هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸

آلیشیا اسپینت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 140
آفلاین
نام:آلیشیا اسپینت

گروه:گریفیندور

نژاد :اصیل

چوبدستی:چوب یاس کبود، ریسه قلب اژدها و پر قرقاول، 32/5 سانتی متر،؛ مناسب برای افسون ها و ورد های جادویی!

جاروی پرنده:نیمبوس 2001با پایه

پاترونوس:خرگوش سفید

ویژگی های ظاهری:موهای بلند طلایی وصاف-چشمای ابی(که بعضی اوقتا تغییر میکنه روشن تر یا تیره تر میشه)پوست سفید-قد بلند

ویژگی های اخلاقی:مهربون رک وراست-مخالف زور-زیاد ناراحت نمیشه ولی اگه بشه طوفان به پا میشه-یکمی مغروره--خیلی شیطونه از دیوار راست بالا میره

خلاصه ای از زندگیش:
پدر ومادرش هردو طرف دار هری پاتر و دامبلدور هستن.خودش نیز طرفدار پروپا قرص هری پاتر.از لرد سیاه متنفره وارزو داره یه روز با اون بجنگه.

تایید شد.
خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۸ ۲۲:۵۷:۵۵

تا عشق و امید است چه باک از بوسه ی دیوانه ساز

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸

ناتسومی سوزوکی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۱ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸
از ~Wonder Land~
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
نام:
ناتسومی سوزوکی

معرفی:
رزا از خاندان اژدهایان دره ی مخفی ای در سرزمین زیر آب ژاپن هست. اعضای این خانواده قابلیت تغییر شکل به موجودات مختلف از جمله انسان را دارند. از اونجایی که اژدهایان از باستانی ترین موجودات روی این کره ی آبی-خاکی-هوایی هستند و هر سه قلمروی این دنیا رو قلمروی خود میدونند یه برتری بینی ای نسبت به بقیه ی موجودات دارند که باعث میشه خیلی اهمیتی به موجودات دیگه ندن و یه جورایی خودشون رو جدا کردن. از طرفی اژدهایانی هستند که در سرزمین هایی که انسان ها حکومت می کنند به بردگی و اسارت گرفته شده اند و انواع شکنجه ها و بیگاری های بر آنها روان میشود. به همین دلیل اژدهایان در سرزمین های دور از جامعه های بشری و مخفی شده با جادوهای قوی زندگی می کنند و هر گونه ارتباطی با موجودات دیگه رو به شدت منع می کنند.
این وضعیت برای اژدهایان جوانی که کنجکاو و ماجراجو با بال هایی شیفته ی پرواز در سرزمین های ناشناخته و ذهن هایی آماده ی انواع شگفتی ها هستند دشوار و محدود کننده هست.
رزا یکی از اون اژدهایان هست. چنین میشه که یه روز به طور پنهانی از دره ای که زندگی میکرد بیرون میاد و تا جزیره ی ژاپن شنا میکنه و بعد به شکل انسان تغییرشکل پیدا می کنه و تصمیم میگیره که بره جهانگردی کنه ولی چون هنوز خیلی کوچیک بوده و اژدهایان که عمر طولانی دارند، مخالف آموزش زودهنگام به کودکان هستند و بنظرشون بچه ها فقط باید بازی کنند و خوش بگذرونند، آموزش های جادویی ندیده و بخوبی قادر به کنترل جادوش نیست. در نتیجه تصمیم میگیره به مدرسه ی جادویی بره.
در ژاپن مدرسه ی جادویی ای هست ولی خیلی سخت گیر و با رداهای جادویی خاصی هستند که ممکنه منجر به لو رفتن رازش بشه. به خاطر همین میره بریتانیا واز یه خانواده ی ژاپنی خوشش میاد و با یکم جادو اونها رو متقاعد میکنه که یه بچه ی دیگه دارند. و بدین ترتیب نام جدید ناتسومی سوزوکی رو میپذیره و با انجام یه سری تقلبات و دستکاری های غیر قانونی سیستم نامه رسانی هاگوارتز رو هک می کنه تا فکر کنه ساحره هست و براش دعوت نامه بفرسته و به هاگوارتز میره.
و کلاه گروهبندی متوجه میشه که اون جادوگر نیست . با اینکه بین اسلیترین و هافلپاف اندکی شک داشته بنظرش میرسه که ویژگی های هافلپافی بیشتری داره و اونو به هافلپاف میفرسته.

گروه:
هافلپاف
ویژگی های ظاهری:
در واقع اژدهایی زرد اکلیلی و بشاش با چشمان سبز . که میتونه پرواز کنه. شنا کنه. آتیش از دهنش بیرون میاد. دمش فعلا کامل رشد نکرده ولی وقتی کامل رشد کنه تیغ های تیز و زهری خواهد داشت.
ویژگی های ظاهری انسانی:
هوووم....یه انسان یه سر و دو گوش؟
گاهی وقت ها دم و شاخ هم در میاره ^_^
موهای مشکی که تو نور به رنگ های مختلف در میاد. عمدتا طلایی و نقره ای
چشم های سبز جنگلی.
ویژگی های اخلاقی و توانمندی ها:
تو همه جا سرک می کشه. میتونه نامرئی بشه. چند شخصیت هماهنگ و متناقض .
علاقه مندی ها:
خوشمزجات بخصوص پنیر و قارچ، پروااااااااااااز، کتاب، فیلم، انیمه، جادوهای ممنوعه، خون آشام ها و انواع موجودات خطرناک

چوبدستی:
13 اینچ چوب درخت صنوبر. خودم درست کردم. چیزی هم توش نیست. به هر حال از چوب دستی نمیتونم استفاده کنم و نیازی هم بهش ندارم. فقط برای همرنگ جماعت شدنه.

جارو:
سال اولی ها اجازه ی بردن جاروی شخصی ندارند . یکی از جاروهای مدرسه رو بر میدارم . به هر حال اون جارو ها هم برام کار نمی کنند. خودم مجبورم رفتار یه جارو رو شبیه سازی کنم

تایید شد.
خوش اومدید.

ویرایش شده توسط roseta در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۷ ۱۸:۴۲:۳۳
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۸ ۲۲:۵۴:۵۵

بدون نام
نام: الا ویلکینس

گروه:اسلیترین

پاتروناس: اسب تک شاخ

چوبدستی: چوب گیاه حبابی دریاچه و مغز مقداری حباب و موی پری دریایی به طول 16 سانتی متر، انعطاف پذیر

ویژگیهای ظاهری: موهای سیاه بلند و اندام لاغری دارم. قدم بلنده و همیشه می تونید توی دستم معجون حبابی ببینید.

ویژگیهای اخلاقی: مطیع پروفسور دامبلدور! عاشق معجون ها و حباب ها هستم و جاه طلب هم هستم.

شعار: حباب ها بهتر از هر معلمی به ما درس می دهند، چرا که با ترکیدنشان به ما نشان می دهند رندگی کوتاه است.

جبهه: ♥محفل ققنوس♥

بوگارت: ترکیدن حباب ها

زندگینامه: الا در خانواده ای مستعد در معجون سازی به دنیا آمد.

چند سالی گذشت و او به هاگوارتز رفت و حباب هایش را نیز با خودش برد. او تنها جادو آموزی بود که همیشه نمره اش در معجون سازی بهترین بود.

الا در هاگوارتز در معجون سازی نیز پیشرفت هنگفتی کرد و خواهرش مونیکا هم از او کمک می گرفت؛ انگار مونیکا در معجون سازی چندان موفق نبود.

الا توانست کلی معجون با کاربرد های مختلف بسازد و از معروف ترین آن ها می توان به معجون حبابی اش اشاره کرد.

بر خلاف نود و نه درصد اسلیترینی ها، الا به سمت تاریکی نرفت؛ بلکه برخلاف باور آنها، امتیاز معجون سازی اش را به محفل ققنوس داد.

او با همکاری لاورن دمونتمورنسی ، کتاب جامع معجون سازی نوین را نوشت و به جامعه جادوگری عرضه کرد.

انجام شد.
موفق باشید.

ویرایش شده توسط الا ویلکینس در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۴ ۱۵:۲۶:۱۶
ویرایش شده توسط الا ویلکینس در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۴ ۱۵:۲۷:۴۴
ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۴ ۲۱:۱۱:۴۵

پیام زده شده در: ۱:۰۴ شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸

ریگولوس بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۵ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
اسم شخصيت انتخابي:ریگولوس ارکتروس بلک

گروه:اسلیترین

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:یک اصیل زاده به تمام معنا...با موهایی قهوه ای روشن و ریش و سیبیلی مانند سیریوس و نگاهی متکبر ؛اون شباهت بسیار زیادی به سیریوس داره.

چوبدستی: چوبدستی او تنها چوبدستی در دنیا بود که از چوب تمام درختان دنیا و مغزی با تکه هایی از تمام حیوانات درست شده بود آن چوبدستی بسیار زیبا بود.

جارو: به دلیل گرفتن تمام جارو هایی که در دنیا موجود بود نامعلوم.

معرفی کوتاه:اون برادر کوچکتر سیریوسه، درست در نقطه مقابلش قرار داره و به اصالت خانوادگیش پایبنده. جستوجوگر تیم کوییدیچ اسلیترین بوده.وقتی شانزده سالش بود به لرد سیاه می پیونده . یک سال بعد...اون کریچر جن خونگیشون رو همراه لرد سیاه میفرسته تا ولدمورت بتونه گردنبندش(جان پیچ) رو توی غاری وسط دریا پنهان کنه...ولدمورت کریچر رو توی غار مجبور میکنه که از یه شربت طلسم شده بخوره. شربت باعث شکنجه روحی و تشنگی شدید کریچر میشه و سعی میکنه از اب دریاچه بنوشه تا تشنگیش رفع شه اما یه دفعه اینفری ها اون رو به زیر اب میکشن. ولدمورت هم کریچر رو با اینفری ها تنها میذاره تا بمیره اما ریگولوس کریچر رو قبل از اینکه اینفری ها تو دریاچه غرقش کنن صدا میکنه و ازش می خواد برگرده خونه...از اونجا که بالاترین چیز برای یه جن خونگی دستور اربابشه کریچر به خونه بر میگرده.چند وقت بعد ریگولوس از کریچر میخواد که اونو به غار ولدمورت ببره.اونا به غار میرن. ریگولوس یه گردنبند قلابی اما دقیقا شبیه جان پیچ رو به کریچر میده و ازش میخواد که اون رو جای گردنبند اصلی بذاره و جان پیچو نابود کنه. ریگولوس تمام شربت توی قدح رو مینوشه و بعد...توسط اینفری ها تو دریاچه غرق...غرق میشه .

یه چیزه دیگه؛ریگولوس تو گردنبند قلابی یه نامه میذاره که هری و دامبلدور تو جلد ششم پیداش میکنن.متن نامه این بود:
به لرد تاریکی
من میدانم که مدتها قبل از اینکه تو این متن را بخوانی من مرده ام.
ولی من میخواستم بدانی که این من بودم که راز تو را کشف نمودم
من هورکراکس حقیقی را ربوده ام و قصد دارم در اولین فرصتی که برای من ممکن باشد. آن را نابود کنم
من با این آرزو به دیدار مرگ میروم که تو زمانی که با حریفت رودر رو میشوی
دوباره یک موجود فانی خواهی بود.
ر.آ.ب.
(البته که ریگولوس همون آر.ای.بی مرموز بود!)

تایید شد!
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۴ ۴:۲۸:۳۷

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸

ربکا لاک‌وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
از از تاریک‌ترین نقطه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
اهم!
سلام علکم!
تا چیزی نشکست... لطفا اینو حایگزین کنین!
ممنون... جیـــــــــــغ!

نام:ربکا لاک‌وود

گروه:ریونکـonly Ravenـلاو

قدرت ها:تبدیل شدن به خفاش. جیغ زدن با قدرت ماورای بنفش!

چوبدستی:چوب درخت برگ بنفشه، ریسه قلب اژدهای صورتی. 13اینچ و انعطاف‌پذیر.

خصوصیات ظاهری:گاهی اوقات گوش و بال خفاش هست، گاهی اوقات نیست! رنگ موهامم سیاهه و گاهی اوقات تهش رو رنگ میکنم!چشمام هم سیاه یا بنفشه!

خصوصیات اخلاقی:بدشانس و جیغ جیغو. گوشای تـــــیــــــز و چشایی که تو شب عالی کار میکنن!

توضیح کوتاه از زندگی:من، ربکا لاک وود، تو خانواده لاک وودها که جانورنمای اصیل فرانسوی هستن، به دنیا اومدم. همشون جانونمای خفاش هستن و منم مثل اونام.

من مرگخوارم... به هر حال فقط تو اون خونه چه شب باشه چه روز میتونم همه رو راحت ببینم! اینجوری خیلی بهتر میتونم به اربابم کمک کنم. من خفاش-مرگخوار خوبیم!

جادوآموز هاگوارتز هستم و به خواطر خوب بودن تو انجام طلسم های نابخشودنی، عضو باشگاه دوئل ریونکلاو هم شدم!
من همیشه با چند تا از دوستام، یا داریم مسابقه بالا رفتن از درخت میدیم یا داریم تلاش میکنیم به هم یاد بدیم کارای همدیگه رو چیجوری تقلید کنیم! مثلا من خودم سه چهار بار به لوستر تالار ریونکلاو چسبیدم و اونا اصلا نتونستن این کار به این آسونی رو بکنن! من یکی هم در اون حال تلاش کردم کسایی که از ترس دیدنم، بد و بیراه میگن رو نادیده بگیرم، ولی بعد از چپکی بودن رو لوستر و تلاش دوستام، رییس گروهمون مجبور شد لوستر جدید نصب کنه! چون لوستره ضعیف بود، افتاد شکست.

جیـــــــــــــــــــــــــغ!

اون جیغ هم بخشی از معرفی شخصیت بود آیا؟ من واردش کردم، ولی اگه نباید اضافه می‌شد بگو تا حذفش کنم.
جایگزین شد!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۴ ۲:۲۴:۵۰

Mon Grand Seigneur
fille française
♡ Only Raven ♡

پیام زده شده در: ۰:۲۹ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۷ شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۳:۳۴ جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام منم با شناسه خودم
(( لطفاً جایگزین شود))

نام: هلگا هافلپاف.

تاريخ تولد: هلگا هافلپاف در قرون وسطا متولد شده اما تاریخ دقیق تولدش مشخص نیست.

اصالت: انگلیس.

گونه: گرگینه.

رنگ چشم:متغير با رنگ لباسي كه ميپوشه.

گروه: موسس گروه هافلپاف.

مو: طلایی و بلند.

ظاهر كلي: کمی تپل اما نه خیلی چاق. صورتی گرد با بینی کشیده و استخوانی. قد متوسط. هلگا اصولا لباس های شاد می پوشید مثل رنگ های قرمز، نارنجی و زرد. او بسیار مهربان بود، آشپزی بهترین تفریحش بود و همیشه از پذیرایی کردن از مهمان ها با غذاها و نوشیدنی ها و کیک هایش لذت می برد. هلگا هافلپاف به وفاداری و درستکاری مشهور بود و همه به او اعتماد داشتند و با او درد دل می کردند.

حیوان خانگی: از تمام حیوانات حداقل یکی دارد.

نام كامل: هلگا ریونا هافلپاف.

كوييديچ: بازی نمی کرد.

جارو: پرواز با موجودات جادویی مثل اژدهایان، تسترال ها و هیپوگریف ها را به پرواز با جارو ترجیح می داد.

چوب جادو: چوب بلوط،27/94 سانتی متر، مغز: موی گورکن.

مغز: موی گورکن با انعطاف لازم.

پوست: سفید مایل به سرخ.

شغل: آشپزی در آشپزخانه و انتخاب تازه واردین.

علاقه ها: آشپزی در آشپزخانه.

تواناييهاي خاص: گرگینه بودن.

جانور نما: تک شاخ.

پاترونوس: اژدها.

بوگارت: دیوانه ساز.

خون: اصیل زاده.

زندگي نامه: او آشپز زبردستی بود و بزرگترین تخصصش افسون‌های مرتبط با غذا بود. هنوز هم بسیاری از غذاهای هاگوارتز بر اساس دستورهای غذایی هلگا طبخ می‌شود. این استعداد هلگا کل مدرسه را برای ضیافت های خوشمزه گردهم جمع می‌کرد، ویژگی ای که بعدا در گروهش نیز دیده می شد که همه را به یک چشم می‌دید. تابلوی نقاشی او که دارد در جام معروفش به دانش‌آموزان نوشیدنی تعارف می‌کند هنوز هم به دیوار تالار عمومی هافلپاف است.

نقل قول معروف : I’ll teach the lot, and treat them just the same من به همه درس میدم، و با همه یکسان برخورد می‌کنم.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲ ۱۶:۵۶:۱۵

من معتقد بودم و هستم که ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسی است ! »

پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

هلگاهافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۸ سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۰:۴۶ سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام منم با شناسه دیگم
(( لطفاً جایگزین شود))

نام: هلگا هافلپاف.

تاريخ تولد: هلگا هافلپاف در قرون وسطا متولد شده اما تاریخ دقیق تولدش مشخص نیست.

اصالت: انگلیس.

گونه: گرگینه.

رنگ چشم:متغير با رنگ لباسي كه ميپوشه.

گروه: موسس گروه هافلپاف.

مو: طلایی و بلند.

ظاهر كلي: کمی تپل اما نه خیلی چاق. صورتی گرد با بینی کشیده و استخوانی. قد متوسط. هلگا اصولا لباس های شاد می پوشید مثل رنگ های قرمز، نارنجی و زرد. او بسیار مهربان بود، آشپزی بهترین تفریحش بود و همیشه از پذیرایی کردن از مهمان ها با غذاها و نوشیدنی ها و کیک هایش لذت می برد. هلگا هافلپاف به وفاداری و درستکاری مشهور بود و همه به او اعتماد داشتند و با او درد دل می کردند.

حیوان خانگی: از تمام حیوانات حداقل یکی دارد.

نام كامل: هلگا ریونا هافلپاف.

كوييديچ: بازی نمی کرد.

جارو: پرواز با موجودات جادویی مثل اژدهایان، تسترال ها و هیپوگریف ها را به پرواز با جارو ترجیح می داد.

چوب جادو: چوب بلوط،27/94 سانتی متر، مغز: موی گورکن.

مغز: موی گورکن با انعطاف لازم.

پوست: سفید مایل به سرخ.

شغل: آشپزی در آشپزخانه و انتخاب تازه واردین.

علاقه ها: آشپزی در آشپزخانه.

تواناييهاي خاص: گرگینه بودن.

جانور نما: تک شاخ.

پاترونوس: اژدها.

بوگارت: دیوانه ساز.

خون: اصیل زاده.

زندگي نامه: او آشپز زبردستی بود و بزرگترین تخصصش افسون‌های مرتبط با غذا بود. هنوز هم بسیاری از غذاهای هاگوارتز بر اساس دستورهای غذایی هلگا طبخ می‌شود. این استعداد هلگا کل مدرسه را برای ضیافت های خوشمزه گردهم جمع می‌کرد، ویژگی ای که بعدا در گروهش نیز دیده می شد که همه را به یک چشم می‌دید. تابلوی نقاشی او که دارد در جام معروفش به دانش‌آموزان نوشیدنی تعارف می‌کند هنوز هم به دیوار تالار عمومی هافلپاف است.

نقل قول معروف : I’ll teach the lot, and treat them just the same من به همه درس میدم، و با همه یکسان برخورد می‌کنم.

تایید نشد.
لطفا به پیام‌شخصی‌ای که براتون ارسال شده مراجعه کنین.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۱ ۰:۱۲:۳۹

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

دراكو مالفوى old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۰۲ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
شخصیت نام:دراکو مالفوی
تولد:5 ژوئن
چوبدستی:چوب دزخت زالزالک و موی اسب تک شاخ
گروه:اسلترین
پدر:لوسیوس مالفوی
مادر:نارسیسیا مالفوی
جارو:نیمبوس 2001
بسیاری از رفتارهای دراکو در مدرسه از تاثیرگذارترین شخصی که او میشناخت، پدرش، الگوبرداری شده بود و او صادقانه رفتار سرد و تحقیرآمیز لوسیوس نسبت به همه افراد خارج از دایره نزدیکانش را تقلید میکرد. دراکو که از نظر جسمی چندان با اباهت نبود با جذب کردن مرید دوم (کراب پیش از هاگوارتز در این مقام قرار داشت) در قطاری که به مدرسه میرفت، در طول شش سال تحصیلش از کراب و گویل به عنوان ترکیبی از مرید و محافظ استفاده میکرد.احساسات دراکو نسبت به هری همیشه تا حد زیادی به خاطر حسادت بود. با وجودی که او هرگز طعم شهرت را نچشیده بود، هری بیشک آدمی بود که بیشترین حرف درباره او زده میشد و مورد تحسین ترین فرد در مدرسه بود؛ این موضوع طبیعتا برای پسری که با چنان تصوری بزرگ شده بود که جایگاهی تقریبا شاهانه در جامعه ی جادوگری دارد، آزاردهنده بود. از آن فراتر هری در پرواز از او با استعدادتر بود؛ یعنی همان مهارتی که مالفوی مطمئن بود در آن ، میتواند همه را در سال اول تحت تاثیر قرار دهد. این حقیقت که استاد معجونسازی، اسنیپ از مالفوی خوشش میآمد و هری را تحقیر میکرد تنها یک جبران مختصر بود.دراکو که شیفتهی تصور خود به عنوان یک مرگخوار واقعی شده بود، با عزمی راسخ راهی هاگوارتز شد. او که به تدریج متوجه شده بود ماموریتش بسیار دشوارتر از آن چیزی است که تصور میکرده و پس از آن که نزدیک بود دو نفر دیگر را به جای دامبلدور بکشد، کم کم اعتماد به نفسش را از دست داد. دراکو که خطر آسیب دیدن خود و خانوادهاش را بر فراز سرش حس میکرد، کم کم شروع به خرد شدن زیر فشار کرد. تصورات دراکو دربارهی خودش و جایگاهش در جهان داشت از هم میپاشید. او در تمام زندگیاش از پدری بت ساخته بود که از خشونت حمایت میکرد و هیچ ابایی نداشت خود نیز از آن استفاده کند و حال پسرش دریافته بود که تمایلی به قتل ندارد و او این را شکستی شرمآور میدانست.زمانی که لوسیوس کمی بعد از آزکابان آزاد شد، خانواده اجازه پیدا کردند که زنده بمانند و به عمارت مالفوی باز گردند. گرچه اکنون دیگر کاملا بیاعتبار بودند. مالفویها از رویاهای رسیدن به بالاترین موقعیتها در حکومت ولدمورت به پایینترین مرتبه مرگخوارها تنزل پیدا کرده بودند؛ بیعرضهها و افراد ضعیفی که از این پس مورد تحقیر و تمسخر لرد سیاه بودند.

اگه ممکنه دسترسی منو برگردونید.

تایید نشد.
لطفا پیام‌شخصی‌ای که براتون ارسال شده رو مطالعه کنین.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۱۳:۲۳:۵۸

JUST SLYTHRIN

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

کوین آبلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹
از کجا؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
بلیت رزرو و تایید شد.
لطفا معرفی شخصیت روتایید کنید.

هنوز پاسخی به بلیتتون ندادین تا مدیرا بتونن تصمیمی بگیرن.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۲:۲۵:۲۷

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

هرمیون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۹:۴۱ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از مشهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
سلام.من برگشتممممممم......نه نه نه....توروخدا بلند نشین..... ...خودم میدونم خوش اومدم....هرمیون گرنجر هستم قبلا معرفی دادم ولی خب دسترسیم قطع شد دیگه

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۳۰ ۱۳:۲۰:۳۲

&وفاداری و شجاعت در رگهای من جریان دارند&

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.