هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

Faezeh_Ahmadi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۲ چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۱۵ دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام :اما بونز

گروه : ریونکلاو

خصوصیات ظاهری و اخلاقی: از نظر ظاهری دختری با چشمای بین مشکی و قهوه ای و موی خیلی مشکی و پوست گندمی و کمی

جذاب قد متوسط و نه لاغر نه چاق وخصوصیات اخلاقی خوش اخلاق عاشق چالش و ریسک و هیجان و دوست دارم که همیشه

بین همه خاص باشم و قدرت های پنهان خاصی دارم و کمی شوخ . با پاترونوس گرگ و زود با دیگران ارتباط برقرار میکنم

و میدانم در اینده برای جامعه جادوگران کار های فوق الاده ای میکنم .با اینکه یک ماگل زاده هستم

چوب دستی :چوب درخت خاس 12 اینچ و با موی تک شاخ

جارو : آذرخش

زندگینامه :اما در سال۲۰۰۵ بدنیا امد و در 11سالگی به هاگوارتز پا گذاشت . او جزو بهترین شاگردان بود و در سال

پنجم به محفل ققنوس پیوست ودر سال ششم به قدرت های فوق الاده خود پی برد . که باعث شد نفرین های قوی که بعد

از نابودی والده مورت به دست هری پاتر پابرجا بود را خنثی کند وتوانایی بخوصوصی در درس های دفاع برابر جادوی سیاه

و افسون ها داشت بیشتر چیز هایی که بلد بود را از کتاب های هگوارتز بدست ارد.و هیچ کس

نمیداند که قدرت قوی اما از کجا سرچشمه میگیرد.

باید شخصیت رو از لیست شخصیت های ایفای نقش انتخاب کنی. شخصیت های ساختگی تایید نمیشن.
اینترهای بین جملاتت هم اضافه بودن و معرفیتو به هم ریختن.
با یه معرفی بهتر برگرد.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط Faezeh_Ahmadi در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۵ ۱۴:۵۷:۱۴
ویرایش شده توسط Faezeh_Ahmadi در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۵ ۲۰:۲۶:۴۶
ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۵ ۲۱:۴۴:۱۹

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

AMIR.X.LORD

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۲ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۰:۵۹ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام:البوس

نام میانی:سوروس

نام خانوادگی:پاتر

چوبدستی:چوب گردو،تراشه شاخ افعی شاخدار،۲۷ سانتی متر

گونه:انسان

رنگ مو:سیاه

رنگ چشم:سبز روشن

رنگ پوست:روشن

اطلاعات خانواده

اعضای خانواده:

ایگناتیوس پاورل:جد پدری
جیمز پاتر:پدربزرگ پدری
لی لی پاتر:مادربزرگ پدری
آرتور ویزلی:پدر بزرگ مادری
مالی ویزلی:مادربزرگ مادری
هری جیمز پاتر:پدر
جینروا ویزلی:مادر
جیمز پاتر دوم:برادر
لی لی پاتر دوم:خواهر
رونالد ویزلی:دایی
فرد و جرج ویزلی:دایی
پرسی ویزلی:دایی
چارلی ویزلی:پایی
نویل لانگباتم:پدرخوانده

وابستگی‌ها

گروه

اسلیترین

وفادار به:

خانواده پاتر
خانواده ویزلی
مدرسه سحر و جادوگری هاگوارتز
اسلیترین
لردولدمورت
مرگخواران

معرفیت خیلی کوتاهه. در واقع هیچ توضیحی راجع به زندگیش ندادی. در حالی که چیزای زیادی میشه درباره آلبوس سوروس پاتر گفت.
و اینکه طبق اصول ایفای نقش، کسی نمی تونه همزمان به لرد ولدمورت و پاتر و ویزلی ها وفادار باشه!
لطفا یه معرفی بهتر بنویس.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۵ ۲۰:۴۶:۲۰

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

الکس پیترسون old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۰ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام : الکس پیترسون

گروه : گریفیندور

پاتروناس : گوزن تک شاخ

چوبدستی : از جنس چوب درخت سکویا و مغزی از قلب اژدهای دندانه دار ولزی و 21 سانته با قابلیت انعطاف

ویژگی ظاهری : موهای قهوه ای تیره و چشمهای قهوه ای با قد بلند که اغلب اوقات یک کتاب قطور با جلدی از پوست یک گرگینه که توسط گیلدروی لاکهارت کشته شده بود،توی دستم هست.

جبهه : نامعلوم ( شاید الکس خودش سازنده ی یک جبهه جدید باشد)

توضیح کوتاه از زندگی : پدر الکس در وزارت سحر و جادو کار میکنه و در گروه اسلترین بوده ولی خود الکس به گروه گریفیندور رفت.
ضمن اینکه الکس به گروه گریفیندور رفت علاقه زیادی هم به جادوی سیاه پیدا کرد.در باری کوییدیچ ی جستوگر ماهره...
گفته میشه رابطه اش با دامبلدور بسیار صمیمی می باشد اما عده زیادی فکر میکنند که او به جبهه سیاه تمایل دارد.
الکس کتابچه ای به نام " جادوگرهایی با اصالت از دست رفته " نوشته که به دستور وزرات سحر و جادو نشر و مطالعه این کتاب ممنوع اعلام شده است.(با منجی گری دامبلدور از جریمه وزارت رهایی یافت)

الکس از دوستان صمیمی رون ویزلی است که کمتر کسی از این موضوع اطلاع دارد.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۴ ۱۲:۰۱:۳۳

دشمنان واقعی بهتر از دوستان جعلی اند.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸

الکس سایکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۲۰ پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: الکس سایکس (Alex Sykes)

لغب: الکس شگفت انگیز

مشغله: دانش آموز(Perfect) (من نسخه انگلیسی خوندم و نمیدونم تو فارسی بهشون چی میگن ولی الکس تو سال 1994 پرفکت یا سرپرت گروه اسلترین بود(((فکر کنم همون سرپرست میگن))))

خون: اصیل

اخلاق:
باهوش و کنجکاو، رازدار، جدی اما نه خالی از شوخ طبعی، به سختی به کسی اعتماد خواهم کرد و حتی وقتی اعتماد کردم به این سادگی در مورد خودم چیزی نخواهم گفت. با این حال برای افراد داخل دایره اعتمادم هر کاری ازم بر بیاد میکنم. سر کلاس ها به درس دقت خواهم کرد و همواره جلوتر از اساتید کتاب ها رو مطالعه خواهم کرد.

وَند (چوبدستی): چوب آکاسیا(Acacia) با مغز پر ققنوس 12 اینچ طول

جارو: Firebolt Supreme

پاتروناس: آناکوندا

ظاهر:
عکس شخصیت
گروه: اسلترین

توانایی: یادگیری فوقالعاده سریع و استعداد ذاتی ظاهرا در تمام زمینه ها به جز معجون سازی

ظعف: معجون سازی و گیاه شناسی

زندگی نامه:
متولد 1978/4/4 در خانواده ای اصیل زاده متولد شد. از همان کودکی علاقه شدید خود به مطالعه و فراگیری را با مطالعه جزء به جزء کتاب های پدر و مادرش شروع کرد و بلافاصله پس از رسیدن به سن کافی برای ورود به مدرسه هاگوارتز اعزام شد. با دور ماندن از حاشیه ها و پیگیری درس ها و یادگیری به زودی در چشم اساتید و حتی مدیر مدرسه چنان درخشید که به یکی از پرفکت(سرپرست) های گروه اسلترین بدل شد. و این وظیفه او را واداشت تا توجه بیشتری به باقی دانش آموزان مدرسه موطوف کند و خیلی زود سایکس با استفاده از رابطین و بیشتر مواقع مهارت زیادی که در به دست اوردن اطلاعات داشت، تبدیل به یکی از مطلع ترین دانش آموزان مدرسه از تمام راز های ساختمان و دانش آموزانش شد.

راز: این مقدار از شخصیت و گذشته الکس از کسی پنهان نیست، اما بخش دیگری وجود دارد که هیچ کس در مورد آن نمیداند، و آن علاقه ذاتی او به خون است.
توانایی مخفی: خوناشام.

تایید شد.

ویرایش شده توسط GameMaster در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۹ ۲۰:۳۱:۳۷
ویرایش شده توسط GameMaster در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۹ ۲۰:۳۶:۵۴
ویرایش شده توسط GameMaster در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۰ ۰:۵۴:۵۶
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۱ ۱۸:۳۱:۱۶

Gandolf!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸

مرگخواران

پروفسور بینز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۳ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۴:۵۹:۴۹
از توی دیوار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 72
آفلاین
نام:
پروفسور (yeah baby!)

نام خانوادگی:
بینز

گروه:
اسلیترین!

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
وی که از اساتید به نام و با سابقه کنکور... چیز، هاگوارتز بوده، از عنفوان جوانی سعی بر آموزش و پرورش و ادب و تربیت دانش آموزان هاگوارتز داشته و همواره تلاش خود را برای آموزش بهتر دانش آموزان در کلاس خصوصی درس کرده است. پروفسور بینز که از قدیمی های آموزش می باشد، حتی جان خود را نیز در این راه فدا نموده و به ثروت اندوزی تعلیم و تربیت حتی پس از مرگ خود نیز روی آورده است و سعی دارد تا نسل های متمادی ای از جادوگران و ساحره ها را آموزش داده و از این راه پولی به جیب بزند موجب تعالی آن ها شود.
از دیگر ویژگی های پروفسور، می توان به سابقه طولانی در درس تاریخ جادوگری، تاریخ غیر جادوگری، غیر تاریخ جادوگری و غیر تاریخ غیر جادوگری و دیگر دروس اشاره کرد. به طوری که ایشان در تمام زمینه ها دستی بر آتش دارند و چون دیگر صاحب جسم مادی نیستند، می توانند حتی روی خود آتش نیز باشند!

چوبدستی:
قلم پر!

جارو:
نیمبوس اپتیما

معرفی کوتاه:
پروفسور بینز، استاد درس تاریخ جادوگری هاگوارتز و همچنین استاد پروازی درس تاریخ جادوی سیاه مدرسه دورمشترانگ، از زبده ترین تاریخ دانان عصر معاصر و ماقبل معاصر می باشد. بسیاری او را با هرودوت و ویل دورانت مقایسه کرده اند و بعضی حتی پا را فراتر گذاشته و به وی لقب فسیل زنده داده اند.
بینز از قدیمی های خلقت بوده و عروج و نزول مرلین کبیر را دیده است. وی که در بسیاری از برهه های مهم تاریخی حضور داشته بود، در این برهه حساس کنونی نیز احساس وظیفه کرد تا بیاید و با تدریس خصوصی درس تاریخ جادوگری که ضریب بسیار زیادی در امتحان سمج دارد، پول پارو کند خدمتی دیگر به جادو و جادوگری انجام دهد.
پرفسور بینز، با صدای جذاب و دلنشینی که دارد، می تواند هر جنبنده ای را به خوابی عمیق فرو ببرد و از این طریق، سهم مهمی را در آرامش های قبل، حین و پس از طوفان دارد.

شناسه مرحوم

تایید شد.
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۸:۱۵:۱۹

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۵ سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
از پشت مجله ام
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام: لونا لاوگود

گروه: ریونکلاو

چوبدستی: چوب درخت آلبالو-موی دم تک شاخ-13 اینچ و انعطاف پذیر

ویژگیهای ظاهری و اخلاقی: موهای بور و چشمای نقره فام. خیال پرداز و حواس پرت. عاشق مجله طفره زن و بابام!

جارو: با تسترال پرواز میکنم.

معرفی کوتاه: من لونا لاوگودم که تو خونه زنوفیلیوس لاوگود به دنیا اومدم. از همون اول عاشق حیوونا و گیاهان جادویی شدم. خیلی خوبن!
خب من ساحره بودم و وقتی 11 سالم شد، جغد هاگوارتز به دست منم رسید. رفتم هاگوارتز همون اول وارد گروه ریونکلاو شدم. گروه بچه باهوشا!!!
سال پنجم عضو ارتش دامبلدور شدم و اعتراض خودمو نسبت به آمبریج، اسمشو نبر و مرگخواراش نشون بدم. این کارم رو با سرسختی تمام انجام دادم، به حدی که کمک زیادی به هری برای ورود به وزارت خونه کردم. کمکی که باعث افسوس زیادی درباره سیریوس شد. ولی هری از بند شایعه ها با فراری دادن اسمشو نبر، آزاد شد.
سال هفتم تو جنگ با اسمشو نبر به هری کمک کردم تا تاج روونا ریونکلاو رو پیدا کنه. و با مرگ و نابودی اسمشو نبر خیلی خیلییییی خوشحال شدم! خیلیییی!!!!!

تایید شد!
خوش اومدی.
منتها یکم کوتاه هست معرفی شخصیتت، بعدا برگرد و کامل ترش کن.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۸:۱۱:۰۲

خیالپرداز محفل ققنوس!
مجله دار ریونکلاو!
!ONLY RAVEN!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸

آندرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹
از خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام: آندرو

گروه: *ریونکلاو*

پاترونوس: شبح

توانایی های ویژه: مخفی شدن بدون شنل یادگاران مرگ یا جادو، ابداع طلسم های مختلف و سیاه، به وجود آوردن شعله های آبی بدون استفاده از چوبدستی

ویژگیهای ظاهری

موهای سیاه و بلند، یکی از چشماش بنفشه و اون یکی چشمش معمولیه. قدش بلنده و لاغر هست و هیکل بندیش یجورایی ترسناکه.

ویژگیهای اخلاقی

سرد، بی احساس، بی رحم

من آندرو هستم. یه نابغه خطرناک با IQ دویست و ده! اصیل زاده هستم و توی اون مدرسه، هاگوارتز، تحصیل می کردم. اونجا، عضو باشگاه دوئل هاگوارتز هم شدم.

از اونجایی که بی عیب و نقص طلسم می کردم، همیشه برنده بودم؛ برای همینم بی درنگ به مرگخوارا پیوستم و به اربابم خدمت کردم. من خیلی خطرناکم...

توی جنگ هاگوارتز هم بودم و به تالار خصوصی ریونکلاو حمله کردم و کتابهای دانش آموزا رو دزدیدم و اونجا رو آتش زدم.

راستش دقیق یادم نمی آد شناسه قبلیم کی بوده، ولی مطمئنم که قبلا تو سایت فعالیت می کردم.

دسترسی ریون رو بدید.

معرفی شخصیتتون رو باید به جای ارسال توی بلیت اینجا ارسال میکردید البته که خب من آوردمش.
شناسه قبلتون رو هم چک کردم، وجود داشت.

تایید شد!

خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط فنریر گری‌بک در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۸ ۱۳:۱۵:۱۳

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۵۸:۵۷
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 317
آفلاین
من دسترسی ریون خودم و میخوام!

اخه گوزنام دل دارن و دلشون تنگ میشه خو!

انجام شد.
خوش برگشتی!

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ ۲۲:۴۲:۴۲

پیام زده شده در: ۱:۰۳ پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸

الکسیا والکین بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۸ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
از راه دور اومدم...چه پر امید‌ اومدم...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
in the name of time

نام:الکسیا والکین بلک

شغل:کاشف همه چیز

اخلاق کلی:عاشق کشف همه چیز است البته فقط از روی کنجکاوی🙄،شوخ طبع،معتقد شدید به قانون کارما،مهربان و وفادار به کسانی که دوست داشته باشد،همیشه امیدوار

لقب:الکسیای راضی

خون:اصیل

پاتروناس:پاندا

گروه:اسلیترین

ظاهر:موهایی آبی و چشمانی عسلی

چوبدستی:استخوان تک شاخ با مغز ریسه قلب اژدها،سفید رنگ ۲۶ سانتی متر

تاریخچه:الکسیا والکین بلک دخترک مو آبی،عضوی از خوانواده ی اشرافی بلک بود که با والدینش در قلعه ای در دره گودریک زندگی میکردند.
وی در جنگ هاگوارتز همراه با والدینش حضور داشت و در کنار آنها شجاعانه جنگید اما هیچوقت نتوانست اینهمه شجاعت و دلاوری را به پدر و مادرش تبریک بگوید زیرا آنها از جمله همان کسانی شدند که تنها نامشان به عنوان قهرمانانی که تا آخرین نفس به نام جادو جنگیدند در قلب سرزمین جادوگران تاریکی باقی ماند.

پس از جنگ هاگوارتز الکسیا که حال به اندازه ای بزرگ شده بود که از پس زندگی خود بر بیاید،خانه پدری خود را در دره ی گودریک ترک کرد زیرا حتی ستون ها،دیوار ها و نقش و نگار های آن خانه داغ والدین تازه از دست رفته اش را برایش زنده میکرد.
او پس از آن با کسب اجازه از ارباب تاریکی قلعه ای کوچک در جنگل های اطراف قلعه ی ریدل ها ساخت و در آنجا به تنهایی به زندگی خود ادامه داد و تصمیم گرفت با شروع این زندگی جدید به تقویت هنر های جادوگری خود همچون تغییر شکل و کشف همه چیز بپردازد.

منظور از همه چیز دقیقا همه چیز است!

جدا‌ از داستان ناراحت‌کننده ای که بالا آنرا خواندید الکسیا از بدو تولد(بله دقیقا از بدو تولد)حس کنجکاوی فوق العاده زیاد و غیر قابل کنترلی داشت.

مثلا وقتی برای اولین بار چشم به جهان گشود و دید به غیر از جیغ کشیدن میتواند از دو اپشن دیگر ینی شیر بالا اوردن و آپشن(404eror) استفاده کند، با خود فکر کرد اگر با توجه به توانایی اول شیر را در زاویه ۹۰ درجه از تختش به آن مایع عجیب در حال قل خوردن چند متر آنطرف تر بریزد چه اتفاقی می افتد،با توجه به نتیجه ی سرگرم کننده آن ینی کف کردن،پیچ و تاب خوردن آن چیز بزرگ و عجیب که بعد ها فهمید به آن‌پاتیل میگویند و سپس منفجر شدن آن و تشکیل مایعی عجیب و غریب و چسبناک و فریاد های پدر و غش کردن مادر به خاطر از دست رفتن چیزی که بعد ها فهمید به آن "زحمت"  میگویند فهمید کنجکاوی کردن بسیار کار سرگرم کننده ای است!

البته‌پس از این‌ واقعه الکسیا‌دیگر تنها نبود بلکه صاحب یک خواهر/برادر دیگر هم شد که از توی همان دیگ در آمد و به عقیده خودش یک موجود "قرمز نرمولکی گوگولی مگول" بود.

او تصمیم گرفت که آن موجود را پیش خود نگه دارد و از آن پس آنرا فوبی نامید.

هیچکس نفهمید که فوبی دقیقا چه موجودیست اما همه آنرا به همان توصیف موجود قرمز نرمولکی گوگولی مگول میشناختند و آنرا دوست میداشتند.

فوبی دوست و خواهر/برادر دوست داشتنی الکسیا شد و‌ به او برای کنجکاوی هایش کمک کرد.از آن پس دیگر همه ی خاندان بلک میدانستند که اگر دیدند چای داخل استکان آنها زنده شد و به سر و صدا افتاد و سپس از داخل لیوان در آمد و داخل یقه ی آن شخص رفت هیچکس اینجا هیچ وردی انجام نداده است بلکه این فوبی است که از طرف الکسیا مامور شده که بداند آن نخ قرمز رنگی که از زیر شلواری یک بنده ی مرلینی آویزان است متعلق به چیست!آخر الکسیا تا جایی ک متوجه بود زیر شلواری آن بنده ی مرلین آبی بود نه قرمز!

با این حال کسی از فوبی ناراحت نمیشد و‌ رمز این موضوع به نگاه تحت تاثیر قرار دهنده اش برمیگشت که وقتی به هرکسی نگاه میکرد شخص مقابل چنان تحت تاثیر قرار میگرفت که گویی به یک فرشته ی کوچک بی گناه نگاه میکند و بیخیال کتک زدنش میشد.

و پس از پیوستن الکسیا به ارتش لرد سیاه فوبی نیز به پیروی از خواهرش به لرد پیوست و از آن به بعد الکسیا هم به خود و هم به اربابش متعهد شد که فضولی هایش در جهت خشنودی ارباب و نیت های پلیدانه ی دوست داشتنی سیاه باشد=).

پ.ن:
با سلام و درود!]ایلین پرنس سابق تر هستم.با افتخار اعلام میکنم که برگشتم!

تایید شد!
خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ ۱۲:۲۶:۰۳

But still the sunken stars appear
In dark and windless Mirrormere;
There lies his crown in water deep,
Till "the king"wakes again from sleep

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸

Polly-Chapman

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۴ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
از من دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
نام:پالی

نام خانوادگی: چِپمَن

رتبه خون: معلومه اصیل اصیلم

چوبدستی: چوب فندق دارای موی تک شاخ و بسیار انعطاف پذیر

گروه: گریفیندور همیشه سربلند

پترونوس: قو

بوگارت: از دست دادن خاصیتم

مهارت ویژه: گرگینه، دگرگون نما( فقط توانایی تغییر رنگ چشم)

ویژگی ظاهری:

پالی دختری ریزه میزه و کوچولو موچولوییه می تونه خودشو همه جا، جا کنه طوری که کسی متوجه حضورش نشه، صورت گرد و بانمکی داره دماغ کوچولویی داره، رنگ چشماش معمولا عسلیه ولی می تونه به سبز و قهوه ای هم تغییرش بده، موهاش نارنجی هستن و معمولا اونارو دم موشی می بنده.

ویژگی اخلاقی:

معمولا حالت عادی نداره، کسی نمی دونه چه موقع جدیه چه موقع شوخی می کنه، دچار افسردگی حاد، روان پریش و دمدمی مزاجه، فکر می کنه آسمون سوراخ شده و از اون بالا افتاده زمین، با اینکه گرگینه ست اما از گوشت متنفره و لب به گوشت نمی زنه، از تجملات خوشش میاد و طرفدار پراپا قرص مجله ساحره ست.
به دلیل نا معلومی از لیسا تورپین خوشش نمیاد و همیشه باهاش کل کل داره سعی می کنه با همه صمیمی باشه و خودشو تو دل همه جا کنه. از مشنگ ها متنفره و دوست داره سر به تن هیچکدومشون نباشه.
همیشه و تحت هر شرایطی به لرد سیاه وفادارانه خدمت می کنه و به قول خودش " تا ابد گرگینه خاص ارباب" باقی می مونه.
استایل عجیب و غریب و به قول خودش خاصی داره و سعی می کنه عجیب ترین لباس ها رو به بهانه خاص بودن بپوشه
سعی می کنه خودش رو همیشه خوب نشون بده اما مدت زیادی نمی گذره که مردم خود واقعیش رو کشف می کنن.

این اللحساب پیشتون باشه تا یه معرفی بهتر به ذهنم برسه، فعلا همین رو جایگزین کنین بی زحمت!

پس لینک شناسه قبلی چی شد؟
با سختی و مشقت فراوان رفتم پیداش کردم خودم.

تایید شد!
خوش برگشتی.

ویرایش شده توسط سو لى در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۵ ۱۱:۴۶:۱۳

shine bright like a diamond!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.