هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی پیوز
پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

پیوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۱ شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۱۹ یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
از شکاف های تنهایی هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
نقل قول:

سوجی نوشته:
راستش رو بخواین من نگران بودم که اگه روح مزاحم هاگوارتز وزیر شه چی میشه. آیا وقتی میریم وزارت زیر پامون بمب کود حیوانی می‌ترکه؟ آیا وقتی تو خیابون راه میریم رو سرمون جوهر می‌پاشن در می‌رن؟

اما بعد از خوندن برنامه‌های شما جناب پیوز، و از اون مهمتر خوندن برنامه‌های آسلامی ستاد بغل؛ به این نتیجه رسیدم که اگر پیوز رأی نیاره حکومت آسلامیک به قدرت برسه، تو راهروهای هاگوارتز دیوار می‌کشن. هاگوارتز رو تقسیم می‌کنن به علامه علی بشیر 1 و فرزانگان. هر هزار گالیون میشه یه پوند. اصلاً امروز یکِ جولای 2021 است... پیوز خسته است، مردم اصرار می‌کنند که بیا اما دیگر حال ندارد و این حرفا.

در نتیجه زنده باد آزادی. زنده باد انقلاب بنفش. زنده باد لباس فرم‌های دو تیکه. شوما از حمایت من برخوردارید آقای پیوز.

اهم، یا پیوز اول!
خوش آمدی ای یار عزیز من، سوجی! بدان و آگاه باش که در کنار هم، تمامی آسلامیست هارا نابود کرده و ریشه آنان را از جامعه میخشکانیم!
تا روزی که انقلاب بنفش پیروز شود و شر سیاهی و رنگ شیری از جامعه برچیده گردد و یونیفرم دو تکه به جای چادر پشمی هاگوارتز بیاید!!!

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۲۲:۲۰:۲۷

برخاسته از دوران رماتیسم!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

سوجی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۸:۴۹ یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
از یخچال گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 91
آفلاین
راستش رو بخواین من نگران بودم که اگه روح مزاحم هاگوارتز وزیر شه چی میشه. آیا وقتی میریم وزارت زیر پامون بمب کود حیوانی می‌ترکه؟ آیا وقتی تو خیابون راه میریم رو سرمون جوهر می‌پاشن در می‌رن؟

اما بعد از خوندن برنامه‌های شما جناب پیوز، و از اون مهمتر خوندن برنامه‌های آسلامی ستاد بغل؛ به این نتیجه رسیدم که اگر پیوز رأی نیاره حکومت آسلامیک به قدرت برسه، تو راهروهای هاگوارتز دیوار می‌کشن. هاگوارتز رو تقسیم می‌کنن به دوتا مدرسه‌ی پسرانه‌ی علامه علی بشیر 1 و دخترانه‌ی فرزانگان. هر هزار گالیون میشه یه پوند. اصلاً امروز یکِ جولای 2021 است... پیوز خسته است، مردم اصرار می‌کنند که بیا اما دیگر حال ندارد و این حرفا.

در نتیجه زنده باد آزادی. زنده باد انقلاب بنفش. زنده باد لباس فرم‌های دو تیکه. شوما از حمایت من برخوردارید آقای پیوز.

ویرایش شده توسط سوجی در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۲۲:۱۹:۲۲

پیام زده شده در: ۸:۲۳ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹

پیوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سامبلک!

اول از همه سدریک جان دم در مایو تحویل گرفتی؟ ما یه سری دیزاینر داریم که برای امثال شما سفید مفیدا مایو های قشنگی میدنا...
چه زاویه فک جذابی، چه بر و رویی! پشت کوچه یه حمام عمومی هستا نریم یعنی؟
نقل قول:

از اهداف جناب پپیوز محترم که مطابق با درخواست من هم هست تا حدودی، می‌تونم به قسمت "بیناموسیزم" اشاره کنم که مقابله با تبعیض جنسیتی، آزادی پوشش، رهایی از لباس‌های گرم و بسیار پوشیده، نبود هیچ اجباری در طرز فکر، بی‌قانونی و موارد زیاد دیگه‌ای رو به دنبال داره.

خب بله ما بهرحال از کودکی به فکر آزادی بانوان و ساحرگان و حتی پسر های جیگری به مانند تو بودیم. و این از اجداد ما به ارث رسیده به ما. پس در نتیجه بله ما کلا به فکر آزادی بیان و هیچ اجباری در طرز تفکریم و بله و اینا.

نقل قول:
نتیجه‌ی این اتفاق هم، به تخلیه‌ی ساحرگان محترم که تعدادشونم کم نیست، از خانه ریدل‌ها منجر میشه که حداقل برای چند روز آرامش روانی رو به سرتاسر خانه ریدل تزریق می‌کنه؛ چون دیگه کسی نیست بیاد از خواب بیدارت کنه و یه ملاقه رو تا دسته بکنه تو حلقت تا طعم آش جدید ترکیبی شلغم و موز رو بچشی، یا دیگه هیچ کس با دسته‌ی جارو پرتت نمی‌کنه اینور و اونور تا زیرتو جارو بکشه، ، یا دیگه هیچ خفاش و عقاب و ماری در فضای خونه حرکت و سر و صدا نمی‌کنن، یا حتی اصرارهایی مبنی بر وارد شدن به داخل هم دیگه وجود نخواهد داشت!

نه دیگه! نشد! پس از وزارت ما کلا خانه ریدل ها به آرامش خواهد رسید زیرا دیگر نه ریدلی هست نه مرگخوری... مگر اینکه حالا مرگخور مورد نظر جوان خوش بر و رویی به مانند شما باشه و ما حالا یه تخفیفی بدیم بگذاریم همونجا بمونید و این داستانا. ولی خودمون بهتون سر میزنیم جای خالی عاطفی اربابتونو پر میکنیم. زیرا همانگونه که میدانید در دولت ما اربابی برده ای ممنوع است.

نقل قول:
و بدین ترتیب، سومین سهمیه‌ی حمایت خودمو هم به جنای آقای پپیوز محترم اختصاص میدم!

متشکرم از لطفت جیگر طلای من.

بعدی!
به به، مردی که مرد. خوبی جیگرم؟ موهات تو دهنم بره اصلا...
خیر بنده اون پیوز نیستم اون پیوز عموی بنده بودند.

نقل قول:
1. هم اکنون که شعار بی ناموسی تن میگی، چنتن از بی ناموس نویسان تاریخی سایت رو نام ببر تا کیف کنیم.

بنده که کوچک بیناموس نویسای قدیمی سایت نیز هستم و کلا جلوشون حساب نمیام. ولی اگه قرار باشه نام ببرمشون میتونم به استاد بزرگ حمید قزوینی یا همون واگاواگا اشاره بنمایم. همین طور اساتیدی چون تره ور و آن پست رویایی سوپروزغشان و پیوز قدیمی که در خارج از سایت به بیناموسی میپرداخته!

حزب بی ام سی هم که جای خود دارند و برای ما الگو های مناسبی هستند که اگر معاهده COPPA نبود شاید خیلیاشون به چخ عظما نمیرفتن.

نقل قول:
2. آیا تحریف بیناموسی در کتاب جدیدی که نوشتی کار خوبی است؟ آیا قصد استقرار #نئو_بیناموسیسم رو داری روح؟

بالحقیقت این همان بیناموسیست فقط به تعریفی دیگر که بعدا COPPA گیر نده بهمون.
در مورد نئو بیناموسیزم هم بگم که بهرحال بیناموسیزم هر روز به شکل جدیدی آپدیت میشه. مثلا تا دیروز پرده خونه نداشتن بیناموسی حساب میشد. الان حساب نمیشه!

نقل قول:
3. آیا حق و باطلی وجود دارد؟ هدفت از نابودی هر دو جبهه چیست؟ آیا تحت تاثیر فیلم ماتریکس قرار گرفته ای و توهم عدم وجود واقعیت تورا فرا گرفته است؟

البته که حق و باطل وجود دارد. ولی طبق آماری که از وزارت های قبلی گرفته ایم ما یک سری از اقوام بیناموس خود را میان جنگ این دو گروه مسخره از دست دادیم و یاد و خاطرشان هنوز در قلب و مغز و روح ماست. دیگر تمام کنید، 14 سال است با هم میجنگند و به هیچ جایی نرسیده اند این دو گروه و بنده به عنوان یک جنبنده ترجیح دادم تا کلا وجود این دو گروه را مختل بنمایم.

نقل قول:
4. با توجه محفلی و یا مرگخوار بودن اکثریت اعضاء ، و حضور خودت به عنوان #سه_قطبی_کننده انتخابات، چقدر شانس خودت را برای پیروزی قوی میدونی؟

اگر نتوانستیم هم در انتخابات پیروز شویم بهرحال نام این فرقه را به گوش مردان و ساحرگان محترم و جذاب سرزمینمان رسانده ایم و مطمئنیم آنان درک میکنند. بهرحال یکی از آنان راه مارا ادامه خواهد داد و ما رسالت خود را به پایان میرسانیم.

باز نیز مرسی که اومدی به ستاد ما و پرسش های خوبی پرسیدی و حد اقل مارا به چالش جواب دادن کشاندی.

بعدی!

یا ابلفضل! سلام ساحره خانم بلند مرتبه و محترم. خوب هستین ایشالا؟ بله بله آزادی! آزادی بیان، آزادی پوشش و آزادی همه چیز. ما بی قانون تر از بی قانونیم ساحره عزیز. شما چقد خوش بر و رو و قد بلندید. کاش فقط مرگخور نبودید که دست راست ظریف خود را به سیاهی آن مارو اسکلت مکدر کنید.

نقل قول:
جناب پیوز! هنوز یادم نرفته دوران تحصیل در هاگوارتز چند بار کلاهم رو بردین قایم کردین و نصف دوران تحصیلم به گشتن دنبال اون کلاه نازنینم گذشت.

آخ... حیف که یادم نمی آید. اینقدر در آن دوران جهالت هایی از این قبیل کرده ام که نمیتوانم در برابر این جهالت ها از خود دفاع کنم. امیدوارم که پوزش من را به خاطر این مسئله پذیرا باشید.
نقل قول:

الان داشتم از جلوی ستادتون رد می‌شدم، شنیدم بحث آزادی و خوشحالی ساحره هاست. سوالی برام پیش اومد... شما برنامه ای برای کمک به ساحره هایی که حق عبور از در ورودی عمارت ریدل ها رو ندارن، دارید؟ در دولت احتمالی شما، اجازه ورود به عمارت ریدل ها به همه ساحره های مرگخوار داده میشه؟

ساحره ی مهربان و متشخص! بله که همینطور است... اصلا کل مرگخواران مرد را از آن خانه بیرون می اندازیم فقط شمارا میبریم آن تو تا احساس مالکیت بر خانه ریدل ها کنید. اصلا خود این مردک تام ریدل را می اندازیم بیرون تا او نیز مزاحم شما و ساحرگان عزیز سیاه پوش دیگر نشود. چطور است؟ پیشنهاد خوبیست، نه؟

شما نیز این ستاد را مزین فرمودید به چهره نورانیتان. دم در مایو و وسایل شنا نیز به صورت رایگان میدهند. بفرمایید بگیرید که دیزاینر های ما سلیقه بد ندارند.

در آخر نیز کلامی خدمت شما مردم دارم راجع به حواشی اخیر. متاسفانه بعضی به خود این جسارت را میدهند که در کار دیگران دخالت کنند تا خود را بالا بکشند و در آخر که به آنان جواب میدهید مظلوم نمایی میکنند که برای خود رای جلب کنند. متاسفانه این افراد حتی فرق جلد کتاب و پوستر تبلیغاتی را نمیدانند و در مورد کار دیگران نظر نیز میدهند. امیدوارم خداوند آنان و آنانی که به این جنبش خیانت میکنند را مورد رحمت خود قرار بده. چون اگر ندهد ما مرحمتی در این قبال نخواهیم داشت!

زیر سایه جنبش بنفش و فرقه #بیناموسیزم سالم و سلامت باشید.

پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۲:۳۶ یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
آزادی؟ کسی گفت آزادی؟!

جناب پیوز! هنوز یادم نرفته دوران تحصیل در هاگوارتز چند بار کلاهم رو بردین قایم کردین و نصف دوران تحصیلم به گشتن دنبال اون کلاه نازنینم گذشت.
هنوز صدای خنده‌هاتون وقتی توی راهروها زمین می‌خوردم یادمه حتی!

ولی الان داشتم از جلوی ستادتون رد می‌شدم، شنیدم بحث آزادی و خوشحالی ساحره هاست. سوالی برام پیش اومد... شما برنامه ای برای کمک به ساحره هایی که حق عبور از در ورودی عمارت ریدل ها رو ندارن، دارید؟ در دولت احتمالی شما، اجازه ورود به عمارت ریدل ها به همه ساحره های مرگخوار داده میشه؟

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۹:۵۲:۰۷
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
ای روح سرگردان!
شنیدم روحی هستی که هرچند صد سال یکبار فقط برای انتخابات از خواب غلفت بیدار میشی و بعدشم جیم جمل! درسته ای روح شیطون گوگولی مگولی؟

به من بگو دوست من ببینم:
1. هم اکنون که شعار بی ناموسی تن میگی، چنتن از بی ناموس نویسان تاریخی سایت رو نام ببر تا کیف کنیم.
2. آیا تحریف بیناموسی در کتاب جدیدی که نوشتی کار خوبی است؟ آیا قصد استقرار #نئو_بیناموسیسم رو داری روح؟
3. آیا حق و باطلی وجود دارد؟ هدفت از نابودی هر دو جبهه چیست؟ آیا تحت تاثیر فیلم ماتریکس قرار گرفته ای و توهم عدم وجود واقعیت تورا فرا گرفته است؟
4. با توجه محفلی و یا مرگخوار بودن اکثریت اعضاء ، و حضور خودت به عنوان #سه_قطبی_کننده انتخابات، چقدر شانس خودت را برای پیروزی قوی میدونی؟

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
راستشو بخواید، نمی‌دونم حضور همزمان در سه ستاد مختلف مجازه یا نه، ولی هر چی بیشتر پیش می‌رم، بیشتر می‌بینم که هر گوشه‌ای از اهداف هر کاندیدا می‌تونه یه قسمتی از خواسته‌ی منو برآورده کنه.

از اهداف جناب پپیوز محترم که مطابق با درخواست من هم هست تا حدودی، می‌تونم به قسمت "بیناموسیزم" اشاره کنم که مقابله با تبعیض جنسیتی، آزادی پوشش، رهایی از لباس‌های گرم و بسیار پوشیده، نبود هیچ اجباری در طرز فکر، بی‌قانونی و موارد زیاد دیگه‌ای رو به دنبال داره.

این اتفاق، می‌تونه خرسندی و رضایت جماعت ساحرگان رو به دنبال داشته باشه که سود بیشتری نسبت به جادوگران از اعمال این برنامه‌ها می‌برن؛ و در پی این خشنودی، ساحرگان عزیز، برای ابراز خوشحالی و همچنین تشکر و قدردانی از جناب پیوز، به خیابان‌ها ریخته و ساعت‌ها و چه بسا روزهای پی‌در‌پی و بسیاری به رقص و پایکوبی خواهند پرداخت...
نتیجه‌ی این اتفاق هم، به تخلیه‌ی ساحرگان محترم که تعدادشونم کم نیست، از خانه ریدل‌ها منجر میشه که حداقل برای چند روز آرامش روانی رو به سرتاسر خانه ریدل تزریق می‌کنه؛ چون دیگه کسی نیست بیاد از خواب بیدارت کنه و یه ملاقه رو تا دسته بکنه تو حلقت تا طعم آش جدید ترکیبی شلغم و موز رو بچشی، یا دیگه هیچ کس با دسته‌ی جارو پرتت نمی‌کنه اینور و اونور تا زیرتو جارو بکشه، ، یا دیگه هیچ خفاش و عقاب و ماری در فضای خونه حرکت و سر و صدا نمی‌کنن، یا حتی اصرارهایی مبنی بر وارد شدن به داخل هم دیگه وجود نخواهد داشت!
و در پی این آرامش، شرایط یه خواب راحت هم به خوبی فراهم میشه.

و حالا اگه در تقویم، ده بیست روزی هم اختصاص بدیم به گرامیداشت روز وزیر شدن پیوز، ده پونزده روز هم که همینطوریش روز ساحره‌س، سی چهل روز هم جشن‌ها و مهمونی‌های آزادانه در سطح لندن برگزار بشه، میزان رضایت ساحرگان به حداکثر رسیده، و مدام به شرکت در این جشن‌ها و مراسمات مشغول میشن، که نتیجه‌ش همون آرامش و آسودگیه که بر جو خانه ریدل و تمامی خانه‌های لندن حاکم میشه و یه خواب فوق‌العاده و بی مزاحمت رو در پی داره.

و بدین ترتیب، سومین سهمیه‌ی حمایت خودمو هم به جنای آقای پپیوز محترم اختصاص میدم!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

پیوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

چه اتفاقی دارد می افتد؟؟! یعنی ملت منتظر بودند تا ما یک انقلاب در اتک دادن به کلن این و آن کنیم تا زبان خود باز کنند؟ اصلا چه کسی نظر این مردک اهل شوروی را خواست که به خاطر جنس مادی بنده نمیخواهد در مورد من حرف بزند؟ از نظر بنده کسی که حتی توانایی کار با نرم افزار های ماگلی را ندارد نمیتواند برنامه ای هم در برابر ماگل های وحشی و کثیف خون داشته باشد!؟ براستی تا کی پارتی بازی؟ این فرد حتی برای کسی که شاید از سیاست چیزی نداند ولی دستی در برنامه های ماگلی دارد به وضوح مقرر نمود که جایزه نظارت و ریاست پیشکش او بکند... برو و کشک خود را بساب ای زاخار!

مورد بعدی، روی بنده به جناب رودولف است، خجالت بکش مردک، چندین سال است با پاچه خواری آن مردک کچل داری در میان بانوان با کمالات جولان میدهی و این نابخشودنیست... حالا میخواهی کلپچ به مردم بدهی؟ برای جمع آوری رای مردم چه کارها که نمیکنند! با آن اندام رشید برو کار میکن مگو چیست کار! هرکس که دوتا قمه به دست میگیرد که به درد وزارت نمیخورد!

در مورد مرلین صغیر!!! مارو دیدی بنداز سرو پایین چون ما صد ساله سر پاییم!
تو یک کذاب و دروغگو بیش نیستی و من شک دارم این معجزاتی که بیان میکنی درست باشد و حتی اتفاق افتاده باشد! هنوز هم پس از این همه مدت خجالت نمیکشی که میخواهی با استفاده از کذب و دروغ، حرف های بی ارزش خود را باز هم وارد مغز های مردم کنی؟ نمیفهمم، این چجور کاندیداییست که از همان اول که آمده شروع کرده به انتقاد کردن به کسانی که به او انتقاد میکنند و برنامه های خود را در این جریان وزارتی حکومت دولتی و در جریان حکومت سکولاریسم زوپس بیان نمیکند.

هوی مصطفی! سعی در تشویش اذهان عمومی خود یک اشتباه غیر اسلامیست! تا کی قرار است آزادی را از مردم بگیرید و آنان را در بند دین کنید؟! بروید کمی فکر کنید، در گرمای تابستان چگونه دختران و پسران میتوانند در ردای گشاد و تیره رنگ سنتی که با پارچه پشمی درست میشود دوام بیاورند؟!

به پدرام عزیزم!
با جغد فرستادن برای این و آن نمیتوان طرفدار جمع کرد. از طرفی سالیان سال است که مردان و زنان بسیاری در میان جنگ های مزخرف و بی پایه و اساس آن مردک کچل و این ریشوی مردگرا کشته میشود، دیگر بس است! مردم تا کی میخواهند خام حرف های این دو گروه بشوند؟ به نظر بنده فرقه بیناموسیزم یک فرقه فوق العاده قدرتمند خواهد بود زیرا تنها افرادی میتوانند از دیگران در برابر سختی ها دفاع نمایند که آزاد باشند و آزادانه فکر کنند!

مردم همانگونه که میبینید، مرگخور های سیاه دل شروع به پاچه خواری برای اربابشان کرده اند و مرگخور های دیگر از آنان حمایت میکنند! در فرقه بیناموسیزم هیچ اربابی نیست و همه با هم برابرند... این فقط یک تفکر نیست، در عمل نیز به همین شکل است! گول چرب زبانی های این افراد را مخورید و مبارزه کنید برای آزادی، که نه در محفل آزادی هست نه خانه ریدل ها!

از دیگر برنامه های ما برای وزارت هولوکاستیست درخور یاران مرلین و کشتار دسته جمعی طرفداران این کذاب دروغگو، سپس تهیه مکان برای پرداختن به بیناموسی و پرورش دادن مردان و زنانی که علاقه به بیناموسی دارند.

نگران نیز نباشید، ارواح برای ما در درجه اول قرار دارند و مطمئن باشید که آنان را حمایت شدید میکنیم، همچنین به فرزندان و خانواده معلولین، جانبازان و غیره سهمیه عدالت میدهیم تا به خاطر اتفاق ناگواری که برای آنان افتاده حد اقل سودی ببرند.

به پا خیزید در این جنبش بنفش! سیاست مداری را ز ما بیاموزید و جزوی از فرقه عظیم الشان بیناموسیزم باشید!

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۹ ۱۲:۱۵:۳۳

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

پیوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب خب، سلام خدمت تمامی ویزارد های عزیز و ویزارده های محترم بسیار جذاب و این داستانا...

بله، مشاهده میفرمایید که بالای چهل تا اسنایپر هم اکنون بالای ستاد نشسته اند و منتظرند که بنده راجع به مقوله هایی که نیاز امروزه جامعه میباشد صحبت کنم تا با یک تیر من را راهی بهشت برین کنند و یک مخالف از دورو بر کمتر! اما هیچ نگران نباشید ای مردم، من از همین حالا ادعای آزادگی میکنم و امروز آمده ام تا فساد پشت پرده های این وزارت ننگین رو که سال هاست دامن گیر جامعه شده فاش بنمایم و به شما قول بدهم با قبول شدن در انتخاباتی که هیچ مشخص نیست که در آن دست برده میشود یا خیر این فساد را کاهش دهم و مفسدین را از کارزار حکومتی جامعه جادوگری با تیپا به بیرون پرتاب نمایم!

همانطور که میدانید، افرادی که به مانند بنده به دنبال کمالات ملائک بزرگوار بازی با بوی ها و خصوصی های ویکتوریا هستم را فاسد و بیناموس خطاب میکنند و کار های بنده را بیناموسی میشمارند... ولی نمیدانند که اینکه مردان و زنان را محدود کنید خود بیناموسیست. چه وعده هایی دادند که قرار بر آن خواهد بود تا با ساحره ها شهر را زیبا کنیم... ولی کو؟؟؟!

سالیان ساله که در این جامعه اجازه کفش هجاب به بانوان نمیدهند و هرکه که آواتار جمیل و زیبایی اختیار میکند را با عکس آیکون فایرفاکس یا صفحه ای سفید که در آن نوشته شده "این عکس شامل مواردی نامناسب میباشد" آشنا میکنند تا برود و کشک خود بسابد؛ و یا قفل گذاشتن به جای ایموجی دوستان ال جی بی تی کیو... ولی دیگر بس است!!!

من آمده ام تا همه چیز را آزاد کنم، حتی اینکه میخواهم حوله ای که به دور خود می اندازید و به آن میگویید ردای جادوگری را منسوخ کرده و به جای آن از مایو استفاده بنمایم. لباس فرم هایی از جنس مایو... واقعا دل انگیز است!

ولی این تمام داستان نیست، و بنده لیستی برایتان آماده نموده ام از کار هایی که برای ملت پر ابهت جادوگران خواهم کرد.

لیست مورد نظر:
1.منسوخ سازی لباس های گشاد و بلند تاناکورایی که به بانوان می اندازند و به هیچ وجه جنبه و جلوه خوبی در انظار عمومی ندارد.

2.جایگزین نمودن مایو به جای ردای گله گشاد برای هاگوارتز.

3.گشاد کردن لای سولاخ های تک تک دیوار های هاگوارتز برای عبور و مرور بهتر ارواح خبیثه و غیر خبیثه.

4.پخش کردن فیلم های مستهجن ماگلی برای کاربران 13 ساله تا چشم و دل سیر بزرگ شوند.

5.منسوخ نمودن شیوه تدریس فعلی کلاس زیست و حیوان شناسی و تمرکز در آموزش درس زیست پایه دهم فصل هفت به دانش آموزان برای گسترش نسل جادوکاران.

6.نابود سازی دو فرقه محفل و مرگخوار و ایجاد فرقه بیناموسیزم برای اولین بار.

7.منسوخ کردن دین غیر الهی و من دراورده زوپسی و انکار مرلین به عنوان پیامبرِ "گاد"!

8.ترویج دین بیناموسیزم در میان مردم و مبارزه با فساد اخلاقی مخالفین این فرقه!

9.اتک دادن به کلن پیروان مرلین.

10.ایجاد فضای شاد و هیجان آور برای کاربران 13 ساله پس از شکست یاران مرلین!

11.نابود سازی اهداف مشنگ ها در برابر جادوگران و حمایت از دو رگه ها برای شرکت در مسابقات دینی مذهبی بیناموسیزم.

12.استفاده ابزاری از پدرام در تبلیغات مای بیبی شبکه پویای لندن.

بقیه لیست وعادی ما در اعلانیه های بعدی ما، منتظر باشید!

ستاد انتخاباتی پیوز
پیام زده شده در: ۱:۰۹ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

مافلدا هاپکرک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۵۰:۵۱ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
مدیر فنی
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 85
آفلاین
پیوز!

شما از همین لحظه می‌توانید در این ستاد پذیرای مامورین کنترل بی‌ناموسی باشید. این ماموران به صورت 24 ساعته تک تک حرکات شما را زیر نظر دارند و منتظر کوچک‌ترین بهانه‌ای برای لغو اعتبارنامه‌ی صلاحیت شما برای شرکت در انتخابات هستند.

تصویر کوچک شده

مافلدا هاپکرک هستم.
مشاور سایت و راهنمای اعضای سایت...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.