هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس گیاهشناسی
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۰۳:۴۴
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین
1. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟ 2 نمره

خب طبیعتا طبق اموزه هایی که پروفسور یادمون دادن باید باهاش ناز وارانه رفتار کنیم. ماهم بعد از فکر کردن های فراوان و پس از سپری کردن جلسات در ستاد ملی برای چگونگی رفتار های شایسته با یک گیاه به این نتیجه رسیدیم که از شراب خونی که همیشه در دست داریم ، با گیاه نیز شریک شویم. برای همین رفتیم و بعد از گشت و گذار در بلاد کفر از شارب خون های گران قیمت ، ناب ، درجه یک و اصیلی که خودمون تا حالا نتونسته بودیم مزه اش کنیم رو به گیاه بدیم.

2. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.) 3 نمره

خب بعد از اینکه از اون شراب ناب خونی برای گیاه نازمون ریختیم ؛ در مرحله اول اتفاق خاصی نمی افته ولی در مرحله دوم گیاه از ریشه بصورت قر وارانه { } شروع به تغییر رنگ دادن به رنگ قرمز کرد همچنان برگ هایی به رنگ خون شروع به رشد کردند که از هشمون خون شروع به چکه کردن میکرد.
طبق تحقیقات به عمل آمده وقتی با گیاه تماس پیدا می کنی بطور فجیعی شروع به قر دادن و وول خوردن میکرد که به احتمال زیاد از سر خوشی باشه. نکاتی جالبی که این گیاه داشت این بود که با ریختن یک بطری شراب خون اندازه وی دو برابر میشد و دو برابر خونی که داده شده از برگ هاش خون چکه میکرد. در نتیجه این گیاه خیلی بدرد درست کردن مزرعه شراب خون میخورد.

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها) بکشید. 2 نمره
تصویر کوچک شده

4. یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید. 3 نمره

کاربرد که مطمعنن کاربرد های زیادی داره. خیلی زیاد. مونده به کسی که استفاده میکنه و اون ذهن خلاقش. مثلا الان بنده قراره با کش رفتن چند گلدون دیگه از این گیاه بزرگترین شراب سازی خون رو راه بندازم و بعد از سالیان سال بعنوان سطلات خون اعدام میشم.

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

سوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۵ دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۲
از هاگوارتز-تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 218
آفلاین

ارائه تکالیف جلسه اول کلاس گیاه شناسی:

تکلیف اول:
1. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟

خب هر آدم عاقلی ترجیح میده از هر چیزی برای منفعتش استفاده کنه!
اون باید برده من باشه.
پس چطوره کاری کنم خودش با اشتیاق و اختیار تسلیم شه؟

-گیاه عزیز قطعا تو هوشمند ترین گیاه روی زمینی ،تو قدرت تولید داری من قدرت فعال کردن تورو!پس بیا با هم کار کنیم .
ما استادی داریم که با پاتیل معجون های جور وا جور میسازه و از همین راه استاد هاگوارتز شده،اگر تو هم بخوای میتونی استاد بشی حتی،و فقط کافیه با من کار کنی!

از اونجا که گیاه فقط احساسات داره و عقل نداره،احساس قدرت طلبی و جاه طلبیش فعال شد اما چون نمیدونست چطوری اعلام هم کاری کنه،مثل هکولی معجون ساخت!
و خب ازش حباب، بو و غبار های خوش بو و عجیب بیرون میاد.

2. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.)

خب در واقع نمیشه گفت برگ! یکسری پهنه ها در سایز های مختلف،دولایه و شفاف و با مایع های رنگا رنگی پر شدن اون ها شبیه بالن های ازمایشگاهی هستن و بجای کروی دایره هستن. لوله ای به این دایره دولایه محتوی المایع المجهول متصل هست که با چیزی شبیه به چوب پنبه بسته شده و از اون شاخه نازکی به ساقه متصل شده.

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها) بکشید.

تصویر کوچک شده

4. یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید.

اون کاملا احمقه میشه ازش برای رسیدن به چیزای نایاب استفاده کرد!
مثلا مغزیه چوب دستی یا هر چیز نایاب دیگه! میتونه جانپیچ هم بشه و خیلی کاربرد دیگه در جادوی سیاه.

نه چون مومم نه چون سنگم،نه از رومم نه از زنگم،همان بی رنگ بی رنگم.....
به طلا همچو سنگ بنگر...
se.sn_sli

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
خب ازونجایی که دیگه سن و سالی ازم گذشته ترجیح می‌دم خاطرات زندگیمو برا گیاه تعریف کنم! آره همهٔ خاطراتمو... اونایی که فراموششون نکردم. و... خب... خیلی آروم و شمرده اونا رو برا گیاه تعریف می‌کنم! با اون اتفاقی که تو کلاس افتاد دلم نمی‌خواد اتاقم پر از چرک بشه. امیدوارم که خوشش بیاد!

2. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.) 3 نمره
بعد از تعریف خاطراتم باید بگم برگای متفاوتی روی گیاه بوجود اومدن! خب من زیاد از کار این گیاه نمی‌فهمم ولی... فک کنم وقتی خاطرات خوب و عزیزمو براش می‌گفتم برگای گلبهی بیرون اومدن که دورش چیزای کوچولوی طلایی‌ای برق می‌زدن! البته تعدادی هم برگای پژمرده و سیاه بوجود اومدن که ازشون دود بیرون می‌زد! نمی‌دونم شاید موقع تعریف خاطرات بدم خیلی با عصبانیت با گیاه حرف زدم. راسی ساقه‌اش هم زرد شد! نمی‌دونم چرا! ولی فک کنم اگه همینجوری بمونه برا کلکسیون اتاقم مناسب باشه!

گیاه متأثر من

اگه بش حرفای خوب بزنی تا قشنگ بشه فک کنم برا تزئینات بدرد بخوره. یجورایی سنگ صبور آدم هم هس! می‌تونی حرفای دلتو بش بزنی و سبک بشی البته اگه اتفاقات بعد از اونو حساب نکنیم!

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

فلور دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۱ یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 196
آفلاین
1. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟ (2 نمره)

من وقتی با گیاهم رو به رو شدم، براش از فواید زمان گفتم ، که چقدر هر ثانیه و حتی صدم ثانیه ارزش داره. دقیقا یازده دقیقه و سی و پنج ثانیه و سه صدم ثانیه براش حرف زدم .انواع ساعت هامو هم بهش نشون دادم.

بعد از اینکه صحبت هام تموم شد ،برگهایی به شکل چرخ دنده درآورد .بعد به تدریج بهش قسمت های دیگه مثل صفحه ساعت و عقربه های ثانیه شمار ، دقیقه شمار و ساعت شمار اضافه شد . و در آخر دو تا برگ به شکل ساعت به دست اومد .

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها) بکشید. 2 نمر

نقاشی

4- یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید. 3 نمره

این کاربرد های متنوعی می تونه داشته باشه .برای مثال اگه از چیزی زیاد براش تعریف کنی ممکنه برگ هاشو به اون شکل دربیاره .

Happiness cannot be found But it can be made

پیام زده شده در: ۰:۴۷ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

ملانی استانفورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۱:۲۱ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
از اینور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 393
آفلاین
تکالیف جلسه اول کلاس گیاه‌شناسی:

پروفسور!
ما خیلی شنیدیم که صدای عمل از صدای گفتار بلندتره! مهم تره و اینا.
البته اینم بی تاثیر نیست که ملانیِ مرگخوار لوس بازیایی مثل محبت کردن و حساسیت و اینا رو نه بلده نه درک میکنه.
با توجه به این دوتا اصل، من بهترین کاری رو که بلد بودم رو در قبال این گیاه انجام دادم.
پیتزامو باهاش تقسیم کردم!

پیتزای پپرونی زیبا و خوشمزه و خوشرنگ رو گذاشتم جلوش و... فکر میکنید گیاه پیتزا دوس نداره؟ اشتباه! پیتزا برای همه چیز و همه کس جوابه.

گیاه خوش سلیقه مون از ذوق برگاش صورتی شد و آب دهنش راه افتاد و هر کدوم از برگاش به شکل دست پنج انگشتی دراز شده دراومدن.
ولی... خب چون پیتزا کمی(!) ازش دور بود و تا گیاه بهش برسه سرد میشد و از دهن میفتاد... من خوردمش که حیف نشه.
و گیاه هم شروع کرد به کولی بازی درآوردن.
قرمز شد و برگاش مشت شدن. تا خواستم بهش دلداری بدم و یادآوری کنم که life is'nt fair آتیش گرفت.

وقتی محبت عملی بهش نشون دادم!

در انتها!

کاربرد زیاد داره استاد! کدومشو بدم؟
مثلا میتونیم به جادوگرهایی که بی ادبی هاشونو به پای رک بودنشون میذارن هدیه ش بدیم و دردسرهای روزانه شونو شاهد باشیم تا دلمون خنک شه.

ویرایش شده توسط ملانی استانفورد در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۶ ۰:۵۰:۵۱

بپیچم؟

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ربکا لاک‌وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
از از تاریک‌ترین نقطه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
1. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟
اگه بگم براش از مستند خفاشا گفتم، می‌ذارین برای شمام تعریف کنم پروفسور؟

2. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.)
الان برگاش خیلی شبیه بال خفاشه ولی قبلش اصلا شبیه‌ش نبود. بیشتر شبیه بال خفاش توی سوپ خفاش بود!

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها) بکشید.
مممم... (بابت کیفیتش باید بگم... لطفا به بزرگی ارباب ببخشین! )

4. یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید.
برگاشو فشار بدی جیغ میزنه. همینو فهمید چون وقتی برگاشو فشار دادم گازم گرفت که هیچی، دوتایی باهم جیغ زدیم! (خدایی دهنش کجاست رو نمیدونم ولی خوب جیغ میزنه! به خودم رفته!)

Mon Grand Seigneur
fille française
♡ Only Raven ♡

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام پروفسور لی

. بنویسید چه اتفاقی میفته و چه رفتاری با گیاهتون دارید؟ 2 نمره

ما که میبینیم تاثیر رفتار بد با گیاه رو، سعی میکنیم رفتار خوبی با گیاه داشته داشته باشیم. برای همین میریم جلو و میگیم:
- چه مدیر خوبی! چه ناظر خوبی! چه کلا گیاه خوبی!

یه دفعه مادرای سیریوس همینجوری به شکل برگ از گیاه در میان.

. این رفتار باعث میشه برگ های گیاهتون چه شکلی بشه؟ (باید واضح و کامل توصیفش کنید.) 3 نمره

چند تا مادر سیریوس عین برگ از کیاه بیرون زدن اومدن مارو ناز کردن و رفتن. نه تنها این مادرا غر نزدن بلکه کلی با مهربونی بچه هارو به فعالیت تشویق کردن. درست عین من اگه وزیر میشدم.

نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها ) بکشید. 2 نمره

نقاشی

یکی از کاربردهای گیاه متاثر رو بنویسید. 3 نمره

کافیه گیاهو جلوی اون بچتون که مدام فحش میده بزارید. از خجالتش درمیاد.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

HarryFatima

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۳۵:۰۳ دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
تکلیف جلسه اول کلاس گیاهشناسی

نقل قول:

رفتار خوبی باهاش دارم . بهش گفتم که میتونه چقدر به جادوگران کمک کنه.

نقل قول:

توی روزای اول صبح ها نوری درخشان داشت و بهم انرژی میداد
ولی...
طی چند روز نمیدونم چرا جوگیر شد و برگاش به شکل جادوی کوییدیچ کوچک در امد.

نقل قول:

3. نقاشی ای از وضعیت نهایی گیاهتون (بعد از تشکیل برگ ها ) بکشید. 2 نمره

تصویر کوچک شده

نقل قول:

اگر قبل از بازی کوییدیچ آن رو بخوریم آن قدر انرژی میگیریم که جام قرمانی را بردیم . (البته بین خودمون باشه وگرنه بقیه اعضای کوییچ میفهمند.)

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

شیلا بروکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
از کیف ارزشمندم دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 93
آفلاین
سلام پروفسور لی!

سوال اول:

به زبون مارها قربون صدقش رفتم! خیلی گیاه جذاب و خفنیه! زبون مارها رو هم میفهمه! چه گلدون با شعوری! به به! بعدش دیدم انگار خوشش اومده، به جای آب بهش زهر مار دادم! خیلی شاداب تر شد! روحیاتش خیلی با من جور در میاد!

سوال دوم:

اولش که شروع کردم به حرف زدن باهاش فقط چند تا بچه مار کوچولو داد. بعدش که زهر مار هم بهش دادم مارهاش سمی شدن! بعدش هم که قربون صدقه رفتنمو بیشتر و با شوق و اشتیاق بیشتری انجام دادم مارهاش خیلی خوشگل و زیبا تر شدن.

سوال سه:

الهی قربون اون نیش های کوچولوش برم!

سوال چهار:

برای کسانی که از بعضی چیزا میترسن خیلی خوبه! مثلا یه نفر میتونه بهش بگه "سوسک زشت بد قیافه"! اونوقت گیاهه به جای برگ سوسک میده! انقدر اون گیاهو میبینن که دیگه نمیترسن!(شاید هم همون اول سکته کنن و دار فانی رو وداع بگن!)

ویرایش شده توسط شیلا بروکس در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۴ ۱۸:۳۸:۰۴

هیچکس حق نداره ازم دورش کنه!

"ONLY RAVEN"

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

الکساندرا ایوانوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۱۰:۳۵ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 312
آفلاین
تکلیف جلسه اول گیاه شناسی:

تکلیف شماره 1:
اکساندرا با تمسخر نگاهی به گیاه روی میزش انداخت. هنوز هم به نظرش مسخره و بی فایده می آمد.
با چوب دستی اش سیخونکی به گیاه متاثر روی میزش زد و از نگاه کردن به آن متاثر شد!
بعد برای اینکه نشان بدهد او هم میتواند گیاهش را تغییر دهد با دندان های به هم فشرده گفت:
_به به... چه گیاهِ...اِممم...قشنگی!

گیاه نه تنها زیبا نشد، بلکه زشت و خشکیده شد و ساقه اش روبه پایین پژمرد.

تکلیف شماره 2:
الکساندرا با عصبانیت روی میز کارش کوبید وفریاد زد:
_ یعنی چی؟! برای من کار نمیکنه! هرچی میگم برعکس عمل میکنه.

و قبل از اینکه دوشیزه لی جلوی او را بگیرد به گیاه مذکور رو کرد فریاد زد:
_غول غارنشین بی مصرف کودن!

ناگهان در مقابل چشمان حیرت زده جادو آموزان (والبته دوشیزه لی)، برگ های گیاه شروع به بزرگ
شدن کردن و ریشه گیاه از شدت تورم گلدانش را شکست و پیکرگیاه لحظه به لحظه بزرگ تر شد.
تا اینکه گیاه از رنگ قهوه ای سوخته و جنس چوب مانندش به رنگ سبز لجنی بدرنگی با ساقه ای از
جنس ساقه لوبیا (منتها خیلی کلفت تر) تغییر کرد.
و بعد هر کدام از برگ ها با لرزشی به یک "غول غارنشین بی مصرف کودن" تبدیل شد.
غول های غارنشین مانند گوجه هایی رسیده یکی یکی از از گیاه جدا میشدند و با چشمان ریزشان نگاهی
به اطرف می انداختند.
بدن هایشان چاق، گرد و خاکی رنگ بود طوری که ادم را یاد سنگ های غول پیکر می انداخت. منتها
غول ها متحرک و بی نهایت زشت بودند و از سر کچلشان به جای مو، چند دانه علف نفرت
انگیزروییده بود و و قیافه شان را بسیار مسخره کرده بود.صورتشان هم مانند گلابی مانده و چروک شده
بود و دهنی گشاد و چشماتی ریز داشتند و نگاهشان هم ابلهانه به نظر میرسید.
پروفسور لی نگاهی به غول های غارنشین انداخت و گفت:
_احمقن. ولی خوش اومدن!
ولی او نتوانست ادامه بدهد چون غول غارنشینی که از همه بزرگتر بود همه جادو آموزان (والبته
دوشیزه لی) رو بلعید.
و این شد که به لطف الکساندرا ایوانوا کلاس گیاه شناسی در شکم نرم و دنج یک غول غارنشین بی
مصرف کودن ادامه یافت.
تکلیف شماره): نقاشی

تکلیف شماره 4:
در واقع این گیاه بیشتر به درد مرگخواران یا جادوگرانی میخوره که به سلاح ها ی غافلگیر کننده ای
نیاز دارند که به اختیار خودشون شکل بگیره.
البته به درد بهم ریختن و در رفتن از کلاس ها هم میخوره. این گیاه با توجه به احساس ادم ها نسبت به
خودش تغییر میکنه طوری که اگه بهش بگی تو چقدر زشتی ولی در واقع از اون خوشت بیاد به احساسی
که به زبون نیاوردی و حس واقعی ات نسبت به اونه عمل میکنه.

با تشکر از پروفسور "سولی"
شاگرد شما : الکساندرا ایوانوا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.