هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام و خسته نباشین به همه ی مدیرای سایت که همیشه واسه راحتی اعضا خیلی زحمت می کشن!

درمورد مهاجرت، من نظر خاصی ندارم؛ برای من خیلی فرقی نداره که تو این سایت بمونیم یا بریم اونور، با هر دو روش راحتم. بستگی به این داره که کدومش برای شما و بقیه راحت تره.

من تا الان با سایت فعلی مشکلی نداشتم و نظری ندارم و تابع جمع هستم؛ از لحاظ فنی و ایناعم از هیچی سر در نمیارم بخاطر همین می ذارم کسایی که تو این کار واردترن تصمیم بگیرن. کسایی که با این سایت مشکل داشتن و میدونن اگه بریم اونور مشکلات برطرف میشه.

اولش که فکر میکردیم اگه بریم سایت جدید نمیشه اطلاعات این سایتو برد اونور، من مخالف بودم؛ هرچند که مدت زیادی نیست که تو سایت هستم و خاطرات زیادی باهاش ندارم ولی بازم می دونستم کسایی هستن که با این سایت زندگی کردن، تک تک لحظاتشونو باهاش گذروندن. ولی الان که میگین امکانش هست همه چیو انتقال بدیم، نظرم از منفی برگشته و می خوام بذارم افراد باتجربه تر تصمیم بگیرن. میدونم هر تصمیمی که شما بگیرین به نفع همه ست.

و در نهایت می خوام ازتون بخاطر همه ی زحمتایی که برای سایت می کشین تشکر کنم و میدونم هر تصمیمی که گرفته بشه درست و برای راحتی اعضاست!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

سوجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۸:۴۹ یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
از یخچال گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 91
آفلاین
توضیح اینکه من هنوز پستا رو (به جز پست اول حسن مصطفی) فرصت نکردم بخونم و در جریان قرار بگیرم در نتیجه امیدوارم تکراری نباشه حرفم.

به نظرم این که بالاخره یه روزی این سایت باید منتقل بشه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. یعنی اگر الان نتونیم از خیر آرشیو شونزده ساله (شونزده سال؟ درست میگم؟) نگذریم، احتمالا یه روزی برای اینکه چجوری از خیر آرشیو بیست ساله بگذریم قراره عزاداری کنیم.

خلاصه به نظرم این انتقال هرچه زودتر انجام بگیره بهتره.

شاید بعدا در شرایط مناسب‌تری برگردم پست‌ها رو بخونم و مفصل‌تر نظر بدم.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

كريس چمبرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۸ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
از زیر ضلع شمالی سایه ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 458
آفلاین
خب راستیتش من دیگه نمیخواستم نظری بدم اما چون خود حسن گفت نظرمو میگم!

خب گزینه ی مهاجرت بدون آرشیو رو که اگه حذف شده بگیریم، میمونه سه تا گزینه. که خب داریم درمورد پیشرفت سایت صحبت میکنیم پس گزینه ی موندن تو همین سایت هم نیازی به صحبت نداره.

یه گزینه هست که انتقال مجانی و ارزونه... که با این موافقم، واقعا اگه اینجوری بشه نه فشاری به مدیریت میاد و نه فرق خاصی داره با اون گزینه ی پولی...

و اما اگه نشد، من و بقیه ی اعضای سایت واقعا نمیخوایم فشاری به مدیرا بیاد، ولی تصمیم نهایی با خودتونه، چون گفتید دیگه بحث پولش نیست دیگه...
پس من با گزینه ی سه و چهار موافقم در حال حاضر!
مشکل پسورد هم چیز خاصی نیست... نهایتش اعضای قدیمی از طریق راهای ارتباطی دیگه(مثل ایمیل و اینا) میان رمزشون رو میگیرن.
حس مصطفی،ممنون از شما واقعا،ممنون...

Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۴۲:۲۱ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
تنها خواهشی که دارم اینه که بحث مالی رو بین حرفاتون پیش نکشین. من شفاف سازی کردم چون کاربران حق داشتن بدونن. برای این نبود که سایت تقاضای مشارکت و کمک کنه. تحت هیچ عنوان نه کمکی خواسته میشه و نه مشکلی هست برای فراهم کردن هزینه ها.

رودولف تقریبا برآورد چند هزار دلاری درستی از کل هزینه کرد اگر بریم سراغ مورد آخر ولی فقط اینو تصحیح کنم که نمیشه معادل چند تومن میشه به عبارتی معادل حدود 25 میلیون (در صورت انتقال همه چی) که تو ایران بالا میشه اما همچنان که اشاره کرد برای ما هزینه شاخصی نیست و کمکی نمیخوایم به هیچ وجهِ

درخواست من اینه اینجا همه بیان نظر بدن. حتی کسانی که نیستن هم اگه بیرون سایت بهشون دسترسی دارین این لینک اینجارو بفرستین لاگین کنن و بنویسن چی فکر میکنن در مورد حرفای من و بقیه. تصور نکنید حرف تکراری زده میشه. بشه. مهم نیست. ما لازم داریم از اکثریت بشنویم همه چی رو. به نطر یه تعداد اعضای مشخص فعلی یا شاخص قدیمی نیست فقط این تصمیم. یه همفکری مشترکه. حتی ایده و درخواست میتونید بدین اینجا اگه بحث مهاجرت هست. تاثیر داره در برنامه ریزی ما. ممکنه اکثریت ضمن نیاز به انتقال کامل محتوا، بر خلاف عده ای، تمایل داشته باشن امکانات جدید حتما باشن. دونستن اینا تاثیر داره در برنامه ریزی و انتخاب سیستم جدید برای مهاجرت. جوری نباشه که تدریجا بخوایم باز تیکه تیکه کلنجار داشته باشیم سر اینکه فلان ویژگی و آپشن باشه یا نباشه. سکوت نکنید. حرف بزنید.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
خب...یکم داستان روشن شد، لاکن فنی تر..که من سواد فنی آنچنانی ندارم!

الان به صورت کلی سه تا حالت داریم، چون حالت مهاجرت کلی و از نو ساختن و آرشیو کردن این سایت، حذف شده از روی میز دیگه!

طبیعتا من بشدت استقبال میکنم اگه همه چیزمون رو (همه چیز!) برداریم بریم یه سایت دیگه که پیشرفته و مدرنه و فلان و اینا...فکر نکنم کسی زیاد مخالف این باشه...که خب اگه بخواییم این دو کار رو بکنیم، طبق گفته‌ی حسن مصطفی دو حالت داره...یا مجانی خواهد بود، یا هزینه ای نزدیک به دو یا نهایت سه هزار دلار داره (بیشتر از سه هزار دلار که نمیشه؟) و طبق قیمت کنونی دلار (الان البته، نه الان!:همر:) چیزی حدود سه الی چهار ملیون میشه..اگه اشتباه میکنم بگین!
که خب هزینه زیادی هم هست (مثلا برای یک دانش آموز در ایران که اکثریت سایت رو هم این قشر تشکیل میده!) و هم نیست آنچنان (مخصوصا برای لژیونرهای شاغل سایت که این دشواری ارزی و ارزش پایین ریال به ارزهای خارجکی رو ندارن) که بیخیال این گزینه بشیم! احتمالا با یه گلریزانی چیزی، هر کی هر چقدر وسعش میرسه تقبل کنه، میشه که هزینه رو جور کنیم!

یک بار دیگه تکرار میکنم...اگه واقعا بشه که همه چیز رو از این سایت برداشت و هیچ تغییری نباشه، من مشکلی نمیبینم در اینکه مثلا به جای org ته جادوگران بزنم com یا هر چیز مختصر اینجوری!
در غیر این صورت موندن با همین سیستم در همین سایت رو ترجیح میدم به دلایلی که گفته شد سابقا!

در مورد نکته‌ای که علی گفت پسورد شناسه ها قابل انتقال نیستن، واقعا مشکل خاصی نیست...همین الان هم چنین مشکلی هست و ممکنه خیلی از قدیمیا باشن که ایمیل ثبتنامیشون رو یادشون نیست یا هرچی!

و در آخر باید بگم که اصولا مدیریت سایت یه چیز ثابت نیست معمولا...پس همه‌ی ما کاربرا ممکنه مدیر شیم ویا مدیر بودم...پس فکر نکنیم اذیت شدن مدیرا برای کار با سیستم مهم نیست و اینا...اصولا هرکاری که مدیرت بخواد بکنه برای کارکرد آسونتر و بهتر و راحت تر برای تمام اعضاست!

ویرایش بعد از پست حسن مصطفی:
آقا...دلار کی اینقدر کشید بالا؟ هزار و دویس مگه نبود؟با دلار جهانگیری حاب کنیمم اونقدر نمیشه؟ همون لحظه یه حسی بهم گفت که باید خیلی بیشتر از اینا باشه، ولی مغزم یه صفر رو حذف کرده مثل اینکه!من بابت ریاضی ضعیفم معذرت میخوام!

ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۱۹:۵۷:۴۸
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۲۱:۰۵:۵۳

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین
امیدوارم که اون دوستتون که روی این قضیه کار می‌کرد راضی بشه و برگرده، و خوب با وجود همه مسائل میارزه که صبر کنیم، شاید که شد. در غیر اینصورت هم من متوجه هستم که مدیریت همیشه خیلی لطف داشته و تبلیغات قبول نکرده و یا از اعضا اعانه نگرفته، ولی خیلی از اعضای قدیمی‌تر الان توی سنی هستیم که شاغلیم و با کمال میل حاضریم تا یه حدی کمک کنیم و اطلاعات قدیمی این سایت رو نگه داریم، جبران همه‌ی لحظات و دوست هایی که این سایت به ما داد. تصور اینکه همه‌ی آرشیو این همه سال داستان و رول از بین بره واقعاً من و ظاهراً خیلی های دیگه رو ناراحت می‌کنه و امیدوارم که بشه ازش جلوگیری کرد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۴۲:۲۱ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
من یه سری توضیحات میدم و لازم میدونم همه رو در جریان بذارم.

اول از همه اینکه این نظرسنجی بالا چه به سمت آرای مثبت پیش بره چه منفی به هر حال معیار تصمیم گیری نیست و این تاپیک زده شد که همه با خیال راحت بیان نظرشون رو بنویسن. مهم نیست دیروز عضو شدین یا سال 82. همه حق دارن نظرشون رو اینجا بنویسن. نظره. حکم نیست.

مجددا یادآوری میکنم مجموعه امکاناتی که گفته شدن فقط بخشی از ویژگی های کاربرپسندی بودن که میشه اضافه کرد در سیستم جدید. یکی مثل لرد میتونه بگه شما حتی حتی حتی اگه همه چی رو هم منتقل کنید به نسخه جدید، باز هم مخالف این امکانات و تغییرات هستن چون معتقد هستن مفهوم و روح سایت تحت تاثیر قرار می گیره.

ما اینجا چند راه داریم:

بیخیال مهاجرت بشیم کلا
یعنی همین سیستم قدیمی هست. هیچ کار خاصیش هم نمیشه کرد. نهایت یه چنتا چیز فنیش رو ارتقا بدیم ولی تاثیری رو تجربه کاربر و مدیر نداره خیلی. همچنان مدیریت سخت خواهد بود. کاربران هم ضمن نداشتن امکانات، ارور ممکنه بگیرن همچنان. در این صورت من و هیچ کدوم از مدیران به هیچ درخواست فنی و امکانات و رفع مشکل پاسخ نخواهیم داد دیگه. خود همه افرادی که اومدن در این تاپیک گفتن ارزشش رو نداره و مهم نیست رو مسئول میدونیم. هر کاربر جدیدی بیاد هم ما مسئولیتی نخواهیم داشت و پاس میدیم شماها توجیه ش کنید. که حقیقتا چنین نیست و خیلی هاتون خیلی وقتا طی سال نیستین و باز میوفته گردن خود مدیران که بشینن تفهیم کنن چه خبره که گفتم اینکارو نخواهیم کرد دیگه و هر چی فحش و تهمت در مورد تنبلی و غیره هست برای مدیران می مونه. مثل همیشه.

مهاجرت کنیم و کلا از نو بسازیم
که ظاهرا اکثریت مخالف نشون میدین. حتی با نسخه ازمایشی و تستی!

مهاجرت کنیم اما مجانی یا ارزون
اینو اشاره کردم. دنبال یه نفر هستم که یه برنامه داشت توسعه میداد برای این حرکت اما نیمه کاره رهاش کرده بود چند ماه قبل. دارم سعی میکنم ترغیبش کنم برگرده و تکمیل کنه کارشو که با کمترین باگ و همچنین کمک کنه مجانی یا با هزینه کم ضمن انتقال شناسه ها و پست ها، بقیه محتوای سایت رو هم منتقل کنیم. کاربران جادوگران حق دارن بدونن. سایت خودشون هست. حقیقتی که اعضای این سایت باید بدونن اینه که مالک اولیه و موسس سایت از سال گذشته نقشی ندارن دیگه و هزینه های نگهداری سایت رو من فراهم میکنم. هزینه ش مساله ای نداره اما سایت هم منبع درآمد نداره و نمیخواد هم داشته باشه هیچ وقت و هیچ وقت هم به اعضا فشار نمیاریم که کمک کنن در نگهداری سایت بر خلاف خیلی سایت های دیگه. استقلال کامل داریم خوشبختانه در این مساله. حداقل در حال حاضر. سایت روی سرور امریکایی هست و هزینه هاش به نسبت خیلی از سایت های ایرانی شاید گران تر از حد نرمال. موسس سایت قصد داشتن منتقل کنن به سرور های ایرانی که هزینه ها کمتر بشه اما به دلایل مختلفی اجازه ندادم چون مشکل ما هزینه نیست. در مورد این مدل مهاجرت، تلاش ما اینه مجانی یا با هزینه کم اینکارو انجام بدیم. اولویت ما همین مورده. ما ممکنه بتونیم عین چیزی که الان می بینید رو (قابل توجه دوستانی که از ریشه با تغییرات مخالفن) منتقل کنیم روی سیستم جدید و علیرغم داشتن زمینه فوری برای اضافه کردن امکانات مختلف، همینو ادامه بدیم. همه پست ها و شناسه ها و اکثریت محتوای بقیه بخش ها رو هم انتقال بدیم. به نوعی انتقالی بدیم که یه جورایی اصلا متوجه نشین خیلی و تغییرات و رفع اشکال ها فقط در هسته سیستم اعمال شده باشن. این مهاجرت بستگی به فرد یا افرادی داره و همونطور که گفتم مکاتبه شده و معلوم نیست کی عملی بشه.

مهاجرت کنیم بسیار سریع با هزینه بالا
من با دو تا شرکت حرفه ای که تجربه انتقال سیستم فعلی سایت رو به سیستم های دیگه داشتن مکاتبه داشتم و ازشون برآورد قیمت خواستم با جزئیات. این شرکت ها مدعی هستن که طی کمتر از چهار ساعت کل شناسه ها و پست ها و تاپیک ها و انجمن ها و فایل ها و آواتارها و فیلدها و امضاها هارو میتونن منتقل کنن و بین سه تا شش روز هم کارشناسان شون زمان میذارن برای رفع باگ های احتمالی و یه جورایی یه هفته ای تحویل میدن. اما. هزینه فقط برای شناسه ها و کل بخش انجمن ها حداقل هزار د.ل.ا.ر میشه. یعنی تقریبا پنج برابر هزینه سالیانه سایت. این هم هزینه سنگینی نیست خیلی اما دقت کنید شامل بقیه بخش ها مثل خبرها و مقاله ها و کل بخش های هری پاتری نمیشه. اونها رو شامل کنیم دو برابر خواهد شد. بازم شدنی هست و مشکل ما این هزینه نیست که یکبار قراره انجام بشه. این خیلی سریع قابل انجامه اما ترجیح ما اینه اول روش مجانی یا ارزون تر بالا رو تست کنیم چون شنیدم اون هم تا قسمت هایی عملی شدن.
تنها مشکلش اینه که پسوردهای شناسه ها قابل انتقال نیستن که پیشنهاد دادن به ایمیل متصل به شناسه ها ارسال خودکار بشه پسوردهای جدید. اینجا دو مساله هست. برخی کاربران قدیمی تر دسترسی به اون ایمیل ها هم ممکنه نداشته باشن دیگه. نمونه اخیرش ایوان روزیه بود که از طریق چت تو تلگرام و سوالات خصوصی تونستم احراز هویتش کنم و براش پسورد تعیین کنم. این برای همه قابل انجام نیست قطعا. مشکل دوم اینه که نمیشه چندین هزار ایمیل فرستاد به این همه یوزر یه جا. یا باید مقطعی فرستاد طی بازه های زمانی مختلف یا مثلا اعضای عضو شده از یه تاریخی به بعد یا مثلا اعضای ایفای نقش. در این صورت بقیه اعضایی که یهو سر میزنن باید ریست رمز رو بزنن که در این صورت باید حتما به ایمیل متصل به شناسه شون دسترسی داشته باشن. این مشکل رو در سایت فعلی هم داریم و کاری از دست ما بر نمیاد. مسئولیت خود کاربره همه جا در همه سایت ها که به ایمیلش دسترسی داشته باشه واسه چنین مواردی.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۱۹:۲۲:۳۳
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۱۹:۲۵:۴۹

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۵۵ شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰
از ش چندشم میشه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 219
آفلاین
کسی که یه ساله عضوه به نظر خودش حق رای نداره؟
کسی که دو سه ساله چطور؟

داشتم فکر میکردم خب، همه موارد قابل دسترسین، خب چه فرقی میکنه، زدم بله... و اومدم بگم پس تالارای خصوصی چی؟ دیدم یوآن پست زده.

خب الان واسه من که قبلا همه رولای ادامه دار تالار خصوصی مثلا هافلپاف رو خوندم مشکلی ایجاد نمیکنه، مثلا با یه خلاصه شاید بشه رديفش کرد. ولی به فرض من تغییر گروه بدم. از تاپیکای گروه جدید هیچی سر در نمیارم. یا یه تازه وارد. البته شاید بگين اونم ميشه با یه خلاصه ردیف کرد... نميشه. بعضی وقتا هست من مثلا بعنوان يه تازه وارد دوست دارم بدونم چی شد که اینجوری شد؟ اصلا فلانی کی هست؟ همه اينا رو نميشه تو يه خلاصه گفت.

اگه چیز دیگه ايم به ذهنم رسید تو ویرایش ميگم.

رکسان خالی... خالی خالی! بدون ویزلی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

دیانا کارتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
از معمولا هرجا که ارباب حضور داشته باشه🐱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
خب باید بگم که امروز وقتی این تاپیک رو دیدم تعجب کردم !
درسته که سایت یه چیزایی کم داره و برای کسایی مثل من که با موبایل میان فعالیت کمی سخته!
اما اگه کسی واقعا قصدش فعالیت تو سایت و عشقش به اون باشه ، مثلا اون قدیما بایه تم سیاه سفیدم کسایی بودن که فعالیت میکردن و همونان که تا الان سایت رو نگه داشتن!
کسایی که خودمون میشناسیمشون و میدونیم چقدر به سایت خدمت کردن و اگه همه چی پاک شه تاریخچه ی اونا و سایت هم پاک میشه!
به نظر من تغیرات تو سایت بد نیست مخصوصا قابلیت پروفایل اما اگه میشد اون قابلیت رو تو سایت فعلیمون داشته باشیم خیلی عالی بود.
اما اگه راحتی ما بخواد به تاریخچه ی سایتمون آسیب بزنه من باهاش مخالفم!
چون از اینکه پست های قدیمی رو بخونم لذت میبرم و و از اینکه بدونم سایت از کجا به کجا رسیده
و کیا باعثش بودند قدمت این سایت تقریبا از سن منم بیشتره و میدونم در حدی نیستم که بخوام براش تصمیم بگیرم!
اما توی یه سالی که اینجا فعالیت کردم و کلی چیز یاد گرفتم فهمیدم اینجا هرجایی نیست اینجا سایت جادوگرانه جایی که من عاشقشم😻

با تشکر از مدیران محرتم!

ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۱۴:۳۵:۰۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
همه پست ها رو نخوندم. ولی تا جایی که خوندم بیشتر حرفایی که می خواستم بزنم رو زدن.

امکاناتی که گفته شد برای تازه واردا شاید جذاب باشه...ولی برای یکی مثل من تغییر کلی سایته. چیزی که می بینم جادوگران نیست. یه سایت جدیده. الان می شه کلی موضوع جدید هم به سایت اضافه کرد و باهاشون عضو جدید جذب کرد و گفت بیایین تغییر کنیم و تغییر خوبه. اون تغییر برای کسی که سایت مفهوم خاصی براش نداره خوبه. برای کسی که دو روزه اومده خوبه. برای کسی که می خواد تو "جادوگران" فعالیت کنه خوب نیست. چون اون دیگه جادوگران نیست.
قضیه فقط انتقال پست ها نیست(هر چند که این مهم ترین مورده). بعضی از چیزایی که گفته شد، (لایک کردن و چت آنلاین مثلا) به نظر من روی جو و فضای سایت تاثیر اساسی و منفی می ذارن.

تغییر پروفایل و شیک کردن قالب و اینا هم به نظر من ارزش این تغییر رو نداره و احتمالا فقط کسایی موافقن که کل فعالیتشون تو سایت، همین تغییر ظاهر اسم و پروفایل و خوشگل کردن خودشونه.
به نظر من این کارا روح سایت رو از بین می بره.

در مورد امکانات فنی و مدیریتی نمی تونم نظر بدم. چون نمی دونم اون پشت چه خبره.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.