هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس طلسم‌های باستانی
پیام زده شده در: ۹:۵۸ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

پومانا اسپراوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۹:۲۱ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
از خانه گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
1.
امتحان داشتم (به دلیل امنیت اسم درس رو نمی گم) متاسفانه هم نخونده بودم هیچ راهی نداشتم هیچی به ذهنم نمی رسید تا اینکه یاد ورد مشکل گشا افتادم

تا چند دقیقه دیگه امتحان شروع میشد من ورد رو خوندم

یک ربع از امتحان گذشته بود اما اتفاقی نیفتاد
_آهای پومانای عزیز! تو که درس نخوندی و کمک می خوای بشنو که من میگم جواب های سوال ها
_ساکت یکی جلوی این صدا رو بگیره الان جواب ها رو میگه
_شما حق ندارید جلوی من را بگیرید من باید به پومانا کمک کنم اون از من خواسته و من نمی تونم نا امیدش کنم پومانا سوال اول رو بخون تا جواب بدم.
_وای خدا آبروم رفت !
_پومانا! پومانا!
_بله . بله خانم.
_زود برو تو دفتر آقای مدیر .
_چشم .
بماند در ادامه چه شد که گفتن به پا افتادنم جلوی جناب مدیر و شستن تمام دستشویی های مدرسه گفتن ندارد ولی خداروشکر اخراج نشدم

2.
به نظر من این طلسم فقط به درد ریختن آبرو می خورد اگر می شد طلسم را برای کسی دیگر ایجاد کرد شاید باعث خالی کردن دق دلی مردم خوب بود

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

فلور دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۱ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
1-یه مشکلی که براتون پیش اومده رو درنظر بگیرید، طلسم رو اجرا کنید و خود مشکل و نتیجه خلاقانه ش رو بنویسید. (۷نمره)

یه بار وقتی در حال جارو سواری بالای چمن زار بودم ،تصمیم گرفتم تا ارتفاع های بالاتر پرواز کنم و تا جایی بالا رفتم که تقریبا چیزهای زیر پام کوچیک شده بودن.همینطور سوار بر جارو به آسمون نگاه می کردم و سرعت حرکت ابر ها رو در زمان های مختلف حساب می کردم که یه دفعه حس کردم دارم ارتفاع کم می کنم .واضحه که در حال سقوط بودم .تصمیم گرفتم از این طلسم استفاده کنم .چوب دستیمو بالا آوردم و طلسم رو اجرا کردم .طلسم کاملا موثر بود و نجات پیدا کردم .البته سه ساعت و بیست دقیقه و چهار ثانیه طول کشید تا میون آب پیدام کنن . خوشبختانه شنا هم بلد بودم.طلسم باستانی یه دریاچه خیلی عمیق زیر پام درست کرده بود .ممنون بابت این طلسم فوق العاده.

۲-بنظرتون این طلسم میتونه چه کاربردی داشته باشه. (۳نمره)

این طلسم کاربردهای خیلی خوبی می تونه داشته باشه .برای مثال اگه یه گله گرگ گرسنه در حال نزدیک شدن باشن می تونه یه اژدها ظاهر کنه و از شر تمام گرگها راحتتون کنه.البته بعدا یه فکری هم برای اژدها باید کرد.

Happiness cannot be found But it can be made

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ربکا لاک‌وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
از از تاریک‌ترین نقطه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
1. یه مشکلی که براتون پیش اومده رو درنظر بگیرید، طلسم رو اجرا کنید و خود مشکل و نتیجه خلاقانه ش رو بنویسید. یادتون باشه که طلسم ما طرفدار راه حل های غیرمنتظره و طنزآمیزه بنابراین اصلا خودتون رو محدود نکنید، ولی درعین حال نباید بی ربط بنویسید.
واقعا طلسم فوق‌العاده‌ای بهمون یاد دادین پروفسور! من که مورد هدایت واقع شدم بعد از استفادش!
داشتم تو تالار ریون راه می‌رفتم که فهمیدم ئلا متوجه نبودن چندتا از کتاباش شده و اونا رو تو کیفم پیدا کرده. اول مرلین رو شکر کردم که چندتا کتاب دیگه رو که زیر تختم قایم کرده بودم رو پیدا نکرده، بعدش رفتم سراغ طلسمی که یاد دادین! وقتی طلسم رو گفتم، همون چندتا کتاب هم جلوی ئلا ظاهر شدن. تازه طلسم بهش گفت کجا بودن!
کلا بعدش رو نگم بهتره. هنوز بالم درد می‌کنه!

2. بنظرتون این طلسم میتونه چه کاربردی داشته باشه.
یکیو وادار کنه بقیه رو مورد هدایت قرار بدن!

Mon Grand Seigneur
fille française
♡ Only Raven ♡

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

الکساندرا ایوانوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۱۰:۳۵ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 312
آفلاین
پاسخ پرسسش 1:
پروفسور جان یه چند روزیی بود که ما نیز در اجابت مزاج مشکل داشتیم! (اون شکلات کشی ها خیلی
خوشمزه بودن خب منم که نمیدونستم از عصاره اهن درست شدن).
ولی راه حلی که طلسم به ما داد از راه حلی که برای ریموند جان در نظر گرفته بود هم بدتر بود!
اقا، طلسم را زدیم ناگهان بگو کی از در وارد شد؟
بانو مروپ!
مروپ جان با یک تن میوه ی ابدار نظیر شلیل، هلو، هندوانه و یه بطری یک لیتری روغن کرچک وارد
اتاق شد.
از ترس پشممان ریخت پروفسور. اخه این طلسم چیه ؟!
چشمتان روز بد نبیند دست و پاهایمان را بست و مشت، مشت میوه بود که ریخت در حلقوممان.
تمام که شد روغن کرچک را قلپ قلپ بهمان خوراند مزه ی...میداد.
تاثیر گذار بود در هر صورت، یک ماه دردستشویی حبس شده بودیم!

پاسخ پرسش 2:
راستش تنها دردی که از ما دوا کرد این بود که بالاخره بانو مروپ را زیارت کردیم و عقده دلمان خالی
شد.
ایشان بسیار با کمالات هستند.

فقط لطفا دیگه از این طلسم ها ترسناک به ما ندهید.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
1-یه مشکلی که براتون پیش اومده رو درنظر بگیرید، طلسم رو اجرا کنید و خود مشکل و نتیجه خلاقانه ش رو بنویسید. (۷نمره)
یادتون باشه که طلسم ما طرفدار راه حل های غیرمنتظره و طنزآمیزه بنابراین اصلا خودتون رو محدود نکنید، ولی درعین حال نباید بی ربط بنویسید. (جزییات بیشتر، نمره بهتر)

استاد نگم براتون سر شام بودیم لثه ام درد می کرد، دندون عقل خفته نهان در لثه دارم. من سعی کردم باهاش صحبت کنم مشکلاتمونو با مذاکره حل کنیم. اما اون با هرچه بیشتر باد کردن لثه ای که داشت مقاومت می کرد کاربرد یک طرف دهانم رو ازم گرفت.
غذای خوشمزه و لثه ی باد کرده و معده ی خالی، باعث شدند با تاکید بر تلفظ صحیح از این طلسم خانمان سو ز استفاده کنم. چند دقیقه ی بعد یه دستکش جراحی دیدم که با چندتا وسیله ی دندون پزشکی مشنگی به سمتم پرواز می کردند، همچنان خوشحال بودم و فکر کردم از شر دندون بد قلق قراره راحت شم. ولی چی شد؟
اون دستکش دهنمو سفت نگه داشت و در حالی که داشتم دست و پا می زدم اون دریل کوچیکی که حتی اسمشم نمیدونم همه ی دندونامو سوراخ سوراخ کرد تا فقط درد یه دندون نباشه و بفهمم وقتی همه ی دندون هام درد بگیرن به درد یک دندون راضی خواهم بود.
استاد درس عبرت دردناکی بود، خیلی دردناک.
یک هفته محلول های بد مزه و جادوهای درمانی پیچیده رو تحمل کردم تا دندون های برباد رفته ام رشد کنن، یک هفته درد به من یاد داد پشت هر درد کوچیک میتونه دردای بزرگی باشه فقط باید همون کوچیکه رو تحمل کرد و بهش راضی بود.

(شوخی یا جدی)

چنان زهر چشمی ازم گرفته شده که من جرات نمی کنم در مورد این طلسم حرفی بزنم ایشون مختار هستن هر کاری صلاح میدونن انجام بدن ولی به نظرم در زمینه های انتقام، شکست عشقی، شکست مالی و عملیات های تعقیب و گریز ممکنه بلاهای خوبی در چنته داشته باشه.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

ادوارد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از باغ خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
یادتون باشه که طلسم ما طرفدار راه حل های غیرمنتظره و طنزآمیزه بنابراین اصلا خودتون رو محدود نکنید، ولی درعین حال نباید بی ربط بنویسید. (جزییات بیشتر، نمره بهتر)

درد داشت پروفسور. خیلی درد داشت. انقد درد داشت که ترجیح میدم هنوز مشکل داشته باشم. مشکلم این بود که خیلی بهم زور میگن. همیشه می‌خواستم که دیگه زور نگن بهم پس طلسم رو گفتم. از خسارت نابود شدن چوبدستیم که صورت حسابش براتون فرستاده میشه که بگذریم، تاثیر طلسم خیلی بد بود. بعد از چند ثانیه دو تا مرد ظاهر شدن، با چکش‌های بزرگ. اومدن دست‌هام رو گرفتن و شروع کردن به کوبیدن. انقد کوبیدن که هر قیچی‌ دستم رو له کردن و شبیه یه انگشت کردن. چه آبرو ریزی‌ای! دیگه قیچی نیستم پروفسور. قیچی‌ی له شده‌ام. چه ننگی!

(شوخی یا جدی)

شکنجه! حمله‌های چریکی! حمله به خودی! خود زنی! این چه طلسم خانمان سوزی بود که آموزش دادین پروفسور؟

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

نهی از معروف و امر به منکر.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۴۷:۵۰
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 302
آفلاین

این چی بود که به ما یاد دادید استاد! بهش گفتم گرسنمه . چند ثانیه بعد یه خربزه از بالا افتاد رو سرم! له شدم! چهار هفته بستری بودم!

(شوخی یا جدی)

نفهمیدین یعنی! این طلسم به درد این می خوره که ازش برای خودمون استفاده نکنیم! به درد انتقام های بسیار سخت هم می خوره گاهی!

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۰ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام پروفسور استانفورد

یه مشکلی که براتون پیش اومده رو درنظر بگیرید، طلسم رو اجرا کنید و خود مشکل و نتیجه خلاقانه ش رو بنویسید. (۷نمره)
بیچاره شدم! بدبخت شدم! این چه طلسمیه؟ دیروز دیدم تو انتخابات وزارت نرفتم مرحله بعد این طلسمو اجرا کردم و گفتم:
-من نظارت میخوام.

بردمون جغد خونه هاگوارتز بر جغد های هاگوارتز نظارت کنیم. حالا مگه اینا جغدا نظارت میفهمن؟ از همون بالا نشونه گیری میکنن رو کله آدم، بعضی وقتا هم رو دهن آدم.
سر تا پامون پوشیده شده مایعات سفید جغدا. درم که از پشت و رو قفله. یکی نیست مارو نجات بده؟ یه بچه نمیخواد جغد به خانوادش بده؟ اگه ناظر هاگوارتز بودم بچه هارو مجبور میکردم روزانه برای والدینشون جغد بفرستن.

بنظرتون این طلسم میتونه چه کاربردی داشته باشه. (۳نمره)
(شوخی یا جدی)

حالا میرسیم به بحث خوب کاربرد. این طلسم برای تام جاگسن دشمنامون عالیه. کافیه فقط از بحث این طلسم بی خبر باشن، دوستانه میرین جلو این طلسمو یادشون میدین، بعدش دیگه همه کارو به طلسم بسپرید.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

ریموند

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۵۸:۵۷
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 317
آنلاین

آه ریموند مشکل خیلی داره، هم نه اینکه علف های جلوی هاگ کمه، برای یک دهن چَریدن باید سرم و بندازم پایین، روی زمین علف بجورم، حقیقتا تاثیر هر علفیم روی من حساس متفاوت عمل میکنه.
اون روز هم کمی برگ درخت بادوم کوهی خورده بودیم، برگ بادوم کوهی کمی گَسه و دل و روده ادم و میکشه به هم، آه کمی سفت شده بودیم.

ما طلسم رو بر سر چاه دشویی اجرا کردیم، خودمون رو هم شل کرده و اماده ی به کار شدیم.
آه حتی دهانمون رو باز کردیم که قرصی چیزی بیفته تو دهنمون.

آه پروفسور، مرلین نفرینت کند.
کمی که نشسته بودیم، گازی سبز رنگ در دشویی پخش شد، ما هم احساس کردیم که شل شدیم، شیمیایی زده بود.

اما مورد شل شدگی ما مقطعی و موضعی نبود، کلهم اجمعین شل شده و مثل ژله ای شل و ول، و نیمه آب شده پخش دشویی شدیم. چاه دشویی از این فرنگی هایی بود که اب توش جمعه، آه هم اکنون حتی داریم اون تو آب جمع میکنیم زیر پوستمومن.
حقیقتا الان مشکلم اینه که اگه کسی من و نبینه سیفون و بکشه میرم پایین و بازم حقیقتا راضی ام برم پایین ولی استفاده دوباره از طلسم..؟

(شوخی یا جدی)

آه من خودم به شخصه شکردون بخورم اجراش کنم ولی ممکنه به پروفسور های بی ملاحظه ای که از اینجور تکالیف میدن به عنوان راه حلی بر مشکلات روزه مره شون ارائه بدم.

یکی بیاد من و جمع کنهههه...

پیام زده شده در: ۰:۲۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین

مشکل بنده اینه که چرا؟ یعنی عملا چرا؟ الان شما ساعت رو نگاه کنید، دو نصف شبه! چرا باید توانایی تغییر شکل یه گرگینه که بنده باشم، بعد از نیمه شب باشه؟ شاید اصلا من بخوام شبی که ماه کامله زود بخوابم، یه وقت پوستم خراب نشه! بهرحال جمع کردن سه لایه کبره و شیش ماه حموم نرفتن کار هرکسی نیست!
حالا الان که چنین مشکلی داریم چیکار میکنیم؟ از این طلسم زیبا، جادار و مطمئن استفاده میکنیم تا مشکلمون حل شه.
در کل به نظر من طلسم بار اول که اختراع و اجرا شده، صاحابش یدونه زده روش و گفته: "This bad boy can show you many solutions!". که خب حالا کاری نداریم باهاش و میزنیم اجرا میکنیم طلسم رو.
اتفاقی که میفته چیه؟ یه آقای کچل با یه لبخند جذاب از نوک چوبدستی خارج میشه و میره توی آسمون، اول میره یه نگاه به ماه و ساکنانش که خیلی از دیدن این غول جذاب وحشت کردن، میندازه. بعد هم یه نگاه به زمین که ساکنانش که اصن اهمیتی به قضیه نمیدن و حتی مشنگا هم ارتش ها و سلاحاشون رو آماده کردن تا بهش شلیک کنن. خلاصه این آقا غوله که در واقع همون طلسمه خیلی نارحت میشه و برای حل مشکل، تصمیم میگیره صورتِ مشکل یعنی گرگینه هارو حل کنه. در نتیجه چیکار میکنه؟ اگه حدستون این بود که میزنه گرگینه هارو از هستی محو میکنه، اشتباه کردید! میزنه با یه شوت خیلی خفن کره زمین رو پرت میکنه به سمت خورشید که کلا ریشه مشکل حل بشه. و اگه سوال دارید که ریشه چیه؟ باید بگیم گرگینه ها از انسان ها به وجود اومدن کلا در ابتدا، و از گرگ ها. در نتیجه چی؟ آفرین! شد آنچه شد!

(شوخی یا جدی)

بهترین کاربرد ممکن رو! کاربرد حل کردن مشکل رو داره این طلسم! شما طلسمی دیدید که این کاربرد رو داشته باشه و دوشواری هم نداشته باشه؟ من که ندیدم. من خودم اصلا سه تا از همین طلسم واسه خانواده خودم بردم. در این حد خوبه. شما برای مثال موهات خیسه، حال نداری خشک کنی، از این طلسم استفاده میکنی، در لحظه یا آتیش میگیری، یا کچل میشی. کلا مشکل از ریشه خشک میشه. تیشه میخوره به ریشه مشکل اصن. میگن مشکلا حتی شبا از ترس این طلسم زیر تختشون رو نگاه میکنن قبل از خواب. در کل خیلی طلسم خوبیه. هر کی میگه دوشواری داره هم خالی میبنده.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.