هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین

1. پارچه رو کنار بزنین و بگین با چه جانوری مواجه شدین؟ بزرگ یا کوچیک؟ (2 امتیاز)

کوچیک، خیلی کوچیک. در اصل اونقدر کوچیک که به سختی تشخیصش دادم وقتی هم تشخیص دادم نمیشناختم هرمیون یکم اونورتر بود بهم تقلب رسوند که با یک عدد بختک مواجه هستم.

2. برخوردی که جانور با شما داشت چی بود؟ (4 امتیاز)

مسلما شما که استاد هستید از من بهتر میدونید که بختک است و افتادن هایش. من از روی زمین که برش داشتم اندازه ی یک بند انگشت بود پس عملا اونجور که دلش میخواست نمیتونست بیفته روی من.
چند بار تلاش کرد خودشو کف دستم پهن کنه و یک تسلط کمی هم که شده پیدا کنه ولی نشد دیگه به در بسته خورد. البته این موضوع که من خواب نبودم و موقع خواب کیفیت افتادنش بیشتر هم باعث شد زیاد تلاش نکنه و مطمئنم با خودش گفته تو میخوابی دیگه، دارم برات.
البته استاد این رو بهتره اشاره کنم که نگاهای خیلی خوفناکی داشت. یه بند انگشت بختک یه جور نگاه میکرد که دلم میخواست یک عدد یخمک باشم و آب شم برو توی زمین دیگه جلو چشمش آفتابی نشم.

3. چه غذایی برای جانورتون با این ابعاد جدید مناسب می‌دونین؟ چرا؟ (2 امتیاز)

خب تغذیه ی بختک ها از خواب آدم هاست اما تو اون ساعت روز آدمی که قصد خواب داشته باشه اطرافم نبود و حتی اگرم بود این بختک بخت برگشته انقدر کوچک شده بوده که نمی تونست اونجوری که دلش میخواد بیفته روش و خواباشو بخوره. به همین دلیل گفتم از موجودات کوچیک استفاده کنم مثل کرم که با یکم کندن زمین چندتا پیدا کردم. اما اون لحظه هیچ ایده ای نداشتم کرم هام خواب می بینن یا نه؟
بختک رو که روی کرم ها گذاشتم یکم آروم شد و من به کشف مهمی دست پیدا کردم. بله، کرم ها نیز خواب می بینند.

4. آیا جانورتون از غذایی که تو سوال 3 تهیه کردین خوشش اومد؟ چرا؟ (1 امتیاز)

بله خوشش اومد مخصوصا وقتی افتاد روی سومین کرمی که پیدا کرده بودم نمیدونید چه لبخندی روی صورتش نقش بسته بود. معلوم نیست کرم داشت چه خوابی میدید واقعا.

5. هرگونه انتقاد و پیشنهادی که نسبت به کلاس در طی این سه جلسه داشتین ارائه بدین! (1 امتیاز)
استاد درسته این درس توی فضای باز برگذار میشه ولی خب یه رحمی، شفقتی، چیزی از خودتون نشون میدادید یکم فاصله های نزدیکتری رو انتخاب می کردید. به شخصه چند کیلو وزن کم کردم.
ولی تدریستون حرف نداشت این گل هم برای شما.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
نقل قول:
1. پارچه رو کنار بزنین و بگین با چه جانوری مواجه شدین؟ بزرگ یا کوچیک؟ (2 امتیاز)

با اینکه گفته بودینا؛ ولی چون حوصلهٔ دردسر نداشتم یکی ازون قفسایی که پارچهٔ کوچیک‌ روش بود انتخاب کردم، بعدش که پارچه رو برداشتم دیدم یه هیپوگریف به اندازهٔ کف دست وسط قفس نشسته، یکم که گذشت دیدم یه سیاهی هم داره کف قفس تکون می‌خوره؛ خوب که نگا کردم، دیدم اِی دل غافل، یه تسترال به اندازهٔ مورچه هم توی قفسه! پروفسور ازین به بعد باید حواستونو جمع کنین دوتا موجودو توی یه قفس بدبختی مثه من نندازین، اِهه!

نقل قول:

شما که این هیپوگریفای هاگرید رو می‌شناسین؟! از بس روی حرفشون نه نیورده لوس و مغرور شدن! این هیپوگریفم مثه بقیه، انتظار داشت جلوش تعظیم کنم! منم که اگه تعظیم نکنی صورتتو خط‌خطی می‌کنم خاصی توی چشاش دیدم، تصمیم گرفتم جلوش تعظیم کنم تا این آخر عمری منو بیریخت نکرده! خلاصه وسط تعظیمم بودم که دیسک کمرم گرفت و همون وسط راه خشکیدم، این هیپوگریفه هم یکم صبر کرد بعدش که دید خبری نشد به صورتم حمله کرد و منم که از شانس بدم نمی‌تونستم تکون بخورم، بدجور خط‌خطی شدم (بعدش تا یه هفته با صورت باندپیچی‌شده توی درمونگاه بودم) ولی این تستراله، بچهٔ خوبی بود همونجا واستاده بود فقط نگا می‌کرد!

نقل قول:

ازونجایی که جثه‌شون کوچیک بود، خیالم راحت بود که غذای زیادی نمی‌خوان، ولی چون من از حیوونا سر در نمیوردم، نمی‌دونستم گیاهخوارن یا گوشتخوار! سرمو پایین انداخته بودم و داشتم فکر می‌کردم که زیر پام با مشتی چمن و لشگری از حشرات مواجه شدم و فهمیدم بهشون چی بدم! علف و مورچه!

نقل قول:

والا، من تا همین تکلیف سوم فکر می‌کردم شما حواستون نبوده و تستراله اومده توی قفس من؛ ولی وقتی به این تکلیف رسیدم، فهمیدم که نه! چون وقتی چارتا مورچه به تستراله دادم، یکم رشد کرد (تقریباً اندازهٔ یه موش) بعدش برگشت پیش بقیهٔ تسترالا! خودمم نمی‌دونم چرا! بگذریم، بریم سراغ هیپوگریفه... نگم براتون! هرکاری کردم مورچه نخورد؛ همش سرشو اینور و اونور می‌کرد ینی من رژیمم، باید غذای گیاهی بخورم؛ منم ناچار علفو جلوش گذاشتم، دیدم هیچی که هیچی! جونم بگه که انقدر از خاصیت علف گفتم براش، که چربی‌سوزه و برای بدن مفیده و انقدر براش قصه گفتم و سرشو گرم کردم که بالاخره یه گاز کوچولو ازش زد و خیال منو راحت کرد؛ ولی زیاد طول نکشید و همشو تف کرد روی لباسم! منم عصبانی شدم! انداختمش توی قفس و درشو بستم و همونجا گذاشتمش و رفتم! دیگه خودتون بهش غذا بدید پروفسور!

نقل قول:
5. هرگونه انتقاد و پیشنهادی که نسبت به کلاس در طی این سه جلسه داشتین ارائه بدین! (1 امتیاز)

اول دوتا انتقاد بکنم!
اولین انتقادم، پروفسور شما برین تکلیف جلسهٔ اول منو ببینین... دیدین؟ خب، بعد برین تکلیف جلسهٔ اول هوریس اسلاگهورن رو ببینین... اینم دیدین؟ بعدش برین امتیازات جلسهٔ دوم-هوریس اسلاگهورن رو ببینین... اگه همشونو دیدین خودتون قضاوت کنین! آخه این انصافه؟ نه اخطاری نه چیزی! (البته هوریس عزیز در قلب ما جای دارند! )
و دومین انتقادم... شما بخاطر تکلیف دوم چون عکسی که لینکشو داده بودم، خودم نکشیده بودم، دو امتیاز از من کسر کردین! بهتون حق می‌دما... ولی، آخه اگه بخوایم با گوشی نقاشی بکشیم چیز جالبی در نمیاد، لطفاً اینو در نظر بگیرین!
به جرأت می‌تونم بگم، کلاس شما تنها کلاسی بود که توش واقعاً راحت بودم و مرسی که اینقدر وقت می‌ذارین!
و در آخر: توی هیچ جلسه‌ای توی کلاستون بهداشت رعایت نشده بود، یذره به فکر سالمندان باشین، می‌خواین من جرونا بگیرم، بمیرم، از دستم راحت شین!

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۰ ۱۷:۳۵:۵۶
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۱ ۱۳:۰۵:۴۰

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
یه جونور بزرگ. خیلی بزرگ. خیلی خیلی بزرگ و پشمالو. با دندونای تیز که خون حیوون- شایدم آدم - قبلی روشون مونده بود. چشم های آبی حریصانه داشت که گرسنگی رو توشون می‌شد دید و موهاش بلند و خاکستری بود. یه جایی وسط پشمای دستش علامت شوم هم وجود داشت که خب قاعدتا دیده نمی‌شد. زیر پارچه فنریر گری بک بود!

اصلا برخورد شایسته‌ای با یک ساحره‌ی باکمالاتی مثل من نبود.
خواست بخورتم. یه چیزایی هم راجع به سس و آبلیمو گفت.
از اون اولش که پارچه رو کنار زدم پنجول های ترسناکشو از میله های قفسش رد کرد و سعی کرد بگیرتم.
مشخصا ویبره زنان دور شدم ولی دستاش خیلی بلند بودن و این چهارتا خط رو صورتم و شش تای رو دستمم از همونجا اومدن.
کاملا حیوون وحشی و خطرناکیه با درجه‌ی بالا که علاقه به خوردن نه تنها بچه های کوچیک که ساحره‌های ویبره‌زن به شکل ترکی و با سس اضافه و لیموی تازه داره!

خودش اون موقع منو خواست. بعدم که دستش بم نرسید گفت یه بچه چاق و چله براش ببرم.
ولی به نظرم باید رژیم گیاهی بش بدیم چونکه همه باید گیاه خوار باشیم و گوشت خواری داره به خیلی از حیوونای جادویی مون آسیب می‌زنه. پس یه بشقاب کلم بروکلی با هویج خام و نخود فرنگی پخته شده و جوانه ماش همه مواد مورد نیازش رو تامین می‌کنه!

اصلا. گفت گرگینه ها گیاه خوار نیستن و اینا همه نقشه‌ی مشنگ ها برای انقراض نسل گرگینه هاس.

والا قبلیا رو که نبودم ولی حیوون کم میارین مدیرا رو تو قفس نکنین. اگرچه مدیره طبق آقای اسکمندر حیوونه.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹

مرگخواران

دومینیک ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۳:۲۴ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
پروفسور!

پارچه رو که کنار زدم، دیدم یه مِیمونِ پرنده اونجا نشسته! اونقدر کوچیک بود که وقتی انگشتم رو کنارش گرفتم، دیدم تقریباُ هم اندازه‌ی اون شده. از روی رنگ طوسیش، سریع تشخیص دادم که از طرفای استرالیا آوردنش. ولی جلیقه و کلاهِ آبیش که روشون بته جقه کشیده شده بود، کمی منو به شک انداخت. ممکن بود که یه مِیمونِ دست آموزِ شرقی باشه؟ ممکن بود! چون به جای این که جیغ بزنه و خودش رو به در و دیوارِ قفس بکوبه، آروم نشسته بود و بال های سیاهِ خفاش‌طورش رو آروم به هم می‌زد، و دم درازش رو پشت سرش به صورت حلقه‌ای نگه داشته بود.

آم...راستشو بخواین...محلم نداد...چهارزانو نشسته بود و هی بهم نگاه می‌کرد. بعد من بهش نگاه کردم...و بعد دوباره اون منو نگاه کرد... بعد من خواستم نگاهش کنم که نذاشت و پشتشو کرد بهم. منم رفتم اون طرف قفس که دوباره باهاش رو در رو بشم ولی انگشتمو گاز گرفت. منم خواستم گازش بگیرم که اشتباهی رفت تو دهنم. ولی تفش کردما پروفسور! سالمه!

خب میمونا موز می‌خورن! ولی این بنده‌ی خدا نمی‌تونست یه موزِ کامل رو بخوره. برای همین تصمیم گرفتم که بهش آدامسِ موزی بدم!

اول خوشش اومد! خب مزه‌ی موز می‌داد. از نگاهش رضایت می‌بارید. بعد هی آدامس رو جوید...هی جوید...هی جوید...کم‌کم که دید نمی‌تونه قورتش بده، رضایت نگاهش تبدیل به یه چیزِ دیگه شد که من درست نفمیدم.

من یه ویزلیِ تازه از راه رسیده ام! جای پیشنهاد و انتقاد، براتون یه بیلِ پاپیون زده آوردم تا رُبانِ اختتامیه‌ی کلاس‌هاتون رو باهاش بیل بزنین!

همتونو بیل می‌زنم!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۸ شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۰۵ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 19
آفلاین
سلام پروفسور وارنر .

پارچه کدوم پارچه من پارچه ای رو پاره نکردم و و حیوانی رو هم اشتباهی له نکردم .

عجالتا یه خرس مادر کوچولو هم نبود . اشتباه فکر نکنید .

همون جانوری که من لهش نکردم. که اصلا هم له نشده بود . برای انتقام اول یه حرکت دم اژدها بروسلی اومد تو شکم بعدم ابکشم کرد .
نیوت به زور نجاتم داد .

باید ببینیم اون موجود اصلا چی هست .

اگه نیفته دنبالت با یه سیخ کباب قصدش کتک و خوردنت نباشه . عجالتا ماهی و پشکل تسترال بدیم به خوردش .

۲. آیا جانورتون از غذایی که تو سوال 3 تهیه کردین خوشش اومد؟ چرا؟ (1 امتیاز)

اره اگه کتک و به سیخ کشیدنت رو جز خوشحالی اش قرار ندی اره خوشش اومد .
خرس ها موجودات جالب ای هستم اگه بدونی روشون ننشستی جالبن .

اره ناراضیم چرا باید این حیوونا اینقدر وحشی باشن . چه نظارتیه به قول ماروولو تف .

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
سلام پروفسور وارنر.

سریع به اولین پارچه حمله کردم و بازش کردم. دیدم هیچی توش نیست. داد زدم این چه چیزیه برای من گذاشتین؟ چند تا از بچه ها منو دیدن و گفتن یه تسترال زیر پارچه بوده. مثل اینکه تسترالش کوچیک بود. چون صداش انگار از ته چاه میومد.

سریع یکی از اونایی که تستراله میتونستن ببینن رو اوردم پیشم تا برام حرکات تسترالو گزارش کنه. (تام لعنت اللنین نبود.)اول تسترال اومد پشتشو به من کرد که معنیش این بود روش بشینم تا منو سوار خودش کنه. منم یا استالین گفتم و نشستم که یه دفعه پوزش رو حس کردم. فکر کنم جای اشتباه نشسته بودم. یه دفعه تسترال رم کرد و از زیر من عین موشک در رفت. یه دو سه نفری که تسترالو میدیدن دنبالش کردن ولی حالا تسترال مگه وایمیساد؟ تا اینکه تام جاگسن لعنت الاستالین گرفتش.

از اونجایی که تو عمارت اربابی اسمیت ها با کره سب و هیپوگریف هایی کار کردم، من علفو برای تسترال میدونم. ر حیوونی باید غذای اورجینال و تیپیکال خودشو بخوره. این چیز میزای مصنوعی چیه قاطی غذای هیپوگریف میکنن؟ آخرم همینا باعث میشن عضله اینا تحلیل بره.

تا اونجایی که برام گزارش میکردن انگار هیپوگریف برگشته روی غذا خراب کاری کرده و گفته:
-این چیزا چیه به من میدی؟ اینارو سگم نمیخوره احمق. ا این تکلیف کلاس طلسم های باستانی بود.

این کلاستون اصلا نظارتی روش نبود. یه مشت حیوون برای خودشون داشتن دور کلاس میگشتن و هیچ کسی هم کاریشون نداشت. یه نفرو میخواستن که روشون نظارت کنه. یه کار بلد.

هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۵۸ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

ایزابلا تینتوئیستل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۳ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۰:۴۶ پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰
از ارباب دورم نکن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
تکالیف:

گرگ.
از این سگ فنجونیاهستن ،خیلی خومشل و بامزه ن ، حالا یه گرگ رو اون شکلی تصور کنین . و در حالت ترسناک و وحشت ناک!
تنها ویژگی مثبتش چشماش بود. خیلی خوشگل بودا. مرلین بده از این چشما.

خب رفتارش
،زیاد بد نبود فقط یه ذره خفناک. شاید درحد یه دست باندپیچی شده.

گوشت خواره دیگه؟چلو گوشتی که ناهار خوردم بهش دادم. یه خورده اضافه اومده بود .

فک کنم دوست داشت . اولش مشکوک بود ولی اخه کیه که بتونه جلوی چلو گوشت مقاومت کنه ؟ها.

پرفسور این جلسه اول منه :)

!Warning
Risk of biting

پیام زده شده در: ۰:۳۴ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹

افلیا راشدن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۳ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۴:۰۰ جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰
از بدشانس بودن متنفرم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
سلام پروفسور! اینم گزارش من

۱. پارچه رو کنار بزنین و بگین با چه جانوری مواجه شدین؟ بزرگ یا کوچیک؟ (2 امتیاز)

همه زود رفتن سراغ قفس ها منم یه پلک زدم و دیدم من موندم و یه قفس ریزه میزه!
رفتم پارچه رو کنار زدم که یهو یه.... یه.....خب خودمم نمی‌دونم اسمش چی بود!
مثل یه پرنده‌ی کوچولو‌ی عجیب غریب بود. نوک بنفش و چشمای درشتی داشت. پر‌های روی سرش ابی تیره بودن و هرچی به دمش نزدیک تر میشد روشن تر میشدن. دمش هم عجیب بود، پر‌هاش بلند بودن و به سمت بالا پیچ و تاب می‌خوردن!
خلاصه گوگولی بود.

تا منو دید بهم زبون کشید! بعدشم چن بار پلک زد و روشو کرد اونور!
منم دیدم خوب نیس یه موجود جادویی به این خوش‌اخلاقی بی اسم بمونه...اسمش رو گذاشتم لیسا!

من که نمی‌دونستم اسم واقعیش چیه! چه برسه به این که بدونم چی می‌خوره!
برای همین به امید اینکه بتونم تقلب کنم سرمو بلند کردم ببینم ملت دارن چیکار میکنن...دیدم نیوت ماهی پوزه خرسیه سفید مایل به قرمز میخواد بده بخوره...هیزل هم میخواد بید کتک زن رو به خوردش بده...ما هم که ازین چیزا نداشتیم، یه برگ از درخت بالا سرمون کندیم انداختیم جلوش!

خوشش اومد فکر کنم...هرچند وقتی خوردش دوباره برام زبون کشید!( کلا مدلش بود... اینم قهردون داشت بنظرم!)

تو کلاستون از حیوانات قهرو استفاده نکنین لطفا!
در ضمن، پیشنهاد میکنم اسمی که انتخاب کردم ثبت رسمی بشه

کار من نبود... خودش یهو اینطور شد!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۴۷:۵۰
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 302
آفلاین
۱-
به توضیحات استاد حشره خوب گوش کردم پس فهمیدم اون پارچه ای که بزرگ تره موجود زیرش بی آزار تره پس به سراغ یکی از بزرگاشون رفتم. پارچه رو کنار زدم و...
ماهی سالمون
۲-
ماهی سه متری توی تنگ چهار متری! باید تنگرو میذاشتم رو میزم تا بهش غذا بدم. گفتم تنگش سنگینه. خودشو بردارم! به محض اینکه از آب درش آوردم شروع کرد به وول خوردن منم ولش کردم بمیره اه.
۳-
به صورت عادی به موجودات مرده غذا نمی دم. ولی برای رضایت استاد یه پلانگتون انداختم کنارش.
۴-
از خودش بپرسین!
۵-
کاملا رضایت دارم.

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

Helen.D

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۱ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
از نپتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
پروفسور وارنر عزیز که بعد از کفشدوزک ها تنها اسمش رو نبر ( حشره) ای هستید که ازش نمیترسم اینم گزارش من!

از اونجایی که من بهترین ساحره ی تاریخم و قدرتمند ترین ساحره ی جهانم و همه با ترسو لرز به یه پارچه خیره شده بودن با خودم فکر کردم حتما خیلی پارچه ی بزرگیه و موجود خیلی خطرناکی زیرشه و از اونجایی که هیچکی به شجاعت من پیدا نمیشه به سمت بزرگترین پارچه رفتم!

پارچه رو کنار بزنین و بگین با چه جانوری مواجه شدین؟ بزرگ یا کوچیک؟ (2 امتیاز)

بزرگیش که چی بگم از من بلند تر بود. وقتی پارچه رو کنار ز...ز...زدم....اهه اییی...یه ...یه چیز وحشتناک...یه ...یه ...اه ببخشید موقع نوشتن این از حال رفتم خب کجا بودم؟ آها...یه چیز خیلی وحشتناک...یه حشره! یه حشره ی خیلی زشت و بزرگ! یه پروانه !!! _ از ترس نتونستم رنگشو تشخیص بدم ولی بعدا از چند نفر پرسیدم گفتن سبز بوده با طرح ها و خال های سیاه روی بالاش و بدن سیاه رنگ_

روونارو شکر گیاهخوار بودو از رو من رد شد اگه گوشتخوار بود یه طعمه ی بی دردسر بیهوش جلو روش افتاده بود. شاید بهتر بود بگین برخورد شما با آن جانور چی بود. خب...غش کردم و بعدش فرار!!! من بهترین ساحره ی دنیام ولی حشره با کسی شوخی نداره!!_بجز کفشدوزک!_ البته بعدش مجبور شدم با لباس های مجهز و سیستمه حشره_خوشگل_کن مخصوصم ( باعث میشه شاخکا و پاها و ...کلا حشره ترسناک به نظر نیاد! ولی بازم ترسناکن!) دنبال پروانه ی غول آسا توی هاگوارتز راه بی افتم. البته از چند نفرم جهت گیر انداختنش توی قفس حشره گیر 2020 کمک گرفتم. خوشبختانه این قفس رو برای سوسکای مصری دومتری تدارک دیده بودم پس اندازه بود.

خب اولش که خواستم بید کتک زنو به خوردش بدم تا تو شکمش لگد بزنه(بید لگد میزنه؟)...کتکش بزنه و بکشدش! تازه خود بیدم احتمالا میمرد. یه تیر و دو نشون! ولی در حین ارتکاب جرم یک عدد اسنیپ عصبانی مچمو گرفت. بعد از اونجایی که من باهوش ترینم یه فکر فوق العاده به ذهنم رسید! یه نفرو گول زدم و فرستادمش تا از یه دشته پر پروانه چنتا گل بچینه و بیاره _فکر میکنین خودم همچین کاری میکنم؟؟ هرگز!!_ وقتی گلارو اورد یک عدد من را بخور از آلیس در سرزمین عجایب قرض گرفتم و ریختم روی گل! جواب نداد چون گله دهن نداشت که بخودش. در نتیجه به خزانه ی همون یک عدد اسنیپ دستبرد زدم و یه معجون بزرگ کننده کش رفتم و ریختم رو گل.

این صحنه صحنه ی وحشتناکی بود و به دلیل صحنه های خشونت آمیز برای جادوگران زیر 366 سال توصیه نمیکنم.
وااااااااااااااااااییییییییییییییییی یه پروانه ی دو متری گرسنه رو تصور کنین که ... که...که ...اهههه خیلی وحشتناک بود فکر کنم زیادی ازش خوشش اومده بود. با ولع میخورد و دندونای ترسناکش معلوم بود!!!_ پروانه ها دندون دارن؟؟؟ ما هیچ جا در امان نیستیم!!_ البته بعدش... چند تیکه از اون من را بخور از سرزمین عجایب که روی گل جامونده بود رفت توی دهن پر دندون پروانه و ...

5. هرگونه انتقاد و پیشنهادی که نسبت به کلاس در طی این سه جلسه داشتین ارائه بدین!

از حشره استفاده نکنین! البته اگه دیگه کلاسی باقی بمونه چون یه پروانه ی 30 متری با دندونای وحشتناکش داره این سمتی میاد!

ویرایش شده توسط هیزل استیکنی در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۱۵ ۱۹:۵۳:۱۱

خفن ترین وارد میشود

#اختلال_خودشیفتگی

Raveeeen!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.