هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: باجه تلفن وزارتخانه (ارتباط با مسئولان)
پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
نقل قول:

تراورز نوشته:
سلام و درود بر حاج نیوت. بخشی که شما میگی مشابهش رو داریم به نام دفتر حمایت از حیوانات جادویی! ، حالا اگه که ایده و سوژه داری برای این تاپیک اگه میخوای میتونی همینجا بگی یا برام یه جغد بفرستی و توضیح بدی. به طور کلی خیلی هم خوشحال میشیم از سوژه ها و ایده های جدید و فعالیت بیشتر، اگه که ایده ها جالب باشن و دوست داشته باشی واس این تاپیک سوژه و اینا بزنی، در نهایت واست بازش میکنم که عِش کنیم دیگه! صلوات ختم کن دادا.

الله حم...

نوکریم ب مولا...

خب سوژه ازین قراره موجودات جادویی فرار کردند و خرابی به بار میارن البته در دنیای مشنگ ها و ساحره ها خب این توش هزارتا سوژس مثلا هرکدوم از حیوانات قدرت هایی دارن و در مقابل نقطه ضعف هایی دارن و این ها تموم شه برنامه هایی داریم .
قبول کردی صلوات بفرس.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
سلام و درود بر حاج نیوت. بخشی که شما میگی مشابهش رو داریم به نام دفتر حمایت از حیوانات جادویی! ، حالا اگه که ایده و سوژه داری برای این تاپیک اگه میخوای میتونی همینجا بگی یا برام یه جغد بفرستی و توضیح بدی. به طور کلی خیلی هم خوشحال میشیم از سوژه ها و ایده های جدید و فعالیت بیشتر، اگه که ایده ها جالب باشن و دوست داشته باشی واس این تاپیک سوژه و اینا بزنی، در نهایت واست بازش میکنم که عِش کنیم دیگه! صلوات ختم کن دادا.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۸ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
سلام نیوت هستم اسکمندر
میخوام یه تاپیک بزنم به نام"بخش کنترل یا نظارت و حفاظت از موجودات جادویی " لطفاً موافقت کنید،چون میخوام حیطه کاری خودم کار کنم و در آینده برای وزارت خونه کار کنم‌.
متشکر.

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.

تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
علیکم السلام، تاپیک کارآگاهان قراره باز بشه به عنوان تاپیک اصلی فعالیت گشت آرشاد ولی خب یه مقدار زمان لازم هست برای آمادگی کامل.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

مگان راوستوک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۰۲ شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
از ظاهر خودم متنفر نیستم، چون می دونم زیباترینم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
سلام می شه دفتر فرماندهی کاراگاهان رو باز کنید؟

Im not just a witch that was put in slytherin. They were always jelous to me but the know im better that them. Im the future of slytherin

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام

برای انتخابات قبلی چت باکسی باز کرده بودید برای مناظره.

الان دوباره از اونا راه اندازی میکنید؟

خیلی حرفارو تو ستاد نمیشه زد.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام الا!

تصمیمی که راجع به تاپیک‌های این مدلی گرفتیم، این بود که الزامی برای باز شدنش وجود نداره. چون اصولا بیشتر پر کردن فرم هستن و بیشتر از یک هفته سر پا نمی‌مونن و تهش نتیجه‌ی خاص و مفیدی هم برای ایفا ندارن.

من بازم با معاونت راجع بهش صحبت می‌کنم. اگر راهی برای پیشبری به شکل مفید وجود داشته باشه، حتما!

زیر چتر وزارتخونه، دست‌هات رو هم با بطری وایتکس مجانی‌مون بشور!

گب دراکولا!

بدون نام
سلام بر وزیر عزیز.
خواستم بپرسم می شه این تاپیک رو باز کنید؟ خیلی طرفدار داره آخه.
تا اونجایی که می دونم ،طراح نماد کاراگاهان هم می خواد که خوشبختانه زیاد داریم تو وزارت.
اگه باز شد، من و حبابا اولین کاراگاه های وزارتخونه می شیم.

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
سلام حسن.

چطوری؟

توضیحات گابریل رو امیدوارم بخونی اول. و من هم اینارو باید اضافه کنم از دید خودم و سو. ببین، دو یا سه هفته دیگه کلاسای هاگوارتز و کوییدیچ هاگوارتز، یا هر مسابقه دیگه ای به تشخیص مدیر هاگوارتز شروع میشن، تازه مدارس و دانشگاه هارو فاکتور کردم اینجا. اینا ملتو بازم درگیر میکنه، انرژی میگیره ازشون. حالا این وسط در کنارش انتخابات وزارت هم باشه، انتخاباتی که دو ماه تازه ازشون گذشته، به نظرت سایت فلج نمیشه؟ تازه علاوه بر اینا واقعا انتخابات برگزاریش سخته. دیگه هم من، هم خودت تجربه شو داریم بهرحال. در جریانی خودتم هماهنگیاش سخته. انتخابات قبلی هم خیلی انرژی گرفت از همه مون. اگرم انتخاباتی برگزار میشد الان، قطعا یه چیز مفتضحانه ای از آب در میومد و اصلا استقبال نمیشد ازش.
ما ایده اولمون این بود که یکی از اعضای کابینه فعلی رای اعتماد بگیره از ملت. اگر نگرفت، بعد انتخابات برگزار شه. ولی مسئله همچنان همینه... آیا انتخاباتی که وسط کلاسای هاگوارتز باشه، اونم دو ماه بعد از انتخابات قبلی، چیز خوبی از آب در میاد؟ مشخصه نمیاد. حتی استقبال هم احتمالا نمیشه ازش.
یه مسئله دیگه ای هم هست... اگر انتخابات برگزار میشد راستش هیچکدوم از اعضای خوب و سوژه ساز فعلی که توی کابینه هستن حاضر به کاندیدا شدن نبودن. الان به خاطر رودربایستی با گابریل موندن و دارن کمک میکنن در واقع.

حالا این وسط ما هم خودمون تو گل گیر کرده بودیم راستش. با چند نفر عضو با تجربه بحث کردیم، دیدیم که بهترین حالتش همینه. و خب تعداد زیادی ایده ها و برنامه های ناتموم داره وزارت فعلی که به نظرمون میتونن به خوبی انجامش بدن.
در مورد مجلس، همونطور که گفتی طبق قوانین معاون وزیر، فقط اختیاراتش داخل انجمن وزارته. حالا چه اسم وزیر براش بیاد، چه نیاد. در نتیجه مجلس رو قطعا در اسرع وقت راه میندازیم.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
دیانا!

خیلی مچکرم، لطف کردی بابتش، کُمااُ!

وزیر هستم مسلط بر زبان‌های زندهء دنیا!

....

حسن مصطفی!

سلام. خیلی ازتون ممنونم که به فکر وزارت و سایت هستین.

انتخاب وزیر جدید قائدتا کار آسونی نبوده، مطمئنم خودتون هم در جریانین. سوژه‌ها شکل گرفته‌بودن و همشون با وزیر قبلی پیش رفته‌بودن. کسی هم که قرار بود وزارت رو به عهده بگیره، سه ماه تابستون که برای جا انداختن سوژه‌ها و وزارتش خیلی مهم و مناسب محسوب می‌شه رو از دست داده‌بود.

کابینه دولت پانزدهم با مدیران ایفا خیلی بحث و صحبت کردن، و اتفاقا اولش هم قرار بر این شد که یه نماینده از وزارت کاندید بشه و دوباره انتخابات صورت بگیره که بعدش دلایلی مطرح شد که این گزینه رو گذاشتیم کنار. اول اینکه دهه پایانی شهریوره و اعضا کم می‌شن، دوم اینکه همزمان با شروع کلاس‌های هاگوارتز راه‌اندازی انتخابات دوباره اصلا میسر نبود و به گفته مدیران سایت رو فلج می‌کرد. ناچارا دوباره به بحث نشستیم و به این نتیجه رسیدیم که یک شخصیت خوب و توانا رو پیدا کنیم‌. چند تا گزینه هم داشتیم که یا قبول نکردن مسئولیتش رو، یا وقت کافی نداشتن، یا از مخالفت احتمالیِ اعضا ترسیدن. من خودم رو اولش کنار کشیدم و گفتم گزینه آخر باشم تا افراد لایق‌تری این نظارت رو بگیرن و مفیدتر واقع بشن. ولی در نهایت به گزینه آخر رسیدیم و به چند دلیل قبول کردم. اول اینکه توی سوژه‌ها اکثرا همراه کریس بودم و مسلما جا انداختن اینکه معاون جای وزیر نشسته آسون‌تره، دوم اینکه با سوژه‌ها و ایده‌ها آشنا بودم و بیشتر از همه در جریان کارهایی که قرار بود انجام بشه یا نیمه تموم بودن قرار داشتم.

در مورد پیشنهادتون برای راه‌اندازیِ مجلس. ما قبلا راحع بهش حرف زدیم و متاسفانه ایده‌ش رد شده چون احتمال هرج و مرج رو دادیم و همچنین احتمال اینکه نتونه به شکل ثابت تا پایان وزارت بمونه، طبق تجربهء بقیه. برای رسیدگی بیشتر به وزارتخونه هم راه‌حلی رو داریم اجرا می‌کنیم که اگه بخواین می‌تونم توی پیام شخصی براتون به شکل کامل توضیح بدم‌.
ولی چون پیشنهاد راه‌اندازیِ مجلس از طرف عضو قدیمی و باتجربه‌ای مثل شماست، حتما دوباره راجع بهش فکر می‌کنیم.

امیدوارم توضیحاتم بتونه شما رو قانع کنه. اگر بقیه اعضا هم اعتراضی دارن من حتما می‌شنوم و خوشحال می‌شم بتونم جواب درستی بدم.

گب دراکولا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.