هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۴۹:۳۰
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
سلام به همگی!

آقا من اومدم یه پیشنهادی رو بهتون بدم در مورد چت‌باکس!
ببینین، چت‌باکس اسمش یه جوریه که باعث میشه بعضیا فک کنن اینجا چترومه و واسه همینه که بعضی وقتا یه حال و هوای چترومی توش حس میشه که انصافاً خیلیم ناجوره و خیلیا توی همچین حال و هوایی اونجا پیام نمیدن اصلاً.

پیشنهادم اینه که اسمشو عوض کنین. مثلاً اسمشو بذارین "تالار دورهمی" یا "تالار گفتگو" یا همچین چیزی. اونجایی هم که نوشتین فرهنگ چت‌باکس، عنوانش رو مطابق با اسمی که می‌خواین به‌جای چت‌باکس بذارین، عوض کنین. حتی اون پُستی که توش در مورد فرهنگ چت‌باکس بحث شده هم هرجایی که نوشته شده "چت‌باکس" اینو با اسم جدیدش جایگزین کنین.

به نظرم تأثیر می‌ذاره روی ذهنیت خیلیا، مخصوصاً تازه‌واردا. اینجوری احتمال اینکه اونجا رو با چتروم اشتباه بگیرن، خیلی کمتر میشه.

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۸ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
نقل قول:

ranjbar نوشته:
آقا الان دوباره میگین این یارو مریضه، آزار داره. ولی جدی من قضیه‌ی کلاه گروه‌بندی رو نمیفهمم واقعا. گروه بندی نباید به جای اینکه قبل از معرفی شخصیت باشه بعدش باشه؟ مثلا من الان افتادم اسلیترین (ناراضی هم نیستم، هیچ فرقی به حالم نداره واقعا) ولی الان برم هری پاترو (مثلا) انتخاب کنم معرفی کنم چی میشه؟ هری پاتر میشم ولی اسلیترینیم؟ یا دوباره گروهم عوض میشه؟ یا منظور اینه که از توی لیست اسلیترینی‌ها باید یکی رو انتخاب کنم؟

سوال بعدیم هم اینه که من اگه مثلا شخصیت هری پاترو بخوام که قبلا گرفته شده ولی برم ببینم کسی که شخصیتو گرفته، فقط معرفی کرده رفته پی کارش و خبری ازش نیست، میتونم با خیال راحت هری پاترو معرفی کنم و تایید میشه؟

ممنونم، خدانگهدار!

سلام.

برای سوال اولت، شما باید گروهت مشخص باشه، بعد بر اساس اون گروه بری یه شخصیتی که گروهش نامشخصه، یا داخل اون گروه هست رو از لیست شخصیتا انتخاب کنی. طبیعتا وقتی توی اسلیترین گروهبندی شدی نمیتونی هری پاتر رو انتخاب کنی، چون گروهش گریفیندوره.

در مورد سوال دومت، بله طبیعتا میتونی، منتها گروه شخصیت باید با گروهی که کلاه برات تعیین کرده یکی باشه، در غیر این صورت خیر، نمیتونی.

پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ranjbar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۹ جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۳۴ سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
آقا الان دوباره میگین این یارو مریضه، آزار داره. ولی جدی من قضیه‌ی کلاه گروه‌بندی رو نمیفهمم واقعا. گروه بندی نباید به جای اینکه قبل از معرفی شخصیت باشه بعدش باشه؟ مثلا من الان افتادم اسلیترین (ناراضی هم نیستم، هیچ فرقی به حالم نداره واقعا) ولی الان برم هری پاترو (مثلا) انتخاب کنم معرفی کنم چی میشه؟ هری پاتر میشم ولی اسلیترینیم؟ یا دوباره گروهم عوض میشه؟ یا منظور اینه که از توی لیست اسلیترینی‌ها باید یکی رو انتخاب کنم؟

سوال بعدیم هم اینه که من اگه مثلا شخصیت هری پاترو بخوام که قبلا گرفته شده ولی برم ببینم کسی که شخصیتو گرفته، فقط معرفی کرده رفته پی کارش و خبری ازش نیست، میتونم با خیال راحت هری پاترو معرفی کنم و تایید میشه؟

ممنونم، خدانگهدار!

پیام زده شده در: ۹:۱۷ جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹

ranjbar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همساده:

عاقو البته ما شیش نفریم که به صورت همزمان با یه اکانت وصل میشیم. ولیکن ممنونم. ایشالله با همین سرعت بقیه‌ی مراحلم طی کنم یکی دو ماه دیگه با موفقیت به اسرار وزارتخونه دست پیدا میکنم. کیم جانگ اون روم حساب کرده...

سامبادی:

عمویی، به نظرم شما خودت به توصیه‌ی خودت عمل کن، بدون اینکه توجهات رو جلب کنی، فعالیت عادیتو بکن. فعالیت‌های فوق برنامه رو بیخیال شو لطفا. شام حاضر شد صدات میکنیم.

پیام زده شده در: ۰:۳۰ جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۴۲:۲۱ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
یو
گرفتارم. تا ببینم کی فرصتی پیش بیاد درست و حسابی یه چیزی بالا بیارم. اون مشکلی که ویدیو دادی هم من تا به حال مواجه نشدم باهاش. ایده ای ندارم مشکل از کجاس.

رنجی
عاقو شما بیا برو همون کینگزکراس بگو ناظرش تایید کنه رولتو، نقش بگیر بیا داخل ایفای نقش. مهم نیست جدیدی قدیمی ای مولتی هستی نیستی. فقط بیا.

--------

* و خداوند مداخله کنندگان را دوست ندارد، عاشقشونه! ووی وووی ووی!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
از طرف یک سام بادی هو به رنجبر!

سلام...فعالیت در سایت من باب خوشگذونی و سرگرمی هست...برای همین اصولا بستن شناسه و تایید نکردن و اینا موضوعیتی نداره، چرا که صرف عوض کردن آیپی و ثبتنام با یک ایمیل جدید و شخصیت تازه و نگفتن شناسه قبلی و الی آخر، بسیار راحته...چرا این کار راحت رو نباس کرد و نمیکنیم ولی؟ چون هدف سایت خوشگذرونی و سرگرمی و ایناس که عرض کردم!

اصرار جنابعالی و جلب کردن توجهات و فلان و بیسار رو پس تنها میشه در عقده‌ی شما در این امر دونست، و کاری که منِ هیچ کاره و امثال من میتونن در این راستا انجام بدن اینه که توصیه کنن این کار رو نکنید و فعالیت عادی خودتون رو بکنی...بدون سعی در جا زدن خودتون و توسل به حواشی برای جلب توجه...مرلین همه مون رو ه راه راست هدایت کنه!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

ranjbar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کلا کاربرای تازه واردو کودن فرض میکنیدو گفتم که دیگه نشه روش چیزی گفت. اینم خیلی جدی نگیرین.

بریم رنجمونو ببریم.

این دفعه نمیگم چیم. خدانگهدار!

ویرایش شده توسط ranjbar در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۵:۳۲:۱۲

پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۷:۰۲
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
نقل قول:

ranjbar نوشته:
سلام استاد، بسیار ممنون از حمایت شما. حمایت مالی هم بفرمایید بیشتر ممنون میشم. مجرد هستم و بیست و سه ساله...

از رنجبر بودن خویش هم از قضای روزگار لذت میبرم. به شما هم پیشنهاد میکنم. وقت داشتی یه روز بیا بریم راه بریم، رنج ببریم. (قلب)

حمایت از وزیر رو هم عرض کردم خدمت دوستان، تئوری‌هاتون رو تست کنین. ضرر نداره. ابتدا از اکانت خویش لاگ‌آوت کرده سپس به عنوان کاربر مهمان از محتوای تاپیک های ایفای نقش دیدن فرمایید. به صورت تضمینی با سیل عظیمی از عکس‌های حمایت از وزیر مورد نظر در امضای مردم مواجه میشین.نیاز به دسترسی خاصی نداره. عکسا رو از امضای ملت ورداشتم. کار سختی نیست. کاربرای تازه وارد رو خیلی کودن فرض میکنین. لطف دارین البته. اول تام جاگسون رو گذاشته بودم که مسئول تاییده.گفتم شاید خوشحال شه تاییدم کنه. بعد که تایید نکرد ناراحت شدم مرلینو گذاشتم. بعد پیوزو دیدم که با پیامش خیلی ارتباط برقرار کردم. گفتم چرا که نه؟ کلا هیچ ایده‌ای ندارم داخل وزارت چه خبره. باور نمیکنین هم میل خودتونه. بد نمیگذره بهم دم در. من یک رنجبرم.

در مورد ژل برگشت به اکانت اصلی هم من که پایه‌م. بهم یوزرنیم پسورد بدین برمیگردم به هر اکانتی که خواستین.

این دفعه رونم، خدانگهدار!

پ.ن پست قبلی رو بخون. قبل از این پستت ویرایش کردم. و اینکه تصورم از تازه واردین، اصلا اینی که گفتید نیست. یک تازه وارد میتونه، یک استعداد عالی در آینده باشه. اصلا من سر پیازم یا ته پیاز؟ چرا خودمو نخود هر آشی می کنم.

پیشنهاد خوبیه، بیا بریم باهم رنج ببریم عزیز دل برادر.

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۴۶:۰۸

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

ranjbar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام استاد، بسیار ممنون از حمایت شما. حمایت مالی هم بفرمایید بیشتر ممنون میشم. مجرد هستم و بیست و سه ساله...

از رنجبر بودن خویش هم از قضای روزگار لذت میبرم. به شما هم پیشنهاد میکنم. وقت داشتی یه روز بیا بریم راه بریم، رنج ببریم. (قلب)

حمایت از وزیر رو هم عرض کردم خدمت دوستان، تئوری‌هاتون رو تست کنین. ضرر نداره. ابتدا از اکانت خویش لاگ‌آوت کرده سپس به عنوان کاربر مهمان از محتوای تاپیک های ایفای نقش دیدن فرمایید. به صورت تضمینی با خیل عظیمی از عکس‌های حمایت از وزیر مورد نظر در امضای مردم مواجه میشین.نیاز به دسترسی خاصی نداره. عکسا رو از امضای ملت ورداشتم. کار سختی نیست. کاربرای تازه وارد رو خیلی کودن فرض میکنین. لطف دارین البته. اول تام جاگسون رو گذاشته بودم که مسئول تاییده.گفتم شاید خوشحال شه تاییدم کنه. بعد که تایید نکرد ناراحت شدم مرلینو گذاشتم. بعد پیوزو دیدم که با پیامش خیلی ارتباط برقرار کردم. گفتم چرا که نه؟ کلا هیچ ایده‌ای ندارم داخل وزارت چه خبره. باور نمیکنین هم میل خودتونه. بد نمیگذره بهم دم در. من یک رنجبرم.

در مورد ژل برگشت به اکانت اصلی هم من که پایه‌م. بهم یوزرنیم پسورد بدین برمیگردم به هر اکانتی که خواستین.

این دفعه رونم، خدانگهدار!

پینوشت: پینوشتو الان خوندم. اینکه ندونسته نباید حمایت کرد، نظر قابل احترامیه. ولی خیلی هم جدی نگیرین. سه بار عوضشم کردم تو دو روز. شوخی با تام جاگسون بود که بعد از اینکه جدی گرفته شد، ادامه‌ش دادم.

ویرایش شده توسط ranjbar در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۳۸:۲۸
ویرایش شده توسط ranjbar در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۳ ۱۰:۵۵:۳۶

پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۷:۰۲
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 170
آفلاین
نقل قول:

ranjbar نوشته:
سلام خدمت دوستان و جوانان خام...

بیاین راجع به یه سری مسایل یه خورده بحث کنیم. (نکردینم نکردین)

۱. نباید بدون سند و مدرک به مردم اتهام زد. به قول استاد دامبل، بی‌گناه مگر اینکه خلافش ثابت بشه.(اصل برائت) صرفا اینکه یه حس درونی بهتون میگه که طرف قوانین سایت رو زیر پا گذاشته کافی نیست. در این جور موارد توصیه میشه که سریع دست خودتونو رو نکنین که به طرف مشکوکین و اجازه بدین طرف خودش سوتی بده یا یه سند و مدرکی به دست بیارین.

در این راستا اگه فکر میکنین که من چند تا اکانت دارم باید بتونین بگین که دقیقا چه اکانت‌هایی دارم و آخرین بار با هر کدوم کی لاگین کردم و چی کار کردم. یا حداقل تئوریتون رو تست کنین و با چند نفر مشورت کنین. مثلا تئوری اینکه عکسی که توی امضام گذاشتم رو فقط اعضای ایقای نقش میتونن بهش دسترسی داشته باشن رو خیلی راحت میشه تست کرد و واقعا برام جالبه که عکسی که کاربر مهمان هم به راحتی بهش دسترسی داره رو فک میکنین کاملا مخفیه و کسی نمیتونه ببینه.

۲. چند تا اکانت داشتن لزوما کار بدیه و باید جرم محسوب بشه؟ اگه یکی قبلا توی سایت اکانت داشته ولی الان اساسا حتی یادش نیست که یوزرنیمش چی بوده، پسوردش چی بوده یا حتی با چه ایمیلی ثبت نام کرده و اکانت قبلیش هم هیچ اهمیتی براش نداشته باشه و بیاد اکانت جدید بسازه و برای خودش زندگیشو بکنه، کار بدی کرده؟ چند تا اکانت داشتن فقط وقتی مسئله محسوب میشه که یه نفر به طور همزمان از چند تا اکانت استفاده کنه. و برای همین میگم که وقتی اتهام میزنین باید حتی زمان لاگین کردن طرف رو هم بدونین.

۳. از کجا میدونین mina1999 من نیستم؟ بخواین شک داشته باشین به همه چی تا ابد میتونین سر کار باشین. من خیلی راحت میتونم به جای اینکه از این اکانتم که هیچ وابستگی‌ای بهش ندارم دفاع کنم، یه اکانت جدید دیگه بسازم و کار خودمو بکنم، بدون اینکه شماها کوچک‌ترین ایده‌ای داشته باشین. همنوطوری که در مورد mina1999 هیچ ایده‌ای نداشتین که منم.

۴. کلا کسی رو میتونین تهدید به بستن اکانت کنین که اکانتش دو زار ارزش داشته باشه براش. اکانتی که دو روزه ثبت نام کرده و هیچ پستی نداره و هیچ دسترسی خاصی هم نداره، تهدید کردنش چه فایده‌ای داره؟ به نظرم تهدید نکردن واقعا گزینه‌ی بهتریه.

۵. این مینایی که مثال زدم واقعا من نیستم، الکی گفتم. این چیزایی که گفتم هم اعتراف به اینکه چند تا اکانت دارم نبود. باید‌ها و نباید‌هایی هم که گفتم، صرفا نظرم بود. میتونین با خیال راحت نادیده بگیرین. ولی به هر حال برام جالبه که نظرتون رو بدونم. اینم بگم که واقعا وقتی دیدم زیر پست نوشتین از طرف مدیر برات پیام شخصی ارسال شد، کلی جرم از ذهنم گذشت که ممکنه مرتکب شده باشم ولی چند تا اکانت داشتنو واقعا خوابشم نمیدیدم. اینکه چه جرمی واقعا مرتکب شده‌م رو (جرم سنگینی نیست، نگران نباشین) بعد از اینکه تایید شدم میگم.

من نونم، خدانگهدار!

آفرین رنجبر!
فقط اینکه چطور از یک کاندیدا در انتخابات وزارتخونه حمایت کردی؟ مگه برای دیدن محتوای وزارتخونه، دسترسی ایفای نقش لازم ندارید؟

آیا از رنجبر بودن خود رنج می‌برید؟ آیا رنج شما، شمارا رنجبر کرده است؟ و یا اینکه رنجبر بودن شما، به رنج شما افزوده است؟

پیشنهاد ما به شما سافت ژل های بازگشت به اکانت اصلی می‌باشد.

پ.ن: بنظر من مهم نیست این شناسه چندم شماست و یا قبلا کی بودید. اما اعلام حمایت از یک کاندیدا و موضع گیری درمورد انتخاباتی که درون ایفای نقش جریان داره، کار اخلاق مدارانه ای نیست. بهتره این شناسه رو اول وارد ایفای نقش بکنید و بعد این کارهارو انجام بدید.

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۲ ۱۲:۲۸:۳۶

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.