هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی تراورز
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
یک در دنیا، صد در آخرت!

"همیشه باید سخن خود رو سنجیده و زیبا آغاز نمود!" السخن - 78

من باب این آیه و پند مبارک اول از همه باید از تمامی هواداران عزیز به خصوص آقای دست قیچی و دو کاندیدای بسیار محترم آقای مرلین، پیامبر قابل احترام و تام جاگسن عزیز تشکر کنم بابت تمام حمایت های خودشون. امیدوارم دولت آسلامی بتونه شما و آحاد ملت رو راضی نگه داره.

چه باقی مانده است؟

قرار شده بود در زمانی مناسب از برنامه های باقی مونده برای آزکابان و موزه بگم و کابینه ی خود رو برای دوستان شرح بدم اما به ناگاه متوجه شدم که امشب شب آخره بنابراین در همین حد میتونم توضیح بدم در این زمان کم که برنامه ها برای آزکابان بر خلاف برنامه های قبلی که وجود داشت، صرفا و صرفا در راستای ایفای نقش، سوژه های بیشتر و فعال تر کردن رول زنی توی اون انجمنه چون حالا افرادی که آشنا باشن با من میدونن که انجمن مورد علاقه ی بنده آزکابانه.

برای موزه هم حقیقت ماجرا جز ادامه ی کارت های شکلاتی و جمع آوری سوژه های قدیمی ایده ی دیگه فعلا نیست چون حقیقتا چیزی نیست که بشه تک نفره و بدون مشورت با اکثریت افراد در موردش تصمیمی گرفت.

به پایان رسید این حوزه، آسلام همچنان باقیست!

دوستان سخنان زیادی بود برای زدن، بنده دو روز به سفری رفتم برای جمع کردن آحاد ملت و بازسازی حوزه ی نجآف اما خود مشاهده کنید که چگونه مدیریت آستاکباری بدون هیچ گونه اطلاعیه قبلی سعی کرد من، نماینده ی دین مبین و مبرهن آسلام، رو زمین بزنه و ظلم و ستم خود بر شهروندان رو ادامه بده. رقابت اصلی ما با دیگر کاندیداها نیست با این مدیریت و اهالی زوپسه که حتی لحظه ای دریغ نمیکنند از سرکوب سخنان مردم.

از تمامی کاندیداهای دیگه این خواهش رو دارم که علیه این آستاکبار برخیزند و زیر پرچم آسلام با ما بیعت کنند، تا بوسه ای روانه این مدیریت کنیم قبل از اینکه بوسه ای نثار دیگر دوستان شود.

خب 7 دقیقه بیشتر وقت نمونده پس در پناه حاجی توپیا، دولت آسلامی.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۴۶ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

ادوارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از باغ خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
برای زندگی‌ای بهتر با آسلام!

بنده به عنوان یک قیچی، حمایت جامعه‌ی قیچی‌داران از حاجی تراورز رو اعلام می‌کنم.

#در_پناه_حاجی_توپیا

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

نهی از معروف و امر به منکر.

پیام زده شده در: ۷:۰۸ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تصویر کوچک شده

بله، همونطور که میبینید در عصر امضاهای تصویردار و این قرتی بازی ها، مریدان آسلام گرد هم اومدن و این پوستر تبلیغاتی سمی و اسیدی رو طراحی کردن برای ما. تشکر میکنیم از آقا دست قیچی پوستر ساز!

حاج سیاه!

حاج بلک ما همون موقع ثبت نام خودمون رو آدمی غیرجدی و کبریت بی خطر نشون دادیم که تایید صلاحیتمون کنن وگرنه آلله شاهده که این مدیریت فآسد وزیر رو جز برای بازیچه ی دست بودن نمیخواد. دلیل شرکت توی انتخابات، نشون دادن نظر اصلی مردم در مورد آستاکبار شکننده ی اون ها با رای هاشونه، باید از درون به این سیستم ضربه زد. کسی هم بخواد ما رو شهید انتخابات کنه، آسلام انتخاباتشو شهید میکنه!

در مورد آزکابان و موزه اطلاعیه خواهیم داشت به زودی ای ملت. در پناه حاجی توپیا، دولت آسلامی.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۵۸:۲۶
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
سلام حاج آقا.
پوپولیست نیستی. ستادتم خلوته. برنامه های راهبردی‌ای هم داری!
اهل ایجاد دوقطبی و سه قطبی و اینجور چیزام نیستی. جبهه‌ای هم به قضیه نگاه نمیکنی. جدی هم وارد صحنه شدی!

چطور تایید صلاحیت شدی؟ چه کاسه ای زیر نیم کاسه است؟ #شورای_نگهدار_انتصابی_جادوگران چه برنامه ای برای تو داره؟
احتمالا وسط انتخابات ترورت میکنن، هر کاندیدا به عنوان #شهید_انتخابات ازت یاد میکنه و سبد رای شو پر میکنه.

درهرصورت کاندیدا شدنت به منزله پذیرش نظام ستم زوپسیه. به نشانه اعتراض، انصراف بده و به جبهه #براندازان_زوپسی بپیوند. منتظرتم حاج آقا!

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حاجی نهادز 2: اکتشافات

در مورد نهاد های مربوطه ای که در پست قبل گفتم باید توضیحات تکمیلی رو در اختیارتون قرار بدم یا ملت!

1. خورندگان معجون راستی:

در مورد تاپیک خورندگان معجون راستی همونطور که در گذشته هم گفتم هیچ قصدی برای دخالت در روندش وجود نداره و چه بسا این تاپیک قرار هست اهمیت بسیار بالایی واس ما داشته باشه چون تاثیر فراوونی میتونه توی شخصیت پردازی و ایفای نقش اعضا داشته باشه، روند فعلی تاپیک حفظ شده و تمرکز بیشتری روش قرار میگیره.

2. دادگاه شماره 10:

در طی وزارت باروفیو وقتی زندانبان بودم مدتی، طرحی که گفته بودم عملی شد و تا مدتی که بودم و دیدم، سوژه های جالبی مطرح میشدن به این صورت که یک پرونده باز میشه، شاکی، وکیل، متهم و قاضی هم با ایفای نقش پرونده ر و جلو میبرن تا در نهایت قاضی تصمیمش رو بگیره مثل این پرونده. برخلاف سابق که ایده برای آزکابان این بود که افراد توی دادگاه محاکمه بشن و بعد بندازیمشون آزکابان و حتی برای یه مدت فقط دسترسی آزکابان رو داشته باشن، تو دولت فعلی خیلی همه چیز راحت تره و همچین طرح هایی نیست دیگه. پرونده ها کاملا فان خواهند بود و دسترسی کسی گرفته نمیشه.

3. دفتر فرماندهان کارآگاهان:

این طرح قرار نیست اجرایی بشه چون در دوره ی سابق قرار بود وزارت رو به صورت قطب سوم داشته باشیم و در حال حاضر وضعیت متفاوته که در موردش توضیح داده میشه.

4. گشت آرشاد:

این طرح اهمیت خیلی بالایی رو قراره داشته باشه! همه میدونن که آمر به معروف و نآهی از منکر و به طور کلی آرشاد بسیار اهمیت داره در دین مبین آسلام! ساز و کار گشت آرشاد بر خلاف گذشته هیچ نیازی به ثبت نام رسمی نداره و از اونجا که هر فرد با دین و ایمونی وظیفشه که آرشاد کنه مفسدان رو، هر کسی میتونه خودجوش به این جنبش بپیونده. هدف اصلی جنبش هم، جذاب تر کردن هر چه بیشتر ایفاست که خب با سوژه هایی رخ میده که از نام طرح مشخصه! علاوه بر اون راست و ریس کردن سوژه ها و بسیج کردن ملت از اهداف اصلی این داستانه.

5. سازمان فرهنگ و هنر جادوگری/ سازمان آرشاد آسلامی:

مهم ترین نهاد! این نهاد اهمیتش قراره بسیار زیاد باشه توی دولت آسلامی و کارش برگزاری مسابقات، فعال تر کردن رسانه ها و تولید محتوا حتی خارج از قالب نوشتار هست. در کل، محل حمایت از خلاقیت آحاد ملت خواهد بود اینجا و در راستای عملی کردن اون ایده ها نهایت سعیش رو خواهد کرد.

6. رادیو وزارت:

همونطور که گفتم، تمرکز زیادی قرار هست روی رسانه ها باشه و مسلما چه رسانه ای قوی تر و مردمی تر از صدا و سیمای رسمی وزارت! البته مسلما رادیو سیما نداره پس در انتظار صدا میتونید باشید!

شفافیت!

یه بحثی که باید مطرح کنم اهمیت وزارت هست. مسلما وقتی از وزارت حرف میزنیم فقط بحث یه نظارت ساده نیست چون مسلما برای ناظر شدن یه انجمن شما نیاز به رای گیری و برنامه داشتن ندارید ولی این وزارته! از کاندیداهای دیگه و آحاد ملت درخواست دارم به این موضوع حتما دقت کنن که یک دولت وقتی انتخاب میشه باید سوژه داشته باشه پشتش، بتونه فضای جدیدی بسازه و مسلما قرار هست سوژه هاش و داستانش رو به خارج از انجمن وزارت هم منتقل کنه. اگه دارید از سوژه ی گذشتگان یا ایده های مصرف شده گدشتگان استفاده میکنید، همین الان تمومش کنید چون پسرفته!

لازمه بگم بر خلاف کاندیداتوری گذشتم وزارت من هیچگونه ارتباطی با داستان محفل و مرگخوار نداره و حتی قرار نیست قطب سوم باشه، ما فقط برامون مهمه که دین و ایمون داره و کی نداره. سیاه و سفید همه باید زیر پرچم آسلام در برابر آستاکبار مدیریت ایستادگی کنند!

در پناه حاجی توپیا، دولت آسلامی!

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حاجی نهادز

دوستان فیلم بازگشت به آینده رو دیدید؟ بنده به همون منوال عمل کرده و برای توضیح دادن من باب نهاد های وزارت خود شما رو به خوندن ایشون دعوت میکنم.

پ.ن: توضیحات تکمیلی ارائه خواهند شد.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در یکی از روزهای سرد تابستانی، تراورز در میان برف ها... واقعا قبول دارید رول نوشتن وسط ستاد کار جالبی نیست دیگه؟ خیلی چیزا دیگه جالب نیستن ملت. 4 سال دیگه به سخنانی که قراره گفته بشه میرسید دوستان. معمولا گفتم پست هامو جدی نگیرید، این رو ولی یا جدی بگیرید یا کلا نگیرید!

اعترافات یک حاجی

پرده اول: چه شد که این طور شد؟

قصد داشتم بگم که وزارت برای من یک چیز جدی نبود، دیدم دارن کاندید میگیرن گفتم چه راهی برای فعالیت بهتر از ترول کردن بقیه؟ هیچ روش بازاریابی بهتر از ترول کردن نیست دوستان، به عنوان کسی که از همین روش بارها استفاده کرده دست خودم رو براتون رو میکنم ولی برای چی؟ عده ای از این مثلا کاندیداهای عزیز یک فرم رو پر میکنن و کاملا جدی وارد عرعه انتخابات میشن و در نهایت وقتی میبینن یک نفر داره موقع ثبت نام تیکه میندازه و اذیت میکنه خود به خود به اون سمت کشیده میشن و جدیتشون رو در راه مقابله به مثل با ترول کردن از دست میدن. جدیتتون رو از دست ندید!

پرده دوم: چه میشود که اینطوریست؟

تا حالا شده که یه بازی رو شروع کنی و همه درگیرش بشن در حالی که تو ازش خسته شدی؟ پیش میاد، پس بهتره مستقیم بریم سر اصل مطلب و بازی رو تموم کنیم.

وقتی این ستاد باز میشه اولین پیامی که میبینید اینه که حاجی توپیا یه افسانست، مث بایگان، از اونجا که داوشیا همه پایه بام، باید بگم که بله همون اول راه حتی مدیریت هم تلاش داره که عقاید آنقلابی ما رو کنار بذاره و جلوگیری کنه از رخ دادنشون. دوستان، برادران، خواهران، الان زمان درگیر شدن در این بازی های کثیف نیست. مدیریت قصد ریشه کن کردن تمامی ایده های نوین و سازنده رو داره تا جای پای خودش رو مستحکم تر از همیشه بکنه! بحث اصلا بحث وزارت نیست، بحث حربه های بازاریابی و پوپولیسم نیست، مافلدا هاپکرک متهم ردیف اول فآساد های این سایته و باید باهاش مقابله بشه. زیر پرچم آسلام گرد آیید و مقابله کنید!

پرده سوم: چه خواهد شد که آن طور شود؟

وقتشه که آحاد ملت آنقلابی و ارزشی ما مطلع بشن از برنامه های جنبش آسلام برای آینده.

1. گشت آرشاد:

آرشاد در تعالیم آلهی ما نقش مهمی داره دوستان و اجازه ندید چیزهایی که تا به حال من باب این نهاد شنیدید در دنیای موازی دیگه شما رو گول بزنه. گشت آرشاد جز برای امنیت و رفاه معنوی شما نیست. دست مفسدان رو برای ملت رو خواهد کرد، بد حآجابی ناشی از باورهای کهنه از بین خواهد رفت و کودکان شما رو از چنگ بلای خانمان سوز آعتیاد دور نگاه خواهد داشت. البته مسلما در ازای تمام این ها ممکنه بهایی پرداخت بشه!

2. میم زدایی:

خیر ما مخالف meme نیستیم و این تنها یک clickbait بود! منظور ما از میم، واژه ی مدیریت هست. مسلما از دوره قبل همه ی شما مطلع هستید از سنگ اندازی های فراوان مدیریت در راه تشکیل وزارت، اونا نظم ما، قانون مندی ما و پیشرفت ما رو نمیخوان! تا لحظه آخری که جنبش آسلامی ما وجود داره با این واژه ی پلید مقابله خواهیم کرد تا زمانی که از تمامی لغت نامه ها حذف بشه یا یک حاجی زمام کارشون رو بر دست بگیره و درهای حاجی توپیا رو بر ملت دوست داشتنی ما باز کنه.

3. جادو رویال، تنها طرح کاملا جدی:

این طرح رو میخواستم با مدیریت برای عملی کردنش صحبت کنم ولی از اونجا که مدیریت آستاکبار خالصه و پر ز فساد، تصمیم گرفتم به شکل کاملا مردمی اون رو مطرح کنم.

طرح جادو رویال مربوط میشه به یک نوع بتل رویال از نوع رول پلیینگ و رول زنی به این صورت که تعدادی جادوگر به صورت تک نفره وارد زمین نبرد میشن و طی دوئل های رول نویسی سریع و کوتاه با هم مقابله میکنن و طی مسیرشون برای کشتن رقبا و نفر اول شدن، ماموریت های سریع و کوتاهی رو انجام میدن تا item هایی برای هرچه قوی تر شدن خودشون به دست بیارن. همونطور که دیدید قرار هست این مسابقه سریع و کوتاه باشه! یعنی اینکه هیجان مهم ترین رکن این مسابقست و حتی تکرار اون در گذر زمان بتونه ملت رو سرگرم کنه.

بیشتر از این صحبتی نمیکنم، به ستاد من خوش اومدید. بیاین حسابی این جا اسپم بزنیم و آستکابار مدیریت رو پر ز خدشه کنیم.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی تراورز
پیام زده شده در: ۱:۰۰ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹

مافلدا هاپکرک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۰ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۸:۵۰:۵۱ شنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
مدیر فنی
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 85
آفلاین
جناب آقای تراورز!

شما از همین لحظه می‌توانید در این ستاد پذیرای مریدان و نوچه‌های خود باشید. ضمنا شورای آسمانی زوپس به شما توصیه می‌کند از تلاش بی‌فایده برای جمع‌آوری با صحبت از حاجی‌توپیا بپرهیزید؛ چرا که فقط یک افسانه است، بایگان!

تصویر کوچک شده

مافلدا هاپکرک هستم.
مشاور سایت و راهنمای اعضای سایت...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.