هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۵۵ شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰
از ش چندشم میشه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 219
آفلاین
جودی!

ببین... یه جورایی اشتباه برداشت کردی.

نقل قول:
اینجا فقط و فقط واسه حرف گوش کناست...

عین جمله ای که ارباب گفتن این بود:
نقل قول:
ولی حرف گوش کنین! این جودی که من می بینم، خیلی حرف گوش نمی کنه.

منظورشون این بود که وقتی درخواست نقد میدین، خب گوش بدین. یه نفر از گروه خودتونو میشناسم که خیلی زحمت کشید واسه مرگخوار شدن. خیلی درخواست نقد میداد (منظورم پشت سر هم و مسلسل وار نیست) و به نظر من خوب پیشرفت کرد. اوایل خیلی رولاشو دوست نداشتم ولی از وقتی بلا باهاش کار کرد، همه رولاشو میخوندم.

نقل قول:
جادو... ساخته دست شیطان پرستاس! امیدوارم اینو بدونین و هیچ وقت جلوی کسی که شیطان بودنو تو هری پاتر دوست داره نگیرین!

بازم عین جمله ارباب:
نقل قول:
برای شروع خیلی رک و راست بهتون می گم که این سوژه ابلیسی شما تو ایفای نقش این سایت، هرگز به جایی نمی رسه. اگه بیست سال هم تو سایت فعالیت کنین، این سوژه جا نمیفته. چون مال این دنیا(دنیای هری پاتر) نیست. بقیه نمی تونن ازش استفاده کنن.

نقل قول:
حرف شما رو درباره اینکه شخصیت من ضد هری پاتر و بر خلاف جادوئه... یکم نادرسته! سند نمیخوام بیارم برای اینکه جادوی هری پاتر ساخته شیطان پرستاست!

ایشون نگفتن جادو هیچ ربطی به شیطان و این حرفا نداره. گفتن سوژه جا نمیفته. مال دنیای هری پاتر نیست. خیلی سوژه ها همینجورین.
نیاز نیست حتما شیطان باشی که... جا انداختنش سخته و انرژی زیادی میخواد. در نهایت هم شاید خودت بتونی ازش استفاده کنی... ولی یکی دیگه شاید نتونه.

نقل قول:
من واسه این اومدم که به سطحی برسم که منو به مرگخواری قبول کنن و بعدا بتونم بگم من سطح نوشتن این جوره و اونجوره!

این هدف... خب... بذار یه چیزی بهت بگم.
کسی که اینجا خوب مینویسه، دلیل نمیشه حتما نویسنده خوبی باشه. تجربه من اینو نشون میده.
اینجا آدم میتونه شخصیتا رو بشناسه و بعد استفادشون کنه. ولی وقتی آدم خودش بخواد چیزی خارج از سایت و فندوم هاش - هری پاتری و غیر هری پاتری - بنویسه، باید شخصیتاشو خلق کنه. و شناختن خیلی آسون تر از خلق کردنه.

نمیگم این سایت کمک نمیکنه. این سایت باعث میشه آدم بفهمه نقطه قوتش کجاست، نقطه ضعفش کجاست، سبک نوشتنشو پیدا کنه و... بازم تجربه شخصی خودم؛ این سایت خیلی به طنز نویسیت کمک میکنه. خود من بیشتر یاد گرفتم از روی سوژه های داستانم نپرم، بفهمم کجا باید درجا بزنم و کجا باید سریعتر برم.

نقل قول:
اینجا فقط و فقط واسه حرف گوش کنا و دوستدارای هری پاتره!

اولا که... کسی اینو نگفته. کسی نمیتونه بگه جای کی اینجاست و جای کی نیست. دوما که... حرف گوش کردن تا الان ضرری نزده به کسی. حرف خوب یعنی. خب اگه بهت بگن اینجوری بنویس بهتره، و واقعا باشه، ایرادی داره؟ نداره دیگه! اینکه بخوای ببینی حرفی که طرف زده درسته یا نه، کار سختی نیست. با یه کم سبک سنگین کردن میشه فهمید.

نقل قول:
کار من اشتباه بود ولی از شما کاملا بعید بود که اینجوری آدمو...

چت باکسو گشتم ببینم مگه اتفاقی افتاده. واقعا اتفاق خاصی نیفتاده. قبلا توضیح دادم.

نقل قول:
حتما سوء تفاهم شده! من برای شما نرفتم! دوباره میگم... من برای حرفای لرد ولدمورت نمیرم!

خوشحالم که اینطور نیست.

نقل قول:
موندن من اینجا، دقیقا مساوی اینه که من واسه خودم بیشتر دشمن بتراشم!

نقل قول:
چرا من میخوام یه بار آروم یه درخواست کنم اینقدر جال و جنجال به پا میشه!؟

چیکار کردی مگه؟ بقیه چی گفتن؟ جال و جنجال ندیدی هنوز.
خود منم خیلی وقتا دلسرد شدم. خیلی وقتا خواستم برم. این قضیه دشمن و اینا همش سو تفاهمه. منم فکر میکردم دشمن زیاد دارم. با خیلیاشون سو تفاهمامو برطرف کردم و بهترین دوستای هم شدیم در نهایت.

نقل قول:
یه آدم عاقل پیش کسای که دوسش ندارن نمیمونه!

این حرف درسته ولی کی گفته کسی اینجا دوست نداره؟! نباید بر اساس رفتار - احتمالا - یکی دو نفر، یه همچین نتیجه کلی بگیری.

نقل قول:
واسه شمام نباید مهم باشه حتما! این همه تازه وارد خوب... یکی غیر از من! مگه نه؟!

جوابو فکر کنم خودت بدونی. همه اعضا به نوبه خودشون مهمن. رفتنت شاید - میگم شاید چون اتفاقی توی سطح سایت ندیدم، شاید توی پیام شخصی کسی چیزی گفته - یکی دو نفرو خوشحال کنه. سه چهار نفرو همون بالا اسم بردی که حتما ناراحت میشن.

معمولا توی زدن همچین حرفایی خوب نیستم. شاید یه جایی منظورمو درست نرسوندم. ولی بدون من یکی خیلی دوست دارم بمونی. بعید هم میدونم بقیه دلشون بخواد بری. یه کم فکر کن بازم.

رکسان خالی... خالی خالی! بدون ویزلی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

جودی جک نایفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۰ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۸:۰۴ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
از هـᓄـیــטּ ᓗـوالیـ جهنـᓄـ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
سلام!
اگه با آرامش بذارین برم پی کارم خیلی خوب میشد لرد جان!
از اینکه کسی رو هم نارحت کردم تو پست قبلیم عذرخواهی میکنم دوباره! (اینقدری که من عذرخواهی کردم تو دنیای واقعی به هیچکی نمیگم به جون خودم!:| )... الانم میگم... اگه اتفاقی بین منو شما داره میوفته... بازم معذرت!

نقل قول:
حرفای منو نپیچونین. من نگفتم اینجا برای حرف گوش کناس. مدرسه که نیست
نیس؟ هس دیگه! نگین نیست! کسی که حرف گوش نمیده همش دلیل نمیشه حرف گوش نده! من تا الان تمام تلاشمو کردم تا یه جوری متنامو خوب کنم! شاید از نظر شما به دجه مرگخواری برسم... ولی مثل اینکه دیگه قرار نیس مرگخوار شم! من واسه چی اومدم اینجا رو میگم: من واسه این اومدم که به سطحی برسم که منو به مرگخواری قبول کنن و بعدا بتونم بگم من سطح نوشتن این جوره و اونجوره! تازه... من هیچ وقت نمیخوام واسه یه کلمه حرفی که زدم این قدر عذاب بکشم!

نقل قول:
شما تو چت باکس گفتین سفیدای مزخرف! من گفتم این جا به سفیدا نمی گیم مزخرف...در واقع به هیچ کسی نمی گیم مزخرف.
شما هم بلافاصله گفتی من می گم!
منم گفتم پس یادم باشه که مرگخوار نشی.
چون عضو یه گروه شدن، یعنی تابع قوانین خاصی بودن. با این وضعی که من می بینم، فردا بهت می گم فلان جا پست بزن...می گی نمی زنم!
کسی که می خواد عضو یه گروهی بشه، اول باید یاد بگیره خودشو با قوانین تطبیق بده. نمی تونه بگه حرف، حرف منه.
حرف شما صحیح! من نمیگم بر خلاف مقررات حرف نزدم... بلکه این کارو کردم، روش پافشاریم کردم! کار من اشتباه بود ولی از شما کاملا بعید بود که اینجوری آدمو...

نقل قول:
بعدش هم که با شما حرف زدم و پستت رو هم نقد کردم...نمی فهمم الان چرا اومدی این جا اینجوری می گی و وانمود می کنی من گفتم این جا جای شما نیست.
حتما سوء تفاهم شده! من برای شما نرفتم! دوباره میگم... من برای حرفای لرد ولدمورت نمیرم!

نقل قول:
می دونی تا حالا به چند نفر گفتم فلان سوژه به جایی نمی رسه؟
چی شده؟ همشون گذاشتن رفتن؟
نخیر...سوژه های مناسب تر پیدا کردن و موندن و جزو بهترینا شدن.
نه! پس نمیخوام درباره اینکه این سوژه به جایی نمیرسه ی شما، حرفی بزنم... من از هیچی شما و نقداتون ناراحت نیستم!

نقل قول:
اشتباه کردم؟
می رسه؟
خب بمون و ثابت کن که می رسه.
متاسفانه دیگه نمیشه لرد ولدمورت! موندن من اینجا، دقیقا مساوی اینه که من واسه خودم بیشتر دشمن بتراشم! نقدای خالیی که بچه ها میکنن... به یکباره روی من خالی شد! چرا اینجوری شد؟ چرا من میخوام یه بار آروم یه درخواست کنم اینقدر جال و جنجال به پا میشه!؟
یه آدم عاقل پیش کسای که دوسش ندارن نمیمونه! چرا؟!
بمونم و خودمو عذاب بدم که چرا لرد ولدمورت رو از خودم رنجوندم!؟ عقل من بهم میگه که این کار اشتباه!

نقل قول:
شما که نظر منو قبول نداری چرا ازم نقد می خوای خب؟!
چرا... من نقدای شما رو قبول دارم! حرف شما رو درباره اینکه شخصیت من ضد هری پاتر و بر خلاف جادوئه... یکم نادرسته! سند نمیخوام بیارم برای اینکه جادوی هری پاتر ساخته شیطان پرستاست! شیطان بودن! شخصیت من شیطان نیس! دختر شیطانه لرد ولدمورت!=))

همین... دوباره باید جواب بدم چون دارم برای هیچی میرم! من به دلیلایی که برای خودم دارم، فعالیت ایفای نقشیم کم میشه! واسه شمام نباید مهم باشه حتما! این همه تازه وارد خوب... یکی غیر از من! مگه نه؟! :))

ویرایش شده توسط جودی جک نایف در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۸:۴۶:۴۷
ویرایش شده توسط جودی جک نایف در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۸:۴۸:۳۸

...You must believe me to exist
...wait
God is busy
?Can i help you

آری، آن روز چو می رفت کسی
داشتم آمدنش را باور
من نمی دانستم
معنیِ «هرگز» را
تو چرا بازنگشتی دیگر؟

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
سلام جودی!
من هم ازت معذرت می خوام. امیدوارم که ببخشی
به هافل هم گفتم ازت معذرت بخواد:
_خور خور خورا خوارا!

تصویر کوچک شده

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
حرفای منو نپیچونین. من نگفتم اینجا برای حرف گوش کناس. مدرسه که نیست.

شما تو چت باکس گفتین سفیدای مزخرف! من گفتم این جا به سفیدا نمی گیم مزخرف...در واقع به هیچ کسی نمی گیم مزخرف.
شما هم بلافاصله گفتی من می گم!
منم گفتم پس یادم باشه که مرگخوار نشی.
چون عضو یه گروه شدن، یعنی تابع قوانین خاصی بودن. با این وضعی که من می بینم، فردا بهت می گم فلان جا پست بزن...می گی نمی زنم!
کسی که می خواد عضو یه گروهی بشه، اول باید یاد بگیره خودشو با قوانین تطبیق بده. نمی تونه بگه حرف، حرف منه.
بعدش هم که با شما حرف زدم و پستت رو هم نقد کردم...نمی فهمم الان چرا اومدی این جا اینجوری می گی و وانمود می کنی من گفتم این جا جای شما نیست.
می دونی تا حالا به چند نفر گفتم فلان سوژه به جایی نمی رسه؟
چی شده؟ همشون گذاشتن رفتن؟
نخیر...سوژه های مناسب تر پیدا کردن و موندن و جزو بهترینا شدن.

سایت مگه مال منه که تعیین کنم اینجا مال کی هست و مال کی نیست.

اون کلمه مودبانه نیست. همونطور که این جا نمی تونیم به همدیگه فحش بدیم، مزخرف هم نمی تونیم بگیم. مخصوصا به یه گروه. اون فرهنگ چت باکس رو من نوشتم. خودم اونجا نوشتم وقتی درباره یه گروه حرف می زنین دقت کنین.

غیر از این، توی نقدتون گفتم این سوژه شیطان بودن شما به جایی نمی رسه.
اشتباه کردم؟
می رسه؟
خب بمون و ثابت کن که می رسه.
تا حالا که نرسیده... شاید تونستی به جایی برسونیش.
شما که نظر منو قبول نداری چرا ازم نقد می خوای خب؟!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۶:۰۴:۴۷

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

جودی جک نایفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۰ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۸:۰۴ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
از هـᓄـیــטּ ᓗـوالیـ جهنـᓄـ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
اهوم... فکر کنم درست اومدم! صفحه‌ی اصلی انجمن‌ها » ایفای نقش (Role Playing) » ایستگاه کینگزکراس » پاسخ: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟ اینجا همون جاست که یه یادگاری از خودت میذاریو بودن خودتو به خاطر همه میذاری...

خب...
قبل از اینکه برم سر اصل مطلب، بذارین به چند نفر، یه چیزایی بگم!

..........

لرد ولدمورت
بابت هر نقدی که کردین ممنون! بابت اینکه بهم گفتین و توضیح دادین اینجا فقط و فقط واسه حرف گوش کناست... بازم ممنون! شما نشون دادین من باید تو غیر هری پاتر نویسندگی کنم پیشرفت میکنم... و این درسته! =)
لرد ولدمورت یا به نوعی ارباب من! جادو... ساخته دست شیطان پرستاس! امیدوارم اینو بدونین و هیچ وقت جلوی کسی که شیطان بودنو تو هری پاتر دوست داره نگیرین! :))

ابیگل نیکولا (رومی خودم!تصویر کوچک شده
)
خیلی خوشحالم که با تو چند ماه دوست بودم... امیدوارم از اینکه با من دوست بودی خوشحال باشی رومی! :)
همیشه مثل شخصیتت، از خوشحالی در حال انفجار باشی!:)

رکسان خالی (ویزلی!)تصویر کوچک شده

با اینکه منو نمیشناختی ولی بازم مثل یه دوست باهام رفتار کردی! خیلی بابت پیامی که برام فرستادی بازم ممنون! مرگخواری خوش بگذره ویزلی! :))

سوروس اسنیپ (هانی جونی!تصویر کوچک شده
)
از اینکه باهات تا یه مدتی دوست بودم خیلی خوشحالم هانی! امیدوارم در حالی که به شادیای بقیه خیره میشی، به شادیای خودتم فکر کنی! اینقدر غمگین نباش هانی جونی!::)

بلاتریکس لسترنج-وین هاپکینزتصویر کوچک شده

بابت هر اتفاقی افتاده بینمون، عذر میخوام! دیگه چی بگم دم آخری! با هافل خوب باش وین! با اربابت خوش باشی بلا!

............
ممنون از همگیتون!

از الان به بعد دیگه فعالیت ایفایی نقشیم کم میشه! کم کم دیگه جودی جک نایف از دید همه جادوگرانیا پاک میشه! به این میگن آروم رفتن!
دیگه بعد از فن فیکشنم... شاید old خوشگلی بیاد بغل اسمم! شاید دیگه کسی از اومدن من با خبر نباشه... شاید... همش شاید شد!
جادوگرانو دوست داشتم... دارم و به همه هری پاتریستا پیشنهادش میکنم! اینجا فقط و فقط واسه حرف گوش کنا و دوستدارای هری پاتره!=))
بعد از فن فیکشن هری پاتر و روح های زندگانی؛ من دیگه اینجا نمیام... اگه بیام... فقط یه مرده زنده ام! یه کسی که فقط تو یه قبر خالی از هر نشانی دراز کشیده تا زندگی رو از دیدی یه مرده ببینه!:))

♈یه یادگاری از سایه... 14 ساله... همین حوالی!♈

...You must believe me to exist
...wait
God is busy
?Can i help you

آری، آن روز چو می رفت کسی
داشتم آمدنش را باور
من نمی دانستم
معنیِ «هرگز» را
تو چرا بازنگشتی دیگر؟

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
تصویر کوچک شده

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۰:۱۲ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
خب خب خب
ظاهرا اینجا یادگاری از خودتون میزارید
درسته؟
اگر اینطوره منم به عنوان یه تازه وارد دلم شدیدا ازم خواهش میکنه که این پست رو به یادگار بزارم....
سلام دوستای من شما اهالیه انجمن بهترین های زندگی من هستید ...
و انجمن و سایت...درواقع حدودا این ۸ ماه که واردش شدم خونه ی منه ...
جای برای فرار از زندگی که بی شباهت به زندگیه هری پیش خاله چاقالوش نیست...
اینجا برای من دنیای جادوگری و اون شخصی که اینجا رو بهم معرفی کرد درست برام مثل هاگریده هرچند دیگه پیش من نیست ...
از جادوگران بخاطر این زندگیه جدید ممنونم
بعضی وقتا درست مثل امشب که نتایج رای گیریه وزارت اعلام شد از روی شیطنت های بچه گانه خیلی آتیش سوزوندم و توی چت باکس شروع کردم به تفرقه افکنی
بعضی وقتام تو تاپیکا با پست ها خندیدم و گریه کردم...
کاش کسی رو ناراحت نکرده باشم
کاش حد اقل یکیو خوشحال کرده باشم ...
درسای زیادی گرفتم تو همین مدت کم
مثل احترام
مثل بزرگواری
مثل....
لرد و بلاتریکس برام استادای خوبی توی اسلیترین بودن
و همچنین توی زندگیم
و بقیه دوستای خوبی برام بودن
....راستی آره گفتم از روی بچگی... بله درسته من بچه ام هم سن جادوگرانم
مثل جادوگران متولد ۸۲
برای همین جادو گران رو خیلی دوست دارم چون به من هم احترام میزاره
چیزی که تو دنیای ماگل ها وجود نداره و به ما میگن بچه هایی که چیزی نمیفهمن...
خلاصه که آره پست یادگاری و شاید خداحافظی بود ... هرچند بی قائده و بی پروا نوشتم وبابتش از اساتید معذرت میخوام اما میخوام که جادوگران همیشه باشه
چون آرامشگاهی برای کسایی مثل منه...
دوستدار شما سوروس اسنیپ / هانا ی ۱۶ ساله :)/

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۲:۴۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
نقل قول:

به یاد دوستی های قدیمی می افتی و به یاد می آوری دوستان خوبی را که این سایت به تو داد ، زمان های بسیار خوب و خوشی را که در این سایت گذراندی و حال هیچکدام از آنها در کنارت نیستنند و با گذشت "زمان" در حسرت آنها می سوزی...............همه این ها به خاطر جبر "زمان" است و از آن گریزی نیست
"زمان" دیگر پستی نیست که بتوانی ویرایش و یا حذف کنی..."زمان" شناسه نیست که آن را ببندی...زمان" انجمن نیست که آن را قفل کنی......زمان" گروه نیست که آن را عوض کنی......."زمان" آن واقعیت تلخی است که دنیا آن را به سادگی به تو و امثال تو نشان می دهد.
----------------

پویان ممنون بابت همه خاطرات خوبی که به ما دادی.
خیلی سخت و تلخ بود خبر درگذشتت...
یادت گرامی و روحت در آرامش.

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
لوسیوس عزیز

ممنونم. انرژی دارم چون هنوز هم اعضایی تو سایت هستن که بهم انرژی می دن.

گاهی شما رو می بینم که به قول خودتون میایین و سرکشی می کنین و می رین. دیدن قدیمیا، حتی اگه گهگاهی باشه، خوشحال کننده و یکی از همون عوامل انرژی دهنده اس. خیلی قشنگه که حتی وقتی نیستین و فعالیت نمی کنین هم این جا رو فراموش نمی کنین و خونه خودتون می دونین.

مدت زیادی کنار هم، مرگخوارانه فعالیت کردیم. روزای خیلی قشنگی بودن.

شما هم یه موقعی لرد ولدمورت بودین...سایت در تسخیر لردهای سیاهه الان!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
درود به همه
کرام عزیز (سر بارون) منم هر از گاهی مثل شما یک سر و گوشی اینجا میکشم و حس عجیبی دارم و خیلی خوب اون حس را بیان کردی... (زمان)
i miss you

-------------------
لردولدمورت عزیز
از اینکه همچنان شما را پر انرژی میبینم واقعا لذت میبرم...
لردولدمورت که دیکتاتور نباشه هم که لردسیاه نیست...
خیلی دوستان دارم و واقعا از اینکه نیستم دیگه تو سایت در کنارتان همیشه حسرت میخورم...

موفق باشید ارباب
...and
!Keep Jadoogaran Great

ویرایش شده توسط لوسیوس مالفوی old در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۱۶:۲۹:۱۰

جادوگران

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.