هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:
خواهشمندم کسی به جز لرد ولدمورت پاسخگوی این پیام نباشه

متاسفانه من خوندم پست شما رو کاملا..و خیر..بنده پاسخگو خواهم بود در مورد قسمت‌هایی که به من مربوطه!

ببینید بزرگوار...شما میتونید در هر جایگاهی و هر سطحی که باشید، از هر کی که مایلید خوشتون نیاد..طرف هم میتونه در هر سطحی باشه...این حق طبیعی شماست...از یکی خوشتون نیاد، باهاش حال نکنید،منتقدش باشید، مخالفش باشید اصلا...هیچ اشکالی نداره!
بنده شخصا بیشترین دعوای سایتی خودم رو با لرد داشتم تا حالا....با بسیاری از تصمیمات و رفتارهاشون هم شاید مخالف باشم...و حتی خودشون هم نمیدونن، ولی الان مدت‌هاس که باهاشون قهرم...این رو چرا گفتم؟ که تصور نشه من یا باقی مرگخوارها مثلا تعصب کورکورانه روی لرد داریم یا برامون مقدس هستند.

و اما بعد...نقل قول:
اما از جانب رودولف، بلاتریکس و جنابعالی تهمت های مختلفی شنیدم. «عضو غیرمفید»، «عضو مضر و بدردنخور»، «به دنبال حاشیه» لغاتی بود که استفاده شده (و حتی موارد بیشتر) و هرکس نیت من رو از زاویه خودش ارائه می‌داد.

نقل قول:
رودولفوئی که حتی توی گروه پیامرسان کذایی نبود، گفت دنبال فلانی و مسئله‌ت فلانه! درصورتی که باور کنید مسئله من هرگز «امتیازات بیشتر مرگخواران نسبت به محفل» یا «نحوه برخورد لرد با غیر مرگخواران» نبوده. کمی بزرگ‌تر و آرمان‌گرایانه‌تر ازاینحرفهاست.

جوان گرامی...بنده و هر کاربر دیگه ای که اینجا چند سالی بوده باشه و دوران‌های حضور شما و دوستان شما رو دیده، نیت شما رو میدونه...بله، بنده در گروه مذکور نیستم و حتی نمیدونم چه بحث هایی صورت گرفته، ولی مسئله شما و دوستانتون رو که میدونم...نیازی اصلا نیس شما حرفی بزنی در گروهی یا چیزی. هدف قرار دادن لرد ولدمورت در تمام این سال‌ها دل مشغولی مریض شما بوده که من واقعا هیچوقت دلیلش رو نمیدونم...یک بار بهانه شما این هست که لرد باعث تضیف محفله....یک بار بهانه شما این هست که مدیرها گوش به فرمان لرد هستن...هر بار یک مسئله‌ای، ولی در آخر همه و همه‌ی بهانه ها نشات گرفته از مشکل شما با لرد هست...که واقعا دلیلش رو نمیدونم باز هم!
لکن همونطور که عرض کردم شما حق داری از لرد خوشت نیاد...چراش رو نمیدونم، ولی مشکلی نیست خوشت نیاد...منم از شما خوشم نمیاد...مشکل اونجایی شروع میشه که شما هر یک مدت یه بار تشریف میارید و یک جو راه میندازین که همراه‌هایی رو داشته باشید...اگر هم کسی شما رو همراهی کنه معمولا تازه واردینی هستن که آگاهی ندارن به نیت شما و شما از اون ها سواستفاده میکنی...به والله که اگه قضیه محفل باشه...الان بهانه محفله؟ لرد باعث ضعیف بودن محفله؟ امتیازات مرگخواران بیشتره؟ الان شما بعد از چند بار امتحان کردن علم کردن تازه واردین و بعضا قدیمی های محفل برای متشنج کردن جو با لرد و مرگخواران، باز هم همون راه قدیمی رو میخوایین امتحان کنید؟
ای زیبا! مشکل اینجاست...اینجا که شما باعث منحرف شدن یک سری تازه وارد میشی که به حاشیه های ناموجود وارد بشن...مشکل اینجاست که ما به سختی سعی در تربیت نسل های جدیدی داریم که اونها هم مثل ما لذت ببرن از حضور و فعالیت توی سایت، لکن شما میخوای محرومشون کنی از این لذت!

در مورد داستان نیوت، داستان فراتر از اون چیزی هست که به نظر میرسه..کی به خاطر یک پست رول تا حالا بلاک شده؟ توی این مدت کلا چند نفر بلاک شدن اصلا؟
و در مورد داستان برخورد لرد با زاخاریاس، همه مرگخوارها و غیر مرگخوارها میدونن که وقتی اشتباهی چند بار توی چت باکس یا جای دیگه از سوی تازه واردی رخ بده، لرد بهش تشر میزنه، نه به قصد اینکه از طرف نفرت داره یا بخواد اذیتش کنه، بلکه به قصد هوشیاری و اصلاح طرف...بنده شخصا کسی هستم که در اوایل ورودم به سایت از این تشرها از لرد خوردم!

آها..تا یادم نرفته...نقل قول:
رفتن‌تون هم بلاشک به سایت ضربه خواهد زد.

مثل معروفی هست که از دایره ادب خارج میشه گفتنش...ولی خب...میخواستم اون رو بگم!

در انتها خیلی دوست دارم در مورد «امتیازات بیشتر مرگخواران نسبت به محفل» یا «نحوه برخورد لرد با غیر مرگخواران» مثال بزنید و بیان کنید این دو مورد رو که اگه از روی جهل شماستف برای شما روشن سازی بشه...و اگه از روی جهل نیست، برای دیگران روشن سازی بشه!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۱۸:۳۱
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6946
آفلاین
زحمت کشیدین تایپ کردین. دستتون درد نکنه. ولی پست شما رو نه خوندم و نه خواهم خوند! وقتم بسیار با ارزش تر از این حرف هاست!

موفق نباشید!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۰۲:۰۹
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 167
آفلاین
جناب لرد ولدمورت.

اعلام کرده بودم که قصد ندارم دراینجا، خطاب به شما و هر عزیز دیگری پیامی ارسال کنم. اما برخورد اخیر شما من رو وادار به این واکنش کرد. چندروز پیش در پست پایانی تاپیک «افسانه‌ی لرد ولدمورت» ایده‌ی رو مطرح کرده بودم که به صورت پیام شخصی برای خود شما هم فرستادم. ایده یک تاپیک جدید که در خانه رید‌ل‌ها مشابه‌ش رو پیدا نکردم. اما واکنش شما این بود که بدون اطلاع ناظر سوژه‌ای رو به پایان نمیرسونن و به اصل قضیه که کمی پراهمیت تر و ریشه‌ای تر از پایان سوژه فعلی بود توجهی نکردید. سوژه‌ای که چهار صفحه ادامه پیدا کرده بود. البته اگر واقعا نباید بدون هماهنگی قبلی سوژه رو به پایان می‌رسوندم، از بابتش پوزش می‌طلبم.

بنظر من در قضیه نیوت به عنوان یک فرد باسابقه که از سال 88 تا مدت‌ها استاد بنده بودید، نباید این چنین تند برخورد می‌کردید. میبینید که دعوا هم ندارم. یک نقد ساده‌ست به عملکرد رفتاری شما. حرف من این نیست که نباید واکنشی نشون می‌دادید. اما نوع برخورد شما در جهت‌گیری بقیه اعضا تاثیرگذاره. میتونید به عنوان یک بزرگ‌تر دلسوز رفتار کنید یا برعکسش. تصمیم با خود شماست. اما تصمیم اشتباه شما اثرات به مراتب مخرب‌تری داره نسبت به یک تازه وارد.

قوانین چت باکس رو خود شما نوشتید. امروز من به صورت کنایه به شما تذکر دادم که «دلام» نوشتن گابریل، بدتر از جمله «تا چشمت درآد!» شما نیست. هیچ تهمتی نزدم و هرگز بی احترامی نکردم. تمامی پیام‌ها و آرشیو اگر پاک نشند، کاملا در دسترسه و همگی میتونن مشاهده کنن. اما از جانب رودولف، بلاتریکس و جنابعالی تهمت های مختلفی شنیدم. «عضو غیرمفید»، «عضو مضر و بدردنخور»، «به دنبال حاشیه» لغاتی بود که استفاده شده (و حتی موارد بیشتر) و هرکس نیت من رو از زاویه خودش ارائه می‌داد.

رودولفوئی که حتی توی گروه پیامرسان کذایی نبود، گفت دنبال فلانی و مسئله‌ت فلانه! درصورتی که باور کنید مسئله من هرگز «امتیازات بیشتر مرگخواران نسبت به محفل» یا «نحوه برخورد لرد با غیر مرگخواران» نبوده. کمی بزرگ‌تر و آرمان‌گرایانه‌تر ازاینحرفهاست. داخل این تاپیک قصد اشاره به موضوعی که داخل گروه مطرح کرده بودم ندارم. اما اگر شما و سایرین مشتاق بودید، بعد از حل اختلافات شخصی، این مسئله حائز اهمیته و جای بررسی داره. از جانب من در برهه زمانی فعلی اصراری نیست. در چت باکس گفتید که در فلان گروه پشت سر شما و در جمع مسائلی رو مطرح کردم. بله بنظرم از اولش هم باید اینجا دغدغه‌ها و تذکراتم رو بیان می‌کردم و نه داخل گروه. بابت این هم عذرخواهی می‎کنم.

درآخر هم گویا هرکسی علیه شما حرفی بزنه، «بهم زدن جو عمومی» تلقی میشه و نتیجه‌ش هم میشه محدود شدن دسترسی از چت باکس! در صورتی که پیشنهاد من بازهم بازگشت به مطالعه پیام‌های چت باکس از بازه زمانی ساعت 18 امروز تا طرفای 22:30 هستش.

امیدوارم بعد از مشاهده این پیام به من پاسخ بدید. نه اینکه بی تفاوت از کنارش رد بشید و بگید هدفش تخریب و ... هستش. هرچند هرچقدر هم خودم از نیت‌م بگم شما بازهم حرف دیگری می‌زنید. همچنین امیداوارم بعد از این پیام فکر نکنید کسی منکر زحمات گذشته و حاضر شما در سایت و ایفای نقش هستش. رفتن‌تون هم بلاشک به سایت ضربه خواهد زد. خواهشمندم کسی به جز لرد ولدمورت پاسخگوی این پیام نباشه.ممنون

والسلام!

پ.ن خطاب به نیوت بلاک شده: اگر اینجارو میخونید باید بگم که سنگ روی یخم کردید. من از شما حمایت کردم و شما قول دادی که شناسه مجدد ایجاد نکنید و در رفتارتون تغییر ایجاد کنید. اما بدون هماهنگی چنین کاری کردید. شرمنده اما کمی دلسرد شدم. بهت گفته بودم که الفبای دوستی صداقته و بدست آوردن دوباره اعتماد کار سختی هستش.

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف

گابریل ترومن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۰:۱۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 66
آفلاین
من با اقای حسن مصطفی موافقم واقعا هستن این چنین کسایی

باور کنید من یک اکانت داشتم همونو برگردوندم با تلاش خوده اقای حسن مصطفی میدونه بعد بعضیا با تقلب میخان به جایی برسن زشته نکنید

روزی میرسد تمام جهان را تاریکی میگیرد و مرا میبینی که روشنایی را میاورم🖤🖤

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۹ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۳:۴۲:۲۱
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
نمیدونم این مرض ایرانی-خاورمیانه ای هست یا یه پدیده جهانیه. ولی اصلاً درست نیست که در قبال آزادی که مدیریت سایت میده و برخورد نرمی که داره، اعضا مدام سو استفاده کنن. تو هفته های اخیر فراوون دیدم از این موارد. جنبه ندارین واقعا؟

یکی میره چنتا شناسه میسازه و یه ورژن از خودش تو هر چهار گروه هاگوارتز داره.

اون یکی خودشو تازه وارد نشون میده ولی در حد نویسنده های حرفه ای خلاقیت میباره از رول هاش و به همه ویژگی های شخصیت های بقیه اعضا هم آشنا هست. اره. منم اصن متولد شدم، تو بغل پرستاره بای دیفالت سه جزء از ارباب حلقه ها رو حفظ بودم و امر به منکر میکردم مردمو تو زایشگاه.

بعضیا میان واسه گروه هاگوارتزشون شناسه میسازن تکی یا دو سه نفره با هم که تازه وارد نشون بدن و بتونن از کلاسای اختصاصی امتیاز بیشتری بگیرین واسه گروهشون.

یکی دیگه میره پستای بقیه رو ناشیانه کپی میکنه.

و جالب تر، مقاوت این افراد در برابر راهنمایی و کمک و یا شفاف سازی و توضیحات هست. مچ تون رو میگیرن دیگه بس کنید. همین که آبروتونو همه جا نبردن بسه و تمومش کنید تا بشه قضیه رو جمع کرد. اصرار نکنید به دروغ تون.

----
این پستو زدم بگم که خر فرض نکنیم همدیگه رو. به روتون نمیاریم یا هر چی به خاطر این نیست که نمی بینیم یا نفهمیدیم. منتظریم ببینیم خودتون شعور تون خواهد رسید بلاخره یا نه. اینجا یه محیط تفریحی و تعاملیه. هر فعالیت رقابتی یا مسابقه ای اگر هست، مهم ترین اصلش رعایت قواعد بازیه که به همه خوش بگذره و چالش برانگیز باشه به معنای واقعی. تقلب تحت هیچ شرایطی پذیرفته نیست. امثال شما بعداً با همین نگرش چرند تقلب میرین جلو و به لجن میکشین همه چی رو. اینجا نتونید این اخلاقای مزخرفتون رو تصحیح کنید اون بیرونم نمی تونید. پس لطفاً بدون تقلب و عین آدم ایفای نقش کنید.

* از این پس انتظار هیچ اخطار قبلی رو نداشته باشین. این پست اولتیماتوم بود و بدونید که ببینم این مسخره بازیا رو مجددا، بدون درنگ برخورد میکنم و برخورد من تابع هیچ حد و مرزی نیست متاسفانه. هر کسی روشی داره و منم وحشیانه س برخوردم چرا که قبلش خیلی راه اومدم و تحمل کردم.

* انتظار میره ناظرا تو پاک کردن آثار این جور افراد نهایت همکاری رو داشته باشن.

* کسی نظری حرفی حدیثی داره میتونه بگه در مورد هر چی. این تاپیک نحوه برخورده و میشه حتی به نحوه برخورد و رویکرد خود من با این قضایا هم خرده گرفت اینجا. اعتراضی نیست.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
به رسم پیشینیان، باید بگم اصلاً روی صحبتم با شخص خاصی نیست، آقای چارلی ویزلی!

تصویر کوچک شده

گُل. لطفاً اسکرین بگیر بذار ما هم فیض ببریم.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

جیمز پاتسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱ یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
اصلا منظورم با شخصی تو ای سایت نیست

این چیه جدیدا تا تقی به توقی میخوره همه لوس و میشن
قهر میکنن تا یه چیزی میشه همه زود قضاوت میکنن
سریع دربرابر موضوع جبهه میگیرم
سریع پشت بقیه حرف در میارن ؟؟
آخه ... خنگ ... تو کی هستی؟؟ فکر کردی شاخی!
هیچی نیستی سیب زمینی هم نیستی
زود قضاوت میکنن
بدون فکر کار میکنن
فکر نکرده حرف میزنن

اسلحه نیازی نیست
بد نگاه کنم تو چشات صد نفر میان تو گاردت

پیام زده شده در: ۱:۱۹ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین
روی صحبتم با شخص خاصی نیست... با اشخاص خاصیه! آقا این چیه جدیدا همه یاد گرفتن؟
اگه اینجوریه من از سایت می‌رم. اگه اونجوریه من می‌رم. اگه اینقدر منتظر بهونه برای رفتن هستین برید خب! اومدین اینجا تفریح کنین و قطعا جایی که چند نفر دور هم جمع شن، اختلاف عقیده هم وجود داره و طبیعیه که کسی پیدا بشه که باهاتون موافق نباشه. روبات که نیستیم! تو یه سایت با یه نظر مخالف نمی‌تونین کنار بیاین پس فردا سر کار یا دانشگاه می‌خواین چیکار کنین؟
این هیچی...
من وقتی که بعد چند سال برگشتم سایت و دوباره مرگخوار شدم، طی حرکت انتحاری و کاملا بی دلیل زدم یه سوژه تو تاپیک مرگخواران دریایی که خیلی خوب بود و کلی پست می‌خورد رو تموم کردم! لرد هم اومدن و تذکر دادن که چرا زدی ترکوندی سوژه بی زبون رو... آیا بهم برخورد و رفتم؟! آیا چون بهم گفتن اشتباه کردی رفتم؟ خیر اشتباه کرده بودم خب! طبیعیه که بهم تذکر داده بشه. فقط سعی کردم دیگه این اشتباه رو نکنم و بهتر بشه عملکردم!

به یکی از اعضای سابق اسلیترین چند ماه قبل گفتیم بالای چشمت ابروئه، یه پست زد که اگه اینجوریه من از سایت می‌رم. منم گفتم برو... وقتی منتظر بهونه برای رفتن هستی و به جای اینکه متوجه اشتباهت بشی داری خودخواهی می‌کنی، اگه نری خودم دسترسیت رو می‌گیرم.

یه جوری شده که دیگه سمت تازه واردا (و بعضا قدیمی‌ها) نمیشه رفت اینقدر منتظر دلیل برای «بر خوردن» هستن.
بهتون میگن اینجوری نگو... به آزادی بیانتون بر می‌خوره.
بهتون میگن ایفای نقشتون اشتباهه، به آزادی عملتون بر می‌خوره.
بهتون میگن تسترال چهارپائه، به آزادی عقیدتون بر می‌خوره.

الانم لابد قراره به «آزادی قهر» یه سریا بر بخوره دیگه! (دقت کنین... گفتم یه سری ها... به خودتون نگیرید. همه اینجوری نیستن!)

در مدرسه، دانشگاه، سر کار و به طور کلی در جامعه، مشکلاتی حقیقی وجود دارن که باید باهاشون سر و کله بزنیم. حالا ممکنه دیر شدن سفارش مشتری و برگزار نشدن ترم دانشگاهی باشه، یا حجم زیاد تکلیف و مشکلات خونوادگی! اما بیاین دیگه تو این تفریحمون در دنیای مجازی مشکل الکی برای خودمون و دردسر برای بقیه درست نکنیم! از این چند ساعتی که تو سایت می‌گذرونیم لااقل لذت ببریم.

زدن حرف اشتباه، بلد نبودن چیزی، گرفتن امتیاز کم، خراب کردن سوژه و بیشتر چیزای دیگه دلیل برای رفتن نیستن... دلیل برای تلاش بیشتر، یاد گرفتن و پیشرفت هستن.

این فقط حرف من بود. اگه دیروز یکی اومده یه چیزی بهتون گفته، ربطی به این پست من نداره. به خودتون نگیرید!

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱:۳۸ پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

پنه‌ لوپه کلیرواتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
از فلکه آلیس، جنب کوچه گربه ملوسه، پلاک نوشابه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
بعضی وقتا فکر میکنم تنهام!
بعضی وقتا به خودم میگم فکر کردی کی هستی که با اخمت دوستتو ناراحت میکنی؟
بعضی وقتا یه بغضی تو گلومه که خودم فکر میکنم بغض نیست یه چیز دیگست! شاید خنده دار باشه ولی نمیدونم چیه، فقط میدونم بغض نیست. هی فکر میکنم و فکر میکنم...ولی...به نتیجه ای نمیرسم. اون لحظه است که دستی رو شونه هام حس میکنم و صدایی تو گوشم زمزمه میشه« پاشو پنی»و اون لحظه است که یادم میاد اون بغض بغض بود. ولی نه مثل هر بغض دیگه ای این بغض از ترس از دست دادن دوستامه.
بعضی وقتا هم بیخودی قهقهه میزنم طوری که هرکی منو می‌بینه فکر میکنه دیوونه شدم ولی اونا اشتباه میکنن! قهقهه میزنم چون میدونم اشتباه های قبلیم الان برام بامزه آن قهقهه میزنم، چون میدونم، دوستام کنارمم.
بعضی وقتا بعضی وقتا بعضی وقتا...
ولی الان مطمئنم، مطمئنم که همیشه همیشه امید به زندگی دارم چون... دوستانی دارم که تو بدترین لحظات وقتی سرم رو زانو هامه و دارم اشک می‌ریزم... دستی زیر چونم میزارن و سرم و بلند میکنن. و در لحظه ای که نور چشمای پر امیدشون چشممو اذیت میکنه با تمام قدرتشون فریاد میزنن«من هستم برای چی گریه میکنی؟» و با اخم کوچیک ظاهریشون تمام غم زندگی رو از یادم میبرن و لبخند کوچیکی رو لبام میشینه. اون لحظه است که بدون این که خودم بفهمم دستم کشیده میشه و از زیر دریای طوفانی دلم نجات پیدا میکنم و تمام ارزش های زندگیم یادم میاد. نبین اون لحظه ای رو که با نیش و کنایه ها با هم شوخی میکنیم مهم اینه که، تا تهش با همیم!
حالا از خودت بپرس. نترس، برو جلوی آینه و از خودت بپرس «من برای دوستم یه دوست واقعی ام؟ فکر کردم کی هستم که برای دوستم مثل خودش بهترین نیستم؟»

ویرایش شده توسط پنه‌ لوپه کلیرواتر در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۸ ۱:۴۵:۳۰

به ریونی و محفلی و جوز و ری و اما و پروفمون نگاه چپ کنی چشاتو از کاسه در میارم.
من و اما همین الان یهویی
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۹:۱۱:۱۲
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 315
آفلاین
نه شوما به من بگین واقعا فک کردین کی هستین هان؟
اخ فک میکنی چی شوما رو خاص تر کرده؟ یا چیتون از بقیه بیشتره؟ هان؟
واقعا از خودتون خجالت نمیکشین؟ چه طور میتونین اینقد...

بعضی وقت ها برای خودم متاسف میشم که چرا... چرا نمیتونم مثل شما باشم!

شما ها، همه، همون ادم های معمولی ای هستین که دور و برمونن ولی... قلبتون شما رو خاص کرده!

ارزش شما مثل همه ی ادم های دنیا خیلی زیاده ولی واسه ی دوستاتون...
نه، از هر چیزی که فکرش و بکنین ارزشتون بیشتره!

چه جوری ممکنه که یه نفر حال یه نفر دیگه رو خوب کنه وقتی حتی خودش داغونه!

چه طور ممکنه از فاصله های دور، خیلی دور با یه پیام به دوستتون امید بدید و از نگرانی درش بیارید؟

چه طور ممکنه به پیشرفت دوستاتون کمک کنید با اینکه نمیتونید کنارش باشید!

آره! شما فکر میکنین کی هستین؟

واسه ی من شما دوست هایی هستین که هیچ وقت فراموش نمیشن!
ادم هایی که همیشه با یه حس خوب ازشون یاد میکنم!

دوست های خوب من دوستون دارم!

پ.ن: این متن رو به شناسه های خاصی گفته شد که خودشون میدونن! بقیه به خودشون نگیرن!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.