست:

zip Sue_Li_Qs.zip اندازه: 51.55 KB; تعداد دانلود: 43

...

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶:۱۷ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

تام جاگسن

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱:۰۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۱۵:۳۸
گروه:
ناظر انجمن
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 152
آفلاین
سلام به همگی و مخصوصا ناظر خودمون!

خب، خب، خب...

1- به نظرت بهترین رول نویس غیر بلا و لرد توی مرگخوارا کیه؟

2- به نظرت بدترین نویسنده ی ریونکلاو کیه؟

3- بی نظم ترین کسی که میشناسی توی جادوگران کیه؟

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

ارباب میشه به یه جایی سر بزنین؟!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.