هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

هافلپاف، مرگخواران

رودولف لسترنج


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۵۱:۱۸ یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
از دل تا لب میرسم و سکوت میکنم!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 1145
آفلاین
در خانه ریدل‌ها چه خبر است؟


به نظر میرسد که این روزها، مهمترین و شاید عجیب‌ترین خبر در دنیایی جادویی، خبر به قدرت رسیدن روبیوس هاگرید که حالا "لرد شکلاتی" خوانده میشود، است!
اما چه شد که روبیوس هاگرید در نبود لرد ولدمورت (که شایعه‌ی مرگش این روزها بیشتر از هر روز دیگری به حقیقت نزدیک است!) به عنوان رهبر شرورترین گروه تاریخ جادوگری، یعنی مرگخواران، به قدرت رسید؟

در این گزارش سعی شده به صورت خلاصه به این سوال و البته اصل خبر و حواشی آن پاسخ داده بشه...

شواهد نشان میدهد که چند روز پیش، یادداشتی در در خانه ریدل پیدا شد که توسط لرد ولدمورت نوشته شده بود...هوریس اسلاگهورن که این یاداشت را پیدا کرده بود، با نشان دادن چند خط اول آن یاداشت به دیگران، خبر رهسپار شدن لرد به سفر آخرت را اعلام کرد...هرچند اصل این یاداشت در حال حاضر در دسترس نیست و مشخص نیست دقیقا در یاداشت چه چیزی گفته شده است.
به هر حال هوریس و تنی چند از مرگخواران مانند رودولف، در حالی که اکثر مرگخواران هنوز در شوک خبر از دست دادن اربابشان بودند، مجلس ترحیمی برای لرد ترتیب داند!
اما داستان به همینجا ختم نشد...گفته شده هاگرید که برای ختم لرد در آن مراسم شرکت کرده بود، برخوردی صمیمی با دو تن از مرگخواران (هوریس و رودولف!) که از مدت ها پیش شایعه ارتباط و دوستیش با آنها به گوش میرسید، انجام داده بود.
سپس هوریس به کمک رودولف برای او یک جانپیج ساخت تا او را به عنوان رهبر و لرد جدید به دیگر مرگخواران معرفی نماید!
مرگخواران (حداقل اکثریت آنان!) نیز به دلیل ملاحضاتی که مشخص نیست چه بوده، با لرد شدن هاگرید مخالفتی نشان ندادند...

حالا روبیوس هاگرید عنوان لرد شکلاتی را به خود اختصاص داده و نشان مرگخواری خاص خودش را نیز ابداع کرده...او هوریس اسلاگهورن و رودولف لسترنج را به عنوان معاونین و دست چپ و راست خود برگزیده...او همچنین تمام مدت چتر صورتی افسانه‌ای خودش را که توسط اسلاگهورن حالا به جانپیج او نیز تبدیل شده، همیشه همراه دارد!

البته سکونت نکردن او در خانه ریدل باعث شایعات مخالفی تاکنون شده...خیلی‌ها معتقد هستند که به خاطر ابعاد لرد جدید، او قادر به داخل شدن از درب خانه‌ی ریدل نیست...اما گروهی نیز معتقد هستند که ارباب شکلاتی برای مقر و محل سکونت مرگخواران، نقشه‌های دیگری در سر دارد!

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آخر و عاقبت این رویداد به کجا خواهد انجامید!
پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸

یوآن آبرکرومبی


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱:۱۵:۴۷
از اتاق گویندگی.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 320
آفلاین
تصویر کوچک شده


بعد از ماه‌ها کش و قوس، کمپانی «جادویی کانسِپتز» بعد از ارائه‌ی چندین نسخه‌ی آزمایشی، بالاخره نسخه‌ی فاینال بازی «محفلیز VS مرگخوارز 2020» رو برای کنسول‌های JC و JS4 و JBOX One منتشر کرد.

توی این نسخه، شرکت سازنده به درخواست‌های هوادارانش گوش کرده و خیلی از باگ‌های نسخه‌های قبلی رو برطرف و ویژگی‌های جدیدی رو اضافه کرده تا بیش از پیش، از تقابل خونین محفلی‌ها و مرگخوارها در رینگ دوئل لذت ببریم!

همونطور که خودتون می‌دونین، یکی از باگ‌های خیلی رو اعصابِ بازی، باگ یوآنه. اونایی که با این باگ آشنایی ندارن، براشون توضیح میدم:
ینی وقتی که با کاراکتر یوآن آبرکرومبی بازی می‌کنین، چه رول اسپم بزنین و چه شاه‌رول بزنین، امتیاز 26 می‌گیرین!
خبر خوب اینه که توی نسخه‌ی 2020 این باگ حل شده و طبق تست‌های انجام شده، یوآن تونست امتیازات 0 و 30 رو بگیره.

از سمتی دیگه، گزارشگر هم خیلی بهتر و جذاب‌تر و وحشی‌تر شده و البته مهم‌تر از اون، اسم کاراکترها و فنون رو کاملاً درست میگه.
یکی از انتقاداتی که به گزارشگر میشد، این بود که چرا رودولف لسترنج رو ارنی پرنگ خطاب می‌کرد و چرا به حرکت «قمه فرام هـِـل» می‌گفت «پرنگ‌بامب»!

یکی از ویژگی‌های جدید بازی، حالت مثبت‌600 هستش که چون شدیداً خشونت رو بالا میره، بصورت دیفالت غیرفعاله. ولی اگه مثبت600 هستین، می‌تونین فعالش کنین و انواع فنون خشن و وحشیانه رو روی حریف‌تون اجرا کنین!
به عنوان مثال:
تصویر کوچک شده

(ارنی پرنگ بعد از دوئل برابر روبیوس هاگرید)

در مورد گرافیک... گرافیک بازی بطور خیره‌کننده و اعجاب‌آوری ارتقا پیدا کرده و همه‌ی کاراکترها با استفاده از اسکن‌کننده‌های سه‌بعدی شبیه‌سازی و طراحی شده‌ان.
به عنوان مثال، آلبوس دامبلدور رو می‌بینین که با خودِ واقعیش هیچ فرقی نداره!
تصویر کوچک شده


همچنین برای اولین بار در تاریخ سری بازی‌های «محفلیز VS مرگخوارز»، حالت داستانی به بازی اضافه شده و توی این حالت می‌تونین داستان «دوئلیست اعظم» رو تجربه کنین که مربوط میشه به رودولف لسترنج و کریر دوئل‌گریش که از دوران کودکی و رینگ‌های محلاتی شروع میشه.
البته با توجه به حضور رابستن و بلاتریکس در داستان، بعضی از مسابقات تگ‌تیم دوران حرفه‌ای رودولف رو می‌تونین بصورت سه‌نفره و در قالب تیم RBR تجربه کنین.

قیمت بازی 600 گالیون اعلام شده که البته کمپانی «جادویی کانسِپتز» اعلام کرده که 10 نفر اولی که این بازی رو بخرن، پکیج کامل کُدهای تقلب بازی بهشون تعلق می‌گیره.


ویرایش شده توسط یوآن آبرکرومبی در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۳ ۱۳:۵۸:۳۴

Voice-Acting is Abercrombie!


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸

اشلی ساندرز old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۰:۳۱ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
از لندن گرينويچ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 208
آفلاین
- امروز اقای چمبرز اینجا هستن، تا سوالات کلی مردم رو در مورد خودشون بر طرف کنن، می تونین اول خودتونو واسه کسایی که نمی شناسن معرفی کنید.
- کریس هستم، مرگخوار و عاشق ملت جادوگری!
- خب، بریم سراغ سوالای اصلی، چی شد که تصمیم گرفتید کاندید بشید؟
- دیدم تواناییشو دارم، چون فعالیتم تقریبا زیاد بود ولی در راستای خاصی استفاده نمیشد، گفتم وزیر شم که فعالیتم مفیدتر شه و هدف و شکل به خودش بگیره.
- برنامه های زیادی تو ستاد انتخاباتیت و جاهای مختلف ارائه دادی و شایعات زیادی بر این مبنا هست که این برنامه ها فقط وعده هستن، در این مورد چی می تونی بگی؟
- خب ببینید برنامه هایی که گفتم خیلی زیادن، یعنی اینایی که بهتون گفتم تقریبا یک سومشه، ولی چرا بقیه رو به نمایش نمیذارم؟ چون که هنوز از عملی شدنشون مطمئن نیستم،بخاطر همینم نمیخوام وعده ی الکی بدم،بنابراین وعده هایی که از اجراشون مطمئنم رو بهتون میگم.
- حالا می تونی یکم بیشتر از این برنامه ها بگی؟
- خب کلشو که نه، گفتم توی همون سوال قبلی که اونایی که هنوز از اجرا و عملی شدنش مطمئن نیستم رو نمیتونم بگم، چون بدقول میشم، ولی همون یک سوم که ازشون مطمئنم عبارتند:

اول به زیر مجموعه ها میرسیم، آزکابان رو برقرار مینماییم، یعنی مجرما دوباره پرت میشن تو ازکابان و برنامشم اینه که:
زندانیا به دو دسته تقسیم میشن:
-زندانیایی که خوده وزارت میندازتشون زندان که حق دفاع ندارن.
-زندانیایی که ازشون شکایت میشه تو تایپیک دادگاه و خودشون یا وکیل مدافعشون میتونن با یه نمایشنامه ازشون دفاع کنن.
و طبق برنامه ها اینا هم خودشون به سه دسته درجه یک، دو و سه تقسیم میشن که هرکدوم مجازات خاص خودشو داره.
مثلا زندانی درجه یک کسیه که جرمش کوچیکه، و طبق نظر قاضی که مشخص میشه تعداد کمی رول باید بزنه و اگه در عرض یک ماه نزنه، به بند زندانیان درجه دو انتقال داده میشه!
در ضمن کیفیت و کمیت پستا توسط وکیل بند مشخص میشه(که یجورایی همون نقد کنندس)و اگه تایید شد زندانی ازاد میشه.
قراره کوییدیچ درون زندانی برگزار شه، یعنی اگه تعداد زندانیا به حد نصاب برسه، کوییدیچ درون زندانی با تیمهای دو نفره برگزار میشه و تیم قهرمان حکم آزادی رو همراه جام میگیره!
2)مورخ میخوایم جذب کنیم برای موزه، که در اصل مسئول موزه هستن، کارت ها قورباغه شکلاتی رو گفتم راه میندازم؟اولین کارت قورباغه شکلاتی معلوم شده که برای چه کسی ساخته شه، مقداری از کارشم انجام شده، البته نمیگم چه فردیه که تو رای ها تاثیر نذاره و نگن از احساسات ملت سواستفاده کردی.

تحقیق هایی برای راه اندازی مجدد گینس جادویی انجام گرفته، همه رکورد ها رو ثبت خواهیم کرد.

کابینه دولت تقریبا داره مشخص میشه، همه افراد با صلاحیت هستن و مورد تایید شما،البته خودشون هنوز نمیدونن جزو کابینه ی ما هستن! هرموقع وزیر شدیم بهشون اطلاع میدیم، لیست تعویضی برای مواقع ضروری هم داریم!
سوژه های جدید مرتبط با تاپیک های وزارت و مجموعه های وابسته نوشته شده و عنوان های جدیدی هم در نظر گرفته شده.

درحال کار روی قانون اساسی وزارتخانه هستم، حداقل بیست قانون در نظر گرفته شده.

عنوان جدید کارکنان دولت برای جذب افراد علاقه مند به فعالیت در وزارتخانه.

نماد، امضا و لوگو هم برای همه چی درست شده،مهروزیر، آزکابان، موزه، مهر مورخ و زندانبان و قاضی و...هرچی که فکر کنید درست شده، تام جاگسن مسئولیتشو داره.

هر شصت روز هم کارای انجام شده تو وزارت گزارش داده میشه.

مسابقه ای که روش فکر کردم مسابقه ندای وظیفه هست، این مسابقه از بخش های مختلفی تشکیل شده، مسابقه دوئل گروهی یکی از بخشای اصلیشه مثلا، تو این بخش یه سری افراد با هم تیم میدن و مثلا سه نفری با تیم مقابل دوئل میکنن، بعد جدول بندی میشن و از این حرفا. یه مسابقه ی جدایی هم داره که: هرکی بیشتر پست بزنه! هست، یعنی چندنفر که داوطلبن تا یه زمان معینی وقت دارن پست بزنن، البته اگه کیفیت پست از نظر داورا تایید نشه امتیازش حساب نمیشه و کلی مسابقه جدید دیگه.
- گفتی، جادوگرا می تونن از همدیگه شکایت کنن، این شکایات قراره بر چه اساسی باشه؟ قرار لیستی از جرمای قابل شکایت منتشر بشه؟
- هرجرمی که از نظر طرف کار درستی نیاد! یا حتی میتونه سر شوخی بین دونفر باشه و الکی از هم شکایت کنن!(این زندانیا جنبه شوخی و ایفای دارن فقط.)
- میرسیم سر قانون اساسی وزارت، قراره مجلس خاصی برای نوشتنش تشکیل بدی؟مجلسی از خبرگان جامعه؟
- مجلس؟نه،خودم با مشورت چندنفر مینویسمش.
- قانون اساسی به همه پرسی گذاشته میشه؟ اگه نه چرا؟
-اگه مردم دوست داشته باشن نظرسنجی هم میذاریم،دولت ما دولت جمهوری میباشه! ولی نظر سنجی خالی نه، احتمالا اگه خواستم نظرسنجی بذارم میگم که بیان و پیشنهاد بدن چه قانونایی رو عوض کنیم و چه قانونایی رو بذاریم مثلا.
- وزارتخونه و زیر مجموعه هاش سوژه و تاپیکای خاک خورده ی زیادی داره، گفتی چندتا سوژه واسشون نوشته شده اون سوژه ها بیشتر تو چه راستاییه؟
- ببین چیزی که من بهش توجه کردم اینه که دقیقا با اسم تاپیک مرتبط باشه، مثلا سوژه سالن ورزشی دیاگونباید درمورد یه موضوعی باشه که به ورزش مربوطه!
- گفتی یه سری از برنامه هات که نمیگی احتمال داره عملی نشه، چرا؟
- دلایل زیادی داره،ممکنه اعضا دوسش نداشته باشن،ممکنه مدیرای ایفا مخالفت کنن،ممکنه تجربه کافی و امکانات برای اجراش نباشه.
- نه،تست نمیگیرم! بر اساس تواناییاشون جذب میشن، مثلا تام جاگسن که الان عضوه چون بلده با فتوشاپ کار کنه مد نظرمه برای مورخ شدن، توی تهیه کارت قورباغه شکلاتی میتونه کمکمون کنه مثلا، یا یوآن ابرکرومبی برای تواناییش تو دوبله مد نظرمه.
- در مورد زیر مجموعه های وزارت نقد کننده ای ندارن، برنامه ی خاصی واسه اموزش نقاد نداری؟ چیزی مثل "سازمان تربیت نقاد"؟
- ببینید، اولا که من خودم نقد بلد نیستم بکنم،چون نقد کردن یه مهارت حرفه ایه که هرکسی نداره و نمیتونه، حالا نمیدونم در آِینده یاد بگیرم یا نه، ولی تعداد نقادای سایت(اونایی که درست نقد میکنن)به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه!بنابراین یاد دادنشم کار درستی نیست، هرکس مهارت و علاقه داشته باشه باید بره پیش یه حرفه ای و یاد بگیره!
- با توجه به اینکه مرگخواری، چطور می خوای به محفلی ها اطمینان بدی که تو وزارت برای اونهام جاهست؟
- برای وزارت به محفلی یا مرگخوار بودن اعضا توجه نمیکنم، به تواناییشون توجه میکنم، حالا ممکنه یه محفلی تواناییشو داشته باشه، میاد تو وزارت!
یا اصن یکی که محفلی و مرگخوار نیست هم میاد، مثل تام و یوآن(که قبلا محفلی بوده)
- تاپیک کانون اموزش جادویی، حالا که قراره هاگوارتز برگزار شه در کنارش این تاپیکو باز می کنی؟
- نمیدونم،بستگی داره که یکی از اون نقادهای کم سایت قبول کنه ریاست اونجا رو به عهده بگیره یا نه!
-نظرت راجب ارتش وزارت و کاراگاهان و سازمان حمایت ساحره ها چیه؟ قرار دوباره بازشون کنی یا با روش جدیدی وارد عمل شی؟
- ارتش وزارت که خودمون جدیدشو داریم میزنیم!ارتشیه از مردمی که دوست دارن تو وزارتخونه سوژه بدن و فعالیتای ایفای نقشی کنن.
کاراگاهانو در موردش نظری ندارم، ازهمون ایده هاس که معلوم نیست انجام بشه یانه، نمیخوام بدقول بشم.
اتفاقا سازمان حمایت از ساحره ها بهش فکر کردم، ولی نه به این شیوه که دوباره گروه جدا باشن، درمورد همین که بهش سوژه های مربوطه بدیم و تغییر کاربریش بدیم فکر کردم، اینجوری بیشتر دیده میشه.
- بزرگترین رقیب خودتو کی میدونی؟
- بزرگترین رقیب ما متاسفانه رد صلاحیت شد.
- و برای سوال اخر، چی داری به جامعه جادوگری بگی که بهت رای بدن؟
- خب...وزارت اینجا به معنای وزارت واقعی که نیست،یعنی قطعا من نمیتونم اختلاس کنم و واسه ی لذت خودم اینجا نیومدم،بنابرین هدفم فقط اینه که به اعضای این سایت و خوده سایت کمک کنم و بتونم مفید باشم...همین.


تا حالا کسی با گیتار زده تو سرت!؟


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸

آلکتو کرو old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
با توجه به اعلام رسمی فعالیت کاندیدا های محترم روزنامه پیام امروز تصمیم گرفته با یکی از این کاندیدا های نچندان محترم صحبتی داشته باشه؛ معرفی می کنم:

خانم آلکتو کرو

سلام خانم کرو متشکریم که دعوت ما رو واسه مصاحبه قبول کردید.
سام علیکم! خاهش می کنیم. کاری نکردیم!

خب پس بذارین اولین سوالمونو ازتون بپرسیم
سراپا گوشیم!

1. هدف شما از کاندید شدن چی بود؟ آیا برنامه خاصی دارید؟
هدف ما سر و سامون دادن به جامعه جادوگری بوده و اهداف صرفا خیر خواهانه ای داشتیم.

2. با توجه به فرم کاندیداتوری تون و پستی که اخیرا برای ستادتون ارسال کردید، یکسری اهدافی رو دنبال کردید؛ آیا به نحوه اجرایی شدن این اهداف فکر کردید؟
بله کاملا در نظر داریم که می خوایم چیکار کنیم. ببینین همونطور که گفتیم، ما صرفا نگاه بلند پروازانه نداریم و به فکر جامعه جادویی هستیم ما اندوه ملت رو در این چند سال دیدیم؛ ما می خوایم مفید باشیم بنابراین به جای دادن وعده های تو خالی اون چیزی که واقعا می خوایم انجام بدیم رو می گیم، چیزی که نیاز اصلی و فعلیه!

3. منظورتون اینه که کاندید های دیگه وعده های تو خالی می دن و دروغ تو کارشونه؟
نه همچین منظوری نداشتیم. صرفا واسه آگاهی مردم میگیم که چشاشون وا کنن، با وعده خام نشن اگه وعده دادن بهتون ناظر می شین فلان می شین باور نکنین!ما بودیم ما دیدیم! وعده صرفا ابزاری برای جلب طرفداره بودن وزارت هایی که با وعده طرفدار جمع کردن ولی در پایان دوره وزاتشون مردم با لنگه دمپایی ازشون استقبال کردن! چه قبل ما، چه وقتی که ما عضو سایت بودیم!

4. همچین از عضویت در سایت صحبت می کنین، انگار هفت هشت ساله عضو سایتید. سرجمع کلا بشه دوسال! شما از کجا در باره وضعیت قبل از عضویتتون با خبرید؟
نخیر خانم! ما دوسال و هفت ماهه عضو سایتیم! آرشیوش موجوده مدرک داریم با مدرک حرف می زنیم!

5. درباره این انتقاد تند تون از آقای چمبرز چی دارید بگین؟
به ایشون چه؟ کی گفته ما از ایشون انتقاد کردیم؟ ما فقط داریم چشمای ملتو وا می کنیم همین!

6. نظرتون راجع به کاندیدا های دیگه چیه؟
واقعا ملت می خوان به یه آدم فضایی رای بدن؟ ملت ما هوشیار تر از این حرفان! در مورده کسی که شبو روزشو جلوی تلسکوپ می گذرونهٰ حرفی نداریم!

7. یکی از کارهایی که وعده دادین انجام می دین، اعدام کردن مردم در ملاعامه؛ چه توضیحی در این باره دارید؟
ما وعده نمی دیم عمل می کنیم! دوما خب نظام حکومتی آینده ما دیکتاتوری- دموکراسیه کاملا مشخصه که از مخالفانمون پذیرایی آنچنانی می کنیم!
8. به نظرتون ساحره بودنتون تاثیری بر جذب طرفدار داره؟
نچ نداره! اون زمان قدیم بود ساحره فقط کهنه بچه می شست الان ساحره وزیر می شه!

9. اقلیت ها چه جایگاهی در کابینه شما دارن؟
ما از هر قشری در جامعه دعوت می کنیم در کابینه ما به صرف شیرینی با ما همکاری کنن تا دست در دست هم به مهر جامعه خودمون آباد کنیم!

10. حرف آخر؟
ما از جامعه جادویی می خوایم چشماشون وا کنن به افراد لایق رای بدن. ملت ما افراد با شعوری هستن!

ممنون از شما خانم کرو مصاحبه بس لذت بخشی بود، ممنون که جامعه جادویی رو هوشیار کردین!
وظیفه بود!


ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۲ ۱۸:۳۶:۱۴

اگر بار گران بودیم رفتیم!


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۸:۵۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
در هاگوارتز چه می‌گذرد؟
گزارشی تحلیلی پیرو خبر تکان‌دهنده‌ی ورود سرزده‌ی لرد ولدمورت به هاگوارتز

حتما مطلع شده‌اید که شب گذشته در حالی که جادوگران سراسر بریتانیا با خیال آسوده به خواب فرو رفته و تصور می‌کردند فرزندان دلبندشان نیز در مکانی امن به نام هاگوارتز حضور دارند و زیر نظر کادری مجرب، در حال رشد و آموزش فکری و جادویی هستند، خطرناک ترین جادوگر قرن، به سادگی پا به مدرسه گذاشته و باعث ایجاد رعب و وحشت شد. در رابطه با این که لرد ولدمورت چگونه وارد هاگوارتز شد و چه نیت شومی از این کار داشت و آیا تلفاتی هم گرفت یا خیر، شایعات زیادی مطرح شده. خود لرد سیاه نیز دراین رابطه به خبرنگار ما این گونه پاسخ داد: «دخترمون لقمه نون و مشنگ و گردوش رو جا گذاشته بود، رفتیم تحویل خانومشون دادیم بعد کلاس بده بهش و برگشتیم. »

اما گزارش خبرنگاران ما حاکی از این است که لرد ولدمورت، شاید کوچکترین تهدید این روزهای هاگوارتز باشد!

تصویر کوچک شده


این تصاویر نشان می‌دهد که مدیر هاگوارتز هنگام ورود لرد سیاه به مدرسه، در دفترش سرگرم خوشگذرانی با ساحره‌های کم سن و سال بوده. البته که این اتفاق هر هفته بعد از مهمانی‌های شبانه‌ی موسوم به دورهمی انجمن اسلاگ نیز می‌افتد و چیز تازه‌ای نیست. اسلاگهورن در این رابطه به خبرنگار ما گفت: «بهتره آلبوس حسادت رو بذاره کنار و سرشو از کار من بکشه بیرون. تقصیر منه که تو این سن و سال هنوزم خوشتیپم و شاگردام دوستم دارن اما اون حتی تو جوونیش هم نمی‌تونست با کسی صمیمی بشه؟ البته اگه گلرت رو به حساب نیاریم! » وی در مورد رابطه‌اش با دانش‌آموزان نیز افزود: «انقدر بزرگش نکنید! رابطه ما فقط یه رابطه استاد و شاگردی نیست ... من باید برای پیشرفت شاگردای با استعدادم، نقش یه پدر دلسوز رو هم براشون ایفا کنم و بهشون نزدیک تر بشم.» وی البته با چند سکسکه و یک عاروق طولانی به این مکالمه پایان داد و اجازه نداد تا این سوال را مطرح کنیم که کدام پدر دلسوزی به فرزند زیر سن قانونی‌اش اجازه مصرف نوشیدنی دارای کره می‌دهد؟

تصویر کوچک شده


از مدیر که بگذریم، به معاون بزرگش می‌رسیم! روبیوس هاگرید که در مورد تحصیلات جادویی‌اش ابهامات زیادی وجود دارد به خبرنگار ما گفت: «من جنگلو به نیمکت ترجیح دادم! » اما تصویر بالا نشان می‌دهد که او نیز بی توجه به ورود لرد سیاه، مشغول برگزاری فعالیت‌های فوق برنامه‌اش در حاشیه جنگل ممنوع بوده. طبق اظهارات دانش‌آموزان، هاگرید به صورت مرتب اجتماعاتی با محوریت موسیقی زیرزمینی تشکیل می‌دهد و دانش‌آموزان را تشویق به درگیری لفظی تحت عنوان «Freestyle rap battle» می‌کند. او در این رابطه توضیح داد: «می‌دونی چرا؟ هونَرِ جنگلی محدودیت نیمیپذیره! ما می‌خوایم رو پای خودمون وایسیم. دونیای رنگی خودمونو بسازیم. چندتا از رپرای ما رو بردن آزکابان؟ هن؟ »

در ادامه این پرونده حقایق تکان دهنده‌ای از سوء استفاده استاد درس جنگل‌شناسی از دانش‌آموزان، حضور یک گرگینه خطرناک در مسند استادی درس تغییر شکل و تغذیه‌ی او از دانش‌آموزان، به اردو بردن بدون مجوز دانش‌آموزان سال اولی و زیر سن قانونی، ایجاد درگیری بین دانش‌آموزان و آسیب جانی و مالی به هاگوارتز جهت سوء استفاده مالی، مرگ مشکوک استادی که منسوب به مدیر سابق هاگوارتز بود، درخواست تصاویر بی‌ناموسی از دانش‌آموزان به بهانه تکلیف و ... خواهید خواند! آیا با وجود تمام این موارد ... اسلاگهورن سال آینده نیز بر مسند مدیریت خواهد نشست؟


ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۹:۵۱ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

فنگold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 107
آفلاین
فساد در بیت زوپس

در حالیکه این روزها ملت فهیم جامعه جادوگری توان اجاره و نه حتی خرید یک دکانی تاپیکی نقلی پقلی دو سه متری را هم ندارند، زوپس نشینان با خیال راحت در نقاب فرهنگ و هنر مشغول کار و کاسبی خودشان هستند. یکی از این مرفهین بی درد لایتینا فاسد (و نه فاست) است که معرف حضور کل جامعه جادوگری می باشد. این ساحره خبیث بیست و چهار ساعت هدفون به گوش گرفتند و با ترانه های مستهجن هوی متال هد می زنند. در این بی آبی که ملت تشنه اند و مجبورند با هزاران دوز و کلک و ورد و افسون، باتلاق های موردور را شیرین و تصفیه کنند، منبعی موثق از داخل خوابگاه مدیران گزارش داده که ایشان یک کارخانه تولید لوله را مدیریت می کنند و نوشابه هایی گازدار و رنگارنگ نظیر پفسی! کوکاگولاخ! و کانادا وت! را به وبسایت های بیگانه و معاند و ضد زوپسی همانند دمنتور، آردا، مرحوم افسانه ها، و آکادمی فانتزی لوله کشی کرده اند. یکی از مقامات سازمان آب گفته اند که « به مرلین ملت شاکی نمی شدند اگر ایشان به جای درینک های ضروری، فاضلاب جادوگران را به مقصد این پایگاه های دشمن لوله کشی می کردند. وی از از خوبی ملت فهیم جادوگر سوء استفاده کرده و باید به درگاه اهورازوپسا پاسخگو باشد.»

تصویر کوچک شده


جنایتکار بعدی مادام لسترنج هستند. این زوپس نشین کله سیم ظرفشویی که از حمایت خاص نیروهای تاریک و اسمشونبر نیز برخوردار می باشند، یک چاپخانه دارند اما مشخص نیست دقیقاً چه چیزی چاپ می کنند. برخی منابع مدعی شدند که وی علیه حکومت آسمانی فنگ کبیر اعلامیه چاپ می نمود، عده ای می گفتند کتاب داستان های خاک بر سری، حتی کتاب های چپ و مارکسیستی، اما افراد نزدیک به وی گفته اند که چاپخانه فقط کتاب کنکور و شازده کوشولو توزیع می کرده است. با این حال، خودش در اظهار نظری کوتاه مدعی شده که چاپخانه را شوهر مفقود الاثر گور به گوریش، رودولف، در دوره ی کوتاه حضورش در بیت زوپس تاسیس کرده و از آن تنها برای دفتر کاری جهت ثبت سفارش پایان نامه و پروژه سال آخری های هاگوارتز استفاده می کرده است.

تصویر کوچک شده


حتی پای بانو زلزله نیز که از خدمتگزاران بسیار بی حاشیه هافلپافی در میان زوپس نشینان محسوب می شد نیز به این لجنزار خوابگاه مدیران باز شده است. منابع خبری گزارش داده اند که وی در کار طراحی و تولید و انداختن قطعات مشنگی به جماعت بی سواد جادوگر بوده است. زمزمه هایی مبنی بر انداختن فراگیر نوار آتاری و سگا به عنوان سی دی پلی استیشن چهار بین نوجوانان ماگل دوست خانواده های جادوگری به گوش می رسد که احتمال می رود کار این بانوی خائن باشد.

تصویر کوچک شده


هاگزمید به مقصد وزارت

به دنبال انتشار اسناد این فساد فراگیر، فنگ کبیر، مکانیک مخ لس که شبانه روز عرق ریزان زیر جادوگران مشغول کار رو قطعات زنگ زده و کپک بسته زوپس است از سمت زوپس نشینی خود استعفا کرد و در حین خروج از کاخ مدیران در دهکده هاگزمید، سندی از وضعیت بحرانی جامعه جادوگری منتشر ساخت.

تصویر کوچک شده


اما این نقطه پایان خدمتگزاری های این توله سگ فرهیخته نبود. او که از مصاحبه با رسانه ها خودداری کرد، جامه دریده، لخت لخت و واق واق کنان راهی ساختمان متروک وزارت سحر و جادو در لندن شد و در سکوت مطلق کلاه گذاری نمود و اظهار کرد که در نقش وزیر با فساد سیستمیک زوپس نشینان مبارزه می کند. البته مشخص نشده است که وی چگونه و با کدام انتخابات ناگهانی میان اقشار انسانی یا حیوانی وزیر شده اما به عنوان نخستین وزیر سگ، در تطهیر جامعه از فساد مصمم به نظر می آید. به دنبال این تغییرات، بیت زوپس هم بیکار ننشسته است. رسانه های محلی خبر از ورود ناگهانی و بازگشت زوپس نشینان بازنشسته ای همانند "پشه آلوده حامل زیکا: لینی وارنر" و "گلدان بی کود: رز ویزلی " به بیت زوپس در هاگزمید داده اند. شایان ذکر است که این فسیل ها نیز مدتی با اتهام سازماندهی فساد و تقلب فراگیر در ترم گذشته مدرسه هاگوارتز مواجه بودند که نهایتا عفو عله ای شامل حال آنها شد.


----------پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

دارین ماردنold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۱ جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
در وزارت چه می گذرد؟

در این چند روز ، شاهد تحرکات و قوانین عجیبی از سوی وزارت بوده ایم. پادشاه آرسینوس جیگر که در گذشته از بهترین مرگ‌خواران و نزدیکان لرد ولدرمورت بود در برنامه ی زنده نشان مرگخواری دستش را محو کرد و از یکپارچگی مردم و قدرت طبقه ی عام سخن گفت.

ولی چه چیزی باعث شده یکی از نزدیک ترین مرگ‌خواران به ولدرمورت اینگونه و اینقدر سریع تغییر جبهه دهد؟ تازه ماجرا وقتی عجیب تر می شود که آرسینوس جیگر در بیانیه ای رسمی اعلام می کند که هر دو جبهه ی مرگخوار و محفل ققنوس باید نابود شوند. چه چیزی باعث شده او تبدیل به دشمن ولدرمورت شود؟

شایعات عجیبی درباره ی این رفتار جنون آمیز پادشاه در میان مردم پخش شده است. این امکان وجود دارد که همه ی این کار ها دسیسه ای بر علیه مردم باشد. اینکه پادشاه تصمیم به نابودی جبهه ی مرگخوار گرفته صحیح و کاری درست است. چون مرگ‌خواران جنایتکاران جامعه هستند و اهداف تاریکی در سر داشته که باعث نابودی جامعه ی جادوگران می شود. اما چرا باید گروه محفل ققنوس نابود شود؟ محفلی که تنها هدف آن مبارزه با جنایتکاران و مافیای جامعه است چرا باید نابود شود؟ وجود محفل چه ضرری می تواند برای مردم داشته باشد که آرسینوس جیگر کمر به نابودی آن بسته است؟ و چه عجیب که آرسینوس طی مصاحبه ای با شبکه ی تلوزیونی « طلوع » گفته که ابتدا باید محفل نابود شود. چرا که خطرناک تر از مرگ‌خواران است. آیا این حرف عجیب و خنده دار نیست؟ محفل در طول سالهای تاسیسش تنها هدفش حفظ امنیت جامعه و نابودی مجرمان و جنایتکاران است از مرگخوار ها خطرناک تر است؟

هرچند که شعار آرسینوس به وجود آوردن جامعه ای یکپارچه و بدون جنگ و به قدرت رسیدن طبقه ی عوام است ، اما او اهداف دیگری در سر دارد. در واقع نقشه ای که آرسینوس برای مردم کشیده بسیار دقیق و زیرکانه است. او با سو استفاده و تحریک احساسات و هیجانات مردم فقط قصد نابودی محفل ققنوس را دارد. محفلی که مرگ‌خواران در طی سالها مبارزه ی سخت هرگز نتوانستند آن را از بین ببرند. آرسینوس و مرگخواران خوب فهمیدند که تا زمانی که این گروه ( محفل ققنوس ) بین مردم محبوب بوده و مورد حمایت است نمی توانند آن را شکست دهند. پس با نقشه ای کثیف و شیطانی با کمک آرسینوس جیگر و با بهانه ی ایجاد امنیت و رفاه جامعه می خواهند به وسیله ی خود مردم این گروه را از بین ببرند.

در واقع آرسینوس جیگر تنها نشان مرگخواری را از دستش پاک کرده و از درون همچنان همان مرگخوار جان جانی اربابش است. او با فریب جامعه ی جادوگری و سو استفاده از عدالت طلبی مردم می خواهد محفل ققنوس را که سازمانی مردمی و امنیتی است از بین ببرد. او با این کار راه را برای مرگ‌خواران بسیار هموار می سازد و وقتی نوبت به نابودی گروه ولدرمورت می شود از اهدافش پا پس می کشد. مطمئن باشید که او هرگز گروه مرگ‌خواران را نابود نخواهد کرد. به زودی باید شاهد جنگی بزرگ باشیم و اگر محفل در این جنگ نابود شد شکی نداشته باشید که آرسینوس جیگر در حالی که دست اربابش را می بوسند او را بر تخت پادشاهی اش می نشاند. و در آن زمان است که بعد از سالها حکومت تاریکی بر مردم چیره خواهد شد...


عشق نیروی وحشتناکی است. نیرویی که مثل یک تیر در قلبتان فرو می رود و زهرش آرام آرام همه ی وجودتان را می گیرد.

یک روز چشم هایتان را باز می کنید و می بینید عاشق شده اید. عاشقی که همه ی وجود و هستی اش ، همه ی ذهن و نیرویش همه ی آرمان ها و همه ی زندگی و دنیایش در چنگال معشوقی گرفتار شده.
وقتی به خود می آیید که می بینید تبدیل عروسک خیمه شب بازی ای شده اید که معشوق نخ هایش را در دست دارد.

خوشحالم که هیچ وقت در این مرداب فرو نرفتم.


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۶:۰۱ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷

هوريس اسلاگهورن


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۸:۵۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 269
آفلاین
تصویر کوچک شده


به زودی در سوپرمارکت‌ها و بقالی‌های سراسر کشور


ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲:۱۲ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

ریتا اسکیتر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۲۸:۴۱ جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
از سوسک سیاه به عنکبوت!
گروه:
ریونکلاو
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 205
آفلاین
تقلب عظیم در دوئل!
در باشگاه دوئل چه می‌گذرد؟


همان‌گونه که احتمالا مستحضرید، شب گذشته ریتا اسکیتر و پیوز، این روح بی‌خانمان، در باشگاه دوئل با هم دوئلی را انجام دادند. تا این‌جای کار همه‌چیز به نظر طبیعی می‌آید؛ دو مرگخوار، دو هم‌قطار، دو جادوگر از دو گروه رقیب، با هم دوئل کرده‌اند... پس مشکل کجاست؟
مشکل، تقلب عظیم اتفاق افتاده در این دوئل است! تقلبی بی‌سابقه که یکی از طرفین انجام داده. و او چه کسی می‌تواند باشد جز... پیوز!

بله! این روح فسیل، این پیرمرد آلزایمری، این دزد عنوان باب‌بزرگ، در دوئلش با ریتا تقلب کرده و در حالیکه مهلت قانونی مسابقه تا ساعت دوازده روز بیست و پنجم فروردین‌ماه بوده، پس از نیمه‌شب پست خود را ویرایش کرده و اشتباهات املایی و نگارشی خود را تصحیح نموده!

تصویر کوچک شده


آیا سزاوار است که این چنین جنایت‌کارانی برای خود آزاد بگردند و جزای اعمال خود را نبینند؟ آیا درست است که حق ریتا و ریتاها در این جامعه خورده شود؟ کدام مرجع قانونی پاسخگوی مظلومیت ریتا خواهد بود؟ این است عدالت هری؟
امیدوارم بالاخره روزی برسد که هیچ محقی از رسیدن به حق قانونی خود باز نماند!

ریتا اسکیتر
خبرنگار ویژه‌ی پیام امروز


تصویر کوچک شده

Only Raven


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

آرسینوس جیگرold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
ستون مصاحبه ها
روزنامه پیام امروز
25 نوامبر 2017


گزارش امروز که توسط یکی از بهترین خبرنگارهای ما، که البته به درخواست خودش، نامش را فاش نخواهیم کرد و بسیار نگو و نپرس است، تهیه شده است، به مصاحبه با جناب پادشاه سحر و جادو میپردازد تا ایشان برخی روشن گری ها و پاسخ شهروندان جاه طلب و به گفته خود ایشان:"پررو" را بدهند و جامعه را به سوی رستگاری رهنمون سازند.
متن گزارش از زبان خود شخص خبرنگار بسیار نگو و نپرس واحد مرکزی پیام امروز:

بنده خبرنگار بسیار نگو و نپرس روزنامه پیام امروز، امروز با شما خوانندگان گرامی و البته جناب پادشاه همراه خواهم بود تا ایشان پاسخ برخی گزافه گویی ها را در صورت گزافه گویان بکوبند و البته معاون اولشان چوبدستی را از روی گلوی بنده بردارند.
جناب پادشاه در شروع مصاحبه -که به درخواست خودشان بدون حذفیات کامل منتشر میشود- فرمودند:
- ...ما به تازگی مطلع شدیم یک عدد شهروند جنگاور ما که البته محل زندگیش هم در "چاه" هست، بسیار پررو شده اخیرا.
- بله بله... این رو به صورت مستقیم بهش گفتید اعلیحضرت... دیگه چه صحبتایی در مورد مطلب اخیری که از سوی ایشون در پیام امروز چاپ شده دارید؟

پادشاه همچنان که چکشی در دست گرفته و به صورت بنده می کوبیدند، فرمودند:
- مطلب پیام امروز چاپ کرده؟ انقدر آزادی دارن اینا؟ بعدا یادمون باشه بگیریم این قدرتشونو... به هرحال... در ابتدای کار، با عرض درود به تمام شهروندانمان، غیر از اون یه دونه.
- اعلیحضرتا، میشه بریم سر اصل مطلب حتی؟ چوبدستی رو خیلی بد فشار میدن روی گلوی بنده.
- میشه بریم سر اصل مطلب. ولی ما نمیخوایم. مقدمه میچینیم. و اولین مقدمه ما هم یه سوال از خود شخص شماست که اومدی مزاحممون شدی. واقعا چرا اینجایی؟ چطور شما و شمایان جرئت می کنید وقت با ارزش مارو بگیرید؟ ما نمیدونیم بشینیم پشت سر هم در حواشی و حرف های خاله زنکی و شایعات و شهروندگرایی شما شرکت کنیم یا به وضع مملکت رسیدگی کنیم.
- شما احضارم کردید که بیام، مصاحبه کنم، روشن گری کنید البته.
- عه؟ بله! یک شهروند یک حرکتی میکنه که صدتا روشنگر نمیتونن درستش کنن. چیو میخواستیم روشنگری کنیم واسه ملت حالا؟
- اتهاماتی که یک عدد شهروند در پیام امروز به شما زدن رو؟

پادشاه در این زمان خمیازه ای کشیدن که البته به گفته خودشون به خاطر شب و روز بیدار ماندن برای حل کردن مشکلات جامعه بود. و بعد چشم غره ای به قلم پر بنده که البته تند نویس هم نیست رفتن و صحبت هاشون رو ادامه دادن.
- ببینید... یک شهروندی اومده یه چیزی گفته. شهروندا همیشه یه چیزی میگن. کی اهمیت میده؟ میخوان شلوغ کنن. افترا میزنن، سعی میکنن جو بدن. ما خودمونم یه زمان شهروند بودیم. وزیر بودیم. میدونیم چیکار میکنن و در چه جوی هستن دیگه. و البته امیدوارم که جامعه جادویی زیاد به این گزافه گویی ها توجه نکنه و مثل بچه های خوب به کارهای خودش ادامه بده. و این رو بدونید که این افراد مدرک قابل استنادی هیچوقت ارائه نه کردن و نه میکنن. هدف این تشکل ها همیشه افترا به ساحت مقدس بارگاه سلطنتی هست. چه تشکل زوپس نشین ها باشن، چه تشکل شهروندها باشن. ما هنوز تابلوهای سلطانی برای اتاق ها و مدیران دربار نساختیم. این ساختمون هنوز بوی وزارت و مدیریت میده. وقتی که ما با صداقت و راستی میشینیم اعمال سلطنتی میکنیم، اینها شیطنت میکنن.
- اما جناب پادشاه، این شهروند به خصوص، عملا شما و گروه گریفیندور رو متهم کردن!
- فکر میکنن که متهم کردن. فقط نشر اکاذیبه. به سلطنت مقدس ما حسودیشون میشه، خواستن قضیه رو بکشن به گروه. فکر کردن ما برامون مهمه. این جور افراد دون مایه هی از ریش گریفیندورها، هافلپاف ها، ریونکلاوها و حتی اسلیترین ها و این جور امورات کم اهمیت آویزان میشن. که چه؟ این شهروند هم میتونه به محل زندگیش، "چاه" برگرده. هرچند که بنده فکر میکنم جای وزغ ها در مرداب باشه... به هر حال... مهم نیست. الان هم وقت ناهاره و شما هم میتونید شر کثیفتون رو کم کنید.. البته نه... چیزای زیادی در این اتاق دیدید. شما میمونید همینجا، گزارشتون با جغد میره پیام امروز.

پایان گزارش


هم اکنون از وضعیت خبرنگار پیام امروز اطلاعاتی در دست نیست و البته به دلیل مسائل امنیتی، هرگونه صحبت در این مورد ممنوع میباشد و ممکن است روزنامه پیام امروز به طور کلی به داخل گونی منتقل شود. نتیجتا زنده باد پادشاه و بدرود تا گزارشی دیگر.


ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۶/۹/۴ ۲۳:۰۰:۰۴شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.