هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۴۶ سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

کندرا دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۸ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۱:۳۸ سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
نام:
کندرا دامبلدور
گروه:
هافلپاف
ویژگی های اخلاقی:
خیلی آرومه و به این راحتی ها نمی تونید عصبانیش کنید ولی اگر عصبانیش کردید...
توانایی ها:
جانورنما به شکل گربه ای سفید سفید که که پنجه های تییزی داره.
ویژگی های ظاهری:
مو های خاکستری نسبتا کوتاهی داره ولی معمولا در حالت انسانیش نیست که بتونید ببینیدش. همیشه لباس های گرون قیمت می پوشه و دامن های خیلی زیادی داره.
پاترونوس:
خرگوش
بوگارت:
سگ!
توضیحات:
اون تو فرانسه بدنیا اومد. پدر و مادرش که هر دو جادوگر بودند، او را به لندن فرستادند تا در هاگوارتز اصول جادوگری را بیاموزد. او در هاگوارتز با همه مهربان بود. آن موقع لرد ولدمورت تازه قدرتمند شده بود و او مشکل نگرانی ای در تحصیل نداشت. او همیشه به دومین بچه اش(آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور) علاقه ی بیشتری داشت و به او توجه بیشتری می کرد. از وقتی پدر و مادرش به او زنگ زدند و گفتند چه بچه ی خوشگلی داری همیشه سس فرانسوی می خورد!

-----
تایید شد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۷ ۹:۳۳:۳۳

همیشه پشتتونم اما نه وقتی مشغول خیانتید

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
نام و نشان: گودریک گریفیندور

گروه: حدس بزن!

معرفی کوتاه شخصیت: خوشبختانه و یا متاسفانه آوازه ی اسم من در چهار گوشه ی دنیای جادوگران زمزمه میشه و هر جادوگری منو میشناسه! جوری که همیشه سعی می کنم با مردم رو به رو نشم و نپرسن که این همه قرن چطوری زنده موندی؟! بله من همون گریفیندور هستم! یکی از چهار بنیان گذار هاگورارتز

ویژگی های ظاهری: دارای دو پا! دو دست! دو چشم، دو گوش، یک بینی و یک فقره دهان!

ویژگی ها باطنی: وقتی سه روز آب نخورم تشنم میشه! اگه یه هفته غذا نخورم گشنم میشه! اگه یکی با شی سخت بزنه بهم، دردم می گیره! اگه به یکی کمک کنم احساس خوبی بهم دست میده، اگه ناعدالتی و ضعیف کشی ببینم دمای بدنم میره بالا و قاطی می کنم! اینم از ویژگی ها باطنی من

سرگذشت: بعد از جنگ طویل و دراز با جادوگر های خبیث و مشنگ ستیز ایده ی ساخت مدرسه به همراه دوستانش به ذهنم رسید، دوست داشتم معلومات جادوگر های بزرگ به نسل های بعدی منتقل شود تا جادوگر های قدرتمند تربیت شوند تا بتوانند مقابل خطرات خارجی و هم خطرات داخل از سمت جادوگر های سیاه، سینه سپر کنند. دوست داشتم تمام کتاب های کهن جادویی را در یک مکان بزرگ و امن جمع آوری کنم! این بود که همراه سالازار ، هلگا و راون تصمیم به ساخت هاگوارتز گرفتیم!

———
دسترسی گریفیندور داده شد.
معرفی شخصیت جایگزین شد.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۲۳:۵۳:۴۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

میرتل الیزابت وارن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
از دستشویی دخترانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
اسم:میرتل الیزابت وارن

لقب:میرتل گریان

گروه:ریونکلا

وضعیت خون:مشنگ زاده

پاترونوس:تمساح

چوب دستی:چوب درخت گردو و موی دم تک شاخ

معرفی کوتاه:میرتل گریان روحی است که در دستشویی دخترانه طبقه دوم هاگوارتز سر گردان است.او علاقه زیادی به گریه و جیغ ،داد،اه وناله دارد.او از دست مسخره بازی های همکلاسی اش الیو هورونبی در دستشویی پنهان شده بود که در تالار اسرار باز می شود وبا بیرون امدن باسیلیسک میرتل کشته میرتل می شود
میرتل بعد از مرگش همه جا الیو را دنبال می کند تا اینکه الیو به وزارت سحر و جادو شکایت می کرده و وزارت خانه به میرتل دستور می دهد به هاگوارتز برگردد.از ان زمان به بعد میرتل در همان دستشویی سر گردان است.

————

تایید شد.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۲۲:۵۶:۵۴

پیام زده شده در: ۶:۵۷ شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

Admin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۳:۴۲ یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹
از قلعه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نام : پروفسور بینز Professor Binns

ظاهر کلی
مو: سفید و مروارید مانند

رنگ چشم: خاکستری روشن

صدا: خشک، نازک و یکنواخت؛ وی به طور مداوم حرف می زند
ویژگی خاص: خب، او مُرده!

تخصص: تاریخ جادوگری

علاقمندی ها: حقایق اثبات شده
(جادو و جادوگری)

چوب دستی جادو:چوب درخت کاج بیست و چهار سانتی

جارو: آذرخش !
همیشه تو کلکسیونه خودش همیشه در حال پروازه

توانایی و استعداد: مسلط به انواع سحرو جادو های سیاه. ذهن خوانی و طلسم.استاد پرواز

گروه: اسلیترین

ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
وی که از اساتید به نام و با سابقه کنکور... چیز، هاگوارتز بوده، از جوانی سعی بر آموزش و پرورش و ادب و تربیت دانش آموزان هاگوارتز داشته و همواره تلاش خود را برای آموزش بهتر دانش آموزان در کلاس خصوصی درس کرده است. پروفسور بینز که از قدیمی های آموزش می باشد، حتی جان خود را نیز در این راه فدا نمود
👻👻👻👻

استاد: تاریخ جادوگری و تنها معلمی که روح است. بینز از میان تخته سیاه وارد کلاسش می شود. مثل بقیه روح ها سفید است و ظاهری پیر و چروکیده دارد. می گویند که او یک شب جلوی آتش اتاق اساتید خوابیده و صبح روز بعد به سادگی به کلاس قدم گذاشت در حالی که بدنش را در جلوی آتش جا گذاشته بود. وی روند کاری خودش را اصلا تغییر نداده و کلاس های او به عنوان خسته کننده ترین کلاس معروف است. او متن بلند و خسته کننده ای را از جزوه بلند خود راجع به جنگ جن ها و بقیه حوادث تاریخی می خواند. صدایش یکنواخت و مانند صدای جارو برقی است و به همین دلیل اغلب دانش آموزان در کلاس او خوابشان می برد.

👻👻👻👻

———

تایید شد!

ویرایش شده توسط alllllx در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۳ ۷:۰۵:۳۹
ویرایش شده توسط alllllx در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۳ ۱۸:۳۷:۰۲
ویرایش شده توسط alllllx در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۳ ۱۸:۳۸:۵۴
ویرایش شده توسط alllllx در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۶:۰۲:۰۶
ویرایش شده توسط alllllx در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۶:۰۲:۴۲
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۴ ۲۳:۰۳:۲۱

پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

Amir.Potter

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۴۴ یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام کامل: بارتی کراوچ (پسر)
تاریخ تولد: حدودا سال 1963
تاریخ مرگ: 24 ژوئن 1995
گروه: اسلیترین
تبار:اصیل زاده

توضیح کامل: بارتی کراوچ پسر، تنها فرزند مقام رسمی وزارتخانه بارتی کراوچ پدر و از مرگ خوارانی بود که لانگ باتم ها را شکنجه کردند و در زمستان 82-1981 وقتی او تقریباً 19 ساله بود به جرم جنایت دستگیر و به آزکابان فرستاده شدند . کمتر از یکسال بعد، بارتی کراوچ پسر بوسیله مادرش که پدرش را راضی کرده بود اجازه دهد او جایش را با پسرش عوض کند نجات پیدا کرد. بارتی پدر فوراً وسعت وفاداری بارتی به ولدمورت را دریافت و با زحمات فراوانی پسرش را در خانه زندانی کرد. اینکار برای بیشتر از ده سال موثر بود، ولی بارتی کراوچ پدر قدرت مقابله با لرد سیاه را نداشت. وقتی ولدمورت دوباره قدرت هایش را به دست آورد، به سراغ خادم وفادارش رفت.
ولدمورت اطلاعات زیادی را از شکنجه دادن برتا جورکینز بدست آورده بود و از آنها در کشیدن یک نقشه استادانه برای دور زدن اقدامات امنیتی قویی که دامبلدور برای هری پاتر ترتیب داده بود استفاده کرد. بارتی کراوچ پسر جزیی از نقشه او بود که باید معجون مرکب پیچیده را می خورد و نقش مودی چشم باباقوری (کارگاه و معلم جدید دفاع در برابر جادوی سیاه هاگوارتز) را بازی می کرد. در مسابقه سه جادوگر دخل و تصرف می کرد تا هری به آن وارد و در آن برنده شود و بعد جام مسابقه را به یک رمز تاز تبدیل می کرد تا هری را نزد ولدمورت ببرد.
نقشه موفقیت آمیز بود و ولدمورت توانست با استفاده از خون هری بدن خودش را دوباره بسازد، ولی هری از دست ولدمورت فرار کرد و به هاگوارتز برگشت. خیلی زود تغییر شکل کراوچ آشکار، و مودی چشم باباقوری اصلی آزاد شد. بارتی کراوچ پسر بعد از خوردن مقداری معجون حقیقت، تمام داستان را تعریف کرد. کرنلیوس فاج یکی از اشتباهات بزرگش را مرتکب شد و اجازه داد یک دیوانه ساز کراوچ را ببوسد و او را در وضعیتی بدتر از مرگ قرار دهد. (24 ژوئن 1995)
معنی اسم: crouch از ریشه فرانسوی crochir به معنی خم شدن است. خم شدن به منظور مخفی و پنهان شدن.
بازیگر نقش در فیلم : بارتی کراوچ پسر توسط دیوید تنانت ایفا شد.

شکل ظاهری :
رنگ چشم: نامعلوم
رنگ مو: به رنگ کاه
خصوصیات بارز: پسر نوجوان رنگ پریده ای با صورت کک مکی, خیلی باهوش و کاملا پیچیده.

---
گروه تون رو فراموش کردید بنویسید. اضافه کردیم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۲ ۲۲:۵۳:۲۹

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

دافنه گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۱۵ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
دافنه گرینگرس (خواهر آستوریا گرینگرس)

نام: دافنه گرینگرس

ورزش مورد علاقه: کوییدیچ

گروه:
اسلایترین

اصلیت:
مگه میشه یه دورگه یا یه مشنگ زاده در گروه اسلیترن باشه ؟ خب اسلیترین دیگه

پاترونوس: عقاب

جارو:
اذرخش 2020

ظاهر:
موهایی به رنگ طلایی و چشمانی سبز رنگ دارم

خانواده: یک خواهر به اسم استوریا دارم که دو سال از من کوچیک تره

اخلاق: بر خلاف خواهرم کنجکاو هستم و عاشق کتاب شوخ طبعی هم خیلی زیاد شوخ طبعم

معرفی:
در جنگ هاگوارتز سال هفتمی بودم،برخلاف اسلایترینی های دیگه که فرار میکردند من شجاعانه در جنگ هاگوارتز شرکت کردم،همیشه طرفدار خوبی و سفیدی بودم و هستم و خواهم بود
:)
کلاه میگفت که من میتونم به همه ی گروه ها برم :)))
بسیار شجاع و باهوش هم هستم

وفاداری:محفل ققنوس

---
تایید شد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۲ ۲۲:۴۸:۲۴

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
از پاتیل درزدار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام: هری جیمز پاتر (Harry James potter)
لقب: پسری که زنده ماند (the boy who live)
والدین:جیمز پاتر و لی لی اونز
پدرخوانده: سیریوس بلک
تولد: 31 جولای سال 1980
محل تولد: دره گودریک
ملیت: انگلستان
نژاد: دو رگه
چوبدستی: ۲۷/۵ سانتی متر از چوب درخت و مغز پر ققنوس (پرققنوس دامبلدور)
گروه: گریفیندور
شغل: کارمند وزارت سحر و جادو
وضعیت تاهل: متاهل
همسر: جینی ویزلی
فرزندان: جیمز سیریوس - آلبوس سوروس - ل لی لونا
مشخصات ظاهری:
پسری لاغر اندام که روی پیشانی اش زخم شبیه صاعقه است و با مو های مشکی و چشمانی سبز زمردی. غیر از چشمانش که شبیه مادرش است کلا قیافه اش شبیه پدرش است. عینکی گرد نیز به چشمانش می زند
توانایی های ویژه: قدرت ویژه در دفاع دربرابر جادوی سیاه - تکلم به زبان مارها - مهارت در بازی کوییدچ به عنوان جستجوگر
دارایی ها: جاروی پرنده آذرخش که پدر خوانده اش برایش خرید - شنل نامرئی - طلاها و گنجینه های بسیاری در بانک جادوگری گرینگوتز که از پدر و مادرش به ارث رسیده
* موسس و رییس ارتش دامبلدور(الف دال)*
*عضو محفل ققنوس*
*کاپیتان و جستجوگر تیم کوییدچ هاگوارتز*
*Ignotus Peverell سازنده شنل جادویی جد اش است*
هری پسر بچه یتیمی است که به ناچار نزد خاله و شوهر خاله اش زندگی می کند و در بچگی همیشه پسر خاله اش دادلی اذیتش می کند.
در یازده سالگی با هاگرید نگهبان غول پیکر هاگوارتز آشنا می شود و از آنجا پا به دنیای جادوگری می گذارد. شش سال در مدرسه جادوگری هاگوارتز جادو یاد می گیرد و همچنین دو دوست خوب یعنی هرماینی گرنجر و رون ویزلی آشنا می شود. در هاگوارتز در کنار درس با وقایع بسیاری رودرو می شود و با همه آنها دست و پنجه گرم می کند. سرانجام با لرد ولدمورت خطرناک ترین جادوگر قرن رودرو می شود و می فهمد یا باید اورا بکشد یا خود توسط او بمیرد (طبق پیشگویی). یک سال از دست هواداران ولدمورت یا همان مرگخواران فرار می کند و سرانجام در نبرد هاگوارتز شرکت می کند و ولدمورت را شکست می دهد.
او در آخر با عشقش جینی ویزلی خواهر دوستش رون ازدواج میکند و صاحب سه فرزند می شود و
کارمند وزارت سحر و جادو میشود. سالها بعد در پی برطرف کردن مشکلات پسرش آلبوس می فهمد که ولدمورت فرزند دختری هم داشته و برای نجات فرزندش با او همراه دوستانش رودرو می شود و شکستش می دهد و روانه آزکابان می کند

----
تایید شد!

نمیدونم میخوای از زیرپله شروع کنی یا منتظری هاگرید با کیک تولدت بیاد سراغت، ولی خوش اومدی آقای پاتر!
در ضمن، اصلا درست نیست نرسیده خودتو دامبلدور جا بزنی.
قشنگ حس میکنم مثل خود هری داری از اولِ اول وارد ماجرا میشی. چه سفر هیجان انگیزی!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۲:۰۶:۰۶

پیام زده شده در: ۴:۵۲ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

مایکل مک مانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۵:۵۳ شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:مایکل مک مانوس

گروه:هافلپاف

ویژگی های اخلاقی و ظاهری:موهای مشکی و صاف با چشمان قرمز بد اخلاق و گوشه گیر زیاد اهل دوستی نیست تمام دستانش با کلمات جادویی خالکوبی شده.میشه گفت قد بلندی داره و به جادوی سیاه علاقه بسیاری دارد.و اینم بگم که زیر بار حرف زور نمیره.

چوب دستی:چوب اکاسیا با مغز قلب اژدهای سیاه و 24 سانتی

جارو:بلک اسکای

پاترونوس:گرگ سفید

نژاد:دو رگه

معرفی:تمام خانواده اش جادوگر بودند ولی به خاطر مرگ خوار بودن همشون زیاد بین دیگران محبوب نبودند و نیستند،پدر و مادرش را از کودکی از دست داد و پیش عمویش که او هم یک مرگ خوار بود زندگی میکرد.در سن 5 سالگی عمویش توسط دامبلدور کشته شد و تنها ماند.در همین لحظه بود که لرد ولدمورت به او سرپناه داد و از سن 6 سالگی به او اموزش جادوی سیاه را داد به خاطر همین در استفاده از جادوی سیاه را خیلی خوب بلده.ولدمورت به او یاد داده است که باید انتقام خانواده اش را از دامبلدور بگیرد و بعد از ان به گروه مرگ خواران بپیوندد.او با تمام وجودش از لرد ولدمورت اطاعت میکند و حتی برای ان جان هم میدهد.ولی حالا به مدرسه هاگوارتز امده تا انقامش را از دامبلدور بگیرد.

-----
تایید شد!

ویرایش شده توسط لرد.لاس در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۴:۵۷:۴۴
ویرایش شده توسط لرد.لاس در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۴:۵۸:۴۰
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۶:۲۷:۴۹

زنده باد هافلپاف

زنده باد ولدمورت

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

Admin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قلعه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این شخصیت رو تازه یعنی انتخاب کردم نمیدونستم که شخصیت یک کاربر هست؟!

میتونم خودم شخصیت خودم رو درست کنم که اسمش جدیدن تو لیست شخصیت ها قرار بگیره .

-----
پاسخ:
باید از لیست شخصیت ها، یکی از شخصیت هایی که انتخاب نشدن (اونایی که لینک ندارن و قرمز نیستن) رو در نظر بگیرین و اینجا در قالب فرمی که داده شده معرفیش کنید. اگه چیزایی در موردش از قبل معلومه بر اساس داستان های هری پاتر که در فرم میارین، اگر هم نیست که از خیال پردازی خودتون استفاده کنید و شخصیت رو اینجا معرفی کنید تا بر اساس اون وارد بخش ایفای نقش بشین.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۶:۲۵:۱۷

پیام زده شده در: ۹:۵۸ سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

Admin

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قلعه هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام: الکس سایکس (Alex Sykes)

لغب: الکس شگفت انگیز

مشغله: دانش آموز(Perfect) (من نسخه انگلیسی خوندم و نمیدونم تو فارسی بهشون چی میگن ولی الکس تو سال 1994 پرفکت یا سرپرت گروه اسلترین بود(((فکر کنم همون سرپرست میگن))))

خون: اصیل

اخلاق:
باهوش و کنجکاو، رازدار، جدی اما نه خالی از شوخ طبعی، به سختی به کسی اعتماد خواهم کرد و حتی وقتی اعتماد کردم به این سادگی در مورد خودم چیزی نخواهم گفت. با این حال برای افراد داخل دایره اعتمادم هر کاری ازم بر بیاد میکنم. سر کلاس ها به درس دقت خواهم کرد و همواره جلوتر از اساتید کتاب ها رو مطالعه خواهم کرد.

وَند (چوبدستی): چوب آکاسیا(Acacia) با مغز پر ققنوس 12 اینچ طول

جارو: Firebolt Supreme

پاتروناس: آناکوندا
ظاهر:

گروه: اسلترین

توانایی: یادگیری فوقالعاده سریع و استعداد ذاتی ظاهرا در تمام زمینه ها به جز معجون سازی

زندگی نامه:
متولد 1978/4/4 در خانواده ای اصیل زاده متولد شد. از همان کودکی علاقه شدید خود به مطالعه و فراگیری را با مطالعه جزء به جزء کتاب های پدر و مادرش شروع کرد و بلافاصله پس از رسیدن به سن کافی برای ورود به مدرسه هاگوارتز اعزام شد. با دور ماندن از حاشیه ها و پیگیری درس ها و یادگیری به زودی در چشم اساتید و حتی مدیر مدرسه چنان درخشید که به یکی از پرفکت(سرپرست) های گروه اسلترین بدل شد. و این وظیفه او را واداشت تا توجه بیشتری به باقی دانش آموزان مدرسه موطوف کند و خیلی زود سایکس با استفاده از رابطین و بیشتر مواقع مهارت زیادی که در به دست اوردن اطلاعات داشت، تبدیل به یکی از مطلع ترین دانش آموزان مدرسه از تمام راز های ساختمان و دانش آموزانش شد.

راز: این مقدار از شخصیت و گذشته الکس از کسی پنهان نیست، اما بخش دیگری وجود دارد که هیچ کس در مورد آن نمیداند، و آن علاقه ذاتی او به خون است.
توانایی مخفی: خوناشام

----
پاسخ:
معرفی شخصیت شما، کپی این شناسه است. شما نیازی نبود مراحل ورود به ایفای نقش را دوباره طی کنید. لطفا با همون شناسه وارد شوید. در صورتی که رمز عبور خود را گم کرده اید، آن را ریست کنید و یا با مدیران تماس بگیرید.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۹ ۱۰:۱۹:۵۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.