هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس گیاهشناسی
پیام زده شده در: ۹:۵۱ دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

سو لى

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۲:۳۶ یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
از این سو، به اون سو!
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 541
آفلاین
نمرات جلسه دوم کلاس گیاه‌شناسی

هافلپاف:

آرتمیسیا لافکین: 1+3+2+2+2=10
چه کینه‌ی سختی داره!

زاخاریاس اسمیت: 1+3+2+2+2=10
گیاه بی نظارت، بی لیاقت؟

گابریل تیت: 1+3+2+0+2=8
درسته، لینی جانورنماست. ولی گیاهی که لینی رو قورت داد، گیاه گوشت خوار بود. نه گیاهی که تدریس شد. درنتيجه جوابی که به سوال چهارم دادی درست نبود.

هدر: 0+1+1+1+0=3
متاسفانه جواب سوال اولت عینا مثل جوابی بود که نفر قبل تو گفته بود. اصلا محدود نبودید برای انتخاب اسم و می‌تونستی اسم خلاقانه ای انتخاب کنی. برای سوالای دوم و سوم و چهارم توضیح کامل تر و دقیق تری لازم بود ولی بیش از حد کوتاه و خلاصه نوشتی. سوال پنجم رو هم اشتباه متوجه شدی. عکسی که برای من فرستادی هم یه گیاه گوشت خوار بود که طبق توضیح خودت، گیاهی بود که لینی رو شکار کرد. نه گیاهی که تدریس شد.

گابریل ترومن: 0+3+2+2+2=9
چرا اسم تکراری گفتی؟ هیچ محدودیتی برای انتخاب اسم نبود. دلیل استفاده از اسمی که توی هر دو پست قبل از تو گفته شده رو نمی‌فهمم واقعا!
روده پوده؟!
عکس دومت مناسب تر بود!

سدریک دیگوری: 1+3+2+0+2=8
تکلیفت پر از خشونت بود!
سدریک، متاسفانه سوال چهارم رو درست متوجه نشدی. گیاهی که لینی رو گرفته بود، گیاهی نبود که تدریس شد. یه گیاه گوشت خوار بود.

اگلانتاین پافت: 1+3+2+2+2=10
به نظرم در راه تربیت این گیاه، مسیر درستی رو نرفتم که به اینجا رسیده!
لینی! معاشرتی باش!

اسلیترین:

مگان راوستوک: 1+3+2+1+2=9
اسمش رو باید بذاری! نمیشه بزاری.
مگان، سعی کن حتما زمانی که لازمه، از نقطه یا ویرگول استفاده کنی. جواب سوال سوم و چهارمت رو واقعا نتونستم دفعات اول متوجه بشم. جواب سوم رو بعد از چند بار خوندن متوجه شدم ولی چهارمی رو نه. علائم نگارشی خیلی روی واضح بودن نوشته تاثیر دارن.

هوریس اسلاگهورن:
شما تکلیف جلسه‌ی قبل رو فرستادین که زمانش گذشته و محاسبه نمیشه. علاوه بر این، هر دو تکلیفی که ارسال کردین نوشته‌ی خودتون نبود. من هم به عنوان استاد این کلاس، تکالیف رو خوندم و به یاد دارم که چه افرادی این تکلیف‌ها رو فرستاده بودن. کپی کردن پست های بقیه اصلا کار درستی نیست و فایده ای نداره. فعالیت کنید و با خلاقیت خودتون، مثل بقیه بنویسید. نوشته‌های خودتون در هر سطحی هم که باشن، ارزششون بالاتر از پست های کپی شده‌ست.

ماریوس بلک: 0+3+2+2+2=9
برای سوال یک ازتون اسم خواستم ولی توی جوابت اسم مشخصی ندیدم. متاسفانه نمی‌تونم بهت نمره‌ش رو بدم.
ببندیمش به هکتور؟
خلاقیت خوبی داری ماریوس. کاش برای سوال اولت هم همینجوری ازش استفاده می‌کردی.

گابریل دلاکور: 1+3+2+2+2=10
حمله؟!
احساس خطر می‌کنم... تقصیر خودش بود!
لباش خندون نمی‌باشه؟ آخرین بار که دیدمش این شکلی نبودا!

پلاکس بلک: 1+3+2+1+2=9
گیاهی که به خاک حساسیت داره؟! چه عجیب!
انتظار جواب طولانی تری برای سوال چهارم داشتم.

گریفیندور:

لاوندر براون: 1+3+2+2+2=10
مشنگ‌ها هم آپارات دارن؟ چجوری کار می‌کنه؟

نویل لانگ‌باتم: 1+3+2+2+2=10
خیلی هم گوگولیه، اصلا هم بدقیافه نیست!

سر کادوگان: 1+3+2+2+2=10
گرفتنش سخت نمیشه اگر دفاع شخصی یاد بگیره؟ شاید بازم بخواد فرار کنه!
اولش فکر کردم لینی هم جزو اون حشرات بوده و آزاد شده!
نقاشی خیلی خوبی بود و بسیار نزدیک به تصورم!

آرتور ویزلی: 1+3+2+2+2=10
چقدر من رو به یاد گیاه مورد علاقه‌م انداختی! شايد فامیل همین گروت شما بوده.
اگر زیاد بازی کنه به ریشه هاش آسیب می‌رسونه؟ برو کولر مشنگی رو هم خاموش کن دیگه!
اوه! این مایع لزج آبی رنگ چیه به دستم چسبیده؟!

ریونکلاو:

لیسا تورپین: 1+3+2+2+2=10
اسمش من رو یاد یه نفر می‌ندازه. یه نفر!
گیاه مورد علاقه‌ت رو پیدا کردی؟
کفش ورزشی؟ چقد گوگولی!

بلای جان ارباب!

بهش دست نزنید! مال منه.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

اگلانتاین پافت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲:۲۲:۰۸ جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
هافلپاف
پیام: 163
آفلاین
خدمت پرفسور لی!

1. یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید.
چِتوپیچَک.

2. یه روش برای سرگرم کردن گیاه مذکور پیشنهاد بدید.

بار گذاشتن طلسم های دودی...یعنی هر نوع وسیله ای که دود می‌کند به همراه یک قوری چای، به سیخ کشیدن بال کبابی و چند بطری نوشیدنی کره ای، می تواند گیاه "چِتوپیچَک" و هر موجود زنده ی دیگری را سرگرم کند.

3. به نظرتون چرا این گیاه علاقه داره فرار کنه؟ (2 نمره)

همان طور که از اسم گیاه "چِتوپیچَک" مشخص است، این گیاه علاقه ی عجیبی به دود و دم دارد و می تواند بوی دود را از کیلومتر ها دورتر بشنود و به همین خاطر فرار می کند تا به علاقه ی حقیقی اش برسد.

4. توضیح بدید فکر می‌کنید چه اتفاقی برای لینی افتاده؟ (2 نمره)

بیایید به مرلین توکل کرده و دعا کنیم که لینی پیکسی ای معاشرتی و‌ دوست طلب باشد؛ که اگر نباشد و به معده ی گیاهی راه پیدا کند، شاید نتواند با کرم و سوسک و حشراتی که از قبل خورده شده و در آنجا مستقرند کنار بیاید؛ که اگر کنار نیاید قطعا داوطلب بعدی برای ربوده شدن توسط مایع سبز و لزجی به نام اسید معده خواهد بود. داوطلب نشود هم داوطلبش می کنند.

5. تصورتون از شکل این گیاه چیه؟ نقاشی بکشید یا سعی کنید یه توضیح روشن و کامل بدین. اگر نقاشی می‌کشید می‌تونید یه توضیح مختصر هم بهش اضافه کنید. (2 نمره)

http://s11.picofile.com/file/84063627 ... G_20200821_230622_716.jpg. همونطور که بالاتر گفتیم علاقه به دود و دم دارن دیگه به هر حال.

ارباب...ناراحت شدید؟

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲:۳۱:۲۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
1. یه اسم مناسب برای گیاهی که گفته شد، انتخاب کنید. (1 نمره) 

گیاه پارانوئیدالدّوله.

2. یه روش برای سرگرم کردن گیاه مذکور پیشنهاد بدید. (3 نمره)

به دلایلی که در سوال بعدی متوجه می‌شید، اگه ما ابزار و وسایل هجومی و دفاعی در اختیار این گیاه قرار بدیم، برای مدتی می‌‌تونیم یه جا ساکن نگهش داریم.
حالا این وسایل که گفتم چیا هستن...برای مثال استثناً ایرادی نداره اگه برای این کار از ابزار ماگلی استفاده کنیم. ابزاری مثل دستبند فلزی، زنجیر، شمشیر، نیزه، میله‌ی فلزی و چوبی، تیرکمون، اسپری فلفل و پنجه‌بوکس حتی! اگه چنین چیزهایی رو در دسترس گیاه پارانوئیدالدّوله بذاریم، خیالش حداقل برای مدتی راحت می‌شه و می‌تونه بی‌حرکت و با آرامش، بدون این که تلاشی برای فرار بکنه یه جا بشینه.

همونطور که از اسمش مشخصه، این گیاه مشکوکه. به عالم و آدم مشکوکه. به همه‌ی اطرافیاش شک داره و معتقده همه دارن بر علیه‌ش قیام می‌کنن و در تلاشن تا بعد از به دام انداختنش، تیکه تیکه‌ش کنن و از برگ‌های کوچولوش جهت منافع شخصیشون استفاده کنن. پارانوئیدالدّوله شدیدا بر این باوره که افراد دور و برش، مدام در حال توطئه چینی علیه اون هستن.
بنابراین، همیشه و در همه حال سعی داره فرار کنه. همین که چشم بقیه رو دور می‌بینه، تند تند و با قدم‌های ریز و کوچولوش، به طرف راه فرار حرکت می‌کنه تا به خیال خودش از دست آدمای شرور اطرافش نجات پیدا کنه.

خب، من فکر می‌کنم هر حشره‌ای که به دام پارانوئیدالدّوله بیفته، مرگ سختی رو در پیش داره. چون این گیاه انتقامش از تمام افرادی که بهشون شک داره رو به فجیع‌ترین شکل ممکن از اون حشره می‌گیره.
بنابراین حدس می‌زنم اول لینی رو دستگیر کرده، دست و پاش رو بسته، دندونای تیزشو توی بدنش فرو کرده، اسپری فلفل رو هم توی چشماش خالی کرده و از گفتن ادامه‌ی ماجرا به دلیل خشونت بیش از حد، معذوریم.

5. تصورتون از شکل این گیاه چیه؟ نقاشی بکشید یا سعی کنید یه توضیح روشن و کامل بدین. اگر نقاشی می‌کشید می‌تونید یه توضیح مختصر هم بهش اضافه کنید. (2 نمره) 

این گیاه برگ‌های ریز و کوچولویی داره که سرتاسر ساقه‌شو پوشوندن و تعدادشون خیلی زیاده. رنگ برگ‌ها متفاوته و بسته به نوع توطئه‌ای که تشخیص میده، تغییر می‌کنه.
مثلا اگه احساس کنه اطرافیانش قراره برگ‌هاشو بچینن، سیاه می‌شه. اگه حس کنه می‌خوان از ساقه نصفش کنن، خاکستری می‌شه. یا اگه فکر کنه که قراره کلا از ریشه بیرون آورده بشه، تند تند تغییر رنگ می‌ده.
همچنین گل‌های خیلی خوشگل و کوچولویی هم لابه‌لای برگ‌ها دیده میشن که زیباییشون هر کسی رو به سمت خودش جذب می‌کنه و دندون‌هاشم توی همین گل‌ها قرار گرفتن. و همین که کوچک‌ترین برخوردی باهاش صورت بگیره، سریع دندونای تیزشو نشون می‌ده و جسم مهاجم رو می‌بلعه یا گاز می‌گیره.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین

گیاه قهرو! بخاطر اینکه سعی داره از دست همه فرار کنه و اصلا دیده نشه این اسم رو انتخاب کردم. خیلی مناسبه!

از اونجایی که این گیاه علاقه ی زیادی به فرار کردن داره، پس گرگم به هوا بهترین گزینه‌ی موجوده. به این صورت که اون گرگ میشه و دنبال شما میاد. البته ترجیحا نباید برّه بشه چون ممکنه خیلی سریع فرار کنه و دوباره نتونید بگیریدش.

من خیلی فکر کردم که اگر من جای گیاه قهرو بودم چرا فرار میکردم؟ بالاخره به جواب رسیدم. ایشون قهره و چون دوست نداره چشمش به کسی بیفته فرار میکنه میره یه گوشه قایم میشه. اینطوری هیچکسی رو نمیبینه و خیلی راحت به هیچکس محل نمیذاره.
خیلی از این گیاه خوشم میاد!

لینی ما یه پیکسی کاملا باهوشه و قطعا با توجه به مطالعاتی که داشته، با اون گیاه های دندون دار آشنایی داشته. بخاطر همین قبل از اینکه خورده بشه فرار کرده. اما از اونجایی که سر پروفسور لی خیلی شلوغ بوده و لینی هم خیلی ریز بوده، ندیده که در لحظه آخر لینی فرار کرده. اما از اونجایی که اصلا به کلاس گیاهان علاقه ای نداشته، به بهونه اینکه خورده شده از کلاس فرار کرده.

این گیاه به این شکله که دوتا ریشه شبیه پای انسان داره و شکلشون اینطوریه که انگار کفش ورزشی پوشیده! این مدل پا باعث میشه سریع تر فرار کنه.
سرش تخت و به جای مو تعداد برگ کوچولو بیرون زده. تمام بدنش هم قهوه ایه و دست نداره.
به این شکل!
نقاشیم هم اصلا بد نیست!

قهرم باهاتون پروفسور!

ویرایش شده توسط لیسا تورپین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۳۱ ۱۸:۲۶:۵۴

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
من اسمش رو میذارم گروت. گیاهی میشناختم به اسم گروت که توی گلخونه ویزلی ها کاشته بودمش. آخرین بار یه راکن که شلوار پاش کرده بود گفت حاضره در قبال 500 گالیون ازم بخردش ولی من اون گیاه رو خیلی دوست داشتم و نفروختمش. شبانه ازم دزدیدش و با اون شی عجیب پرندش که هیچ شباهتی به جارو و وسایل ماگلی نداشت، فرار کرد... چیه؟ تا به حال یه راکن با شلوار ندیدید؟

خیلی به موسیقی علاقه داره. البته شما موسیقی ملایم گذاشتید در حالی که به موسیقی شاد علاقه بیشتری داره و البته اگه یه موسیقی رو براش مدام تکرار کنی ازش زده میشه. باید متنوع باشه. یکم که رشد کرد میتونید آتاری دستی بدید بهش. انقدری جذبش میشه که مطمئن باشید فکر فرار به سرش نمیزنه. البته زیاد نباید باهاش بازی کنه. به ریشه هاش آسیب میرسونه.

خیلی خجالتی و مظلومه. اصلا با جمعیت حال نمیکنه. کلا تنهایی رو دوست داره ولی اگه باهاتون رفیق شه، همه جا دنبالتون میاد... البته گفتید که بیرون خاک ضعیف میشه. ولی این تا زمانیه که هنوز پاهاش رشد نکردن. پاهاش که رشد کنه میتونه بیاد بیرون و خود به خود دست و پاهاش رو رشد بده.

استاد سو، در یک حرکت استادانه و قهرمانانه پریدن و لینی رو از دهن گیاه گوشتخوار بیرون کشیدن. ولی استاد یادتون نبود لینی هنوز تو دستتونه. از ماجرای گرفتن گیاه که میخواست فرار کنه تا آخر کلاس تو دستتون بود. فکر کنم هنوز هم تو دستتونه.

تصویر کوچک شده

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

سر کادوگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۹ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۰۸:۰۹ شنبه ۹ دی ۱۴۰۲
از این تابلو به اون تابلو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 341
آفلاین

گیاه بپر دررو! چون همون طور که در پست تدریس یاد گرفتیم، این موجود بی مایه به محض باز دیدن عرصه، از گلدان خود بیرون پریده و به مثال کش تنبان، در می رود!

سرگرم شدن برای افراد سبک و بی مغز است! اگر به راستی قصد تربیت و تشویق گیاه مذکور را داشته باشید و بخواهید از ابطال وقت وی و نتیجتا فرارش جلوگیری به عمل بیاورید، بهترین توصیه این شوالیه پاکدل به شما، آموزش هنرهای رزمی و آمادگی دفاعی است! گیاه را یه گوشه گیر بیاورید و یه شمشیر کوچک به دستش داده، به گیاه شمشیر زنی، تیراندازی و نینجا بازی یاد دهید! انقدر شیفته فراگیری خواهد شد که هرگز فرار نخواهد کرد!

این گیاه بسیار بی مایه و بزدل است متاسفانه، خیار دریایی! وگرنه چه توضیح دیگری برای توجیح این رفتار مردم گریزانه، شرم‌آور و ننگین سراغ دارید؟ ما برای ملاقات این گیاه همراه پروفسور لی به گلخانه آمدیم و خرچنگ سیرت، فرار می کند برای ما! شما همان دفاع شخصی یادش بدهید شاید بهتر شد!

روزی روزگاری حشره ی براق و زیبایی، محو تماشای خورشید زیبا شد و از قضا، به اشتباه به درون دام موجودی خبیث و حشره خوار افتاد! حشره‌ی نگون بخت بسیار ترسیده بود، اما در همان حال چشمش به سایر گوشه و کنار دامی که در آن گیر افتاده بود افتاد و متوجه چند حشره بخت برگشته دیگر شد. حشره‌ی زیبا که دلسوزی و مهربانی بر ترسش غالب شده بود، جلو رفت و به آن حشرات ماتم زده کمک کرد. از بال هایش کند و برای یکی از آنها پانسمان ساخت، شاخک هایش را درآورد و به جای عصا به آخوندک پیری داد، و در حال خواباندن بچه های سوسک سیاه بود که موجود حشره خوار از دیدن این همه عطوفت و از خود گذشتگی، دلش به رحم آمد و حشره‌ی زیبا و سایر حشرات را از دام خود رهانید.
آها لینی چی شد؟ اون بی نوا رو که خیر ندیده گیاه گوشتخوار در جا لقمه چپ کرد، مرلینش بیامرزد!

در اینجا، این گیاه مزدور را در حال یک فرار روزانه از گلدان خود به مرلین هم نمی داند کجا، مشاهده می کنیم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
سلام پرفسور عزیز

این هم تکلیف جلسه دوم بنده:

1_گیاه جهنده.
بخاطر اینکه آروم نمیگیره و فقط در حال جهشه!

2_به نظرم میشه از وسایل مشنگی کمک بگیریم؛براش کارتون بذاریم ببینه،مثلا تام و جری و یا پت و مت،خوبی این کار نسبت به بقیه اینه که هیچوقت تکراری نمیشه چون همیشه یه کارتون جدید واسه دیدن وجود داره.

3_همیشه میخواد فرار کنه چون به خاک حساسیت داره و خاک باعث میشه ریشه هاش خارش بگیره؛ولی وقتی چیز جدیدی میبینه خارش بدنش از یادش میره.

4_الان داره تو معده اون یارو گیاهه واسه خودش کیف میکنه لابد.

5_چهار تا ریشه قوی و محکم داره که کمکش میکنه خیلی خوب بدوه،ساقه کوتاه و ضخیمی(نسبت به اندامش) داره و در بالای ساقه اش سه تا برگ پهن داره،رنگش هم سبز یشمیه با رگه های زرد.

پیام زده شده در: ۲:۰۳ پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

HarryFatima

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۰ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۳۵:۰۳ دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
تکالیف جلسه دوم کلاس گیاه‌شناسی:  

اسکی رو . خب دیدم فرار مى کنه و تند میره گفتم لابد اسم خوبیه.

به نظر من باید برایش اهنگ بزاریم تا ان مکان ارام نشود چون وقتی ارام نمیشود بوگارت های درون ریشه ی گیاه  نمی توانند فعال شوند و باعث روبه رو شدن گیاه با ترسش نمى شود .

اصن با بند ریشه هاشو ببندیم یه پستونک هم بزاریم تو دهنش دیگه فرار که نمیکنه هیچ حرف هم نمیتونه بزنه.

چون مشکل بی صدایی در ریشه هایش دارد و وقتی جایی ارام باشد تعداد زیادی بوگارت کوچک در ریشه هایش بوجود می اید که ان باعث میشود با ترسش که از دست دادن ریشه هایش است روبه رو شود و برای اینکه ریشه هایش را از دست ندهد فرار میکند.

من که دیدم وقتی از دهن گیاه درش اوردید سرش کامل جدا شده بود و خانم پامفری سعی داشت با بزاق دهان این گیاهه درستش کنه.  

به نظر من این گیاه شبیه به مهر گیاه است ولی روی بدنش جوش های گنده ای وجود دارد.
چهره ای چروکیده و بد قیافه داره.
حین فرار جیغ میزنه و بد تر از مهر گیاه جیغ میزنه.
اگر یه موقع جلوش حرکات موزون بری با ریشه هاش میزنه نابودت میکنه.
دیگه چیزی یافت نشد از ویژگی هاش اگر فهمیدم اطلاع رسانی میکنم.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام پروفسور!

تکالیف جلسه دوم کلاس گیاه‌شناسی:

طبق توضیحاتی که در ادامه خواهم داد، ایشون گیاه "توهمیِ بترس و در رو" می باشن.

راستش استاد، اولش از جوگل برای پاسخ به این سوال استفاده کردم. ولی در نهایت و بعد از چک کردن کلش به این نتیجه رسیدم که واقعا چیز مزخرفیه و اصلا بلد نیست به سوالا جواب بده. آخه ببینید، می‌گه فیلم دیدن، آهنگ گوش دادن، گردش رفتن و بازی کردن سرگرمیه! آخه کجای اینا سرگرمیه؟
نتیجتا به چشمه‌ی بی پایان علم خودم رجوع کردم و فهمیدم اگه این گیاهو به من بسپرن با کلکسیونی از مفرح‌ترین سرگرمی‌ها به موندن جذبش می‌کنم! من‌باب مثال: شستشوی دیوارها، وایتکسی کردن صورت‌ها، تی کشیدن سقف‌ها و آشغال زدایی زیر بالشتک مبل‌ها.

هر چند عقیده‌م اینه که با وجود سرگرمی‌هایی که من براش ایجاد می‌کنم اصلا دیگه فراری در کار نخواهد بود و حواسش به کلی پرت می‌شه؛ اما باز هم توضیح می‌دم خدمتتون استاد.
گیاه، متوهمه. در واقع، علاقه‌ای به فرار نداره بلکه مجبوره! اولین گیاه "توهمیِ بترس و در رو" تو بچگی درگیر یه تهاجم مورچه‌ای شده که توی اون جنگ خونواده‌ش رو قتل عام کردن و خودش هم کیلومترها دویده و از دست مورچه‌ها گرخیده... نتیجتا حالا که سالها از اون اتفاق می‌گذره، نسل‌های بعدی هم این توهم رو با خودشون دارن که فکر می‌کنن مورد تهاجم قرار گرفتن و باید فرار کنن و نمی‌تونن یه جا بند بشن!

خب! مشخصا لینی توسط گیاهِ دندون‌دار بلعیده می‌شه، جویده می‌شه و سپس با تک تک سلول‌های گیاه ترکیب می‌شه. در نهایت، گیاهی به وجود میاد که سبز و آبیه و میوه‌هاش، لینی‌های کوچولو کوچولو هستن و همشون در کنار هم لینیِ بزرگی رو تشکیل می‌دن که وظیفه داره به پروفسوری که باعث شده اون با گیاه عجین بشه حمله و شرحه شرحه‌‌ش کنه!

ایشون هستن!

تصویر کوچک شده

همونطور که می‌بینید از ترس چشماش اشکیه و لباش هم خندون نمی‌باشه و در حال فراره.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
سلام پروفسور لی!
باحال بودااا ولی چرا اینقدر زیاد!؟ چرا آخه؟!

نقل قول:

خوب، من خیلی کوییدیچی هستم. برای همین به محض اینکه توضیحات رو خوندم، یه دفعه یاد گوی زرین افتادم. مدام فرار میکنه و گرفتنش سخته. برای همین اسمشو گذاشتم: گوی خاکی!

نقل قول:

برای سرگرم کردن گوی خاکی، ابتدا یک بسته اینترنت نامحدود خریداری نموده(سرگرم کردن خرج داره دیگه! غر نزنین.) و گوی خاکی را جلوی کامپیوتر می گذاریم. و سایت آپارات رو میاریم. همون طور که میدونین، آپارات خود به خود بعد از اتمام یک ویدیو بعدی رو پخش میکنه. میزاریمش اون جلو هی فیلم نیگا کنه سرگرم شه.
محض احتیاط یه لپ تاپ هم بزارین بغلش که سایت جادگران باز باشه. یعنی اگه آپارات بگه:"به جون خودم دیگه هیچی ندارم داداچ!" گوی خاکی برمیگرده اینور(کدوم ور؟ همون لپ تاپ دیگه) و با جادوگران سرگرم میشه.
محض محکم کاری، داخل خاکش چسب دوقلو اضافه میکنیم.
ولی اگه با این همه محکم کاری فرار کرد، بگیرین با بیل اینقدر بزنینش که له بشه اون حجم اینترنت که حروم کرده از ریشه هاش بپاشه بیرون لعنتی آشغال!

نقل قول:

به نظر من این گیاه علاقه نداره فرار کنه طفلک. هر موجودی بعد از تولد، سه کار انجام میده: تنفس، غذاخوردن و توالت رفتن. این گیاه بعد از تولد تنفس میکنه، غذا میخوره ولی تا میادبره دسشویی، میبینه سفت گرفتنش چهار تا بادیگارد هم دورش وایسادن. برای همین هم هر وقتی گیر میاره میدوئه سمت دستشویی. ولی آخرش هم نمیتونه رفع حاجت کنه و از شدت (گلاب به روتون) دستشویی می ترکه و پودر میشه طفلکی!

نقل قول:

لینی؟! تا جایی که من دیدم شما لینی رو از حلق اون گیاهه در آوردین! ولی اگه در نمی آوردین، لینی میتونست به صورت پیکسی، به راحتی در فضای درونی گیاه گردش کنه. ولی اگه من به جای شما بودم، وقتی نجات میدادم، مجبورش میکردم چهارده متر طومار در مورد فضای درونی بدن گیاه بنویسه تا یاد بگیره دیگه به گیاهای آدمخوار نزیک نشه.

نقل قول:

این گیاه در اول عمرش به شکل یه نوزاد خوشگل و خندونه.
ولی بعد از یک مدت دستشویی بهش فشار میاره و یه ذره قیافه ش غصه دار میشه.
و در اواخر عمرش ازش جز یه مثانه در حال انفجار باقی نمی مونه!
اینم عکسش!

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.