هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۰:۰۳ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

شیلا بروکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
از کیف ارزشمندم دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 93
آفلاین
سلام بلا
میرم سر اصل مطلب

1)هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
من که از وقتی اومدم توی سایت میخواستم مرگخوار بشم اما متاسفانه سعادت عضویت سابق توی جبهه مرگخواران رو ندارم (در مورد عضویت توی محفل ققنوس هم که باید بگم من چرا باید به محفلیون بپیوندم؟! )

2)مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟
فرقشون از زمینه تا آسمون
اینم دلیل:
ابهت ارباب +ابهت دامبلدور= ابهت ارباب
(هر عددی به علاوه صفر میشه خودش)(این فقط اثباتش بود توهین نخونینش ها)

3)مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
خدمت بی پایان به ارباب (ترجیحا در قالب جاسوسی)

4)به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!
آرتور ویزلی⇐هویج ترآریخته

5)به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
ویزلی ها با ریش دامبلدور بافت مو را تمرین کنند وآرایشگاهی برای مردان دارای مو یا ریش بلند بزنند و آنجا موی مردم را ببافند

6)بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
هرکسی روش خودشو داره و روش منم اینه که با ضاهر ماری مثل مار بوآ انقدر فشارشون میدیم که دیگه خودشون میگن بهشون آودا بزنم که معمولا لج میکنم نمیزنم و به فشار دادنشون ادامه میدم تا وقتی که....بقیه شو خودتون میدونین

7)در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی (مار محبوب ارباب) دارید؟
دوباره مار میشم و از تنهایی درشونو میارم مترجم میشم و حرفاشون رو برای مرگخوار ها ترجمه میکنم که ارباب هم به زحمت نیافتند و پرنسس نجینی هم راحت با بقیه حرف بزنن و البته هر کاری که بخوان براشون میکنم

8)به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده است؟
من که فکر میکنم این موضوع به خود ارباب مربوطه اگه بخوان میگن اما نظر خودم اینه که ایشون میبینن که اگه بخوان با مد پیش برن هر دفعه باید یه بلای تازه سر مو و دماغشون بیارن پس تصمیم میگیرن که این دوتا رو بزارن کنار که هم خاص باشن و هم از دست مد که هر دفعه یه سازی میزنه راحت بشن

9)یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید!
حال میده که باهاش شمع گل پروانه بازی کنی یا به عنوان پشمک به مشنگا بفروشی

میشه بیام تو؟ قول میدم مار شم تا جای زیادی نگیرم

پ.ن: خب آخه چرا جواب نمیدی بلا؟!

شیلا!

هویج تراریخته! بلا رو به خنده انداختین!
نحوه نوشتنتون جالبه. اشکالاتی وجود دارن البته که قابل حل هستن...اما طنز نویس خوبی می‌تونین باشین.
هنوز با جو سایت آشنا نیستین. لازمه کمی بهتون زمان بدیم.
زمان زیادی رو صرف بررسی پست‌هاتون کردم و آخر هم نتونستم به تنهایی تصمیم بگیرم. اما در نهایت باید یه تصمیمی گرفته می‌شد!
فعلا تاییدتون نمی‌کنم تا یه کم زمان در سایت صرف کنین و با شخصیت‌ها، جو سایت و ایفا بیشتر آشنا شین و مهم‌تر اینکه ما با شخصیت ایفاتون آشنا شم.
بیشتر بخونین و بیشتر بنویسین. نقد بگیرین تا ایراداتی که وجود دارن حل شن. مطمئنم پیشرفت خوبی ازتون خواهم دید.

ویرایش شده توسط شیلا بروکس در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۰:۱۷:۴۸
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۸ ۲۱:۱۳:۰۲

پیام زده شده در: ۲:۰۱ جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

مرگخواران

ادوارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از باغ خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
سلام.

اومدم که اگه بشه برگردم. اول چند تا پست زدم که ببینم می‌تونم بنویسم که انگار می‌‍تونم! حس می‌کنم ادواردی‌ام هوم لس. در نتیجه می‌خوام برگردم زیر سایه ارباب.

سلام ادوارد!

بذار ببینم... ادوارد هوم لس... آواره و بی خانمان... بی جای خواب، غمگین... زیر بارون مونده...
نه... دلم نسوخت... نمی‌خواد بیای تو. بمون همون دم در، سولی از تنهایی در بیاد.
اما زیر سایه ارباب می‌تونی برگردی، فقط جای زیادی اشغال نکن... همون گوشه موشه‌ها یه جا پیدا کن بشین.

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۲ ۱۷:۰۳:۳۹

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

نهی از معروف و امر به منکر.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۴:۰۷:۵۸
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 301
آفلاین
سلام بلا. چطوری بلا؟
نقل قول:
جدا از این قضیه، من ترجیح می‌دم آیلین رو بشناسم. اگر الان وارد جبهه بشین، من به شخصه نمی‌دونم راجع به آیلین چی بنویسم. بهتره رو این موضوع کار کنین.

من معرفی شخصیتم رو کامل تر کردم. من تو رول های مرگخواری نمی تونم خودمو وارد کنم چون مرگخوار نیستم. در این صورت فقط رول های تالار خودم می مونن که اونم شما دسترسی ندارید. تنها راهم کامل کردن معرفی شخصیت بود.

سلام آيلين.
من توضیحات لازم رو به زودی با جغد براتون می‌فرستم.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۸:۲۶:۲۷
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۸:۲۶:۵۲

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
1. هرگونه عضویت سابق در هر یک از گروه های محفل ققنوس/ مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
به نقل از بانو مروپ:
نقل قول:
آیا می دانستید کار معدن سخت ترین کار دنیاست زیرا ویتامین های کافی به بدن معدنچی نمی رسد؟

بنده نیز از اونجایی که معدنچی هستم، ویتامین های کافی از جمله ویتامین های "خوش زبان کن" به بدنم نمی رسه و از پاسخ ندادن به این سوال معذورم.

2. مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب ها چیست؟
شما یه لحظه، فقط یه لحظه لرد رو نگاه بکن!
معنای واقعی عظمت و قدرت رو میفهمی!
حالا یکم اونورتر دامبلدور رو ببین!
چیزی نمی بینی قاعدتا خب!

3. مهمترین و جاه طلبانه ترین هدف شما برای عضویت در مرگخواران چیست؟
حفر انواع معادن از جمله طلا، اورانیوم، آهن، مس، نقره و سایر بستگان!

4. به دلخواه روی یکی از محفلی ها (هر کسی به غیر از مرگخواران) لقبی بگذارید!
آلبوس دامبلدور: فقر آهن!

5. به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
تخته چوب های خانه ی گریمولد رو از جا در بیارن و بدن این ویزلیا بخورن.
البته که شک دارم کافی باشه!

6. بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
با بیل بزنیم تو سرشون!
اهم اهم... از اونجایی که بیل بنده سابقه ی شکستن زیاد داره، رد شدن با بولدوزر از روشون رو ترجیح می دم.

7. در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی (مار محبوب ارباب) خواهید داشت؟
یه راه زیرزمینی مستقیم به یه پیتزا فروشی رو تو اتاق ایشون حفر میکنم تا اگه گشنشون شد، به سرعت به پیتزا فروشی برن.

8. به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
ببینید، افرادی که به یه چیز بزرگ می رسن، یه چیز کوچیکشون رو از دست می دن. ارباب هم به قدرت رسیدن و چیزای کوچیکی مثل بینی و موهاشون رو از دست دادن.

9. یک یا چند استفاده از ریش دامبلدور را بنویسید!
چی می تونه باشه؟
تو جیب جا می شه؟
مسابقه ی بیست سوالیه؟
خب، از اونجایی که ویزلیا فرشای خونه گریمولد رو از گرسنگی خوردن، باهاشون میشه فرش بافت؛ اونم فرشی که ویزلیا هم جرات خوردنشو نداشته باشن!

سلام وین!

خب از سوال هم که طفره میرید... طفره دونتون رو در بیارم بدم تسترال‌ها بخورن؟ : yeyebrow:

من ازتون می‌خوام چند پست ایفا بزنین. دلیلش هم اینه که آخرین پست قبل از درخواستتون پست اعتراض به نمره هاگ بوده که اونم چند وقت قبله. پست‌های قبل تر هم پست‌های تکلیف هاگوازتزه. یه پست گلخانه و پستی که براش نقد گرفتین. تو اون نقد بهتون توضیحاتی در مورد شخصیت پردازیتون شده و بعد اون نقد هیچ پستی ندارین که ببینیم تصمیمتون برای شخصیت پردازی چی شد! (که من شدیدا پیشنهاد می‌کنم «خ» رو حذف کنین، گلوم درد گرفت موقع خوندن پستتون!)
لازمه قبل از اینکه بتونم تصمیمی بگیرم، پست‌هایی ازتون بخونم که بفهمم تکلیف شخصیتتون چی شد و چه تصمیمی گرفتین. یه پیشنهاد دیگه هم براتون دارم... فعالیت تو هاگوارتز خیلی خوبه. فعالیت کنین و تلاش کنین تا امتیاز خوبی بگیرین. اما اینقدر جدی نگیریدش که بخواد ناراحتتون کنه. شخصیت ایفای نقش هیچ‌کس از روی پست‌های هاگوارتزش قضاوت نمیشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۹ ۱۴:۴۱:۰۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۱ ۱۹:۲۵:۵۵

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۱۵:۲۵ یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۴۱:۵۲ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
از محله ی جادوگران جوان تحت آموزش هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
پیام: 234
آفلاین
سلام بلا. خوبی بلا؟؟
میشه به این نیمه الف بیچاره کمک کنی بیاد تو؟؟ اصلا تو راهرو میخوابم.
میشه مرگخوار شم؟
لطفا!

سلام پیتر، مرسی پیتر.
من از کمک کردن خوشم نمیاد پیتر. من از کتک زدن خوشم میاد. در مورد اگر کاری داشتی، بیا سراغم!
راهرو... هوم! یعنی هربار از اتاق خارج می‌شم، باید قیافه شما رو ببینم؟
یه زمانی یه رودولفی هم بود که چون دکه‌اش رو آتیش زدم، تو راهرو می‌خوابید!
پیتر شما خیلی تلاش می‌کنی و من این رو دارم می‌بینم. راه درازی پیش روتونه. باید اشکالات پست‌هاتون رفع بشه، در مورد ایفای نقش بیشتر یاد بگیرید و از این صحبت‌ها.
اما فکر می‌کنم می‌تونید این کارها رو تو جبهه مرگخوارا هم انجام بدین.
فعال بمونین، پیشرفت کنین و بیاین داخل.

تایید شد.

ویرایش شده توسط پیتر جونز در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۷ ۲۲:۵۵:۱۹
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۸ ۲۱:۳۰:۵۴

پیام زده شده در: ۹:۵۳ یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
‌سلام بر ارباب تاریکی ها
اومدم دوباره شانسم رو امتحان کنم.

۱-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
من از همون اول تصمیمم رو گرفته بودم که توی مرگخواران عضو شم ولی متاسفانه سابقه ای ندارم اینجا

2-مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟
بلا فقط تو بگو این دو چه شباهتی دارن من تفاوت رو میگم

3-مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
خدمت به شما

4-به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!
دامبلدور: پشمک وانیلی

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
ریش های دامبلدور را چیده، با آن ها پلیور بافته و بفروشند!

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
اون قدر شکنجشون کنیم که درخواست مرگ کنن

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب) دارید؟
سنسور گشنگی پرنسس رو دیوار نصب می کنم هر وقت زنگ زد پیتزا سفارش می دم! بعد از ارباب ایشون از همه مهم تر هستند.

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده است؟
این موضوع هیچ ربطی به من نداره. ارباب خودشون بخوان می گن

9-یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید!
می شه به انوان اسکاچ برای شستن لکه های سر سخت استفاده نماییم!

آیلین

از درخواست قبلیتون تا الان، فقط یک پست ایفا داشتین (پستی که تو تالار خصوصی‌تون باشه برای من نمایش داده نمی‌شه).
با توجه به نکاتی که تو نقدتون بهتون گفته شده، چند پست دیگه هم بزنین. این پست هنوز خام بود. در واقع خیلی مکانیکی بود اما از پست‌های قبل خیلی بهتر بود...
جدا از این قضیه، من ترجیح می‌دم آیلین رو بشناسم. اگر الان وارد جبهه بشین، من به شخصه نمی‌دونم راجع به آیلین چی بنویسم. بهتره رو این موضوع کار کنین. ناظر تالارتون، جادوکارای ویزنگاموت و یا اعضای قدیمی‌ می‌تونن راهنمایی‌تون کنن.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱ ۱۱:۰۶:۴۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱ ۱۱:۰۹:۵۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱ ۱۱:۱۳:۲۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
آفلاین
سلام بر ارباب قدرت
درود بر بر بزرگ بزرگان
ای کسی که قدرت را به جادوگر برگرداندی
ای کسی که به قدری قدرت دارد که هیچ کس نمی تواند با آن مبارزه کند.
باشد که تست ما مورد مقبول لرد تاریکی قرار گیرد تا بتوانیم به بهترین شکل به دشمن مرگ خدمت کنیم.

تلاش دوم برای پذیرفته شدن:

1-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!

آه ارباب چگونه می شود صاحب قدرت را دید و خواست با آن مقابله کند. ارباب بزرگ من از همان جوانی که بسیار خام بودم آرزوی مرگخوار شدن و تبدیل به خدمتگزار شما گردم. حالا این آرزو چندین برابر شده است و امیدوارم که بتوانم خدمتگزار شما گردم.

آه ارباب! بسیاری میدانند که شما با نهایت سخاوتمندی قدرت را به جامعه جادوگری تقدیم میکنید و آه...... ای وای برمن که آن دامبلدور در نهایت خسیسی قدرت را برای خود می خواهد هر چند هردو بسیار ققوی هستید ولی لرد از دامبلدور هم قوی تر است و این به خاطر سخاوتمند بودن در اشتراک گذاری قدرت ایشان است.

آه... آه هرکس که عقل و منطق داشته باشد باید به ارباب بپیوندد که صد البته تعدادی از آنان که توانایی حمل یک صدم از قدرت لرد را ندارند به مرگ می پیوندند.
آخ ارباب من به خاطر داشتن کمی از قدرت شما به این جبهه آمدم و امیدوارم بتوانم آن را تحمل کنم.
و من میخواهم که بتوانم ذره ای به لرد تاریکی خدمت کنم.
سلامت باد ارباب......

الستور مودی: کارآگاه چپ و چوله

به نظر اینجانب چون که ویزلی ها در هر صورت گشنه هستند و هر غذایی جلوی آن ها بگذاری بلعیده.
دو راه برای سیر کردن شکم آن ها وجود دارد:
1)ریش های دامبلدور چیده و به مالی ویزلی داده تا با آن پلیور درست کنند و بفروشند

2)زمانی که لوپین تبدیل به گرگینه شد همراه با بلک که سگ است به دنبال شکار سنجاب ها می باشند و بعدد از شکار آن ها آن را بپزند و به ویزلی ها بدهند

در صورتی که ارباب به من دستور دهند من با نهایت خوشحالی به سراغ آن ها رفته اول یک کروشیو زده و سپس در صورت بردن لذت کافی از شکنجه آنان نیمی از آنان را با پاترونوس نا امیدی(ارباب این قدرت چوبدستی حقیر من است که میتواند پاترونوس سیاه درست کند که باعث از بین رفتن شادی و دیوانه شدن و حتی مرگ می باشد) به کام مرگ می برم و نیمی دیگر را با طلسم فرمان وادار میکنم که خود را با چاقو مشنگی تکه تکه کنند.

برای پرنسس بزرگ غدا های مورد علاقه شان را درست کرده و مقداری از گوشت مخالفان ارباب به آنان میدهم
هر زمان که ناراحت و ترسیده بودند برایشان داستان(یکی بود یکی نبود یه مار شجاعی بود ) رو میخونم و شب ها اورا در بغل خود میخوابانم.

2 نطریه وجود داره :
1)ارباب خودشون دماغشون همراه با مو هاشون رو کندن چون این کار باعث خفن بودن میشود.

2)طبق نوشته بانو مروپ مادر محترم لرد. لرد به مادرشون گفتن که بچه اقدس خانوم با توپ به دماغشون زده و دماغشون افتاده.(واقعا مروپ نوشته این چیزو تو یکی از پست هاش)

جای خواب نجینی جان پرنسس مورد علاقه من البته اگه در آن ناراحت بودند اسکاچ ظرفشویی خوبه.

اربابا.... امیدوارم پست ما مورد مقبول شما قرار گیرد
باشد که سلامت باشید.

پ.ن:طبق گفته ارباب من از آواتارم رو همراه با امضام که کاملا سفید بود عوض کردم و از دوستی برای پستم کمک گرفتم و دقت بیشتری رو پستام به عمل داد.بعضی از شخصیت های مهم هم تاریخچشون رو خوندم تا چهارچوب شخصیت رو حفظ کنم.(امان از قرنطینه و درخواست زیاد برای پیوستن به مرگخواران ) تازه ازتوهم بلا عذر میخوام که اشتباه توی پستم شخصیتت رو عوض کردم

امیدوارم این دفعه قبول شه

با احترام

پیتر

خب... آواتار و امضا تغییر دادین... خیلی هم عالی.
لازم نیست برید تاریخچه اعضای مهم رو بخونین. این کار درست نیست به چند دلیل... یک اینکه تو تاریخچه شخصیت‌ها، اطلاعاتی ازشون هست، اما ایفای نقشی که مثلا من برای بلا ساختم توش نیست! یا مثلا شما نمی‌تونی تاریخچه‌ای برای هکتور پیدا کنی... تنها راه شناخت شخصیت‌ها، خوندن هرچه بیشتر پست‌های ایفای نقشه.
مورد دوم هم اینه که اینجا تو این سایت عضو مهم، عضو متوسط و عضو بی اهمیت نداریم! همه اعضا مهم هستن. حالا بعضی‌ها به واسطه فعالیتشون پررنگ ‌تر ظاهر می‌شن و بعضی نه.
بگذریم...
پست‌های هفته گذشته رو خوندم، تلاشتون برای بهتر نوشتن کاملا مشهوده.
یک درخواست نقد داشتین که هنوز انجام نشده.
ازتون می‌خوام یا منتظر جواب نقدتون بمونین، یا برای پستی که به نظر خودتون بهترین پست این چند روز اخیر بوده، درخواست نقد دیگه‌ای بدین. منتظر جوابش بمونین و با توجه به اون نقد و نکاتی که گفته میشه، چند پست بهتر بزنین.
می‌خوام اشکالاتتون بهتون گفته بشه و پیشرفتتون بعد از نقد ببینم. توجه کنین که نقد باید جایی باشه که من بهش دسترسی دارم. تالار خصوصی گریفیندور یا پیام شخصی شما برای من قابل نمایش نیست. تو این مدت‌هم تا می‌‌تونین پست بخونین تا با شخصیت‌ها و سوژه‌ها آشنا شین.

عجله نکنین. ما همینجاییم و همیشه برای شما یک جای خالی خواهیم داشت. روند درستی رو در پیش گرفتین و مطمئنم به زودی موفق می‌شین.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۳۱ ۱۲:۵۲:۱۸

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
آفلاین
سلام بر ارباب قدرت
درود بر بر بزرگ بزرگان
ای کسی که قدرت را به جادوگر برگرداندی
ای کسی که به قدری قدرت دارد که هیچ کس نمی تواند با آن مبارزه کند.
باشد که تست ما مورد مقبول لرد تاریکی قرار گیرد تا بتوانیم به بهترین شکل به دشمن مرگ خدمت کنیم.

1-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!

آه ارباب چگونه می شود صاحب قدرت را دید و خواست با آن مقابله کند. ارباب بزرگ من از همان جوانی که بسیار خام بودم آرزوی مرگخوار شدن و تبدیل به خدمتگزار شما گردم. حالا این آرزو چندین برابر شده است و امیدوارم که بتوانم خدمتگزار شما گردم.

آه ارباب! بسیاری میدانند که شما با نهایت سخاوتمندی قدرت را به جامعه جادوگری تقدیم میکنید و آه...... ای وای برمن که آن دامبلدور در نهایت خسیسی قدرت را برای خود می خواهد و پس از ظهور شما آن پیر خرفت تصمیم به ساخت محفلی مزخرف به نام محفل ققنوس( ) کرد که به خیال خام خودش می تواند با قدرت شما مقابله کند. امیدوارم در صورت قبول شدن بتوان ممحفل را نابود سازم که کسی فکر نکند می تواند در مقابل ارباب زنده بماند.

آه... آه هرکس که عقل و منطق داشته باشد باید به ارباب بپیوندد که صد البته تعدادی از آنان که توانایی حمل یک صدم از قدرت لرد را ندارند به مرگ می پیوندند.
آخ ارباب من به خاطر داشتن کمی از قدرت شما به این جبهه آمدم و امیدوارم بتوانم آن را تحمل کنم.
و من میخواهم که بتوانم ذره ای به لرد تاریکی خدمت کنم.
سلامت باد ارباب......

الستور مودی: کارآگاه چپ و چوله
دامبلدور:پشمک عینکی 1000 ساله

به نظر اینجانب چون که ویزلی ها در هر صورت گشنه هستند و هر غذایی جلوی آن ها بگذاری بلعیده.
دو راه برای سیر کردن شکم آن ها وجود دارد:
1)ریش های دامبلدور چیده و آن را به عنوان شلوار به مرگخواران بفروشند که در هر صورت مرگخواران پس از فهمیدن این که این ریش دامبلدور است آن را آتش میزنند.

2)زمانی که لوپین فقیر تبدیل به گرگینه شد همراه با بلک که سگ است به دنبال شکار سنجاب ها می باشند که در هر صورت کفاف ویزلی هارا نمی دهد.

ارباب قدرت! همه می داند که شما به راحتی قادر به قتل عام آنان میباشید ولی شما این کار را بیهوده می دانید و به آنها لطف میکنید تا در خیال خام خودشان یعنی مقابله با شما بمانند
ولی در صورتی که ارباب به من دستور دهند من با نهایت خوشحالی به سراغ آن ها رفته اول یک کروشیو زده و سپس در صورت بردن لذت کافی از شکنجه آنان نیمی از آنان را با پاترونوس نا امیدی(ارباب این قدرت چوبدستی حقیر من است که میتواند پاترونوس سیاه درست کند که باعث از بین رفتن شادی و دیوانه شدن و حتی مرگ می باشد) به کام مرگ می برم و نیمی دیگر را با طلسم فرمان وادار میکنم که خود را با چاقو مشنگی تکه تکه کنند.

برای پرنسس بزرگ غدا های مورد علاقه شان را درست کرده و مقداری از گوشت مخالفان ارباب به آنان میدهم
هر زمان که ناراحت و ترسیده بودند برایشان داستان(یکی بود یکی نبود یه مار شجاعی بود ) رو میخونم و شب ها اورا در بغل خود میخوابانم.

به هیچ کس ربطی ندارد و ارباب اگر صلاح دونستند به ما اعلام میکنن.
(ولی من فکر میکنم ارباب خودشون این کارو انجام دادند چون هیچ چیزی نمیتواند با ارباب مقابله کند)

جای خواب نجینی جان پرنسس مورد علاقه من البته اگه در آن ناراحت بودند اسکاچ ظرفشویی خوبه.

اربابا.... امیدوارم پست ما مورد مقبول شما قرار گیرد
باشد که سلامت باشید

(بلا به نطرم تعداد پستام خوبه ولی اگه کم بود به نطرت. قبولم کن من هر روز فعالم و عاشق نوشتنم. از بچه های گریف بپرس)

با احترام

پیتر عزیز

از بلا اجازه گرفتیم که اینو خودمون جواب بدیم. چون توضیح لازم داشت.

تاریخ عضویت و تعداد پست ها زیاد مهم نیستن. کافیه اونقدر پست داشته باشین که بتونیم نقاط ضعف و قوتتون رو تشخیص بدیم. با سه تا پست هم می شه این تشخیص رو داد. فعالیت شما زیاده، ولی نوشته های شما هنوز خام هستن. این اصلا بد نیست. ایرادای کوچیکی دارن که بیشتر تازه واردا این ایرادا رو داشتن. خیلی راحت هم برطرف می شن. دیدم که تو ویزنگاموت درخواست نقد کردین. همین کار باعث می شه اشکالاتتونو ببینین و برطرفشون کنین.
مثلا یه مشکلی که من تو پست هاتون دیدم این بود که چارچوب اصلی شخصیت ها رو حفظ نمی کنین. این خیلی مهمه. اساس ایفای نقشه. بلاتریکس پست شما باید شخصیتش رو حفظ کنه. حتی اگه قراره طنز بنویسین هم بلاتریکس، باید طنز شده همون بلاتریکس کتاب و سایت باشه. شخصیت ها رو کلا و به شکل اساسی نمی تونیم تغییر بدیم.

مورد دیگه اینه که یکی که می خواد مرگخوار بشه باید از هر نظر این علاقه شو نشون بده. الان آواتار (عکس) شما چیه؟...هری پاتر! البته می دونم که تیم کوئیدیچ گریفیندوره...ولی فکر کنین یه مرگخوار گریفیندوری، ممکنه از هری پاتر خوشش بیاد و عکسشو بذاره جلوی چشمش؟...نه.
توی نوشته ها هم کمی لازمه سیاه باشین. توضیح این یکی رو این جا دادم.
برای سیاه نوشتن، نه سیاها رو قهرمان و شکست ناپذیر جلوه بدین و نه سفیدا رو بیش از حد ضعیف. سیاها و سفیدا ضعیف و قوی دارن. با هر کسی طبق شخصیتی که انتخاب کرده باید رفتار کرد و حرف زد.
مثلا مرگخوارا دامبلدور رو پشمک خطاب نمی کنن. دوسش ندارن. بهش احترام نمی ذارن. ولی اینو می دونن که دامبلدور جادوگر قوی ای هست. توی نوشته ها هم این باید رعایت بشه.
همین ریزه کاری هاست که سیاها و سفیدا رو از هم جدا می کنه.
یه مورد دیگه شناختن قوانین ایفای نقشه. یکی از این موارد که باید رعایت بشه اینه که در مورد گروه ها کمی با دقت حرف می زنیم. کل کل می کنیم...بحث می کنیم. ولی اگه یکی بیاد بگه گروه مزخرف مرگخوارها، اصلا کار جالبی نکرده. برعکسش هم همینطوره. شناختن مرز بین توهین و طنز، یه ذره تجربه لازم داره.
یه ذره تمرین کنین. به نقد توجه کنین. شخصیت ها رو بشناسین. تجربه کسب کنین.
بعد اگه بازم خواستین مرگخوار بشین، می تونین درخواست بدین. می تونین همین فرم رو بصورت اصلاح شده کپی کنین...یا اگه بعدا نظرتون در مورد سوالی کلا عوض شد، تغییرش بدین.

اگه سوال یا مشکلی داشتین بپرسین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲۶ ۱۷:۵۱:۱۷

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
۱-هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل ققنوس/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید!
من از همون اول تصمیمم رو گرفته بودم که توی مرگخواران عضو شم

بلا فقط تو بگو این دو چه شباهتی دارن من تفاوت رو میگم

خدمت به شما

دامبلدور: ابر زمینی

ریش های دامبلدور را چیده، با آن ها پلیور بافته و بفروشند!

اون قدر شکنجشون کنیم که درخواست مرگ کنن

سنسور گشنگی پرنسس رو دیوار نصب می کنم هر وقت زنگ زد پیتزا سفارش می دم!

این موضوع هیچ ربطی به من نداره. ارباب خودشون بخوان می گن

می شه به انوان اسکاچ برای شستن لکه های سر سخت استفاده نماییم!

آیلین عزیز

خوش اومدین به سایت.

من پست‌هاتون رو خوندم.
در سطح بدی قرار ندارید، لاکن خیلی زوده واسه پیوستن به جبهه. هنوز راه درازی پیش روتونه.
بیشتر فعالیت کنین و اللخصوص بیشتر بخونین. خوندن پست‌های خوب، می‌تونه کمک خوبی بهتون بکنه. در مرحله بعد هم بنویسید و درخواست نقد بدین. نقد کننده‌ها می‌تونن نکات مثبت و مشکلاتی که به چشم خودتون نمیان رو بهتون بگن و راهنمایی کنن. ضمنا فعالیت ایفای نقش رو بیشتر کنین. تاپیک‌های «کی،کجا،با کی» و امثالهم کمکی به پیشرفت در رول نویسی نمیکنن و چیزی که اینجا سنجیده میشه، توان رول نویسیه.

عجله نکنین... وقتش که برسه، جبهه مرگخواران پذیراتون خواهند بود!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط آیلین پرینس در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۵:۱۶:۲۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۲ ۰:۲۰:۵۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

سپتیموس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۰۳ چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
از عمارت مالفوی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
سلام بر لرد قدر قدرت و شکن ما و مرگخوار پر ابهت بلا عزیز

1. هرگونه عضویت سابق در گروه های محفل/مرگخواران را با زبان خوش شرح دهید؟
من که تازه اومدم ولی از اول پایبند به مرگخواران بودم

۲. مهمترین فرق لرد و‌ دامبلدور در کتاب چیست؟
سواله این ارباب؟؟ ...من که به هیچ وجه شباهتی بین شما و یه ریشوی خرفت با دماغ بی ابهت که تعداد شپش های گرد آوری شده ی ساکن ریش هایش از خدمتگزاران شما بیشتر است نمی بینم

۳. مهمترین هدف جاه‌طلبانه‌تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟
خدمتگذاری به شما....شکنجه و درنهایت کشتن ویزلی ها ....مورد تمسخر قرار دادن دامبلدور و بالا بردن ابهت فردی

۴. به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقب بگذارید؟
ممم راستش لقب هر حیوانی رو به اونها بدیم بعدا باید بریم از حیوانات عزیز حلالیت بطلبیم پس این کا را نمی کنیم....
دامبلدور:پشمک بدون چوب

۵. به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟
گمونم نشخوار های تسترال هارو به خورد آنها می دهد....درسته؟ هرچند همان ها هم برایشان گران است.

۶. بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
اجزای بدنشون رو تیکه تیکه کنیم
بدیمشون غذای پرنسس نجینی بشن
تسترال ها رو قتل عام کنیم تا دیگر نتوانند نشخوار آنها را بخورند

۷. در صورت عضویت چه رفتاری با مار محبوب ارباب(نجینی) دارید؟
محفلی ها رو برای ناهار ایشون شکار می کنم
هرشب قبل از خواب براشون قصه شاهزاده و مار نجینی رو می خونم

۸. به نظر شما چه اتفاقی برای موها و دماغ ارباب افتاده؟
دماغ که کلا مزاحمه به گمونم ارباب خودشون دماغشون رو کندن
مو رو هم به گمونم کوتاه کردن تا بر ابهتشون افزوده بشه

۹. یک کاربرد استفاده از ریش دامبلدور را نام ببرید؟
می تونیم بدیمشون به ویزلی ها تا برای خورد و خوراک از شپش هاش و برای بافتن لباس هاشون از اون استفاده کنن(که البته این بخشش لطف ارباب رو میرسونه)

حالا درو باز می کنید؟؟

سپتلمپیوس عزیز!

در مرحله اول خوش اومدین به سایت و از همه مهم‌تر تالار خوشرنگ و بوی اسلیترین!

معمولا بلافاصله بعد از خوش‌آمد گویی کسی رو دعوا نمی‌کنم، پس شما رو هم دعوا نکرده و فقط تذکر می‌دم.
خیلی خوبه که از بدو ورود جبهه خودتون رو مشخص کردین و می‌دونین می‌خواین چیکار کنین. لاکن توجه کنین که ما بخاطر ایفای نقشمون به کسی توهین نمی‌کنیم. بخش‌های مربوط به محفل بیشتر از اینکه طنز باشن، توهین آمیز بودن. ما با این لحن و کلمات با محفلی ها یا در موردشون صحبت نمی‌کنیم.
این دقیقا یکی از دلایل برای تایید نشدنتونه.
شما تازه اومدین. با شخصیت‌ها، ایفای نقششون و سوژه‌هاشون آشنا نیستین. همینطور سیاه نویسی هم بلد نیستین. کمی زمان لازمه تا یاد بگیرین. پس فعالیت کنین... نقد بخواین و بخونین و بنویسید. اگر کمکی لازم بود، من یا رابستن به عنوان ناظر‌های تالارتون همیشه همینجاییم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سپتیموس مالفوی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۱۴:۵۱:۵۳
ویرایش شده توسط سپتیموس مالفوی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۱۵:۰۵:۳۳
ویرایش شده توسط سپتیموس مالفوی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۱۹:۲۷:۲۳
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۲۱:۲۰:۳۶

?AFTER ALL THIS TIME

ALWAYS

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.