هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۳:۱۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

سیریوس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۹:۳۶:۳۹ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 98
آفلاین
خوووونه دار و بچه دار! زنبیل رو بردار بیارررر !

دیسک آخرین تحلیل استاااااد شائفی پور در مورد دور اول انتخابات رسید! بدویید که چندتا دیگه بیشتر ندارم. بشتابید! بشتابید!
پشت پرده زوپس برملا شد!

Put Disk on your drive


تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

حسن مصطفی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۰:۴۰ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
از قـضــــاااا
گروه:
هافلپاف
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 79
آفلاین
آخرین بیانیه انتخاباتی حسن مصطفی

آهای ملت! دیدین چگونه زوپس میلیون ها آرای من، خادم شما امت شریف جادوگری رو بلعید؟ به راستی چگونه این زوپس نشینان حتی به کارگر ساده خودشون هم رحم نکردن که 9 ساله زیر سیستم چرک گرفته له شده و تف هم کف دستش انداخته نشده؟ اینها شب چگونه میخوابن؟ گرفتن 10 میلیون رای من رو خوردن و فقط 5 عدد رای برای من ثبت کردن. اون همه میتینگ های انتخاباتی! اون همه کفش دم در ستادم! ووی وووی ووی! عح عح عح عح عح! نه کی خندید؟ نمیخندوم. خرد میشم. هـــــــــــــــاع.

حالا که دل تو شده پر از نیرنگ و ریا
حالا که دل تو شده فرسنگها دور از حسن مصطفی!
به من نگو دوستت دارم که به منوی زوپسمم نیست!


بنده سیاست رو برای همیشه خواهم بوسید (فرنچ) و ترجیح میدم به دفتر محقرم در هاگوارتز برگردم و کار ارزشمند تدریسم رو پیگیری کنم. سیاست بمونه برای همین تازه به دوران رسیده ها.

اما در مورد تکلیف سیاسی شما ملت شریف و دور دوم انتخابات! ببینید دوستان! همونایی که دیروز این دوست عزیزی که پایین من نشسته بیانیه میده رو دست مینداختن و یقه ش رو گرفته بودن بابت هر حرفی که میزد، حالا رفتن سراغش حلالیت بطلبن و طرف رو دعوت به حمایت کنن.

این دوست سست عنصر هم فهمید هیچی نمیشه، همه چیو فراموش کرد و فراخوان حمایت از کاندیدای ایکس داد برای دور دوم انتخابات و من حالا نمیخوام نام ببرم ازشون. عاقو حداقل انتقام می گرفتی! خدا اینقدر رعوف نیست! آیا به راستی شما فکر می کنید نیت خالصی پشت عذرخواهی ها بوده؟ من که چنین فکر نمی کنم. همش برای رای جمع کردنه!

فردا روز که به قدرت برسن، اون دوست عزیز بور و خوش تیپ و گل پسر رو که مدت هست میخواد ناظری مدیری چیزی بشه و مسئولیت جایی قبول کنه رو تبدیل به پدرام دو میکنن. اون وقت این دوست خوشتیپ میاد در بیانیه ش میگه موفقیت هافل و محفل و وزارت در گروی انتخاب کاندیدای ایکس است. اگر مرلین رو تو دست راستم بذارن و پدرام رو تو دست چپم، به عله قسم باز زیر بار این دروغ بزرگ نخواهم رفت. خود بنده هافلی. زمانی در سال هزار سیصد و سنگ و چوب در هافل بودم که هیشکی نبود. اون عاقوی کاندیدای ایگرگ هم هافلی و حتی کارکشته تر و قدیمی تر از اون بوربوری گستاخ. نتیجتاً موفقیت هافل در گروی موفقیت کاندیدای غیر هافلی ایکس نیست قطعاً. در مورد محفل هم اون کاندیدای ایکس نه تنها محفلی نیست بلکه گذشته تیره و تاری داره. به عنوان یکی از خادمین ققنوس عرض میکنم که عاقو محفل رو جناحی نکنید، محفل رو بذارین بمونه واسه دامبل.

هدف از این بیانیه شفاف سازی بود. هدف این بود که بگم کریس چمبرز دیگری در راه است اگر به حرف این بوربوری پایینی گوش بدین و کاندیدای ایکس رو انتخاب کنید. بنابراین با چشم باز هر شخص دیگری رو انتخاب می کنید بکنید، من رو دوباره انتخاب کنید حتی ولی به افراد جناح ایکس اعتماد نکرده و گول آسلام رو نخورید. بدون شک اگر کسی بود که میخواست پرچم دار واقعی آسلام باشه اون من بودم: جادوگری مسلمون با اسمی کاملا آسلامی... حسن مصطفی!
تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۸:۴۹ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۱۴:۵۲
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
مترجم
پیام: 345
آفلاین
اطلاعیه دولت داس و چکش اسمیتی

دولت داس و چکش ضمن تشکر از تمام کسانی که به داس و چکش رای دادند از مردم و حمایت کنندگانش درخواست میکند به تراورز رای دهند که موفقیت محفل و هافلپاف و کلا وزارت در گرو حمایت از اوست.هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مرلین


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۴۱:۱۸ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
مترجم
پیام: 111
آفلاین
رفت و آمد های مرموز در بارگاه ملکوتی


خبرنگار پیام امروز گزارش می‌دهد:
همزمان که به ساعات منتهی به شروع رای گیری انتخابات وزارت سحر و جادو نزدیک می‌شویم، تنش ها و هیجانات اوج می‌گیرند. هر هشت کاندیدا بشدت تحت نظر هستند و هرگونه حرکت از جانب آنها توسط خبرنگاران و مردم عادی ثبت و ضبط می‌شود.

اما مورد عجیب امروز رفت و آمد های مکرر به درگاه ورودی بارگاه ملکوتی، واقع در شهر لندن بوده است. مرلین که شهردار لندن نیز است به تازگی اقدام به بازکردن یک شعبه جدید از بارگاه بر روی زمین کرده است تا با احتساب شعبه خانه ریدل، اکنون 2 راه دسترسی به بارگاه ملکوتی بر روی کره خاکی موجود باشد.

این گذرگاه که از ابتدای انتخابات افتتاح شده است به شدت تحت مراقبت و محافظت کارگزاران محافظتی مرلین می‌باشد. اما از ابتدای امروز صبح و همزمان با صدور اعلامیه جدید ستاد برگزاری، ماشین های اسکورت در چندین نوبت از طریق این گذرگاه به بارگاه ملکوتی مراجعت کرده اند.

از هویت افراد داخل ماشین اطلاعی در دسترس نیست اما چندین منبع ناشناس ادعا می‌کنند که دیگر کاندیدای اسلام گرای این دوره، یعنی حاجی تراورز، اقدام به برگزاری چندین جلسه با مرلین کرده است.

به نظر می‌آید این دو کاندیدا روز به روز به یکدیگر نزدیک تر می‌شوند و بر سر مسائل دینی-مذهبی به توافقاتی رسیده اند. حال باید دید در این ساعات پایانی فعالیت ستاد های انتخاباتی چه تصمیمی از جانب این دو اتخاذ می‌شود.

پایان گزارش.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۱۴:۵۲
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
مترجم
پیام: 345
آفلاین
برنامه های زاخاریاس اسمیت برای وزارتش اعلام شد.


دقایقی پیش خبرنگار ما که در ستاد انتخاباتی زاخاریاس اسمیت حاضر بود اعلام کرد که زاخاریاس از برنامه های پنجگانه جادوگرانی اش رونمایی کرده. زاخاریاس اسمیت در حالی که کلاه پوستی روسی در گرمای تابستان روی سرش گذاشته بود، اعلام کرد:
-آهای مردک!سوسیس هارو کش نرو. خوب سلام خدمت تمامی حمایت کنندگان عزیز. با توجه به گفته سانتورمون قرار شد از برنامه های پنج گانه وزارت رونمایی کنیم:
1.برگذاری کردن مسابقات کوییدیچ خارج از هاگوارتزی: خوب ده بیست تا استادیوم داریم که همشون درشون تخته شده و دارن اون گوشه خاک میخورن. گفتیم یه استفاده ازشون بکنیم برای همین قراره از این به بعد 3 ماهی یک بار مسابقات کوییدیچ داشته باشیم.

2.دوئل بین جبهه ای: قراره هر روز روز مرگخواران مسابقه دوئل بین جبهه ای برگزار کنیم که در اون 5 نفر از هر جبهه به علاوه ناظرشون قراره با هم دوئل کنن.

3. مسابقه سینمایی: قراره ماه شهریور یه مسابقه سینمایی داشته باشیم. جزئیاتمو نمیگیم نگن از ما کپی کردین و فلان و بهمان.

4.مسابقه مافیادور:قراره 21 مهر به مناسبت روز گریفندور مسابقه مافیادور داشته باشیم. در باره جزئیات به زودی تصمیم میگیریم.نکته: این مسابقه کاملا ایده دولت داس و چکش بوده و هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد.

5.ویزنگاموت: خب همونگونه که عرض کردم تو بیلبورد وزارتخونه قراره ویزنگاموتو گسترش بدیم. جوری که کلا رویه کاریش عوض شه. میخوایم اونجارو مکانی برای آموزش تازه واردا و تشویق اونا به فعالیت کنیم. سطح فعالیتم بالا تر ببریم.میخوایم مهلت پاسخگویی اونجارو هم از 3 چهار روز به 3 چهار ساعت برسونیم.

بعد از بیان برنامه های پنج گانه وزارت زاخاریاس اسمیت به درون ستاد شتافت و در را رو به طرفداران خود بست.هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

ریموند


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۱:۱۲:۰۸
از اون شاخاش
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 312
آفلاین


برگی از تاریخ


قسمت اول
(پشت پرده ی وزارت آبی ها)


در انتخابات قبلی بود(انتخابات پانزدهم) که (ت.ج) ملقب به پدرام به زور خودش را قاطی باقالی ها کرده و وارد کابینه وزیر دو دست قبل، آقای چسبناک شد.

حقیقتا به اسم یک طراح گرافیکی وارد شده و به کمک دست هایی پنهان و در پشت مشت های پرده، شورش کرده و وزیر جوان را از صحنه روزگار محو کرده و بر مسند درجه دوم قدرت نشست!

وزیر جوان آن روز ها در خوابش هم نمیدید که خنجری بدان بزرگی از جلو بخورد! شاید هم تقصیر خودش بود که از دستورات پیروی نمیکرد.
حتی حواسش به پشتش بود اما...
دست های پشت پرده اَبایی نداشته و از جلو خنجری به قلب وزیر فرو کردند.

نویسنده خود به شخصه شاهد بود، که بعد از استعفای اجباری و از قبل تعیین شده ی وزیر چسبناک، در طی اعلامیه ای ساختگی(بعد از آنکه او را از جامعه ی جادوگری تبعید کرده ) اورا مرده نامیدند.

بعد از برکناری وزیر جوان، که هنوز که هنوزه اخباری ضد و نقیض از سرانجامش به گوش میرسد، ت.ج سعی کرد بر مسند قدرت بنشیند!
اما دستوراتی از بالا رسیده بود که نمیشد اینگونه شود!
ت.ج سودای قدرت در سر داشت و یک دوره کامل وزارت را خواستار بود! (این همان دستور از بالا بود)
مگر نه ت.ج همان موقع ها وزیر متقارن دولت پاکیزگی را هم کنار میزد و جایش مینشست! هر چند که او هم از خودشان بود!
همانطور که وقتی ت.ج آمادگی لازم را در خود دید وزیر اسبق را مجبور به استعفای زود هنگام کرده تا شرایط برای انتخابات زود هنگام مهیا شود.

همه ی این اتفاقات به همین سرعتی رخ داد که خواندید، حتی قمر های سیارکان از این دسیسه ها ریخته بود، مدرکش هم همان سیارک کوچکی است که به زودی از کنار سیاره ی مان رد شده و تمام جهان جادوگران و ماگلی را تهدید به نابودی میکند. این شاید تنها یکی از عواقب شومی و منحوسی ت.ج و بالا دست هایش باشد!

این ها همه زیر سر دستهایی است که ت.ج را از پشت پرده به جلو پرتاب کرده تا قدرت را تسخیر کرده و جامعه ی جادوگری را به قهقرای نابودی بکشاند!

هم اکنون دولت جادوگری به چشم خود میبیند که اکثر کاندیدا های وزارت، با اسم بردن از پدرام یا همان ت.ج ، جامعه ی فهیمه ی جادوگری را آشکارا به دنباله روی از ت.ج تشویق میکنند!
خبر ها حاکی از آن است که کاندیدا های مذکور میخواهند در آخرین لحظات به نفع ت.ج از قدرت کناره گیری کنند!
کسی به درستی نمیداند این قدرت شگرف که در تلاش است تمامی مسند های قدرت جادوگری را آبی کند کیست!
لذا هشدار ها را جدی گرفته و اگر سودای قدرت در سر دارید بدانید که جانتان در خطر است!
همانطور که دیدید جامعه آبی به خودی ها هم رحم نمیکند و عاقبت وزیر چسبناک، مدرکی بر جدی بودن این دست های قدرتمند است.


تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

گریفیندور

پیوز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۱ شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۹:۲۳:۲۸ پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
از لا سولاخای هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 14
آفلاین
کتاب پیوز هشتادو پنجم، فرزند کنت منت پیوز هشتادو چهارم منتشر شد!!!


کتاب بیناموسیزم که کتابیست در وصف اعتقادت بیناموسی و دیروز توسط دکتر کنت منت پیوز هشتادو پنجم که این اواخر نامزد انتخاباتی وزارت نیز گشته است منتشر شد.
به مقدمه این کتاب یک هزارو سیصد صفحه ای میپردازیم.

تصویر کوچک شده


تعریف بیناموسیزم: بیناموس بودن یا بیناموسی نوشتن (برگرفته از کلمه ناموس که در عربی به معنای قانون میباشد. بی ناموسی در واقع به معنی بی قانون و بی مرز بودن است.) به جنبشی سیاسی-علمی-اقتصادی کلاسی. گفته می‌شود که از قرن هجدهم میلادی، بیشتر بر پایه اندیشه‌های پپیوزوس و پیوزالدوله حکیم شاهنشاهی دربار ایران مطرح است.

پپیوزوس برای تعریف فاصله و اختلاف خود با تفکر دینی مرلینی در قرن دهم عنوانی را که جنبش آسلامیست به خود داده بود، یعنی بیناموسیزم برگزیدند. هدف این جنبش سیاسی حذف اجبار در پوشش و آزادی طلبی در سایه نچرالیسم برای جادوگران و ساحرگان و برچیدن طبقات اجتماعی از طریق انقلاب بنفش است. این اعتقاد با عنوان حفاظت از نوامیس مردم در برابر چشم بد و رها نمودن آنان به شوآف نمودن پوست بدنشان، می‌کوشد تا با مایو و تخته شنا نبود هیچ فرقی در طبقات سیاسی را ترسیم کند.

بیناموسیزم شامل مخالفت با اقتدار سازمان نیافته یا هر گونه سازمان با ساختارهای تبعیضی جنسیتی در هر رابطه انسانی است و به سیستم دولت محدود نمی‌شود و به عنوان یک تئوری بی‌تعصب، بیناموسیزم تساوی در بسیاری از جریان‌های فکری را خواهان است.

برخی منشأ نظری بیناموسیزم را در کتاب وزارت از نیکولاس فیلامول زاده فرد اعلا می‌دانند که طبقه حاکمه هیچ امتیاز غیرمنطقی ندارد و برای دو گروه جادوگران و ساحرگان، نیکولاس فیلامول زاده فرد اعلا نظام اشتراکی، که نوعی نظام بیناموسیستی است را پیشنهاد می‌دهد. برخی دیگر می‌گویند «تعالیم انجیر در عهد عتیق که نوشته پپیوزوس اول میباشد، اولین مجموعه قوانین بیناموسیستی را تشریح کرده که از جمله آن‌ها حمایت از ساحرگان، بدهجابان و ضعفاست

به‌طورکلی با عصر رنسانس نخستین بیناموسیستها در آسیای میانه طرح آزادی پوشش و نبود هیچ اجباری در طرز فکری و بیقانونی را تشریح نمودند. در اروپا به‌خصوص در دو کشور فرانسه و انگلستان تفسیرهای متفاوتی از بیناموسیزم به منزله دو مکتب به منصه ظهور رسید: ابتدا در انگلستان ۱۸۲۷ مکتب پیوز اوون سی و دوم، در مقاله‌ای تحت عنوان «بیناموسیزم چیست؟» به سازماندهی اجتماعی، اقتصادی، پوششی، فرهنگی و سیاسی پرداخت و بعد در فرانسه در سال ۱۹۳۲ عقاید پیوزیمون مبتنی بر برخورد شدید با دین کذب مرلین و آسلام دروغیشان و مخالفت با نظام امپریالیسم پیشرفت چشمگیری نمود و طرفداران خاصی بدست آورد.

جنبش بنفش نیز، به سلسله اقداماتی اطلاق می‌شود که در آن معترضان در اطراف سال های 1999 تا 2001 بر اساس اختلاف شدید تفکری میان جبهه های مرگخواران و محفلیان انجام دادند که متاسفانه نام اعضای آن جنبش نیز حتی از یاد ها رفته و آنقدر در بایکوت خبری بود که حتی حرکات این جنبش نیز در خاطر مردم نمانده. امروزه این جنبش تحت تاثیر ترکیب گشتن با اعتقادات فرقه ای بیناموسیزم رنگ و لعاب تازه تری گرفته و قوی تر از قبل آماده انجام هرگونه تحرکات سیاسی بر علیه دو جبهه سیاه و سفید میباشد که این خود یک ایدئولوژی انتقام جویی از خون کسانیست که به خاطر درگیری این دو گروه با اینکه حتی اعلام طرفداری ننموده بودند اما به شحادت رسیدند.


#بیناموسیزم و برجسته بودن!

دولت ارواح بنفش


تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

حسن مصطفی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۰:۴۰ چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
از قـضــــاااا
گروه:
هافلپاف
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 79
آفلاین
خرو؟ اندر احوالات یک خر اصلح!

تصویر کوچک شده


ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای شانزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو در حالی وارد چهارمین روز از فعالیت های خودشان می شوند که از برخی محافل پشت صحنه خبرهایی از توهین های مستقیم برخی نامزدها به رقبایشان به گوش می رسد.

منابعی که خواستند نامشان فاش نشوند به پیام امروز نوشتند تام جاگسن ملقب به پدرام در یک هات داگ پارتی انتخاباتی و در مقابل 32 شاهد، رقیبش حسن مصطفی را بی هیچ مقدمه ای «خر» نامید. شاهدان شهادت دادند که جناب مصی علیرغم ناراحتی شدید از این لقب جدیدشان، سکوت اختیار نموده و کظم غیظ کردند. برخی مفسران و تحلیل گران سیاسی احتمال دادند که وجود یک فاز کله خریت در آقای مصطفی موجب شد تا ایشان واکنشی به توهین پدرام نشان ندهد. برخی دیگر هم معتقدند آقای مصی سر فرصت به طور کلی از خجالت او در خواهد آمد و پدرام را به عنوان نامی رسمی در شناسنامه تام جاگسن درج خواهد نمود.

به دنبال این مصیبت، خبرنگار پیام امروز تلاش کرد تا به کمپین انتخاباتی آقای مصی نزدیک شود تا مصاحبه ای مختصر با ایشان ترتیب دهد اما موفق نشد. آقای خنده با تبسمی غمگین و تلخ تنها به یک جمله از فاصله دور بسنده کرد:

«بنی جادوگر اعضای یکدیگر، مائم که خر شماییم. هاا. هه هه هه هه هه! هو هو هو! »

به دنبال واکنش متفاوت حسن عاقا، خبرنگار ما به سراغ آقای پدرام رفت تا شاید بتوان جمله ای برای دلجویی از طرف او شنید اما رفتار ایشان جامعه ی جادویی را در کما فرو برد و همه را بیش از پیش حیرت زده کرد:

«حسن ناراحت شدی اصن حسن؟! جان من اصن حسن؟ حسن؟ خواستم بگم از همین تریبون اگه ناراحت شدی هم برام مهم نیست. هار هار هار! »

در روزهای اخیر مشاهده شده است برخی از نوزادان در حالی پا به دنیا می گذارند که بنرها و پوسترهای تبلیغاتی پدرام به بند نافشان گره خورده اند. والدین این نوزادان مدعی شده اند که فرزندانشان در حین تولد و بعد از آن هم گریه نمی کردند و به جای ماما یا بابا به طور بی وقفه «پدرام پدرام» می گفتند. تحلیل گران مسائل کودکان جادوگران با تاکید مجدد بر اینکه پدرام جان هنوز به سن قانونی نرسیدند، اعلام کردند که گواهی که پیش تر در مورد سن عقلانی ایشان صادر شده از این پس اعتبار کافی جهت کاندیداتوری در انتخابات وزارتخانه را ندارد و باید پیش از روز رای گیری باطل شود چرا که ایشان صلاحیت این را ندارد که یک مرغ دستشان بدهید چه برسد به اداره امور مملکت!


ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۳۱ ۱۱:۲۷:۱۸تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۴:۲۵ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

رودولف لسترنج


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۱:۲۱:۴۳
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
مرگخوار
پیام: 1232
آفلاین
آیا رودولف لسترنج تنها کاندید انتخابات وزارت است که اشراف کاملی بر ساحره ها حقوق آنها دارد و انتخاب اول آنهاست؟
خب این چه سوالیه؟ معلومه که آره!


شب گذشته خانوم کاسندرا پیترسون، از ساحره ها نامدار در دنیایی ماگلی و جادویی که به "الیورا، ارباب بانوی تاریکی" مشهور است، با حضور در ستاد رودولف لسترنج، حمایت خود را از این نامزد انتخابات اعلام داشتند!
به همین مناسب در محل حضور او در ستاد رودولف لسترنج مصاحبه کوتاهی با ایشان انجام شده و علت حضورشان را جویا شدیم که این مصاحبه و گزارش را تقدیم شما میکنیم:

_خب خانوم پیترسون...خانوم پیترسون؟ خانوم پیترسون؟

تصویر کوچک شده


_خب به نظر میرسه خانوم پیترسون هنوز متعجب هستن..از چی ولی؟ خانوم پیترسون...میشه بگید از چی متعجب هستید؟
_ها؟ چی؟ بله؟ حقیقتش از این همه عضلات تماشایی و ابهت آقای رودولف متحیر گشته‌ام...چقدر ایشون برازنده‌اس!
_یعنی دلیل حضور شما و در اینجا اینه؟ ظاهر اقای رودولف لسترنج؟
_نه خب...ظاهر که مهمه و ایشون جذاب ترین کاندید که هیچ، جذابترین جادوگر تاریخ هستی و خلقت هستند...لکن حضور من و حمایت من از ایشون بیشتر به خاطر مواضع ایشون در حمایت از حقوق ساحره هاست!
_ببخشید...تکرار میکنید چی گفتید؟ حمایت از حقوق ساحره ها؟ رودولف لسترنج خودمون؟ همین رودولفی که بغلتون وایساده؟
_بله...همین ایشون...شما شاهد این نیستن که ایشون چقدر براشون ساحره ها مهم هستن؟ آیا این اهمیت کافی نیست؟
_اما رودولف که همه ساحره ها رو برای خودش میخواد میخواد!
_بله..و این نشونه چی هست؟ غیر از این هست که این یعنی ما رو دوست داره؟ خب به همین خاطر من از طرف جامعه ساحره های باکمالات حمایت خودم رو از ایشون ابراز میکنم!
_خیلی ممنون!


در انتهای این مصاحبه و این گزارش لازم به ذکر است که پیش از این عکس هایی از حضور امی ادامز و کارمن الکترا به همراه رودولف لسترنج در ستاد او منتشر شده بود و نشان از حمایت این دو زیبارو از رودولف لسترنج دارد.


ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۳۱ ۴:۲۹:۳۸پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۱۲:۱۴:۵۲
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
مترجم
پیام: 345
آفلاین
-خوب امروز در خدمت آقای زاخاریاس اسمیت کاندیدای محترم وزارت سحرو جادو هستیم. خوب آقای اسمیت، هدفتان از ورود به وزارتخانه چیست؟
-با سلام. خدمت به مردم.
-در روز های اخیر بحث های زیادی با مرلین،تام جاگسن و پیوز داشتید. دلیل این همه دعوا چیست؟
-من سراغ دعوا نمیرم. دعوا سراغ من میاد.
-حرفی به هر یک از کاندیدا ها دارید؟
-تام جاگسن: از بایکوت ما دست بردار. تا کی میخوای با من حرف نزنی؟ من یه روز بالاخره تو رو به حرف میگیرم. ولی بهتره خودت به حرف بیای.
مرلین: با اینکه ده بیست بار عذر خواهی کردیم ولی هنوز هم از مرلین عذر خواهی میکنیم.
پیوز: آقای پیوز، کمی به فکر حقوق ساحره ها باشید. ساحره ها ابزار دست مردان نیستند..
-راستی هالی پاف. ماجرای این هالی پاف چیست؟
-ماجرا این بود که به خاطر به اطلاعی از این که هالی پاف ایده دولت قبلی بوده. در برنامه های خود اعلام کردم و غلط کردم. به قدری اتهام از سوی کابینه قبلی به من وارد شد که نزدیک بود از وزارت انصراف بدم. قبول دارم که دفاع های من از این کارم صرفا چرت و پرتی بود که پروندم و اشتباه کردم.
-از این جو متشنج فاصله بگیریم،نظرتان راجب اینکه هیچ کس در ستاد شما حاضر نیست و حتی اعلام حمایت هم نکرده چیست؟
-حمایت ها در پشت صحنه هستند. اصلا کی به شما این سوالاتو داده؟
بعد از وقفه طولانی
خوب برنامه های خود درباره مسابقات چیه؟
-دوئل بین جبهه ای رو که گفتم، برنامه مسابقات کوییدیچ فصلی و خارج از هاگوارتزو داریم.
-همین الان به ما پیام رسیده کابینه دولت قبلی از خجالت شما در اومدن. نظر شما چیه؟
-این ها با من لج دارن. لجشون سازمان یافتست. توطئه لیبرالیسمه.
-به عنوان حرف آخر چی دارید بگویید.
-جایگاه هافلپاف و محفلو که در طول همه این سالا ضایع شده پس میگیرم.

دولت داس و چکش اسمیتیهرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده
تصویر کوچک شدهشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.