هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۲:۵۵
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 443
آفلاین
سلامی با طراوت پلیدی به پسر عزیزم و بلا!
بلا...فرزندم...نمیدونی چقدر دلم برای خودتو و اون موهای فرفریت تنگ شده بود!
حالا درسته که میخوای پسر عزیز تر از جونمو ازم جدا کنی ولی از الان بگم که خوابشو ببینی فرزندم... من از همون مادرشوهرام که شبیه اژدهای هفت سر میشم در اینجور مواقع... حالا خود دانی!

1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
الان منو تهدید کردی؟ از همین اول داری منو تهدید میکنی؟ دوره زمونه ای شده ...قبلا مادر شوهر احترامی داشت... عروسم عروسای قدیم!
حتما عروس گلم...اصلا هرچی عروس گلم بگه.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
آخه فرزند برنا من چه شباهتی به اون پیری داره که من دنبال مهمترین تفاوتش باشم!
ولی یکی از مهمترین تفاوت ها اینه که پسر من...پسر منه! یعنی فرزند مروپ گانت اصیل... نواده سالازار اسلیترین کبیر و اون پیری کی چنین خانواده اصیلی رو به عمرش دیده؟هیچ وقت.

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
زیر سایه ی شکلات مامانی بودن.

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
کندرا دامبلدور: مادر پشمک!

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
تقسیم مالی ویزلی به قسمت های مساوی چربی و فروش اون به قصابی ها جهت پختن آبگوشت.

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
(کشتن مالی ویزلی) چون بدون سوپ پیاز های اون دووم نمیارن.

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
نوه خزنده من. براش از اون پیتزاهای خوشمزه مادربزرگ رو درست میکنم.

8- به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
مگه اصلا اتفاق خاصی افتاده برا بچم؟ فرزند دل فریبم از همون اولم استثنایی و زیبا بود.

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
جای خواب نرم برای نوه ی خوشگلم تا راحت تر شبا بخوابه.

اینجا یک سوال کمه!
پس احترام به مادر کجا رفته؟
درخواست دارم سوالی به این صورت اضافه بشه:
در صورت عضویت با مادر ارباب یعنی بانو مروپ گانت چه رفتاری میکنید؟

سلام بر بانو گانت!

عروس؟... شیب؟... بام؟!
اون رودولف کج و کوله کو؟

کشتن مالی ویزلی خوبه... بمیره اصلا! خوراک تسترال‌هام بشه حتی!

مروپ عزیز... پست قبلیتون رو خوندم و باید بگم...

خوش اومدین.
تایید شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ ۲۳:۰۴:۰۸

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام خوبین؟
من که رفتم تو صف!

1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

راستش یه پنه‌لوپه بوده اون قدیما... من‌که نمی‌شناسمش البته، ولی خب از کنار هرکی رد می‌شم می‌گن خیلی شبیه‌شی! نمی‌دونم چرا واقعا!

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
عظمت! شکوه! جبروت! اینان که یه نفرو متمایز و خاص می‌کنن و ارباب داردشون!

هم‌جواری با ارباب در درجه اول، بعدش پیشرفت!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

آرتور ویزلی: مشنگِ مشنگ؟!

آقا اینا آب می‌ریزن تو بطری جای معجون عشق می‌فروشن!

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

در یه اتاق ِ نامتقارن زندانیش کنیم؟

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

رفتار ِ خیلی خیلی خوب! من می‌خوام هرروز خودشونو بشورم، اتاقشونو بشورم، فرشاشونو بشورم، ظرفاشونو بشورم، پیتزاهاشونو بشورم، کلا بشورم!

درموردِ موها، نظافت آقا، نظافت! ارباب بسیار پاکیزه‌ان! چیه اون همه مو و پشم و پیل که دامبلدور داره؟ لابلاش می‌شه غذای سه‌روز جامعه رو یافت! ولی اربابو ببینین! پاکیزگی از فرق سر مبارک می‌باره.
در مورد بینی‌م که واضحه! تقارن! دقت اگه بکنین، دماغ عضوی از صورته که به‌شدت تقارن چهره‌رو به‌هم می‌زنه. ارباب تو عنفوان جوانی که دماغ بیشتر از هردورانی نامتقارنه کندن انداختنش دور! حالا ببینین چه تقارنی در چهره‌شون برقراره؟

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

باهاش خونه بشوریم؟!
ظرف‌م بشوریم؟!

بیام تو؟ خیلی گرمه بیرون آ...

گابریلاکور!

بشورین؟... پیتزا رو؟... خب... باید به فکر مقیره باشیم پس براتون!

گابریل تقارن دوست... طی تحقیقاتی که کردم از دیشب، مانع خاصی برای ورودتون نیافتم... موانع غیر خاص ریزی بود... اما غیر خاص بودن... ریز هم بودن، اهمیتی هم نداشتن... بعدا می‌دونم کلا از بین میرن.

پس بفرمایید زیر باد کولر...

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ ۱۹:۰۴:۳۳

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۳۸ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 371
آفلاین
سلام ارباب و سلام بانو بلاتریکس

ارباب اجازه هست دوباره عضو گروه بشم؟ دفعه بعد که سایت رو باز کردم چندتا تاپیک قرمز پررنگ اون پایین اضافه شده باشه؟
ارباب یه پست هم نوشتم.
ارباب به هرحال هر گروه به یه فوق باهوش(البته به جز شما) نیاز داره: یعنی من.

ما جواب سلام نمی دیم. اومدیم بگیم منتظر نباش.

موهاتو چرا باز کردی! بافته شده بود...
چه اهداف والا و برجسته ای از عضویت در گروه داری...چشمان ما مملو از اشک شد! تاپیک های قرمز پررنگ!
هکتور با دیدنت سکته کرد به نظرمون. واقعا چطور دلت اومد بکشیش؟چطور تونستی؟

ما اجازه می دیم...ولی تایید نمی کنیم. اون کار بلاتریکسه. به ما چه!
پستت دو ویرایشه بشه!

ارباب فکر کنم موهای باز بیشتر بهم میاد.
ارباب کی؟ این دفعه؟ از خوشحالی سکته کرد؟ من کی هکتور رو کشتم؟ هکتور بوقی اصلا نیومد جواب مهر و محبتم تو چت باکس رو بده.

ارباب ممنون از اجازه تون.
بلا میشه تایید کنید تا دوباره وارد گروه شم؟

سلام آریانا!

خیر نمیشـــ... عه؟... هکتور؟... کشتن؟... عاو... حله حله.
پس قولش رو به تسترال‌هام بدم؟... باشه پس!

تایید شد آقا!

ویرایش شده توسط آریانا دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۴:۱۹:۳۳
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۷:۲۶:۳۹
ویرایش شده توسط آریانا دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۲۲:۴۱:۰۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۸ ۲۳:۰۰:۱۷

Do you hate people
I don't hate them...I just feel better when they're not around

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۶:۴۷ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
از جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.
نه اولین بار هست که میخوام شرکت کنم و تا آخر هم همینجا میام.

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
لرد ابهت بسیار زیادی داشت طوری که اسمش را میترسیدن بر زبان بیارن. و اینکه به وعده هاش عمل میکرد.

3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
خدمت به لرد و کم کردن روی محلی ها

هری پاتر:شله زرد
چرا؟ چون بدون دوستاش حتی یه ذره هم موفق نبود

توالت شوری

چراغارو خاموش کنیم.آخه عمشون فداشون بشه خیلی سوسول هستن.

رفتاری که سزاوارشان هست.روزی یک گوزن شمالی

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
ریش و پشم و دماغ و همه دارن ولی لرد خیلی خاص و با ابهت هستن.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

1 شال گردن
2 پشمک
هرچند توهین و تمسخر و تهدید کار مرگخوار ها نیست و اونا تو عمل نشون میدن کی هستن

لاکهارت خان!

شله زرد بدون دوستاش موفق نیست؟... یعنی اگه روش دارچین و خلال نریزیم دیگه شله زرد نیست؟... حلوا میشه مثلا؟

از پاسختون به سوال ۵ و ۶ خوشم نیومد!

خب ببینین شما به تازگی عضو ایفای نقش شدین و هنوز خیلی راه برای پیشرفت جلوی روتونه... اما این یعنی چی... بیینین ما تو مرگخواران، همه کارها و فعالیتامون در قالب عضوی از یه گروه دیده می‌شه. ما ماموریت های تکی و گروهی داریم... تو ماموریت‌های گروهی باید بتونیم در لحظه بهترین تصمیم رو برای سوژه بگیریم. باید با نحوه نگارش بقیه آشنا باشیم. باید قدرت تصحیح کردن روند سوژه رو داشته باشیم و کلی باید دیگه. پس باید به یه سطح قابل قبول که میشه سطح بقیه اعضای گروه برسید. که بتونین پا به پای بقیه پیش برید.
پس کاری که باید بکنید، اینه که بیشتر بنویسید و بیشتر بخونید و درخواست نقد بدین تا با اشکالاتتون رو به رو شین و اونارو حل کنین. در ضمن باید با شخصیت ها و سوژه هاشون هم آشنا شین.
پس عجله نکنین و به جاش تلاش کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱۱ ۱۵:۴۴:۱۸

گیلدروی لاکهارت عظیم

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۹ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰
از سیرازو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 265
آفلاین
سلام دوباره به زن داداش!
اول اینکه بد زدن کردی...هنوزم درد کردن می کنه.
دومم اینکه من یه بار این فرم رو پر کردن کردم...الان نداستم دانم که باید دوباره فرم رو پر کردن کنم یا نه برای همین اگه لازمه بهم گفتن کنین و اگه لازم نیست که همین رو به عنوان درخواست قبول کردن کنین!

رابستن!

امضاتون به شدت من رو یاد یکی از دوستانم می‌ندازه.
نه لازم نیست دیگه پر کنین.
خب...
نمی‌تونم منکر شم که خوب جلو رفتین.
هم شخصیتتون رو تقریبا به همه شناسوندین(!)، هم شخصیت هارو خوب شناختین.
تو لاک تازه وارد ها هم نیستین... اینا همش باعث می‌شه که بگم...

خوش اومدین.
تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۵ ۲۰:۲۴:۱۱

تا همیشه، لرد ولدمورت، ارباب من هستن می شن!

تو قلب من جا داشتن میشه!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

اشلی ساندرز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 205
آفلاین
سلام، بله دوباره منم با یه درخواست دیگه، بدون ترس از یه رد شدن دیگه...

1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.
نه راستش نداشتم! از اول همین جا هی درخواست می دادم!

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
لرد ما اینقدر ابهت دارن که ملت حتی نمی تونن اسمشونو بیارن، ولی دامبلدور یه گوله پشمه که سوژه ی خنده ی هاست.

عکاسی از ایشون و مرگخوارانشون و باز کردن گالری "someone to be afride of him"، باز کردن سایتی برای ایشون "www.darklord.ir" و قرار دادن فیلم ها و عکس هایی که از کارهای فوق العاده ی ایشون و مرگخوارن گرفتم و اخر اینکه برای ایشون موسیقی بنوازم!

دامبلدور:ریش پشمکی

شستن خونه ی ماگلا به صورت بدون جادو! همچنین شستن هاگوارتز.

یه روز کسی بغلشون نکنه حله، خورشیدگرفتگی هم جواب میده.

روزی سه تا پیتزا کافیه؟
تازه یه ویولن خوشگل مخصوص مار ها هم براشون خریدم، اگه بخوان خودم بهشون اموزش میدم.

همه شجاعت اینو دارن که موهاشو بلند کنه. اما لردما تونستن این اعضای اضافه رو از خودشون دور کنن و از همگان خاص تر بشن.

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
فروشش به عنوان پشمک به دانش اموزان هاگوارتز در قطار هاگوارتز. یا کوتاه کردنش و اکستیشن کردن موهای زنای ماگل باهاش.

امیدوارم به حد لازمتون رسیده باشم.

سلام اشلی!
درستش هم همینه. کسی که قراره مرگخوار شه، نباید بترسه... باید جسارت رسیدن به هدفش رو داشته باشه.
از خورشید گرفتگی خوشم اومد! جالب بود! ولی روزی سه تا پیتزا؟... نه! به فکر اندام پرنسسمون هم باشید!
اشلی سخت گیری ما و اون حد لازمی که می‌گین، بخشیش بخاطر مصلحت گروهه، اما بخشیش هم خود شمایین!
احتمالا قبلا ماموریت های مرگخواران رو دیدین. تو این ماموریت ها ممکنه ساعت ها تو صف رزرو بمونین، تا آخر بتونین رزرو کنین و بعد... اگر ندونین الان باید چیکار کنین... چی بنویسین... چجوری ادامه بدین... اصلا الان چی به نفع سوژه است، خودتون اذیت می‌شین. فکر کنین اصلا یکی اومده بدون در نظر داشتن روند سوژه، یه پست زده و کلا روند رو عوض کرده. شما الان وقت مشورت کردن و نظر ‌پرسیدن ندارین! باید خودتون تصمیم بگیرین. و اینجاست که لزوم شناختن سوژه ها خودش رو نشون می‌ده.
خلاصه اینکه مطمئن باشین این که صبر و تلاش کردین، برای خودتون هم بهتر بوده. الان با اعتماد به نفس بیشتری می‌تونین تو این جمع وارد شین.
اما میخوام بدونین که اگه تایید بشین، قراره وارد یه گروه بشین و قبل از هرچیز، باید حواستون باشه که هر عمل شما، به عنوان عضوی از یه گروه شناخته می‌شه. و ازتون میخوام که قبل از هر کاری، هر بحثی و هر داستانی، حواستون باشه که شما عضو یه گروهین که برای عضویت در اون، خیلی زیاد تلاش کردین.
و من بیشتر منتظرتون نمی‌ذارم.
بفرمایید تو!

تایید شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۹ ۱۲:۵۴:۳۸

تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۹ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰
از سیرازو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 265
آفلاین
سلام عرض کرده باشم به زن داداش!

من در سیرازو عضو گروه دوستداران لرد بوده باشم.

بزرگترین تفاوتشون ابهت میشه باشه!
این که بتونی کسی بشه باشی که یه دنیا از صدا زدن اسمت ترسیده میشن!

ینی چه که جاه طلبانه؟من برای خدمت گذاشتن عضویت کرده میشم!

هاگرید:خارج از استاندارد

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
ما به این خیلی فکر کرد باشیم و به طرح عالی ای رسیده باشیم!
به حرف های من دقت کرده باشین!اگر ما یکی از ویزلی ها را کشته باشیم و بدیم یکی دیگه از ویزلی ها خورده باشه.اینجوری هم یکی کم میشه باشه هم یکی سیر میشه شده!

رودولف رو فرستاده باشیم اونجا،انقد به ساحره هاشون عشق داده باشه تا از زیادی عشق خودشون نابود شده باشن.

من برای مار های پادشاهی به اسم ضحاک،پیتزای مغز درست کرده باشم.اگه مایل داشته باشن برای اونا هم درست کرده باشم.

لرد باید خاص بوده باشه برای همین خواستن کاری کرده باشن که کسی نتوانتسن انجام داد.

کز داده باشیم.
این کلمه ی کز را از یه کسی که به آن احمد کله پز گفته باشن،شنیده باشم و یادداشت کرده باشم.

رابستن!

نقل قول:
رابستن نوشته:
زن بلاست خدا هیچ خونه ای رو بی بلا نکنه.

این جملات براتون آشناست؟

رابستن عزیز چیزی که واضحه اینه که شما پیشرفت خوبی داشتین که تو نوشته هاتون به وضوح دیده می‌شه. لاکن هنوز باید تلاش و پیشرفت کنین. لازم نیست عالی باشین؛ فقط باید به سطح سایر اعضای گروه برسین. معنی گروه بودن در یه دست بودن اعضاشه و این موضوع برای آرامش خودتون و گروه ضروریه. عجله نکنین. کمی بیشتر وقت بذارین... بیشتر بخونین و بیشتر بنویسید. مطمئنم به زودی می‌تونین وارد جمعمون بشین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۵ ۲۳:۰۷:۵۶
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۶ ۲۳:۳۶:۱۳

تا همیشه، لرد ولدمورت، ارباب من هستن می شن!

تو قلب من جا داشتن میشه!

پیام زده شده در: ۰:۰۱ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
سلام!ما مثل بعضی کلاه به سران فقط به لرد سلام نمیکنیم...زیرا میدانیم سرکارخانم بلاتریکس نیز در این تایپیک نقش تایید کننده دارند.خب حالا:

خب من اصلا آدم سابقه داری نبودم،نیستم و نخواهم بود...
باشه محفل !
,ولی اینمهستا!بله،دیدید؟دیدید ما از همان ابتدا میخواستیم مرگخوار شویم؟پس این به اون در/:

آقا از قدیم میگن حرف با عمل خوبه،یا یه چیزی تو همین مایه ها،ارباب اگه میگفت میزنم یکیو میکشم میکشتش،همین یارو کله زخمی هم دوبار کشتن ولی خب قسمت نبود،حالا دامبلدور هر سری وعده میداد که ما در هاگوارتز هیچ خطری نداریم،حتما تالار اسرارم تو خونه ی عمه ی منه،یا مثلا هشتصدتا مرگخوار با زیرکی به عنوان معلم دفاع جادوی سیاه نرفتن دانش آموزا رو نابود کنن،در ضمن ارباب از اول با ما اینجوری بود(اشاره به کف دست)ولی دامبلدور همه چیو قایم میکرد(اشاره به پشت دست)

میدونم اگه هوش ریونی رو بیارم وسط رام نمیدید،ولی خب هدفم اینه که دست راست،یا چپ یا هریک از اعضای مفید ارباب از جمله گوش و چشم و دهن و اینا بشیم(البته دست راست که شمایین خانم لسترنج ما غلط کنیم بخوایم به دست راست ارباب نگاهم کنیم)

جینی،زرافه ای با خال های نارنجی

مسافرکشی با تسترال ها،خیلیم شغل آبرودار و شرافت...چی؟اونا اتاق تسترال ندارن؟خب میتونن با اون هیپوگریف هاگرید مسافر کشی کنن،یا اینکه مرتاض هندی شن روزی یه زیتون بخورن.

بنظر من این سوال انحرافیه،آخه ینی چی؟مثلا شما به تاریخ توجه کنید،کدوم یک از محفلی ها توی کتاب یه مرگخوارو کشت؟(جز جنگ آخر که کاملا سانسور شده بود)خدایی؟ولی مرگخوارا چی؟سیریوس،ریموس،تانکس،لی لی،جیمز پاتر،اسنیپ،دامبلدور،فرد و... دوبار هم کله زخمی کشته شد و دوباره با پارتی بازی به زندگی برگشت.

رفتاری بسیار خوب خواهیم داشت.من منو غذای ایشونو دارم اصلا،منویی متشکل از پیتزا،پیتزا و پیتزا،هرروز یکیشو سفارش میدیم بیارن.

اصلا چیه آدم اینهمه ریش و مو داشته باشه؟البته موی فرفری از این قاعده مستثنی است(بلاتریکس لسترنج)من خودمم اصلا میخوام کچل کنم،ابهت آدم میره بالا،الان مثلا ابهت لردو نگاه؟نصفش بخاطر همین حرکت زیرکانشونه که موهاشونو زدن.الانم هرکی میخواد به یه بهونه ای کچل کنه،مثلا همه بازیکنای فوتبال(کوییدیچ مشنگی)میگن اگه تیممون قهرمان شه کلا موهامونو میزنیم.

برتی بات با طعم ریش!
مورد استفاده در آرایشگاه های مردانه و پیرمردانه برای کاشت مو
....
آخ چقدر حرف زدم!دلتون میاید یه جوون پرذوق و شوق رو قبول نکنید؟خدایی دلتون میاد یه جوون آینده دارو از سایت ناامید کنید؟
(دستش را برای زدن خالکوبی مخصوص مرگخواران بالا میاورد)

ویرایش ما:

کچل کردی ما رو!(این جواب نبود...بیان احساسات درونی بود!)
"نیز" اضافیه. مسئول این تاپیک فقط بلاتریکسه. ما فقط گاهی ازش رد می شیم و برای بلا دست تکون می دیم:

سرورم

كريس سلام.
آفرین!...
الکی نه ها... واقعا آفرین. شما اگر تایید شین، بدون ترس از اینکه شب بلاتریکس بیاد بالا سرتون و سرتون رو بذاره رو سینتون، می‌تونین بخوابین!
فرم هوشمندانه ای بود.

الان داشتم پست های اخیرتون رو می‌خوندم و با پست های چند وقت قبل ( نه خیلی قبل ها... یه ذره قبل!) مقایسه می‌کردم. تغییرات خوبی رو دیدم. مهم‌ترینش این بود که محتوای پستتون تونسته بود جهت درست ‌و مناسبی به خودش بگیره.
یه سری تغییرات دیگه هم لازمه، اما اینقدر بولد نیستن که بخوان مانع ورودتون بشن. مطمئنم یا ورودتون به جمعمون اینم حل میشه. چون مرگخواران یه گروهن... نه فقط در حد لغت. با اینکه هر کدوممون به سبک متفاوت خودش می‌نویسه، اما در نهایت معلومه که هممون عضو یه گروهیم. چون چارچوب اصلی‌مون یه شکله. و فکر می‌کنم اینه که مهمه، نه یه علامت مرگخواری گوشه اسممون. گروه بودن سخته، اما رهبر یه گروهه که میتونه به گروهش شکل بده و این سختی رو آسون کنه. و این همون چیزیه که باعث شده مرگخواران با کلی عضو با چندین شخصیت مختلف، سبک مختلف، نگرش مختلف مختص به هر کدومشون، خودشون باشن، هویت خودشون رو داشته باشن، اما در نهایت به عنوان یه گروه شناخته بشن. این کاریه که از دست یه رهبر دلسوز و با جذبه و کاربلد بر میاد ().
پس این موضوع رو گوشه ذهنتون داشته باشین و بدونین وارد جمعی قراره بشین که «گروه بودن» توش اهمیت داره.
من مشکلی برای ورودتون نمی‌بینم.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۰:۲۳:۴۹
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱:۵۷:۱۰

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۰:۱۱ شنبه ۸ دی ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۳۸:۱۴ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
سلام!
خوب هستین ارباب؟ میخوام دیگه اگر اجازه بدین ارباب صداتون کنم.
اجازه می دین ارباب؟!

راستش من اصلا اهل سابقه نیستم! کلا آدم سابقه داری نیستم؛ همیشه کارامو تمیز انجام میدم که ردی نمونه ازم! الانم اومدم که در خدمتتون باشم و راه سیاهی و ترقی رو در پیش بگیرم.

ارباب فقط به اهداف بلند و آینده فکر میکنن و مثل دامبلدور چیزی برای پنهان کردن توی گذشتشون ندارن!

در خدمت ارباب باشم و هوش ریونیم رو در اختیارشون قرار بدم.

مالی: کدو حلواییِ له شده

با هیپنوتیزم بهشون القا کنن که سیرن!

خاموش کردن لامپ ها!
توی تاریکی دووم نمیارن.

اول از همه یه برنامه غذایی مناسب براشون تهیه میکنم که هیکلشون بهم نریزه! البته با پیتزای فراوان...

خواستن جذابیتشون رو بیشتر به نمایش بذارن، برداشتنشون.

باهاش برای پرنسس شال گردن ببافیم که توی زمستون سردشون نشه!

سلام سو.
الان از ارباب پرسیدم. فرمودن خوبن.
این چه وضعشه؟ چرا باید اربابم رو با همه تقسیم کنم؟ خیر قبول نیست. تایید نمی‌کنم اصلا.

ولی از پاسخ اول خوشم اومد. آفرین. منم همیشه می‌گم. می‎‌گم کشتن فایده نداره. ردش می‌مونه... باید بیاریمشون تو شکنجه‌گاه که قشنگ ردشون رو پاک کنیم. تهش یه گوشی چشمی چیزی میمونه که اونم میدیم تسترال‌ها بخورن. اون طفلی ها هم گوشت خوارن خب. غذا می‌خوان.
هوش ریونی لینی و لا کم بود... یه هوش ریونی دیگه!

تشریف بیارید هوش ریونیتون رو نشونمون بدین.

تایید شد و جرئت دارین بیاین تو! خوش اومدین.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۹ ۱۴:۵۷:۰۸

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۷:۴۸:۲۴
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 714
آفلاین
به نام بزرگِ سیاهان، خفنِ خفنان، بزرگ جادوگر سیاه تاریخ، کریمینال مستر مایند قرن؛ لرد سیاه!

اربابا، از قدیم الایام گفته اند که اگر هزار بار توبه شکستی باز آ و هر چه پیش آید خوش آید وآنگهی دریا شود و اینا، ما هم یه بار دیگه اومدیم ارباب، اومدیم در زیر سایه شما آیه نازل بکنیم و ملت را به سمت راه سیاهی و بدبختی و فلاکت که همان مدینه فاضله توصیف شده در تمام پیشگویی هاست، رهنمون سازیم. باشد که مورد قبول شما باشد.

اربابا، مرلین همیشه از همون اولش هم سیاه بوده، اصلا نمی دونین که. بعدشم، کمال کلا در سیاهیه. الان منو نبینین که موهام اینا سفیده، این الان واسه جوونیای منه. بعدا که پیرتر شدم، دوباره قراره سیاه بشه. اصلا آدم هر چی عاقل تر، سیاه تر. دیگه بالاخره خودتونم می دونین دیگه... مرلینِ و عقل و شعورش. دیگه با این همه کمالات بایدم سیاه باشم از همون اولش دیگه.

اصلا خودتون یه نگاه بکنین. دامبلدور اون همه ریش و پشم داره، چاق و خپل هم که هست، دستاشم می لرزه از بس مجرد مونده، تمایلات خاک بر سری هم داره. خب آخه همچین انگل اجتماعی اصلا قابل قیاس با لردِ ورزشکار و خوشتیپ و جذاب ما هست؟ شما یه نگاه به هر ساحره ای بندازین، در جا باهاتون میره سر قرار، ولی حالا دامبلدور. اونقده ساحره ندید تو عمرش که آخر سر رفت با گلرت گریندلوالد! خلاصه که تفاوت زیاده ارباب. قیرقین قیامت!

دوباره برگردم زیرسایه ارباب... نمیدونین که چقده خوبه که ارباب... کاش شما هم زیر سایه خودتون بودین ارباب. اون موقع میدونستین چه لذتی داره. یمیپسن غاز اَتین، بیلمیسن لذتین ارباب!

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و قلبی مناسب برایش تعیین کنید.

ارباب، من نگاه کردم دیدم این اواخر همشون میگن قلبی مناسب براش تعیین کنین. یعنی الان ما باید واسه محفلی ها قلب بزنیم؟ خب ارباب من به چه رویی اصلا بتونم به کسی قلب بزنم به جز اون قلب مشکی خوشگله؟ اونم که دیگه به قول شاعر، ای دل دیگه پیر شدی و یاری نداری و خریداری نداری و این حرفا. ولی حالا اگه قرار باشه لقب انتخاب بکنم، بذارین یه بار دیگه سواله رو بنویسم که اگه یکی خواست از مال من کپی بکنه، ببینه که درستش کدومه. تازه ارباب، هیچ کدومشون هم واسه سوال یک، عدد نذاشته بودن. با کشیدن موس میخواستن انتخاب کنن، سه تا کلیک نمیکردن که کلا انتخاب شه.

اربابا! بنده ابرفورث رو انتخاب می کنم و بهش میگم . اونقده این لقبه مناسب و بده براش، که سایت هم اینو سانسور کرده! ببینین چقده من انتخاب کننده مناسبیم!

نه که من خودم گریفندوری ام و این دامبلدور و محفلی ها اونجا زیاد رفت و آمد دارن، خبر موثق دارم. جونم براتون بگه ارباب، اینا کلا پول مول که ندارن. خیلی وقت هم هست که دیگه وسایل خانه گریمولد رو فروختن و واسه خودشون پیاز خریدن و سوپ پیازش کردن و تموم شده. الان دیگه افتادن به جن گیری و احظار ارواح و این چیزا که شاید بتونن یه گنجینه ای، پولی چیزی از زیر زمین به دست بیارن و باهاش به یه نون و نوایی برسن، ولی خب راستشو بخواین ارباب، تو این کارم موندن، سر همون الان همشون به لطف همین دامبلدور، تغییر چهره میدن و میان تو هاگوارتز میشینن سر سفره مدرسه و از بیت المال می خورن. بی پولی بد دردیه ارباب... .

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

حقیقتش ارباب اینا کلا نابود بشو نیستن. یعنی کشته میشنا، ولی نه که سرعت زاد و ولدشون ماشاللا زیاده، شده همون قضیه اژدهای چند سر که یه سرش رو قطع میکردن دو تا در میومد، اینم الان یه ویزلی رو میکشن، دو تا به دنیا میاد، تازه دو قلو هم میزنن که یهو کم نباشه و از هر کدوم دو تا داشته باشن. بقیه شونم همینطور. اون روز تو تالار گریف بودم شنیدم نیمفادورا هم حامله ست. خلاصه که دارن بدجور به منویات مقام رهبر محفل ققنوس گوش میدن.

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

حقیقتش اینه که ما بعد از اینکه عضو شدیم، نجینی ( مار محبوب ارباب :دی) با ما چه رفتاری خواهند داشت. بنده سعی و تلاشم رو می کنم که ایشون با بنده رفتار خوبی رو داشته باشن و هیچ بهونه ای برای تبدیل شدن به سوروس اسنیپ دوم نداشته باشم. اینطوری هم دندون های ایشون به زحمت نمی افتن، هم اینکه مملکت بالاخره از وجود یه پیامبر خفن بی نصیب نمی مونه.

ارباب، دیدین پشت این جارو های پرواز مینویسن به شیک پوشان عالم بگویید آخرین مُد کفن است؟ دِ نه دِ. آخرین مد کفن نیست که. آخرین مد بعد از اون کفن شدنه ست. وقتی که موها میریزه و بینی تجزیه میشه و گوشت اینا همشون از بین میرن. شما دقیقا اونجایین الان ارباب. لاغر و ورزشکار، بدون مو و بدون بینی. در حقیقت شما اربابی هستید بسیار آینده نگر و شیک پوش. الهی محفلی ها به فداتون ارباب.

تِی ارباب! یه طلسم می زنیم خشکش می کنیم، ازش به عنوان طی استفاده می کنیم. شنیدم بدجور هم خشک می کنه زمینو. بالاخره شاید اونجا به یه دردی بخوره. بعدشم که زمین تمیز شد، همینطوری میتونیم بذاریمش تو حیاط، بچه ها بیان باهاش تاب بازی بکنن.

ارباب... ما برگشتیم... اجازه هست؟

با اجازه بلا ما جواب می دیم!

شخصیت هایی که تو کتاب عضو گروه مقابل بودن رو که کلا نمی تونیم قبول کنیم. شخصیت های سفید رو هم تا جایی که ممکن باشه قبول نمی کنیم که ایفای نقش درست پیش بره. ایفای نقش مهمه!
مرلین بطور مستقیم تو کتاب نبود. منم نمی شناسمش...حتی تازگیا فهمیدم که اسلیترینی بوده. احتمالا شخصیت سفیدی بوده که به سرو صورت و دل و روده اش قسم می خورن.
ولی به دلیل این که بطور مستقیم تو کتابی که ایفای نقش ما رو تشکیل داده حضور نداشته، و شما هم مدتها با همین شناسه به عنوان پیامبر سیاه فعالیت داشتین و مرگخوار بودین قبول می کنیم.

برس بعد شروع کن به زدن زیرآب ملت! چیکار به موس و کپی مردم داری!

بذاریم رو درست نوشتی! یکی از تاثیرات مدتها زیر سایه ما بودن اینه.

ما بسیار شیک پوشیم!

برگرد دعوات کنیم. دعوای خونمون کم شده بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۳ ۱۵:۴۲:۴۶
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۳ ۱۶:۳۵:۰۳
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۷/۹/۲۳ ۱۶:۳۵:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.