هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۴۲ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

الکسیا والکین بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۸ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
از راه دور اومدم...چه پر امید‌ اومدم...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
سلام بلاتریکس عزیز.

۱.هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید؟

با افتخار اعلام میکنم که قبلا مرگخوار بودم.اصلا این سواله میپرسی؟به من محفلی بودن میاد؟   

****

۲.مهمترین فرق لرد و‌دامبلدور در کتاب چیست؟

هدفشون!
هدف لرد بازگردانی جادو به زمین و برگردوندن نژاد انسان ها به نژاد اصیل و قدرتمندشون و پاکسازی نژاد های ضعیف شده و کم هوش بود اما هدف دامبلدور پنهان نگه داشتن جامعه جادوگری مثل موش توی سوراخ تا ابدالدهر بود.
حال اینکه همه فریب دامبلدور رو خوردن و خرد توی تصمیم لرد رو درک نمیکردن...
****

۳.مهمترین هدف جاهطلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟

فضولی و کنجکاوی در پیشگاه ارباب به جهت دستورات مملو از خرد و دانش ارباب بزرگ.
****

۴.به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقب بگذارید؟
مالی ویزلی:کدو قلقله زن
****

۵.به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
****

یکی از راهکار های اساسی اینه که در طول ماه محرم و سفر از لندن با یه پرواز به ایران منتقلشون کنن و در خیابان هایی که نذری میدن ولشون کنن.اینطوری دیگه خرجی هم نداره.
یه راه دیگه هم اینکه یه مدت چیزی ندن بهشون تا همدیگه رو بخورن!اینطوری هم خرج نداره هم اینکه تراکم جمعیتیشون کنترل میشه!  
***

۶.بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
راه نمیخواد که...فوتشون کنی ترکیدن.این سواله اصن؟
***

۷.در صورت عضویت چه رفتاری با مار محبوب ارباب(نجینی) دارید؟

فوبی غلام/کنیزشونه و منم دست به سینه تحت فرمان پرنسس خوش خط و خال هستم.
****

۸.به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده؟

چی؟مو؟دماغ؟ نکنه میخوای بگی شما هنوز مو و دماغ داری؟  وای نگو به مرلین خییییلی ضایه است   .اینطور چیزا دیگه خیلی وقته از مد افتاده البته بین خودمون باشه ها من هنوز دارم!  
لرد خودشون اولین کسی بودن که این مد فوق العاده و بینظیر رو شروع کردن!
***

۹.یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید؟

سیم ظرفشویی عالی میشه!


در پیشگاه ارباب خردمند قدر قدرتمون، فضولی جایی نداره... فقط باید گفت چشم!
کدو قل‌قله زن... امیدوارم اینقدر قل بخوره که از کوهی تپه‌ای چیزی پرت شه پایین بترکه.
از ایده مد خوشم اومد... از این به بعد می‌تونم ضمن زدن خالکوبی تایید، دماغ و موهاشون رو هم جدا کنم... خوب میشه.

الکسیا پست‌های اخیرتون رو خوندم. و می‌دونم تازه وارد نیستین. اما ازتون می‌خوام کمی صبر کنین.
پیش از هرکاری، یه آواتار بذارین. کمی رو شخصیت الکسیا کار کنین و اون رو جا بندازین.
با شخصیت‌های جدید هم آشنا بشین. یه درخواست نقد هم در مورد یه پست که توش چند شخصیت وجود داشته باشه، می‌تونه کمکتون کنه. بعد دوباره بیاین اینجا و البته لزومی به پر کردن دوباره فرم نیست.

موفق باشید.
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۲۱ ۱۹:۲۲:۰۵

But still the sunken stars appear
In dark and windless Mirrormere;
There lies his crown in water deep,
Till "the king"wakes again from sleep


آموزش نحوه پر کردن فرم عضویت مرگخواران: چگونه رتبه زیر یک شویم!!
پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

پروفسور بینز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۲:۳۲:۰۶ پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوار
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 58
آفلاین
گروه آموزشی پروفسور بینز تقدیم می کند!


این جلسه: چگونه فرم عضویت در مرگخواران را صد بزنیم و تایید شویم.

در این قسمت، با آموزش نوشتن فرم عضویت مرگخواران در خدمت شما خواهیم بود. ما سعی خواهیم داشت تا قلق ها و نکات طلایی را به شما آموزش دهیم تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از این فرم بگیرید و با رتبه بالا، به عضویت گروه مرگخواران در آمده و از بورسیه این مرکز استفاده کنید.
خب... شروع می کنیم با اولین سوال:

نقل قول:
1-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!


در اینجا طراح سوال قصد داره که پیشینه شما رو بدونه. اینکه آیا عضو قدیمی هستید یا جدید، تا به حال در گروه مرگخواران بودین یا نه و اینکه تمایلات سفید و سیاهانه وجود شما چقدره. اگه به متن سوال دقت کنین، دو نکته هست که باید بهش توجه داشته باشین. اولی اینکه میگه عضویت سابق! پس اگه شما چند تا شناسه دارین و با هر کدوم تو یه گروه و جبهه فعالیت دارید، میتونین اینجا بهش اشاره نکنین و اینطوری هم از مولتی بودنتون محافظت کنین و هم اینکه شانس قبولیتون رو بیشتر کنین. در ضمن یادتون باشه که اگه شناسه قبلی داشتین و با اون شناسه، سابقه مرگخواری هم داشتین، ذکر اون احتمال موفقیت شما رو در این سوال بیشتر می کنه.
نکته دوم که باید به یاد داشته باشین، اینه که میگه: "با زبان خوش شرح دهید." پس اگه شما بتونین اعتماد طراح سوال رو جلب کنین، می تونین با کوچکترین اشاره ای، با زبان خوش از این سوال نمره قبولی رو کسب کنین. به عنوان مثال، پاسخ صحیح به این سوال، اینطوریه:

لرد سیاها! بنده از همون عنفوان جوانی شما که دانش آموز بنده بودین، همیشه جرقه هایی از سیاهی و پلیدی رو در چشمان شما میدیدم. در برهه های مختلف حساس و غیر حساس، بنده همیشه خدماتی را چه از طریق نزول آیه، چه کیسه بوکس ارباب، به آرمان سیاهی انجام دادم. اکنون نیز با تکیه به همین پشتوانه آمده ام تا باری دیگر حماسه بیافرینم.

سوال دوم:

نقل قول:
2-مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟


این سوال، سعی در به چالش کشیدن دانش شما در مورد کتاب ها و همچنین توانایی شما در پاچه خواری لرد سیاه دارد. نکته مهم در اینجا، تعداد تفاوت ها نیست، بلکه نوع تفاوت هایی هست که شما ذکر می کنید. به خطر داشته باشید، اشاره به دارایی های لرد سیاه و فقدان های دامبلدور راه خوبی برای کسب امتیاز این سوال می باشد، بالعکس اشاره به فقدان های لرد سیاه ( که البته ندارند!) (دقت کردین چه ریز پاچه خواری رفتم؟) و دارایی های دامبلدور، به طور قطع نتیجه عکس داده و باعث از دست رفتن امتیاز این سوال می شود. مثال:

لرد سیاهِ قدر قدرت و قوی شوکت، همچنان که بر همگان آشکار است، همواره در اهداف خود ثابت قدم بوده و هیچگاه حتی لحظه ای در آرمان های خود شک نکرده اند. ایشان که همواره تکیه بر خود را به جای امید و اعتماد به دیگران، سرلوحه کار خویش قرار داده بودند، از تمام جهات با دامبلدوری که هی به این و آن اعتماد می کرد، برتر بوده و موفق تر بودند. حالا اون وسط یه چوبدستی ای کار نکرد که شما بگین کار کرد، ما هم میگیم کار کرد.

سوال سوم:

نقل قول:
3-مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟


جواب به این سوال بسیار تعیین کننده و حساس است. اگر شما بتوانید طراح سوال را قانع کنید و به او ثابت کنید که اهداف و گرایشات شما با آن ها همسو می باشد، می توانید به صورت فول فاند وارد مرگخواران شوید، در غیر اینصورت فاند به شما تعلق نگرفته و شما مجبور می شوید خودتان بروید پی یک لقمه نان! هر قدر اهدافتان جامع تر و بیشتر در خدمت خود شخص لرد سیاه باشد، احتمال موفقیتتان بیشتر است. به این نمونه دقت کنید:

اربابا! مهمترین هدف جاه طلبانه ما، خدمت به شخص شخیص شماست. برآورده کردن احتیاجات اولیه و همچنین ثانویه شما بر عهده ماست. ما بسیار تمایل داریم که بتوانیم تک تک درخواست هایتان را برایتان انجام دهیم و وسایل مورد نیازتان را برایتان بیاوریم. اما افسوس که جبر جغرافیایی باعث ناممکن شدن این امر شده و بنده که روح هستم، توانایی حمل و انجام کار ها را ندارم. به همین دلیل به مشورت به شما با جدیت تمام ادامه خواهم داد!

سوال چهارم:

نقل قول:
4-به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!


این سوال برای سنجش تخیلات شماست. آزاده از تخیلاتتان استفاده کنید و خود را به هیچ چیزی محدود نکنید. این سوال به عنوان استراحت و آماده سازی شما برای سوالات بعدی است. هر چقدر طنز ماجرا را بیشتر کنید، امتیازی که از این سوال می گیرید بیشتر خواهد بود. به عنوان نمونه:

دامبلدور: ...Pashmak haj abdol
ویزلی (در تمام ابعاد، جنس و سایز): گشنه!
و...


سوال پنجم:

نقل قول:
5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟


این سوال، بسیار علمی و دقیق است. شما باید احاطه کامل به روش های بازاریابی، نتورک مارکتینگ، داد و ستد و ضرب سکه داشته باشید. به این منظور می توانید از جزوه های "بازاریابی به روش پروفسور بینز؛ چگونه در چند روز از پراید به لکسوس برسیم" استفاده کنید که با 15% تخفیف ویژه تا آخر این برنامه می توانید از طریق ارسال جغدی، سفارش دهید.
برای ترغیب شما برای استفاده از این جزوات، توضیحات در مورد این سوال را در یکی از بخش های کتاب با نام "همنوع خواری، چالش ها و فرصت ها" آمده است. هم اکنون سفارش دهید!

سوال ششم:

نقل قول:
6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟


پاسخ به این پرسش نیز نیاز به احاطه کامل به طلسم ها و جادوهای باستانی و نوین دارد. من در اینجا بخشی از کتاب تالیفی خودم با عنوان " کی بود؟ کی بود؟ من نبودم! نگاهی نوین به طلسم های جادویی و استفاده بی دردسر از آن ها" رو میارم. لازم به ذکره که این کتاب رو می تونین از کتاب فروشی های معتبر دیاگون تهیه کنین و با ذکر اسم من تا آخر هفته، از 20 درصد تخفیف رو کل فیش یا یک نوشیدنی با هر کتاب، بهره مند بشین.

برای نابود کردن محفلی ها، طلسم ها و حرکات زیادی مطرحه! ولی برای اینکه بتونیم اون ها رو کاملا ریشه کن کنیم، میتونیم با صادرات پیاز، قیمت پیاز رو اونقدر بالا ببریم که دیگه اون ها توانایی خرید پیاز رو نداشته باشند و از گرسنگی و نداشتن سوپ پیاز، رو به موت بشن و به آواداکداورای عظما برن!

سوال هفتم:

نقل قول:
7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟


از سوال های حساس این پرسشنامه، سوال هفتم می باشد. باید در نظر داشته باشید که نجینی، از خط قرمز های نظام مرگخواری محسوب شده و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی کوچکترین بد رفتاری ای با شخص ایشان قابل پذیرش نیست. به همین دلیل هر کدام از شما دوستان گرامی، انجام بخشی از برنامه های روزانه پرنسس لرد را به عهده بگیرید. از غذا دادن و گردش بردن و تمیز کردن روزانه و حتی ساعتی تا سرگرم کردن ایشان و در مواردی خاص، غذا شدن! اینگونه مطمئن باشید حتی اگر خودتان وارد معده نجینی شدید، روحتان وارد مرگخوار ها خواهد شد!

( اینجا رو شما نخونین، فقط ارباب بخونه! ارباب... حال کردین چطوری سرشونو گول مالیدم که به پرنسس برسن؟ خلاصه که ارادت داریم!)

سوال هشتم:

نقل قول:
8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟


به این سوال، تله پاسخی گفته می شود. باید به نکته ای که در سوال دوم گفته شد دقت کنین. لرد سیاه هیچگونه فقدانی ندارند و هر اتفاقی را به میل و اراده خودشان انجام داده اند. از ذکر کردن دلایلی که به نوعی باعث اُفت لرد سیاه و اشاره به کمبود مو و دماغ ایشان می شود بپرهیزید. بالعکس از قیافه ایشان بدون این زوائد تعریف کنید. شما تله را رد کرده اید و به انتهای سوالات نزدیک هستید! به این نمونه دقت کنید:

قدر قدرتا! قوی شوکتا! هر مو و دماغی تحمل نزدیکی به منبع قدرتی چون شما را ندارند. بنده خودم به سختی می تونم به شما نگاه کنم از بس خفنین! اون مو و دماغ که دیگه نزدیک به شما بودن، گرخیدن و کرک و پرتون شون ریخته! اما لازم به ذکره این اتفاق چیزی از ارزش های شما کم نکرده و همچنان بسیار جذاب و خوش تیپ هستید!

سوال نهم:

نقل قول:
9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.


این مورد برای رهایی و فراغت بال شما طراحی شده است زیرا که لرد سیاه بسیار به فکر مرگخواران آینده خود هستند و می خواهند لحظات شاد و مفرحی را با تجسم ریش آن پشمک و استفاده های آن داشته باشید. بخندید و شاد باشید و لذت ببرید.

شکممان از شدت تصورات خنده دار برای استفاده های ریش دامبلدور درد گرفت! مرلین به شما خیر بدهد!


این بود آموزش نحوه پاسخگویی به سوالات فرم عضویت مرگخواران. برای تهیه جزوات و کتاب های اشاره شده و دیگر کتاب های انتشارات گروه آموزشی پروفسور بینز، جغدی را ارسال کنید و پس از پرداخت وجه، ان شا المرلین جزوات را با سریعترین پیک پستی، شرکت پستی ارول پیک وابسته به ویزلی ها، ارسال خواهیم کرد.

تا برنامه ای دیگر بدرود!


بمیر تو
فقط!
مردید یا نمردید؟ این فرم هنوز معتبره یا نیست؟ به نظر میاد که مردید... پس من دیگه رسیدگی نمی‌کنم.
روحتون شاد و یادتان شرور!پ.ن: صرفا برای گرامی داشت یادتان، تایید شدی هم اضافه می‌کنم.


ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۰ ۱۵:۱۸:۱۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۰:۵۲:۲۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۲ ۲۱:۴۴:۴۴پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸

گریفیندور

پالی چپمن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۹:۴۹ جمعه ۵ دی ۱۳۹۹
از من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 200
آفلاین
سلام ارباب!
سلام بلا!


1-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
بلا تو نبودی ندیدی، یعنی بودیا ولی یکی دیگ... اصلا ولش کن! من یه گرگینه ای بودم بیا و ببین، اصلا همه می خواستن مثل من باشن! از بس که خاص بودم همه بهم حسودیشون می شد؛ چون گرگینه ارباب بودم! ارباب یادتون میاد دیگه؟ نه؟


2-مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟
آخه ارباب با اون ریشو چه شباهتی دارن؟
ارباب خاصن، دامبلدور کجاش خاص بود؟
ارباب با شخصیتن، دامبلدور شخصیتش کجا بود؟
ارباب جنتلمنن، دامبلدورو جنتلمنی؟
اصلا ارباب همه چی تمومن!


3-مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
هدف جاهطلبانه که زیاده!
یکیش اینکه به دوباره وفادارانه به ارباب خدمت کنم.
بعدیش اینه که مثل همیشه با خاص بودنم بدرخشم!
گیاهخواری رو در بین مرگخواران رواج بدم!
به آقای لسترنج... چیز نه هیچی، بلا نزنی منو!


4-به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!
مک گوناگال فسیل زنده!


5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
ریشای دامبلدور و به فروش بذارن و با لیپوساکشن چربی های مالی ویزلی روغن درست کنن بفروشن!


6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
همه وسایل خاصشونو ازشون بگیریم؟


7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب) دارید؟
واسشون غذاهای سالم و گیاهی و پیتزای سبزیجات درست می کنم تا با سبزیجات آشتی کنن!


8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده است؟
هیچی! خودشون دلشون خواسته اینطوری باشن به ما چه ربطی داره؟9-یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید!
می شه با هاشون اینستیو زیبایی دامبل و شرکا راه انداخت با ریشاش کار کاسبی اکستنشن راه انداخت!


بازم ایشون!
از صمیم قلب دلم می‌خواد این فرم عضویت رو ریز ریز کرده، به خورد تسترال‌ها بدم. لاکن مرگخوار سابق اربابمون بودین و ناچارا باید فرمتون رو بررسی کنم.
برید سه چهار ماه دیگه بیاین تا بررسی‌هام تموم شن و نتیجه رو اعلام کنم!


ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ ۲۲:۳۶:۲۲

shine bright like a diamond!

تصویر کوچک شده


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۹:۱۵ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

دیدارا گیبن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۵۶ جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹
از نیروگاه اتمی سیاهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
1-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
ارباب...یعنی خادمتون رو به همین زودیا یادتون رفت؟
من همون ایگنولیوسم

2-مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟
لرد به انفجار علاقه داشت که نشون دهنده قدرتش بود، اما دامبلدور نسبت به هنر من بی اهمیت بود.

3-مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
منفجر کردن هاگوارتز با عنکبوت های بمبی!

4-به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!
رون ویزلی: هویج فقیر

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
پول ندارن بهشون غذا بدن که...گوشت خودشون رو کباب کنن بدن به ویزلی ها.

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
ارباب، به عنکبوت های من دستور بدید تا برن منفجرشون کنن.

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب) دارید؟
برای پرنسس نجینی پیتزای انفجاری درست می کنم.

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده است؟
دماغ و مو نشونه ضعف هستن، پس افراد قدرتمند نیازی به دماغ و مو ندارن.

9-یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید!
شنیدم خونه های خوشکلی داخل ریشش هستن...الان عنکبوتامو می فرستم اونجا تا زندگی کنن.
***************************************
ارباب جان....شاید پستی نزده باشم با این شناسه ام، ولی الان دارم یه پست طولانی خاطرات مرگخواران می نویسم.

دیدارا!
همونطور که گفتین، پست ایفای نقش ندارین. با یک پست هم نمی‌تونم تصمیم بگیرم.
فعالیت کنین. بذارین من هم با شخصیتتون و ایفای نقشتون آشنا شم، شما هم جا بیوفتین و بعد مجددا می‌بینمتون.

موفق باشین.


ویرایش شده توسط دیدارا گیبن در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۴ ۹:۲۴:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ ۲۲:۴۵:۲۶

تصویر کوچک شده


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

مرلین


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۰۸:۳۱ دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
مترجم
پیام: 111
آفلاین
بلاتریکس بلک، فرزند کیگانوس.

به خاطر می‌آورم چند صباحی پیش با مادرت، دروئلا، دیدار داشتم. در قامت فردی مجهول و در یکی از مغازه های کوچه دیاگون.
با شور و شوقی وصف نشدنی مشغول تعریف از فرزندش بود. به انحای مختلف دریافتم که تو را می‌گوید که به تازگی مشغول تحصیل در هاگوارتز شده بودی و استعدادت در گروه معظم اسلیترین زبانزد شده بود.

خوشحالیم که از پیچ و خم گذر های هاگوارتز و همچنین زندگی ات عبور کرده و مقصد خویش را یافته ای.

سالیانی پیش فرم تقاضا برای عضویت در گروه مرگخواران را پر نموده بودیم. اما متوجه شدیم که آن فرم آتش گرفته. البته دوستمان "باستت" می‌گوید که یک گربه به رنگ مشکی آن فرم را بلعیده است!

علی ایحال، آمدیم تا دوباره تقاضا بدهیم!


ویرایش ما!

پیامبری عظیم الشان در این مکان می بینیم! از دیدنشون بسیار شادمانیم. فقط اومدیم ابراز خوشحالی نموده و برویم!
از "بلاتریکس فرزند کیگانوس" خوشمون اومد. می رویم جد و آباد یارانمونو کشف کرده و زین پس آن ها را بدین شکل خطاب کنیم!

بلاتریکس:
پیامبر عظیم الشانمون، مرلین کبیر!
خوش بازگشتین.
از خدمت به سرورمان در کنار شما خوشنود می‌شم.

درهامون روی شما باز و گشوده هستن.


ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۲۴ ۰:۴۱:۵۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ ۲۲:۳۲:۱۰

شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸

ربکا لاک‌وود


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
از هرجایی که تاریکه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 315
آفلاین
سلام ارباب؟ خوبین ارباب؟ خوبی بلا؟ :) لژی من خی؟ بیام تو؟ اصلا نمیخواستم الان درخواست بدم ولی خواستم یه امتحانی (به گفته دوستی!) کرده باشم! =)


1. هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.
جیــــــــــــــــغ!
سابقه کجا بود؟ من خفاش بدون سابقه ایم!... یعنی گاهی اوقات بعضیا بهم میگن خیلی با جودی صمیمی بودی. اینقدر که انگار خودشی! :|

2. به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
جیــــــــــــــــغ!
من تفاوتی نمیبینم! اصلا چطوری میشه یه موسیو فرانسوی زبان رو با یه آدم ریشو مقایسه کرد؟ :( همه فرانسوی ها و فرانسوی زبان ها متشخص و قدرتمندن... ایشونم یکی از اونان دیگه! :d

3. مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
جیــــــــــــــــغ!
با ارباب فرانسوی حرف بزنم! =)

4. به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
جیــــــــــــــــغ!
جینی: خفاش خال خالی :/

5. به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
جیــــــــــــــــغ!
شکار پیاز با طعم گوسفند! :|

6. بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
جیــــــــــــــــغ!
برم کنارشون وایستم بگم چه بارون آرومی، صاعقه میزنه سیل میاد اونا رو میبره! : |
و یا حتی بلا های آسمونی دیگه اگه من کنارشونواستم براشون اتفاق میوفته!

7. در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی (مار محبوب ارباب) خواهید داشت؟
جیــــــــــــــــغ!
رفتارم خیلی خیلی مناسبه با مادمازل نجینی! :)

8. به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
جیــــــــــــــــغ!
این چه سوالیه!؟ شاید یه موضوع شخصیه!

9. یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
جیــــــــــــــــغ!
تمایلی به ریش دامبلدورو چیز میزایی که باهاش میسازن ندارم کلا!:|

جیــــــــــــــــغ!

ربکا، سلام.

خوب کردین درخواست دادین. پشتکار و تلاشتون برای پیشرفت قابل ستایشه.
خب... همه چی خیلی بهتر شده.
ازتون می‌خوام با توجه به نقدی که لرد براتون انجام دادن، پست بزنین. دو سه پست ایفا که بتونم مقایسه کنم. تاکید می‌کنم... ایفای نقش برام مهمه نه تکالیف هاگوارتز.
بعدش کافیه بیاین اینجا دوباره و یه درخواست بدین. لازم نیست فرم پر کنین.
خیلی نزدیک شدین و مطمئنم همین روزا عضوی از مرگخواران می‌شین.

موفق باشین.


ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۸/۱۸ ۲۰:۱۶:۳۰

My Dark Great Lord
Fille française
♡Only Raven♡


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

جودی جک نایفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۰۴ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹
از هـᓄـیــטּ ᓗـوالیـ جهنـᓄـ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
هعی... سلام! :)
خوبین؟!
مرگ لرد سیاه رو تسلیت میگم! دیگه غم نبینین ایشامرلین! =))
برای مرگخواری، خوبم الان؟ پر کرده بودم قبلا لیستو...

بذار اگه نشد برم، بیام تو!=) شاید بتونم برگردم... ولی اگه برگشتم... مرگخوار باشم^^

اگه یه خورده خوبم و لرد نمیخواد... من نظری ندارم...

بلا؟
جودی

از آخرین نقدی که از لرد گرفتین، فعالیت ایفای نقشی داشتین؟ خیر.
کی،کجا،چرا فعالیت ایفای نقشی نیست. پست باید بزنین.

ربطی به خواستن و نخواستن من یا لرد نداره.
شما هنوز با ایفای نقش انس نگرفتین، چرا این حرف رو می‌زنم؟ بخاطر ماجرایی که بعد از درخواست نقدتون راه افتاد.
جدا از اون، تو ایفای نقش، یه سری چیزا جدیه و یه سری چیزا شوخی.
شما هنوز با اینا آشنا نیستی.
ربطی به سن و سال هم نداره. اگر گاردتون رو بذارین کنار و بدونین اینجا کسی با کسی مشکل شخصی نداره، همه چی آسون تر میشه.

به نظر من آماده نیستین.
موفق باشین.


ویرایش شده توسط جودی جک نایف در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۶:۱۱:۵۶
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۵:۰۶:۵۳

...You must believe me to exist
...wait
God is busy
?Can i help you

***
آری، آن روز چو می رفت کسی
داشتم آمدنش را باور
من نمی دانستم
معنیِ «هرگز» را
تو چرا بازنگشتی دیگر؟


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۷:۲۰ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

اسلیترین

سوروس اسنیپ


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۲۱:۳۵
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
مترجم
پیام: 209
آفلاین
سلام!
الان مسئول کیه؟
بلا؟ تو مسئولی؟
من قبلا فرم پر کردم
با اون موقع هم هیچ فرقی فک کنم نکردم!درسته؟
حالا نمیشه یه نگاهی به من بکنید؟شاید یکم اون ته وجودم مرگخوار باشما!


سلام بعضیا!
مسئول منم، شک داری؟... نکنه می‌خوای مسئول شی؟
می‌دونم قبلا فرم پر کردی. نکنه منظورت اینه من آلزایمر دارم؟

ببینین سوروس، تو کوییدیچ هی دارین پیشرفت می‌کنین. اینو می‌بینم. قطعا به نسبت قبل تغییر کردین.
لاکن کافی نیست.
هنوز کلی راه پیش روتونه. من هنوز منتظر یه اتفاقم که نیوفتاده.
بخونین و بنویسین... درخواست نقد بدین و با توجه به نکاتی که گفته می‌شه، بیشتر بنویسین.
ایفای نقش فعالیت داشته باشین.
رو شخصیت اسنیپ کار کنین.

و موفق باشید.


ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۸ ۱۸:۴۲:۰۸

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

تصویر کوچک شده


پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

اگلانتاین پافت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۶ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۱:۱۰:۱۷ یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
سلام بلا...خوبی بلا؟...چطوری بلا؟...سلام روح ارباب...خوبید روح ارباب؟...چطورید روح ارباب؟

خواستم بیام بازم شانسمو امتحان کنم...
دست اربابم دارم...یعنی چیز...ارباب قرار بود دست منو بگیره و پیش شما وساطت کنه...قبل رفتنشون البته...


آگلانتاین!

تو کوییدیچ، متوجه پیشرفت خوبتون شدم، لاکن کوییدیچ به کارم نمیاد. باید ایفای نقش رو حساب کنیم.
الان مشکلم اینه که نمی‌دونم چرا درخواست نقد نمی‌دین. یا اگر می‌دین، جایی که من ببینم نیست.
من لازم دارم نقدتون و پست های بعدیش رو بخونم و ببینم اوضاع چطوره و چه تغییراتی بعد نقدتون صورت می‌گیره.
یه درخواست نقد بدین، با توجه به اون، چند پست بنویسین.
مطمئنم خیلی زود، اتفاقی که منتظرشم میوفته و شما هم به جمع ما می‌پیوندید.


ویرایش شده توسط اگلانتاین پافت در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۶ ۱۵:۵۴:۰۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۸ ۱۸:۲۶:۱۳

ارباب...ناراحت شدید؟پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

استفن کورنفوت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۵۰ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹
از اون ور در رفت
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 59
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد.

قبلا تو سایت عضو بودم و همیشه ارباب رو انتخاب می کردم !

2-به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

دامبلدور ریش داره ولی ارباب نداره ... که البته باعث باحالتر شدن ارباب میشه .


3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

میگن کولر دارین .راسته ؟ ... می گن ناهار می دین و ... آها همه ریونی به جز چنتاشون به ارباب وفادارن. منم یه ریونی !

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.


دامبلدور : پیرمرد ریشو

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

بهشون غذا بدن

٦-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

فنریر رو بندازیم جلوشون !

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

گردش خوبه ؟
خوب نیست !
چیزی به ذهنم نمیرسه

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

بینی نمدونم !
مو هم نمدونم !
اصن چرا باید بدونم ؟

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

انبار محفلی ها !
انقد پرپشته که می تونی دست بکنی توش پیچ گوشتی در بیاری !
خوب نیس ؟
تبدیلش کنیم به کاموا ! می تونیم بدیم گربه های لندن باهاش بازی کنن !


استفن!

گفتین قبلا عضو سایت بودین؟ اگر بله، شناسه قبلیتون رو بهم اطلاع بدین.
در حال حاضر امکان پیوستن به جبهه مرگخواران رو ندارین.
پست خاصی ازتون ندیدم. عموما کی، کی، کجا، با کی، چرا! بود. و البته درخواست عضویت الف دال.

این تاپیک‌ها فایده‌ای برای ایفای نقش شما نداره.
فعالیت مفید داشته باشین (بخونین و بنویسین)، درخواست نقد بدین و با توجه به نقدها، بهتر و بیشتر بنویسین.

موفق باشین.ویرایش شده توسط استفن کورنفوت در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۲ ۹:۳۸:۱۸
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۸ ۱۷:۵۶:۱۴
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۸ ۱۷:۵۶:۵۴شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.