هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
درود و خسته نباشید.

شروع کنم.

* امکان طراحی و چیدن اختصاصی پروفایل ها
* امکان چت خصوصی و آنلاین با بقیه اعضا

دو تا قابلیت خیلی خوبه که به نظرم بهش نیاز داریم. اون اولی که به جای اینکه اعضا بخوان شیرین کاری و شاخ بودنشونو با رنگ اسم توی چت باکس ( مثل من ) و یا تو امضا یا عکس پروفایل نشون بدن. یه فضای شخصی دارن که میتونن کاری کنن هر کی زد روی پروفایلشون در چند لحظه شخصیتشون رو متوجه بشه.

مطمئنم این اپدیت پروفایل فقط در حد همین زیباسازی نیست و میشه روابطی با دیگر اعضا داخل پروفایل ایجاد کرد که "کی با کی صمیمیمه "-"کی کی رو چک کرده " و غیره. که اگه بخوایم فقط از دید ضروری بودن یا نبودنشون این قابلیت های خوب رو کنار بذاریم کم لطفی هستش.

در مورد چت هم که هر چی باشه لایوه و دوباره اعضا از تلگرام میان همینجا و هر بحثی هم بشه چه خانوادگی چه 30 یا سی... خود مدیران بهش دسترسی دارن و میتونن برخورد کنن.

یه معاهده محافظت از کودکان داریم. وقتی خود مدیران و ناظران میان میگن بچه ها عضو این گروه تلگرام شید. چطور میتونیم مطمئن باشیم به اون معاهده عمل میشه؟ چت لایو به نظرم جدا از یه قابلیت لاکچری یک نیازه که باید توی سایت داشته باشیمش.

البته خب ممکنه کمی هم فشار بیاد به سایت و مجبور به هزینه های بیشتری بشیم که چون اطلاعی ندارم بهتره صحبت نکنم ازش.

* امکان لاگین=ثبت نام کردن با حساب های شماره موبایل، اکانت گوگل یا بقیه شبکه های اجتماعی

لازم و ضروریه. وقتی با یک دکمه میشه از روی هر سیستمی داخل سایت لاگین و ثبت نام کرد. چرا باید وقتمون رو الکی برای فرم ثبت نام و تاییدیه ی ایمیل و اینا بگذاریم.

بعد دو سال خواستم جای پی سی با گوشی برم. رمزم که یادم نبود هیچ. رفتم زدم "رمز را فراموش کردم" ایمیلش نمی اومد. اخر پشیمون شدم.

* اپلیکیشن موبایل جادوگران

اصلا اگه نسخه ی جدید خوب باشه. (مدیر فنی میدونه چی میگم) دیگه نیاز به اپلیکیشن نیست و مرورگر موبایل ها نسخه ی موبایل سایت رو لود میکنن و مشکل حله.

* امکان امتیاز دادن یا لایک کردن پست ها
خدایا شکرت. بالاخره توفیق دادی.
آقا این قابلیت عالیه عالیه.
با شناسه ی قبلیم با اینکه رول های خوبی میزدم و خودمو سرگرم میکردم همیشه ناراحت این بودم که کیا پستم رو خوندن؟ نظرشون چی بوده؟ خیلی وقت ها درخواست نقد میدادم که فقط بفهمم یکی پستمو خونده و بفهمم نظرش چیه. مطمئن باشید با اینکار هم تازه وارد ها از لایک هایی که از همگروهی هاشون یا تازه وارد های گروه های دیگه میگیرن دلگرم میشن. هم افرادی مثل خود ما لذت میبریم که چند نفر پستمون رو خوندن.
و با راه اندازی سیستم رنک بندی اعضا دیگه مشکل اینکه "هر کی لایک بیشتری گرفته ینی بهتره" رو حل میکنیم.

خودم چون فول استک و وب مستر هستم از تمام تغییرات ویژه ی مدیران استقبال میکنم و میگم که دمتون گرم هر چی شما راحت تر باشید، وقت و انرژی بیشتری دارید که این به خود ما بر میگرده.

--
حالا همه این ها به کنار، در مورد پاک شدن پست های سابق! لطفا پاک کنید این زنجیر و سنگ هایی که به پامون بسته شده و نمیذاره هیچکاری کنیم. خوابیدیم روی یه کوه ارسال و پست های افرادی که نه میشناسیمشون، نه تا حالا خوندیم پستشون رو، نه آموزشی هستن و نه چیزی. (جدا از موزه ها و تاپیک های اموزشی )

فقط پست های اون هارو مال خودمون میدونیم.
این قضیه منو یاد کشور خودمون انداخت که همش میگیم تمدن 2500 ساله. کوروش. داریوش. فلانی. بثاری. اما الان چی؟ خودمون چی داریم؟ بهتره به خودمون متکی باشیم و با اعتماد به نفس ستون های جادوگران رو برای ایندگان محکم کنیم. بدونید که تازه وارد ها هم از یه سایت سبک، تمیز و سرراست که توش گم نمیشن و گیج نمیشن راضی خواهند بود.

البته نباید UI و UX رو فراموش کرد. اینجا اینقدر راحته که بعد از گروه بندی شخص میتونه بپره توی یه تاپیک و شروع کنه. بهتره سایت جدید هم همینطور باشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
من یه چیزایی اضافه کنم.

قبلا که مدیر بودم، هربار وارد منو می‌شدم، می‌گفتم ایکاش سایت عوض شه. این چیه گذاشتین جلو من!
همونطور که حسن گفت، برای یه بلاک ساده باید با کلی کد سر و کله می‌زدم که از دونه دونه‌اشون می‌ترسیدم. که چه می‌دونم یهو یه چی میشه و خراب میشه و فلان.
یه عکس و خبر گذاشتن حتی برام دردسر داشت.
اما در حال حاضر که یه کاربرم، ترجیح می‌دم همینجا باشم.
برام خیلی پیش میاد به پست‌های قدیمی خودم بربخورم و یهو می‌بینی یه ساعته دارم پست‌های ده سال پیش یه تاپیک رو می‌خونم و راستش لذت می‌برم.

جدا از بحث پست‌ها، من ترجیح میدم قالب سایت رو دوست نداشته باشم و وقتی عوض شد، ذوق کنم و چندروز از تازگیش لذت ببرم و به جون مدیر فنی دعا کنم.

پریدن پست‌ها هم راه حل داره. به سادگی و با یه کلیک میشه کپیش کرد که اگه پرید، باز به سادگی رفرش و پیست کنیم.

در مورد لایک و نظر، طبیعتا تاثیر منفی خواهد داشت. چرا؟... من شخصا اگه یه تازه‌وارد بودم و یه پست می‌زدم که لایکاش از ممد ویزلی کمتر باشه، سرخورده می‌شدم.
با حس قهرمان بازی تازه واردها هممون آشناییم. و هممون هم می‌دونیم که کم پیش میاد بشینیم پست‌های تازه واردین رو بخونیم. اما مثلا من تک تک پست‌های کراب رو می‌خونم! اون تازه وارد بخت برگشته، چقدر شانس داره که لایکی داشته باشه؟ بعدم ناخودآگاه این لایک‌ها معیار سنجش می‌شن!

خلاصه که بنده در حال حاضر رای ندادم، چراکه ممکنه توضیحی داده شه که متوجه شم نظراتم اشتباه بوده.

ویرایش:
آقا قطعا مهاجرت سودهایی هم برای سایت داره. و می‌دونم اینایی که حسن گفتن، تنها بخشی از امکاناتیه که اونور می‌تونیم داشته باشیم.
می‌تونیم راحت‌تر فعالیت کنیم. اما من شخصا ترجیح می‌دم همینجا بمونم. با اینکه می‌دونم این سایت برای مدیرا چقدر دردسر ایجاد می‌کنه در فراهم کردن خواسته اعضا!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۱۲:۰۸:۱۹

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
سلام.
من رای منفی دادم چون همان طور که دیگران گفتند، دیگه جذابیت ایفای نقش از بین می ره و این ناراحت کننده است که این همه رول از بین بروند.
ممنون از زحماتتان

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

ابیگل نیکولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
از همین طرفا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
اینقدر راحت نزنید روی گزینه ی بله و از تاپیک بیاید بیرون...
نظرات بقیه رم بخونید، من خودم هنوز رای ندادم واسه همین نمیدونم از چه قراره درصد آرا.
ولی حیفه این همه تاریخچه نابود شه.
وقتی میری تاپیک قورباغه ی شکلاتی یا تاپیک موزه و تاپیکای مشابهو می بینی حسرت می خوری چرا اون موقع نبودی، چرا زودتر عضو نشدی.
با مهاجرت رسما کل این تاریخچه رو دو دستی میریزیم تو سطل زباله و تمام! حتی اگه یه لینک به اون تاپیک داشته باشی...

از نظر دیگه ام اگه مهاجرت کنیم اعضای تازه واردمون کم میشه، نصف اعضا دنبال فن فیکشن و چیزای مشابه وارد سایت میشن، که خب مشخصا تو سایت جدید نیستن دیگه.
فعالیت ایفا ام کم میشه کسی حوصله نداره از این سایت به اون سایت بره تا یه پست بزنه.

BOOM!

No! I'll not smile, but I'll show you my teeth.

شناسه قبلی:اشلی ساندرز

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

جودی جک نایفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۰ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۸:۰۴ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
از هـᓄـیــטּ ᓗـوالیـ جهنـᓄـ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
سلام!
اومدم تا یه نظر کوچیک بدم... از یه تازه وارد...!:)
.
خودم به شخصه از اینکه سایت میخواد تغییر کنه خوشحالم ولی، موضوع سر اینه که منه تازه وارد، میخوام نقدای بقیه رو بخونم... پست بقیه رو بخونم... نمیشه! اگه بخواد اینجوری بشه:
نقل قول:
این شیفت به سیستم جدید بدون ضرر هم نیست خب. اگه از نکات منفی بخوام شروع کنم اینه که هیچ کدوم از محتوای سایت فعلی به طور کامل قابل انتقال به سیستم جدید نیستن. هیچ کدوم از پست های انجمن ها و تاپیک ها، هیچ کدوم از محتوای بقیه بخش ها، مثلا خبرها یا عکس ها یا فایل ها. در مورد فایل ها و عکس های رسمی خاص میشه تدریجا بخشی از اونها رو منتقل کرد به صورتی دستی فقط. به طور کلی سایت فعلی یه پیشوند OLD میتونه بگیره و قابل فعالیت نخواهد بود در صورت مهاجرت و فقط قابل مشاهده هست برای مواردی مثل خوندن پست های قدیمی و غیره مثلا.

پس من کاملا با تغییر سایت مخالفم! خوبیایی هم که گفتین خیلی خوبه! لایک کردن متن بدون اینکه هی مجبور باشیم به اینو اون بگیم رول خوب بود این متنت خوب. کافیه لایک کنیم تا نظرمون رو بگیم... ولی خب همه چی میپره و من اینو نمیخوام. دوباره بالا آوردن سایت جادوگران... اونم تو صفه اول گوگل و اولین ریزالت درباره هری پاتر... سخته! الان چند ساله که این سایت این جوریه! پس اگه قراره همه چیزش بپره تا یه تغییر کوچولو بکنه... بهتر نکنه!:)

ممنون آقای حسن مصطفی بابت همه تلاشاتون برای سایت!

...You must believe me to exist
...wait
God is busy
?Can i help you

آری، آن روز چو می رفت کسی
داشتم آمدنش را باور
من نمی دانستم
معنیِ «هرگز» را
تو چرا بازنگشتی دیگر؟

پیام زده شده در: ۹:۲۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
سلام به همه.
من اومدم که به عنوان یه عضو خیلی کوچیک جادوگران نظرمو بیان کنم.
خب راستیتش همون دیروز که نظرسنجی گذاشته شد، اولش خوشحال شدم و گفتم بالاخره قراره قالبو عوض کنیم و سایتو نو کنیم و اینا...
که یهو با این جمله مواجه شدم...

نقل قول:
این شیفت به سیستم جدید بدون ضرر هم نیست خب. اگه از نکات منفی بخوام شروع کنم اینه که هیچ کدوم از محتوای سایت فعلی به طور کامل قابل انتقال به سیستم جدید نیستن. هیچ کدوم از پست های انجمن ها و تاپیک ها، هیچ کدوم از محتوای بقیه بخش ها، مثلا خبرها یا عکس ها یا فایل ها. در مورد فایل ها و عکس های رسمی خاص میشه تدریجا بخشی از اونها رو منتقل کرد به صورتی دستی فقط. به طور کلی سایت فعلی یه پیشوند OLD میتونه بگیره و قابل فعالیت نخواهد بود در صورت مهاجرت و فقط قابل مشاهده هست برای مواردی مثل خوندن پست های قدیمی و غیره مثلا.

این اصلا خوب نیست، یعنی نسبت به مزایایی که در مقابل دریافت میشه.
مزایای قالب جدید همش قابلیت های کاملا فرعی و گرافیکیه... الان اگه یه نفر بره تو هاگزمید ولی قالب مشخصی نداشته باشه بهتره یا یکی بره هاگزمید و ببینه هیچ پست قدیمی توش باقی نمونده؟

واقعا ارزش نداره بخاطر این چیزا سایتو از اول دوباره بسازیم...
اعضای جدیدی که میان دیگه نمیتونن پستای لرد رو بخونن، پستای جیمزتدیا و ویولت رو نمیبینن و پستای دوئل رودولف رو از دست میدن. نمیتونن تاریخ سایت رو ببینن که چقدر قدیم پست خورده، یا کی برای اولین بار فلان تاپیکو ساخته و...

ولی با توجه به همه ی این ها از همه مدیران و مخصوصا حسن مصطفی تشکر میکنم واسه اینکه وقت میذارن... قطعا برای شما هم جا به جایی کار خیلی سختی خواهد بود... چون کار اصلیش با شماست.

ولی به هرحال... من هم شدیدا مخالف این جا به جایی هستم. از اعضایی که میخوان رای بدن (مخصوصا اعضای جدید) هم میخوام اول پست رودولف رو بخونن و بعد تصمیمشون رو بگیرن... خیلی خوب توضیح داده در مورد این جابجایی.

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۴:۳۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۲۹:۵۷
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 441
آفلاین
اول از همه ممنون از مدیرا که نظرات اعضا براشون انقدر اهمیت داره و به فکر راحتی کاربران.

حقیقت محضی که توی این نظر سنجی وجود داره اینه که من به شخصه واقعا حق شرکت توی این نظرسنجی رو ندارم.
تاریخ مربوط به فعالیت من برای این سایت انقدر کوتاهه که نمیتونم اصلا خودمو توی خاطرات اعضای قدیمی این سایت سهیم بدونم.

اما یه موضوع کاملا مشخصه... افرادی هستن توی این سایت که عمرشونو گذاشتن، با تک تک لحظاتش زندگی کردن، روی تک تک هزاران پستشون فکر کردن، ایده دادن و تمام تلاششونو کردن بخاطر جادوگران و اعضاش، تا الانم سایت بخاطر همین افراد باقی مونده و خواهد موند.

هممون می دونیم که منظورم دقیقا چه کسانی هستن و چقدر هر روز انرژی میذارن برای تازه واردا و خیلیای دیگه. وظیفه امثال من اینه که اگر قرار شده توی این نظرسنجی سهیم بشیم بخاطر لطف مدیرا، همون نظری رو بدیم که اعضایی مثل لرد میدن.
قطعا همونطور که سالها صلاح سایت رو دونستن از این به بعدم می دونن.

اصلا منکر مشکلات فنی سایت نیستم. منکر سختی هایی که مدیرا میکشن و ما کاربرا فقط میایم و هر دفعه مشکلات فنی رو براشون بار ها و بار ها مطرح می کنیم و با حوصله بهمون جواب میدن نیستم.
اما وقتی بحث تصمیم گیری باشه افرادی باید درباره این موضوع تصمیم بگیرند که برای این سایت از عمرشون مایه گذاشتن و صادقانه تلاش کردن.

من فقط به عنوان یه تازه وارد امیدوارم که بشه تغییرات خوبی که سایتو از اشکالات فنی متعددش تا حدودی خلاص کنه با حفظ گذشته ش اجرا بشه و اصلا نیازی به مهاجرت نباشه.
حتی اگر اجرا نشه هم من وظیفه دارم با تمام مشکلات مثل خیلیای دیگه توی همین جادوگران بمونم و تلاش کنم.

پیام زده شده در: ۴:۰۱ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۶:۱۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
اینم یادم رفت اضافه کنم یه برنامه نویسی میشناسم از برزیل. قبلا خیلی با این سیستم فعلی کار میکرد روی سایت های مختلف برای به روز نگه داشتنشون ولی چند سالیه ول کرده و رفته سمت سیستم های دیگه. ایشون مدتی داشتن یه پلاگین توسعه میدادن جهت مهاجرت بین سیستم ها. ولی نصفه نیمه رها کردن چند ماهیه. مشخص نیست تا چه حد پست ها رو میتونه منتقل کنه. باگ داره. ولی باهاش چند جا مکاتبه کردم و پیغام فرستادم. شاید ترغیب بشه برگرده و تکمیل کنه کار ناتمامش رو که ما بتونیم منتقل کنیم پست ها و یوزر و بعضی چیزای دیگه رو به سیستم جدید. میدونم سرش شلوغه و پروژه های مختلفی داره اما احتمال داره بتونیم با پیشنهاداتی ازش بخوایم کمک و راهنمایی کنه برای این مساله. بهرحال در صورت انتقال تاپیک ها و پست هاشون، تصور میکنم همچنان چالش هایی وجود داره در لینک کردن اونها به شناسه های منتقل شده و همینطور توزیع اون تاپیک ها بین انجمن ها. احتمالا اگه تاپیک ها منتقل هم بشن به صورت عمومی خواهد بود و باید وقت گذاشته بشه با بررسی دقیق این هزار و خورده ای تاپیک منتقل بشن به انجمن درستشون.

پیام زده شده در: ۳:۳۶ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین
به شخصه به عنوان فردی که همیشه از تغییرات مثبت حمایت کرده باید بگم که سیستم قدیمی این سایت پوسیده شده، قبول. باید جایگزین بشه، کاملاً قبول. ولی با عجله برای تایید اولین گزینه ممکن نریم به نظرم. این سایت بالای پونزده سال قدمت داره، یکم با حوصله تر دنبال گزینه جایگزین باشیم شاید بتونیم حداقل تاریخچه پست‌ها رو با خودمون منتقل کنیم. در نهایت اگه نشد، این گزینه پیشنهادی همیشه وجود داره، حداقل خیالمون راحت تره که هر چی ممکن بود رو جست و جو کردیم و راه حل دیگه‌ای نداشت. در نتیجه با کمال واقف بودن به ایرادات کنونی سایت، متاسفانه باید به این تصمیم رادیکال تعویض سایت نه بگم. ممنون از زحمات همه برای بهتر بودن این سایت

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۱۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
خب سلام به همه اعضای جادوگران از تیم مدیران تا تازه وارد ها!
به شخصه الان یک ساله تو سایتم و هیچ به خودم حق نمیدم که بخوام تصمیم درباره دفن کردن شناسه ها و کاربرو رول های قدیمی بگیرم.
سایت دمنتور مثالی برای این تدفینه!
مدتی پیش کاربرای اینستا گرام درخواست دادن که فعالیت های از دست رفته دمنتور رو سایت خودمون بر عهده بگیره!
خیلی ها عاشق سایتن ولی بقول حسن بخاطر کم حوصلگی و دردسر های عضویت بیخیالش میشن!
اما این وسط یچیزی هست!
سایت بری من که کاربرم با این دردسر ها لذت بخشه البته که نظر شخصیمه.
در طول این یک سال فقط دوبار با کامپیوتر اومدم و الباقی با گوشی اومدم که همون دوبار کافی بود بفهمم چه کمبودای توی گوشی هست و از چه چیز های زیادی نمیتونم استفاده کنم!
اما باز هم سایت اینطوری لذت بخشه.
هنوز چیزای زیادی توی سایت هست که هر روز بیشتر کشف میکنم.
حالا تصور کنید نقل مکان کنیم و بریم یه سایت ترگل ورگل جدید.
یه کاربر جدید میاد و با یه سایت بی هویت رو به رو میشه که چیزی برای کشف نداره و همچیش روعه
منظور از بی هویت رو بد نگیرید
در واقع مثلا همین کوییدیچ!
چطور کوییدیچ بازی کنیم وقتی ازش هیچ تاریخی نداریم؟
الان سایت شبیه یک کشوره با تاریخ کهن به قدمت تعداد پست هایی که توش زده شده
اما تا سایت جدید بخواد به پای اینجا برسه بازم کهنه شده و پر از دسترسی های کمو...
همیشه همینطوره

حالا مزایای سایت جدید چیه؟
یه هیجان یه شروع یه زندگیه دوباره
یه تاپیک هس درست اسمش یادم نمیاد ،در باره پایان جادوگرانو...
این انتقال اون تاپیکو بی معنی میکنه
راحتی میاره برای مدیرا و کاربرای قدیمی آسی از دردسر ها

خلاصه که من به هیچ وجه همین سایت که یهو کلا قهوه ای رنگ میشه و متناشم سیاه میشه و هیچی معلوم نیس
یا مثلا فونتش بهم میریزه یا هر اتفاق ناخوشایندی توش میفته رو با یه سایت دیگه عوض نمیکنم!
شناسه منه سوروس اسنیپ با رول های درب داغونم مفهوم پیدا میکنه
وقتی یکی میاد تو سایت رول های سوروس oldرو میخونه میتونه منو یه شناسه منحصر به فرد ببینه
اینجا درست شبیه کتاب آموزشیه
برای زندگی
برای نوشتن
برای پردازش قدرت قلم ذهن ها
اینجا دنیای هری پاتر نیست
دنیای رول های ماست
جی کی رولینگ رو ببینید برای نوشته هاش چه ارزشی قائله که همه مارو کشونده اینجا!

ما چرا انقد راحت از این همه رول بگذریم؟

من رفتم یخورده فکر کردم بازم یچیزای یادم افتاد که نمیشه نگم اومده تو ویرایش بگم

خب اگه نشه تاریخچمونو داشته باشیم پس بخش بزرگ موزه که عضویه که زیاد به چشم میاد تو سایت، چه معنی میده؟
ما توی موزه مینویسیم که آینده ها بدونن چی گذشته به سایت!
حالا ما میخوایم رهاش کنیم؟
بیایید خودمونو گول نزنیم
این سایت نیست که مهاجرت میکنه. این ماییم که سایت رو رها میکنیم و یکیو با اسم سایت جایگزینش میکنیم و خودمونو گول میزنیم که این همون سایت خودمونه فقط فلان شده

با کمال احترام به اندیشه مدیران جهت اسایش ما که فقط از روی عشق دارن این کارو میکنن باید بگم
من به شدت مخالفم!

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۳:۲۳:۲۷
ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۳:۴۶:۳۲

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.