هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: بیلبورد امتیازات
پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
امتیازات بازی دوم لیگ کوییدیچ 1398

زرپاف
VS
سریع و خشن

داور اول:

زرپاف: 95.3

ماتیلدا استیونز: 95
ایده ی کلی سوژه تون خوبه، ولی راحت از روی سوژه هاش می پری. روند سوژه سریعه. جای کار و وقت بیشتری داره سوژه.

سدریک دیگوری: 95
پستت به عنوان یه پست عادی خوبه ولی خلاقیت بیشتری باید به خرج میدادی، در مورد خواسته ی ستاره ها، لازم نبود حتما یه چیز منطقی بخوان.
یه سری از دیالوگات شکلک کم داشت، یا اگه نمی خواستی شکلک بزنی یکم در مورد حالات شخصیتا توضیح میدادی.

نیمفادورا تانکس: 96
قسمت کوییدیچی پستتون خوب بود، ولی بازم این مشکل کمبود خلاقیت و پریدن از روی سوژه ها توی پست شمام هست. پستت جای کار خیلی بیشتری داشت باید وقت بیشتری صرف پستای کوییدیچ کنی.

سریع و خشن: 96.6

آریانا دامبلدور: 97
روند پستت خوبه و طنز قشنگی داره. ماجرای مرلینگاه و حموم خوبه ولی میشد بیشتر روش وقت گذاشت، مثلا صف سربازا جلوی مرلینگاه.

آملیا فیتلوورت: 96
روند سوژه نسبتا سریعه.
از روی سوژه ی ارنی پریدی، جای توضیحات بیشتری داشت سوژه ی ارنی.

ارنی پرنگ: 97
اول پست توصیف خوبی از صحنه بود.
کل کلا تو اتوبوس می تونست سر چیزای جالب تری ادامه پیدا کنه، مثلا بو گند دادن سربازا.
روند سوژه و قسمت کوییدیچی پستتم خیلی جالب بود، در کل خوب بود.

داور دوم:

زرپاف: 94.6

ماتیلدا استیونز: 94
پستت خوب بود. ولی جای کار خیلی زیادی داشت. از روی سوژه ها پریده بودی و پستت رو سریع پیش برده بودی. من اول نزدیک بود بابت تموم نکردن فلش بک ازت نمره کم کنم. بعد دیدم که فلش بک توی پست دوم تموم شده. نمره ای کم نکردم از این بابت. ایده رشوه دادن به ستاره ها جالب بود ولی.

سدریک دیگوری: 95
روند پستت نسبتا خوب بود. شروطی که ستاره ها گذاشته بودن جای کار و خلاقیت بیشتری داشت ولی. کمبود شکلک داشتی خیلی جاهایی که لازم بود.

نیمفادورا تانکس: 95
بخش کوییدیچی پستت نسبتا خوب بود. ولی جای کار خیلی زیادی داشت. همه پستاتون. از روی سوژه ها و موقعیتای طنز زیادی پریده بودید. ولی روند پستت خوب بود به طور کلی.

سریع و خشن: 96.3

روند پستت خوب بود. طنزت هم جالب بود. وضعیت تالار هافلپاف با وجود ارتش هیتلر میتونست خنده دارتر بشه. کاش بیشتر توصیفش میکردی. مشکل حمام و مرلینگاه خوب بود.

روند پستت یک مقدار سریع شده بود. توصیفات و طنزت ولی خوب بود. اوضاع تیم ها و ارنی هاشون جای کار بیشتری داشت ولی.

ارنی پرنگ: 96
شروعت جالب بود. اتفاقات و دعواهای توی اتوبوس میتونست بیشتر توصیف بشه. یه سری داستانایی وسط پستت بود که سعی کردم جلوی خودمو خیلی بگیرم امتیاز کم نکنم راستش. رعایت کن یکم بیشتر. بخش کوییدیچی پستت نقشش رو خوب ایفا کرد. راضیم. وضعیت یوآن رو هم خوب توصیف کرده بودی در انتهای پستت.

برنده: سریع و خشن

اراذل و اوباش گریف
VS
تف تشت

داور اول:

تف تشت: ۹۶.۷

کریچر: ۹۷
خوب بود. شکلک‌ها به بعضی شخصیت‌ها نمیومدن. توضیحاتت هم در ابتدای پست شامل جملات طولانی می‌شد که یه کم واسه پست کوییدیچ خسته کننده می‌شه. در انتها هم توضیحات طولانی و غیر لازم(!) نبود.

اینیگو ایماگو: ۹۶
پُق افکت سکسه اس؟ یا چی؟!
پست ساده و خوبی بود. کاری که لازم بود رو کرد. نه کمتر نه بیشتر.

ملانی استانفورد: ۹۶
ملانی اوج و فرود داشت پستت. ایده‌هات برای کریچر خوب بود. اما در عوض بعضی جاها تو جمله بندی‌هات همچین مشکلاتی به چشم می‌خورد: «برای گره گشایی کارش به او کتاب خانوادگی شان یعنی «راهکارهای اصیل زادگان برای دشمنان نسخه ی نفیس صوتی» را به او قرض داد.»

سر کادوگان: ۹۸
از وسط آشپزخانه با سر پرت شدیم وسط استادیوم. یه اهمی یه اوهومی!
بعد گل اول، جن‌ها رفتن چیو تمیز کنن؟ نگرفتم.
جریانات کوییدیچی پستت خیلی خوب بود.

اراذل و اوباش گریف: ۹۴.۳

آرتور ویزلی: ۹۴
یه پست ساده و شسته رفته بود. چیز خاصی نداشت. مشکل خاصی هم جز انتخاب واژگان نداشت.

آستریکس: ۹۴
پست شما هم مثل آرتور کاملا ساده بود. خلاقیتی توش به چشم نمی‌خورد. بد نبود خب. ولی کاملا متوسط بود.

استرجس پادمور: ۹۵
متفاوت بود. جدا از اینکه یه چیزی بین طنز و جدی نوشتین، ایکاش به سوژه‌های سایت هم توجه می‌کردین. یا مثلا به بولد کردن تیتر‌ها و این داستان‌ها.

داور دوم:

تف تشت: 96.7

کریچر: 98
روند سوژه خوب بود، شکلکا مناسب شخصیتا بود. تو نگاه اول توضیحات اول پست اضافه به نظر میاد، ولی همه شون به موقع و لازم بود.

اینیگو ایماگو:96
پستت خوب بود، وظیفه ات رو انجام دادی و پشت بیشتر کارات خلاقیت بود.
روند سوژه و طول پستتم خوب بود.

ملانی استانفورد:97
پستت خوب بود، خواننده رو جذب می کرد. ولی اشکالات نگارشی هم هست تو بعضی از قسمتا، که اگه یه بار از رو پست می خوندی بر طرف میشد.

سر کادوگان: 96
قسمتی که مکان عوض میشه باید مینوشتی، کجا رفتیم الان .
یه سری از توضیحاتت گیچ کننده بود. ولی قسمت کوییدیچی پستت خوب بود.

اراذل و اوباش گریف: 95

آرتور ویزلی: 95
پستتون به عنوان یه پست عادی خوبه ولی به عنوان پست کوییدیچ خلاقیت کم داره. بقیه چیزا در مورد پستتون خوبه، مشکل فقط همین کمبود خلاقیتس.

آستریکس: 94
پستت مثل ارتور خلاقیت کم داره، میشد از سوژه هایی که بود خیلی بهتر استفاده بشه، همینطور ای سری از شکلکا اگه توضیح داده میشد خیلی بهتر بود.

استرجس پادمور: 96
تیترارو بولد کن تا از بقیه پستت جدا بشه.
در کل پست خوبیه و به عنوان پست اخر سوژه جمع شده.

برنده: تف تشت

ترنسیلوانیا
VS
رابسورولاف

داور اول:

رابسورولاف: 97

سوروس اسنیپ: 96
روند کلی پست خوب بود. میتونست ولی بهتر باشه. طنزت ملایم بود. جالب بود. بخشی که توصیف وضعیت کوچه دیالوگ رو نوشته بودی جای کار بیشتری داشت. دیالوگ بین فنریر و بلاتریکس مبهم بود. اولش که بلاتریکس رو دیدم همزمان توی دو جا هست، فکر کردم شاید من نکته ای رو از قلم انداختم یا اشتباه خوندم یا هرچی. و گیج شدم به شدت. امتیاز دهی رو بیخیال شدم، رفتم تا ته پستاتون رو خوندم تا فهمیدم دوتا بلاتریکس وجود داره. این موضوع یک مقداری اذیت کننده بود. بد نبودا، اذیت کننده بود. گیج کننده بود. میتونستید توی پست اول وجود دوتا بلاتریکس رو توضیح بدید و در پست های بعدی با خیال راحت ازشون استفاده کنید اینطوری.
یک مقدار غلطای نگارشی داشتی. چیزای شدیدی نبودن. یک دور پستتو قبل از ارسال میخوندی، رفع میشدن.
قسمتی که لرد اعضای تیم رو تحریم کرد، جای کار خیلی بیشتری داشت. دلایل مسخره تری میشد پیدا کرد براش. سوژه ش حیف شد.

رابستن لسترنج: 97
روند پستت خوب بود. طنزتم خیلی خوب بود. راضیم از این نظرا ازت. فقط یکم بیش از حد زیادی اینتر زده بودی. پستت بیش از حد پخش شده بود. بلاتریکس رو من همچنان میگم باید تو پست قبل یا اول این پست یه شفاف سازی میکردید و میگفتید که دو نسخه ازش وجود داره. و خب... روشی که تیم با بلاتریکس صحبت میکنه یکم غیر منطقیه، منظورم اینه که بلاتریکسه! ملت وحشت دارن اصولا ازش. یکم این بی توجهیاشون من رو گیج کرد که خب چرا؟ چطور اصن به بلاتریکس اینطوری بی توجهی داره میشه؟

کنت الاف: 98
طنز پست و روندش خوب بود. اینجا گذاشتن عکس اعضای تیم و نشون دادن وضعیت حجابشون جالب بود.
روی سوژه بلاتریکس خیلی بیشتر میشد مانور داد راستش. نه اینکه این بد بوده باشه چیزی که نوشتی، حتی توی این پست، مشکل و ابهامی که توی پستای قبل داشتید رفع شد. ولی بازم جا داشت از بلاتریکس بیشتر استفاده بشه. موقعیتای مسخره تر و خنده دار تری میشد پیدا کرد براش. بخش کوییدیچتم خوب بود.

لطفا هر سه عضو رابسورولاف توجه کنید که بابت اون بخش دوتا بودن بلاتریکس که توی پست اول و دوم ازش ایراد گرفتم امتیازی کم نکردما! چون در نهایت فهمیدم چیه قضیه. صرفا گفتم که بدونید، مواظب باشید در این مواقع که اون اول شفاف سازی کنید چی شده.

ترنسیلوانیا: 97.5

آلبوس دامبلدور: 98
روند پست و طنزت خیلی خوب بود. بخش جوراب یخورده بی دلیل بود. سو میتونست به دلیل بهتری به غیر از شنا توی سونامی جورابشو در بیاره. ولی در کل جالب بود. استفاده آندریا از جوراب جالب بود.

گابریل دلاکور: 97
خیلی خوب بود. ولی بازم از روی خیلی از سوژه ها پریده بودی که خب حیف شد.

آندریا کگورت: 97
خوب بود. ولی حس کردم دقیقا جایی که قراره برسونی به اوجش، تموم شد. جا داشت خیلی بیشتر از سوژه ها استفاده کنی. ولی نسبت به بازی قبلی بهتر بود واقعا.

سو لی: 98
وظیفه پست پایانی رو به خوبی انجام داده بودی. خیلی خوب بود. ولی حس میکنم یکم عجله ای نوشته بودی و زیاد مانور ندادی روی موقعیتا.

داور دوم:

رابسورولاف: ۹۷

سوروس اسنیپ: ۹۶
با دیالوگ بین فنریر و بلاتریکس مشکل داشتم. بلاتریکس هم زمان تو تیم شما بازی می‌کنه، داور هم هست. یه نفره دیگه. دو نفر که نیست. خودش باید معترض باشه حتی.
بهتر بود یه دلیل خیلی مسخره یا جدی برای عدم حمایت لرد از تیم پیدا کنین. یا حتی این همه نوشتن لازم نبود. همون یه کلمه می‌گفتین بخاطر باختشون لرد ازشون قطع امید کرده، کار کل این پاراگراف رو انجام می‌داد. و این یعنی خلاقیت نداشت. همون چیزی که انتظار داشتیم رو نوشتین.
با وجود وقتی که داشتین، چرا پستتون رو ویرایش نکردین؟ اشتباهات نگارشی داشتین. ولی نسبت به پست قبلیتون بهتر بود.

رابستن لسترنج: ۹۷
یه مشکلی که دیده می‌شد، فاصله بین جمله‌ها بود. پستتون پخش ‌و پلا دیده می‌شد.
بازم من با بلاتریکس و خودشون و داورا به مشکل خوردم. اگر این بلاتریکس همون بلاتریکس نیس، باید یه توضیحی می‌دادین.
ولی خوب بود. طنز پست‌هاتون داره بهتر میشه.

كنت الاف: ۹۸
خب، امتیازی که از رابستن و سوروس کم شده بود رو برگردوندم. متوجه شدم که دو‌ نسخه بلاتریکس
وجود داره. ولی خب به نظرم باز اگه یکی بود جذاب‌تر بود، این‌که کسی جرئت نکنه از داور توپ رو بگیره، یا مثلا وقتی بلاجرش به یکی نمی‌خورد، امتیاز کم کنه ازشون و این چیزا.
پست شما خیلی خوب بود. انتخاب مامور وزارت ارشاد هم جالب بود. اما می‌شد دلیل خنده دار تری داشته باشه. مثلا رودولف غیرتی شده بود و به این خاطر اینارو گرفته بود و اینا. حالا... در کل خوب بود.

ترنسیلوانیا: ۹۷

آلبوس دامبلدور: ۹۸
شروع پست خیلی خوب بود. کاملا قابل تصور و خنده دار.
اما آخر‌هاش یه کم اضافه‌کاری داشت. مثلا جوراب سو... به چه کار میومد؟ احتمالا من متوجه یه چیزی نشدم. اما خب در این صورت، مخاطب هم متوجه نکته نمی‌شه. ولی در هر حال پست خوبی بود. کل مشکل پیش روی تیم رو توضیح داد.

گابریل ‌دلاکور: ۹۶
خوب بود گابریل. رسالتش رو انجام داد. دقیقا فهمیدیم که ج.ج چیکار قراره بکنه و در عوض از اینا چی می‌خواد. اما بعضی توضیحات و صحنه‌ها خام مونده بودن.

آندریا کگورت: ۹۶
آندریا نسبت به پست قبلی که ازتون خوندم، خیلی بهتر نوشته بودین. سوژه خوبی داده بودن بهتون، اما استفاده لازم رو از سوژه نکردین. یعنی نوشتین‌ها، اما دقیقا چیزی که انتظار می‌رفت رو. اینجاس که خلاقیت لازمه. اما خوب بود.

سو‌لی: ۹۸
لذت بردم. خوب بود. اما شبيه پست‌های همیشه‌ات نبود.

برنده: ترنسیلوانیا

تیم
VS
بچه های محله ریونکلاو

داور اول:

بچه های محله ریونکلا: 48.2

ریموند: 98
پست خوبی بود، یکی کردن اعضا، هاگرید و دامبلدور... جالب بودن، یه پست خسته کننده نبود که بخوای سریع تمومش کنی.

جوزفین مونتگومری: 95
شکلکای اضافه زیاد داره پستت، یه جاهایی از دست ادم در میره دیالوگا مال کجاست، وقتی دیالوگ منویسی باید تو توضیحاتت روی اون دوتا شخصیت مانور بیشتری بدی که بشه فهمید دیالوگا مال کیاست.
طنزت از کنترل خارج شده، همین باعث شده طنزش از بین بره.

تیم: 97

روبیوس هاگرید: 96
شروع پستت خوبه فقط یکم طولانیه...
طنز پست قشنگه.
یه قسمتایی از پست لازمه توضیحات جدید جایگزین شه، مثلا اون قسمت که بچه های محله ریونکلا میگن زن نیارید تو تیم.
توضیحاتت اگه پاراگراف بندی شه هم خوندنش راحت تره هم ظاهر بهتری داره.

سلوین کالوین: 97
پست خوبی بود، ولی یه سری اشکالات ریز هست مثل همین "فلانی گفت".

هوریس اسلاگهورن: 98
طنز پست، روند سوژه عالی بودن.
فقط به عنوان پست کوییدیچ یکم میشد بیشتر به کوییدیچ پرداخت.

داور دوم:

بچه های محله ریونکلاو: 48

ریموند: 97
ایده یکی شدن هفت عضو تیم و واکنش دامبلدور جالب بود. شروعت پستت و روندش هم خوب بود. استفاده از ماندانگاس که به دزدی هم معروفه خوب بود.

جوزفین مونتگومری: 95
اشکالات نگارشی خیلی زیاد داشتی و گویا اصرار هم داشتی به تکرارشون. بخش دزدیدن سوارز جای کار بیشتری داشت. طنزت یه جاهایی یکم زیادی از کنترل خارج شد. سعی کردی بدون فکر بنویسی. ولی خب، یکم زیادی از کنترل خارج شد دیگه طنزت. اون ظرافتش رو نتونستی رعایت کنی.

تیم: 97

روبیوس هاگرید: 96
شروعت... هووم... خوب بودا... طنزش عالی بود. فقط یکم طولانی بود. یکم بیش از حد طولانی بود. بقیه پستت طنزش خوب بود. جالب بود. یه سری حاشیه ها هم اون وسط مسطا بود که خب... صحبت نمیکنیم راجع بهشون.

سلوین کالوین: 98
روند پستت خوب بود. یکم اشکالات ظاهری نگارشی داشتی فقط. ولی در کل خوب بود.

هوریس اسلاگهورن: 97
طنزت عالی بود راستش. نمیدونم چی بگم... جز یکم حواشی ناجور که خب... زیر سیبیلی رد میکنیم. بخش کوییدیچ پستت ولی به شدت کم بود راستش. حیف شد.

برنده: تیم

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
امتیازات بازی اول لیگ کوییدیچ 1398

زرپاف
VS
اراذل و اوباش گریف

داور اول:

اراذل اوباش گریف:23/5

آستریکس: 94
طول پستت خوب بود، ولی روند نسبتا سریعی داشت و با عجله نوشته شده بود، سوژه های زیادی وجود داشت که به خاطر همین عجله از دست رفته بود.
پشت سر هم توصیف شدن صحنه ها باعث میشد صحنه های خوبی که توی سوژه بود از دست بره و خواننده راحت ازشون عبور کنه.
کل پستت گزارش بود، اگه قراره پست گزارش باشه توضیحاتت باید واضح باشه ولی بیشتر جاها گیج کننده بود.
در کل اگه بیشتر برای پست وقت صرف میکردی پست قوی تری داشتی.

زرپاف: 94

ماتیلدا استیونز:95
طول پست خوب بود. و به عنوان پست شروع مسیر سوژه رو مشخص کرده بود.
توضیحات خوب بود ولی یسری از قسمتای پست اضافه بود و یه سری بخشای پست جا داشت توصیفات بیشتر باشه.
معمولا وقتی به پستی لینک اضافه میشه یا برای اینه که قابل توصیف نیست یا قراره طنزی به سوژه اضافه کنه، یا به طور کلی هدفی داره و این عکس بی هدف بود، البته شاید اگه یکم بیشتر روش کار میشد می تونست هدف طنز داشته باشه.

نیمفادورا تانکس: 92
پست خلاقیت کم داره سوژه هایی بود که بتونی بیشتر ازشون استفاده کنی یا حتی سوژه هایی که هیچ اشاره ای بهشون نشده.
همین طور توصیف حالت شخصیتا، یه سری از مواقع توضیح دادن می تونه از شکلک تاثیر بیشتری داشته باشه. مثلا اگه حرص خوردن بلاتریکس توصیف بشه جالب تره یا اینکه یه شکلک بزنی؟
یسری قسمتای پست جا داشت توضیح بیشتری داشته باشه، مثلا اینکه بین استرجس و ماتیلدا چه اتفاقی افتاد.

سدریک دیگوری:95
پست نسبتا طولانی بود ولی به عنوان پست اخر سوژه خوب جمع شده بود، ولی چیزی که توی پستت کم بود توجه به جزییات بود، سوژه های زیادی بود که باید بیشتر بهش توجه میشد. سوژه تون جای کار بیشتری داشت به طور کلی.

داور دوم:

اراذل و اوباش گریف: ۲۳.۲۵

آستریکس: ۹۳
پستت خیلی طولانی یا کوتاه نبود، اما کلا گزارش گزارشگر بود وبخاطر همین یکنواخت شده بود.
وسطاش دیگه گم می‌کردم که چی شد و چی نشد.
صحنه‌های خنده داری رو توصیف ‌کردی، اما اینقدر سریع توضیحات بعدی رو بهش اضافه می‌کردی که فرصت هضم جمله رو از مخاطبت می‌گرفتی. بعضی جمله‌هات واضح نبود. باز به همون دلیلی که بالاتر گفتم. سعی کن برای پست‌هایی که قراره امتیازدهی بشن، وقت بیشتری بذاری که بتونی اشتباهات تایپی یا جملاتی که احتیاج به ویرایش دارن رو قبل ارسال تصحیح کنی.

زرپاف: ۹۴

ماتیلدا استیونز: ۹۴
طول پستت خوب بود.
کل وظیفه‌ای هم که بر عهده‌ات بود رو انجام دادی.
لینکی که گذاشتی، اضافه بود. صحنه واضح بود و لازم به ترسیم نداشت. اما اگر خودت دوست داری اینکار رو بکنی، حداقلش اینه که عکسی که می‌ذاری، یه فایده‌ای داشته باشه. مثلا اگر می‌خوای خودت بکشیش، وقت بیشتری براش گذاشته باشی و خنده دار باشه.
یه جاهایی لازمه توضیح ندی. توضیح گاهی طنز جمله رو نابود می‌کنه. «دوست ماتیلدا که نمی‌شناسیدش» خنده داره. اما دیالوگ بعدی، طنزش رو گرفت.

نیمفادورا تانکس: ۹۳
پست کوتاهی بود، اما لازم هم نبود بیشتر بنویسی. هرچی باید رو نوشتی. اما کافی بود؟ نه. چیزای لازم رو نوشتی، اما فقط اصل مطلب رو. بیخیال جزییات و سوژه‌ها شدی.
کلی سوژه تو موضوعتون بود که بلااستفاده موندن.
بزارید هم اشتباه نوشتی! بذارید.
پستت از عدم خلاقیت رنج می‌برد! همه‌چی همونجوری بود که انتظار می‌رفت. تو دنیای جادویی همه‌چی ممکنه. لازم نیست همه‌چی دلیل داشته باشه. آزاد‌تر بنویس.

سدریک دیگوری: ۹۵
پست نسبتا خوبی بود.
توپ‌ها نسبت به دو پست قبل شجاعانه‌تر حرف می‌زدن. خواسته‌هاشون بیشتر بود.
اما سوژه‌های تیم مقابلتون چی شد؟ سوژه‌های ورزشگاه؟
تو کوییدیچ، چیزی که شمارو از بقیه متمایز می‌کنه، خلاقیته. و توجه به جزییات، بهتون کمک می‌کنه خلاق‌تر باشین.

برنده: زرپاف

تیم
VS
رابسورولاف

داور اول:

رابسورولاف: ۹۴.۳

کنت الاف: ۹۶
کلی سوژه داشتین که ازشون استفاده نکردین.
خودتون رو محدود کردین.
اما کلا خوب بود.

سوروس اسنیپ: ۹۳
پست خوب بود. درواقع خیلی بهتر از پست‌های قبلیت نوشتی.
بخاطر علائم نگارشی، شکلک‌ها، شخصیت‌پردازی‌ها و کلا هرچی که به چارچوب کلی پستت مربوط می‌شد، یه امتیازی رو از دست دادی.
در مورد خلاقیت و جریانات پستت هم همینطور.

رابستن لسترنج: ۹۴
بخش کوییدیچی رو به عهده داشتی و کم بود! می‌تونستی بیشتر بهش بپردازی. به همین دلیل ازت امتیاز کم شد.
تیم شما جزو تیم‌هایی بود که کلی سوژه داشت. اما درست ازشون استفاده نکردی.
محوریت پست‌هاتون بچه بود. و این آخراش دیگه تو ذوق می‌زد.

تیم: 96.3

هوریس اسلاگهورن: ۹۸
چی بگم؟ خوب بود.
کلیشه‌ای باشه یا نه، یک امتیاز بخاطر پست هاگرید از همه اعضای تیم کم شد. کوییدیچی نوشتن، یعنی توضیح بازی کوییدیچ، نه شرح حال تماشاچیان.

سلوین کالوین: ۹۷
زن ستیز بلاجر تو سر داکسی صفت، خیلی خوب بود. فحش مورد علاقه‌ام شد.
قطعا خیلی بهتر می‌تونستی بنویسی.
کلیشه‌ای باشه یا نه، یک امتیاز بخاطر پست هاگرید از همه اعضای تیم کم شد. کوییدیچی نوشتن، یعنی توضیح بازی کوییدیچ، نه شرح حال تماشاچیان.

هاگرید: ۹4
واقعا دلم می‌خواست بابت بعضی داستان‌ها امتیاز کم کنم‌ها. لاکن پشیمون کردم خودم رو ... به سختی!
پست کوییدیچ رو به عهده گرفته‌بودی. لاکن در قوانین کوییدیچ واضحا گفته شده باید به شرح بازی پرداخته بشه. ولی تو بیشتر به شرح تماشاچیان و دوستان و آشنایان پرداخته بودی.
اگر مثلا پست دوم بود، خیلی کیف می‌کردم از خوندش.

داور دوم:

رابسورولاف: 93.6

کنت الاف: 95
به شدت سریع پیش برده بودی پست رو و نتونستی روی سوژه ها زیادی مانور بدی. با این حال خوب بود.

سوروس اسنیپ: 93
روند پستت بیش از حد آهسته بود. طنزت ملایم بود. میتونست خیلی خلاقانه تر باشه. از پستای علائم نگارشی رو هم درست رعایت نکرده بودی متاسفانه. بعضی جاها بود که بهتر بود سریعتر از روشون رد بشی.

رابستن لسترنج: 93
راستش روی بچه خیلی بیش از حد مانور دادید. میتونستید از بقیه شخصیتا هم استفاده کنید. هم تیم خودتون، هم تیم حریف. بخش بازی کوییدیچ خیلی کم بود، جا داشت بیشتر مانور بدی روش. پستت روند خوبی داشت ولی به طور کلی.

تیم: 96.6

هوریس اسلاگهورن: 98
خوب بود. چی بگم الان؟
فقط یک امتیاز از همه تون به خاطر کم بودن بخش کوییدیچ پست هاگرید کم شد.

سلوین کالوین: 98
خیلی خوب بود طنزت. لذت بردم.
فقط یک امتیاز از همه تون به خاطر کم بودن بخش کوییدیچ پست هاگرید کم شد.

روبیوس هاگرید: 94
ببین، خیلی خوب بود. منتها اینکه چرا به جای کوییدیچ انقدر رفته بودی سراغ حواشی؟ باید خود بازی رو توصیف میکردی در واقع! و خب، به خاطر همین موضوع یک امتیاز همه تیمتون کم شد.

3 امتیاز از روبیوس هاگرید به دلیل بر هم زدن ترتیب پست ها کسر شد.

برنده: تیم

سریع و خشن
VS
ترنسیلوانیا

داور اول:

سریع و خشن: 95.3

ارنی پرنگ: 93
روند پست رو نتونسته بودی یکسان و متعادل نگه داری. یه جاهایی بیش از حد سریع پیش میرفت، یه جاهایی خیلی آهسته میشد. با توجه به طولانی بودن پستت این یه نکته منفیه. خواننده رو خیلی زود خسته میکنه.
دعوای کریستف کلمب و زنش خنده دار بود. ولی زیادی کشش داده بودی، میتونست کوتاه تر بشه. این زیادی کش دادنش باعث شد خنده دار بودنش از بین بره کم کم. روی قسمت های اتوبوس یکم زیادی مانور داده بودی. جالب بود اولاش، ولی کم کم دیگه خسته کننده شد.
روی جزئیات پستت کم کار کرده بودی... مثلا بعضی قسمتا شخصیتا میتونستن واکنش های بیشتری نشون بدن. و اون بخش سازمان موجودات جادویی، میتونستی روی هیتلر بیشتر مانور بدی حتی.

ارتباطتو با پست قبل حفظ کرده بودی. این یه نکته مثبته. روند پستت رو هم تونستی متعادل نگه داری. ولی یه جاهایی خیلی سریع خواننده رو بردی وسط ماجرا. میتونستی آروم تر حتی پیش ببری در این مواقع و خواننده رو کم کم با اصل قضیه آشنا کنی. استفاده ت از اکسپلیارموس های آریانا هم به موقع و خوب بود.

روند سوژه و مسابقه کوییدیچ، استفاده از سوژه شخصیتا. اینا خیلی خوب بودن. راضیم شخصا. ولی اون عکسی که گذاشتی، نبودنش بهتر بود. خود جمله به تنهایی تاثیر گذار و خوب بود.

ترنسیلوانیا: 96

گابریل دلاکور: 96
شروع پستت خوب بود. خنده دار بود. حتی گفتن اینکه توانایی سو در کوییدیچ همون مدیر بودنشه هم جالب بود. ولی نباید انقدر تاکید میکردی روش. همون اول که گفتی، تاثیرشو کامل گذاشت. ولی تاکید های بعدیت خرابش کرد متاسفانه. روند پستت خیلی عالی بود. ولی بخش کوییدیچ هیچکدوم از پستا به اندازه کافی نبود. یک امتیاز من به این خاطر کم کردم ازتون. بهرحال کار گروهی بود، حیف شد که نتونستید هماهنگی کامل ایجاد کنید.

سو لی: 96
ایده غول های غارنشین قشنگ بود. ارتباطتو با پست قبلی هم حفظ کردی. ایده اینکه غول های غارنشین به جاتون کوییدیچ بازی کنن هم جالب و جدید بود.
فقط اینکه بخش کوییدیچ هیچکدوم از پستا به اندازه کافی نبود. یک امتیاز من به این خاطر کم کردم ازتون. بهرحال کار گروهی بود، حیف شد که نتونستید هماهنگی کامل ایجاد کنید.

آندریا کگورت: 96
آموزش دادن غول ها جای مانور بیشتری داشت راستش. ولی سوژه رو خوب پیش بردی و روند سوژه رو خوب حفظ کردی. فقط اینکه بخش کوییدیچ هیچکدوم از پستا به اندازه کافی نبود. یک امتیاز من به این خاطر کم کردم ازتون. بهرحال کار گروهی بود، حیف شد که نتونستید هماهنگی کامل ایجاد کنید.

آلبوس دامبلدور: 96
یه مقدار آخرای سوژه رو بیش از حد سریع پیش بردی و در طی مسابقه هم از مسابقه خیلی کم نوشتی. تمرکزت بیشتر روی اتفاقات جانبی بود که به خاطر این یک امتیاز از کل تیم کم شد. توصیفاتت هم خوب بودن به طور کلی.

داور دوم:

سریع و خشن: ۹۴.۳

ارنی پرنگ: ۹۲
روند پست یه جاهایی خیلی سریع و یه جاهایی بی‌خودی کند شده بود.
با توجه به طولانی بودنش، نتونستی اون جذابیت لازم رو ایجاد کنی که خواننده از خوندنش خسته نشه.
چارچوب کلی پستت نظمی که لازم بود رو نداشت.
رو سوژه اتوبوس زیادی مونده بودی. اولاش خوب می‌تونست باشه، اما بعدش حوصله سربر شد. هی تکرارش کردی. به نظر من بی‌خودی پستت طولانی شد بخاطر این‌چیزا.
در عوض بعضی‌جاها هم کارت خوب بود. من از دعوای کلمب و زنش خوشم اومد. اما باز باید کمترش می‌کردی تا شکلک‌هات تماما معنادار بشن.
به عنوان کاپیتان، نظمی که لازم بود بین پست‌هاتون برقرار کنی رو ندیدم. موضوع پست‌ها و روند کلی رو نمی‌گم‌ها... اونا مشخص بودن... منظورم به جزییاتشه.

آملیا فیتلوورت: ۹۵
روند پستت به نسبت طولش خوب بود. خسته نشدم از خوندش. به جزییات هم توجه کردی. اما در عوض رو کلیاتش مشکل داشتی. یعنی یهو خواننده رو پرت می‌کردی وسط اصل مطلب.
ولی رو هم رفته، خوب بود.

آریانا دامبلدور: ۹۶
واقعا اون عکس وسط پست کوییدیچ لازم بود؟
ولی از خود جمله‌اش خوشم اومد.
هیتلر‌لر کار رو خراب کرد.
این‌که این‌همه حواست به جزییات سوژه‌های تیم مقابل بود هم خیلی خوبه. چیزی که معمولا تو کوییدیچ فراموش می‌شه.
خوب بود.

ترنسیلوانیا: ۹۵

گابریل دلاکور: ۹۵
شروع پستت واقعا جذاب بود (مثل کل پستت). طنز مدیریت سو اول پست خیلی خوب بود. اما خراب شد. چرا؟ چون هی بهش تاکید کردی. به وقتایی لازمه اجازه بدی مخاطب خودش کنایه پست رو بفهمه. یه بار بهش گفتی منظورت از توانایی کوییدیچ، مدیریت سوئه... نباید دیگه هی بهش اصرار می‌کردی.
پستت واقعا خوب بود. اما یه جاهایی زیاده‌روی می‌کردی... طنزت از کنترلت خارج می‌شد و خرابکاری می‌کرد.
اما لذت بردم از خوندنش.
یک امتیاز در بخش کوییدیچی بودن پستتون از همه اعضا کم شد، چون به نظرم تیم بودن معنیش همینه و فقط مربوط به شخصی که وظیفه نوشتن پست کوییدیچ رو داشت، نمی‌شه.

سو لی: ۹۵
شاید من درست نگرفتم قضیه رو، اما تا پایان پست آندریا متوجه نشدم که غول‌ها قراره جای شما بازی کنن.
توصیفاتت در مورد صحنه‌ها خوب بود. طنزت هم کافی و خوب بود.
یک امتیاز در بخش کوییدیچی بودن پستتون از همه اعضا کم شد، چون به نظرم تیم بودن معنیش همینه و فقط مربوط به شخصی که وظیفه نوشتن پست کوییدیچ رو داشت، نمی‌شه.

آندریا کگورت: ۹۵
طول پستت خیلی مناسب بود. الکی کشش ندادی و وظیفه‌ای که به عهده‌ات بود رو انجام دادی.
اما به نظرم از یه سری سوژه‌ها پریدی. می‌تونستی بیشتر بهشون بپردازی.

آلبوس دامبلدور: ۹۵
وظیفه‌ای که به عهده شما بود، درست انجام نشد. یعنی بیشتر از کوییدیچ، شاهد رخدادهای جانبی بودیم. یه جاهایی واقعا اضافه بود. حذفشون مفیدتر از موندنشون بود.
از سوژه زمین بازی هم گذشتید. به نظرم در حق پستتون بی انصافی شد.
توصیفات صحنه‌ها خوب بودن.
یک امتیاز در بخش کوییدیچی بودن پستتون از همه اعضا کم شد، چون به نظرم تیم بودن معنیش همینه و فقط مربوط به شما که وظیفه نوشتن پست کوییدیچ رو داشتی، نمی‌شه. اما به هرحال از شما هم بابت این موضوع جداگانه امتیاز کم شد.

برنده: ترنسیلوانیا

تف تشت
VS
بچه های محله ی ریونکلاو

داور اول:

بچه های محله ی ریونکلاو (غیر از اکبرشون): 81.5

کریس چمبرز: 94
پستت جا داشت توصیفات بیشتری داشته باشه. یکم سریع پیش رفتی. پیدا کردن بازیکن سوژه خیلی خوبی بود که میتونستی استفاده خیلی بیشتری بکنی ازش. حیف شد که زود ازش پریدی.

ریموند: 95
خوب بود طنزت. روند پست هم خوب بود. ولی از روی سوژه های تمرین حس میکنم پریدی. جای توصیف بیشتری داشت.

تام جاگسن: 94
طول پستت خوب بود، ولی روندش بیش از حد سریع بود. تیکه های مربوط به پدر خوانده رو میتونستی بیشتر بنویسی.
قسمت مربوط به خریدن داور اشتباه خوب بود باز. ولی ای کاش مشخص نمیکردی توی خط آخر، یهویی خواننده رو توی پست بعدی شوک زدی میکردی.

جوزفین مونتگومری: 43
امتیاز پستت رو از 50 حساب کردم به خاطر ارسال پستت بعد از زمان قانونی. پستت به شدت سریع پیش رفته بود، هیچی هم از کوییدیچ ننوشته بودی. امیدوارم توی بازی بعدی جبران کنی. از امتیاز همه اعضای تیم 1 امتیاز به خاطر کم پرداختن به کوییدیچ کم کردم.

تف تشت: 94.5

سر کادوگان: 96
شروع پستت خوب بود. ولی قسمت کریچر یکم نامفهوم شده بود. کریچر رو از شخصیتش دور کرده بودی یکم. میتونست مثلا مشغول تمیز کردن موهای ملانی باشه به جای آویزون شدن ازشون حتی. روند پست خیلی خوب بود. طول پست هم مناسب بود.

ملانی استانفورد: 94
روند پستت مناسب بود. طولش هم همینطور. ولی اون قسمت جغد و مار یه مقدار مبهم شده بود. شخصا نتونستم درست متوجه بشم چه اتفاقی افتاده. از شکلک ها وسط دیالوگ زیاد استفاده کردی. یه جورایی طنز دیالوگ رو از بین برد این حرکت.

اینیگو ایماگو: 94
روند پست یکم سریع بود. فرصت آنچنانی برای هضم وقایع به خواننده نمیدادی. وسط پست هم یهو لحن پستت رو محاوره کردی، من فکر کردم بدون اینکه بفهمم وارد دیالوگ شدیم. بعد دیدم که نه، نشدیم.

کریچر: 94
روند پستت خوب بود. شخصیت آغا محمد خان خیلی ناگهانی وارد شد. کاش توی پستای قبلی ورودش به تیم رو مینوشتید، یا حتی توی همین پست در همون فلش بکت واردش میکردی. بخش کوییدیچی پستت خیلی کم بود. بیشتر به حواشی پرداخته بودی. به خاطر این موضوع یک امتیاز از کل تیمتون کم کردم.

داور دوم:

بچه های محله ی ریونکلا:80/25

کریس چمبرز:95
روند سوژه متعادل بود ولی توضیحاتت خیلی کوتاه و خلاصه بود جا داشت بیشتر توضیح داده بشه مثلا درمورد بازیکنایی که بهشون زنگ زدن و رد کردن، در مورد احساسات شخصیتاتم توضیحات خیلی کم بود.
یک امتیاز از همه اعضای گروه به دلیل کوییدیچی نبودن کم شد.

ریموند:92
اولین چیزی که بود این بود که پست یه جوری بود که انگار پست پایانیه. یعنی تا موقعی که هم تیمیات پستای بعدیو نزده بودن من فکر می کردم پست اخره و تو دوتا پست تموم شده! اونم دلیل اصلیش قسمت پایان پست که انگار شرایط افرادو طی بازی نشون میده نه قبل بازی.
تو قسمت توضیحاتت دیالوگا با شکلک اومده بود وسط توضیح، که میشد از توضیحات جدا بشه و چند جای مختلف تکرار شده بود.
سوژه تون از جایی شروع میشه که کریس و تام دنبال بازیکن میگردن، ولی هیچ جا مشخص نشده ریموند رو از کجا پیدا میکن. اگه از قبل تو تیم بوده بهتر بود یه جای پست زکر میشد.
یک امتیاز از همه ی اعضای گروه به دلیل کوییدیچی نبودن کم شده.

تام جاگسن:93
اولین چیز اینکه همه چیز خیلی سریع اتفاق میفته، رفتن تام و کریس به میدون شکسپیر، اومدن مارلون براندو، و نجات پیدا کردنشون و داور پیدا کردن. همشون پشت سر هم اتفاق میفتن.
به جزئیات تقریبا توجهی نشده بود. خیلی جاها جا داشت بیشتر توضیح داده بشه و روش کار بشه که فکر میکنم این عجلت به خاطر اینه که پستت تو اخرای وقت ارسال کردی و جوزفینم قرار بوده بعدت پست بزنه.
یه سری شکلکا اضافه بودن، میشد درموردشون توضیح داد و یه سری جاها حتی اگه توضیحم نمی دادی خود دیالوگا کافی بود.
چیز دیگه ام اینکه کریسو و تام چجوری فرار کردن بلاخره!؟ اگه نیروهای وزارت میومدن دنبالشون جالب تر بود تا اینطوری.
یک امتیاز از همه ی اعضا به دلیل کوییدیچی نبودن پستا کم شد.

جوزفین مونتگومری:41
50 امتیاز برای ارسال پست خارج از مدت اصلی کم شده.
پست نسبتا کوتاهی بود توضیحات کم داشت جا داشت بیشتر کار بشه روش.
به عنوان پست آخر باید سوژه تون جمع میشد، ولی هنوز یه چیزایی نامفهومه.
یه سری جاها انگار الکی اومدی پاراگراف جدید در حالی که ادامه ی همون پاراگراف بوده. نصف علامتای نگارشی نبود واسه همین درک بعضی از جمله ها سخت می شد.
یک امتیاز به دلیل کوییدیچی نبودن از کل گروه کم شد.

تف تشت: 95

سر کادوگان: 95
اولین چیز اینکه خیلی از جاها علامتای نگارشی جا افتاده بود یا توضیحات بدون فاصله از دیالوگا نوشته شده بود که البته چندجا بیشتر نبود.
یه سری قسمتای پست توضیحات خیلی مجهوله برای من مثلا همون قسمت اول، کریچر چرا موهای ملانی رو می کشه؟اون دوندگیا چی بوده؟! اینجور چیزا بهتر بود توضیح داده میشد که از این حالت گنگ خارج بشه. چندجا از یه شکلک مشابه دوجای جمله استفاده شده اگه اخرش زده بشه کافیه.
ولی ایده ی کلی سوژه تون که برن اتاق ضروریات دنبال بازیکن جالب بود.
یک امتیاز از همه ی اعضا به دلیل کوییدیچی نبودن پست از همه ی اعضای گروه کم شده.

ملانی استانفورد: 94
روند سوژه خوب بود، ولی توضیحات کم، در حدی که باعث میشد خیلی از قسمتای پست رو متوجه نشی مثلا اون قسمت " ان طرف اتاق ضروریات" اونجا چه اتفاقی افتاد؟ بازیکن جدید گرفتن؟ چیکار کردن؟ چی شد؟
یه سری از احساسات شخصیتا هم بهتر بود به جای شکلک توضیح داده میشد.

اینیگو ایماگو: 95
سوژه خیلی سریع پیش میرفت و حتی یه بخشایی گیج کننده می شد.
اینکه به بارگاه ملکوتی بودن ورزشگاه اشاره کردی خیلی جالب بود و توضیحات کافی از صحنه دست خواننده می داد.
ولی تقریبا پستت بی دیالوگ بود! ولی یه سری جاها باید به شخصیتا بیشتر پرداخته می شد.

کریچر: 96
فلش بک کی تموم شد؟
توضیحات جالب بود.
یه سری شکلکای اضافی وجود داشت که بهتر بود جاشون توصیف قرار میگرفت.
یک امتیاز از همه اعضا به دلیل کوییدیچی نبودن پستا کم شد.

برنده: تف تشت

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱ ۲۰:۲۵:۱۶

پیام زده شده در: ۱۱:۳۳ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نتیجه مسابقه فینال لیگ کوییدیچ 1396

تیم تف تشت:

سر کادوگان: 81
کتی بل: 82
گیدیون پریوت: 83
آرتور ویزلی: 81.5

میانگین: 82

تیم ترنسیلوانیا:

ادوارد بونز: 86
ریتا اسکیتر: 85
جیسون ساموئلز: 81

میانگین: 84

برنده نهایی لیگ و صاحب جام، تیم ترنسیلوانیا میباشد.

با تشکر و آرزوی موفقیت برای تمامی تیم هایی که شرکت کردن و حتی شرکت نکردن.
مراسم اهدای جام، فردا در وزارت سحر و جادو برگزار خواهد شد.

با تشکرات فراوان.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نتیجه مسابقه فینال لیگ کوییدیچ 1396

امتیازات داور اول:

تیم تف تشت:
سر کادوگان: 77
کتی بل: 79
گیدیون پریوت: 82
آرتور ویزلی: 78

تیم ترنسیلوانیا:
ادوارد بونز: 82
ریتا اسکیتر: 82
جیسون ساموئلز: 83

امتیازات داور دوم:

تیم تف تشت:
سر کادوگان: 78.5
کتی بل: 78
آرتور ویزلی: 77

تیم ترنسیلوانیا:
ادوارد بونز: 84
ریتا اسکیتر: 83.5
جیسون ساموئلز: 79.5

امتیازات نهایی تیم تف تشت:
سر کادوگان: 78
کتی بل: 79
آرتور ویزلی: 78

میانگین: 80

امتیازات نهایی تیم ترنسیلوانیا:
ادوارد بونز: 83
ریتا اسکیتر: 83
جیسون ساموئلز: 81

مسابقه بر طبق قوانین به پنالتی کشیده میشود.

پنالتی از ساعت 00:00 روز 17 اسفند تا 23:59 روز 21 اسفند در استادیوم المپیک برگزار خواهد شد.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ ۱۷:۰۱:۵۴

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نتیجه مسابقات نیمه نهایی لیگ کوییدیچ 1396

تیم ترنسیلوانیا VS تیم حوله پوشان

برنده: تیم ترنسیلوانیا

تیم تف تشت VS تیم دلار

برنده: تیم تف تشت

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ جمعه ۱ دی ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نتیجه مسابقه مقدماتی لیگ کوییدیچ 1396

امتیازات داور اول:

تیم هارپی هالی هد:
آبرفورث دامبلدور: 37
پاتریشیا وینتربورن: 40
لیندا چادسلی: 39

تیم ترنسیلوانیا:
ادوارد بونز: 77
ریتا اسکیتر: 76
جیسون ساموئلز: 80

امتیازات داور دوم:

تیم هارپی هالی هد:
آبرفورث دامبلدور: 54
پاتریشیا وینتربورن: 53
لیندا چادسلی: 55

تیم ترنسیلوانیا:
ادوارد بونز: 88
ریتا اسکیتر: 86
جیسون ساموئلز: 83

امتیازات نهایی تیم هارپی هالی هد:

آبرفورث دامبلدور: 45.5
پاتریشیا وینتربورن: 46.5
لیندا چادسلی: 47

میانگین:
46

امتیازات نهایی تیم ترنسیلوانیا:

ادوارد بونز: 82.5
ریتا اسکیتر: 81
جیسون ساموئلز: 81.5

برنده این مسابقه: تیم ترنسیلوانیا

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
نتیجه ی بازی نهای جام حذفی کوییدیچ

امتیازات داور اول:

طوسی جامگان:
روفوس اسکریم جیور:82
باروفیو روستایی: 82
ریگولوس بلک: 85

تف تشت:
گودریک گریفندور:80
کتی بل: 82
وینکی: 90
آرسینوس جیگر: 87

امتیازات داور دوم:

طوسی جامگان:
روفوس اسکریم جیور:85
باروفیو روستایی: 83
ریگولوس بلک: 86

تف تشت:
گودریک گریفندور:82
کتی بل: 84
وینکی: 87
آرسینوس جیگر: 87

نتیجه ی نهایی: طوسی جامگان 84 - 85 تف تشت

برندهی جام حذفی کوییدیچ با اختلاف ناچیز یک امتیاز

~ تف تشت ~

باخت های این دوره از ارزش های هیچ تیمی کم نکرد! برین رداهای عیدتونو بپوشین واسه مراسم اهدای جوایز!
با تشکر از شرکتتون توی این دوره کوییدیچ. بازم ببینیمتون. خدافظ!

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
نتایج بازی های نیمه نهایی جام حذفی کوییدیچ

امتیازات داور اول:

طوسی جامگان:
باروفیوی روستایی: 91
ریگولوس بلک: 85
روفوس اسکریم جیور: 70
داس:
سوزان بونز: 75
اورلا کوییرک: 80
دای لوولین: 78

امتیازات داور دوم:

داس:
سوزان بونز: 70
اورلا کوییرک: 75
دای لوولین: 70
طوسی جامگان:
باروفیوی روستایی: 90
ریگولوس بلک: 80
روفوس اسکریم جیور: 50

نتیجه نهایی:
طوسی جامگان 77.7 - داس 74.8

برنده ی بازی و فینالیست: طوسی جامگان

به دلیل شرکت نکردن تیم رستاخیز، تیم تف تشت بدون امتیاز دهی برنده اعلام می شود.

بنابراین فینال بین تیم های طوسی جامگان و تف تشت برگزار خواهد شد.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲:۰۳ شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نتیجه دور مقدماتی جام حذفی کوییدیچ 95

امتیازات داور اول:

تیم سه جارو دار:

لینی وارنر: 90 امتیاز
هکتور دگروث گرنجر: 91 امتیاز
آریانا: 92 امتیاز

تیم تف تشت:

تریسترام بسنوایت:88امتیاز
کتی بل: 87امتیاز
وینکی: 90 امتیاز
آرسینوس جیگر: 87 امتیاز

امتیازات داوردوم:

تیم سه جارو دار:

لینی وارنر: 80 امتیاز
هکتور دگروث گرنجر:72 امتیاز
آریانا: 83 امتیاز

تیم تف تشت:

تریسترام بسنوایت:82امتیاز
کتی بل: 81امتیاز
آرسینوس جیگر: 79 امتیاز

میانگین امتیازات:

تیم سه جارو دار:

لینی وارنر: 85 امتیاز
هکتور دگروث گرنجر:81.5 امتیاز
آریانا: 87.5 امتیاز
امتیاز کل تیم:85 امتیاز

تیم تف تشت:

تریسترام بسنوایت:85امتیاز
کتی بل: 84امتیاز
آرسینوس جیگر: 83 امتیاز
امتیاز کل تیم: 85.5 امتیاز

برنده بازی: تیم تف تشت

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
نتایج دور نهایی بازی های جام جهانی کوییدیچ

نتیجه بازی تنبل های زوپسی با کیو.سی.ارزشی
برنده بازی: هر دو تیم به عنوان برنده انتخاب شدند.

نتیجه بازی تف تشت با تراختور زرد
برنده مسابقه: تف تشت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.