هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

Amir.neshati نوشته:
سلام کلاه اسم من امیر حسین هست.
ویژگی هایم :
آدم شجاعی هستم چون دوست دارم با ترس هام مواجه بشم و دیگه از اونا نترسم.
دوست ندارم کسی به دیگران ظلم کنه و دوست ندارم حق من ودیگران ضایع بشه و آدمی هستم که از چیزی نمیترسه واگر هم بترسم با آنها مقابله میکنم و ترس هام رو از بین می برم
انتخاب هم میزایم به عهده ی خودت با تشکر
啊迷人

درود بر تو فرزندم.

در تو شجاعت رو میبینم، اما یه خصوصیت دیگه داری که خیلی بیشتر از شجاعتت به چشم میاد. و اون هم داناییته. به نظر من جای واقعی و درست تو قطعا در گروه ریونکلاو هست و در این گروه به موفقیت های بزرگی خواهی رسید.

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

Amir.neshati

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام کلاه اسم من امیر حسین هست.
ویژگی هایم :
آدم شجاعی هستم چون دوست دارم با ترس هام مواجه بشم و دیگه از اونا نترسم.
دوست ندارم کسی به دیگران ظلم کنه و دوست ندارم حق من ودیگران ضایع بشه و آدمی هستم که از چیزی نمیترسه واگر هم بترسم با آنها مقابله میکنم و ترس هام رو از بین می برم
انتخاب هم میزایم به عهده ی خودت با تشکر
啊迷人

啊迷人

پیام زده شده در: ۰:۳۴ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

M1383hp نوشته:
سلام کلاه عزیز.
من یه پسرم. مشنگ زاده. چپ دستم. نقاشیم خوبه و یه موسیقی علاقع دارم. اهل مطالعه و باهوش و قدرت تخیل فوق العاده ای دارم و به این خاطر داستان های فانتزی می خونم و می نویسم. مهربون هم هستم و اصلا تن به کارهای خلافکارانه نمی دم. از طرفی هم وقتی توی دعوا قرار می گیم،بعضی اوقات می ترسم و سعی می کنم و با استفاده از هوشم از درگیری با فرد مقابل اجتناب کنم. از رنگ سبز هم خوشم می یاد. آروم هستم و خیلی ها منو به خاطر ظاهر مظلوم و مهربونم مسخره می کنند و فکر می کنند که یه آدم بی عرزه هستم و سعی می کنند اذیتم کتند و حقم رو بخورند.( اکثر این افراد مشنگ هستند و بعضی ها به خاطر اینکه کتاب نوشتم مسخرم می کنند و به من حسودی می کنند). بابام خیلی از جادو بدش می یاد و می خواد که از مسائل سحر و جادو دوری کنم. خیلی هم پر حرفم. تازه فقط به خاطر ظاهرم مورد تمسخر قرار نمی گرم. به خاطر نوک زبونی صحبت کردنم هم هستش. به حیوانات هم علاقه دارم. توی مجری گری هم استعداد دارم. یه عادت بدی هم دارم اینه که اشتباهاتم رو می اندازم تقصیر این و اون. وقتی از کسی بدم دیگه یه کینه شتری تو دلم جا می گیره. و دیگه اینکه زود عصبانی می شم و تو حال و هوای عصبانیت یه کاری انجام می دم که بعضی اوقات از اون کارم پشیمون می شم. خجالتی هم هستم. به هر چیزی که مربوط به جادو هستش علاقه دارم.
لطفا من رو توی هافلپاف قرار نده.

درود بر تو فرزندم.

خوش‌حالم که تا جای ممکن از خودت برام گفتی. اینطوری انتخاب خیلی برای من ساده‌تر شد. بدون کوچک‌ترین تردیدی ازت می‌خوام بری به... ریونکلاو!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۰ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸

M1383hp

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۹ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۸ شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام کلاه عزیز.
من یه پسرم. مشنگ زاده. چپ دستم. نقاشیم خوبه و یه موسیقی علاقع دارم. اهل مطالعه و باهوش و قدرت تخیل فوق العاده ای دارم و به این خاطر داستان های فانتزی می خونم و می نویسم. مهربون هم هستم و اصلا تن به کارهای خلافکارانه نمی دم. از طرفی هم وقتی توی دعوا قرار می گیم،بعضی اوقات می ترسم و سعی می کنم و با استفاده از هوشم از درگیری با فرد مقابل اجتناب کنم. از رنگ سبز هم خوشم می یاد. آروم هستم و خیلی ها منو به خاطر ظاهر مظلوم و مهربونم مسخره می کنند و فکر می کنند که یه آدم بی عرزه هستم و سعی می کنند اذیتم کتند و حقم رو بخورند.( اکثر این افراد مشنگ هستند و بعضی ها به خاطر اینکه کتاب نوشتم مسخرم می کنند و به من حسودی می کنند). بابام خیلی از جادو بدش می یاد و می خواد که از مسائل سحر و جادو دوری کنم. خیلی هم پر حرفم. تازه فقط به خاطر ظاهرم مورد تمسخر قرار نمی گرم. به خاطر نوک زبونی صحبت کردنم هم هستش. به حیوانات هم علاقه دارم. توی مجری گری هم استعداد دارم. یه عادت بدی هم دارم اینه که اشتباهاتم رو می اندازم تقصیر این و اون. وقتی از کسی بدم دیگه یه کینه شتری تو دلم جا می گیره. و دیگه اینکه زود عصبانی می شم و تو حال و هوای عصبانیت یه کاری انجام می دم که بعضی اوقات از اون کارم پشیمون می شم. خجالتی هم هستم. به هر چیزی که مربوط به جادو هستش علاقه دارم.
لطفا من رو توی هافلپاف قرار نده.

ویرایش شده توسط M1383hp در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱:۳۷:۳۰
ویرایش شده توسط M1383hp در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱:۴۶:۰۰

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

alirostamiking نوشته:
خب اگه بخوام از خودم بگم میتونم بگم پسر باهوش و اهل علم و مطالعه ای هستم نسبتا شجاعم و زود و به شدت عصبانی میشم کمی هم

شاید یخورده بیشتر از کمی هم مغرورم

اولویت اولم گریفیندور
و بعدی هافلپاف
درود بر تو فرزندم!

به گریفیندور علاقه داری... ولی چیزی که من حس می کنم و به نظرم خودت هم در درونت بهش ایمان داری، کمی متفاوته. استعداد و هوش بالایی داری و فکر می کنم بهترین راه پرورش اون، حضور در گروه ریونکلاو ست!
پیشنهاد می کنم به این کلاه پیر اعتماد کنی و به ریونکلاو بری. اگر بعد از دو ماه همچنان مایل بودی به گروه دیگه ای بری، می تونی گروهت رو عوض کنی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۰:۴۳ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸

alirostamiking

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۹ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۱:۰۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
خب اگه بخوام از خودم بگم میتونم بگم پسر باهوش و اهل علم و مطالعه ای هستم نسبتا شجاعم و زود و به شدت عصبانی میشم کمی هم

شاید یخورده بیشتر از کمی هم مغرورم

اولویت اولم گریفیندور
و بعدی هافلپاف

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

alirostamiking نوشته:
سلام کلاه جون
بلاخره داستانم تایید شد
بیزحمت گروهبندیم کن فقط لطفا یخورده مغرور رو هم به ویژگی هام اضافه کن.

ممنون

درود بر تو فرزندم.

قبل از گروهبندی ازت می‌خوام یکم در مورد ویژگی‌های خودت برام بگی تا اگه نظراتمون هم‌سو بود با در نظر گرفتن علاقمندی خودت، گروهی که بیشتر از همه برات مناسب می‌بینم رو انتخاب کنم.
می‌تونی یه دور این پست رو هم مطالعه کنی تا دید کلی‌ای نسبت به هرکدوم از گروهای سایت جادوگران پیدا کنی. از هر گروهی خوشت اومد می‌تونی توضیحات تکمیلیشو تو پستای قبلی همون تاپیک مطالعه کنی.

منتظرتم.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸

alirostamiking

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام کلاه جون
بلاخره داستانم تایید شد
بیزحمت گروهبندیم کن فقط لطفا یخورده مغرور رو هم به ویژگی هام اضافه کن.

ممنون

پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Marya.More نوشته:
سلام . من دختری هستم عاشق شکستن قانون ! شجاع و بدون ترس . در مواقع خطر اولین نفریم که به استقبالش میره . مورد ظلم قرار نمیگیرم و در صورتی که شاهد مورد ظلم واقع شدن کسی باشم بدون شک پشت مظلوم در میام حقشو میگیرم .
انتخاب گروه مناسب رو به کلاه گروه بندی واگذار میکنم .
گریفیندور!

درود بر تو فرزندم!

هووووم... شجاعت! باید مراقب باشی، چون ممکنه با این میزان جسارت، به دردسر بیفتی. مطمئنم حضور در کنار فرزندان گودریک به تو کمک می کنه تا از تواناییت به خوبی استفاده کنی. پس برو به... گریفیندور!

نقل قول:

Melikaaa2020 نوشته:
سلام من دختری هستم شوخ طبع و کاملا اهل ریسک و خطر.استعداد های زیادی دارم و از خودم راضی ام. به دوستانم خیلی وفادارم.باهوش و کمی حساس هستم. در مواقع بحرانی سعی میکنم بهترین تصمیم را بگیرم و اماده کمک به دیگرانم .
لطفا تو اسلایدرین نباشم
درود بر تو فرزندم!

برای گروهبندی شدن، باید اول در کارگاه داستان نویسی شرکت کنی. مراحل ورود به ایفای نقش به این ترتیب هستن که باید طی کنی:
1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی. (مرتبط با یکی از تصاویر کارگاه)
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

به زودی همینجا می بینمت!

نقل قول:

alirostamiking نوشته:
سلام کلاه عزیز
من یه پسر عاشق علم و مطالعه ام و همه چیو علمی دوست دارم باهوش و کاملا ریسک پذیرم و معمولا زود و به شدت عصبانی میشم راهنماییم کن گروهمو پیدا کنم ممنون.
درود بر تو فرزندم!

تو هم باید اول در کارگاه داستان نویسی شرکت کنی. مراحل ورود به ایفای نقش به این ترتیب هستن:
1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی. (مرتبط با یکی از تصاویر کارگاه)
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

به زودی این کلاه پیر گروهت رو مشخص می کنه!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۰:۱۶ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸

alirostamiking

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام کلاه عزیز
من یه پسر عاشق علم و مطالعه ام و همه چیو علمی دوست دارم باهوش و کاملا ریسک پذیرم و معمولا زود و به شدت عصبانی میشم راهنماییم کن گروهمو پیدا کنم ممنون.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.