هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۵۱:۳۱ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

هافلپاف

جیمز پاتسون

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱:۴۲ یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۱:۵۳:۵۸ جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
پیام: 24
آفلاین
اصلا منظورم با شخصی تو ای سایت نیست

این چیه جدیدا تا تقی به توقی میخوره همه لوس و میشن
قهر میکنن تا یه چیزی میشه همه زود قضاوت میکنن
سریع دربرابر موضوع جبهه میگیرم
سریع پشت بقیه حرف در میارن ؟؟
آخه ... خنگ ... تو کی هستی؟؟ فکر کردی شاخی!
هیچی نیستی سیب زمینی هم نیستی
زود قضاوت میکنن
بدون فکر کار میکنن
فکر نکرده حرف میزنن

اسلحه نیازی نیست
بد نگاه کنم تو چشات صد نفر میان تو گاردت

پیام زده شده در: ۱:۱۹:۲۸ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

اسلیترین، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۰:۵۸
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
اسلیترین
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
روی صحبتم با شخص خاصی نیست... با اشخاص خاصیه! آقا این چیه جدیدا همه یاد گرفتن؟
اگه اینجوریه من از سایت می‌رم. اگه اونجوریه من می‌رم. اگه اینقدر منتظر بهونه برای رفتن هستین برید خب! اومدین اینجا تفریح کنین و قطعا جایی که چند نفر دور هم جمع شن، اختلاف عقیده هم وجود داره و طبیعیه که کسی پیدا بشه که باهاتون موافق نباشه. روبات که نیستیم! تو یه سایت با یه نظر مخالف نمی‌تونین کنار بیاین پس فردا سر کار یا دانشگاه می‌خواین چیکار کنین؟
این هیچی...
من وقتی که بعد چند سال برگشتم سایت و دوباره مرگخوار شدم، طی حرکت انتحاری و کاملا بی دلیل زدم یه سوژه تو تاپیک مرگخواران دریایی که خیلی خوب بود و کلی پست می‌خورد رو تموم کردم! لرد هم اومدن و تذکر دادن که چرا زدی ترکوندی سوژه بی زبون رو... آیا بهم برخورد و رفتم؟! آیا چون بهم گفتن اشتباه کردی رفتم؟ خیر اشتباه کرده بودم خب! طبیعیه که بهم تذکر داده بشه. فقط سعی کردم دیگه این اشتباه رو نکنم و بهتر بشه عملکردم!

به یکی از اعضای سابق اسلیترین چند ماه قبل گفتیم بالای چشمت ابروئه، یه پست زد که اگه اینجوریه من از سایت می‌رم. منم گفتم برو... وقتی منتظر بهونه برای رفتن هستی و به جای اینکه متوجه اشتباهت بشی داری خودخواهی می‌کنی، اگه نری خودم دسترسیت رو می‌گیرم.

یه جوری شده که دیگه سمت تازه واردا (و بعضا قدیمی‌ها) نمیشه رفت اینقدر منتظر دلیل برای «بر خوردن» هستن.
بهتون میگن اینجوری نگو... به آزادی بیانتون بر می‌خوره.
بهتون میگن ایفای نقشتون اشتباهه، به آزادی عملتون بر می‌خوره.
بهتون میگن تسترال چهارپائه، به آزادی عقیدتون بر می‌خوره.

الانم لابد قراره به «آزادی قهر» یه سریا بر بخوره دیگه! (دقت کنین... گفتم یه سری ها... به خودتون نگیرید. همه اینجوری نیستن!)

در مدرسه، دانشگاه، سر کار و به طور کلی در جامعه، مشکلاتی حقیقی وجود دارن که باید باهاشون سر و کله بزنیم. حالا ممکنه دیر شدن سفارش مشتری و برگزار نشدن ترم دانشگاهی باشه، یا حجم زیاد تکلیف و مشکلات خونوادگی! اما بیاین دیگه تو این تفریحمون در دنیای مجازی مشکل الکی برای خودمون و دردسر برای بقیه درست نکنیم! از این چند ساعتی که تو سایت می‌گذرونیم لااقل لذت ببریم.

زدن حرف اشتباه، بلد نبودن چیزی، گرفتن امتیاز کم، خراب کردن سوژه و بیشتر چیزای دیگه دلیل برای رفتن نیستن... دلیل برای تلاش بیشتر، یاد گرفتن و پیشرفت هستن.

این فقط حرف من بود. اگه دیروز یکی اومده یه چیزی بهتون گفته، ربطی به این پست من نداره. به خودتون نگیرید!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱:۳۸:۰۴ پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، محفل ققنوس

پنه‌ لوپه کلیرواتر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۰:۵۵
از فلکه آلیس، جنب کوچه گربه ملوسه، پلاک نوشابه
گروه:
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
محفل ققنوس
پیام: 190
آفلاین
بعضی وقتا فکر میکنم تنهام!
بعضی وقتا به خودم میگم فکر کردی کی هستی که با اخمت دوستتو ناراحت میکنی؟
بعضی وقتا یه بغضی تو گلومه که خودم فکر میکنم بغض نیست یه چیز دیگست! شاید خنده دار باشه ولی نمیدونم چیه، فقط میدونم بغض نیست. هی فکر میکنم و فکر میکنم...ولی...به نتیجه ای نمیرسم. اون لحظه است که دستی رو شونه هام حس میکنم و صدایی تو گوشم زمزمه میشه« پاشو پنی»و اون لحظه است که یادم میاد اون بغض بغض بود. ولی نه مثل هر بغض دیگه ای این بغض از ترس از دست دادن دوستامه.
بعضی وقتا هم بیخودی قهقهه میزنم طوری که هرکی منو می‌بینه فکر میکنه دیوونه شدم ولی اونا اشتباه میکنن! قهقهه میزنم چون میدونم اشتباه های قبلیم الان برام بامزه آن قهقهه میزنم، چون میدونم، دوستام کنارمم.
بعضی وقتا بعضی وقتا بعضی وقتا...
ولی الان مطمئنم، مطمئنم که همیشه همیشه امید به زندگی دارم چون... دوستانی دارم که تو بدترین لحظات وقتی سرم رو زانو هامه و دارم اشک می‌ریزم... دستی زیر چونم میزارن و سرم و بلند میکنن. و در لحظه ای که نور چشمای پر امیدشون چشممو اذیت میکنه با تمام قدرتشون فریاد میزنن«من هستم برای چی گریه میکنی؟» و با اخم کوچیک ظاهریشون تمام غم زندگی رو از یادم میبرن و لبخند کوچیکی رو لبام میشینه. اون لحظه است که بدون این که خودم بفهمم دستم کشیده میشه و از زیر دریای طوفانی دلم نجات پیدا میکنم و تمام ارزش های زندگیم یادم میاد. نبین اون لحظه ای رو که با نیش و کنایه ها با هم شوخی میکنیم مهم اینه که، تا تهش با همیم!
حالا از خودت بپرس. نترس، برو جلوی آینه و از خودت بپرس «من برای دوستم یه دوست واقعی ام؟ فکر کردم کی هستم که برای دوستم مثل خودش بهترین نیستم؟»

ویرایش شده توسط پنه‌ لوپه کلیرواتر در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۱:۴۵:۳۰

به ریونی و محفلی و جوز و ری و اما و پروفمون نگاه چپ کنی چشاتو از کاسه در میارم.
من و اما همین الان یهویی
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵:۲۰ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، محفل ققنوس

ریموند

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۳۷:۰۵
از اون شاخاش
گروه:
محفل ققنوس
کاربران عضو
ایفای نقش
ریونکلاو
پیام: 255
آفلاین
نه شوما به من بگین واقعا فک کردین کی هستین هان؟
اخ فک میکنی چی شوما رو خاص تر کرده؟ یا چیتون از بقیه بیشتره؟ هان؟
واقعا از خودتون خجالت نمیکشین؟ چه طور میتونین اینقد...

بعضی وقت ها برای خودم متاسف میشم که چرا... چرا نمیتونم مثل شما باشم!

شما ها، همه، همون ادم های معمولی ای هستین که دور و برمونن ولی... قلبتون شما رو خاص کرده!

ارزش شما مثل همه ی ادم های دنیا خیلی زیاده ولی واسه ی دوستاتون...
نه، از هر چیزی که فکرش و بکنین ارزشتون بیشتره!

چه جوری ممکنه که یه نفر حال یه نفر دیگه رو خوب کنه وقتی حتی خودش داغونه!

چه طور ممکنه از فاصله های دور، خیلی دور با یه پیام به دوستتون امید بدید و از نگرانی درش بیارید؟

چه طور ممکنه به پیشرفت دوستاتون کمک کنید با اینکه نمیتونید کنارش باشید!

آره! شما فکر میکنین کی هستین؟

واسه ی من شما دوست هایی هستین که هیچ وقت فراموش نمیشن!
ادم هایی که همیشه با یه حس خوب ازشون یاد میکنم!

دوست های خوب من دوستون دارم!

پ.ن: این متن رو به شناسه های خاصی گفته شد که خودشون میدونن! بقیه به خودشون نگیرن!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳:۱۵ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

یوآن آبرکرومبی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۶:۵۴:۰۵
از اتاق گویندگی.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 321
آفلاین
وین هاپکینز! چیل... چیل... چیل!

الآن کی اذیتت کرده؟ کی با نمره‌های دوئلش و هاگوارتزش برات Show Off کرده؟ بگو کیه، دارم براش.

ولی جدا از شوخی، به نظرم جدی نگیر این موضوع رو.
من خودم این چیزی که میگی رو تجربه کردم. اونم به عنوان شخصی که مسخره می‌کنه طرف رو... نمونه‌ش هم اینکه پالی چپمن رو 4 بار پُشت سرهم توی دوئل شکست دادم و اینو یه مدت سوژه کرده بودم اصلاً و هی توی پُستا و چت‌باکس و پیام خصوصی و کلاً همه‌جا پالی رو دس می‌انداختم. خیلیم روش مانور می‌دادم. به انواع و اقسام روش‌ها. در حدی که خودمم خسته شدم از این کار.

ولی صرفاً به عنوان یه شوخی ایفای نقشی!

چون در اصل نه من جدی‌جدی اذیت می‌کردم، نه پالی جدی‌جدی ناراحت میشد. چون اینجا یه محیط فانه و چیزایی که به عنوان «ایفای نقش» توش اتفاق میفتن، جدی گرفتن‌شون یه حدی داره.
حالا اینکه طرف با یه نمره‌ی دوئل یا هاگوارتز خیلی جدی فک می‌کنه که کینگِ دنیا شده، مشکل خودشه. ولی از این زاویه هم نگا کن که شاید طرف داره شوخی می‌کنه و تو بیش از حد جدی می‌گیری موضوع رو؟

خلاصه اینکه جدی نگیر.

Voice-Acting is Abercrombie!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹:۳۰ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

هافلپاف

وین هاپکینز

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱۴:۰۴:۳۴
از معدنِ زیر سایه ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
پیام: 226
آفلاین
نمی دونم پست زدن توی این تاپیک کار درستیه یا نه...
به هر حال، لازم دونستم یه پستی اینجا بزنم.

یه پست دوئل می زنن و توی یکی از کلاسای هاگ هم شرکت می کنن. هم امتیاز دوئلشون بالا می شه و هم امتیاز تکلیف هاگشون. حالا چی می شه؟! هیچی. طرف مغرور می شه به امتیاز یک تکلیف هاگ و یک پست دوئلش. انگار امتیاز دوئل و تکالیف هاگ و کوییدیچ و... همیشه ثابت می مونه.
این چیزی رو به غیر از تازه واردی طرف نمی رسونه؛ چون کاملا مشخصه که امتیاز داخل چنین چیزهایی یه چیز متغیره و بستگی به چیزایی مثل سلیقه ی داورا، سوژه و ... داره و لازم نیست خیلی نابغه باشیم که بدونیم سوژه ها و سلیقه های داورا هم متغیرن.
با این حال، باز طرف میاد و می گه من امتیازم فلان شده و من این هستم و از این حرفا. |:

تصویر کوچک شده
بیل!

پیام زده شده در: ۰:۱۴:۲۲ شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸

محفل ققنوس

سیریوس بلک

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۵۹:۴۸ یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
از پیشمون هرگز نمیرن...و میتونی همیشه پیداشون کنی.. اینجا !
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 19
آفلاین
نقل قول:

سر بارون خون آلود نوشته:
سلام

گاهی وقت ها در زندگی "زمانی" پیش می آید که به مکان های قدیم سر می زنی و خاطرات گذشته را مرور میکنی............مانند این سایت

به یاد دوستی های قدیمی می افتی و به یاد می آوری دوستان خوبی را که این سایت به تو داد ، زمان های بسیار خوب و خوشی را که در این سایت گذراندی و حال هیچکدام از آنها در کنارت نیستنند و با گذشت "زمان" در حسرت آنها می سوزی...............همه این ها به خاطر جبر "زمان" است و از آن گریزی نیست

"زمان" دیگر پستی نیست که بتوانی ویرایش و یا حذف کنی..."زمان" شناسه نیست که آن را ببندی...زمان" انجمن نیست که آن را قفل کنی......زمان" گروه نیست که آن را عوض کنی......."زمان" آن واقعیت تلخی است که دنیا آن را به سادگی به تو و امثال تو نشان می دهد.
----------------
جادوگران عزیزم
ممنون بابت تمام لحظاتی که به من دادی......

با احترام فراوان
مدیر استکباری سابق
ویکتور کرام(هالی ویزارد)
ارباب لرد ولدمورت
سر بارون خون آلود
پویان غفاری
98/1/12

پویان عزیز،
امروز متوجه شدم که دیگر در میان ما نیستی. در آخرین ماه‌های زندگی ات چه خوب «زمان» را معنا کردی. همیشه در یادمان خواهی ماند. ممنون بابت تمام لحظاتی که به «جادوگران» دادی.
روحت شاد، یادت گرامی.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲:۴۲ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸

ارنی مک میلان old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۳ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۰:۴۳:۱۵ پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
از زیر سایه ی ننجون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
شخصی که خودت می دونی کی هستی، فکر می کنم به هدفت رسیدی و باعث شدی من از گروه مورد علاقه ام به گریفندور برم و شخصیتی رو که دوست داشتم هم old شه.

اما چرا باید حتی توی فضای مجازی هم تهدیدت کنن که: نقل قول:
شخص × نوشته:
شناسه تو ببند و به گریفندور بیا وگرنه تو چت باکس همه چیزو می گم درباره زندگیت.

من دیگه نمی دونم باید چکار کنم. امیدوارم که مشکل حل شه.

It's not easy to come back
but I can
because I love hufflepuff
wait for me
~Only Hufflepuff~

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

مرگخواران

ابیگل نیکولا

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۲۳ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸
از همین طرفا!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 40
آفلاین
سلام سایه عزیزم
من چندروزی به نت دسترسی نداشتم تاپیک رو ندیدم، در هر حال امیدوارم پیاممو ببینی و فکر نکنی بی تفاوت بودم.

دوست خیلی خوبی بودی برام توی سایت و امیدوارم بتونم دوباره پیامای قشنگتو ببینم، اگرم نشه... حسابی دلتنگت میشم...

ولی بذار یه نصیحت دوستانه بکن بهت. برای اینکه برام مهمی.
اینکه لرد یا بلاتریکس نقدی رو روی انجام میدن به درخواست خودت بودن، نمیشه توقع داشت نقدا همیشه مثبت باشه، ولی نقدا همیشه در راستای بهتر شدن نوشته هاتن. و اینکه به یه عضو تازه وارد واسه مرگخوار یا محفلی شدن، یا عضو یه گروه شدن یا هرچیز دیگه ای سخت میگیرن دلیلی داره، اونم محکم شدن پایه خودته، بذار یه مثال ساده بزنم برات:

یه بچه ی کلاس اولی رو در نظر بگیر، معلم تلاش میکنه به بچه درس یاد بده اگه معلم بهش بگه داری "الف" رو اشتباه مینویسی، نباید بزنه زیر گریه، اینکه معلم میگه داری "الف" رو اشتباه مینویسی و "ب" رو بهت یاد نمیده دلیلش این نیست که دلش نمی خواد این دانش اموز پیشرفت کنه، بلکه دلیلش اینه که می خواد این دانش اموز پیشرفت کنه!

بلاتریکس، لرد، یا دامبلدور دقیقا حکم همین معلم رو دارن، حرفاشون ناراحتت نکنه، خوشحال باش که واسه خوشحال کردنت دروغ نمیگن، که به جای اینکه با تک ماده قبولت نمیکنن، مجبورت میکنن دوباره کلاس اول رو بخونی، به خاطر اینکه تا موقعی که چیزی برات خوب جا نیفتاده نباید بری مرحله ی بعد.
اگرم بری یا جایی ضربه ی بدی میبینی.

در هر حال امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم و نارحتت نکرده باشم سایه جونی.
اگرم به کسی توهین کردم ببخشید ناخوداگاه بوده.

ویرایش: کریس! بدون حسابی دل تنگ خودتو شخصیتت میشم، اگرم جای ناراحتت کردم ببخش.

ویرایش شده توسط ابیگل نیکولا در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۲۲ ۱۶:۳۰:۴۳

BOOM!

No! I'll not smile, but I'll show you my teeth.

شناسه قبلی:اشلی ساندرز

پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

کنت الاف old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
پیش پیش بگم روی صحبتم با هیچ فرد خاصی نیست و قصد بی احترامی به هیچ فرد یا گروهی رو ندارم. اگه احیاناً توی متن به صورت غیر عمد این اتفاق هم افتاد از الان معذرت می‌خوام.
----------------------------------------------

چند وقتی هست که یه مسئله ای ذهن من رو مشغول کرده، حرفای جودی باعث شد که بیام اظهار نظر کنم بالاخره. و اونم اینه که واقعاً فکر کردی کی هستی؟

وقتی یه عضو تازه وارد میاد همه می‌خوایم بهش کمک کنیم. خب این خیلی خوبه اما به قائده! من از پشت صحنه ی هر اکانت خبر ندارم ولی اینطور که بوش میاد وقتی یه عضو تازه وارد یه کار اشتباهی انجام میده هزار تا پخ از هر کسی میره براش که این کارت اشتباهه. خب معلومه اون عضو سنگکوب می‌کنه. اون که با جو اینجا آشنا نیست. اینی که ما داریم توی یه جامعه مریض و حسود و تیکه بنداز زندگی می‌کنیم بر کسی پوشیده نیست. طرف در ابتدا فکر می‌کنه اینجا هم مثل دنیای بیرونه. وقت می‌خواد تا بفهمه که اینطور نیست. و این زمان می‌بره با توجه به خصوصیات و اخلاقیات اون فرد. از 1 هفته تا 1 سال! و وقتی آشنا نباشه این پخ ها اذیتش می‌کنه ( البته اینا نکاتی هست که خودتون بهتر از من می‌دونید، صرفاً جهت یادآوری میگم)

کمک کردن به عضو تازه وارد حتماً این نیست که بهش امر و نهی کنیم یا توصیه اخلاقی کنیم. اگه می‌خواست پند و اندرز بشنوه روزی دو ساعت پای حرف پدر و مادرش می‌نشست؛ نه اینکه بیاد اینجا!

البته که لازمه در چارچوب قوانین حرکت کنه. به نظر من غیر از یکی دو نفر توی سایت مثل لرد و دامبلدور و لینی و فنر بقیه اصلاً نباید این حق رو به خودشون بدن که یه عضو تازه وارد رو توی مسائل کلان راهنمایی کنن. حالا دیگه لحنش بماند!

از اینجا به بعد جسارت می‌کنم و روی حرفم با کسایی هست که توی سایت سن و سال بیشتری دارند، فارغ از میزان فعالیت:

من خودم 20 ساله هستم و احساس می‌کنم که احتمالاً از میانگین سنی سایت بالاترم برای همین می‌خوام این حرفا رو بزنم. افرادی که تازه وارد سایت میشن رو اکثرا نوجوون های 13-16 ساله تشکیل میدن. افرادی که فارغ از جنسیت توی سنی هستن که از لحاظ روحیه حساسن. نه اینکه لای پر قو بزرگ شدن، یعنی تا یه چیزی بهشون بگی سریع بهشون برمی‌خوره. مخصوصاً نسل جدید که حداقل برای من به طرز عجیبی غیر قابل درک شدن!

حرف من اینه که روی برخوردمون باهاشون بیشتر دقت کنیم. هر چی سن بالاتر میره و از اون دوران فاصله میگیریم بیشتر یادمون میره که آدمای اون سن چه شکلی هستن و چه افکار و روحیاتی دارن.

پشت هر اکانت معلوم نیست چه کسی نشسته، مرد یا زن. میانسال یا نوجوون. بنظرم بهتره که بیشتر روی نحوه برخوردمون فکر کنیم و اگه قراره حرفی به کسی بزنیم که نمیشناسیم، چند لحظه ای قبلش فکر کنیم که چی بگیم و چی نگیم. حتی با تجربه تر های سایت چون بالاخره انسان ممکن الخطاست.

در مورد انتقال سایت امّا!

نمیدونم چه اتفاقی افتاد که حسن تاپیک رو بست و بحث رو مختومه اعلام کرد. اما به هیچ وجه اتفاق خوبی نبود. این پیام رو برای همه ما داشت که نمی‌تونیم بدون ناراحت کردن کسی یا ایجاد کدورت درباره یه مسئله مهم گفتگو کنیم. یعنی سایت داره به یه طبل توخالی تبدیل میشه و من از این میترسم. محیط از دید یه ناظر بیرونی خیلی خوبه و همه با همه دوستن ولی مرلین میدونه توی گروه های مجازی و پیام های شخصی چه چیز هایی رد و بدل میشه. البته که دعوا لازمه هر تشکیلاتی جهت بهبود اون تشکیلات هست اما تا یه حد مشخصی!
تصمیم گیری برای انتقال سایت اصلاً کار راحتی نیست ولی این معنا رو نداره که بخوایم دست به یقه بشیم بابتش.

بازم میگم که همه شما بهتر از من این مطالب رو می‌دونستید ولی احساس کردم داره یادتون میره.

ویرایش شده توسط کنت الاف در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۶ ۱:۱۴:۰۹

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.