هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۳:۱۸ دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۱:۲۴
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
می‌خواستم دسترسی گروه گریفیندور رو بهم بدین، ولی گفتم یه تغییرات جزئی هم به معرفی شخصیتم بدم.

اسمت چیه؟
یوآن... The Fox... آبرکرومبـــــی!

چی صدات کنم؟ از اسمت خوشم نمیاد.
بسیار لطف دارید.
ولی به هر حال، القاب خاص و جذاب زیادی دارم: ﭼﮑﺶ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ، ﺭﻭﺑﻬﮏ ﻓﺮﯾﺒﺎ، ﺩﻭﻍ‌ﻭﺍﮐﺮ، ﺍﺳﭙﯿﺪﯼ، ﻧﺎﺭﻧﺠﮏ، ﻧﺎﺭﻧﮕﯽ، ﭘﺮﺗﻘﺎﻝ، ﻟﯿﻤﻮ، ﻟﯿﻤﻮ ﺷﯿﺮﯾﻦ، ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯾﻢ!

سن و سالت چقده؟
برای یوآن، سن فقط یه عدده. Forever Young!

گروهِ هاگوارتزیت چیه؟
بارســلونا!
آخه می‌دونین، قبلاً هم عضو ریون بودم، هم گریف. واسه همین سرخآبی‌ام. ... اهم اهم... ولی الآن کلاه گروهبندی خیلی وحشی داره نگام می‌کنه و منظورش اینه که باید این مسخره‌بازیا رو بذارم کنار و بگم: گریفیندور!

ظاهرت چجوریاس؟

ﻧﺤﯿﻒ ﻭ ﻻﻏﺮ ﺍﻧﺪﺍم، ﯾﻪ ﺩﻡ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﯼ ﺭﻭﺑﺎﻩ ﺩﺍﺭم، ﻫﻤﯿﺸﻪ تی‌ﺷﺮﺕ ﺑﺎ ﻣﺎﺭﮎ "ﺁﺑﺮﮐﺮﻭﻣﺒﯽ" ﻭ ﺷﻠﻮﺍﺭک ﺟﯿﻦ می‌پوشم، ﻗﺪم ﺣﻮﻝ ﻭ ﺣﻮﺵ ۱۷۰ ﺍﯾﻨﺎﺱ، ﺳﻔﯿﺪ پوستم ﺍﻣّﺎ ﻧﮋﺍﺩ ﭘﺮﺳﺖ نیستم، ﻣﻮﻫﺎم ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﻣﺘﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﻗﻬﻮه‌ایه، دماغم ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻋﻤﻞ ﮐﺮﺩه‌س ﺍﻣﺎ ﺑﭽﻪ ﺳﻮﺳﻮﻝ نیستم ﻭ اصلاً ﻋﻤﻞ ﻧﮑﺮﺩم، چشام قهوه‌ایه، ﺍﺑﺮﻭﻫﺎم معمولاً ﯾﻪ ﺣﺎﻟﺖ "الآن حالتو می‌گیرم" ﺩﺍﺭﻥ!

از اخلاقیاتت برامون بگو:

خلاصه بگم... یوآن، اِندِ شرارت و موذی بودنه!
ینی غیرممکنه چند دقیقه‌ای رو باهاش بگذرونین و کارتون به گیس و گیس‌کشی نکشه!
ینی دلتون می‌خواد همچین بگیرین خفه‌ش کنین! ینی خفه هم بشه، بازم دلتون می‌خواد بیشتر خفه‌ش کنین و سوپرخفه‌ش کنین!
ینی دلتون می‌خواد تا می‌خوره، شوتِ روبرتو کارلوسی بزنین تو ناحیه‌ی حساسش!
ینی دلتون می‌خواد زیرِ پاتون لهش کنین و با زمین یکیش کنین!
از بس که بطور خودجوش قول و قرارا رو می‌پیچونه!
از بس که زیرِ پاتونو خالی می‌کنه و مجبورتون می‌کنه هی لاگین کنین!
از بس که وقتی توی دعواهای لفظی گیر میفته، شما رو بی‌دلیل می‌کشونه وسط دعوا و خودش می‌زنه به چاک!
از بس که عکسِ Fake در موردتون می‌سازه و توی شبکه‌های اجتماعی پخش می‌کنه!
از بس که حاضر جوابه و هرچی بهش توهین کنین، یه چیز بدتر تحویل‌تون میده!
از بس که استادِ Rap Battle هستش!
از بس که صدای شغال‌مانندش هرشب از شبکه‌ی EuanTV پخش میشه و آهنگ‌های مزخرف می‌خونه و داستان صوتیِ بی‌محتوا میگه و زارت و زورت عین وحشیا عربده می‌کشه!

————
تایید نشد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۲ ۲۳:۲۳:۱۷
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۳ ۸:۱۸:۴۹

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اسلیترین

ویولا ریچموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۰ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۲۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام: ویولا ریچموند

گروه: اسلایترین

خون: اصیل‌زاده

چوبدستی: ظاهر بسیار ساده با مغز موی تک‌شاخ باستانی

جارو:
نیمبوس ۲۰۱۸ ورژن ۵.۱.۰

ویژگی‌های اخلاقی و ظاهری:
درونگرا
معذب از بودن در مرکز توجه
مغرور
احساساتی
قد متوسط (۱۶۳سانتی‌متر)
وزن متوسط (۶۵) (نه چاق و نه لاغر)
موهای مشکی ِ فر درشتِ کوتاه
رنگ چشم مشکی
پوست سفید
صورت گرد
لهجهٔ غلیظ ایرلندی

از جلب توجه بدش میاد. از قدرت‌طلبی و ظلم متنفره. خواستار عدالته اما منافع خودش همیشه در اولویته. از ولدمورت خوشش نمیاد و اونو موجودِ تباهی می‌دونه. پنهانی با ارتش دامبلدور همکاری‌هایی داشته.
الان دیگه فارغ‌التحصیل شده و برای خودش کار می‌کنه. معجونای خفنی که دستور ساختشون خیلی سخته رو درست می‌کنه و با قیمت بالایی می‌فروشه.
موجودات جادویی رو دوست داره و نزدیک‌ترین موجود بهش، یه پرندهٔ قهوه‌ای رنگِ کوچیکه که اسمش نِیوه!
تکشاخا رو از بچگی دوست داشته و احتمالاً به همین خاطر چوبدستیش انتخابش کرده.
از پیرو بودن بیزاره و همیشه راه و روش و سیاق خودشو داشته و داره و می‌سازه!
ته دلش به روابطِ نزدیک و دوستانهٔ گریفندوریا حسودیش می‌شه و دلش یه همچون دوستایی می‌خواد.
الانم ۲۴ سالشه!

------
تایید شد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۱ ۰:۲۵:۲۲

پیام زده شده در: ۷:۳۹ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۱ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۲۰ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
از کدوم سرویس جاسوسی پول میگیری؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 38
آفلاین
نام و نام خانوادگی: اسم من به چه دردت می‌خوره؟ معلومه! هیچی! تو فقط یه مهره‌ای. یه عروسک. کوک شدی تا اطلاعات جمع کنی برای اربابات. سوال بعد؟

نمی‌پرسی؟ می‌خوای منو تحت فشار بذاری آره؟ دستت واسم روئه. تو زمین من داری بازی می‌کنی.

خیلی خوب ... اسممو بهت می‌دم؛ اما فکر نکن تو بردی، من از کسی ترس ندارم که هویتمو پنهان کنم. فقط داشتم باهات بازی می‌کردم. می‌خواستم بدونی من مثل بقیه کور نیستم. می‌دونم پشت پرده چه خبره.

الستور مودی!

گروه: چشمای الستور مودی بازتر از اونیه که بخواد خودشو در بند چارچوب‌ها و دسته بندیا قرار بده. من خودمم. هیچ برچسبی روی پیشونیم نمی‌چسبه.

زندگی‌نامه: جنگیدم. همین. شاید نفهمی، اما تو همین یه کلمه کل زندگیمو ریختم رو دایره. من از بدو تولد جنگیدم تا همین الان. همین الانشم تو جنگم. با کی؟! وای پسر ... تو خیلی کوری. تقصیر تو نیست. کورتون کردن. همتونو. مدام دارن تو گوشتون حرف می‌زنن اما صداشونو نمی‌شنوین. همیشه جلوی چشمتونن اما نمی‌بینین. اما من یکی مثل بقیه تو سیستم حل نشدم. حتا بوی چرکش رو هم همیشه حس می‌کنم. دیدمش، جلوش واستادم و هزینشو هم دادم. یعنی دارم می‌دم.

نه! آره ... منظورم چشم چپم و پای راستم و نوک دماغم نبود، اما اینا هم بخشی از اون هزینس. کوچکترین بخشش و در عین حال تنها بخشی که شماها می‌تونین ببینینش.

چیه؟ منتظری دیگه چی برات بگم؟ همین الانشم تو زیادی می‌دونی. و این برات خطرناکه. باور کن دیگه فقط نگران خودتم. اگر به فرض همین الان تصمیم به حذفت نگرفته باشن، کافیه یه کلمه دیگه بشنوی تا بخوان کلکتو بکنن. و تو مثل من نیستی که بتونی قسر در بری. پس زود باش اون مهر لعنتیو بکوب. به خاطر خودت!

تایید شد.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۵ ۷:۴۴:۲۶
ویرایش شده توسط مودی در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۵ ۸:۰۷:۱۰

تیزترین کارِ قُرون این‌جاست! بزترین آگاهِ اعصار.

پیام زده شده در: ۱:۳۱ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹

shenasekarbari

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۵ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۱:۱۸ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام خدمت مديريت عزيز!
من از كاربراى قديمى هستم. شناسه ى قبلى ام آشا (مارمولك) بود.منتها شرمنده لينكشو پيدا نكردم بدم.

نام: مادام پامفرى

اصالت: جادوگر

شغل: درمانگر مدرسه هاگورتز

گروه: گريفيندور

علاقه مندى ها: فعاليت هاى بشردوستانه، حامى حقوق اجنه و حيوانات، معجون سازى

توضيحات ديگر: مادام در خانواده اى انسان دوست، ماگل دوست، جك و جانور دوستى بزرگ شد. او قلب بزرگ و مهربانى داردو هميشه براى كمك به ديگران داوطلب بوده است. پدر مادر مادام، براى ايجاد دوستى بين طبيعت و دخترشان باغچه ى بزرگى را در اختيارش قرار دادند. او با پرورش گياه در باغچه واستفاده از آن ها در كيك و تقسيم كردن آن ها بين دوستان ماگلش در دل آنها جا باز ميكرد. مادام از جمله پرسنل هاى محبوب در مدرسه هست. وى از كودكى علاقه ى زيادى به معجون سازى داشت، اما علاقه ى دوچندانش در كمك به ديگرى، او را از مسير علم به سمت مسير ناجى دانش آموزان در شباى امتحان (با معجون هاى انرژى زا و افزايش تمركز و حافظه)، منحرف كرد. يكى از ديگر اهداف وى در زندگى شاد كردن دل جوانات است.
شايعه شده است وى فعاليت هاى بشردوستانه ى چنينى خارج از مدرسه داشته و با خيرين بزرگى همچون مورفين گانت همكارى كرده است.
مادام براى مدتى به علت زدن آزمايشگاه هاى مشكوك در مدرسه، تعليق شد.

شعار هميشگى او: هر دردى دوايى دارد.

------
تایید شد!

ویرایش شده توسط shenasekarbari در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۴ ۱:۳۴:۵۲
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۴ ۲:۴۴:۳۹

پیام زده شده در: ۱:۰۱ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

شناسهتوسعهیافته

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۸ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۰۴ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
نام: یادم نیست
شغل: بنزین گرون شد اسنپ واسم سود نداشت، شایدم این نبود شغلم ولی.
علاقه: چیژ، تشبیح، گونی، حوری!
.
.
.
یادم رفت بقیشو چی میخواشتم بگم. ای بابا این که شبیه مورفین شدش، مورفین کیه؟ فین بیشتر، هاهاهاهاها، زهر مار!
اوه اوه یادم اومدا! تراورز بود اسمم!

دسترسی ایفای نقش شناسه تراورز داده شد. در صورت تمایل به ورود به گروه های چهارگانه، مجددا با همون شناسه معرفی شخصیت کنید.

ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱:۰۶:۵۰

پیام زده شده در: ۰:۲۱ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

شیلا بروکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
از کیف ارزشمندم دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 93
آفلاین
نام :شیلا بروکس
نام مستعار: نارسیسا
رده خونی : اصیل زاده(در خفا نواده اسلیترین)
چوبدستی: چوب درخت سرخدار و ریسه قلب اژدها 28 سانتی متر
گروه هاگوارتز :ریونکلا
وفاداری : مرگخوار (فقط به دلایلی که کسی جز خودش خبر نداره)
مشخصات ظاهری:
رنگ چشم:سبز تیره
رنگ مو : مشکی
مدل مو :لخت (معمولا دم اسبی میبنده که توی دست و پاش نباشه)
توانایی ویژه : جادودم , دستبند جادویی قدرتمند که از جدش سالازار اسلیترین بهش رسیده , مارزبان
شرح زندگی:از بچگی همه فکر میکردن که یه فشفشست خواهر دوقلوش تینا هنگام11سالگی نامه هاگوارتز را دریافت کرد اما در آن زمان شیلا جادویی در وجودش نداشت و همه اعضای خانواده براش ناراحت بودن تا این که پس از یک سال بعد از شروع تحصیل خواهرش در هاگوارتز متوجه شدن که شیلا جدیداً کار های عجیبی میکنه و خواهرش تینا یک بار متوجه شد که شیلا در حال حرف زدن بایک ماره همان موقع یک جغد برای پروفسور دامبلدور فرستاد و پروفسور به خانه شیلا و خانواده اش آمد و تایید کرد که شیلا یک جادودم (کسی که هنگام تولد هیچ قدرت جادویی ندارد و پس از چند سال این قدرت ها به او اهدا میشود و معمولا فرد شباهت زیادی بایکی از اجدادش پیدا میکند) است و باید از سال بعد همراه با تینا در هاگوارتز تحصیل کند
تابستان گذشت و شیلا به هاگوارتز رفت ولی با آنکه نواده اسلیترین بود به خاطر هوش سرشارش در ریونکلاو افتاد پس از جشن شروع سال متوجه شد که باید در یک سال دو سال تحصیلی رو بگزراند تا در سال بعد با همسن و سال های خودش به سال سوم برود برای به او اطلاع داده شد که علاوه بر کلاس دوم که به صورت عادی میگزراند کلاس های سال اول راهم به صورت خصوصی از پروفسور اسنیپ و پروفسور فلیت ویک خواند و چون یک جادودم بود و استعداد فراوانی داشت اصلا برایش سخت نبود و به راحتی این دوره را پشت سر گزاشت و در تمام این سال علاوه بر درس هایش از مارزبانی خود استفاده کرد و 10مار را به طور همزمان پرورش داد و اونها رو توی یه چمدون که با افسون بزرگ کردن غیر قابل تشخیص نگه داری کرد و هر سال 10 تای دیگر را پرورش میداد و به آنها اضافه میکرد او پس از اتمام 14 سالگی خود به مرگخواران پیوست اما تا آخر عمرش حتی یک بار ولدمورت را سرورم یا ارباب خطاب نکرد(همیشه از نام تام استفاده میکرد)

----

تایید شد!

ویرایش شده توسط Amitis1386 در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۰:۳۵:۲۲
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۰:۵۹:۲۰
ویرایش شده توسط شیلا بروکس در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۱:۵۹:۳۲

هیچکس حق نداره ازم دورش کنه!

"ONLY RAVEN"

پیام زده شده در: ۲۳:۰۴ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

چارلی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
نام:چارلی ویزلی
تولد: 12 دسامبر 1972
گروه :گریفیندور
ویژگی های ظاهری: قد بلند،موی نارنجی مانند همه ی خانواده ام.
ویژگی های اخلاقی:مهربان،پرتلاش،جسور و شجاع
جارو:نیمبوس2000
معرفی: تولد 12 دسامبر 1972 (21 آذر 1351) فرزند دوم آرتور و مالی ویزلی هستم. من از بیل کوچکتر و از باقی فرزندان خانواده ویزلی بزرگتر هستم. من هم مانند اکثر جادوگران بریتانیا در سن 11 سالگی بین سال های 1984 تا 1991 (1363 تا 1370) مشغول تحصیل شدم و مانند باقی اعضای خانواده ام برای گروه گریفیندور انتخاب شد.

در زمان تحصیلم در هاگوارتز توانستم هم به مقام سرپرستی دانش آموزان و هم کاپیتانی تیم کوییدیچ گریفیندور دست پیدا کندم. تحصیلات من در هاگوارتز هم زمان با تحصیل نیمفادورا تانکس بود. البته ما هیچ وقت با هم همکلاس نبودیم. پس از فارغ التحصیلی از هاگوارتز به رومانی رفتم در آنجا مشغول تحصیل درباره اژدها ها شدم. پس از به قدرت رسیدن مجدد ولدمورت من هم مانند اکثر اعضای خانواده، عضو محفل ققنوس شدم و در جنگ نهایی جادوگران در هاگوارتز شرکت داشتم. پس از سقوط همیشگی ولدمورت من هم مجددا به رومانی برگشتم و مشغول کار با موجودات جادویی شدم.

من محبوب ترین عضو خانواده برای هاگرید بود، علاقه بیش از حد ما به موجودات خطرناک جادویی، باعث شده بود تا هاگرید همیشه جویای احوال من از رون باشد. همچنین من هم کار مهمی برای هاگرید انجام داده بودم که باعث می شد هاگرید من را بیشتر از باقی اعضا دوست بدارد. در سال تحصیلی اول هری و رون در هاگوارتز، من، نوربرت اژدهایی که کم کم داشت باعث دردسر هاگرید می شد را به رومانی بردم و از او مراقبت کردم و او را بزرگ کردم. البته بعدا معلوم شد آن اژدها ماده است.

من برادر مهربان و دوست داشتنی ویزلی ها بودم و همیشه دیگر برادرانم از من به خوبی یاد می کردند. من در دوره کاپیتانی خود در تیم کوییدیچ گریفیندور توانسته بودم رکورد های خوبی را به جای بگذارم که متاسفانه بیشتر آن رکوردها توسط هری پاتر شکسته شد.

------
تایید شد!

ویرایش شده توسط HaaryPotter11 در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۲۳:۱۲:۲۵
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۱ ۰:۵۶:۳۳

من یه گریفیندوری امتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۱ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۱۳ سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: آلبوس سوروس پاتر
نام پدر: هری پاتر
نام مادر: جینی ویزلی
خواهر و برادر: جیمز سیریوس پاتر ، لیلی لونا پاتر
رنگ چشم: آبی
گروه:اسلیترین
نام پدر بزرگ:چیمز پاتر،سیروس بلک(پدر خوانده ی هری پاتر)
توضیحات: نام من از نام دو نفر از بزرگان هاگوارتز یعنی آلبوس دامبلدور و سوروس اسنیپ گرفته شده. من از اینکه هری پاتر پدر منه ناراضیم!

----
تایید شد!

* معرفی شخصیت شما خیلی کوتاه است. لطفاً تدریجاً تکمیلش کنید بعداً در همینجا ارسال کنید تا جایگزین کنیم.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۳۰ ۱:۰۷:۱۹

Greatness inspires envy, envy engenders spite, and spite spawns lies

بزرگی، حسادت را متجلی می‌کند. حسادت، کینه می‌آفریند و کینه دروغ می‌زاید.

لرد وولدمورت

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

جسیکا ترینگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:جسیکا ترینگ

گروه: هافلپاف

خون:دورگه

چوبدستی:پر قو

پاترونوس:خرگوش

ویژگی های ظاهری:

رنگ چشم:قهوه ای تیره

مو:بلند و قهوه ای

پوست:سفید

ویژگی های اخلاقی:
درسخون و مهربون.وفادار.همیشه سعی میکنه دوست خوبی باشه.دلسوز و بسیار هیجانی.اگه ینفر کوجیک ترین اشتباهی کنه از چشمش میوفته(مگر اینکه طرفو خیلی دوس داشته باشه.)
اگه از یه چیزی خوشش بیاد خیلی به اون چیز یا کس توجه میکنه و اگه بدش بیاد اصلا بهش توجه نمیکنه.
شاید از ینفر خیلی خوشش بیاد ولی در آن واحد یه حرکت کافیه تا از طرف بدش بیاد.علاقه ی زیادی به خوندن کتاب داره.

-----
تایید شد!

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۲۷ ۰:۲۸:۱۹

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سو سو میزنند...فرزندان هلگا میدرخشند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

هایدی مک آووی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۳ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
اسم: هایدی مک آووی
خون: اصیل زاده
گروه :هافلپاف
چوب دستی: موی تک شاخ
ویژگی های اخلاقی: طرفدار حق؛ خیلیییی با جرعت. شجاع؛ عاشق کوییدیچ
ویژگی های ظاهری:
چشم: قهوه ای روشن
مو: خرمایی روشن
رنگ پوست: برنزه
قد: معمولی. 165
وزن: لاغر

سرگذشت: همراه هری در گروه ارتش دامبلدور نقش افرینی داشته و در نبرد بزرگ تعداد زیادی از مرگ خواران را به دست خود ناابود کرده است.

-------
تایید شد!

* معرفی شخصیت شما خیلی کوتاه است. لطفاً تدریجاً تکمیلش کنید بعداً در همینجا ارسال کنید تا جایگزین کنیم.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۲۵ ۲۰:۴۲:۰۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.