هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۱۰ سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
In THe Name Of Merlin
نام:آبرفورت

نام خوانوادگی:دامبلدور(به زبان فرانسوی دامبلی دور)

نام پدر:پرسیوال

چوبدستی:چوب گردو،موی ریش مرلین،۲۶ سانتی متر،تقریبا انعطاف پذیر

نژاد:اصیل زاده

جبهه:محفل

شغل:رییس هاگزهد درکتاب آخر

خانواده:همیشه خواهرش،مادرش و پدرش او را دوست داشتند.او یک برادر و یک خواهر داشت بنام های البوس پرسیوال والفریک برایان و خواهرش اریانا.
پدرش در جوانی به سه مشنگ برای اضیت کردن خواهرش حمله کرد و به ازکابان منتقل شد.

مشخصات ظاهری:شبیه برادرش:موی خاکستری،چشم آبی،کمی شکسته وچروکیده

مشخصات اخلاقی:همیشه دوست داشتنی بوده و خیلی زود جوش می اورد برای یکی از همین جوش اوردن ها در مراسم خاکسپاری خواهرش اریانا بینی برادرش را شکست.او از برادرش کینه ی بزرگی برای کشته شدن خواهرش داشت.

تایید شد.
خوش اومدید.
معرفیتون رو بعدا برگردید و کامل تر کنید.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۲۳:۰۵:۰۴

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
شناسه قبلي:نيكلاس فلامل

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸

نوئل هارویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۴ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۲:۰۷ دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
اسم:نوئل هارویچ

گروه:ریونکلاو

نژاد:پدر اصیل ،مادر ماگل

ویژگی های ظاهری: مو های کوتاه بور که با جادو کمی بلند تر نشان داده می شود. لاغر با چشم های قهوه ای روشن. با لباس های معلمولی که همیشه طرح رویشان دیده می شود. یک چاقو با ده الماس رنگی که به گفته خودش در دورانی با آنها دنیا را نجات داد.
چوب دستی: چوب از درخت جهان و ریشه از ریسمان بین دنیا ها . این هدیه ای از طرف مرلین به اوست.

توضیحات اضافه:پسری نابغه و کنجکاو که به دنیا های دیگر اعتقاد دارد. یک بار به دلیل یک جایزه یک اژدها را پرواز داده و بدون دیده شدن از ماگل ها دزدی کرده است. برای دوستانش هر کاری می کند.

علاقه مندی: علم و بازی های شطرنج جادویی

تایید شد.
خوش اومدید.
معرفیتون خیلی کوتاهه، لطفا برگردید و کاملش کنید.

ویرایش شده توسط fanks در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۱۵:۵۷:۱۴
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۲۲:۰۹:۴۱
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۲۳:۰۶:۰۷
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۲۳:۰۹:۲۱

پیام زده شده در: ۰:۴۲ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸

النور برنستون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۴۱ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 18
آفلاین
نام : النور برنستون

گروه: هافلپاف

ویژگیهای ظاهری:
دختری لاغر اندام و کوتاه قد، اما ورزشکار. موهای خرمایی کوتاه و فشن، چشمای قهوه ای سوخته، همیشه لباس ورزشی زرد و اسپورت تنشه.

ویژگیهای اخلاقی:
دختری صبور و مهربان و دست دلباز. عاشق ورزش، مخصوصا ورزش شافل. گاهی اوقات لجباز و یه دنده.

خانواده: چهارتا خواهر، یه برادر، همه توی ریونکلاو بودن، من یه ذره کوچولو، فقط یه ذره، بی هوش تر بودم.

علاقمندی: ورزش، رنگ زرد، آهنگ، فیلم اکشن و هیجانی و ماجراجویانه و ترسناک. عاشق رقص
ژله! عاشق دندون خرگوشی ها، مخصوصا باب اسفنجی!
عاشق خواهرزاده ها.

دسترسیتون به ایفای نقش و گروه خصوصیتون داده شد. خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۶ ۰:۵۷:۴۱

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

هلن داولیش

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۵۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
اسم : هلن داولیش
گروه : ریونکلاو
نژاد :ماگل زاده
چوبدستی : چوب درخت گردو با مغز موی تکشاخ
پاترنوم : گربه
جانور نما : گربه

ویژگی های ضاهری : موهایش همیشه کوتاه است و بیشتر وقت ها رنگشان سیاه یا بنفش است _ لباس هایش بیشتر وقت ها همان یو نیفورم هاگوارتز با یک گردنبنده این شکلی یه که مامان بزرگش بهش داده _ عاشق رنگ بنفشه برای همین همیشه تو ی استایلش یک چیز بنفش پیدا میکنید

توضیح کوتاه : هلن توی یک خانواده ی ماگل به دنیا اومد او از همان بچگی به بقیه ی اعضای خانواده اش فرق داشت مثلا توی ۵ ساگی توانست به یک گربه تبدیل شود و اونجا بود که خانوادش همه چیز را درباره ی ساحره بودن هلن فهمیدند و اونجا بود که مادر بزرگش اعتراف کرد که اوهم یک ساحره بوده است و همه چیز را درباره یه دنیای جادویی و هاگوارتز گفت و تعریف کرد که خودش توی گروه ریونکلاو بوده است و چند سالی هم استاد معجون سازی هاگوارتز بوده است
از ان موقع به بعد هلن توانایی های دیگری هم پیدا کرد مثلا این که میتوانست موهایش را از سیاه به بنفش تغیر بدهد و به یک گربه کامل تبدیل شود و توی تولد یازده سالگی هلن بالا خره نامه ی هاگوارتزش را میگیرد و توی هاگوارتز در ریونکلاو می افتد و خیلی از این بابت خوشحال میشود چون مادر بزرگش هم در این گروه بوده است و حیوان خانگی اش را که یک گربه ی خاکستری به اسم سیلدر هست را هم انجا پیدا میکند

لطفا ویرایش شود

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط هلن داولیش در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۵ ۱۳:۱۹:۵۰
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۵ ۱۳:۳۵:۰۶

Only Raven

cat and bock

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

هریت السمیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۲ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۰ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از وستروس،هاگوارتز،کمپ دورگه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:هریت السمیر
گروه :(یکی از گروه های چهارگانه گریفندور، اسلایترین، ریونکلاو و هافلپاف که کلاه گروهبندی تعیین کرده است.):ریونکلا
ویژگی های ظاهری: موی نقره ای با رگه آبی و چشم بنفش و عمیق. پوست سفید و قدنسبتا بلند
پاترونوس:گرگ
شخصیت:کنجکاو و عاشــــــــق کتاب. دوست دارد خودش تاریخ دنیا رو از نگاه جادوگران بنویسد. برونگرا ولی تا حدی برای دوست شدن با افراد محتاط است. کتاب هایی درباره زنان جنگجو و قوی خوانده ولی خودش نتوانسته شمشیر زن یا حتی از مظر جادوهای دفاعی قوی شود. به شکل وحشتناکی رک و جدی است.
چوبدستی:هسته پر ققنوس، انعطاف پذیر، چوب توس، 32 سانت
جارو: ندارد. همین نیبموس 2017 داغانش هم دارد خاک می خورد.
معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر):او از مریا اسمیت،هافلپفی، و نورمن السمیر بدنیا آمد. مادرش یکی از ماموران وزارت خانه بود و زیاد خانه نمی آمد، ولی پدر عاشق کتابش وقتش را مدام با او و کتاب میگذراند و از راه نوشتن مقاله برای پیام امروز پول در می آورد. در 10 سالگی پدر و مادرش از هم جدا شدند. و در 11 سالگی نامه گرفت و به مدرسه رفت. او هم اکنون هر هفته یکی درمیان پیش پدر و مادرش زندگی می کند (د ر طول تعطیلات) و قصد دارد پس از فارغ التحصیلی در پیام امروز کار کند و همزمان کتابش را بنویسد.
او روی جیمز پاتر کراش بدی زده است :) :)(نمی دونم همزمان با کدوم جیمز پاتر میشه زندگیش. جیمز پاتر پسر یا پدر؟ ولی به هر حال هرکدوم که بود همونه دیگه.)
تایید شد؟

حالا چرا به جیمز پاتر گیر دادی؟

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۳ ۱۲:۴۴:۰۵

من دیوانه ام
اگر چیپس ها،کتاب ها، هارد ها و فلش های پر از فیلمتان را دوست دارید، از من فاصله بگیرید.
با عشق
نویسنده قلابی، دختر کاغذی، هلن پراسپرو
*اینجا دنیا آرام است.*

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

هریت السمیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۲ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۰ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از وستروس،هاگوارتز،کمپ دورگه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
تصویر کوچک شده

نام شخصيت انتخابي:روونا ریونکلا(پراسپرو)
گروه :(یکی از گروه های چهارگانه گریفندور، اسلایترین، ریونکلاو و هافلپاف که کلاه گروهبندی تعیین کرده است.):ریونکلا
ویژگی های ظاهری: درست مثل عکس ظاهرم هست. موی نقره ای با رگه آبی و چشم بنفش و عمیق. پوست سفید و قدنسبتا بند.
پاترونوس:گرگ
شخصیت:کنجکاو و عاشــــــــق کتاب. دوست دارد خودش تاریخ دنیا رو از نگاه جادوگران بنویسد. برونگرا ولی تا حدی برای دوست شدن با افراد محتاط است. کتاب هایی درباره زنان جنگجو و قوی خوانده ولی خودش نتوانسته به خوبی مثلا گودریک که شمشیرزن خوبیست، قوی شود. برای همین در پشت صحنه و استراتژی کمک میکرده در جنگ ها. به شدت گودریک را تحسین می کرده، با هلگا دوست صمیمی بوده و در دوران کودکی روی سالازار کراش داشته، و تنها کسی بود که اندکی موافق بیرون انداختن مشنگزاده ها بود. به شکل وحشتناکی رک و با بزرگترها جدی است.
چوبدستی:هسته پر ققنوس، انعطاف پذیر، چوب توس، 32 سانت
جارو: ندارد. همین نیبموس 217 داغانش هم دارد خاک می خورد.
معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستانی از زندگی شخصیت مورد نظر):او از مریا اسمیت،هافلپفی، و نورمن پراسپرو در دوران پس از جنگ با ولدرمورت، بدنیا آمد. مادرش یکی از ماموران وزارت خانه بود و زیاد خانه نمی آمد، ولی پدر عاشق کتابش وقتش را مدام با او و کتاب میگذراند و از راه نوشتن مقاله برای پیام امروز پول در می آورد. در 10 سالگی پدر و مادرش از هم جدا شدند. و در 11 سالگی همزمان با آلبوس پاتر نامه هاگوارتز گرفت و به مدرسه رفت. همه چیز خوب بود تا زمانیکه کلاه گروهبندی روی سرش قرار گرفت. همان لحظه بود که همه خاطراتش از زندگی قبلیش به اد آورد. او روونا ریونکلاو بود که بار دیگر بدنیا آمده بود. البته قدرت جادویی و دانایی او را نداشت، ولی هوش سرشارش هنوز باقی مانده بود. کلاه به او گفت که در این مورد به کسی چیزی نگوید و مثل کودکی عادی زندگیش را آغاز کند. روونا هم که بدش نمی آمد یکبار هم شده عادی زندگی کند، قبول کرد و به ریونکلاو رفت.
او روی جیمز پاتر کراش بدی زده است :) :)
بخشید من چرا نمی تونم عکس پروفم رو عوض کنم؟

ببین، ایفای نقش ما بر اساس کتابه. در نتیجه نمیشه همچین چیزایی که مثلا روونا در جسم یه شخص دیگه بیاد به زمان هزاران سال بعد خودش، رو پذیرفت. یا یه شخصیت دیگه رو انتخاب کن، یا معرفی دیگه ای برای روونا بنویس که خارج از چهارچوب کتاب نباشه.

فعلا تایید نشد.

برای عکس آواتار هم باید از بلاک منوی کاربر، نمایش ویژگی های فردی رو انتخاب کنی. اونجا یه گزینه هست به اسم تصویر اصلی که وقتی بزنی، با همچین چیزی مواجه میشی.
دو بخش هست و هر کدوم، کلید ارسال جدا داره. بخش اول، برای انتخاب فایل از سیستم خودته که باید سایزش طبق چیزی که نوشته، باشه. برای تغییر سایز هم می تونی از سایت های تغییر سایز عکس استفاده کنی.
بخش دوم هم عکساییه که توی خود سایته و بعد از انتخابش، باید کلید ارسال مربوط به بخش خودش رو بزنی که پایینشه.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۵۴:۴۴

من دیوانه ام
اگر چیپس ها،کتاب ها، هارد ها و فلش های پر از فیلمتان را دوست دارید، از من فاصله بگیرید.
با عشق
نویسنده قلابی، دختر کاغذی، هلن پراسپرو
*اینجا دنیا آرام است.*

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

پنه‌ لوپه کلیرواتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
از فلکه آلیس، جنب کوچه گربه ملوسه، پلاک نوشابه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
نام :پنه‌لوپه
نام خانوادگی :کلیرواتر
درجه خونی :دورگه
گروه : ریونکلاو
جنس :ساحره
تولد :1976
نوع چوب : پر ققنوس
پاترونوس :عقاب نباشه خودمو خفه میکنم " هنوز نساختم"
شخصیت : یک دختر با مو های بلند فرفری خوش رنگ از چشام نگو که اینقدر خوشگله که هرکی تو چشام نگاه کنه مبهوت میشه . بی نهایت باهوش و علاقه مند به کوییدیچ خیلی دوست دارم کوییدیچ بازی کنم ولی مهارت ندارم با دوست پسرم پرسی ویزلی که هم سنمه در یکی از بازی های گیریفیندور - ریونکلا سر ده گالیون شرط بستیم البته از بخت بدم همون سال توسط باسیلیسک اسلیترین سنگ شدم و به لطف معجون مهر گیاه از تا عبد سنگ شدگی نجات پیدا کردم . فکر کنم سال 1993 بود آره همون سال بود . اون سال سالی بود که من ارشد گروهم بودم . هر وقت مهارتام زیاد شد میخوام وارد محفل ققنوس بشم آخه به چوبمم میاد .

معرفیت خیلی کوتاه بود. حتما حتما برگرد و تکمیلش کن. بیشتر توصیف کن شخصیتت رو. از خصوصیات اخلاقیش بگو.
در ضمن، ابد درسته. عبد کلا یه معنی دیگه داره.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط تراول در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۱۳:۱۴:۴۸
ویرایش شده توسط تراول در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۱۳:۵۵:۵۸
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۲۳:۲۵:۳۳

به ریونی و محفلی و جوز و ری و اما و پروفمون نگاه چپ کنی چشاتو از کاسه در میارم.
من و اما همین الان یهویی
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۵:۳۱ شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

فلور دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۶:۲۲ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: فلور
نام خانوادگی:دلاکور
گروه:گریفندور
درجه خونی : اصیل زاده
وضعیت ازدواج : متاهل
چوبدستی:موی پریزاد(موی مادر بزرگم),چوب صندل سرخ,24سانتی متر,خشک و انعطاف ناپذیر
محل زندگی :ویلای صدفی در حومه تین ورث
همسر:بیل ویزلی
فرزندان:ویکتوار,دومینیک,لوییس
پاترونوس:آهو
توضیحات : من مدتی پس از مسابقه سه جادوگر از مدرسه فارغ تحصیل شدم و برای تقویت زبان انگلیسیم در گرینگوتز مشغول به کار شدم و بیل هم در آن زمان برای نزدیک شدن به قرارگاه محفل ققنوس از مصر به بریتانیا برگشت وبا من همکار شد بیل داوطلب شد که به من انگلیسی یاد بدهد وما به این صورت باهم آشنا و به هم علاقمند شدیم سپس باهم وصلت کردیم البته عروسیمان با سقوط وزارت سحر وجادو و هجوم مرگخواران به پناهگاه به هم خورد اما بالاخره ازدواجمان سر گرفت و زن و شوهر شدیم و حالا صاحب دو دختر به نام های ویکتوار و دومینیک ویک پسر به نام لوییس هستیم

امیدوارم توضیحاتم کافی باش

توضیحاتت خیلی سریع و خلاصه بود. مسلما جزئیات بیشتری می تونی درباره شخصیت فلور بگی. درباره مسابقه سه جادوگر اصلا توضیح ندادی.
بعدا حتما برگرد و تکمیلش کن.

تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط narges1386 در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۸:۴۵:۲۲
ویرایش شده توسط narges1386 در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۱۰:۱۶:۱۵
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲ ۱۲:۴۶:۵۰

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

دیانا کارتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸
از معمولا هرجا که ارباب حضور داشته باشه🐱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
عه من دوباره مزاحم شدم؟
-نه شما مراحمی!

خب اینو جایگزین کنین لطفا!

نام:دیانا،دی،پیشی🐈

نام خوانوادگی:کارتر

نژاد:اصیل زاده. گروه:اسلیترین
جانور نما:گربه ، درواقع دیانا یه نکو هست!(گربه نما )

قدرت:پیشی شدن ، پرش های بلند ،پنجول های تیز و خوشگل(دیانا به ناخوناش میگه پنجول)آویزون شدن.

خصوصیات ظاهری: همون طور که در پروفایل مشاهده نمی کنین
میکنین ، موهایی که هردفعه رنگ میشن ، چشمایی به رنگ رایین(یه چیزی مثل سفید و یاسی) که گاهی مجبور میشه بخاطرش لنز بذاره!(خب عجیبه رنگش)
پوست شیری رنگ و بسیار حساس-لبای سرخ و بینی کوچولو-لاغر اندام و ریزه میزه -قد کوتاه و بیبی فیس😺

خصوصیات اخلاقی: علاقه ی زیادی به چسبیدن به اربابش داره! و همیشه ازش آویزونه یا زیر رداش قایم شده!
لوس و حساس -عاشق جاهای نرم و گرم و پشمی(مثل شکم فنریر)
مغرور -دمدمی مزاج و شیطون😼
عاشق نوتلا و بستنی مشنگی!
فقط کمی پاچه خوار!

خوانواده:
پدر:ریچارد کارتر، اینگلیسی و کاپیتان تیم کوییدیچ گریف...
مادر:پارک یونا ، کره ای و دانش آموز مهوتوکوروی ژاپن!

زندگی نامه: دیانا دور از پدرش در سئول کره ی جنوبی زندگی میکرد و پس از یازده سالگی که نامه ی هگوارتز رو دریافت کرد به آنجا رفت و درس خواند،در زمان نوجوانی فهمید که ذاتش از همان بچگی خراب است و نباید گول ظاهرش را بخورد.
پس به ارتش لردسیاه پیوست و مرگخوار شد. و حالا دیانا کاری بجز کشتن و خوردن و خوابیدن و خواندن موسیقی نداره و بیکاره.بخاطر ظاهرش کسی جدی نمیگیرتش اما فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه!
گربه ی مخصوص و تنها گربه ی ارباب تاکیید میکنم تنها گربه ی ارباب!😾

جایگزین شد!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۲۱:۳۰:۰۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
نام: گلرت پرودفوت
گروه: ریونکلا
وضعیت خون: اصیل زاده
وضعیت ازدواج: مجرد
چوبدستی: چوب گردوی سیاه و موی تک شاخ. 11 و سه چهارم اینچ و غیر قابل انعطاف
پاترونوس: بوف اروپایی (Nightjar)
حیوان دست آموز: هیپوگریف (پنجه ی توفان)
فرمانده ی نگهبانان زندان: آوندیر (جن آزاد)

گلرت پرودفوت، سر زندانبان و ارباب قلعه ی نورمنگارد، دوران تحصیل خود را در مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز و گروه ریونکلا گذراند. او نواده و وارث گلرت گریندل والد بزرگ و زندانبان مخصوص اوست.

از توانایی های خاص او میتوان به مهارت بالای او در تغییر شکل، از جمله نامرئی شدن بدون نیاز به شنل نامرئی کننده، و استفاده از جادوی بی کلام اشاره کرد.

بزرگترین مشکل هر سر زندانبان، زندانی های فراری هستند، و گلرت نیز از این قائده مستثنا نیست. اگرچه بسیار نادر، اما هرگاه از زندان نورمنگارد فراری رخ می دهد، سر زندانبان شخصا مسئولیت بازگرداندن فراری را به عهده می گیرد. طلسم امضای او، طلسم بدن بند کامل و طلسم بیهوشی است، اما در صورت لزوم، میتواند عناصر اطراف خود را بر حسب نیاز، برای دفاع یا حمله، تغییر شکل دهد.

از خصوصیات اخلاقی او میتوان به شوخی های تلخی که در لحظات سخت انجام می دهد اشاره کرد. سر زندانبان نورمنگارد نیرویی است که از تاریکی ها ضربه می زند و شکارش را به هر قیمت ممکن پس می گیرد!

آوندیر، به سرزندانبان بسیار وفادار است. با وجود سن کم (فقط 52 سال)، مهارت بالایی در مبارزه دارد و به جایگاه خود به عنوان فرمانده ی زندانبان های نورمنگارد بسیار افتخار می کند.

تایید شد.
خوش برگشتین!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۲۱:۲۶:۱۶

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.