هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
ما نشسته بودیم یه گوشه سرمون به کار گرم بود، یهو گفتن پاشو بیا شناسه ات قراره بسته بشه! چه وضعیه آخه؟

با سلام خدمت مافلدا، همونطور که مشخصه اومدم درباره قانون جدید گفتگو کنم تا بلکه به یه راه حل خوب و مناسب برسیم با همدیگه.

اولاً، اینکه یه نفر رو مجبور کنیم تا شناسه اش رو به زور عوض کنه از پایه کار غلطیه! اون طرف حتماً یه احساس راحتی یا همذات پنداری یا همچین چیزی نسبت به اون شناسه داشته که اومده انتخابش کرده! و اگر اینطور نیست داره نقش بازی می‌کنه در قالب اون شناسه و هممون میدونیم که هیچوقت چیز درست و درمونی از نقش بازی کردن درنمیاد.
من خودمو مثال میزنم. شناسه اول من رون ویزلی بود. اون موقع من یه نوجوون 12-13 بودم که شور و هیجان و حس شوخ طبعی مناسبی داشتم برای همین حداقل به نظر خودم خیلی خوب تونسته بودم شناسه رون رو بچرخونم. یه روز صبح از خواب پاشدم و دیدم دیگه شوخی کردن با ملت توی چت باکس و کل کل باهاشون بهم حال نمیده! از اون روز به بعد داشتم نقش بازی می‌کردم. برای همین تصمیم گرفتم شناسه رو سوییچ کنم روی کسی که به روحیات و اخلاقیات جدیدم نزدیک تر بود.
حالا ما بیایم به زور یه نفر رو مجبور کنیم که دست به همچین عملی بزنه، چه نتیجه ای داره؟ کسی که قلباً شناسه اش رو دوست نداره، بالاخره بعد از یه مدتی عطاش رو به لقاش میبخشه. یا تبدیل میشه به کسی که هر دو ماه یه بلیط میزنه تا بلکه بعد از چندبار تعویض بالاخره اون چیزی رو که میخواد پیدا کنه، یا در بدترین حالت از سایت میره! من که امیدوارم همون بار اول موفقیت آمیز باشه!

دوماً، از اون فرد پرسیدین که حوصله داره دوباره یه شخصیت پردازی جدید داشته باشه؟ دوباره خودم رو مثال میزنم چون از بقیه خبر ندارم. قصد داشتم بعد از کوییدیچ شناسمو تغییر بدم و حتی مقصد رو هم انتخاب کرده بودم. بعد نشستم با خودم فکر کردم که فلانی! از پس این کار برمیای؟ وقتشو داری؟ حوصلشو داری؟ تویی که آخرین رول ات برمیگرده به شهریور چجوری میخوای از پس این شخصیت بربیای؟
دیدم که الان کنت الاف توی جایگاه خوبی هست و منم باهاش راحتم پس الزامی نداره عوضش کنم، بنابراین بیخیال شدم و الانم راضیم!
من که اینطور، رابستن و آلکتو( نمیدونم آلکتو حساب میشه یا نه!) تا اونجایی که یادمه امسال کنکور دارن، سوجی که همینطوریش هم کم میاد و بانز رو هم همه میدونیم شدت وقت گذاریش چقدره!
البته ببخشید که من از طرف این افراد صحبت کردم. شایدم دوست داشته باشن عوض کنن و وقتش رو هم داشته باشن. بیان بگن خودشون! ( غیر از اون سوجی که فکر کنم تا حالا سیزده چهارده بار شناسه عوض کرده با جنسیت های مختلف )

سوماً افرادی که الان این شناسه هارو دارن همگی سابقه خوبی توی سایت دارن و هیچکدوم آماتور نیستن که احیاناً بخوان به ایفای نقش هری پاتری آسیب بزنن. مثال بارزش رابستن هست که هر تاپیکی میری مرلین رو شکر یه اسمی ازش بردن با بچه!
ارزشش رو داره که بخوایم این همه سوژه و شخصیت پردازی رو حذف کنیم؟ اونم بخاطر چیزی که نه تنها به ایفا صدمه نزده، بلکه کمکش هم کرده.

چهارماً، مگه چند نفر شناسه غیر هری پاتری دارن که مافلدا میاد میگه مثل قارچ دارن رشد میکنن؟ تا اونجایی که من میدونم چند وقتی هست که شناسه های غیر هری پاتری دیگه تایید نمیشن و راه ورودشون به ایفا بسته شده. دیگه حالا این چهار پنج نفر تاثیر آنچنانی روی قضیه ندارن. ضمن این که خیلی از قوانینی که وضع میشن عطف به ما سبق ندارن و هرکس هم اعتراض کرد که چرا اینا دارن ولی من نمیتونم داشته باشم؟ منطقی بهش بگین که اون موقع همچین قانونی نبوده، والسلام!

پنجماً، توی لیست شخصیت ها یکی هست به اسم دات، توی توضیحاتش هم اومده"نام ماگلی در کافه دهکده لیتل هنگلتون" وجداناً آخه؟
یعنی شما حاضری یه ماگل بی سر و پا که پلاسه توی کافه و هیچ نقشی نداره رو راه بدی توی ایفا ولی بانز رو با اون همه قدمت و قدرت بندازی بیرون؟ از عله خجالت نمیکشی؟

و در انتها باید یادآور بشم که آخرین کتاب هری پاتر فکر کنم حدود 7-8 سال پیش منتشر شد. خیلی از مانور هایی که اون موقع میتونستیم انجام بدیم دیگه امکانش وجود نداره!

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۱ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۰۶:۴۶ شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲
از خون دل نوشتم نزدیک دوست نامه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 172
آفلاین
با سلام .
اوایل ورود منم این اتفاق پیش اومده بود . به طوری که حدود هفت یا هشت بار من ،برای ورود به ایفای نقشم متن نوشتم ولی ارسال نشد. پیوند ها اول میگه سایت شده ولی وقتی درخواست رفع می دی می گه مدیر شما رو بلاک کرده ، چون هکرید. من گفتم شاید گوشی ویروسی شده اما بعد از دوهفته سایت رو دوباره آورد .
راستی ببخشید قسمت پیام های شخصی من دوباره خراب شده ، حتی بعد از لاگین کردن مجدد هم نمیاره.

مزه خونه به همینه... همیشه می دونی درش به روت بازه... می تونی سر تو بندازی پایین و بیای تو و لازم نباشه توضیح بدی به کسی که چیکاره ای اونجا... چون جوابش معلومه... خونت اونجاست... حتی اگه فقط گهگداری بهش سر بزنی!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
سلام به همگی!
آقا من نمیدونم اشتباه میکنم یا نه که دخالت میکنم،
ولی یادمه برای لادیسلاو خدابیامرز هم این این اتفاق افتاده بود

آروم آقا! دست و پام ریخت!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۲ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸

هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۰:۳۳ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 279
آفلاین
سلام.
یه مشکل عجیبی واسم پیش اومده که اخساس میکنم در واقعیت وجود نداره و تو کره ای زیاده روی کردم که چنین توهمی میزنم

سایت برام باز میشه، صفخه هم کامل لود میشه و اینا ... بعد وسط خوندن یه پست یا مثلا نوشتن همین پست، یهو میپره رو صفخه ی عزیز و دوست داشتنی پیوندها :| چرا؟ فقط مال منه؟

ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۳ یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
سلام.

آلکتو

دقیقا با چه اروری مواجه می‌شی؟
پاک کردن کش‌ها و کوکی‌های مرورگرتو امتحان کن، و حتی اگه لاگین خودکار تو سایت داری یه بار خارج شو و دوباره لاگین کن و ببین مشکل حل می‌شه آیا؟ اگه نشد پیغام خطایی که بهت می‌ده رو بگو.

پنه‌لوپه

می‌تونی هر اطلاعاتی که راجع به شخصیت ایفای‌نقشت می‌خوای اضافه کنی رو توی همون تاپیک معرفی شخصیت ارسال کنی تا جایگزین معرفی قبلیت بشه.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸

پنه‌ لوپه کلیرواتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
از فلکه آلیس، جنب کوچه گربه ملوسه، پلاک نوشابه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام میخواستم بدونم که باید تو اطلاعات بیشتر شخصیتم رو بیشتر معرفی کنم یا نه میتونم تو تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید بنویسم تا جای گذاری بشه؟

به ریونی و محفلی و جوز و ری و اما و پروفمون نگاه چپ کنی چشاتو از کاسه در میارم.
من و اما همین الان یهویی
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۱ شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
اهم... اهم!
صدا میاد؟
خب غرض ع مزاحمت می خواستیم بگیم که ما نمی تونیم ویژگی های فردیمونو ویرایش کنیم. احیانا می دونین مشکل ع چیه؟

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۸:۳۶ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
سلام.
ممنونم سولی ، پس جایگزین میشه دیگه. ممنون.

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۲:۳۶ یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
نقل قول:

سوروس اسنیپ نوشته:
سلام به مدیران سایت و ایفای نقش واینکه خدا قوت.

حقیقتا یه سوال دارم ولی نمیدونم کجا بپرسم.
و سوالم اینه که آیا میتونم بیو گرافیه شناسمو تغییر بدم؟
و اگر میشه چطور؟
سلام.

معرفی شخصیت قابل تغییره. فقط کافیه یه پست توی تاپیک معرفی شخصیت بزنید و معرفی جدیدتون رو ارسال کنید تا جایگزین بشه.

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۶:۴۱ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین
سلام به مدیران سایت و ایفای نقش واینکه خدا قوت.

حقیقتا یه سوال دارم ولی نمیدونم کجا بپرسم.
و سوالم اینه که آیا میتونم بیو گرافیه شناسمو تغییر بدم؟
و اگر میشه چطور؟

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.