هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲:۱۹ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
وا.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱:۵۶ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱:۰۶:۲۷ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 703
آفلاین
سلام.
عرض اعضای گرامی تیم هافلپاف به خدمتتون که، یک اتفاقی در بازی اخیر اعضای گرامی تیم هافلپاف رو بشدت کدر کرده.

همونطور که میدونید، این ترم قوانین و داوری کوییدیچ از قبل سخت گیرانه تر اعمال شدن و حضور پنج بازیکن برای اینکه تیم حتی داوری بشه اجباری شد. ما هم بازیکن پنجممون به عدم پیوست و اون بحث جداگانه ایه.

چیزی که اعضای گرامی تیم هافلپاف میخوان درباره ش صحبت کنن، اتفاقیه که درباره یکی از پست‌های تیم گریفیندور افتاد، اون هم اینه که این پست توسط کسی فرستاده شد که حتی تو تیم نیست.

آیا این الان اوکیه؟ یعنی ما هم میتونستیم یه چیزی بدیم دست رودولف پست کنه؟ یا یکی خارج از تیم پست کنه؟ لیمیت این ماجرا کجاست؟ کجا خط رو میکشیم در زمینه شرکت غیربازیکنان تو مسابقه؟! اگر میخواید بگید فنریر صرفا به نیابت از عضو تیم پست زده، این یعنی منم میتونستم پست بنویسم بدم دست رودولف به نیابت از وین پست کنه؟! اگه قراره چیزی که مدرکی نداره رو باور کنیم، آیا این رو هم باور میکنیم که ادوارد به نیابت از خانم اسپراوت پست زده و اون پست مال تیم ما بوده؟!

خلاصه کنم، این مسئله تیم ما رو بشدت مکدر کرده. هرکی میتونه هرچی بنویسه و بده هرکی پست کنه و بده هرکی بفرسته، پس قوانین سفت و سخت کوییدیچ این ترم کجا رفتن؟!

تیم هافلپاف عقیده داره این تقلبه و تیم متقلب در حقیقت بازنده اعلام میشه، اما از اونجا که تیم هافلپاف داور نیستن، تیم ما این رو بعهده داور ها گذاشته که به اختیار خودشون، یا متقلب رو همونطور که باید مجازات کنن، یا این قوانین سفت و سخت رو حالا که به اندازه کافی شکسته شدن موقتا لغو کنن و اجازه بدن هافلپاف با همین تعداد پستی که داره داوری بشه، چون باور کنید اگه ما نمیخواستیم پایبند به قوانین و وجدان کوییدیچی باشیم کار سختی نبود پیدا کردن یه کاربر با وقت خالی و نوشتن چندخط تو ساعات آخر. یا هم که لااقل، بازی رو دوباره برگزار کنید، تا دفعه بعد از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری شه.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۴ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۱ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱:۲۰ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
از کدوم سرویس جاسوسی پول میگیری؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 38
آفلاین
ملانی!

خوشحالمون کردین!

انجمن اسلاگ دقیقا با همون رویه و فقط با تغییر عنوان در این ترم هم برقراره. فقط فراموش کرده بودم به مدیریت سایت بگم توی بلاک هاگوارتز بالای سایت بذارنش که الان این کار هم انجام شد.

این که مهلت یادی برای نمره دهی داده شده به این علت هست که من پافشاری داشتم روی انتخاب اساتیدی که به نظرم می‌تونستن کیفیت هاگوارتز رو بالا ببرن و خوب اون ها بعضا فرصت خیلی محدودی داشتن و من برای این که از دست ندمشون، فرصت زیادی براشون در نظر گرفتم که نگرانی از بابت زمان نداشته باشن و خوشبختانه همگی پذیرفتن که با مدرسه همکاری کنن. اما در مورد این انتظار و شور و شوق حق با شماست. در آخرین اطلاعیه، تبصره‌ای اضافه کردم (قابل توجه یوآن ) که اگر استادی زودتر هم فرصت نمره دهی پیدا کرد می‌تونه نمرات رو ارسال کنه.

تیزترین کارِ قُرون این‌جاست! بزترین آگاهِ اعصار.

پیام زده شده در: ۱:۱۹ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

ملانی استانفورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
از اینور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 393
آفلاین
منم نظر آوردم.

گفتید بازخورد یاد این آگهی های وسط برنامه ای افتادم که هی میگفت ستاره بده!

درمورد فعال بودن، هاگی که انجمن اسلاگ داشت هم خیلی جذاب شده بود و فعالیت می طلبید، این رویه خیلی خوبه.

ولی نظر من به شخصه اینه که وقتی اعضا تکالیفشون رو میفرستن دوست دارن هرچه زودتر نمره ویا نقدشون رو بگیرن. یجورایی این دوهفته فاصله ممکنه شور و شوق شون رو بخابونه و چه بسا حتی یادشون بره چی نوشتن‌.
این که تو یه پست تو کلاس مینویسی که قراره نمره دهی بشه و برای گروهت امتیاز جمع کنی یکم صبرکردن رو سخت میکنه.
اگه نمره دهی تکالیف زودتر انجام بشه و تا تدریس جلسه بعد فاصله بیفته راحت ترمیشه.
باتشکر. ستاره هارو بعدا میدم.

بپیچم؟

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام.

زاخ!

مخاطب پست شما مدیریت سایت بود و نه مدیریت هاگوارتز و البته اون طور که من در جریانم از اول برنامشون این بود که بعد از انتخابات وزارت و همزمان با شروع کلاس ها، این کار رو انجام بدن که دادن.

نویل!

ممنون از پیشنهاد شما. از دیرباز معمولا برای دانش‌آموزان برتر کارنامه صادر می‌شده و در این ترم هم به احتمال قریب به یقین این اتفاق تکرار می‌شه.

یوآن!

زمان‌بندی کلاس‌ها + بازی‌های کوییدیچ، پوشاست!
به عبارت دیگه، اگه روزایی که می‌شه در کلاس شرکت کرد رو + روزایی که بازی کوییدیچ در حال برگزاریه روی تقویم خط بزنی، کل تقویم رو خط زدی! استراحتی وجود نداره.
در عین حال امکان شرکت در فعالیت‌های بسیج + کلوپ دوئل هم همواره وجود داره بنابراین هیچ روز و ساعتی نیست که شما بخوای توی مدرسه فعالیتی انجام بدی و بسترش فراهم نباشه.

جدای از این ... کی گفته قرار نیست عوض بشه؟
بله، من در جایی که عوض کردن یه قانون باعث بشه تبعیضی بین کسایی که قبل از تغییر قانون و بعدش توی مدرسه فعالیتی انجام دادن قائل بشیم، تغییر رو حتا در صورت مفید بودن انجام نمیدم.
اما اولا هر تغییری شامل این موضوع نیست. دوما حتا اگر باشه، ترم های آینده ای هم در کاره. اگر نقد و پیشنهادی هست، بگو تا تبدیل به تجربه بشه برای ترم های آتی!
هیچ بازخوردی برای من بی فایده نیست و از همش استقبال می‌کنم. به عبارت دیگه مثبت و منفیش مهم نیست ... هر چی بیشتر بهتر!

ویرایش شده توسط مودی در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۱ ۲۳:۰۴:۱۵

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰:۱۴ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
سلامی دوباره به جناب الستور مودیـر!

راستش نه پیشنهادی دارم، نه انتقادی... چون می‌دونم هیچکدوم از قوانین این ترم قرار نیس عوض بشه.
من مطمئنم نیستم که ترمای قبلی چقد وقت استراحت داشتن، ولی فک کنم یه هفته بیشتر نبود. شایدم کمتر... ولی سؤالم اینه که چرا این ترم وقت استراحتش دو هفته‌س؟ اونم یه ترم تابستونی که سه‌تا جلسه بیشتر نداره و تکالیف چهارتا از هشتا کلاسش بصورت غیر رولیه؟

صرفاً سؤاله‌ها. لحن انتقادی ندارم اصلاً.

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹

HarryFatima

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۳۵:۰۳ دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
سلام ی پیشنهاد که نمیدونم تو ترم های قبل انجام میشده یا نه چون سال اولیم.

بنظرم توی پایان ترم وقتی امتحان ها تمام شد کارنامه بدید و برای همه اعضایی که تو کلاسهای این ترم شرکت کردند کارنامه تعلق بگیره.

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام.
پیشنهاد کوچکی از ناظر آینده.
یه ذره این ستون تازه های هاگوارتزو گنده تر کنین.
قشنگ بتونیم همه کلاسارو ببینیم.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

محفل ققنوس

مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام دوشیزه براون. هاگوارتز نیاز به ثبت نام نداره، حضور شما در بخش ایفای نقش سایت به منزله‌ی دریافت جغد هاگوارتزه. کلاس‌ها از همین فردا (وقتی این پست رو می‌خونی می‌شه امروز) شروع می‌شه و می‌تونی توشون شرکت کنی. ارشد گروهت هم قطعا می‌تونه در این رابطه راهنمایی‌های بیشتری برات داشته باشه. موفق باشی.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام ببخشید من چطور باید برای ترم تابستونی هاگوارتز ثبت نام کنم و کلاس بردارم؟
سایتو زیر و رو کردم توضیحی نبود

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.