هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
سلام پروفسور وارنر!

سوال اول

بعد از کلی تحقیق و فکر کردن، بالاخره به نتیجه مورد نظر رسیدم.
شکل این لوگومبا، احساسات درونی هر فردی رو نسبت به خودش منعکس میکنه.
مثلا کسی که لوگومبا رو زشت دید، یعنی از خودش خوشش نمیاد. شاید چون به موفقیتایی که میخواسته نرسیده یا هر دلیل دیگه ای.
در طرف مقابل، کسی که خوشگل و طلایی دید لوگومبا رو، یعنی اعتماد به نفس بیش از حدی داره و احساس میکنه از بقیه خیلی بهتره.

سوال دوم

لوگومبای من به شکل موجود خاکستری رنگ و تقریبا گردی، با گوش ها و دست و پای آبی بود. هر چند که چشماشو بسته بود سعی میکرد اصلا به من نگاه نکنه. به این شکل!
البته منم دوست ندارم بهش نگاه کنم. فکر کرده کیه!

سوال سوم

همونطور که گفتم، لوگومبا احساس درونی هر کسی رو نسبت به خودش منتقل میکنه.
چیزی که خیلی واضحه، لوگومبای من دوست نداره به من نگاه کنه؛ دلیل خیلی واضحی تری داره، من حتی با خودمم قهرم!
اما اگر توجه کرده باشید، گوشاش و دست ها و پاهای این موجود برای من آبیه. خب این نشون میده که من یکم از اینکه قهرم ناراحتم. فقط یکم! اگر خیلی ناراحت بودم همش آبی میشد.

ولی خب دروغ میگه. من خیلی هم از قهرم راضیم. دوست ندارم هیچکسو ببینم. حتی شما پروفسور!

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف

گابریل ترومن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۲ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۰:۱۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
از ایران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 66
آفلاین
1. قدرت تغییر شکل لوگومبا از چی نشات می‌گیره؟ (1 امتیاز)
2. لوگومبایی که شما دیدین از نظر ظاهری چه شکلی بود؟ یا توصیف کنین، یا نقاشیشو بکشین! (5 امتیاز)
3. علت این که لوگومبای شما به شکلی که تو سوال 2 توصیف کردین در میاد، چیه؟ با توجه به جوابی که به سوال 1 دادین توضیح بدین. (4 امتیاز)

۱:از ذهن ادم ها اونا قدرت خوندن ذهن مارو دارن که به شکل چیزی کا ما ازش میترسیم در میان

۲صورتی که بهم نشون داد زیبا بود شبیه کسی بود که عاشقش بودم ولی پشت سرش بدن و چهره گرگ
روی زیباش چشم های مشکی موی مشکی صورتی گرد پوستی سفید خیلی زیبا بود
روی گرگینش چشمای قرمزی داشت پوزی داشت با دندون های نیشی که زده بود بیرون بهم خیره شده بود سیاه بود و به من حالت تهاجمی گرفته بود
دیگه نمیتونم ببینم

۳ از اونجایی که منو عاشق کرد رفت فهمیدم اون قصدش همین بود که عاشق کنه و ول کنه اونجا روی گرگینشو فهمیدم
ترسناک تر از عشق چیزی نداریم برای همین اونو ظاهرکرده بود
و همین تو فکرم یک ترس از عاشق شدنو ایجاد کرده بود برای همین لوگومبا فهمیده بود

روزی میرسد تمام جهان را تاریکی میگیرد و مرا میبینی که روشنایی را میاورم🖤🖤

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

گابریل تیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۵ چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۵۸:۲۸ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
از کتابخونه
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
هافلپاف
محفل ققنوس
پیام: 558
آفلاین
سلام

1.به نظر من اونها مثل دیوانه ساز ها هستند فقط با یه تفاوت کوچیک اونها با نگاه کردن به شکل شما،طرز حرف زدنتون و تعداد ترس های انسان های اطرافشان قدرت میگیرند یعنی اگه شما 2 ترس داشته باشید اون هم به اصلی ترین ترس شما تغییرشکل میدهد.

2.لوگومبای من به شکل لرد ولدمورت هست وقتی برای اولین بار دیدمش پشت پرفسور اسپراوت قایم شدم و سعی میکردم وردی چیزی پیدا کنم به طرفش پرتاب کنم.لوگومبای من یک شنل ابی تیره داشت و یه صورت قرمز و داشت به صورت وحشتناکی میخندید.

3.به نظرم به این خاطره که بالاخره حتی یک ماگل هم اگه بفهمه ولدمورت چند ها میلیون نفر را کشته نگران امنیتش میشه و سعی میکنه که تمام امکانات امتینی نه نه ببخشید امنیتی را انجام بده.

only Hufflepuff
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
توهم! لوگومبا ذهن طرف رو می‌خونه و اون چیزی که طرف اونموقع بهش فکر می‌کنه رو بصورت توهم می‌آره جلو چشاش؛ به اینصورت جادوآموزا اونو به شکل‌های متفاوتی می‌بینن در حالیکه لوگومبا تغییر شکل نمی‌ده و همهٔ اینا از توهمشونه!

یه کیف مدرسهٔ مشنگی که از یه دهن بزرگ‌، دست و پا و صورت گربهٔ مشنگی تشکیل شده و کثیفه، اینجوری: لوگومبای من

دلیل اینکه لوگومبا رو این شکلی دیدم این بود که سر کلاس داشتم به ۲ تا از چیزهایی که متنفر‌ بودم فکر می‌کردم! یکیش گربهٔ مشنگی و اون یکی کیف مدرسهٔ مشنگی!‌ تنفر من از گربه‌های مشنگی یه نفرت مادرزادیه؛ برای همینه که کیف حاوی اسکلت یه گربهٔ عجیب و غریبه و اما نفرتم از کیف... طی سفرم به دنیای مشنگی بچه‌های اونا رو دیده بودم که موقع رفتن به مدرسه با کیفشون به سر و کلهٔ هم می‌زدن (دلیل اینکه کیف دست و پا داره) یا اونو تا خرخره پر از خوراکی می‌کردن در حالیکه اگه کیفشون کثیف می‌شد عین خیالشون نبود (برا همینه که دهن داره و کثیفه) و همهٔ اینا منو از کیف مدرسه متنفر کرد! و این شد دلیلی برای لوگومبای من!

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
تدریس جلسه دوم

- این چیه که اینقد زشته؟
- زشت؟ به نظر من که خیلی خوشگله!
- واو عجب رنگی داره! مث طلا می‌درخشه!
- واه کور رنگی داری؟ این کجاش طلائیه؟

جادو آموزا که حالا همگی وارد محوطه‌ی برگزاری کلاس شده بودن، زیر لبی در حال اظهار نظر در مورد جانور عجیبی بودن که وسط کلاس جا خوش کرده بود و لینی هم کنارش به شکل پیکسی بال‌بال ‌می‌زد.

لینی که انگار از دیدن چهره‌های مات و مبهوت جادوآموزا و شک و تردیدی که نسبت به حرف همدیگه بینشون ایجاد می‌شد در حال لذت بردن بود، بالاخره بعد از گذر چند دقیقه تصمیم می‌گیره به سردرگمیشون پایان بده.

- دست از شک کردن به حرفای بقیه و دیده‌های خودتون بردارین. شاید باورتون نشه، ولی هرچیزی که دیدین یا شنیدین کاملا درست بود.

جادوآموزا با تعجب نگاهی به هم می‌ندازن. مشخص بود که هیچی از حرفای لینی متوجه نشدن.

- این جانوری که می‌بینین اسمش لوگومبا هست. احتمالا همه‌تون با بوگارت (یا لولوخورخوره) آشنا هستین. می‌دونین که بوگارت در مواجهه با انسان‌ها، به شکل بدترین ترس اونا در میاد. خب، این جانور هم همین ویژگی رو داره. با این تفاوت که لزومی نداره حتما باهاش رخ به رخ بشین تا تغییر شکل بده. این جانور در آن واحد به چشم هرکس به یه شکل متفاوت دیده می‌شه و برخلاف بوگارت از ترس شما نشات نمی‌گیره.

جادوآموزا که بالاخره داشتن یه چیزایی می‌فهمیدن، این‌بار با اشتیاق به جانور خیره می‌شن.

- پس چی باعث می‌شه هرکس اونو به یه شکل ببینه؟
- سوال خوبیه آقای هاپکینز. فکر کنم این مهم‌ترین سوالیه که در مورد این جانور وجود داره و ازتون می‌خوام که خودتون به جوابش برسین.

ناگهان جادوآموزا چهره‌ی مشتاقشون رو از دست می‌دن و با دلخوری شروع به ابراز نارضایتی خودشون می‌کنن.
اما لینی بدون توجه به اعتراض برخاسته از جانب جادوآموزا، تابلویی رو از غیب ظاهر می‌کنه.

- تکالیفتون اینجا نوشته شده. یادداشت کنین و بعدش تا پایان زمان کلاس می‌تونین نوبتی با این جونور از نزدیک ملاقات کنین.

تکالیف:
1. قدرت تغییر شکل لوگومبا از چی نشات می‌گیره؟ (1 امتیاز)
2. لوگومبایی که شما دیدین از نظر ظاهری چه شکلی بود؟ یا توصیف کنین، یا نقاشیشو بکشین! (5 امتیاز)
3. علت این که لوگومبای شما به شکلی که تو سوال 2 توصیف کردین در میاد، چیه؟ با توجه به جوابی که به سوال 1 دادین توضیح بدین. (4 امتیاز)

لطفا به امتیاز هر سوال دقت کنید! با توجه به امتیازی که داره ازتون انتظار خلاقیت و توضیح دارم.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۰۸:۲۵
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5462
آفلاین
نمرات جلسه اول

قبل از اعلام امتیازا لازم می‌دونم یه نکته‌ای رو بگم. به امتیاز هر سوال دقت کنید. اگه سوالی 1 امتیاز داره و یکی 5 امتیاز، مسلما باید برای سوال 5 امتیازی توضیحات خیلی خیلی بیشتری نسبت به سوال 1 امتیازی بدین. پس همیشه توجه کنین که هر سوال چقد امتیاز داره و با توجه به اون خلاقیتتون رو به کار بندازین و موارد بیشتریو نام ببرین یا بیشتر توضیح بدین.
این‌بارو چون احتمالا عده‌ای خبر نداشتن ازین بابت، فقط از کل امتیازاتشون یکی کم کردم، ولی لطفا جلسات آینده به این موضوع دقت کنین.

اسلیترین

هکتور دگورث گرنجر: 5 + 4 + 1 = 10
چرا باید حتی مثالی که زدی برفنا رفتن این پیکسی کوچیک می‌بود؟

ریونکلاو

تام جاگسن: 5 + 4 + 1 = 10
نیش من نیازی به تیز شدن نداره.

آیلین پرینس: 2 + 4 + 1 = 7
خیلی با جواب سوال اولت قانع نشدم. یه وقت جانورنما اصلا تو رو نشناسه که بدونه باید ازت دوری کنه.

ربکا لاک‌وود: 4.5 + 4 + 1 = 9.5
یکم شبیه هکتور بود و می‌دونم که ممکنه حتی پست اونو نخونده باشی، ولی انتظار خلاقیت بیشتری داشتم.

جرمی استرتن: 1 + 4 + 1 = 6
توضیحات سوال یکت همونایی بود که تو متن تدریس بود و من می‌خواستم همین تفاوت‌های رفتاری رو شرح بدی.

گریفیندور

فلور دلاکور: 5 + 4 + 1 = 10
چرا هر دو جانور انتخابیت مثل آیلین بود؟

لاوندر براون: 5 + 4 + 1 (-1) = 9
خیلی جوابات کوتاه بود! اما همونطور که اول پست گفتم، این‌بار موردی نداره.

ادوارد: 5 + 4 + 1 = 10
اولین کسی بودی که با جانورنما شدن مخالفت کردی! راضی‌ام ازت.

نویل لانگ‌باتم: 5 + 4 + 1 (-1) = 9
توجه تو رو هم به توضیحات اول پست جلب می‌کنم.

الکساندرا ایوانوا: 4 + 4 + 0.5 = 8.5
سوسک می‌تونست عکس‌العمل بهتری داشته باشه. سوال آخرو نیم نمره کم کردم چون فک نکنم لرد یکیو فقط چون جانورنماس قبول کنه.

یوآن آبرکرومبی: 5 + 4 + 1 = 10
خیلی حال کردم. ولی وایسا ببینم احیانا این مگس‌نما، پیکسی‌ای به نام لینی نیست؟ هرگونه عشق ورزیدن به تونی کروس رو شدیدا رد می‌کنم و اتفاقا تنها ملی‌پوش آلمانیه که ازش بدم میاد. اون گرلز جنریشنو با شاینی عوض کنی، اون تونی کروسم بدی اوزیل تحویل بگیری، دیگه همه چی تکمیله. نویر هم می‌دوستیم.

روبیوس هاگرید عزیز و دوست‌داشتنی: 5 + 4 + 1 = 10
صحیح می‌فرمایی. قانع شدم. اگه هیکلش بزرگ‌تر بود می‌گفتم خودتی که دایناسور شدی!

هیمیش فراتر: 5 + 4 + 1 = 10
خوش‌حالم که خیلی جامع و کامل توضیح دادی.

فنریر گری‌بک: 5 + 4 + 1 = 10
تو هم کامل و جامع بودی! راضی‌ام.

آستریکس: 4.5 + 4 + 1 = 9.5
نه همه‌ی دخترها.

هافلپاف

زاخاریاس اسمیت: 5 + 4 + 1 = 10
بسیار دلیلت برای جانورنما نشدن رو پسندیدم!

رکسان ویزلی: 5 + 4 + 1 = 10
خیلی جواباتو دوس داشتم.

آیرین دنهولم: 2 + 4 + 1 = 7
رفتارش شبیه سوسک‌ها نبود یعنی چطوری بود؟ من دقیقا می‌خواستم همین تفاوت رفتار رو توضیح بدی که ندادی.

کندرا دامبلدور: 5 + 4 + 1 (-1) = 10
به توضیحات اول پست مراجعه کن.

وین هاپکینز: 4.5 + 4 + 1 = 9.5
یه کوچولو کم قانع شدم.

آرتمیسیا لافکن: 5 + 4 + 1 = 10
توضیحات خوب و کاملی بود!

ارنی پرنگ: 5 + 4 + 1 = 10
5 تا.

سدریک دیگوری: 5 + 4 +1 = 10
کاملا با شخصیتت جور بود.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۱۴ ۱۸:۵۶:۴۰
دلیل ویرایش: تغییر اسم تام ریدل به تام جاگسن :|

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۰:۲۰ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین
1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)

والا بنده خیلی دنبال یک جانور نما گشتم. حتی زیر تخت ، زیر کمد ، داخل یخچال و حتی داخل قوطی کبریتم نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم. پس با اجازتون خود شمارو پیش میکشم و توضیح میدم دا.
البته همین اول کار بگم که من شمارو تونستم تشخیص بدم حانورنما بودنتون رو ولی به دلیل ازدهام و شلوغی زیاد جمعیت صدامو خودمم نشنیدم حتی.به این صورت.
خب دا. حتما میپرسین که چطور شد که بقیه نتونستن بفهمن ولی من تونستم؟ خب جوابش سادس. خودتون هم گفتین که جانور نما ها مثل انسان ها رفتار می کنن. شاید شما ریز باشین ولی چشمان ماهم ریزبینن.
شما دختر ها چه تبدیل به جانور بشین چه نشین. همیشه آرایش ، لاک ، پنکیک ، مانیکو ، بامادور ، سفید کننده ، ریمیل و نمیدونم انواع اقسام اقلام ماقلی که خودشون بدون نیاز داشتن جادو لولو رو هلو میکنن {یک نوع جانور نمایی} استفاده میکنین.
این بار هم مثل همیشه موارد بالا به چشممون میخورد. حتی اگه سلفی گرفتن با ژست های عجیب غریب و مسیج دادن به دوستو اشنا رل مل و... رو هم در نظر نگیریم خلاصه که تابلو بودین دا برامون.

خلاصه که شمارو شناختیم. بقیه رو هم میشناسیم.

2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)

بنظرم کلاغ استرالیایی گزینه خوبی باشه. چرا کلاغ؟ چرا خفاش نه؟ اصولا باید خفاش میگفتم چون خون اشامم دا. ولی کلاغ رو انتخاب میکنم. چون که خفاش فقط شب ها میتونه بیاد بیرون و اکثرا تو غار خودشه و کلا تو زندگیش خیلی محدوده و کار خاصیم نمیتونه بکنه. تازه این کرونا بازارم که به راه انداخته سابقه شو خراب میکنه.
خوب حالا چرا کلاغ؟ چون که کلاغ هرچند ظاهر سیاه و صدای داغونی داره ولی من از ظاهرش خوشم میاد مخصوص کلاغ های استرالیایی که خفن ترن. بعدشم. کلاغ ها همیشه آزادن. دشمن خاصی ندارن و خودشون دشمن ملت هستند. البته اینم اضافه کنم که کلاغ های استرالیایی بیشتر به انسان ها حمله می کنند تا چیزای دیگه ، که خب این به مزاق من خوش اومده.

3. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین. (1 امتیاز)

بله.
جانور نما شدن خب یک ویژگی های خاص خودشو داره که میتونی ازش استفاده کنی. مثلا همین کلاغ شدن باعث میشه پرواز کنی تو شبا دیده نشی از رو درختا خونه های ملتو دید بزنی مخصوصا اتاق لرد سیاه که هیشکی نمیدونه وقتی تنها میشه چه کارا که نمیکنه و کیا که باهاشون پشت گوشی لاو نمیترکونه.
از شوخی بگذریم ولی خوبه دیگه. خیلی کارا میشه باهاش کرد. حالا خودم هروقت جانور نماشدم ، بعد اینکه این کارارو کردم و خسته شدم میام بقیه کارا که میخوام بکنم رو هم بهتون میگم.

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۱:۳۱ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)
بنده جوجه کلاغ رو انتخاب میکنم. میدونید چرا؟ به این دلیل که این جانور به صورت طبیعی اصلا وجود نداره. کلاغ ها اصولا توطئه دولت های مشنگی برای جاسوسی از ملت هستن، بنابراین چنین موجودی اصلا وجود نداره، مگر به صورت شبیه سازی شده که جادوگر بخواد تلاش کنه جانورنماش رو جوجه کلاغ انتخاب کنه.
در نتیجه و با همین تفکر که کاملا درسته، چون بنده برعکس پروفسور دموکراسی قائل نمیشم در انتخاب و میگم فقط تفکر خودم درسته، هر جوجه کلاغی که شما ببینید یا جانورنمای ثبت نشده س یا جاسوس دولت های مشنگی و در نهایت باید از بین بره. اصلا انقدر باید شکنجه بشن تا لو بدن که کدوم موردن! حالا شکنجه هم نه اینکه کروشیو بزنیم ها، گرسنگی باید بدن فقط. اصولا جادوگر بعد از سه روز گرسنگی و تشنگی به حالت اصلیش تبدیل میشه و فحش رو میکشه به هرچی جوجه کلاغ و جوجه کباب و جادو و جانورنماس.

2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)
گرگ! قطعا گرگ! چرا؟ چون طعم گرگینه شدن رو چشیدم، چرا طعم گرگ کامل شدن رو نچشم؟ منظورم اینه که... گرگینه بودن اصولا حالتی بین گرگ و انسان هست. و خب بنده به شدت علاقه خاصی دارم به اینکه گرگ کامل بشم به صورت جانورنما. خیلی هم خفن میشم، اصلا میرم بین گله گرگ ها و به عنوان رهبرشون برمیگردم.

3. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین. (1 امتیاز)

بله. در جواب پاسخ قبلی هم عرض کردم البته. ولی بذارید دوباره بگم. اصولا گرگینه شدن، حالتی هست بین گرگ و انسان، با محدودیت های فراوان، برای مثال، تبدیل شدن با درد فراوانی همراه هست و به میل خودم نیست. بنده خیلی دوست میدارم که به میل خودم باشه، ولی نمیتونم متاسفانه. یعنی میخوام ها، نمیشه. و البته کلا نمیشه! یعنی نه تنها نمیشه به میل خودم باشه، بلکه حتی نمیشه جانور نما بشم.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

همیش فراتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۰ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
از مشخص نیست !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
پاسخ به تکلیف و سوالات جلسه اول

یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور میشه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد

گربه
من به طور حتم گربه رو انتخاب میکنم.
خب گربه ها موجوداتی تنبل و به شدت لش هستن
و در اکثر اوقات یه گوشه در حال لم دادن هستن و زیاد این ور اونور نمیرن مگر اینکه بخوان بازی بکنن یا غذا بخورن ، به طور کل چیز هایی از این قبیل
و این ها رو میشه نکته های ریزی در نظر گرفت که جانورنماها رو تشخیص داد
ولی حالا نوبت نکات مد نظر من هستش
نکته اول: گربه ها گاهی اوقات یه تختشون شل میشه و کار هایی رو انجام میدن که فقط یه گربه واقعی میتونه اون هارو انجام بده
نکته دوم: روی زمین نور یه لیزر رو بندازیم تا واکنش گربه رو ببینیم و شاید یه توپ کوچولو هم جواب گو باشه
نکته اخر و آخرین تلاش من : یه سطل آب آماده میکنید گربه رو بلند میکنید اینجا به یک چیز باید توجه کنید اگه موقع بلند کردن گربه اون سریع پاهاش رو از زمین جدا کرد و بدنش رو سفت نگه داشت تا کش نیاد بهش شک کنید ، خب حالا گربه رو ببرین نزدیک سطح آب و بندازیدش توی تشت.

واکنش اون ها و درجه اسکل بازیشون مشخص خواهد کرد که واقعی هستن یا نه

فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا

در جواب این سوال هم باید بگم به طور قطع گربه
چون من در دنیای ماگلی در ۹۰ درصد اوقات در حال لش کردن و خیره شدن به دیوارم
و در دورانی که توی هاگوارتز میگذرونم تا فرصتی پیدا بکنم خودم رو لش میکنم
آدم تنبلی نیستم ولی انگار جد من یه گربه نما بوده چون انرژی لش بودن توی خون منه و همیشه میزنه به سرم
و اینکه گربه ها محبوبیت زیادی دارن و به راحتی خودشون رو توی دل همه جا میکنن
گربه انعطاف خوبی داره و حتی میتونه به راحتی از دیوار صاف بالا بره
البته من هیچکدوم از این قابلیت هاش برام مهم نیست
و تنها دلیل انتخابم همون تنبل بودنشه

دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین

جانور نما بودن حس خوبی داره ولی من ترجیح میدم اگه قرار باشه توانایی داشته باشم چیز دیگه ای باشه
یکی از دلایلم اینه که وقتی به یه جانور تبدیل بشم
هر جانوری فرقی نمیکنه ، توی طبقه بندی زنجیره غذایی سقوط میکنم و اصلا از این نکته خوشم نمیاد برای همین ترجیح میدم روی همون قله زنجیره غذایی بایستم بهتره
به نظر من جانور نما بودن باعث میشه خوی حیوانی که ما موقع تبدیل شدن به یه جانور پیدا میکنیم
کم کم پیشروی کنه و حتی باعث نقص در خصوصیات اخلاقی اصلی ما بشه.
نمیگم حرفم درسته ولی خب کلا ترجیحش نمیدم

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
۱. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)
یه کوالای واقعی حاضر نیست بلند شه بره دنبال غذا حتی اگه از گرسنگی رو به مرگ باشه. اما جانورنمای کوالا، با این که از لحاظ توانایی خوابیدن با یه کوالای اصل برابری می‌‌کنه، ولی موقع خطر یا احساس گرسنگی پا میشه و یه حرکتی از خودش نشون می‌ده.
بنابراین راه تشخیص جانورنما از کوالای واقعی، اینه که مدتی طولانی زیرنظرشون بگیریم تا ببینیم بالاخره کدومشون از جاشون بلند می‌شه و میره دنبال غذا بگرده.

۲. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)
قطعا کوالا...و فکر نمی‌کنم نیازی به توضیحات بیشتری داشته باشه.
ولی خب، حالا یه توضیح کوتاهی می‌دم براتون. من کوالا رو انتخاب می‌‌کنم چون اهداف این جانور به شدت با اهداف زندگی من همسو و همخوانه. و همچنین دیگه کسی هم به زیاد خوابیدنت اعتراضی نداره؛ چون در صورت کوالا بودن، این طبیعتِ توئه و امری عادی محسوب میشه.

۳. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین. (1 امتیاز)
بله بله، خیلی دوست داشتم. در اونصورت خیلی راحت‌تر و بدون مزاحمت می‌تونستم به وظایف زندگیم برسم: خوابیدن!

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۹ ۱۱:۳۴:۵۷

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.