هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

بدون نام
نام :دلفی ریدل
گروه:اسلیترین
چوبدستی:چوب شاخ باسیلیسک و مغز ریسه قلب اژدها به طول20سانتی متر،خشک
علایق:ورد های ممنوعه،کشتن،معجون های سمی،مار،قاب اویز اسلیترین
اخلاق:بسیار شرور،بدجنس،اب زیر کاه،بی رحم،حیله گر،جدی
ظاهر:زیبا و دارای قد متوسط و لاغر،موهای زرد و قسمتی از موهایش ابی است. (البته ممکن است او را با موهای قهوه ای هم ببینید.)هنگامی او را با موهای قهوه ای میبینید،مطمءن شوید که او در حال انجام ماموریت است.
والدین:مادر:ناشناس-پدر:لرد ولدمورت
پاتروناس:مثل سایر مرگخواران،ندارد.
جبهه:مرگخواران
توضیح:دلفی از زمان تولدش زیاد چیزی به یاد ندارد،به غیر از این که او پیش پدر و مادرش بزرگ نشد و سرپرستی داشت که یک شومسار را پرورش میداد.دلفی نیز نقش شومسار مانندی روی کمرش حک کرده است.دلفی به غیر از سه طلسم ممنوعه با راهنمایی سرپرستش ورد های خطرناک دیگر هم اموزش گرفت و چون نامه ای در خانه شان پیدا کرده بود که از طرف پدرش بود و به او گفته بود:به هاگوارتز نرو.
دلفی هم اکنون سعی دارد با نجات دادن سدریک و برگرداندن زمان و کشته شدن هری به دست البوس سوروس،پدرش را بازگرداند.اما برای این کار از طلسم ایمپریو استفاده نکرد؛چون البوس سوروس باید به دست خودش هری را بکشد و اگر تحت طلسم کنترل این کار را بکند،فایده ای نخواهد داشت.دلفی مرگخواری قدرتمند است و در اجرای سه طلسم ممنوعه مهارت های زیادی دارد.

خب... ببین، نسبتا بهتر شد اینبار. ولی هنوز به شدت کوتاهه اولا. دوما هم اینکه چرا آلبوس سوروس باید بخواد هری رو بکشه اصلا؟ نبود همچین چیزی توی کتاب ها. و خب... ننویس مخالف کتاب. حتی اگر یه شخصیت بی نام و نشون هم میاوردی، چنین چیزایی که اصلا توی کتاب و منطق کتاب نبود، بازهم تایید نمیشدی. چه برسه برای یک شخصیت کاملا توصیف شده مثل دلفی.

فعلا تایید نشد!

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۱۴:۲۹
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۴:۱۵:۰۲

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۹:۰۲ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸

دروئلا روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۵ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۶:۰۹ سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲
از کتابخونه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
سلام ناظر، خسته نباشین.
میشه لطفا دسترسی تالار خصوصی ریونکلا رو دوباره داشته باشم؟

حتما!
دسترسیتون داده شد.
خیلی خوش برگشتین.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۸ ۱۱:۰۶:۱۳

One must always be careful of the books and what's inside them, for the words have the power to change us

-Tessa Gray-

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
اسم: آگلانتاین پافت

گروه: هافلپاف

شغل: علاف-دزد

پاترونوس: مرغ

چوبدستی: چوب درخت فندق به همراه مغز پر کرکس. 29 سانتی متر. انعطاف پذیر.

علاقه مندی ها: لرد ولدمورت- مردن.

نمیدانم کار درستی است که داستان زندگیم را این طور شروع کنم یا نه، مثلا بگوییم: من از همان بچگی مخترع قابلی بودم. یا حتی: همه می دانستند من چقدر باهوشم.

خب...اما واقعیت با اینکه تلخ است اما بهتر است.
من در خانواده ی جادوگر پر جمعیتی به دنیا آمدم.
دو خواهر و یک برادر بزرگتر و یک خواهر و دو برادر کوچکتر؛ البته پدر، مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگم را نباید فراموش کرد.

از همان بچگی سعی می کردم چیز هایی اختراع کنم، اما همیشه یک جای کار می لنگید و فاجعه ای به بار می آمد.
مصلا یک بار سعی کردم پارچه ی ضد آتش اختراع کنم، اما خب برادرم را آتیش زدم؛ یا وقتی که از حمام رفتن متنفر بودم و حمام خودکار اختراع کردم کل خانه مان را آب برد.

خلاصه، دقیقا وقتی که همه می گفتند تو فشفشه ای بیش نیستی، نامه ی هاگوارتزم آمد.
آن وقت بود که از بچه ی اضافی و سربار خانواده، به فرزند دوست داشتنی مادرم تبدیل شدم؛ چون دستمال آشپز خانه ی خودکار را اختراع کردم، که برعکس بقیه اختراعاتم خوب از آب در آمد.

سال های هاگوارتزم را با موفقیت پشت سر گذاشتم و حالا روز و شبم را با دوستانم در کافه ها مشغول پیپ کشیدن و قمار بازی هستم.

خب طبیعی است که بزرگ شدن در یک خانواده ی شلوغ، اعصاب برای من نگذاشته است و حالا که پیرمردی 50 ساله هستم، خیلی مودب به بار نیامده ام و ارادت خاصی به کلمه《 بمیر》 دارم.

کلاه کابوی مشکی کهنه و رنگ رو رفته ای به سرم می گذارم، که به تیپم خیلی می آید و کتی طوسی که از وسایل جا مانده ی کافه برداشتم، لباس های همیشگیم هستند.

در آخر هم بگزارید نصیحتی به شما بکنم:
_زندگی کن...آن قدر زندگی کن که خسته شوی و بعد...لطفا سریع بمیر.

شناسه فعلی: نیمفادورا تانکس.
لطفا با شناسه آگلانتین عوض بشه.

برای گرفتن شناسه جدید، با یه ایمیل دیگه ثبت نام کن و با اکانت جدید معرفی شخصیت کن. لطفا این اکانتت رو هم انتهای معرفی جدید لینک کن تا ببندیمش.

ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ ۱۴:۱۱:۰۴
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ ۱۵:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۷ ۱۸:۵۰:۲۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸

دیانا کارتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
از معمولا هرجا که ارباب حضور داشته باشه🐱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
سلام پس از مدت های بسیار طولانی برگشتم 😿
میشه دوباره ایفای نقش قبلیمو قبلیمو جایگزین کنین لطفا؟؟؟

رفتم مسافرت با ادب شدم میییو😽

دسترسی گروه خصوصیت داده شد.
خوش برگشتی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۳:۳۷:۱۶

تصویر کوچک شده

بدون نام
نام:دلفی ریدل
نام ترجیحی:کلی ریدل،به نظرم اسم دلفی زیبا نیست.
گروه :اسلیترین
چوبدستی:چوب شاخ باسیلیسک و پر ققنوس به طول 20سانتی متر،خشک
جبهه:مرگخواران
پاتروناس:دلفین
اخلاق:بسیار بدجنس و شرور،اب زیرکاه،جدی،باهوش
رگ:اصیل زاده!
کوییدیچ:از کوییدیچ متنفرم!
استعداد:کشتن،حیله،معجون سازی،ورد های سیاه و مار زبانی
ظاهر :قد متوسط و لاغر،چشم عسلی و موهای ابی(البته ممکنه اون رو با موهای قهوه ای هم ببینید!)
والدین:مادر:ناشناس_پدر:لرد ولدمورت
توضیح:دلفی در خانه ی ریدل ها به دنیا امد.او نیز استعداد های پدرش را به ارث برد و از انها مثل پدرش استفاده کرد.او در 10 سالگی نامه ای از هاگوارتز دریافت کرد اما نامه اسم او را ننوشته بود؛پس به عنوان جاسوس پدرش با نامی جعلی به هاگوارتز رفت.همه ی این مدت برای پدرش جسوسی کرد و هری پاتر را زیر نظر داشت.او هیچ دوستی در هاگوارتز نداشت؛اما دراکو مالفوی با او دوست شد بدون این که هویت دلفی را بشناسد.دلفی در معجون سازی از همه بهتر بود.

همونطور که قبلا هم گفتم، معرفی نباید متناقض با کتاب باشه. دلفی سال هفتم تحصیل هری پاتر تو هاگوارتز، به دنیا اومد. نمی تونه توی هاگوارتز باهاش بوده باشه. اصلا طبق کتاب، وارد هاگوارتز نشده!
معرفی شخصیت نباید خلاف کتابا باشه.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۳:۵۱:۳۵

بدون نام
نام اصلی:دلفی ریدل
نام ترجیحی:اصلا خوشش نمیاد دلفی صداش کنید.(کلی ریدل)
چوبدستی:چوب شاخ باسیلیسک ومغز موی اسب تک شاخ به طول 18سانتی متر،خشک
پاتروناس:اسب تک شاخ
والدین:مارگاریتا هوریس(مادر)،تام مارولو ریدل(پدر)
حیوان خانگی:ماری به نام اسلای
مستعد در:معجون سازی،جادو های سیاه
بوگارت:مرگ پدر و مادر
جانور نما:گربه ای با چشم های سبز
زادگاه:خانه ریدل ها
توضیح:دلفی ریدل (بهتره بهش بگید کلی ریدل)در خانه ی ریدل ها به دنیا امد.او از هفت سالگی دیگر مادرش را ندید و منتظر دیدنش شد.دلفی در هاگوارتز با دراکو مالفوی،رون ویزلی،هرمیون گرنجر و هری پاتر دوست میشود.دلفی بعضی وقت ها خیلی خشن عمل میکند اما قلب خیلی تیره ای ندارد.دلفی مرگخوار خطرناکی است چون به غیر از سه طلسم ممنوعه طلسم های زیادی ابداع کرده است که انها نیز خطرناک هستند.او نقشه کش مرگخواران نیز هست و این کار را بدون اطلاع انجام میدهد.نقشه قتل الیس و فرانک لانگ باتم توسط دلفی کشیده شد.صمیمی ترین دوست دلفی،سدریک دیگوری است.اون با یک طلسم توهم زا موهاشو ابی نشون میده اما موهای اصلیش حالت دار قهوه ای هستند.قدش متوسطه و لاغر هم هست.

ایجاد ارتباط با شخصیت های داستان، طوری که با کتابا متناقض باشه رو قبول نمی کنیم.
حتی طبق کتاب فرزند نفرین شده هم شخصیت دلفی این نبود.
یه بار دیگه معرفیت رو بنویس.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۵ ۹:۰۴:۱۴
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۵ ۱۳:۳۳:۲۹

بدون نام
نام کامل:کلی ریدل
نام پدر:تام مارولو ریدل(لرد ولدمورت)
پاتروناس:اسب تک شاخ
نام مادر:مارگارتا هوریس (پریزاد)
بوگارت:مرگ مادرم،مارگارتا
حیوان خانگی:ماری به نام اسلای
اشیای مورد علاقه:قاب اویز اسلیترین
چوبدستی:چوب شاخ باسیلیسک و مغز موی اسب تک شاخ
بهترین دوست ها:رون ویزلی،هری پاتر،هرماینی گرنجر و دراکو مالفوی
توضیح:کلی ریدل متولد خانه ی ریدل ها است.او نقشه کش هدف های مرگخواران است.(با وجود اینکه سال اولی است.)نقشه ی قتل الیس و فرانک لانگ باتم توسط او کشیده شد، اما این کار را بدون اگاهی انجام داده بود و خودش اطلاع نداشت که دارد چه کار میکند.اما او قلب بسیار مهربانی داشته و مهربان ترین مرگخوار است.او در اجرای طلسم های ممنوعه مهارت بسیاری دارد اما انها را بسیار کم(مثلا هر سال دو بار)اجرا میکند. او عاشق مادرش است چون هنوز او را ندیده است و در نبود مادرش ،مادربزرگش،بانو گانت برای او مثل مادری مهربان است.

متاسفانه شخصیت های ساختگی تایید نمیشن.
لطفا از لیست شخصیت های گرفته نشده، یه شخصیت انتخاب و اینجا معرفی کنید.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۴ ۰:۴۰:۵۵

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

آراگوگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۵ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام: آرا

نام خانوادگی: گوک

چوبدستی: ندارد(اولین پا از سمت چپ قدرت جادو دارد)

غذای مورد علاقه: نوزاد آدمیزاد

رنگ چشم: مشکی

رنگ پشم: قهوه ای خرمایی

محل تولد: ایتالیا

دسته جارو: ندارد بجاش قالیچه پرنده دارد

همسر:الی گوگ

فرزندان: 752پسر و 719 دختر

دوست صمیمی: روبیوس هاگرید

تیم کوییدیچ مورد علاقه: یوونتوسQC

زندگینامه: در توسکانی ایتالیا اماگوگ مادر اراگوگ وی را تخم گذاشت.
چندی بعد روبیوس هایگرید در یکی از سفر های خود در گذر از یک کوه وی را کف رفت و در جیب خود گذاشت و او را به لندن برد.
بعد از بدنیا آمدن آراگوگ نام گرفت و تا 18 سالگی پیش روبیوس زندگی میکرد تا وقتی که به جرم کشتن یک دختر محکوم شد و به جنگل ممنوعه رفت و تا کنون در همانجا زندگی کرده است.

همون طور که گفتید یه بار دیگه نوشتم

جایگزین شد.
فقط هنوزم معرفیت خیلی کوتاهه. بعدا برگرد و خصوصیات اخلاقی رو اضافه کن.

ویرایش شده توسط آراگوگ در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۲ ۲۱:۴۵:۵۸
دلیل ویرایش: یه چیز یادم رفت
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۳ ۹:۳۲:۰۳

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

آنتونی گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۹ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
1- نام : آنتونی
2- سن:28
3- تاریخ تولد:1980
4- جنس: مرد
5- سال : فارغ التحصیل
6- رنگ چشم: سبز
7- گروه :راونکلاو
8- مو : بلند ، سیاه رنگ
9- ظاهر کلی :پوست سفید , لاغر , دارای چهره ای دوستانه , قد بلند و انگشتان دراز
10- نام کامل: آنتونی گلدشتاین
11- کویدیچ : مهاجم
12- چوب جادو : دارای پر ققنوس ، شاخ تک شاخ ، نرم انعطاف پذیر
13- دسته جارو :رعد3000
14- علاقه ها: مطالعه در زمینه انواع ورد جادویی , دفاع در برابر جادوی سیاه , سرکوب جادوگران سیاه
15 - توانمندیها : بسیار باهوش به گونه ای که کلاه بدون هیچ تردیدی او را راهی راونکلاو کرد , ماهر در زمینه دفاع در برابر انواع جادوی سیاه به علت مطالعه زیاد در این زمینه

آنتونی گلدشتاین یکی از جادوگران موفقی است که زمانی هم دوره ای هری پاتر بوده است وی به علت هوش سرشار همیشه رقیبی جدی برای هرمیون در درس ها به شمار می رفت وی همچنین عضو ارتش دامبلدور بود و در سال های 1998-1995 دانش آموز ارشد بود.آنتونی پس از سپری کردن دوران تحصیل به استخدام وزارت خانه در آمد و به عنوان یکی از کاراگاهان عالی رتبه وزرات مورد استفاده قرار می گیرد و کاراگاه مورد علاقه وزیر سحر و جادو , کینگزلی شکلبوت , است. وی دو فرزند دارد و در لندن ساکن است .آنتونی علاقه زیادی به تدریس در مدرسه هاگوارتز دارد و امیدوار است پس از کسب تجربه کافی بتواند به عنوان استاد در هاگوارتز فعالیت کند.

لینک سابقه عضویت در ایفای نقش

تایید شد.
خوش برگشتین!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۳ ۱۰:۴۵:۱۲

شناسه های قبلی:
محمد
سوروس اسنیپ
مالسیبر

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

ریچارد اسکای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۵۸ سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱
از اون بالا بالا ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
نام: ریچارد

نام خانوادگی: اسکای

لقب : ریچارد "شیردل"

تاریخ تولد: 1993

گروه:گریفندور

خون:نیم اصیل

چوبدستی: چوبدستی انعطاف پذیر ۳۵ سانت از مو تک شاخ و چوب درخت بید کتک زن و ریسه قلب اژدها ،بسیار قدرتمند در دوئل و افسون های مختلف.

پاترونوس: مرغ قصاب

ویزگی های اخلاقی :
وی شجاعت زیادی داشت، شب بطور زیرکانه و آستک آستک یواش یواش به جنگل ممنوعه روانه میشد بخش زیادی از این شجاعت وی به کنجکاوی مربوط میشود .
بیشتر وی را در حال تکان دادن چوبدستی و خواندن و تمرین ورد های جدید و مختلف دیده میشد.
وی اخلاق خوبی دارد و منطقی است و گاهی کم اعصبانی میشود.
در دوران کودکی هنر خود را با گند زدن به عمارت خانوادگی خود با رنگ های مختلف بروز میداد؛و گاهی نیز ایستادن در باران و نگاه کردن به آسمان، به همین دلیل بیشتر زمان ها او را سرما خورده میدیدن و همچنین او در جنگل ها گشت میزد زمین میخورد و و با گل خودش را به گند میکشید بعد ها او در دروس هاگوارتز پیشرفت چشمگیری داشت و در درس دوئل بسیار خوب بود و بعد ورد های خود را بر روی دانش آموزان و حیوانات بیچاره عملی میکرد.
در دوره جوانی نیز با تک پاره کردن تابلو های نقاشی هاگوارتز و بازسازی آنها (برای مثال تابلو سر کادوگان را به شکل بانو شاق تغیر داد) استعداد دیگری از خود را شکوفا میکرد ، علاقه خاصی به وسایل ماگل ها مخصوصا تفنگ دارد .

ویژگی ظاهری:
وی رنگ چشم آبی ای دارد بازوان عضلانی و قد تقریبا بلند ، مو آن تقریبا بلند است و رنگ قهوه ای مایل به قرمز و جای چنگ در پای راست خود که نشانه درگیری او با یکی از گرگینه های وحشی بوده است ، قد متوسطی دارد و پوششی کاملا پوشیده و یک کت کارآگاهی جنس چرم با یک کیف پر تجهیزات و چکمه ای نیز دارد و یک کلاه جادوگری که عمدتا جلوی صورت آن را گرفته.

خلاصه ای از زندگی نامه:
وی در سال1993 یعنی در 25 سال پیش از یک مادر جادوگر و یک پدر ماگل شوالیه در خانواده ثروتمند و یک عمارت بزرگ در فرانسه چشم به جهان گشود و در اوایل کودکی نیز به آسمان و نقاشی علاقه فراوانی داشت و در کار ها کمی کنجکاو بود.
در سن 11 سالگی نامه هاگوارتز خود را دریافت کرد و با شادی به سوی هاگوارتز راهی شد.
به خطر اینکه اسم او ریچارد بود، و در داخل گروه گریفندور افتاد، گریفیندوری ها به شوخی شروع به صدا کردن او به شیر دل کردن و کم کم شوخی شوخی لقب رسمیش شد و دیگه حتی اساتید هم به این اسم میشناختنش.
او در دروس بسیار خوب بود و در دوئل ها قهرمانی های بسیاری کسب کرد و جوایز فراوانی گرفت.
و در بعد ها در ساخت تابلو های جادویی و زیبا و فراوان استعداد چشمگیری داشت.
او بعد از تحصیل در هاگوارتز به وزارت خانه رفت و سه دوره مقام بهترین هواشناس را گرفت.
بعد ها به شغل مامور و کاراگاه مقام بالا وزارت خانه رفت و در کار خود موفق بود.

حیوان دست آموز: مرغ قصاب

شناسه قبلی : آبرفورث دامبلدور

دلیل تعویض شناسه: نمیتونم با شخصیت آبرفورث راحت ایفای نقش کنم.

تایید شد.
خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط ریچارداسکای در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۳:۰۹:۴۵
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۳:۱۴:۲۷
ویرایش شده توسط ریچارد اسکای در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۳۰ ۱۳:۱۸:۳۲

شناسه قبلی : آبرفورث دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.