هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

نیوت اسکمندر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۲ یکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۷ یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
از رنجی خسته ام که از آن من نیست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 127
آفلاین
سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم اقای گانت.
بنده در جلسه دوم آقای رودولف بودم و پستی گذاشتم که ایشون نقد کردن و من در طی این مدت طبق نظریات محفلیون و نقد کنندگان پیشرفت هایی داشتم .خب از این بگذریم ولی یکم آقای رودولف نسبت به نمره دادن در جلسه سوم کم لطفی کردن با اینکه من به نظر میاد نکاتی رو رعایت کردم. بلکه سخت گیری ایشون شاید و نه صدردصد درسته .ولی اینکه چرا مثلا سر از بلند ترین تپه های آفریقا سر در میارن خب این یک حرکات ناگهانیه که در همه داستان های من وجود داشته حتی در خانه گریمولد هم من چنین حرکاتی زدم.
مثل:
نقل قول:
بارون مثل اشک های جوزفین و ابر ها مثل بغض غرور آمیز زاخاریاس ترکیدن و باریدن گرفت.جوزفین دربِ کاراگاهی که کار میکرد و یجورایی زندگی میکرد رو باز کرد و بی اهمیت داخل شد و درو بست ، زاخاریاس تنهایی را غنیمت شمرد ، نشست و به دیوار تکیه داد . او از لباس های مشنگی بیزار بود ولی کاپشن چرمِ مشکی که پوشیده بود زیر بارون برق میزد و اشک هاشو که خیلی مغرور پایین میومدند پنهان میکرد .ناگهان صدایی اومد . -هی ! نمیخوای که زیر بارون سرما بخوری ؟ زاخاریاس لبخندی زد و نور امید در درونش دیده میشد و حس پایداری که طلسم در حال ضعیف شدن بود اونو خوشحال تر میکرد.

این قسمت که یکدفعه لوسیندا زاخاریاس رو صدا میزنه و نمیشه مثل حرف استاد رودولف که در نمره دادن من گفت:
نقل قول:
بلندترین تپه‌ی افریقا یعنی چی؟ چرا باید یک بار کیفش بره بالای تپه، بعد یک بار هم توسط میمون ها دزدیده بشه؟ همون اول میمون ها میدزدیدنش دیگه! میبینی؟ خیلی به اضافات میپردازی!

مثلا بگیم دلیل صدا زدن زاخاریاس توسط لوسیندا چی بوده؟یا یگیم لوسیندا زاخاریاس رو نمیشناسه چرا باید صداش کنه و راهش بده تو خونش! خب یکم گیر های و مشکل گیری های شاید الکی از نظر من باشه و شاید نظر شما.
خب معلومه چرا یکدفعه از بلند ترن تپه های افریقا سر در میارن. خب اگه من فلش بک میزدم و میگفتم که خب میمون ها کیفو دزدین خب قضیه یجورای لوس میشد(همون لو میرفت) و اصلا جذابیتی بعدش نداشت که چرا کیف دزدیه شده و خواننده میگه خب میمون ها چمدونو دزدیدن و خب دیگه جذابیت داستان از بین میرفت که چرا اونجا بودن.

خب واقعا نکته خنده داری که من در نقد ایشون دیدم این بود.
نقل قول:
و تکلیف این بود یه ویژگی شخصیتت رو بگی که ربطی به جادو نداشته باشه...حرف زدن با حیونات ویژگی ای هست که ربطی به جادو نداره؟ جدا از اینکه توی یک رول ما توضیح نمیدیم که مثلا "ویژگی:فلان!"

به نظر شما حرف زدن با حیوانات اونم با زبون بدن که در رول اشاره شده بهش جادوییه؟ یعنی در دنیای واقعی چنین کسایی نیستند که با زبان بدن با حیوانات حرف میزنند؟ خب اگه این چنینه من حرفی ندارم.
با تشکر از نمره دهی رودولف و گوش دادن شما به اعتراض.

ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۱:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط نیوت اسکمندر در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۱:۳۹:۳۶

چه قلب ها که شکسته نشد از زبان های بریده !
و چه حرف ها زده نشد از ذهن های پریده!
و چه چشم ها که پر از کشتی های در اشک بود .
و چه دل ها گرفته نشد از کشتی های غرق شده.

تصویر کوچک شده
[img تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۵ چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱
از من بپرس اصیلم اون لخت و پتی مشنگ پرسته نه عیب نداره چیه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نقل قول:
سلام آقای گانت محترم!

امتیاز ما در رنک ۱۹۱بود الان کم شده به چه دلیل کم شد!
با توجه به اینکه ما کوییدیچ رو بردیم و امتیازی برای ما محسوب میشه!

اگر من ندانسته ام منو آگاه کنید ! و ریوینکلاو همیشه که نمیشه گفت ولی اکثر مواقع امتیازمون بیشتر ازینا بوده ولی الان امتیاز اونا ۱۹۷ و ما ۱۸۷ شده با اینکه هردو ۱۹۱ بودیم!

علیک سلام!
اعتراض مستدل اینه که شما بین امتیازایی که توی کلاس‌ها گروهتون کسب کرده و امتیازاتی که ما توی تاپیک شرح امتیازات ثبت کردیم تفاوتی ببینی. یا توی جمع این امتیازات اشتباه محاسباتی صورت گرفته باشه.
این که اون موقع انقدر بود الان شد اونقدر منو یاد دو تا اعتراض جذاب می‌ندازه!

نقل قول:
من اول بودم، خوابیدم بیدار شدم دیدم آخرم!

نقل قول:
ما اول 12 درصد بودیم ... بعد به جای این که زیاد شه بشه 13 درصد کم شد رسید به 11 درصد.

شما امتیازاتی که ما حساب کردیم رو با امتیاز اساتید مقایسه کن، اگر اشتباهی بود خوشحال می‌شم گزارش کنی تا ضمن عذرخواهی بابت اشتباه محاسباتی اصلاحش کنم و حقی ناحق نشه.

اما جهت تنویر افکار عمومی، این مساله‌ی ساده که چرا کم شده رو شرح می‌دم.
آرتیمیسا واجد شرایط شرکت توی کلاسا نبوده و شرکت کرده. تو دو جلسه از اکثر کلاس‌ها، یه امتیازاتی کسب کرده. این امتیازات همه و همه توی مجموع امتیازات هافل که شما توی تابلوی شنی می‌دیدی بوده. همزمان با اضافه کردن امتیازات جلسه‌ی دوم دو تا کلاس آخری که امتیازاتشون اعلام شد، این امتیازات هم از مجموع کم شد. امتیازی که کم شد بیشتر از امتیازی بود که اضافه شد. مجموع امتیازات کم شد!

بیا به شکل یه معادله‌ی ریاضی بهش نگاه کنیم تا مطمئن شی که با این اتفاق فقط امتیازات آرتیمیسا محاسبه نشده و امتیازی از هافل کم نشده.

x = امتیازاتی که دانش‌آموزای هافلی واجد شرایط کسب کردن
y = امتیازاتی که آرتیمیسا کسب کرده
p = امتیازاتی که الان روی تابلو محاسبه شده
p = x + y - y = x

مشخصه؟ امتیازاتی که یک بار به اشتباه به گروه اضافه شده، حذف شده و همه چیز برگشته سر جای اول.

ضمنا کوییدیچ هم هیچ ارتباطی به این قضیه نداشته چون بعد از اتمام لیگ، تیم‌ها با توجه به مقامشون توی جدول امتیاز می‌گیرن و هر برد به صورت جدا امتیازی برای گروه‌ها نمیاره. (شاید در ترم‌های آتی بیاره. )

حالا همه‌ی هافلپافی‌ها از بین رسید فلک شدن توسط آقای فیلچ و رسید کمک به مدرسه یکیشو تحویل من بدن تا کل امتیازاتشونو کم نکردم.

پیام زده شده در: ۱:۴۷ پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
زاخار!

شرمنده ... کار مسافر بعد از شما ... یعنی دانش‌آموز بعدیو که راه انداختم، کار شما از قلم افتاد! به هر حال همین شکلی که توی پایگاه دیدی امتیاز می‌گیرین!

سدریک!

شمام که رسیدی به مقصدت و ... کرایه ... یعنی کمک به مدرسه‌ی ما رو هوتوتو!

آقای بلک!

نوکریَم آقا پلاکس! کاری بود که از دستمون برمیومد. اون امتیازه هم دقیقا همونجایی که دیدی، نشته شده پیرو این اطلاعیه! روی این اطلاعیه که بزنی، اطلاعیه هه باز می‌شه و توش به طور کامل شرح داده شده. حالا شما فعلا نگران اون کسر امتیاز نباش و کلاس اختصاصیاتو شرکت کن، شاید به حرمت اعتقادات به جایی که در مورد مغز مشنگ‌ها داری با هم راه اومدیم.

ما نباشیم، کی باشه؟!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
درود
ضمن عرض تشکر بابت رسیدگی به امور باشگاه دوئل، سوالی داشتم :
در تاپیک امتیاز دهی کسر بیست امتیاز از اسلیترین صورت گرفته که دلیلش نقل نشده؛ دلیلش چیه؟

پیام زده شده در: ۰:۵۴ جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۹

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱:۰۶:۲۷ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 703
آفلاین
با عرض سلام خدمت مدیر محترم هاگوارتز.

درصورت امکان، درخواست تعویض گابریل ترومن رو با کندرا دامبلدور در پست مهاجم در تیم کوییدیچ داشتم.

متشکرم.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام
یه سوال از مدیریت محترم دارم.
امتیاز دهی پست پایگاه بسیج به چه صورته؟_قراره کی و کجا امتیاز اضافه بشه و ما بفهمیم چه قدر به گروهمون اضافه کردیم؟

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۴۱ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

اسلیترین، مرگخواران

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۱:۴۶
از زیر سایه عزیز مامان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 437
آفلاین
مروپ در حالی که در دیگی پنهان شده تا الطاف پدرانه ماروولو شامل حالش نشود وارد دفتر مدیریت می شود.
-پدر مامان پشت فرمون و در حال در آوردن میوه حلال زیاد آفتاب به سرشون تابیده و "کمی" عصبی هستن!

اما فحوای کلامشون این بود که تصمیم داورا پیرامون پذیرفته شدن یا پذیرفته نشدن پست مذکور هنوز اعلام نشده و قطعا به همه موارد از جمله مواردی که شما ذکر کردین عنایت کافی خواهند داشت. بنابراین لطفا تا اعلام نتایج صبر کنین و بعد اگر همچنان اعتراضی باقی بود مطرح کنید.

قبل از آنکه آینه بغل خودرو پدرش در قرنیه چشمش فرو رود به سرعت فرار می کند.

پیام زده شده در: ۶:۰۰ سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

ماروولو گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سدریک!

شما تا حالا انجمن قلعه هاگوارتز رو باز کردی؟ ده نکردی دیگه! وا کن! خوب بگرد! صفحات دو و سه رو هم! جایی به اسم کلبه‌ی هاگرید می‌بینی؟ نخیر! نمی‌بینی! می‌دونی چرا؟ چون مدرسه بودجه نداره! واسه یه کلبه فکسّنی! حقوق مدیریتم که کفاف نمی‌ده من برم این سیاتیک لامصّبو عمل کنم! چل سال گاز بده کلاچ بگیر مسافر بکش سیاتیک بگیر ... آخر سر اتحادیه تاکسی‌رانی چی می‌گه؟ می‌گه از کجا معلوم واس خاطر کارته؟ حتما تو اوقات فراغت با توپ دولایه کوییدیچ بازی کردی زانوت آب آورده. ده نوکرتم با این وضع قاراشمیش اوقات فراغت کجا بود؟
حالا تو این وضعیت مملکت ... با اون وزارت بی‌صاحاب ... تو اومدی به من اعتراض می‌کنی؟ به کدوم نتیجه؟ به نتیجه‌ای که هنوز اعلام نشده؟! اصلا تو کمک به مدرسه دادی که دهنت بازه و اعتراض می‌کنی؟ چندتا از اعضای گرامی هافلپاف کمک به مدرسشونو دادن؟ تف! زمان سالازار ... مرلین بیامرزتش! از این خبرا نبود که! کسی کمک به مدرسه جمع نمیکرد! هاگوارتز ارج و قربی داشت! به مرلین که ما گر خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم؟

هاگريد!

والا! تو یکی دیگه بچپ تو کلبت منو کفری تر از این نکن!

زاخاریاس!

ای روح سالازار! ما کجای راه رو اشتباه رفتیم که به این روز افتادیم؟ هر بی اصل و نسبی به خودش اجازه می‌ده در حضور نواده‌ی شما نظر بده ... ببین پسر جان! یه نصیحت بهت می‌کنم ... هر وقت گفتن زاخاریاس، اون وقت خودتو وسط بینداز!

در پاسخ په پست دومتم باهاس بگم که ******* فنگ ****!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امیدوارم مدیریت مدرسه بهترین تصمیمو بگیرن. با تشکر

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
منم با آقای سدریک موافقم. آقای گری بک توی پستی که گذاشته نوشته پست از من نیست و اما دابز اونو نوشته. اگه خانوم دابز وقت اینو داشتن که پست رو بنویسن چرا با اکانت خودشون لاگین نکردن؟

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.