هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۳:۱۲
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
وین هاپکینز! چیل... چیل... چیل!

الآن کی اذیتت کرده؟ کی با نمره‌های دوئلش و هاگوارتزش برات Show Off کرده؟ بگو کیه، دارم براش.

ولی جدا از شوخی، به نظرم جدی نگیر این موضوع رو.
من خودم این چیزی که میگی رو تجربه کردم. اونم به عنوان شخصی که مسخره می‌کنه طرف رو... نمونه‌ش هم اینکه پالی چپمن رو 4 بار پُشت سرهم توی دوئل شکست دادم و اینو یه مدت سوژه کرده بودم اصلاً و هی توی پُستا و چت‌باکس و پیام خصوصی و کلاً همه‌جا پالی رو دس می‌انداختم. خیلیم روش مانور می‌دادم. به انواع و اقسام روش‌ها. در حدی که خودمم خسته شدم از این کار.

ولی صرفاً به عنوان یه شوخی ایفای نقشی!

چون در اصل نه من جدی‌جدی اذیت می‌کردم، نه پالی جدی‌جدی ناراحت میشد. چون اینجا یه محیط فانه و چیزایی که به عنوان «ایفای نقش» توش اتفاق میفتن، جدی گرفتن‌شون یه حدی داره.
حالا اینکه طرف با یه نمره‌ی دوئل یا هاگوارتز خیلی جدی فک می‌کنه که کینگِ دنیا شده، مشکل خودشه. ولی از این زاویه هم نگا کن که شاید طرف داره شوخی می‌کنه و تو بیش از حد جدی می‌گیری موضوع رو؟

خلاصه اینکه جدی نگیر.

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
نمی دونم پست زدن توی این تاپیک کار درستیه یا نه...
به هر حال، لازم دونستم یه پستی اینجا بزنم.

یه پست دوئل می زنن و توی یکی از کلاسای هاگ هم شرکت می کنن. هم امتیاز دوئلشون بالا می شه و هم امتیاز تکلیف هاگشون. حالا چی می شه؟! هیچی. طرف مغرور می شه به امتیاز یک تکلیف هاگ و یک پست دوئلش. انگار امتیاز دوئل و تکالیف هاگ و کوییدیچ و... همیشه ثابت می مونه.
این چیزی رو به غیر از تازه واردی طرف نمی رسونه؛ چون کاملا مشخصه که امتیاز داخل چنین چیزهایی یه چیز متغیره و بستگی به چیزایی مثل سلیقه ی داورا، سوژه و ... داره و لازم نیست خیلی نابغه باشیم که بدونیم سوژه ها و سلیقه های داورا هم متغیرن.
با این حال، باز طرف میاد و می گه من امتیازم فلان شده و من این هستم و از این حرفا. |:

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۰:۱۴ شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۴۹:۰۹
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
نقل قول:

سر بارون خون آلود نوشته:
سلام

گاهی وقت ها در زندگی "زمانی" پیش می آید که به مکان های قدیم سر می زنی و خاطرات گذشته را مرور میکنی............مانند این سایت

به یاد دوستی های قدیمی می افتی و به یاد می آوری دوستان خوبی را که این سایت به تو داد ، زمان های بسیار خوب و خوشی را که در این سایت گذراندی و حال هیچکدام از آنها در کنارت نیستنند و با گذشت "زمان" در حسرت آنها می سوزی...............همه این ها به خاطر جبر "زمان" است و از آن گریزی نیست

"زمان" دیگر پستی نیست که بتوانی ویرایش و یا حذف کنی..."زمان" شناسه نیست که آن را ببندی...زمان" انجمن نیست که آن را قفل کنی......زمان" گروه نیست که آن را عوض کنی......."زمان" آن واقعیت تلخی است که دنیا آن را به سادگی به تو و امثال تو نشان می دهد.
----------------
جادوگران عزیزم
ممنون بابت تمام لحظاتی که به من دادی......

با احترام فراوان
مدیر استکباری سابق
ویکتور کرام(هالی ویزارد)
ارباب لرد ولدمورت
سر بارون خون آلود
پویان غفاری
98/1/12

پویان عزیز،
امروز متوجه شدم که دیگر در میان ما نیستی. در آخرین ماه‌های زندگی ات چه خوب «زمان» را معنا کردی. همیشه در یادمان خواهی ماند. ممنون بابت تمام لحظاتی که به «جادوگران» دادی.
روحت شاد، یادت گرامی.

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

ارنی مک میلان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۹ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹
از زیر سایه ی ننجون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
شخصی که خودت می دونی کی هستی، فکر می کنم به هدفت رسیدی و باعث شدی من از گروه مورد علاقه ام به گریفندور برم و شخصیتی رو که دوست داشتم هم old شه.

اما چرا باید حتی توی فضای مجازی هم تهدیدت کنن که: نقل قول:
شخص × نوشته:
شناسه تو ببند و به گریفندور بیا وگرنه تو چت باکس همه چیزو می گم درباره زندگیت.

من دیگه نمی دونم باید چکار کنم. امیدوارم که مشکل حل شه.

It's not easy to come back
but I can
because I love hufflepuff
wait for me
~Only Hufflepuff~

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

ابیگل نیکولا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
از همین طرفا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
سلام سایه عزیزم
من چندروزی به نت دسترسی نداشتم تاپیک رو ندیدم، در هر حال امیدوارم پیاممو ببینی و فکر نکنی بی تفاوت بودم.

دوست خیلی خوبی بودی برام توی سایت و امیدوارم بتونم دوباره پیامای قشنگتو ببینم، اگرم نشه... حسابی دلتنگت میشم...

ولی بذار یه نصیحت دوستانه بکن بهت. برای اینکه برام مهمی.
اینکه لرد یا بلاتریکس نقدی رو روی انجام میدن به درخواست خودت بودن، نمیشه توقع داشت نقدا همیشه مثبت باشه، ولی نقدا همیشه در راستای بهتر شدن نوشته هاتن. و اینکه به یه عضو تازه وارد واسه مرگخوار یا محفلی شدن، یا عضو یه گروه شدن یا هرچیز دیگه ای سخت میگیرن دلیلی داره، اونم محکم شدن پایه خودته، بذار یه مثال ساده بزنم برات:

یه بچه ی کلاس اولی رو در نظر بگیر، معلم تلاش میکنه به بچه درس یاد بده اگه معلم بهش بگه داری "الف" رو اشتباه مینویسی، نباید بزنه زیر گریه، اینکه معلم میگه داری "الف" رو اشتباه مینویسی و "ب" رو بهت یاد نمیده دلیلش این نیست که دلش نمی خواد این دانش اموز پیشرفت کنه، بلکه دلیلش اینه که می خواد این دانش اموز پیشرفت کنه!

بلاتریکس، لرد، یا دامبلدور دقیقا حکم همین معلم رو دارن، حرفاشون ناراحتت نکنه، خوشحال باش که واسه خوشحال کردنت دروغ نمیگن، که به جای اینکه با تک ماده قبولت نمیکنن، مجبورت میکنن دوباره کلاس اول رو بخونی، به خاطر اینکه تا موقعی که چیزی برات خوب جا نیفتاده نباید بری مرحله ی بعد.
اگرم بری یا جایی ضربه ی بدی میبینی.

در هر حال امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم و نارحتت نکرده باشم سایه جونی.
اگرم به کسی توهین کردم ببخشید ناخوداگاه بوده.

ویرایش: کریس! بدون حسابی دل تنگ خودتو شخصیتت میشم، اگرم جای ناراحتت کردم ببخش.

ویرایش شده توسط ابیگل نیکولا در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۵:۳۰:۴۳

BOOM!

No! I'll not smile, but I'll show you my teeth.

شناسه قبلی:اشلی ساندرز

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
پیش پیش بگم روی صحبتم با هیچ فرد خاصی نیست و قصد بی احترامی به هیچ فرد یا گروهی رو ندارم. اگه احیاناً توی متن به صورت غیر عمد این اتفاق هم افتاد از الان معذرت می‌خوام.
----------------------------------------------

چند وقتی هست که یه مسئله ای ذهن من رو مشغول کرده، حرفای جودی باعث شد که بیام اظهار نظر کنم بالاخره. و اونم اینه که واقعاً فکر کردی کی هستی؟

وقتی یه عضو تازه وارد میاد همه می‌خوایم بهش کمک کنیم. خب این خیلی خوبه اما به قائده! من از پشت صحنه ی هر اکانت خبر ندارم ولی اینطور که بوش میاد وقتی یه عضو تازه وارد یه کار اشتباهی انجام میده هزار تا پخ از هر کسی میره براش که این کارت اشتباهه. خب معلومه اون عضو سنگکوب می‌کنه. اون که با جو اینجا آشنا نیست. اینی که ما داریم توی یه جامعه مریض و حسود و تیکه بنداز زندگی می‌کنیم بر کسی پوشیده نیست. طرف در ابتدا فکر می‌کنه اینجا هم مثل دنیای بیرونه. وقت می‌خواد تا بفهمه که اینطور نیست. و این زمان می‌بره با توجه به خصوصیات و اخلاقیات اون فرد. از 1 هفته تا 1 سال! و وقتی آشنا نباشه این پخ ها اذیتش می‌کنه ( البته اینا نکاتی هست که خودتون بهتر از من می‌دونید، صرفاً جهت یادآوری میگم)

کمک کردن به عضو تازه وارد حتماً این نیست که بهش امر و نهی کنیم یا توصیه اخلاقی کنیم. اگه می‌خواست پند و اندرز بشنوه روزی دو ساعت پای حرف پدر و مادرش می‌نشست؛ نه اینکه بیاد اینجا!

البته که لازمه در چارچوب قوانین حرکت کنه. به نظر من غیر از یکی دو نفر توی سایت مثل لرد و دامبلدور و لینی و فنر بقیه اصلاً نباید این حق رو به خودشون بدن که یه عضو تازه وارد رو توی مسائل کلان راهنمایی کنن. حالا دیگه لحنش بماند!

از اینجا به بعد جسارت می‌کنم و روی حرفم با کسایی هست که توی سایت سن و سال بیشتری دارند، فارغ از میزان فعالیت:

من خودم 20 ساله هستم و احساس می‌کنم که احتمالاً از میانگین سنی سایت بالاترم برای همین می‌خوام این حرفا رو بزنم. افرادی که تازه وارد سایت میشن رو اکثرا نوجوون های 13-16 ساله تشکیل میدن. افرادی که فارغ از جنسیت توی سنی هستن که از لحاظ روحیه حساسن. نه اینکه لای پر قو بزرگ شدن، یعنی تا یه چیزی بهشون بگی سریع بهشون برمی‌خوره. مخصوصاً نسل جدید که حداقل برای من به طرز عجیبی غیر قابل درک شدن!

حرف من اینه که روی برخوردمون باهاشون بیشتر دقت کنیم. هر چی سن بالاتر میره و از اون دوران فاصله میگیریم بیشتر یادمون میره که آدمای اون سن چه شکلی هستن و چه افکار و روحیاتی دارن.

پشت هر اکانت معلوم نیست چه کسی نشسته، مرد یا زن. میانسال یا نوجوون. بنظرم بهتره که بیشتر روی نحوه برخوردمون فکر کنیم و اگه قراره حرفی به کسی بزنیم که نمیشناسیم، چند لحظه ای قبلش فکر کنیم که چی بگیم و چی نگیم. حتی با تجربه تر های سایت چون بالاخره انسان ممکن الخطاست.

در مورد انتقال سایت امّا!

نمیدونم چه اتفاقی افتاد که حسن تاپیک رو بست و بحث رو مختومه اعلام کرد. اما به هیچ وجه اتفاق خوبی نبود. این پیام رو برای همه ما داشت که نمی‌تونیم بدون ناراحت کردن کسی یا ایجاد کدورت درباره یه مسئله مهم گفتگو کنیم. یعنی سایت داره به یه طبل توخالی تبدیل میشه و من از این میترسم. محیط از دید یه ناظر بیرونی خیلی خوبه و همه با همه دوستن ولی مرلین میدونه توی گروه های مجازی و پیام های شخصی چه چیز هایی رد و بدل میشه. البته که دعوا لازمه هر تشکیلاتی جهت بهبود اون تشکیلات هست اما تا یه حد مشخصی!
تصمیم گیری برای انتقال سایت اصلاً کار راحتی نیست ولی این معنا رو نداره که بخوایم دست به یقه بشیم بابتش.

بازم میگم که همه شما بهتر از من این مطالب رو می‌دونستید ولی احساس کردم داره یادتون میره.

ویرایش شده توسط کنت الاف در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۶ ۰:۱۴:۰۹

پیام زده شده در: ۹:۵۹ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

جودی جک نایفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۰ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۸:۰۴ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
از هـᓄـیــטּ ᓗـوالیـ جهنـᓄـ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
تام جاگسن عزیز!
ممنون از تام جاگسن عزیز بابت اینکه حرفای خوبی زد!-_-
من اصلا دلم نمیخواد با یه خاطره بد بذارم برم! تازه قرار بود برم و بهتر برگردم! با یه گروه دیگه!
تازه انتخاب کرده بودم برم ریونکلاو و این حرفا و درست تر پست بزنم! این شخصیت که گند زد به همه چیز!

لرد ولدمورت
هیچی دیگه نمیخوام بگم! همین که میخوام برم یه مدت دیگه برمیگردم! انتظار داشتم کسی هیچی نگه... واسه هیچی کسی مهم نباشه ولی مثل اینکه هم نظرات خوب داریم هم بد!
لرد ولدمورت... منم اگه کسی چیزی بهم نسبت بده نارحت میشم... خیلی نارحت میشم! ولی ولی من که زیاد حرفی نزدم! نه بهتون توهین کردم نه هیچی!
تازه داشتم احساس میکردم اینجا میتونه جایی باشه که من دوست پیدا کنم! درست فک میکردم و هنوز معتقدم بهش... از شمام بابت هر کاری کردین ممنون! (خواهش تشکراتی هم که کردم ببینین! همش انگار دارم ایراد میگیرم ازتون! )

رکسان عزیزم!
ممنون بابت هرچی گفتی! خیلیم خوب منظورتو رسوندی!
بازم تشکر از اینکه دلت نمیخواد برم ولی بهت گفتم تو پخ!

...You must believe me to exist
...wait
God is busy
?Can i help you

آری، آن روز چو می رفت کسی
داشتم آمدنش را باور
من نمی دانستم
معنیِ «هرگز» را
تو چرا بازنگشتی دیگر؟

پیام زده شده در: ۹:۵۳ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
ناگهان چیزی شبیه به ستاره در آسمان چشمک زنان به سوی آن گردهمایی قصد پیشروی کرد و در انتها سوروس به تمثال قاشقی نشسته وسط آن حلقه از جادوگران افتاد و حضار با صورت های بر افروخته معترض پچ پچ کنان جمله های اشنای رو بین هم رد و بدل میکردند و چه آه های جانسوزی که نهادشان بر نمیخیزید :
-ای وای باز هم این اومد
-مرلینو شکر آخه این بشر تقاص کدوم گناهمونه؟
و...
سوروس از آسمان افتاده هم که سمیع بر خوشامد گویی های جانانه مجمع بود،ناگهان فکری در ذهنش شروع به ترسیم شدن کرد.
-اینا اینجا چیکار میکنن؟
راوی اندکی مکث کرد و نیشش را تا بناگوش میگشاد و اصلا به روی مبارک خود نمی اورد که در تمام مدت حضورش در ایفای نقش به دنبال فرصتی برای استفاده از آن ایموجی بوده!
راوی لب میگشاید که سخن بگوید که ناگهان:
-بس کن دیگه اه ، اینجا که برا ایفای نقش نیمدیم. اومدیم دوکلمه حرف بزنیم بریم. حوصله داریااااا!
راوی با این حرف سوروس لبخند مضحکی میزند و میگوید که ظاهرن قیمه ای که برای ناهار بار گذاشته دارد میسوزد و مکان را ترک میکند.
[سوروس]
خب خب خب ظاهران باز هم این دیر به سایت اومدن ها کار دستم داده و از سوژه جاموندم و نمیدونم چخبره
طبق این چیزای که الان توی تاپیک خوندم متوجه شدم جودی عزیزم قصد ترک سایت رو داره! درسته؟
جودیه عزیز یا بهتره بگم دوست خوبم!
من بسیار ممنونم بابت اینکه منو به عنوان دوست یاد کردی!
در وحله دوم وظیفه که نه ولی خب ... در موقعیتم میبینم که لازمه چیزیو ذکر کنم!
لرد عزیز
مدتی بس اندک اما طولانی به ظاهر، میشه که من شما رو مخاطب قرار ندادم!
در اینجا این کارو کردم و امید وارم حرف هایی که میزنم با وجود خامی و نسنجیدگی بسیاری که قطعا توش مشهوده وقت شما رو به بی دلیل نگیره
خب مسئله اینه! من به شما حق میدم که بخوایید بابت حرف هایی که زده شد شفاف سازی کنید!
این واقعا لازمه.
توی سایت یه مشکل بسیار بزرگ هست ،البته بنظر من.
تام هم بهش اشاره کوتاهی با مضمون اینکه خیلی ها میگن اینجا دشمن برای خودشون میتراشن کرد.
از اینجا مخاطب من همه ی سایت جادوگرانه !
اینجا ما فقط مینویسیم و نوشته های دیگران رو میخونیم و مشکل دقیقا همینه. قبلا گفتم و باز هم میگم، اشخاصی هستند مثل من که البته شاید فقط من اینطوریم و به هیچ کس جسارت نمیکنم، داشتم میگفتم... ما وقتی با کسی صحبت میکنیم با حالات صورتمون و لحن صحبتمون احساسات مربوط به حرف هامونو منتقل میکنم اما توی سایت خبری از فیس کال نیست پس این احساسات باید جور دیگری منتقل بشن تا مفهوم جملات صحیح ادا بشن و این فن بسیار ظریفیه و بس سخت و طاقت فرسا برای من که احساساتم رو توی یک جمله متشکل از چند حروف جا بدم.و قطعا من انقدر بی استعداد هستم که حتی متن های قوی که سرشار از احساسات مختلف هستند رو در حین خوندنم نتونم رمز گشایی و به خودم تفهیم صحیح کنم ، پس به قضاوت رو میارم و اونجاست که سوء تفاهم ها پر رنگ میشن.
خب این چیزیه که همیشه باقی میمونه توی سایت و از بین نمیره!
حالا فلش بک میکنیم!
ما اینجا یه اتفاق رو داریم و یه رنجش! و قطعا من اینجا همون قاشق نشسته ام اما ...
اصولا تو سنی که من نوعی هستم زود رنج و مغرورم و اولا که وقتی ایرادی ازم گرفته بشه برام با شکسته شدن کل اعتماد به نفسم فرقی نداره و دوما بی پروا و فراریم.
خب طبیعیه که انتقادت آموزنده هم برام سخته.
و این که بخوام به خودم بقبولونم که این ها سازنده و به نفع من هستن خیلی سخت تر این اینه که با خودم بگم وای بازم گیر داد اه اصلا جای من اینجا نیستو...
احتمالا منظورم رو فهمیده باشید!
امید وارم دخالت نا بجای منو بزرگان و اساتید ببخشن.
با اجازه رفع زحمت میکنیم و در جمع بندی کل سخنان بی ارزشم اضافه میکنم منظور من کلا روی خودم بود و لطفا کسی به خودش نگیره.
فقط یه شرح احوالات بود.

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۵ ۹:۵۹:۳۴

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۶:۵۴ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
سلام به همگی و جودی عزیز!

نمیدونم این کار درسته یا نه... ممکنه حتی لرد هم ازاینک الکی دخالت کردم ناراحت بشن ولی به عنوان یه همسن دوست داشتم بیام یکم حرف بزنم...

نقل قول:
حرف گوش کنا و دوستدارای هری پاتره!=))

حرف گوش کن؟ تا حالا اسم امثال یوآن به گوشت نخورده احتمالا ببین بحث بچه ی خوب بودن و حرف گوش کردن نیست، بحث بحثِ مسیر حرکت سایته، شما نمیتونی بیای بخاطر تعصب و پافشاری رو حرفت توی چت باکس اسپم بزنی و انتظار نداشته باشی کسی حرفی نزنه بهت.

نقل قول:
من تا الان تمام تلاشمو کردم تا یه جوری متنامو خوب کنم! شاید از نظر شما به درجه مرگخواری برسم...

اول از همه این نکته رو بگم که شما بهتره یه سر به تاپیک ورود به جبهه ی مرگخوارا بزنی، چند نفر از کسایی که درخواست میدن وارد جبهه میشن؟ شاید حدود 40% و این دلیل بر خوب یا بد بودن کسی نیست، یکی مث خود من تا همین 3 ماه پیش هیچگونه فعالیتی نداشتم و برای همین به خودم اجازه ی ورود به مرگخواران رو نمی دادم، دقت کنید اجازه نمی دادم! چون مرگخوار بودن یه چیز عجیب نیست صرفا شاید یه رنک بره زیر اسمت و یه دسترسیِ اضافه تر بهت بدن ولی اول و آخر بر می گرده به خودت و قلمت که چطور بنویسی و چطور خودتو وقف بدی و وفق دادن غیر از این نیست که به حرف دیگران گوش بدی چون اینجا محلیه برای کار تیمی

نقل قول:
موندن من اینجا، دقیقا مساوی اینه که من واسه خودم بیشتر دشمن بتراشم!

خب رسیدیم به این تیکه، یکی از آشناترین حرف ها توی جادوگران، شاید باورت نشه ولی همین هفته ی پیش یکی از بهترین های حال حاضر سایت هم یه همچین حرفی زد و میخواست بذاره و بره صفا بخاطر همین حرف، ولی بهش گفتم یکم فکر کنه و به تو هم همینو میگم، فقط بیشتر بهش فکر کن...

نقل قول:
جادو... ساخته دست شیطان پرستاس!

جادو... اینجا این سوال پیش میاد که شما جادوگری؟! اگه نیستی پس نمیتونی به راحتی و سر یسری چیزا که شنیدی این حرفو بزنی، شما خودت یجا دیگه گفتی من ایفای دختر شیطانو میکنم پس گفتن این نکته تون فک نکنم غیر از اینکه خامیتون رو نشون بده کارکرد دیگه ای داشته باشه

نقل قول:
هیچ وقت جلوی کسی که شیطان بودنو تو هری پاتر دوست داره نگیرین! :))

ایفای نقش جادوگران یکی از منعطف ترین ایفا ها بین جاهاییِ که من سراغ دارم، اینکه شما یه اسم میگیری و هر بلایی دوس داری میتونی سرش بیاری چیز کمی نیست و باید از جادوگران از این بابت تشکر کنم.
خب حالا برسیم به ایفاتون، میخواستم بدونم هدف شما از جادوگران چیه؟ غیر ازپیشرفت تو یسری نکات، سرگرمی و تاثیرگذار بودن؟!

میخوام اینجا یسری از شخصیتای معروفی که سوژه ی رول های امروزه ی جادوگران هستن نگاهی داشته باشم:

کراب!
چه چیزی خنده دار تر از یه پسری که آرایش میکنه؟! ببینید با همین نکته ی ساده چجوری از شناخته شده ترینای جاد.گران شده!

هکتور!
یه معجون ساز دیوونه ی جوگیر!

سو!
یه چش خوشگل دنبال موندن و یجورایی لوس!

مورفین!
اسم مورفین شما رو یاد چیزی نمیندازه؟ دقیقا مواد و مورفین هم از این نکته استفاده کرده و شده چیژ کش!

رودولف!
درباره ی این بشر خودتون بهتر میدونین

خب حالا باهم دیدیم که با یسری چیزای کوچیک میشه اینجا جاودانه شد! حتما نباید شما شیطان مرلین یا امثالهم باشی و حرف لرد هم برای این بود که بتونی موندنی شی و از خودت تو رولات استفاده و گرنه هیچکس اینجا جلوی کسی رو نگرفته...

حرفام تموم شد سایه خانم، امیدوارم شما هم رو حرفام و حرفای بقیه فکر کنی و باز هم فکر کنی! مطمئنا جادوگران همیشه آغوشش برات بازه...

ویرایش شده توسط تام جاگسن در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۵ ۷:۵۰:۱۰

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۹:۱۴:۰۸
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6952
آفلاین
اون قسمت حرف گوش کنین اصلا مربوط به من نبود. کاملش اینه:
نقل قول:
نقدای من و بلا هم فرقی با هم ندارن. نظرمون با هم یکیه.
ولی حرف گوش کنین! این جودی که من می بینم، خیلی حرف گوش نمی کنه. به چیزایی که می گن دقت کنین، اهمیت بدین، بین درخواست هاتون هم فاصله باشه. یه مدتی بگذره که نکته هایی که گفتن جا بیفته. فرصت کنین اجراشون کنین.
من گفتم به نقدا توجه کنین. به حرفای نقد کننده ها گوش کنین.
این کجاش بده...کجاش عجیبه! این حرف رو از هیچ طرفی نمی شه اینجوری معنی کرد که اینجا فقط و فقط جای حرف گوش کناس!
یعنی یه حرف خیلی مثبت و درست رو به بدترین شکل ممکن برداشت و معنی کردی و اومدی اینجا به من نسبت دادی.
بعدم انتظار داری جواب ندم که با آرامش بری.
نمی شه خب!
خیلی نامردیه...خیلی بی انصافیه...

نقل قول:
نقدای خالیی که بچه ها میکنن... به یکباره روی من خالی شد!

چیزی که من تو پست نقدم گفتم:
نقل قول:
بلا یه حرف خوبی زده که این جا تکرارش می کنیم. این درباره پست جودی نیست. چون هنوز نخوندمش. کلی تره.
متوجهی؟...گفتم وقتی دارم اینا رو تایپ می کنم پست جودی رو هنوز نخوندم! مستقیم گفتم درباره پست جودی نیست. بعد می گی سر من خالی شد؟ این حرف درسته؟!
اون توضیحا درباره پست هایی بود که نمی شد نقدشون کرد. حرفی برای گفتن نبود. مگه پست شما نقد نشد؟ مگه حرفی برای گفتن نداشتم؟

در مورد شخصیتت هم من نیومدم بگم سلام جودی...شخصیتت خوب نیست.
خودت ازم خواستی. هم نقد خواستی و هم تمایلت رو برای مرگخوار شدن نشون دادی. منم مجبورم تو همچین حالتی راهنمایی کنم.
اشتباهت اینجاست که این جا سایت جادو نیست...سایت هری پاتره. برای همین هم اصلا مهم نیست که جادو رو کیا کشف کردن!
با همین شخصیت و به همین شکل هم می تونی بمونی و فعالیت کنی...هیج اتفاقی هم نمیفتاد. من فقط گفتم به نظر من جا نمیفته.

من از شما ناراحت نیستم...ولی طبیعیه که وقتی حرف یا رفتاری بهم نسبت داده می شه که انجامش ندادم، زیاد هم خوشحال نمی شم.

اگه حرف یا جوابی داری بده. ولی خواهشا هی عذرخواهی نکن.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.